obrazek

Kurs Towaroznawstwa Zielarskiego

   Cena: 1849 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 1849.00 PLN
Popularność kursu: 97.4%      Opinie: 298      wróć do kursów

Kurs Towaroznawstwa Zielarskiego online oraz materiały dydaktyczne są prowadzone m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki, Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie kwalifikacji osób wydających produkty lecznicze w placówkach obrotu pozaaptecznego, Prawo farmaceutyczne oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum  Doskonalenia  Zawodowego  posiada uprawnienia do  wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Towaroznawstwa Zielarskiego absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Uzyskane w ten sposób wiedza, umiejętności i uprawnienia są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 02 lutego 2009 r. w sprawie kwalifikacji osób wydających produkty lecznicze w placówkach obrotu poza aptecznego, a także wymogów, jakimi powinien odpowiadać lokal i wyposażenie tych placówek oraz punktów aptecznych. Absolwent po ukończeniu kursu otrzyma niezbędne kwalifikacje uprawniające do pracy i prowadzenia sklepu zielarsko-medycznego zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Absolwent kursu otrzymuje uprawnienia z zakresu towaroznawstwa zielarskiego, dzięki czemu może otworzyć własny sklep zielarsko-medyczny lub podjąć zatrudnienie w tego typu sklepach.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz   

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć

 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Co daje mi ukończenie kursu?

Ukończenie kursu daje uprawnienia niezbędne do pracy i prowadzenia sklepu zielarsko-medycznego zgodnie z obowiązującymi przepisami Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 2 lutego 2009 r.

2) Czy cały kurs odbywa się przez internet?

Tak. Cały kurs odbywa się w formie e-learningu, włącznie z egzaminem. Kurs zostanie aktywowany automatycznie po dokonaniu wpłaty i od tego momentu kursant otrzymuje dostęp do wszystkich materiałów dydaktycznych zawartych na platformie.

2) Jakie są wymogi przystąpienia do kursu?

Warunkiem jest posiadanie wykształcenia średniego (bez matury).

3) Czy po ukończeniu kursu mogę prowadzić sklep zielarsko-medyczny? Mogę otworzyć własny sklep, czy mogę iść do pracy do takiego sklepu?

Zarówno do otworzenia własnego sklepu, jak i podjęcia pracy w sklepie niezbędne są odpowiednie kwalifikacje. Ukończenie naszego kursu daje w/w kwalifikacje.

4) Jakie produkty mogę sprzedawać w takim sklepie? Gdzie znajdę listę produktów?

Lista produktów znajduje się w rozporządzeniu Ministra Zdrowia:

Lista Produktów - pobierz

5) Czy zaświadczenie trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu towaroznawstwa zielarskiego wydawane jest na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 2 lutego 2009 r. (Dz. U. 2009 Nr 21, poz. 118) w sprawie kwalifikacji osób wydających produkty lecznicze w placówkach obrotu pozaaptecznego, a także wymogów, jakim powinien odpowiadać lokal i wyposażenie tych placówek oraz punktów aptecznych i jest wręczany dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

6) Co dokładnie oznacza zwrot "medyczny" w nazwie kursu?

Produkty lecznicze, wyroby medyczne wymienione w/w rozporządzeniach. Sklep zielarsko-medyczny to nie tylko sklep z ziołami, jest to placówka obrotu pozaaptecznego. Nie można w takim sklepie realizować recept, tylko wydaje się leki dostępne bez recepty (tzw. OTC)

7) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Średni czas trwania kursu to około 9-10 dni. Jednak wszystko zależy od predyspozycji i determinacji kursanta. Nie ma limitu czasowego na zrealizowanie kursu. 

8) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez najwyższej klasy specjalistów branży towaroznawstwa zielarskiego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania z zakresu towaroznawstwa zielarskiego. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21 mail: kontakt@cdz.edu.pl.

9) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

10) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.


Monika P.: Bardzo dziekuje za ten kurs.Mysle, ze to nie jest moj ostatni na Waszej platformie.PozdrawiamMonika P.

Kinga G.: Kurs oceniam na 5 . 

P. Emila: Uważam, że kurs daje bardzo dużą wiedzę. Zawiera bardzo dużo cennych informacji.Bardzo wygodny sposób nauki. Polecam

Michał B.: Materiał zawarty w kursie jest ciekawym i przydatnym uzupełnieniem wiedzy.

Urszula : Kurs przyjemny i użyteczny.  Polecam

Alicja: Kurs bardzo profesjonalny, czytelny. Serdecznie polecam.

Anna D.: Moim zdaniem całość dostępnego materiału szkoleniowego jest bardzo dobrze usystematyzowana, w pełni przejrzysta i przystępna dla odbiorcy. Całość szkolenia oceniam pozytywnie.

Tomasz U.: Świetnie przygotowany.

Aleksandra Z.-G.: Polecam kurs!

Angelika K.: Forma kursu dobrze zorganizowana. Przejrzysty podział tematów, który ułatwia przyswajanie wiedzy.

Martyna: Jestem bardzo zadowolona.

Karolina Monika L.: Witam.Jestem bardzo zadowolona ,że wybrałam kurs w Centrum Doskonalenia Zawodowego.Świetnie przygotowany materiał dydaktyczny czytelny i przejrzysty.Nauka w tym przypadku to sama przyjemność.Dodatkowym atutem była wysoka kultura osobista i uprzejmość Pań udzielających informacji i odpowiedzi na każde pytanie.Polecam.

Sandra W.: Bardzo dobry kurs, jestem niesamowicie zadowolona. Przejrzysty, treściwy. Polecam!

Katarzyna S.: Kurs mimo iż z początku wydawał sie arcy trudny okazał się ciekawy z dużą ilością materiału łatwo przysfajalnego. Testy do kazdego rozdzialu pozwolily lepiej przysfoić już utrwalony materiał. 

Sz-U Aleksandra: świetny

Krzysztof U.: Bardzo obszerny, przejrzysty i przyjemny w przejściu kurs. Dużo przydatnych informacji.

Karolina K.: Bardzo polecam, obszerna ale równocześnie bardzo przystępna wiedza.

Karolina K.: Polecam 

Karolina K.: Polecam.

Kinga: Wiedza przyswaja się z łatwością, a bloki tematyczne są skonstruowane tak, aby posiąść niezbędną wiedzę. 

Estera : Kurs jest dobrze zorganizowany i zawiera łatwo przyswajalną rzetelną wiedzę. 

Estera: Kurs zawiera ciekawe i przydatne treści, materiały są czytelnie i dokładnie przygotowane.

Darus: Kurs bardzo interesujacy. Dla osób obeznanych w temacie nie powinien byc problematyczny:) Polecam serdecznie

Basia : Fantastytczna baza materiału dydaktycznego. Przystępnie opracowane. 

Magdalena: Polecam Kurs Towaroznawstwa Zielarskiego. Dzięki niemu można usystematyzować już posiadaną wiedzę z wielu dziedzin wiedzy, np.farmakognozji, farmakologii, dietetyki, anatomii i fizjologii człowieka, jak i dowiedzieć się więcej informacji, które przydadzą się później w wykonywaniu zawodu zielarza-fitoterapeuty.Zajęcia przebiegały w domowym zaciszu a dzięki dobrze opracowanym materiałom, udostępnionym przez CDZ, były prawdziwą przyjemnością. Brak presji czasu oraz możliwość nieograniczonego studiowania materiału uważam za duży plus. Czytelny układ platformy e-lerningowej jest tutaj tylko dodatkowym atutem.Bardzo dobry i miły kontakt z administracją.

Magdalena L: Bardzo dobry kawałek wiedzy i bardzo wygodny sposób nauki online - polecam 

Magdalena L: Kurs bardzo przejrzysty i pomocny w zdobywaniu wiedzy pozadanej . Bardzo polecam 

OLGA F.: Kurs był bardzo dobrze zorganizowany, świetnie opracowany materiał.

Paulina Motłoch : Kurs super zrobiony , materiały do kursu bardzo dobrze opisane na pewno posłużą mi jeszcze na długo :). Dziękuje.

Jakub: Kurs mi się bardzo podobał, opisy są pełne lecz zwięźle opisane, niektóre w formie audio, niektóre w formie tekstowych prezentacji i wszystko jest możliwe do przyswojenia w dość szybkim czasie. Wszystkie zioła są szczegółowo opisane i w jednym miejscu/pliku - tak więc zawsze można wrócić gdy się któregoś zapomni. Kurs jest tak stworzony, że wciąga i nawet się nie wie kiedy się wsiąkło w naukę :) polecam serdecznie

Magdalena Kos: Wspaniały kurs, pytania sprawdzające z każdego działu.

Magdalena Kos: Test sprawdza jakość nauki osoby uczącej się.

Mateusz Narkiewicz: Kurs wykonany starannie bez większych błędów. Wiedza zawarta w nim jest obszerna i przydatna w dziedzinie ,której dotyczył. Szeroki zakres wiedzy

Andrzej B.: Kurs prowadzony w bardzo nowoczesnej i przystępnej formie.Materiały pomimo szerokiego zakresu tematyki  opracowane jasno i czytelnie , dostarczone elektronicznie do pobrania.Poradzić sobie z kursem może praktycznie każdy chcący pogłębić i udoskonalić swoją wiedzę.Z zielarskim pozdrowieniem.

Elżbieta K.: Kurs spełnił moje oczekiwania. Ukłony. Elżbieta Kwasnowska.

Joanna: Kurs bardzo praktyczny, wiedza przekazana w sposób przystępny i wyczerpujący na dany temat. 

Agnieszka Zwolińska: Kurs bardzo mi się podobał,polecam.

Tomasz Walczyk: Oceniam kurs jako efektywną metodę do poszerzenia swojej wiedzy. Znalazłem w nim wiele ciekawych informacji w tym między innymi takich, które są ponadczasowe jak np. Tabela wartości odżywczych. Niektóre informacje umocniły fundamenty mojej dotychczasowej wiedzy i ją uzupełniły. Inne pozwoliły zdobyć większa pewność siebie. Niezwykle istotny jest dla mnie fakt, że materiały oferowane podczas kursu w postaci zgromadzonej wiedzy w plikach pdf - będę mógł zatrzymać i efektywnie wykorzystywać do odświeżania pewnych zagadnień nawet za pewien czas. Nagrania lektora bardzo pomagają utrwalić wiedzę merytoryczną, ale w przyszłości na Państwa miejscu rozbudowałbym materiał, który będzie do przyswojenia poprzez pliki audio. W niektórych działach przydałoby się pliki audio rozszerzyć do obszerniejszych wykładów przez co proces uczenia byłby na jeszcze wyższym poziomie. Test wielokrotnego wyboru dobrze weryfikuje nabytą wiedzę. Jednak proszę zwrócić uwagę czy nie przydarzają się sytuacje w których podczas testów niektóre z odpowiedzi (w wyniku jakichś komplikacji technicznych) nie wyświetlają się w pełni. Zdarzało mi się bowiem widzieć np. dwie pełne odpowiedzi typu A, B. Zaś w przypadku odpowiedzi C - miałem niedokończone zdanie. Po ponownym przelogowaniu potrafiło być wszystko OK, lub problem nadal występował. Nie były to jednak braki na tyle duże i na tyle uciążliwe, żeby wpłynęły na kontekst odpowiedzi, lub docelową wartość merytoryczną. Ogólnie jestem b. zadowolony z przebiegu kursu i z pewnością go polecę dalej.

Beata Wolak: Kurs jest przystępny dla każdego, wymaga tylko trochę czasu na opanowanie materiału podanego w poszczególnych działach .Informacje uzyskane w trakcie kursu  Towaroznawstwa Zielarskiego pozwalają na dalszą naukę,  rozszerzanie zdobytej wiedzy i możliwość podwyższenia  zawodowych  kwalifikacji.

Szymon Pietrucha: Bardzo ciekawy kurs

Magda: Dzięki ukończeniu tego kursu będę mogła pracować w sklepie zielarskim

Roman Żak: Kurs Towaroznawstwa Zielarskiego online, był dla mnie doskonałym rozwiązaniem z uwagi na panującą pandemię. W czasie kursu można było na spokojnie zapoznać się z materiałami. Zaletą kursu było jego tempo, które dopasowałem do czasu, który miałem do dyspozycji, oraz poziomu przyswojenia materiałów. Kurs można ukończyć w kilka dni lub w kilka tygodni. W pierwszym przypadku jest to dobre dla osób, które chcą ukończyć go jak najszybciej w drugim przypadku dla osób zapracowanych lub leniuszków. Polecam.

Patryk: Kurs pozwala zasięgnąć niezbędnej wiedzy w elastyczny sposób ponieważ zajęcia przeprowadza się online wtedy, kiedy mamy na to czas :)

Natalia: Kurs jak najbardziej na plus, dużo cennych informacji. Działy kursu świetnie i przejrzyście opisane. 

Karolina: Rzeczowy i cenny kurs. Zagadnienia opisane bardzo zwięźle ale tez wyczerpująco. Dużo materiałów. Bardzo polecam.

Kinga : Szybki kurs umożliwiający zdobycie odpowiednich uprawnień. 

Kinga Woroch: Kurs bardzo przydatny. Polecam.

paulina: bardzo dobry kurs, jestem zadowolona

MAGDALENA LEWINSKA: WITAM SERDECZNIE PANSTWAWybierajac panstwa kurs moglam poglebic swoja wiedze,dostepne materialy sa ciekawe i zrozumialekurs godny poleceniapozdrawiam serdecznie MAGDALENA

Wardalska: Przyjemny i konkretny kurs. Polecam :)

Paśko Robert: Bardzo dobry

M.A.K.: Kurs przyjemny i o bogatym zakresie materiału.E-learning w postaci prezentacji, pdf i plikach dzwiekowych to przyjemność z nauki i dopasowanie do grafiku dnia, pracy, szkly, studiów.Przyjemnie, szybko, ciekawie.

Zadowolona: Kurs bardzo ciekawy, moja ocena to 10/10

Rewelacja!! : Świetny kurs, prosto, łatwo i przyjemnie, bez wychodzenia z domu. Polecam. 

Karolina: Kurs został świetnie przygotowany, wszystkie materiały bardzo dobrze opracowane. Spełnił moje oczekiwania.

Jacek Bal: Kurs bardzo dobry. Jeśli ktoś chce się czegoś nauczyć to się nauczy - materiały szkoleniowe trzymają poziom.

Natalia: Kurs szybki i prosty

MAGDALENA WOŹNIAK: JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z KURSU. ZDOBYŁAM OGROMNA WIEDZĘ BEZ STRESU I WYCHODZENIA Z DOMU. 

Zbigniew Figurski: Sama przyjemność! Polecam,kurs bardzo dobrze przygotowany. 

Ilona: Kurs ciekawy i ułożony tak, żeby kursant musiał włożyć przynajmniej minimum zaangażowania.

Agnieszka Rózga: Prezentacje przekazane w bardzo dobrej, konkretnej formie. Zwrócenie uwagi na najważniejsze tematy i problemy związane z ziołolecznictwem i towaroznawstwem zielarskim. Szczegółowy opis ziół i ich zastosowania. W ostatnim temacie udzielania pierwszej pomocy, brakowało mi filmu poglądowego. Całość kursu w tak krótkim czasie jednak oceniam bardzo wysoko.Serdecznie pozdrawiam i dziękujęAgnieszka Rózga

Izabela: Sprawnie i sensownie - polecam.

Machowska Marzena: Kurs oceniam bardzo dobrze. Dzięki niemu poszerzyłam swoją wiedzę wcześniej zdobytą i uzupełniłam o nowe przydatne wiadomości. Dzięki udostępnionym materiałom do wydruku, można ponownie do nich wrócić.Kurs był dla mnie łatwy, wygodny i bezstresowy.           Pozdrawiam zespół portalu CDZ.

Kasia: Dobrze przygotowany kurs. Ciekawe lekcje i zagadnienia. 

Kuncer-Zawierucha: Kurs czytelny, logiczny, fajnie ułożony polecam.

Milena Dmochowska : Polecam!!! Kurs bardzo dobrze przygotowany, przygotowuje do pracy w sklepie zielarsko-medycznym. 

Kamila Piszczałka : Bardzo dobry materiały pomocne przejrzyście napisane, zrozumiałym językiem.

joanna budnik-burzynska: Kurs ukończony sprawnie, materiały bez zastrzezeń.

Monika Kozminska: Jestem bardzo zadowolona z formy kursu, przydatne informacje szczegolnie z zakresu  farmakologii, farmakognozjii fizjologii. Bardzo dziekuje

Ala: Świetny kurs. Polecam.

MAŁGORZATA ŁAKOMA: KURS BYŁ ŚWIETNY BARDZO POUCZAJĄCY.NAWET JEŚLI WSZYSTKIEGO NIE PRZYSWOIŁAM W 100 % BĘDĘ WIELOKROTNIE WRACAĆ DO OPRACOWANYCH PRZEZ PAŃSTWA MATERIAŁÓW.NIE SPODZIEWAŁAM SIĘ ZE POSIĄDĘ WIEDZĘ Z ZAKRESU FARMAKOLOGII A JUŻ NA PEWNO NIE PIERWSZEJ POMOCY.WSZYSTKIE ZIOŁA BYŁY PRZEJRZYŚCIE OPISANE.DZIAŁ DIETETYKI Z GOTOWYMI PRZEPISAMI I TABELAMI BARDZO MI SIĘ SPODOBAŁ.POZDRAWIAM MAŁGORZATA ŁAKOMA 

Mariola: Bardzo dobry kurs, jestem zadowolona

Justyna: Super przydatny kurs bez wychodzenia z domu. Przystępne wykłady i kawał wiedzy.Polecam

Mariola: Wiele się nauczyłam z tego kursu, polecam wszystkim!

Katarzyna Włoch: Kurs bardzo interesujący, zawiera bardzo dużo przydatnych wiadomości.

Ilona Jasińska: Kurs przeprowadzony profesjonalnie, z bardzo dobrymi opracowaniami dydaktycznymi.Całość bardzo przejrzysta i dostępna.Kończąc kurs kursant posiada naprawdę dużą wiedzę ze wszystkich działów zawartych w kursie.

Akanksha Agrawal: Ok

Marta Olszewska: Kurs jasny, czytelny, zawiera najważniejsze informacje. Pomaga zdobyć dużą wiedzę oraz utrwalić istniejącą.

Patryk Boruta: Kurs przebiegł szybko i sprawnie. Wykłady ciekawe, treść przedstawiona w zrozumiały sposób. Po skończeniu opracowywania zagadnień i tematów, test i zaliczenie końcowe nie sprawiły większej trudności. Polecam !

Krzysztof Grata: W mojej opinii w kursie zawarto wszystkie niezbędne informacje jakie potrzebne do nauki oraz wzbogacenia swojej wiedzy z zakresu zielarstwa i środków medycznych.

Joanna Budnik- Burzynska: Kurs ciekawy, przydatny dla rozwoju zawodowego, świetny temat na platformę e-learning, dla osób nie mających czasu uczestniczyć w kursach stacjonarnych ,materiały łatwo przyswajalne

MALINOWSKI GRZEGORZ: Materiały przedstawione w przystępnej formie i w zrozumiały sposób.

Janina Bożena Miszczak: Kurs ten jest bardzo fachowy i wygodny  dla mnie,ponieważ nie mam  czasu na spędzaniu go na zajęciach w wyznaczonym miejscu i terminie, a co ważne sama decyduję o  jakich godzinach będę  się uczyć i przyswajać wiedzę. Bardzo dobrze przygotowany materiał przez wykładowców,którzy w prosty, rzetelny i przejrzysty sposób przekazali mi swoją  wiedzę. Osobiście uważam , że warto się podjąć nauki w taki sposób , iż jest to duża oszczędność czasu.Szczerze polecam taką formę nauki kaźdemuz poważaniem Janina Bożena Miszczak

Janik: Kurs oceniam wysoko, materiały ciekawe, konkretne, przydatne.

Danuta Kucia: Podczas kursu zdobyłam dużo wiedzy z dziedziny z towaroznawstwa zielarskiego. Dziękuje. Będę polecać zainteresowanym osobom. 

Mariusz: Polecam!

Aga: Kurs treściwy, miło się słuchało i czytało prezentacje.Przyjemnie i szybko.

kasia :): Kurs bardzo przyjemny i szybki

Maciej Polej: polecam

Ewa: Kurs pozwala na dowolną porę nauki i przyswajanie materiału. Można kilkanaście razy odsłuchiwać ścieżki dźwiękowe z materiałem lekcyjnym.

tomekk: Kurs godny uznania, zawiera dużą ilość materiałów w formie nagrań i plików tekstowych, poziom merytoryczny oceniam jako wysoki.

EWcia: Instytucja godna zaufania. Pozdrawiam

RENATA: Świetny kurs!!! :) Program zgodny z rozporzadzeniem.

Rafał: Dobre szkolenie. Profesjonalnie przygotowane materiały, przyjemny głos lektora i przede wszystkim pełna elastyczność w realizacji. POLECAM

Jacek: Jest to pierwsze szkolenie które zrealizowałem na tej platformie i przyznam ,że nie ostatnie ;)

Tomasz: Polecam. Naprawdę warto.

OLA: Bardzo inspirujący kurs. Polecam!!!

Natalia: Gdyby nie Centrum doskonalenia Zawodowego nie otrzymałabym pracy. Polecam wszystkim. Zaświadczenie wartościowe.

Domi : Super kurs, pomocna platforma, rzetelna obsługa. Polecam :)

Filip: Wiele można się nauczyć na tym kursie. Godny polecenia :))

Sylwek K.: Kurs zrealizowałem intensywnie  ale dla mnie takie powinny być właśnie szkolenia :)

Iwona: Kurs na miarę polecenia. Pozdrawiam zainteresowanych ;)

Beatka: 8/10 niektóre tematy mogły by być bardziej rozbudowane, reszta ok.

Wiktoria W: Uprawnienia były dla mnie priorytetem. Tylko CDZ pozwoliło mi ukończyć kurs w dogodnych dla mnie terminach ;)

Olga: Szkolenie idealnie dopasowane do moich potrzeb. Będę polecać Centrum Doskonalenia Zawodowego znajomym :)

Janina: Wzorowa współpraca. Dziękuje i gorąco polecam.

Klaudia: Przyznam ,że jestem pozytywnie zaskoczona. Jedne z lepszych szkoleń jakie robiłam. Polecam

Patrycja: Profesjonalizm i świetne podejście do klienta :)

SEBASTIAN: Godne polecenia szkolenie. 100% satysfakcji. Zaświedczenie na drugi dzien ;)

Asia: Godny zaufania kurs. Platforma przygotowana super, bardzo łatwa w obsłudze. Materiały dydaktyczne szeroko rozbudowane. Pozdrawiam zainteresowanych.

Ewelina M.: Ciesze się,że wybrałam CDZ. Pomogli mi w uzyskaniu zaświadczenia szybciej niż po kursie stacjonarnym ;)

MICHAŁ: Ciekawy kurs. Fajnie połączone materiały z lektorem. Pozdrawiam i polecam.

Grażyna: Dziękuje za wspólpracę. Państwa kurs, pomógł mi w szybszym założeniu sklepu. Serdecznie polecam!

Dariusz: Szkolenie dające wiele przydatnej wiedzy. Pomoc obsługi - priorytetowa. Polecam

Danuta Łagiewska: Kurs przyjazny dla uczestnika. Możliwość zapoznania się z zawartością w dowolnie wybranym czasie. Materiał podany w czytelny sposób. Możliwość wielokrotnego wypełniania testów. Polecam.

Natalia : Kurs super! Dokładnie opisany w prezentacjach można wiele się nauczyć. Wykłady również ciekawe. Jeśli jest się upartym można szybko go skończyć. Polecam ;-)

Zalewska: Witam,Kurs bardzo przyjemny:)))sprawil mi ogromna przyjemnoscdziekuje serdecznie i pozdrawiamAgnieszka Zalewska

Aleksandra : Szybko i sprawnie :-) polecam

zaneta: Dziękuję za super lekcje które bardzo mi się przydadzą do pracy. Pozdrawiam

Dorota: Dziękuje za błyskawiczny kurs.7 dni - tyle zajęła mi realizacja. Polecam! 

Janina: Dziękuję za przygotowany dla mnie kurs. Bardzo dobrze mi się realizowało poszczególne tematy. Ze swojej strony będe Państwa polecać innym.

Basia: Z pełną gwarancją mogę wam polecić to szkolenie.

ELA: Szkolenie zgodne z programem Ministra Zdrowia. Wartościowy papier.

Urszula: Cel osiągnięty- zaświadczenie zdobyte. Nie ma co zwlekać. CDZ jest wiarygodną Placówką, której można zaufać.

EWUŚ: Ogromna dawka materiałów dydaktycznych, świetna rola lektora, ciekawie dobrane testy oraz ćwiczenia. Jeszcze tutaj wrócę po więcej. Polecam serdecznie ;)!!!

RENATAA: Wspólnie z koleżanką zamierzamy otworzyć sklep i kurs od CDZ pomoże nam w spełnieniu tego celu. Polecamy

Miłosz: Szybki, sprawna organizacja, ogólnie jestem zadowolony. 

RoBERT: Krótko i na temat - polecam !!!

Patrycja P: Kurs zawiera obszerne materiały edukacyjne. Warto skorzystać. 

Martyna: Bardzo rzetelne szkolenie! 

Wiola: Świetny kurs, polecam każdemu kto już się zna na rzeczy i nie ma czasu na kurs stacjonarny. 

Sebastian: Przebywam obecnie zagranicą i ciesze się że miałem możliwość zrobić szkolenie nie przyjeżdżając do kraju. 

Krzychu: Cała procedura przebiegła bez żadnych problemów, stronka przygotowana przyjaźnie dla użytkownika.

MARTA z LUBLINA: Kurs profesjonalnie zorganizowany i prowadzony przez Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wygodny także ze względu na oszczędność czasu. 

Dariusz A.: Gdyby nie uprawnienia ,które wydaje CDZ pewnie bym się nie zapisał. 

A.: Polecam Polecam Polecam

Romek:  Szybki, konkretny, co tu więcej chcieć ?! 

Grażyna: Idealne rozwiązanie dla pracujących!!!

Jarosław: Najwygodniejszy kurs jaki robiłam. Decydowałem nad czasem, nikt mnie nie pośpieszał, nie pilnował. Bezstresowo i profesjonalnie. 

Ilona: Szkolenie naprawdę fajne. Bardzo sympatyczna obsługa – duży atut ;) Pozdrawiam. 

Adam Wrocław: Legalnie, zgodnie z rozporządzeniem,wartościowo, szybko i przyjemnie. Cena także atrakcyjna.

Mario 1980: Właśnie  dlatego wole was od stacjonarnych rozwiązań!

EMIL: Warto słuchać osób, które już robiły tutaj kurs. 100% gwarancji. POLECAM

Bartek Prg.: Jak masz doświadczenie ten kurs jest dla Ciebie :)

Klaudyna: Najtańszy kurs w sieci. Certyfikat otrzymałam w 2 dniu po ukończeniu kursu. Rewelacja!

Luiza: Dobrze zorganizowany kurs. forma też niczego sobie -bardzo treściwa. Jestem zaskoczona. Polecam! :)

Tomas: Moja ocena 3/5 – trochę brakowało mi praktyki

Mikołaj: Portal na poziomie. POLECAM

Domi: Fajnie, że można w takiej formie zrobić kurs. Polecam! 

Sabina: Miałam obiekcje co do kursu przez internet. Jednak niepotrzebnie, ponieważ wszystkie informacje były precyzyjnie przekazane. Pozdrawiam

Szymon Dr.: W razie wątpliwości eksperci udzielą odpowiedzi na każde pytanie. W taki sposób zapisałem się właśnie na kurs. Polecam

Hania: Bardzo przyjazna platforma. Naprawdę można się na tym kursie wiele nauczyć. Robiłam go po pracy i w kilka dni udało mi się go ukończyć. Czekam na dokumenty. Uważam ,że warto sobie dorabiać w dzisiejszych czasach i to w tak przyjemny sposób;) 

Justyna C.: Polecam niedowiarką. Można, uprawnienia w zasięgu ręki

LENA: Kurs jest świetnym uzupełnieniem swoich kwalifikacji. Metoda jaką prezentuje Centrum Doskonalenia Zawodowego jest dla mnie zrozumiała czytelna. W razie watpliwości obsługa portalu rzetelnie udzieli odpowiedzi.

Edyta: Kurs bardzo mi się podobał. Lekcje były przedstawione w sposób bardzo ciekawy. Jestem zadowolona z kursu,polecam przyszłym kursantom. 

Paweł J.:  Dobry sposób dla osób posiadających już jakieś doświadczenie z zakresu zielarstwa oraz medycyny.

Konrad: Kurs bardzo fajnie przygotowany. Good Job!

Zuza: Dziękuje kadrze za profesjonalny kurs, kontakt oraz wyrozumiałość. :)))

Daria: Ogromnie dziękuje za całą pomoc i cierpliwość, a zwłaszcza telefony w godzinach wieczornych. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję! 

Kevin:  Instytucja szkoląca godna zaufania

ALA: Dużo tej nauki tutaj, no ale nie ma nic bez pracy. pzdr 

Wiktoria: Poszło szybko sprawnie i przyjemnie. Będę rekomendowała ;D

Ola: Polecam wszystkim, którzy nie mają czasu na szkolenia stacjonarne. To jest bardzo dobre rozwiązanie! 

Ksawery P: Miło zaskoczony! 

DAMIAN: Najlepsza opcja dla mojej osoby. Dziękuje i pozdrawiam. 

Kaśka: Jest ok. Uprawnienia legalne. Jednostka szkoląca na poziomie. Kurs jak na online - 4/5 

zadowolony Marcin: W skrócie: super!!!

Adrianna: Treściwy, przyzwoity kurs.

Karo: DZiękuje, polecam tym co jeszcze się wachają ;)

Jolanta: Super sprawa ten kurs. 5/5

Maria: Jestem już osobą starszą i mimo wieku poradziłam sobie ze szkoleniem. Zdecydowanie ułatwiło mi to życie. Polecam

Diana M.: Obszerny i ciekawie skonstruowany kurs. Element cwiczeń pozwala utrwalić wiedzę.

Darek: Gorąco polecam!!! Dobrze przygotowany kurs. CDZ - szkoła z klasą.

Celina: Wachałam się przed tego typu kursem. Przyznam, że jestem pozytywnie zaskoczona bo bardzo mi się podobała realizacja szkolenia. Zaświadczenie mam już w rękach. Pozdrawiam i polecam zainteresowanym.

Paulina: Polecam, kurs wartościowy merytorycznie, dużo ciekawych materiałów, nie  żałuję wydanych pieniędzy. 

Angela: 7/10. Zależało mi głównie na uprawnieniach.

Iwona: Serdecznie polecam Centrum Doskonalenia Zawodowego. Profesjonalizm. Godna zaufania instytucja.

SYLWIA: więcej takich szkoleń poproszę. Dziękuję za współpracę.

Jowita: Dobre szkolenia. Pozdrawiam Jowita :)

Monika: Bardzo dobre szkolenie, które kompetentnie przygotowuje do podjęcia pracy w sklepie zielarskim. Wiedzę, którą otrzymałam w tym szkoleniu będę chętnie wykorzystywała w praktyce. Godne polecenia!

Majka: Polecam!!! Ogromna dawka przydatnej wiedzy.

Patrycja z Krakowa: Zdecydowanie wolę pracę w sklepie zielarskim niż aptece. Polecam wszystkim Centrum Doskonalenia Zawodowego:)

Marcin: Kurs bardzo dobry, choć za dużo farmakognozji.

Absolwent Alex: Jestem bardzo zadowolony z tego kursu, przede wszystkim ze mozna go zrobic on line. Ułatwia to pogodzenie robienia kursu i innych codziennych obowiązków. 

Justyna D: Wiedza bardzo obszerna.Fajnie, że można w takiej formie zrobić kurs. Polecam!

Danusia: System ratalny- super opcja!!! Polecam Warto!!!

Elizabeth: Właśnie tego szukałam. Jak dobrze,że CDZ miało w swojej ofercie ten kurs. Zaoszczędziłam mnóstwo dodatkowych dni,  które musiałabym odbyć na kursie stacjonarnym. Polecam i będę polecać znajomym.

Kasia: Pracodawca polecił mi ten kurs - warunek konieczny do podjęcia pracy ;)

Ania: Kurs oceniam pozytywnie. Szybko i nie trzeba wychodzić z domu. Polecam

Basia: Sprawnie i na temat. Polecam!

Iwona Prz.: Inwestycja która się zwróci przy pierwszej możliwej okazji. Dostałam prace :) Bardzo dziękuje za kurs.

Grażyna: Polecam zainteresowanym 

Mateusz M: Kopalnia wiedzy. jak na szkolenie przez internet jestem pod dużym wrażeniem. Zdecydowanie wolę tak podnosić swoje kwalifikacje. dziękuje i polecam!

Marzena: Znajomy polecił mi, to ja polecę innym;) Warto!!!