obrazek

Kurs Przedstawiciela Handlowego

   Cena: 199 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 199.00 PLN
Popularność kursu: 97.2%      Opinie: 305      wróć do kursów

Kurs Przedstawiciela Handlowego oraz materiały dydaktyczne są prowadzone m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum  Doskonalenia  Zawodowego  posiada  uprawnienia  do  wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Przedstawiciela Handlowego absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Uzyskane w ten sposób wiedza, umiejętności i  kwalifikacje zawodowe są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania opartej na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, które grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy. Zgodnie z klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy Przedstawiciel Handlowy został sklasyfikowany pod numerem: 332203.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Przedstawiciel Handlowy jest odpowiedzialny za pozyskiwanie i obsługę klientów dla zatrudniającego go przedsiębiorstwa. Do typowych obowiązków przedstawiciela handlowego należy m.in.: budowanie dystrybucji, osiąganie zakładanych przychodów, obsługa handlowa klientów w wyznaczonym regionie, monitorowanie konkurencji.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć

 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 36 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

Szymon Surma: Kurs spełnił moje oczekiwania. Nagrania oraz materiały było rzeczowe i nie przeciągające. Kurs rzucił mi na oczy nowe spojrzenie na kontakt z klientem oraz jak w prawidłowy sposób go obsłużyć. 

Beata: Kurs bardzo czytelny z dużą dawką profesjonalnej wiedzy

Monika Mateja: Ciekawe informacje poszerzające wiedzę napisane w sposób zrozumiały i przystępny.

Mateusz Szafrański: W mojej opinii wiedza zawarta w kursie jest bardzo obszerna, dużo z niego wyciągnąłem i jestem bardzo zadowolony z tego, że wziąłem w nim udział. Na pewno bardzo pomoże mi to w dalszym rozwoju mojej ścieżki zawodowej! :D

Marcin Pańczyk: Kurs dla osoby takiej jak ja a więc początkującej, jest dobrym sposobem na przypomnienie i utrwalenie podstawowych kwestii i technik związanych z zawodem handlowca. Na pewno będę często sięgał po materiały które zostały tu dla mnie udostępnione. Mam poczucie dobrze spędzonego czasu. Pieniądze które wydałem na ten kurs na pewno nie są zmarnowane. zaczynam poszukiwania za kolejnym kursem

Jarosław Ratoń: Polecam.

Mariusz B.: Warto zainwestować w kurs jeżeli myśli się o pracy jako przedstawiciel handlowy. 

Aleksandra H.: Kurs przejrzysty, łatwy do przyswojenia, ciekawy. 

Michał N.: Kurs bardzo dobrze skonstruowany, pozwala na kształtowanie potrzebnych umiejętności zaopatrzając kursanta w niezbędną wiedzę. Płynnie i wystarczająco przechodzi przez wszystkie zagadnienia z danej dziedziny.

Szymon: Kurs pomaga osobom stawiającym pierwsze kroki w zawodzie przedstawiciela handlowego. Daje podstawy do dalszego kształcenia i wyczerpująco opisuje wszystkie kwestie, które są związane z tą pracą.

Paweł S.: Polecam! Kurs bardzo przyjemny i szybki oraz dużo się nauczyłem. 

Konrad: Bardzo merytoryczny kurs, wiele można wywnioskować polecam.

Szymon K.: Polecam

Damian K.: WitamKurs jest bardzo przyjemny do przyswojenia oraz bardzo wygodny do wykonania przy rozwiązywaniu go kiedy mi pasuje. Forma przekazywania treści droga audio jest dużym plusem przy pisaniu notatek. Gorąco polecam każdemu kto chciałby się przebranżowić.Pozdrawiam

Justyna K.: Super

Hubert Z.: Kurs naprawdę przyjemny i z dużą ilością żrzetelnych informacji. 

Dominika K.: Kurs był bardzo pomocny. Pokazał jak wygląda praca przedstawiciela handlowego oraz do czego należy się stosować aby osiągnąć sukces w sprzedaży.

Łukasz: Polecam

Agnieszka: Kurs czytelny i dobrze zorganizowany. Pomaga się rozwinąć w zawodzie a także nauczyć się nowych rzeczy przez osoby, które dopiero zaczynają pracę w tym zawodzie. Pomaga zapoznać się z podstawowymi technikami stosowanymi w sprzedaży. Polecam kurs.

Kamil: Genialna forma kursu - podział na wykłady audio i materiały w formie pisemnej. Merytoryka na bardzo dobrym poziomie. Wszystko przejrzyste i ciekawie rozplanowane. Przy odpowiednim podejściu można nauczyć się bardzo wiele. Polecam kurs!

micha: Polecam

Kamil G.: Z całego kursu jestem bardzo zadowolony. Przykładając się do kursu można naprawdę dużo się nauczyć i dowiedzieć. Odpowiednie zastosowanie wiedzy zdobyte na tym kursie może obficie zaowocować w firmie i naszej pracy. Polecam ten kurs każdemu kto zaczyna przygodę z zawodem jako przedstawiciel handlowy, a także polecam go osobą, które mają już w tym zawodzie doświadczenie. Kurs udziela podstawowych, niezbędnych informacji do wykonywania powierzonych zadań na stanowisku przedstawiciel handlowy.  POLECAM. 

Bartosz W.: Kurs jak najbardziej na Plus. Lektor który przedstawiał wszystkie zagadnienia bardzo fajnie dobrany miło się go słuchało. Bardzo dużo wiedzy i będę na pewno polecał. 

Angelika: Polecam! 

Wojciech Cz.: Bardzo dobry, przejrzysty i uporządkowany kurs dla osób zarówno odświęzających wiedzę handlowca jak i nowych pragnących obrać te ścieżkę zawodową lub po prostu zwiększyć swoje kompetencje sprzedażowe. 

Tomasz Ł.: Bardzo przyjemna i wygodna forma kursu, można słuchać wykładów w dowolnym momencie, wtedy, kiedy jest się dyspozycyjnym. Zaliczenie każdej lekcji na podstawie wykładu i dodatkowych materiałów. Sposób przekazywania informacji komunikatywny.

Tomasz Ł.: Kurs przygotowany profesjonalnie,omówiono wszystkie zagadnienia związane ze zjawiskiem sprzedaży oraz pracą handlowca. Bardzo przydatna formuła kursu pozwala na powrót do treści, które szczególnie nas zainteresują i są przydatne do pracy zawodowej.

Tomasz: Dobry i merytoryczny kurs

Tomasz: Kurs spełnił moje oczekiwania

S. Rafał: Super wygodna opcja kursu, po przez omawianie audio danych tematów i szersza opcja doczytania informacji w tekście.

Joanna P: Kurs jak najbardziej na plus. Zawierał pomocne i wartościowe informacje dla początkujących handlowców. Dzięki niemu zrozumiałam wiele istotnych zagadnień z świata sprzedaży. Polecam :)

Klaudia W.: Polecam. Konkretnie i na temat.

Maciej J.: Kurs uważam za poprawny i wystarczający do opanowania podstawowych informacji w tym zawodzie. 

Marcin: Świetny kurs który zwiększył moja wiedzę.Polecam każdemu kto chce zostać handlowcem lub już nim jest, ponieważ wiedza w kursie jest bardzo przydatna.Pozdrawiam  

MB: Kurs bardzo dobry. Wszystkie tematy dobrze objaśnione.

Damian: Kurs jest bardzo wartościowy i pomocny. Prowadzony jest w sposób przejrzysty i zrozumiały. Zawiera informacje niezbędne do wykonywania zawodu przedstawiciela handlowego.Polecam

Aga: Kurs fajnie przygotowany, jasny i przejrzysty

Cezary: Zaskoczył mnie poziom merytoryczny kursu, zdecydowanie na plus! Polecam

Dorota: Kurs bardzo wartościowy i pouczający. 

Karo: Ciekawe materiały ułatwiające podjęcie decyzji o pracy tym zawodzie lub szukaniu drogi gdzie indziej. Polecam 

Jakub: Kurs okazał się bardzo pomocny .Jest przeprowadzony w bardzo fajny sposób .Podoba mi się że miałem możliwość z korzystania z kursu i mogłem uczestniczyć w wyznaczonych przeze mnie godzinach.Jeszcze raz bardzo dziękuję !

Marcin: Kurs dobrej jakości. Zawiera wszystkie potrzebne informacje. 

Marcin: Kurs oceniam pozytywnie. Zawiera wszelkie podstawowe informacje. 

Mariusz: Dziękuję za skuteczny i inspirujący kurs. Dużo rzeczy znajdzie zastosowanie w mojej pracy.

Marcin: Kurs jasny, przejrzysty. Zawiera podstawowe informacje na temat zawodu przedstawiciela handlowego. Ogólnie polecam. 

Marcin: Kurs zawiera podstawowe informacje potrzebne do wykonywania zawodu przedstawiciela handlowego. Polecam!

Przemysław: Polecam każdemu

Dominika: Przejrzyste informacje, polecam każdemu

Paulina : Polecam

Alicja Skonieczna: Kurs był przydatny oraz przedstawiony w sposób przejrzysty i łatwy do zrozumienia

Kosiński Filip: Polecam , świetny kurs

Łukasz G.: Zrozumiały i otwierający na myślenie .

Michał: Polecam.

Dawid: Polecam ten kurs wszystkim pragnącym podnieść swoje kompetencje w zawodzie, wiele przydatnych materiałów nawet dla osób pracujących w zawodzie. 

Rajca: Bardzo dobry kurs ! Polecam

Kacper Rakowski: Kurs dobrze przedstawia podstawy pracy handlowca i pokazuje na czym należy się skupić w samorealizacji do osiągnięcia sukcesu zawodowego. 

Wioleta: Bardzo ciekawy kurs polecam

Przedstawiciel handlowy: Kurs przedstawiciela handlowego, bardzo dobrze przygotowujący do zawodu. Wszelkie dane i testy są bardzo dobra drogą do tego, aby stać się przedstawicielem handlowym.

Lucjan : Polecam!

Lucjan K: Kurs pomógł rozwinąć moje umiejętności sprzedażowe, pogłębił wiedzę na temat handlu bezpośredniego i pokazał inne sposoby oferowania towaru klientom. 

Kasia: Bardzo ciekawy kurs, pozwalający dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy. Mnie osobiście bardzo zmotywował do pogłębiania wiedzy w temacie sprzedaży. Kurs, stał się idealną bazą do dalszej edukacji. Jak najbardziej godny polecania.

Chmiel: Bardzo dużo informacji przekazanych w jasny i czytelny sposób.

Mateusz Gajda: Witam wszystkichMoja opinia na tematykę oraz zakres nauczania na tym kursie oceniam  bardzo pozytywnie fajne programy dźwiękowe do wysłuchania oraz mnóstwo potrzebnych formacji na dany temat. Można powiedzieć że wiedza jest przekazywana bardzo płynnie dla kursanta. Wiec moja opinia jest bardzo pozytywna i cały kurs godny polecenia.PozdrawiamMateusz Gajda

Maciej: Polecam każdemu kto chce zacząć pracę jako przedstawiciel handlowy! bardzo przydatna wiedza.

Piotr: Polecam ten kurs każdemu kto chciałby zacząć bądź rozwijać się w zawodzie handlowca.

Robert: Dobry kurs z dużą dawką informacji  o pracy Przedstawiciela handlowego. Polecam 

Karol Pasternak: Nigdy nie pracowałem w handlu cieżko jest mi ocenić kurs. Ale jeżeli miałbym porównać moja wiedzę ta dzisiejsza :) z zeszłego tygodnia to jestem mile zaskoczony. Dużo prezentacji i materiałów audio, podzielonych na tematy w bardzo czytelny i zachęcający sposób.

Patryk Dudziński: Z kursu dowiedziałem się bardzo cennych dla mnie informacji które przydadzą mi się w pózniejszym zawodzie. Bardzo profesjonalne prowadzenie kursu i najwyższy standard usługi.

Piotr Urbańczyk: Kurs bardzo ciekawy, podnoszący kwalifikacje. Dziękuję

Piotr Urbańczyk: Bardzo ciekawy kurs. Bardzo polecam.

Piotr Urbańczyk: Kurs jest bardzo profesjonalny i podnoszący kwalifikacje na stanowisku Przedstawiciel Handlowy. Bardzo polecam.

Paweł Makowski: Super, konkretny i treściwy. Bardzo pomocny.

Grzegorz : Kurs bardzo konkretny ,pomaga w podstawowych działaniach związanych ze sprzedażą ,poznawanie różnych technik ,mamy tutaj krótko i zwięźle o tym jakie obowiązki ma przedstawiciel handlowy i jak ma zadania ,nawet pierwsza pomoc .Dobry system z tym że po każdej lekcji jest test, dużo nie zapamiętuje.pozdrawiam  i dziękuję .

JUSTYNA: Kurs bardzo ciekawy. Podzielony na 14 jednostek tematycznych, dzięki czemu można stopniowo go kończyć:) Polecam!

Jakub Kahan: Kurs spełnił moje oczekiwania, bardzo dużo się dowiedziałem, wiedza została przekazana w jasny i klarowny sposób. Bardzo dużym plusem jest moim zdaniem zamieszczenie tematu o pierwszej pomocy przedmedycznej.

Maciej: Bardzo dobry kurs

A. Ch.: Super kurs !!! Wiele się nauczyłem Pozdrawiam

Mariusz: Kurs bardzo przydatny. Wiele nowych ciekawych rzeczy się dowiedziałem. 

Sebastian Krupa: Świetny kurs. Konkretne informacje, przejrzyste materiały. Polecam!

A Z: Kurs bardzo fajny. Jestem bardzo zadowolony, dużo się nauczyłem.Kurs był bardzo dobrze przygotowany. Polecam

Przemysław Moskal: Jestem bardzo zadowolony z tego kursu. Ogromna baza wiedzy.5/5Polecam!

Wojciech W: Kurs bardzo dobrze przygotowany pod względem merytorycznym. Konkretny zasób wiedzy i bardzo przyjaznej formie. Serdecznie polecam.

Weronika: Kurs świetny- przekazał mi dużo wiedzy i pomógł w pracy 

Szymon: Świetnie przygotowany materiał, gorąco polecam!

Mieczysław: Polecam

Jankowski Paweł: Bardzo fajny kurs, wiele mnie nauczył. 

Anna : Jak dla mnie kurs na wysokim poziomie, dużo nowych rzeczy się dowiedziałam, które już w trakcie odsłuchiwania poszczególnych tematów pomagały mi w codziennej pracy i zwiększały moje obroty sprzedażowe. Teraz już wiem co robiłam źle, co należało trochę zmodyfikować aby zdobywać nowych klientów oraz utrzymywać przy sobie obecnych.To był dobrze spożytkowany czas na rozwój osobisty.

Mrozinski : Jestem bardzo zadowolony, dowiedziałem się nowych fajnych rzeczy.

Dawid: Świetny, rzeczowy kurs. Naprawdę sporo można się z niego nauczyć i dowiedzieć.

Dawid Porębski: Dziękuję za możliwość uczestniczenia w tym kursie. Był on bardzo ciekawy i myślę, że dzięki niemu znacząco poszerzyłem swoją wiedzę.

Karolina: kurs dobrze przygotowany pod względem informacyjnym, zrozumiałe treści

Marcin B.y : Kurs uważam za interesujący i bardzo potrzebny. Dużo przydatnych zagadnień potrzebnych w roli przedstawiciela handlowego. Polecam serdecznie.

mariusz: bardzo fajny kurs

Szymon: Kurs bardzo fajny, dowolność czasu , jasne i konretne informacje. polecam

Darek: Świetny kurs, polecam wszystkim.

Berliński: Kurs bardzo ciekawy, dużo pomocniczych materiałów, ciekawe prezentacje. Polecam

Michał Wysocki: Jestem zadowolony że wziąłem udział w tym kursie,mimo tego że po raz pierwszy brałem w takim czymś udział ,dużo wyniosłem wiedzy z tego kursu ponieważ jest dobrze opracowany  i polecam

Klaudia: Super kurs. Tematy dobrze opisane można naprawdę dużo zyskać kończąc ten kurs.

Natalia Krajewska: Świetna sprawa mnóstwo informacje ogromna baza wiedzy .

Sławomir: Kurs jest bardzo dobry napisany jak i zrobiony prostym językiem ale bardzo kumunikatywnym wyniosłem z niego bardzo dużo wiedzy.

Justyna: Kurs zorganizowany w pomysłowy sposób. Pozwolił on łatwo przyswoić niezbędne informację, pomagające w przyszłej pracy ptzedstawiciela handlowego. Gorąco polecam

Jacek Sikora: Jestem zadowolony że wziąłem udział w tym kursie.Bardzo dużo konkretnych wskazówek i informacji dla początkującego Handlowca.Polecam.

Michał Mołodziński: Kurs bardzo pomocny z dość dużą bazą informacji.

Michalak: Kurs jest bardzo dobry napisany jaki zrobiony prostym językiem ale bardzo kumunikatywnym wyniosłem z niego bardzo dużo wiedzy.

Kania : Bardzo przydatny kurs, zarówno wartość merytoryczna i w postaci audiobooków  - polecam każdemu, kto stawia pierwsze kroki w tej branży.

Kamil : Kurs oceniam jako bardzo dobrze sformułowany. Dużo ciekawych tematów i materiałów przydatnych w zawodzie Przedstawiciela Handlowego.

Jarek: Bardzo Dobry Kurs.

A N: Kurs bardzo przystępny, szybki do zrealizowania. Jestem zadowolony! Dziękuję polecam!

Tomasz Kwiatkowski: Kurs Internetowy jest bardzo fajnie opracowany, informację są przekazywane jasno w wyraźny sposób oraz dobre jest to, że część informacji jest podawana w formie PDFKurs oceniam dobrze.

Cezary Biskup: Kurs ok

Ulka: Fajnie i przystępnie opracowany materiał w "pigułce".

Pawel Rokosz: Bardzo ciekawie zrobiony kurs.Wszystko zrobione w taki sposob zeby nauka przebiegala latwo i przyjemnie i z dobrymi skutkami koncowymi. Daje 5

Seweryn Z.: Przydatny kurs. Dziękuje za fachową obsługę.

OLEK: Ode mnie 5/5. Super platforma - na pewno jeszcze skorzystam. 

sylwia: Taki sobie, ale źle nie jest, dobre materiały. 

Norbi: Polecam 5/5 

Miłosz: Bardzo profesjonalnie przygotowany kurs. 

Staszek: Niezły kurs. Po zapoznaniu sie z lekcjami, testy były już jedynie formalnością. Polecam:) 

Jacek: Świetny kurs, tematy poszczególnych wykładów przedstawione są w bardzo "ludzki" sposób. Naprawdę warto 

AlanD32: Bardzo fajny kurs, sporo przydatnych informacji, ciekawe techniki. Polecam

RAfcio: Wystarczająca wiedza aby móc pracować w charakterze przedstawiciela. Praktyka wyjdzie w pracy ;)

Łukasz Sz.: Pozytywnie zaskoczyła mnie jakość materiałów dydaktycznych na tym kursie, godne polecenia. 

Czarek: Dosyć szybko i sprawnie udało mi się przebrnąć przez ten kurs. Jestem zadowolony. Pozdrawiam ;)

Paweł: Niesamowite ile można się nauczyć przez internet, naprawde rzetelny kurs. Ciesze się z możliwości jakie dało mi to szkolenie. 

Artur: Profesjonalny kurs, bardzo dużo informacji do przyswojenia, ale warto. Polecam ;) 

Anita: Kurs pomocny. Można go bardzo szybko skończyć. Polecam bo warto!

EWA: Kurs bardzo dobry. Konkretny i zawierający właściwą wiedzę. 

JAKUB: Taki kurs pozwolił mi zaoszczędzić na czasie. Warto przejrzeć całą platformę. 

Dawid: Oczszędność czasu. Zdecydowanie mój ulubiony kurs :) Polecam!!!

Wojtas: Kolejne uprawnienia do CV dołaczone ;)

MARKO: Polecam wszystkim! Przyda się w obecnej pracy ;)

Daria: Dla chcącego nic trudnego - ukończyłam kurs w kilka dni ;) 

sara: Bez wychodzenia z domu - Idealnie, nie musiałam wydawać dodatkowych kosztów na dojazdy. Fantastyczna opcja :) 

Mario 87: Bardzo przydatne wiadomości, mile spędzony czas na nauce. 

Piotr M.: Szkolenie ma swoje plusy i minusy ale przyznam,że mi się podoba. Fajnie dobrane tematy i ćwiczenia. Polecam

A.: Super szkolenie. Warto się dokształcac ;)

marcin: polecam ;)

Wiki: POlecam :))))

Bartek S: Program bardzo obszerny. Bardzo tego dużo ale ma to swoje dobre strony ;)

Max: Polecam! Wiele ciekawych rzeczy przedstawionych w ciekawy sposób :)

Kamila: Dużo pożytecznej wiedzy, stronka robi wrażenie. Polecam!

Martucha: Nie ma rewelacji jeżeli chodzi o wartość merytoryczną tego kursu, ale to bardzo obszerny i wymagający temat, dlatego moja ocena i tak jest pozytywna. 

Rafał: Cena atrakcyjna. Kurs robi się szybko i łatwo. Polecam

Bartłomiej: Kurs na mocne 7/10

Kuba S: W sieci jest sporo kursów na przedstawiciela handlowego ale ten polecało najwięcej moich znajomych.

Kacper: Bardzo fajny kurs. Wielkie podziękowania dla CDZ!