obrazek

Kurs Kierownika Wycieczek (Opiekuna Wycieczek)

 Cena tego kursu to tylko: 149.00 PLN
Popularność kursu: 97.4%      Opinie: 1221      wróć do kursów

Po ukończeniu kursu uczestnik szkolenia otrzymuje kwalifikacje Kierownika Wycieczek/Opiekuna Wycieczek online wg poniższego wzoru. Uzyskane w ten sposób kwalifikacje dają możliwość sprawowania opieki na wycieczkach szkolnych oraz pełnienia funkcji kierownika na wycieczkach. Ukończenie w/w kursu daje zarówno uprawnienia opiekuna jak i kierownika na wycieczkach szkolnych (2w1)!

Absolwent po ukończeniu kursu otrzymuje zaświadczenie w języku polskim.

Kierownik Wycieczek/Opiekun Wycieczek z uprawnieniami może podjąć zatrudnienie m.in. w: ośrodkach wczasowych, ośrodkach turystycznych, na wycieczkach szkolnych, wyjazdach szkolnych, biurach podróży lub innej firmie/organizacji o podobnym charakterze.

Program kursu - pobierz 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu kierownika wycieczek online trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 10 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta. Kurs można ukończyć nawet w 1 dzień.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego, zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań, bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: 22 116 86 66, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie, które posiada zainstalowany moduł Flash Player w przeglądarce (kliknij aby zainstalować). Urządzenie powinno poprawnie odtwarzać dźwięk w formacie MP3 oraz posiadać rozdzielczość ekranu w poziomie nie mniejszą niż 1100 pixeli.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.

7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

Styra: rzetelny

Ps: Świetny kurs, prawidłowo przekazane informacje zwierające kompleksowe treści. 

Marzena Mrozek: Kurs porusza dużo aspektów związanych z rolą kierownika, wychowawcy, opiekuna i nauczyciela. W sposób bardzo szczegółowy opisuje każdy problem. Przepisy prawne oraz obowiązki ciążące na kierowniku/opiekunie wycieczki są wypunktowane, dzięki czemu łatwiej i bezpieczniej jest pełnić te funkcje.

Karolina Kołodziej : Kurs bardzo szczegółowy, polecam !

KAROLINA: KURS BARDZO CZYTELNY, WSZYSTKIE ZAGADNIENIA BARDZO DOBRZE OPRACOWANIE.

kinga: Jestem zadowolona z kursy, bardzo dużo przekazanej wiedzy która będzie potrzebna w praktyce.Polecam :)

Kosiak: Polecam, dzięki wiedzy uzyskanej na kursie moje umiejętności wykorzystam podczas organizowania wycieczek.

Karolina Kołodziej : Bardzo dobrze przygotowany kurs

Ryś Joanna: Kurs bardzo profesjonalnie przygotowany. Wszystko wytłumaczone jasno i rzeczowo.

Iza: Kurs mogę szczerze polecić. Każdy dział został szczegółowo omówiony. Materiały ciekawe i bardzo przydatne. Kursant znajdzie tu wszystkie niezbędne informacje.

Marcin Czyrek: Wspaniale!

Magdalena Łanucha: Kurs na zadawalającym poziomie.

Kruszka: Bardzo przydatny kurs, polecam 

Stanuszek: Polecam 

Agnieszka M: Uzyskałam bardzo dużo niezbędnych wiadomości. Prezentacje bardzo czytelne i zawierające dużo przydatnych informacji.

Natalia M: Bardzo dużo ważnych i istotnych treści, przekazanych w przystępny sposób.

Magdalena Łanucha. : Kurs przebiegał bardzo sprawnie . Materiały potrzebne do kursu o najwyższej jakości . wszystko szczegółowo opisane . Jestem bardzo zadowolona.

Dominika : Kurs ma wysoki poziom- jest tu wszystko szczegółowo omówione, polecam każdemu komu zależy na wiedzy a nie na samym papierku. Jest czasochłonny, ale przygotowany tak abyś mógł sprawdzać stan zdobytej wiedzy z danego zakresu tematycznego. Znajdziesz tu przykłady dokumentów, plany działania, strategie postępowania, case/y, spędziłam nad nim prawie dwa dni, ale mam nadzieję, że do tak profesjonalnie przygotowanych materiałów jeszcze wrócę, na pewno się przydadzą.

MONIKA GAWIN- ŁUKASIK: Kurs bardzo ciekawie opracowany. Jest możliwość spokojnego w dowolnym momencie opracowania tematów a następnie bez pośpiechu wypełnienia testów. Możliwość poprawy testu, nie liczony czas na wypełnienie testu daje słuchaczowi spokój, nie napawa strachem i lękiem, że nie zdążymy wypełnić powierzonych nam zadań. Napisanie  pracy zaliczeniowej nie stanowiło dla mnie żądnego wysiłku, ponieważ tematyka prac była mi znana. Tym bardziej , że każdy z tych trzech tematów może wybrać jeden dla siebie odpowiedni. Test końcowy składa się z pytań, które wcześniej były również zamieszczone na poszczególnych modułach. Każdemu bym poleciła skorzystanie z oferty Centrum Doskonalenia Zawodowego. Sama zaraz po otrzymaniu zaświadczenia o ukończeniu kursu podejmę kolejny, który może być dla mnie przydatny w pracy jako pedagog.

Sylwia Stepanenko: Materiały dydaktyczne zostały przygotowane w sposób estetyczny i przystępny.

Sandra Hübner: Kurs bardzo konkretnie przygotowuje do roli kierownika. 

Agnieszka Szeląg: Kurs bardzo skrupulatny. Dużo treści i informacji. Agnieszka Szeląg 

Sabina Gortych: Kurs bardzo dobrze opracowany , informacje konkretne i rzetelne. Naprawdę polecam

Anna: Bardzo ciekawy i pełen ważnych zagadnień kurs. Gorąco polecam.

Anna Pankowska: Kurs bardzo przydatny, wiedza przekazana w przystępny sposób

Klejdysz Marzena : Kurs poszerzył moją dotychczasową wiedzę, jestem bardzo zadowolona. 

Agnieszka Misiewicz: Bardzo dobrze przygotowane prezentacje materiały bardzo liczne. Treści zostały przekazane w zrozumiały sposób. Kurs spełnił moje oczekiwania.

Sabina Gortych: Kurs bardzo dobrze opracowany, prezentacje zawierają konkretne informacje. 

Agnieszka Szeląg: Kurs na Kierownika Wycieczek  zawiera bardzo dużo treści. Kursant nabył wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz umiejętności umożliwiające podjęcie przyszłego zatrudnienia.Agnieszka Szeląg

Lucyna Gryszczyk-Hepa: bardzo wartościowy kurs

Iza: Kurs dosyć czasochłonny ale wyczerpująco opisuje temat. Polecam

Alicja Klejdysz: Kurs rzetelny, treści przystępne

Rosada Małgorzata: Kurs bardzo przydatne zawiera dużo cennych informacji . Kurs wygodny do wykonania , tematy lekcji są wyczerpujące, pozwala w dogodnym terminie na zrobienie kursu. Polecam serdecznie ten rodzaj kursu. Jestem bardzo zadowolona z formy kursu.Pozdrawiam i Bardzo dziękuję .

Magdalena G: Prezentacje w kursie zawierają wszystkie istotne dla przyszłego kierownika/opiekuna informacje i są przedstawione w przejrzysty i czytelny sposób. Testy sprawdzające wiedzę są odpowiednim podsumowaniem danego działu. Polecam zainteresowanym osobom, a także tym, którzy wahają się przy wyborze kursów. 

KATARZYNA: POLOECAM SERDECZNIE

Kamila: Przyjemny kurs

Renata Hodorowicz : Kurs uważam za bardzo profesjonalny i przystępny.

Malwina Cichecka: Fantastyczny kurs. Bardzo ciekawe materiały, który przydadzą się w pracy nauczyciela. 

Paulina: Kurs bardzo treściwy, wiele przydatnych informacji, pytania logiczne, prezentacje bardzo czytelne i pisane łatwym i zrozumiałym językiem.

Klaudia : Szybko i sprawnie. Polecam 

Aleksandra: Bardzo dobry, rzeczowy kurs. Duża dawka bardzo szczegółowych informacji, fajnie przygotowane prezentacje - polecam!

Dorota Ochmańska: Dla mnie największym atutem kursu była możliwość zrobienia go w dowolnym czasie wtedy kiedy mi pasuje. Dodatkowo ogrom informacji i wiedzy zawarty w kursie który na prawe przygotowuje wielopoziomowo na różne sytuacje, które się zdarzają na koloniach.

Aneta Kaczmarczyk: Uważam, że kurs ten spełnił moje oczekiwania i wyjaśnił mi całą procedurę przygotowania wycieczek czy też wyjazdów np. zimowiska czy kolonie. Prezentacje są przygotowane w sposób przejrzysty i zrozumiały. Materiału jest dużo ale jest on podzielony na kilka działów tematycznych, co jest dużym udogodnieniem. Kurs jest robiony indywidualnie i można poświęcić tyle czasu ile się potrzebuje i zawsze można wrócić do poprzednich tematów.Uważam, że jest to dobra alternatywa dla osób, które nie mogą uczestniczyć w kursach stacjonarnych oraz w obecnej sytuacji w czasie pandemii. Dziękuję za możliwość zrobienia tego kursu online. Pozdrawiam!

Tomasz Krupa: Materiał obszerny i czytelnie przedstawiony 

Dominika Moskwa: Super kurs, polecam każdemu zainteresowanemu

Anna: Kurs kierownika wycieczki oceniam na 6! :) Bardzo przejrzyście i czytelnie przedstawione informacje, duży zakres wiedzy, możliwość wykonania kursu online- polecam wszystkim :)

Niedźwiecka Joanna: Kurs, jest bardzo szczegółowy i intensywny. Polecam

Elżbieta Zając-Tokarz: Kurs bardzo przydatny, lekcje opisane w sposób ciekawy i zrozumiały.

Klaudia: Szybko i sprawnie. Polecam.

Dorota Wisełka : Kurs bardzo dobrze przygotowany 

Wachowiak Honorata: Bardzo szczegółowe i łatwo przyswajalne dane. pozdrawiam

Anna Gwardiak: Super materiały, i czytelny przekaz informacji

Dorota Wisełka: Kurs bardzo dobrze przygotowany.W skali ocen 1-6 przyznaje 6.

Katarzyna Wróbel: Kurs okazał się świetną formą zapoznania z tematyką wycieczek szkolnych, obowiązkami opiekuna i kierownika. Materiały były bardzo rzetelne, praktyczne i sprawnie przedstawione. Jestem bardzo zadowolona z tego kursu.

Kasia : Polecam

Elżbieta Zając-Tokarz: Kurs i poszczególne lekcje bardzo interesujące, ciekawe i konkretnie opisane.  Pytania w teście powielały się w kursie.

Emilia Adamowska: Dużo wiedzy

Dorota Ignasiak: Bardzo dużo materiały, ale o to chodziło.

Mazurkiewicz: Polecam kurs, dużo informacji w bardzo przystepnej formie.

Emilia Kosmala: Super kurs. Bardzo wyczerpujący i bogaty w wiedzę. Bardzo przejrzysty przekaz, zorganizowany i łatwy do opanowania. Bardzo podobał mi się sposób sprawdzania wiedzy po każdym dziale. Testy pomagają zapamiętać i opanować materiał przy czym nie są stresujące gdyż można podchodzić do testu wiele razy. Polecam

Paulina: Bardzo ciekawy kurs posiadający dużo przydatnych materiałów.

Patrycja: Kurs treściwy, szybki, wiele cennych informacji.

Magdalena A.: Kurs był wyczerpujący i zawierał wiele przydatnych informacji w przystępnej do poznawania formie.

Malwina Dolata: Kurs bardzo dokładny. Przeanalizowane są wszystkie ważne elementy, żeby uzyskać kwalifikacje na kierownika wycieczek . 

Kasia: Polecam, materiał bardzo jasno opisany 

Jarosław Krawczyk: Polecam

Radosław Babiński: Bez uwag

Piotr: Bardzo szczegółowo opisane wszystkie tematy, które na pewno przydadzą się w pracy. Polecam wszystkich niezdecydowanym. Pozdrawiam.

Dębek Konrad: Bardzo rzetelny chciałbym nadmienić że dzięki takiemu kursowi będę miał odpowiednią wiedzę do przekazywania ją wychowawcom oraz osobom które będą uczestniczyły ze mną na wycieczkach. Tym bardziej jestem bardziej przygotowany do prowadzenia wycieczek pozdrawiam. 

Agnieszka: Bardzo dobrze przygotowane materiały. Polecam

Karolina: Kurs przedstawiony w sposób czytelny. Polecam

Uczestnik : Kurs zdecydowanie na poziomie. Treściwy i wymagający.Polecam

Gabriela: Jestem bardzo zadowolona. Kurs spełnił moje oczekiwania. Polecam wszystkim zainteresowanym.

Marek: Super

Magdalena Płończak: Kurs czytelny, zawiera ciekawe opisy definicji. Terminy są wyjaśnione w zrozumiały sposób. Tematyka dopasowana do kursu. Podział na prezentacje jest przejrzysty i skrupulatnie uporządkowany. 

Ilona Orenkiewicz: Kurs bardzo bogaty w ciekawe informacje, posiada ciekawe tematy oraz dużo treści.

Agnieszka: Polecam 

Weronika Drużba: Jestem bardzo zadowolona z treści jakie zostały mi udostępnione, rzetelnie przygotowany każdy temat. Wzory dokumentów, oraz wszelka informacja o ich prawidłowym wypełnieniu z pewnością zaoszczędzą mi ewentualnych pomyłek lub rozwieją wątpliwości. 

Agnieszka Szweda- Princ: Kurs bardzo interesujacy, dostarczający wiedzę wychowawczą i poszerzający ją

Agnieszka: Polecam,mega fajny i szybki kurs. Materiał latwy do przysfojenia, napewno skorzystam z innych kursów.

Bartek: Kurs interesujący i bardzo przydatny . Można się wiele dowiedzieć . Polecam 

Grzegorz: Kurs zorganizowany bardzo dobrze. Wiedza usystematyzowana i podzielona w przystępny sposób ułatwiający przyswojenie i szybkie opanowanie materaiłu.

Edyta Skorupka: Polecam 

Jarogniew Tabaka: Kurs dobrze przygotowuje do bycia opiekunem wycieczek, ma masę przydatnych informacji co w przyszłości może bardzo pomóc.

Mateusz Malicki: Jestem zadowolony z odbytego kursu, ponieważ kurs był dobrze opracowany, materiał rzeczowy,  przejrzysty oraz duża ilość materiału szkoleniowego.

Magdalena Sobiecka-Lipińska: Bardzo szczegółowy, bogaty w treść kurs. 

Małgorzata: Przystępna forma kursu i bardzo dobre materiały. Ukończony na 5!

Edyta: Wszystko przebiegło pomyślnie .Polecam 

Figat: Treści rzetelne ogrom wiedzy dla przyszlego kierownika wycieczki

Aleksandra: Kurs godny polecenia 

Dawid Ś.: Bardzo dobry kurs i cenne materiały dydaktyczne.

Pietruszkiewicz: Kurs godny polecenia, szybki i skuteczny

Bartosz Szczypior: Przydatny kurs.

Beata Lewaniak: Wiadomości zdobyte na kursie są bardzo przydatne i przedstawiane w prosty i czytelny sposób.

Krzysiek: szczegółowy opis kursu, wszystko jasno opisane

Zofia Freund: Kurs fajny, wszystko dobrze wytłumaczone :)

Kamila Wróblewska: Jest super będę polecać znajomym.

Pietruszkiewicz: Kurs szybki i bardzo wygodny! Polecam :)

Rafał Jawor: Wszystko OK

Aga: Kurs godny polecenia.

Wróblewski Artur: Jest bardzo pouczająca i dokładna można się wiele nauczyć.

Magdalena Klapa: Dziękuję za bardzo ciekawy i obszerny kurs kierownika wycieczek.

Kasia 77: Kurs przeprowadzony sprawnie,po przeczytaniu rozdziału, jest test, potem test końcowy

Krzysztof: Kurs bardzo szczegółowo opisany, dzieki czemu mozna znakomicie przygotowac się do pracy opiekuna

Wioletta Kotarska: Bardzo szczegółowe podejście do tematu

Szymańska Kamilla: Kurs bardzo wyczerpujący w wiedzę. Bardzo przejrzysty przekaz, zorganizowany i łatwy do opanowania. Bardzo podobał mi się sposób sprawdzania wiedzy po każdym dziale. 

Kamil Chabasiński: Kurs bardzo przyjemny, dostępny i jasny- polecam.

Karol Kubasiewicz: Wszystko dobrze opracowane. Kurs który można zdać w domu i zdobyć dużo wartościowej wiedzy.

Agnieszka Matuszyk: Kurs przystępny edukacyjnie, bogate materiały dydaktyczne.

Solecka Agnieszka: Jestem bardzo zadowolona z możliwości zrobienia kursu online ,pozwoliło mi to za oszczedzić  czas na dojazd . .dzięki możliwości pobrania prezentacji , zawsze mogę wrócić do interesującego mnie tematu .pozdrawiam i polecam

Wiktoria : Kurs świetny, dużo rzetelnych informacji. Jako studentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej świetne uzupełnienie materiału oraz powtórzenie przyswojonych wiadomości. Obszerny i klarownie napisany materiał.

Natalia Wiewióra: Dużo przydatnych materiałów, do których będę z pewnością wracać. Dziękuję za kurs i zdobytą wiedzę. Ciekawą alternatywą byłyby od czasu do czasu prezentacje video, bo tekstu jest naprawdę dość sporo. 

Kasia77: Kurs przeprowadzony bardzo sprawnie, cały materiał podzielony na działy, jeżeli opanuje się materiał z działu, przechodzi się do następnego. 

Joanna: Kurs w przystępny sposób porusza wszystkie niezbędne zagadnienia. Zdecydowanie polecam.

Julia: Jestem bardzo zadowolona, polecam:)

Krzemińska Sylwia: bardzo dobry kurs

Ewa: Bardzo dużo przydatnych treści. Dziękuję

Beata Dźwilewska: TREŚCI CIEKAWE, FORMA PRZYJZNA. SUPER.

Małgorzata Kamyk: Oceniam całą procedurę nauki za bardzo dobrze zorganizowaną, duża ilość materiałów szkoleniowych. Możliwość nauki w dowolnym czasie.

Karolina Ruchała- Zembroń: Kurs przygotowany został wyjątkowo starannie, wiedza z zakresu kursu przekazana była jasno i zrozumiale, a ponadto została poparta wieloma przykładami. Opracowany kurs oceniam bardzo dobrze. 

Anna Junkiewicz: Kurs obszerny zagadnieniowo, dokładnie omawiający każdą kwestię. 

Marcin Hołownia : Polecam, niesamowite , dobry materiał i dokładnie wyjaśnienia 

Magda: Wszystko bardzo sprawnie i szybko. Polecam

Janusz Żywicki: Kurs bardzo merytoryczny i pogłębiający wiedzę na tematy zawarte w poszczególnych lekcjach.

Magdalena Borkowska: Kurs ciekawie poprowadzony. Szybki i konkretny.

Artur Babicz: Dużo czytania, ale bardzo przydatne.

Joanna Kubic: Profesjonalny kurs w przystępnej formie.

Agnieszka Kielczyk: Dziękuję! Bardzo rozbudowany i wyczerpujący wszystkie zagadnienia kurs.

Paulina Koprowska: Wszystko perfekcyjnie przygotowane

Mania : Szybko z dużą bazą informacji.  Polecam

Urszula Szlembarska: Bardzo zadowolona jestem z kursu, wiele przydatnych informacji dzięki niemu uzyskałam.

Magdalena Borkowska: Przejrzysty, wskazujący na najważniejsze kwestie.

Mania 19: Szybko z dużym zasobem wiedzy przekazanym i przydatnym do wykorzystania w organizowaniu wyjazdów.

Alicja Ośródka: Szybko, sprawnie. Polecam 

Daniel Kołt: Kurs ciekawy, pełen wielu dobrych, rzeczowych informacji. Wiele można z niego wynieść. Na pewno przydatny w pracy z dziećmi. 

Hanna Maślanka: Gorąco polecam, rzetelnie opracowany merytorycznie kurs z olbrzymią bazą wiedzy i przykładów.

Paulina Koprowska: Kurs bardzo profesjonalny.Materiały przejrzyste.Polecam

Danuta Wohs: Profesjonalny, rzeczowy, materiał dostosowany do kursanta 

Stanko: Bardzo dobrze opracowany materiałdo kursu. Miła obsługa. Polecam

Alicja: Treści przedstawione w sposób przystępny. Rzetelnie i  przejrzyście przygotowane treści. Gorąco polecam

Grzegorz : Szkolenie, Szybkie Sprawne i dokształcające.Pozdrawiam 

Beata Dźwilewska: Treści bogate i interesujące. forma kursu przyjazna dla kursantów.Dziękuję.

Karolina: Super kurs, tematy świetnie przedstawione

Gabriela Gierba: Pomimo obszernego materiału, kurs przeprowadzony jest w bardzom przystępnej formie, dostarcza szerokiego zakresu wiedzy przygotowując do pełnienia nowej roli w życiu zawodowym.

Magdalena Wilk: Jasne, czytelne zasady, bogaty merytorycznie program, weryfikacja umiejętności po każdym dziale. 

Karolina Trojanek: Polecam 

Joanna: Kurs bardzo pomocny z duzym zakresem materiału. 

Ewa Bab: Dziękuję  za możliwość odbycia kursu. 

Beata Rogala: Bardzo efektywny kurs. Polecam

PATRYK GADZIŃŚKI: Moim zdaniem bardzo bogaty w wiedzę kurs. Kurs powinien obejmować także kwalifikacje kierownika wypoczynki i opiekuna wypoczynku ponieważ większość dotyczy tych tematów.

Beata Dźwilewska: Tematyka bardzo ciekawa, forma kursu przyjazna dla zapracowanej osoby.

Agata Grądzka : Kurs bardzo dobrze przygotowany wszystko jasno i czytelnie opisane 

Anna Kałdońska: Kurs przygotowany bardzo rzetelnie. Prezentacje jasne i czytelne.

Marta M.: Bardzo dużo ciekawych informacji. Warto sobie poukładać wiedzę, usystematyzować i przypomnieć niektóre zapomniane wiadomości.

Anna Pomykała: Kurs, a właściwie sposób w jaki krok po kroku musimy przeanalizować samodzielnie tematy, był dla mnie bardzo dobry.Chętnie zapiszę się jeszcze na jakiś kurs.

Weronika Kołek: Kurs jasno i czytelnie skonstruowany. Dużym plusem jest możliwość rozłożenia szkolenia w czasie. 

Malwina F.: Kurs wyczerpuje temat. Bardzo dobrze przygotowuje potencjalnego opiekuna wycieczek szkolnych. 

Jacek: Kurs szybki i komfortowy. Bardzo dużo przydatnych i ciekawych informacji. 

W. Edyta: Szkolenie bardzo sprawne. Dużo informacji, ciekawie opisane tematy.

Kasia: Kurs bardzo fajny, dużo przydatnych wiadomości i łatwość dostępu. Polecam

Joanna Hytra: Kurs bardzo przydatny, sporo się dowiedziałam.

Agnieszka Fajerska: Kurs odbył się w bardzo przystępnej formie. Z pewnoścuą polecę go znajomym. 

Gosia: Kurs zawiera dużo ciekawych informacji, tematy są uporządkowane. Bardzo się cieszę z formy online.

Beata: Wszystko ok

Agata: Bardzo treściwy kurs, wiele wiadomości, które są w bardzo przystępnej formie. Polecam

Barbara Rekowska: Kurs profesjonalny ,szybki i przyjemny. Materiał przejrzysty 

Agnieszka Nowak: Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w kursie. Kurs zawierał wiele istotnych, merytorycznych treści z których na pewno będę korzystać .Możliwość korzystania z materiałów dydaktycznych bardzo ułatwiła mi naukę.

Jacek: Kurs zawiera bardzo dużo ważnych kwestii. Wygodna forma i mnóstwo materiałów ciekawych.

Rafał B: Szybko i sprawnie.

Ciastoń : Bardzo szczegółowo i wyczerpująco poruszono wszystkie kwestie mogące mieć wpływ na rzetelne i kompetentne wykonywanie swoich obowiązków.

Dominika: Szybko i sprawnie. 

Ewelina : Szybko i sprawnie. Materiały przygotowane w bardzo dobry sposób. 

Karolina Nowopolska: Super kurs. Wszystkie informacje napisane w sposób jasny i klarowny z podanymi przykładami. Z pewnością skorzystam z przykładowej dokumentacji dotyczącej wypoczynku, w szczególności ze wzorów dokumentów. Pozdrawiam serdecznie

Mateusz: Sprawnie i szybko!

Tomasz: Kurs bardzo dobrze przygotowany, bogata baza wiedzy wraz z odpowiedziami na najbardziej nurtujące pytania. W pełni przygotowuje do pracy z dziećmi i młodzieżą.

ANNA FEDOROWICZ: Witam serdecznie. Jestem bardzo zadowolona z opracowań jakie zostały uwzględnione w kursie na kierownika wycieczki. Bardzo dużo przydatnych wiadomości. Jestem zadowolona z  wyboru takiej formy kursu. Kurs spełnił moje oczekiwania.

Karol: Fajny Kurs

Agnieszka: Kurs obszerny i bardzo dobrze przygotowany, zawiera dużo cennych informacji. 

Anetta: Bardzo przejrzysta i przystępna forma kursu.Super materiały,które naprawdę dobrze i rzetelnie przygotowują do podjęcia funkcji kierownika wycieczek.

Milena Nalewajek: Przyjemny i interesujący kurs, duża ilość materiału, który jest czytelny. 

Katarzyna Żynda: Kurs bardzo obszerny, dużo potrzebnych informacji, jestem bardzo zadowolona.

Monika Anuszkiewicz: Kurs przeprowadzony na bardzo wysokim poziomie, zawiera wiele cennych wskazówek oraz informacji.Cieszę się, że uczestniczyłam w tym kursie, ponieważ zdobyłam drogocenną wiedzę na temat opiekuna/kierownika wycieczek.

Tomasz Kuśnierz: Kurs bogaty w zróżnicowana wiedze tematyczna w przystepnej formie.

Dorota: Bardzo dobry i przyjemny kurs, wiele dobrze dobranych tematów. Wszytsko opisane jasno i przejrzyście 

Milena N-ek : Dużo przydatnych materiałów, cieszę się, że mogłam ukończyć kurs mimo pandemii. 

Weronika M.: Metoda e-learningowa jest super. Jestem zadowolona formą przekazu wiadomości, materiał do nauki przejrzysty, elastyczny czas uczestnictwa w kursie. Kurs na 5+. Dla mnie rewelacja!

Joanna D.: Kurs bardzo ciekawy i wartościowy. Jestem bardzo zadowolona z formy kursu, bardzo profesjonalny, doskonale opisuje wszystkie aspekty. Polecam

Milena N.: Kurs bardzo przyjemny, zawiera dużo informacji, które są bardzo przydatne. Polecam. Moja ocena to 5/5.

Aleksandra Wawruch: Kurs online w czasie pandemii to super opcja bez wychodzenia z domu. Materiały solidne i przejrzyste. Polecam :)

TRZYBIŃSKA MARZENA: Witam,jestem bardzo zadowolona z kursu.Wszystkie informacje zostały przekazane w sposób rzetelny i dokładny .Dzięki temu mogłam pogłębić swoją wiedzę a w przyszłości sumiennie ją wykorzystać .Polecam

Iwona Jarocka: Bardzo dobrze przygotowane materiały , dużo wiedzy . Kurs przeprowadzono w sposób rzetelny i profesjonalny . Polecam 

Antonina G: Kurs bardzo przejrzysty, dobrze przygotowany. Materiały obszerne, szczegółowe, pomocne. 

Helena Irena Rusińska: Kurs pełen profesjonalizmu. Bardzo tematyczny. W sposób przejrzysty , czytelny, szczegółowy zostały  przedstawione informacje dotyczące   kursu.Dziękuję....

Sylwia: Materiały kursowe są czytelne. Kurs bardzo dobrze przygotowany pod względem merytorycznym i pod względem formy. Polecam z czystym sumieniem.

Manuela Kleist: Kurs jest bardzo bogaty w wiedzę. Polecam!

Zosia: Kurs bardzo przydatny. Polecam! 

Manuela Kleist: Kurs bogaty w wiedzę, zawiera bardzo dużo informacji, polecam! 

Marta Wierońska-Zachara: Kurs zawierał bardzo szczegółowe informacje przekazane w przejrzysty sposób.

Zosia: Kurs okazał się bardzo przydatny i wartościowy. Polecam!

Martyna Ch: W mojej opinii Kurs Kierownika Wycieczek (Opiekuna Wycieczek) został rzetelnie przygotowany. Wszystkie materiały załączone w programie są przekazane w formie przystępnej i czytelnej dla odbiorcy. Zamieszczone są tam najpotrzebniejsze moim zdaniem fakty i informacje niezbędne podczas pełnienia funkcji kierownika. Oceniam kurs bardzo pozytywnie. Na pewno wrócę jeszcze do Centrum Doskonalenia Zawodowego. 

Dorota N.: Kurs wysoce merytoryczny. Nie spodziewałam się, aż tak wysokiego poziomu od kursu internetowego. Gratuluję pomysłodawcom i autorom.

Anna: Kurs bardzo rzetelny. Dużo przydatnych informacji, w łatwo dostępnej formie

Łukasz: Jestem zadowolony z kursu. Ten program jest szczegółowy, przydatny i także łatwe się czytać. 

Magdalena: Kurs opracowany bardzo szczegółowo. Mnóstwo przydatnych i niezbędnych informacji w pracy opiekuńczo - wychowawczej. Plusem kursu jest to, że można do niego wrócić w każdej wolnej chwili. Polecam!

Klaudia S.: Uważam, że kurs został przygotowany w sposób zrozumiały. Prezentacje załączone do każdego tematu zawierają informacje zwięzłe i na temat.

Lidia : Jestem pod wrażeniem przygotowanych prezentacji i zawartych w nich informacji wyczerpujących i bardzo przydatnych. Wielkie brawa dla organizatorów 

Aleksandra G: Jestem zadowolona z kursu. 

Aleksandra G: Jestem zadowolona z kursu.

Marika Adamowicz: Program edukacyjny obszerny, szczegółowy. Przydatny przyszłościowo.

Natalia Kokoszewska: Treści bardzo merytoryczne, dużo informacji. Prezentacje bardzo ciekawe.

Anna: Polecam, szybko i sprawnie

Ela: Bardzo dobry kurs. Dużym plusem jest to, że można go robić w wolnej chwili, nawet po godzince dziennie lub przez cały dzień hurtem, na spokojnie beż stresu. Super :-)

Anita Wojciechowska: Kurs zawiera dużo przydatnych informacji przedstawionych w sposób interesujący dla kursanta.

Izabela Rębisz: polecam :)

Niezgoda Sandra: Wiele ciekawych informacji, dobrze przyswajalna forma ,łatwo się czytało poszczególne prezentacje. Polecam serdecznie :)

Wiktoria Gryniuk: Kurs zawiera dużo przydatnych informacji przedstawionych w sposób interesujący dla kursanta.

Kuba: Kurs w pełni profesjonalny. Można na spokojnie bez wychodzenia z domu zdobyć w pełni profesjonalną wiedzę. Dodatkowym atutem kursu jest możliwość pobrania prezentacji. Polecam

Tadeusz K.: Uważam, że kurs jest merytorycznie przygotowany, można było z niego wydobyć dużo cennych informacji na temat geografii, działania w kryzysie, czy pierwszej pomocy. Cieszę się, że Centrum Doskonalenia Zawodowego wyszło z taka propozycja odbycia kursu online, szczególne teraz w czasie pandemii jest to wskazana forma podwyższania kwalifikacji zawodowych. Dziękuję za kompetentne przygotowanie testów, które dawały możliwość odświeżenia wiadomości. Pozdrawiam z wyrazami szacunkuTadeusz K.

Natalia Grzeszuk : Uzyskałam bardzo dużą ilość wiedzy, którą wykorzystam w mojej pracy, jak również i w przyszłości. Wszystko jest ciekawie i zrozumiale opisane. Polecam! 

Łożyńska: Dokumentacja była bardzo dobrze przygotowana, materiały dydaktyczne w 100% uzupełniły konieczną wiedzę do zaliczenia testów. Polecam kurs Centrum Doskonalenia Zawodowego.

Małgorzata Witek: Kurs niezwykle treściwy, merytoryczny i ciekawy. Dużo się dowiedziałam, a bardzo dokładny system sprawdzania wiedzy weryfikował zdobywaną przeze mnie wiedzę. 

Katarzyna: Szybko i sprawnie. Polecam

Maciej Pertek: Bardzo dobrze przygotowany kurs.

Agata Trzósło: Bardzo przydatny i na wysokim poziomie kurs.

Kinga Głowacka: Kurs spełnił moje oczekiwania.

Małgorzata Michalak: Kurs rzetelnie przygotowany, treści wyczerpujące. Dogodna była możliwość edycji tematów w dowolnym czasie. Jestem zadowolona.

Marek Miśta: Przyznaje, że ilość materiału jest naprawdę dobra i porządnie przygotowana. Ubogaciło to moją wiedzę i upewniło mnie w wielu kwetiach i tematach.Bardzo cenię sobie wykłady i informację w nich zawarte.Jestem przekonany , że w przyszłości  będę korzystał w Państwa dokumentów. 

Anna Wociór: Kurs bardzo ciekawy, dużo materiałów.

Naskręt: Kurs bardzo wyczerpujący. Mnóstwo informacji oraz materiałów. 

Czoska Danuta: Kurs interesujący oraz tematy bardzo ciekawe i wyczerpujące.

ARTUR SACHA: Bardzo przystępna forma zaliczeń oraz dużo przydatnych informacji które są bardzo potrzebne w czasie wycieczki. pozdrawiam

Magdalena Lipina: Bardzo wartościowy kurs. Materiały, które zawiera są jasne i proste w przyswojeniu, a jednocześnie zaspokajają wiedzę, którą chciałam zdobyć. Każdy temat jest bardzo dokładnie opracowany i wyczerpany, nie mam żadnych dodatkowych pytań. 

Klaudia Ładziak : Bardzo przydatny kurs. 

Paulina: Bardzo dobry kurs. Polecam.

Marta: Cenne źródło wiedzy.

Grzegorz: Kurs praktyczny i bogaty merytorycznie. Wszechstronna wiedza i pełny zakres obowiązków dla każdego opiekuna wycieczek.

Marta Bulicz:  Kurs okazał się bardzo interesujący i zawierał dużo cennych i ciekawych zagadnień

Ewa Widera-Raczek: Kurs został bardzo dobrze opracowany i przygotowany. Prezentacje i materiały przedstawiają najważniejsze zagadnienia. Materiał  można w łatwy sposób przyswoić. Serdecznie polecam kurs. 

Monika: Super kurs

Monika Rosińska-Araucz: Kurs idealny dla zapracowanych osób. Dużo przydatnych informacji, które można zapisać , wydrukować, napewno przydadzą się na przyszłość. Polecam

Monika Klukowska: Bardzo przydatny kurs, dużo wiadomości. Prezentacje w pełni wyczerpujące temat.

Justyna Szweryn: Kurs uważam za bardzo szczegółowy i wnikliwy. Dostarcza wiele niezbędnych informacji dla osoby pełniącej funkcję opiekuna wycieczek.Dziękuję!

Zdenkowska Bożena: Kurs opracowany w sposób wyczerpujący temat. Przygotowany solidnie, ładnie graficznie. Podzielony tematami, co ułatwiało czytanie i przyswajanie informacji.Muszę jednak przyznać, że kurs czasochłonny i wymagający zaangażowania.Wielkim plusem jest to, że można te materiały pobrać i wrócić do nich w późniejszym terminie, a także to, że dyplom z ukończenia kursu zostanie przesłany przez Państwa.Polecam. 

Danusia Nowak: Polecam! Bardzo fajny kurs! 

katarzyna: Kurs był super , bardzo duzo wiedzy , ktora przyda sie rownież w innych sytacjach .. moja ocena to 6+

Katarzyna Kwaśniewska: Muszę pochwalić kurs który odbyłam w formie online. Zaproponowane treści były obszerne i usystematyzowane. Przejrzysta konstrukcja kursu (rozbicie na tematy,dodane załączniki oraz przewidziany limit czasowy pozwalały na dogodną realizację poszczególnych lekcji.Wiadomości uzyskane w czasie kursu bardzo mi pomogą w dalszej pracy. Życzę wielu sukcesów w opracowaniu i realizowaniu dotychczasowych oraz nowych, ciekawych form doskonalenia zawodowego. Pozdrawiam:-) 

Katarzyna: Wszystko fajnie opisane. Wspaniałe testy.

Tomasz Seliga: Wszystko dobrze, na wysokim poziomie, dużo wiedzy, materiału na prawdę jestem bardzo zadowolony

Marta Graczyk: Uważam, że kurs z zakresu Kierownik Wycieczki był interesujący i bardzo przydatny. Zostało poruszonych wiele elementów z którymi wcześniej nie miałam styczności. Dzięki szkoleniu pogłębiłam swoją wiedzę w zakresie organizowania, oraz przestrzegania zasad przydatnych podczas różnorodnych wyjazdów. 

AGS: Bardzo praktyczny kurs. Duża baza wiedzy.

Agnieszka: Kurs był bardzo inspirujący. Wymagał rzetelnej pracy ale dzięki temu moja wiedza znacznie się zwiększyła.

Tomasz Wojciechowski: Jestem zadowolony z takiej formy szkolenia.Zaoszczędzony czas, oraz możliwość wykonywania poszczególnych zadań w dogodnym dla mnie terminie.Polecam to szkolenie.

Tomasz Seliga: Bardzo dobrze zorganizowany kurs, mnóstwo ciekawych tematów i zagadnień poruszonych podczas odbywania kursu. Dowiedziałem się dużo nowych i ciekawych rzeczy a także pogłębiłem swoją wiedzę.

Iwona Jaremko Saletnik: Kurs oceniam bardzo pozytywnie. Bardzo duża dawka informacji w bardzo przystępnej formie, bez konieczności wychodzenia z domu. Dzięki kursowi zdobyłam dodatkowe kwalifikację, które pozwolą mi na podjęci dodatkowej pracy w tak trudnych czasach. Wszystkie niezbędne zagadnienia zostały ujęte w materiałach.Dziękuję bardzo.Iwona

Ola: Ciekawy,ushystematyzowany test,napisany prostym językiem.

superr polecam: kurs super polecam, Marta Zalewska

Hojan: Materiały i treści zawarte w kursie były bardzo ciekawe i przydatne. 

A. Ł: Kurs prowadzony przez Centrum Doskonalenia Zawodowego był na najwyższym poziomie, ogromna wiedza z zakresu organizacji wycieczek ale również innych dziedzin z zakresu pedaogigki.  Materiały przygotowane idealnie, czytelne, przejrzyste. Organizacja szkoleń bez zarzutu.

Magdalena Brylewska-Pinda: Bardzo dużo ciekawych informacji. Dziękuję 

Katarzyna Chomik: Z kursu jestem zadowolona, ponieważ był opisany w klarowny sposób. Prostym językiem zrozumiałym nawet dla laika.

Sylwia.: Kurs bardzo szczegółowy,

Iwona Pilarska: Dziękuję bardzo, za możliwość uczestnictwa w kursie Kierownika Wycieczek. Kurs sprostał moim oczekiwaniom. Wiedzę uzyskaną na kursie na pewno wykorzystam w pracy.Zdobyta wiedza zostanie wykorzystana w praktyce.

Paulina: Bardzo dobrze przygotowany kurs, bogata wiedza, możliwość nieograniczonego czasu na zrealizowanie kursu. 

Katarzyna: Bardzo przejrzyste informacje, mnóstwo potrzebnej wiedzy. Testy szczegółowe ale z najważniejszych treści. Można samodzielnie wyznaczyć kiedy i ile czasu chcemy na to poświęcić. Świetna sprawa. Polecam jak najbardziej :)

Kris: Polecam kurs.

Anna B.: Kurs praktyczny i bogaty merytorycznie. Wszechstronna wiedza i pełny zakres obowiązków dla każdego opiekuna wycieczek.

Agnieszka: Merytoryczne przygotowanie kursu na najwyższym poziomie, wiedza obszerna.Serdecznie polecam wszystkim łaknącym wiedzy i chcącym podnieść swoje kwalifikacje.

Małgorzata Gruszecka: Bardzo profesjonalnie przygotowany kurs

Iwona Kot: Jestem bardzo zadowolona z kursu. Materiał szkoleniowy był bardzo bogaty, treści przedstawione w sposób konkretny i zrozumiały, wiele przykładów, wzory dokumentów, przepisy prawne, dużo wskazówek. Ponadto bardzo przydatne i w prosty sposób przedstawione zasady działania podczas wycieczek, obowiązki poszczególnych osób zaangażowanych w planowanie i przeprowadzenie wycieczek. Czas poświęcony na kurs uważam za dobrze wykorzystany. Cena jest również adekwatna do treści. Dziękuję

Zielińska: Rzeczowy, interesujący, poruszający wiele tematów kurs, w którym bardzo przydatne były przypisy dzięki którym mozna indywidualnie według potrzeb rozszeczyć swoją wiedzę.

Katarzyna Augustyniak : Szybka i przyjemna 

Pawlikowska Agnieszka: Kurs bardzo rozpięty tematycznie. Pracochłonny. Jednak odświeżający zapomnianą wiedzę. 

Paweł K.: Udostępnione materiały dla kursantów są przygotowane profesjonalnie. Polecam.

Iwona Porembska: Kurs dobry merytorycznie, dużo przydatnych informacji

Wiktoria Nowak: Kurs przyjemny w nauce serdecznie polecam

Iwona: Szybkie do przyswojenia i rzetelne informacje

Magdalena: Bardzo fajny kurs, polecam.

Mariusz Cielecki: Kurs bardzo wyczerpujący , materiały bardzo ciekawe i odpowiadające na zagadnienia. Bardzo czytelny przekaz.  Na pewno  godny polecenia innym.

Magdalena Tarnówka: Kurs bardzo przydatny, pełen ciekawych informacji, które poszerzają wiedzę.

Magdalena Grudzień: Dziękuję za możliwość uczestnictwa w kursie.

Profus Sylwia: Bardzo interesujący kurs. Prezentacje przejrzyste o różnorodnej tematyce. Dużą zaletą kursu jest to, iż można go realizować w dowolnym czasie. Ponadto posiada wiele praktycznych wskazówek, co niewątpliwie jest dużą zaletą dla początkujących osób. 

Daniel: Super kurs, polecam.

Daniel: Szybki i prosty kurs, polecam.

Damian Czak: Temat wyczerpany w każdym aspekcie. Polecam!

K.Belza: Kurs jest przygotowany bardzo profesjonalnie. Materiały pomocnicze są bardzo treściwe i  czytelne.

Kamil: Dziękuje. Kurs bardzo ciekawy, rzeczowo wyjaśnione, to co potrzebne w funkcji kierownika wycieczek. Polecam. 

Wioletta : Polecam. Kurs zawiera wiele cennych informacji przydatnych w pracy z dziećmi.

Monika Wlazłowska: Dużo materiału, bogaty tematycznie.

Mateusz Grzegorczyk: Polecam

Mateusz Grzegorczyk: Cenne informacje, możliwość zapisywania wykładów. Dogodna forma online bez ograniczenia czasowego. Polecam 

Monika W: Materiały opracowane na wysokim poziomie, zbiór wiedzy profesjonalnej i szczegółowej. 

Daniel Opęchowski: Kurs do zrobienia w każdych warunkach i o każdej porze. Dużo przydatnych materiałów z których można czerpać wiedzę niezbędną do ukończenia kursu i jak najlepszego przygotowania do roli opiekuna bądź kierownika wycieczek. Polecam kursy Centrum Doskonalenia Zawodowego!

Anna Z.: Kurs przygotowany merytorycznie. Bardzo dużo przydatnych przepisów i informacji. Szczegółowo omówiony każdy temat.

Samuela: Moim zdaniem bardzo dobry kurs. Dużo szczegółów, dużo czytania ale naprawdę warto. Dziękuję

Adriana: Dziękuję bardzo za możliwość przeprowadzenia kursu w bardzo przyjemnym wymiarze.Pozdrawiam

Iwona Czub: Kurs bardzo przystępny, dostosowany do  indywidualnych potrzeb każdego kursanta.

K.Walaszczyk: Kurs rzetelny, prezentacje zawierają dużo wartościowych informacji i aktualnych wytycznych.

Marta Kaim: Bardzo profesjonalny. Treści są bardzo dobrze i zrozumiale napisane. W każdym temacie jest dużo ważnych informacji, szczegółowo i wyczerpująco omówionych.

Tomasz: Wszystko jest intuicyjne, łatwe do zrozumienia i obejmuje szeroki zakreś wiadomości.

Anna O.: Witam,kurs oceniam bardzo wysoko. W ciągu dwóch dni zdobyłam bogatą wiedzę na temat organizacji wycieczek, praw i obowiązków kierownika i opiekuna wycieczek i innych. Naprawdę polecam!

Adam Szpalerski: Bardzo dobry kurs.

Barbara Bartecka: Kurs bardzo rozległy, wyczerpujący tematykę pod każdym względem. Bardzo przydatne wiadomości. 

Patrycja Jasek: Kurs okazał się niezwykle przydatny w mojej pracy zawodowej. zdobyte informacje pomogą w organizacji wycieczek szkolnych. Ogrom wiedzy na pewno wykorzystam w pracy z dziećmi.Dziękuję. 

Iwona Porembska: Kurs rzetelnie przygotowany, duzo przydatnych infromacji

Iwona Porembska: Dużo przydatnych informacji

Iwona Porembska: Kurs profesnolanie przygotowany, konkretne i potzrebne zagadnienia

Anna Bryła: Jestem zadowolona z  wiedzy jaką uzyskałam. Zagadnienia zostały przedstawione w sposób zrozumiały, prezentacje były  ciekawe. Miałam możliwość zapoznania się z nowymi , przydatnymi informacjami.

Alicja Wiśniewska : Kurs oceniam pozytywnie.

RENATA WALENDA: Kurs jest bardzo rzetelnie przygotowany. Polecenia i informacje przekazane są w sposób czytelny, jasny i zrozumiały. Porusza wszystkie istotne informacje w tym zakresie. Przyznam, że jest wymagający, ale przy takim stanowisku to zrozumiałe. 

Aneta: Kurs zawiera wszelkie niezbędne informacje.

Daria Duraj : Fajnie zrobiony. Dobrze opracowany. 

Daria Duraj: Bardzo dokładny,rzetelny, zawierający istotne informacje. Trochę stresujący. Zawierający różnorodne formy przekazy za co daje duży plus.

Krystyna Kaczmarek: Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy na temat pracy z grupą jako kierownik. Na pewno zdobyta wiedza przyda się w realizacji zawodowej i również posłuży jako dobry warsztat na przyszłość.

Magdalena Zaworska: Kurs przebiegł prawidłowo, uzyskałam wiele przydatnych informacji, dzięki którym kierownictwo wycieczek będzie przebiegało według ustalonych norm i zasad.

Szymon Janicki: Kurs ten był bardzo przydatny. Było wiele ciekawych informacji, które mogę wykorzystać w pracy kierownika wycieczek.

KATARZYNA: BARDZO CIEKAWY KURSMATERIAŁY INTERESUJĄCE, WIELE CENNYCH INFORMACJI . POLECAM

Katarzyna Zajączkowska: Kurs jest świetnie zorganizowany pod względem organizacyjnym i merytorycznym 

Monika : Kurs spełnił moje oczekiwania. 

Barbara Gawlik: Kurs można robić w dowolnym czasie, co sprzyja skupieniu się i uważnemu zapoznaniu  z wiadomościami. Zachęca do zgłębiania tematu. 

Monika Śnieżek: Kurs bardzo mi się podobał. Dziękuję za cały zasób wiedzy. Poleciłabym go każdemu!

Sławomir Lebiedzik: Bardzo dobry merytorycznie kurs. Solidnie przygotowany, a atrakcyjnej formie.

Agnieszka: Kurs w bardzo przystępnej, ciekawej formie. Wyczerpuje temat. Dziękuję i polecam.

Karolina: Treść przystępna, skoncentrowana. Taka forma pigułki wiedzy (bardzo wyczerpującej). 

Judyta: Kurs zdecydowanie polecam. Treści są przekazywane w przystępny i zrozumiały sposób. 

Ewa: Kurs oceniam bardzo pozytywnie. Profesjonalnie przygotowany, szeroki zakres wiedzy, wszystko podane w przystępnej formie. Ponadto daje on możliwość edukacji w dogodnym dla siebie czasie.

Karolina: Dużą zaletą kursu jest fakt, że jest on nieograniczony czasowo. W kursie zawarte zostały ciekawe informacje. Zaletą kursu jest także różnorodność : treści, prezentacje i filmiki. 

Magdalena Fic: Jestem bardzo zadowolona z kursu. Zostałam profesjonalnie przygotowana by pełnić obowiązki opiekuna wycieczek.  Bardzo dziękuje i Pozdrawiam serdecznie. 

Aneta: Kurs ciekawy, wyczerpujacy temat.

Marzena: Kurs oceniam jako bardzo przydatny i szczegółowy.

Ania: Kurs Kierownika Wycieczek oceniam pozytywnie. Uważam,że wyniosłam dużo z tego kursu. Wiedza  którą zdobyłam na pewno mi się przyda.

lidia Pałka-Kaim: Kurs bardzo dobrze przygotowany, dużo dobrych materiałów potrzebnych do przygotowania kursu.

Różycka Natalia: Bardzo dużo informacji dzięki którym więcej wiemy .

Sylwia Sobiczewska: Kurs bardzo dobry, rzetelne i sumienne przygotowanie kursantów :) każdy temat został dokładnie omówiony oraz wytłumaczony w sposób zrozumiały

Marzanna Kuczerepa: Kurs ciekawy. Wiele się nauczyłam. Duży plus to brak ograniczeni czasowego!

Rybarczyk Natalia : Kurs na kierownika wycieczki, to bardzo ważny i przydatny kurs. Dzięki niemu mogłam zaznajomić się z wieloma ćwiczeniami, filmikami i prezentacjami. Zapoznałam się z ważnymi zagadnieniami, które na pewno będę mogła wykorzystac w dalszej pracy.

Marzanna Kuczerepa: Bardzo dogodna forma! super, że bez ograniczeń czasowych.Bardzo dużo się nauczyłam. Dziękuję

Sabryna : Dziękuję za możliwość zrobienia kursu online podczas gdy trwa walka z wirusem. Wszystkie materialy i nagrania uważam za bardzo pomocne i konkretne. 

Marta M.: Kurs przeprowadzony rzetelnie z szeroką wiedzą oraz zasobem informacji.

Maciej Kuptel: Fajny kurs. Można się wiele nauczyć. 

Nowak Grzegorz: Kurs uważam za bardzo dobry. Dla mnie jako osoby, która pierwszy raz spotkała się z tą tematyką materiał został przedstawiony w sposób zwięzły i dobrze podzielony tematycznie. Program jest bardzo bogaty w wiadomości, które na pewno zostaną przeze mnie wykorzystane w odpowiedni sposób. Widomości podane w tym kursie poszerzyły w dużym stopniu moja wiedzę.

Katarzyna: Przyjemny kurs, dużo przydatnych filmików i informacji.

Piotr Tokarczyk: Bardzo dobry, rzeczowy kurs, wymagający zaangażowania i poświecenia sporej ilości czasu.

Aleksandra Korycka: Kurs przygotowany bardzo profesjonalnie. Na platformie znajduje się bardzo dużo cennych informacji.

KasiaB: Bardzo dużo przydatnej wiedzy, sprawnie, fachowo polecam

Paulina: Bardzo rzetelny kurs, polecam.

Michał: Bardzo dobry kurs, masa fachowej wiedzy, oraz wszystkie niezbędne dokumenty

Marta Lenart: Kurs konkretny, bogaty w informacje, akty, wzory dokumentów, itp. Bardzo fajną opcją jest możliwość pobrania załączników. Nie można pominąć oczywistej zalety kursu, która tkwi w jej formie. W dzisiejszych czasach zdobywanie umiejętności i kwalifikacji poprzez platformy e-learningowe są wygodną, szybką i profesjonalną opcją. 

Biskup Kacper: Kurs naprawdę bardzo wyczerpał temat. Kurs również zawiera całą dokumentacje potrzebną kierownikowi wycieczki, co z pewnością bardzo mi się przyda przy organizacji biwaku. 

Aleksandra Korycka: Kurs zawiera wiele przydatnych i ciekawych informacji. Całość podzielona jest na kilka partii materiału, dzięki czemu łatwiej można go zrozumieć. Bez wątpienia mogę stwierdzić, że znalazłam w nim wszystkie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

Lidia Domagała: Kurs przygotowany w przystępny sposób, przydatne i niezbędne informacje. Spodobało mi się to, że duży nacisk został położony na bezpieczeństwo i umiejętności udzielania pierwszej pomocy. Dziękuję, że mogłam Tutaj doskonalić swoje umiejętności i poszerzyć wiedzę z zakresu turystyki.  

KB: Merytoryczny kurs, bardzo dużo się dowiedziałam i tę wiedzę na pewno wykorzystam jako kierownik wycieczki / zielonej szkoły.

Pielenc: Kurs przeprowadzony profesjonalnie. Dużo ważnych i potrzebnych wiadomości.

Nauczyciel wczesnej edukacji: Kurs był bardzo pomocny, zawiera wiele cennych informacji i praktycznych wskazówek.

KasiaB: Kurs spełnił moje oczekiwania, ogromna dawka praktycznej wiedzy, przydatnych i bardzo ważnych materiałów, przygotowuje do pracy oraz zwraca uwagę na istotne kwestie takie jak bezpieczeństwo, pierwsza pomoc, bardzo polecam 

Kinga Domańska: Kurs kierownika wycieczek jest moim zdaniem bardzo przydany. Ukończenie tego kursu pozwoliło mi znacznie pogłębić moją wiedzę w zakresie bezpieczeństwa oraz dobrej organizacji wycieczek szkolnych i przedszkolnych. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam do niego przystąpić i zgłębić jeszcze bardziej wiedzę w tym temacie.

Aleksandra Brzezińska : W mojej ocenie kurs jest wykonany profesjonalnie a wiedza w nim przedstawiona w sposób przystępny. Państwa instytucję oceniam bardzo wysoko i sądzę, że jeszcze skorzystam z kolejnych kursów.Pozdrawiam

Piotr : Ciekawy i bardzo przystępnie skrojony.

monika kajdy: ten kurs jest bardzo fajny, ciekawy ipomyslowy.Polece go znajomym dziekuje

Małgorzata Wójcicka: Kurs przygotowany jest na najwyższym poziomie. Różnorodność materiałów sprawia że nauka jest przyjemna i bardzo interesująca. Tematy są przedstawione wyczerpująco, w dostępnych materiałach można znaleźć odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

Jakub Majka: Jestem w pełni zadowolony z kursu. Profesjonalne przygotowanie, materiały oraz odpowiednie kryterium oceniania. Polecam gorąco!!!!

Natalia: Bardzo wiele się dowiedziałam. Podobało mi się to, że była możliwość powrotu do załączników. Jestem zadowolona z kursu!

Banyś: Kurs spełnia moje wymagania.

Mateusz Łękawski : Kurs bardzo przystępny. Dużo przydatnych informacji w zawartych materiałach. Bardzo wygodna forma. 

Edyta Wiśniewska: Super kurs

Monika 27,01,2020: Bardzo fajna i wygodna forma Kursu. Kiedy masz chwilkę wolnego czasu to siadasz i piszesz. Dodatkowo dostajesz dużo materiału edukacyjnego , który przydaje się nawet po skończonym kursie. Polecam.

Edyta Wiśniewska: Bardzo dobrze przygotowany kurs, ciekawe informacje i niezbędne by być kierownikiem wycieczek.

Agnieszka: Kurs w bardzo przystępnej formie. Ciekawie prowadzony, możliwość zaliczeń cząstkowych i powtórzeń.

Ewa: Kurs ciekawy i wyczerpujący. Serdecznie polecam.

Monika: Kurs przeprowadzony w sposób ciekawy i merytoryczny. Polecam!

Kasia: Kurs przyjemny w obsłudze, wszystko jasne i klarowne. Duży plus za stały dostęp do materiałów.

Justyna : Kurs świetny. Idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych. Materiału czytelne i rzetelne . Kurs godny polecenia 

Anna Kuklewska : Kurs Całkiem dobry. Dziękuje, pozdrawiam 

Anna Podsiedlik: Kurs był ciekawy i merytoryczny. Jego forma pozwala na wykonanie w domu , w dogodnym dla siebie czasie. Jestem zadowolona.

anna: Kurs bardzo ciekawy. 

Aga: Ciekawy i pożyteczny kurs i najważniejsze, że bez wychodzenia z domu.

Kacper Miękiszak: Bardzo dobra praca serwisu, w którym bezproblemowo można uczyć się zagadnień oraz pisać testy.

Maria Szczap: Kurs spełnił moje oczekiwania.

Natalia Kamińska: Bardzo fajny kurs. Dużo przydatnych informacji.

Kacper Miękiszak: Bardzo korzystna forma do przeprowadzenia kursu dla osób zabieganych i ceniących sobie czas. Jestem bardzo zadowolony z pracy platformy, nie było żadnych problemów z korzystaniem z serwisu. Instrukcje napisane w sposób bardzo czytelny i zrozumiały dla kursanta. Cieszę się z wyboru tej formy kursu u Państwa.

Marta Wierzbicka: Kurs wymagający i rzetelny. 

Agnieszka Uchrońska - Kowalska: Kurs był dla mnie bardzo pomocny, wszystkie tematy, które zostały poruszone podczas trwania kursu wzmocniły moją wiedzę, dotyczącą organizacji wypoczynku. Mój punkt widzenia na wypoczynek i funkcję kierownika się rozjaśnił, a braki w informacjach, które są niezbędne do organizacji wypoczynku zostały uzupełnione.

Magdalena Krenc: Kurs bardzo przyjemny. Wiele przydatnych informacji.

Ewelina: Dość trudny i wymagający poświęcenia czasu na jego rozwiązanie.

Żabicka Kinga: Kurs bardzo dobrze przygotowany pod względem merytorycznym. Zapewnia kluczowe informacje niezbędne do bycia wykwalifikowanym kierownikiem wycieczki. Bardzo dobrze przygotowane wsparcie w postaci niezbędnej dokumentacji. 

Dzikowski Morek: Kurs bardzo fajny,ciekawy dał dużo wiedzy ciekawych informacji

Agnieszka: Kurs przyjazny, zawiera użyteczne informacje

Krzysztof Nowak: jest dobrze i szybko polecam

Wiola: Kurs bardzo pomocny, dużo ciekawych informacji 

Dorota Paluchowska : Super!

Aleksandra: Kurs całkowicie spełnił moje oczekiwania sporządzony rzetelnie sumiennie i z należyta dokładnścią . 

Joanna Kwaśniak: Treści podane w sposób łatwo przyswajalny, ciekawy i klarowny. Z udostępnionych mi materiałów i prezentacji skorzystałam i zapoznałam się z filmami  szkoleniowymi. Zrobiłam notatki i wydruki , informacje zdobyte podczas szkolenia będą na pewno wykorzystywana przeze mnie w pracy zawodowej. Bardzo wygodną formą jest szkolenie e-learningowe, które można rozpocząć w dowolnym momencie i pracować w dogodnym dla siebie czasie. 

Budniak Anita: dziękuję jestem bardzo zadowolona z kursuczy mozna u was uzyskac identyfikator ?

Teresa : Kurs opracowany w przystępnej formie, dużo skorzystałam z zawartych informacji podanych w sposób urozmaicony i ciekawy .Materiały do pobrania bardzo przydatne, pracuję na bieżąco w tym temacie i na pewno je wykorzystam. Warto się było poduczyć i mieć właściwy dokument.

Bronisława Wrona: Kurs przydatny, materiały przystępne, można z nich dużo skorzystać. Forma kursu bardzo przyjemna. Polecam

Magdalena Dłużewska: Oceniam kurs bardzo pozytywnie. Polecam

Marta: Bardzo przydatny i rzeczowy.Dziękuję organizatorom.

Barbara Kromtz: Udział w kursie pozwolił mi wzbogacić wiedzę na temat dokumentacji, jak i samego charakteru pracy jako kierownik wycieczek. Jestem zadowolona z formy zaliczenia kursu, a także z poziomu przekazanej na nim wiedzy.

Ewelina Franczak: Cieszę się, że uczestniczyłam w kursie na Kierownika Wycieczek (Opiekuna Wycieczek) za pomoca strony internetowej Centrum Doskonalenia Zawodowego. Kurs niewątpliwie poserzył moją wiedzę. 

Barbara Kromtz: Moim zdaniem dzięki kursowi dowiedziałam się wielu niezbędnych rzeczy na temat organizacji i samej charakterystyki kierownika kolonii. Jest to niezwykle ważna rola i tak niewiele się mówi o samych obowiązkach i samej dokumentacji, przez którą należy "przebrnąć" ,aby zorganizować wyjazd dla podopiecznych.Jestem usatysfakcjonowania z udziału w kursie i będę korzystała z wiedzy, którą tutaj otrzymałam.

Aneta Krawczyk: Jestem bardzo zadowolona, że mogłam podejść do tego kursu i bez wychodzenia z domu spełnić  swoje marzenie.Bardzo polecam.

Ewelina: Najlepszy kurs! 

Damian Mycek : Witam. Kurs bardzo fajny. Można się wiele nauczyć dowiedzieć nowych rzeczy. 

Katarzyna Janiec: Kurs bardzo fajny, konkretny, dobrze przygotowuje do bycia kierownikiem wycieczek. Jasno, wyraźnie zorganizowany.

Edyta: Ciekawy kurs

Dorota Gałat- Bubeńko: Witam serdecznie, moja opinia o kursie jest jak najbardziej pozytywna. Materiał ciekawy, nienużący. Rzetelnie opracowane tematy i zwięzłość sprawiają, że na pewno będę szukać kolejnych interesujących kursów właśnie na Państwa stronie. Pozdrawiam Dorota Gałat- Bubeńko.

Beata Kucharska: Kurs ciekawy, interesujące materiały i bardzo przydatne załączniki.

Emilia Rogozińska: Informacje zawarte w kursie były przejrzyste. Treści podane w sposób łatwo przyswajalny,ciekawy i klarowny.

Kaniewska : Bardzo dobry kurs.

Jędrzejczak Beata: Podczas tego kursu uzyskałam wiele potrzebnych mi informacji, które wykorzystam podczas swojej pracy zawodowej. 

Edyta: Bardzo rzeczowy kurs.

Agnieszka Mikuła: Kurs bardzo pozytywny. Konkretne pytania. Możliwość poznania wielu aspektów tematycznych.

Róża Sajnacka: Jestem osobą bezrobotną, kurs potrzemy mi jest, aby pomóc wychowawcy w wycieczkach grupy zerówki. Dowiedziałam się dużo przydatnych rzeczy nie wychodząc z domu. Dziękuję 

Alicja Kokurowska: Kurs w przystępnej formie

Aneta Mamala: Kurs Kierownika Wycieczek oceniam bardzo dobrze.  W skondensowanej dawce znalazło się maksimum informacji. Czysta wiedza, mnóstwo przykładów, bardzo ciekawe zadania do zaliczenia oraz niełatwe testy. Bałam się, że pieniądze wydane na kurs internetowy wydam niepotrzebnie, jednak jestem mile zaskoczona wiedzą teoretyczną i praktyczną, jaką wyniosłam po ukończeniu kursu. Kursy oferowane przez Państwa pozwalają na zdobycie nowej wiedzy i są na najwyższym poziomie. Platforma jest prosta i wygodna w obsłudzeSerdecznie polecam! Pozostanę Państwa wierną klientką!

Weronika Szarek: Kurs godny polecenia.

Monika : Kurs faktycznie szybciutko można zrobić, posiada dużo informacji. nie każde są podane na tacy :) Uważam, że trzeba sprawdzić niektóre odpowiedzi w testach cząstkowych ( kilka razy robiłam test bo brakowało mi jednego zadania i zaznaczyłam w różny sposób i za każdym razem było źle chyba- choć może coś pominęłam- ale warto zerknąć).Fajnie że były filmiki instruktażowe i króciutkie to chętniej przyciąga uwagę. I super, że są nagrania i nie trzeba czytać a trzeba wysłuchać z uwagą by znaleźć odpowiedź do testu. :)POLECAM :)

Małgorzata: Bardzo mi się podoba forma e-lerningu. Profesjonalnie przygotowany kurs, bogactwo materiałow dodatkowych, przyjemna obsługa klienta.chętnie czegoś nauczę się u Was ponownie, pozdrawiam, Małgorzata

Agnieszka Korpolińska: Bardzo szybki i przydatny kurs, wiele cennych informacji dotyczących organizacji wycieczek. Jestem bardzo zadowolona i polecam.

Monika Sadowska: Kurs super 

Świerkowska: Kurs przydatny w życiu. Bardzo łatwo się go czyta jest przejrzysty i zawiera wszystkie niezbędne informacje.

Marek Matysiak: świetne podejście do tematu i kursanta , łatwy dostęp do materiałów,przydatne filmiki, wysoki poziom merytoryczny, niska cena i wszystko to bez wychodzenia z domu, z wielką przyjemnością polecam, tym którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę

Tomasz Jamrozik: Bardzo dobry kurs polecam.

Joanna Kaniewska: Bardzo dobry kurs, wiele wartościowych informacji. Godny polecenia.

Weronika: Bardzo ciekawy kurs. Wiedza przekazywana w sposób bardzo zrozumiały

Aldona Pachocka: bardzo przydatny i ciekawy kurs.

BOJARSKA: SUPER KURS. POLECAM 

Gosia: Kurs ciekawy, bardzo przydatny

Beata S.: Kurs jest dobrze podzielony w łatwe do przyswojenia bloki, przystępnie podane w formie audio lub prezentacji wizualnych. Dodatkowym atutem jest możliwość rozłożenia pracy w dogodnych dla siebie odcinkach czasowych.

Marek Skowyra: Konkretnie i rzeczowo. 

Sonia: Kurs był bardzo przyjemny. Sporym atutem jest to, że można go wykonać w wolnej chwili, bez wychodzenia z domu. Treści są odpowiednie, a filmy zamieszczone w szkoleniu są dodatkowym udogodnieniem. 

Emilka: Rewelacja, szczególnie dla osoby, która pracuje w szkole ponad 16 lat, ma za sobą organizację kilkudziesięciu wyjazdów, ale bez tzw."papierka". Kompendium wiedzy, same najważniejsze rzeczy, przydatne n a wyjeździe z młodzieżą!

Alicja: kurs jest dobrze zorganizowany, zawiera wszelkie potrzebne informacje na temat przepisów oraz zachowania się podczas obozu jako kierownik/wychowawca

Czarnecka Agnieszka: Kurs posiadał wiele informacji, dowiedziałam się o wielu istotnych szczegółach dotyczących m. in. bezpieczeństwa uczestników wypoczynku, przepisach, normach żywieniowych, obowiązkach kierownika i wiele innych. Kurs był bardzo owocny i przydatny. Dziękuje

ola: Bardzo przejrzysty i czytelny pod względem materiałów oraz testów. polecam

Klupczyńska: Kurs zorganizowany w sposób bardzo zrozumiały. Zawiera wszystkie potrzebne informację, które powinien posiadac kierownik wycieczki.

Iwona: Świetny kurs, można go wykonać w dogodnym dla siebie czasie. Dużo przydatnej wiedzy.

Maciej: Fajnie rzeczowo i na temat... dostępność w dowolnym dobrym dla kursanta terminie. Polecam.maciej

Sylwia: Kurs bardzo przydatny. Zawiera wiele cennych informacji, które można wykorzystać także w codziennym życiu.

Agnieszka S : Kurs oceniam bardzo pozytywnie. Jest on przygotowany profesjonalnie, ma szeroki zakres wiedzy, a informacje są podane w przystępnej formie. Ponadto daje on możliwość edukacji w dogodnym dla siebie czasie 

Zadowolona kursantka: Kurs przygotowany bardzo dobrze. Poszczególne działy opracowane dokładnie. 

Kinga: Jako nauczyciel poukładałam i poszerzyłam wiedzę . Jest to bardzo kurs dla kierowników wycieczek, kolonii itp. Uczestnik zostaje wyposażony nie tylko w wiedzę, ale także w dokumenty. :) Polecam

S.G.: Kurs bardzo konkretny, materiały zrozumiałe.

Brocki Paweł: bardzo ciekawy, duża ilość informacji która może się przydać przy organizacji.

Justyna: Jestem bardzo zadowolona:)

Kasia: Bardzo dobrze skonstruowany. Duża wiedza.

Katarzyna Świerdza - Piguła: Kurs świetnie przygotowuje do pełnienia funkcji kierownika wycieczek (opiekuna wycieczek). Przekazuje potrzebne informacje w jasny i przejrzysty sposób. Jest doskonałym źródłem wiedzy. 

MAGDA: Dziękuję za przekazana wiedzę jesteście super 

Ola: Wielkim plusem jest to, że mogę go zrobić w chwili wolnej. Polecam

Bartłomiej: Dziękuję za bardzo ciekawy kurs. Super forma nauki, z której można wynieść dużo przydatnej  wiedzy.

Robert T.: Bardzo rzeczowo dobrze przygotowany kurs online. Zwarty materiał i swoboda czasu daje możliwość indywidualnego przygotowania się w swoim tempie. Super sprawa, duży plus takiego nauczania  :)

Marta: Kurs super, w łatwy sposób przekazane informacje. Do tego sposób pzrekazywania informacji był zaprojektowany na kilka sposobów, czy to odtworzenie dźwięku, czy prezentacje multimedialne. Naprawdę bardzo dobrze zrealizowany kurs.

Monika T.: Bardzo przejrzyste materiały i prezentacje.Ciekawe zadania. Dużo przydatnych treści do przyswojenia. Polecam. 

Marzena Niedzielska: Dziękuję za możliwość uczestniczenia w kursie , materiały przekazane w rzetelny i zrozumiały sposób poszerzyły moja wiedzę.  Pozdrawiam

Emilia: Kurs zawierał bardzo dużo cennej wiedzy, która została przekazany w bardzo przystępny sposób.

SŁAWOMIR WITOLD KNERA: Profesjonalne szkolenie, które pozwoliło mi dostrzec wiele cennych rzeczy na które do tej pory nie zwracałam uwagi. Szeroka dawka wiedzy , które pomoże mi  w życiu zawodowym  .

Brewczyńska: Kurs bardzo ciekawy i przydatny do pracy

Mart: super kurs. Nie dośc że dostępny w czasie dla mnie dogodnym, to wiedza jest przekazana w miły i przystępny sposób.

Bartosz Kogut: Kurs bardzo dokładny z odpowiednią ilością materiału do nauki

Zbigniew: Materiał kursu został przygotowany w sposób bardzo czytelny. Zaliczone testy częściowe ułatwiają zliczenie całego kursu. Polecam  

Kasia: Kurs czytelny

Marta Targosz: Przyjazny kurs, w szybki sposób przekazuje wiedze

Klaudia Matusiak : Kurs jest bardzo przydatny i precyzyjnie sformułowany. Wszystkie materiały są przydatne do pracy kierownika wycieczki czy też kolonii. 

Izabela Szkoła : Super sprawa!!!!! Dziękuje serdecznie

Łukasz: Wszystko ok. Spełnia moje oczekiwania.

Inna Krivtsova: Bardzo wygody kurs ze względu na to, że można przerywać i kontynuować go w dowolnym czasie. 

Asia : Kurs jest bardzo dobry, wiele przydatnych informacji zgodnych z prawem.

Karolina: Kurs bardzo dobrze opracowany, zawierający wszystkie niezbędne informacje.

Joanna: Kurs w porządku, zawierający wszelkie niezbędne informacje.

Małecka: Kurs bardzo przejrzysty. Można szybko i nie wychodząc z domu zdobyć dodatkowe kwalifikacje.

Agata Janowska: SUPER :)

Sylwia: Polecam kurs.

Sylwia: Polecam ten kurs, materiały napisane w przystępnym języku, informacje łatwe do przyswojenia.

Michał Pieniążek: Kurs jest bardzo wszechstronny i interesujący. Dowiedziałem się dużo cennych informacji.

Mariusz Kołodziejski: Kurs obszerny, posiada duża ilość potrzebnych informacji w formie tekstowej oraz ciekawe informacje w postaci prezentacji/filmików na youtube. 

Dahm: Kurs uważam za bardzo profesjonany, wiele potrzebnych informacji i cennych wskazówek

Romanowska: Kurs posiadał wiele cennych informacji, które są niezbędne do kierownika wycieczek.

Patrycja: Kurs szczegółowo przekazuje wiedzę, którą można wykorzystać podczas pracy jako kierownik wycieczek oraz w codziennym życiu.

Marta: Matariały napisane przystępnym językiem. Gorąco polecam 

Ewelina: Serdecznie poleam ten kurs. Materiały do nauki napisane przystępnym językiem.

Renata Celińska: Szybko, sprawnie i na temat. Polecam.

Radosław Glonek: Kurs przygotowany w sposób profesionalny. Znalazłem w nim niezbędne informacje konieczne do objęcia funkcji kierownika wycieczki a także liczne ciekawostki związane z tego rodzaju aktywnością. Bardzo ważnym elementem kursu była pierwsza pomoc oraz zagrożenia i sposoby w jaki można sobie z nimi poradzić.

Katarzyna: Przyjemna forma szkoleniowa - daje dużą swobodę co do tempa, czasu i miejsca. Większość filmików dobrze dobrana do treści szkolenia. Polecam.

Przemysław Kasperski: Kurs bardzo przystępny

Agnieszka: Bardzo polecam

Ewelina Wypych: Bardzo przydatny

Szymon Henszke: Kurs przebiegł sprawnie i bez żadnych zastrzeżeń, naprawdę można się nauczyć wszystkiego bez wychodzenia z domu.

Edyta: bardzo fajny, rzetelny kurs .i to w dodatku przez internet gdzie w każdej chwili możesz go ukończyc.POLECAM!!!!

MT: Polecam

Wioletta Kazimieruk: Kurs oceniam jako dobry. Zawarte w nim informacje były wyczerpujące.

Grażyna: Bardzo przydatne materiały, świetny kurs, polecam.

Marzena Sztorc: Dzień dobry. Bardzo dziękuję za ten kurs, z którego korzystałam pierwszy raz. Jestem bardzo zadowolona. Było dużo treści, ciekawy sposób przekazu: filmiki, słowny przekaz, prezentacje itd. Pomimo, że treści było dużo, można było skorzystać z konkretu wiedzy, łatwiej można było zapamiętać. Trochę brakowało czasu na ćwiczenia, które odebrałam bardzo "ciepło", ponieważ mobilizowały one do poznawania nowej partii materiału lub służyły jako powtórka materiału z poprzednich lekcji. Ze względu na czas nie mogłam wszystkiego napisać, Ale jeśli jest to konieczne, to uzupełnię. Pozdrawiam i w przyszłości skorzystam z tej formy szkolenia. Dziękuję.

Kułaga: Jestem bardzo zadowolona z kursu. 

Jolanta Kłopotowska: Kurs przygotowany w bardzo przystępny i ciekawy sposób. Ważne i potrzebne zagadnienia oraz szybkie testy po każdym rozdziale.

Monika: Super kurs. Tematy zawierają bardzo bogate materiały umożliwiające przygotowanie się do poszczególnych testów. :) 

Ewelina : Jestem bardzo zadowolona 

Ks. Mariusz Gubow: Dziękuję z umożliwienie mi ukończenie kursu. To wspaniały sposób pogłębiania wiedzy i zdobywania kwalifikacji i uprawnień. Na pewno skorzystam z innych propozycji szkoleń. Dobre materiały i możliwość wyboru czasu kiedy się je przyswoi to ogromny plus i wspaniała pomoc.

Weronika: Polecam, super kurs dla osób, które chcą szybko ukończyć kurs. Świtny pomysł, dużo cennych informacji.

Paulina Poprawka: Moja opinia o kursie jest bardzo dobra. Znacznie zwiększył on moją wiedzę, przy czym poprzez swoją formę był wygodny.

Margerita Wróbel: Kurs bardzo dobry, bardzo dobre materiały.

Anna Pogwizd : Witam, kurs oceniam jako super! Bardzo dużo przydatnej wiedzy ! Uważam, że po ukończeniu kursu jestem bardzo dobrze przygotowana do roli kierownika wycieczek. 

J.Domagalska: Oceniam kurs bardzo dobrze

Foszcz: Bardzo dobry i szybki kurs.Zdecydowanie polecam.

Kinga Kruszka: Witam, chcę bardzo podziękować za kurs "Kurs Kierownika Wycieczek (Opiekuna Wycieczek)” W skondensowanej dawce znalazło się tu dużo przydatnych informacji. Czysta wiedza, mnóstwo przykładów, filmów, bardzo ciekawe praktyczne zadania do zaliczenia oraz niełatwe testy. Z pewnością, zdobyte nowe kwalifikacje pozwolą mi, realizację dalszej wykonywanej pracy prze ze mnie. Pozdrawiam Kinga Kruszka

Monika: Kurs Kierownik wycieczek bardzo ciekawy i przydatny.  Materiały były zrozumiałe i dobrze przygotowane. Polecam.

Damian Grzybek: Kurs zawiera dużo przydatnych informacji, które można wykorzystać w praktyce. 

Joanna Ruszkiewicz-Howorko: Świetny

Paula Latuszewska: Kurs przebiegał bardzo sprawnie.

Kasia: Bardzo fajny kurs.

ciekawy świata: Ciekawy i szybki kurs pozwalający szybko zdobyć niezbędne kwalifikacje.

Anna P. : Dziękuję za bardzo ciekawy kurs. Świetna forma nauki, z której można wynieść trochę ciekawej wiedzy. Czysta wiedza, mnóstwo przykładów, bardzo ciekawe zadania do zaliczenia oraz niełatwe testy. Z pewnością zapiszę się na kolejne.

Agnieszka Kolasińska: bardzo podobała mi się ta forma kursu

Marzena KUCZMASZEWSKA: Kurs mile mnie zaskoczył .Bardzo bogaty w treść i przystępną formę odpowiedzi sprawił,  że pogłębiając swoją wiedzę mile spędziłam czas. Będę go polecała innym .Dziękuję.

kasia: super kurs

Paulina: Bardzo profesjonaly kurs. Polecam wszystkim!

Maria Zięcina: Kurs oceniam na bardzo wysokim poziomie. 

Agnieszka Zając: Kurs fajny. Materiały proste, praktyczne, bez zbędnych informacji. Łatwa do przyswojenia wiedzą, którą powinien posiadać każdy człowiek. Polecam!

Małgorzata: Przystępny,szybki,merytoryczny,polecam!!

Piorunowska Małgorzata: Kurs bardzo dobrze zorganizowany.

Justyna Owczarzak: jestem zadowolona

Paulina Tomaszewska : Bardzo ciekawy kurs, niektóre treści znane, lecz pozostałe to dla mnie nowość i poznałam nowe informacje, które z pewnością wykorzystam w dalszej pracy zawodowej.

Kasia M: Dobrze przygotowany, przystępny. Polecam

Piotr: oceniam pozytywnie

Aleksandra Kizyma: Kurs był łatwy, przyjemny i było w nim dużo ważnych i przydatnych informacji.

Ania: Bardzo wygodna forma kursu, prezentacje i nagrania w dobrej jakości. Łatwo można przyswoić lob powtórzyć znany już materiał. 

Dobaczewska: Jestem zadowolona

Mariusz: Polecam!

Marcin: Super

Paulina : Linki z odnośnikami do filmików instruktażowych przydadzą sie niejednokrotnie. Kurs jest sformułowany jasno i przejrzyście,  informacje przydadzą się przy organizacji wycieczek/ koloni w przyszłości. Ogólnie polecam. 

Estera Skrzypek : Tematyka wykładów bardzo szeroka, materiały rzeczowe i konkretne umożliwiające zapamiętanie informacji. 

Magda: Polecam! Szybko i wygodnie.

Anna Z.: Kurs szybki i przystępny. Materiały łatwo przyswjalny. Polecam.

Paulina Kozak: Kurs oceniam pozytywnie.

Łukasz Stefański: Bardzo przydatny kurs. Duża baza informacji

Marta Szuler: Kurs bardzo ciekawy i pokazuje przydatne i cenne informacje.

Małgorzata P.: Bardzo szybko i sprawnie. Konkretne wiadomości, wygodna forma sprawdzenia wiedzy. Polecam!

Marta Gołąbek : Serdecznie polecam wszystkim, szybko, łatwo każdy da rade

Rutkowska Małgorzata: Kurs bardzo dobrze przygotowany. Uważam,że wszystkie tematy opracowane konkretnie i dokładnie.Szczegółowo i precyzyjnie dobrane tematy ćwiczeń.

Agata Wolańska: w porządku

Sikorska: Kurs bardzo pomocny. Dobrze przygotowany i zorganizowany. 

Monika: Kurs przygotowany bardzo profesjonalnie. Polecam wszystkim 

KarolinaR: Polecam! Rzetelny, konkretny, wygodny.

Aleksandra: Bardzo dobry kurs. Szybki. Można wracać do tematów. Bardzo czytelny. Polecam

turysta: Kurs łatwy, szybki i przyjemny

Mateusz Urbański: Kurs bardzo dobry, czytelny, zrozumiały, wiele się nauczyłem.

Zoń Aleksandra: Test bardzo pozytywny, przyjemny w każdej chwili można przystąpić do lekcji oraz z łątwością do nich wracać

Monika: Kurs rzetelny, przydatne informacje, ciekawie rozplanowany - na plus nagrania i filmiki instruktażowe. Polecam!

Marta Zając: Szkolenie bardzo dobre i profesjonalnie przygotowane,dostarczyło wielu cennych informacji. Dziękuję!.

Dpikor: Kurs bardzo praktyczny. Same przydatne informacje. Bardzo dogodna forma. Polecam

D. Pikór: Kurs uważam za bardzo praktyczny, zawiera dużo ciekawych materiałów, a co najważniejsze jest bardzo dogodnej formie.

Rafał Lenart: Według mojej oceny kurs został przygotowany bardzo solidnie. Czuje że poszerzyłem jak i odświeżyłem swoją wiedzę. Kurs jest bardzo szeroki, w zasadzie zahacza o wszystkie dziedziny życia związane z podróżą. Jest ciekawy, prezentacje, filmy, prezentacje audio. Nie jest nudny, sądziłem że będę robił po jednej dwóch lekcjach dziennie a kurs był na tyle ciekawy, że chciało się otwierać kolejne tematy. Na pewno będę wracał do zagadnień z kursu przed każda wycieczka czy to w roli kierownika czy opiekuna.

magda: Kurs prosty, rzetelny, jasny. Do zrobienia w dwa dni

Zuza k: Kurs bardzo ciekawy, wszystkie informacje zostaly zawarte i przedstawione w bardzo przyjemnej formie. na pewno polece.

Danuta Pikór: Uważam, że kurs jest bardzo praktyczny i przyjazny. Zawiera dużo ciekawych materiałów, które z pewnością przydadzą się w praktyce.

Dominika Ruta: Bardzo dobry w przekazie, konkretny i łatwy i przyjazny do zapamiętania... Bardzo pomocny w sytuacjach wymagających zdobycie w szybkim terminie takiego zakresu wiedzy... Mi obecnie ratuje życie;-)Dziękuję za możliwość w nim udziału oraz korzyści z jego ukończenia. 

Jolanta Olbryś: Kurs bardzo mi się podobał, będzie mi potrzebny w pracy (przedszkolanka), świetne materiały i prezentacje. Dziękuję

Piekarska: Kurs posiada wiele cennych informacji. Utrwala wcześniej poznane wiadomość i je rozszerza. Wiadomości w nim przekazane są przydatne nie tylko dla dorosłych ale również dla młodszych. z chęcią polecę znajomym nie posiadającym tego typu kursu znajomym. 

Sylwia: Szybko, sprawnie i bez dodatkowego stresu. Wiadomości czytelne.

Olga Szymczyk: Jestem usatysfakcjonowana sposobem przeprowadzenia kursu. Dzięki oddzielnym lekcjom, prezentacjom, nagraniom można było w sposób łatwy i rzetelny zapoznać się z programem, a test po każdej lekcji pozwalał sprawdzić zdobytą wiedzę.

Julita Bociaga: Dużo wiedzy, niektóre zagadnienia ogromnie przydatne, niektóre mniej. Ogromny plus możliwość ukończenia online. Ogólnie kurs oceniam bardzo dobrze.

Bozena Zdun: Oceniam kurs na ocene bdb .Wszystlie materialy byly bardzo pomocne i ciekawe

Magda: Kurs jasny, przejrzysty, rzetelny.Polecam

Kuźnik Małgorzata: Kurs bardzo dobrze przygotowany- najbardziej przydatne i z uwagą ogląda się materiał z yt.Wszystko dobrze przemyślane i zawiera przydatne informacje. Materiał nie jest bardzo obszerny aczkolwiek jest sporo informacji opisanych w krótszej formie. Dziękuję i pozdrawiam - wydrukowałam sobie część materiałów i na pewno do nich będę zaglądać

Beata Borowska: Bardzo dużo przydatnych materiałów. Kurs idealnie przygotowany.

a.drabicka: Kurs bardzo dobrze przygotowany, rzeczowo podejmuje wymagane zagadnienia, wymaga od uczestnika dokładnego zaznajamiania się z tematami.

Beata Borowska: Kurs bardzo dobrze zorganizowany. Mnóstwo wiadomości. Możliwość samodzielnego gospodarowania czasem.

Agnieszka leśniowska-Żegleń: Kurs zrobiony jasno i przejrzyście, zawiera wszelkie informacje super zebrane w całość. Jasno i przejrzyście ułożony.Polecam każdemu.

Angelika: Kurs godny polecenia, duża ilość materiału o łatwej przyswajalności :) POLECAM

Adam Bilski: Bardzo dobry kurs!Merytoryczne prezentacje, które pozwoliły zapoznać się z poruszanymi tematami w bardzo dobry sposób.

Poniewierski: Bardzo dobry i przyjemny kurs!Dziękuję za możliwość zrobienia takowego kursu :)!

Katarzyna: Kursy bardzo przydatny i przyjemny w realizacji. Serdecznie polecam.

Polańska-Radwańska Justyna: Bardzo fajny kurs szybko i sprawnie

Monika: Dziękuje- bardzo przydatny kurs. Dużo rzeczy się dowiedziałam, i mogę wykorzystać te informację w mojej codziennej pracy. Monika P

Karolina: super sprawa taki kurs, można w domu bez stresu przysiąść i robić ze spokojem powierzone zadania

Polańska-Radwańska Justyna: 5

Bogdan Krzyśko: Dziękuję za bardzo ciekawy kurs

Marlena Jagieła: Kurs bardzo przydatny i wręcz niezbędny w pracy nauczyciela. Podczas odbywania kursu dowiedziałam się ważnych rzeczy.

Renata Skrodzka: Jestem mile zaskoczona przedstawionymi treściami i  wymaganiami, jakie były ujęte w ramach przedstawionych lekcji i testów. Kurs wymaga poświęcenia dużej ilości czasu i skupienia. Zdobytą wiedzę na pewno  do wykorzystam w praktyce.

Adrian: Bardzo mądrze poukładany kurs. Cieszy mnie to, że aby przejść do kolejnego trzeba było zrobić test podsumowujący dany dział. W ten sposób łatwiej udzielało mi się odpowiedzi w teście końcowym i za pierwszym razem udało mi się zdać. Polecam w 100%

Sylwia Michorek-Kania : Dziękuję za pomocne tresci. 

Angelika Oniszczuk: Kurs był bardzo pomocny. Dowiedziałam się wieku ciekawych rzeczy. 

Karina Parzych: Kurs zorganizowany na wysokim poziomie. Wygodna forma kursu. 

G: Bardzo przydatny.

Natalia Zaranek: Kurs bardzo przydatny.

Magdalena Sady: Kurs bardzo przydatny. 

Natalia: Kurs bardzo przydatny, można zaczerpnąć wiele informacji.

Jacek Lewandowski: Bardzo dobrze zorganizowany, duża ilość informacji, łatwy w obsłudze

Karina Parzych: Jest bardzo praktycznyny, wygodny, zorganizowany na wysokim poziomie. 

Emilia Jakubiak: Kurs przygotowany w formie online, zawierał niezbędne treści. Cały kurs dobrze przygotowany.

Marlena Jagieła: Kurs interesujący, pomógł mi zgłębić wiedzę na temat organizowania i prowadzenia wycieczek. Z całą pewnością taki kurs jest niezbędny w pracy pedagoga.

Natalia D.: Kurs bardzo ciekawy i na pewno przydatny.

kolezankanauczycielka: Reewelacja, szybko i sprawnie

Karolina Milczarczyk: Jest bardzo przyjazny. Dziękuję

AnKo: Treści bardzo przydatne, fajna forma sprawdzająca wiedzę. Polecam!

Wawrzyniak: Kurs spełnił moje oczekiwania.Szybko, sprawnie i na temat. Nie jest to mój pierwszy elektroniczny kurs. Taka forma jest dla mnie najwygodniejsza przy małym dziecku. Cena w porządku, treści jasne i dobrze przygotowane.

Gabriela Jędraszek : Cieszę się, że mogłam zrobić go online i zaoszczędzić czas. Podobały mi się zadania po każdym module. 

Marek: Kurs bardzo dobrze przygotowany. Dużo merytorycznych wiadomości....co jest w moim przypadku bardzo ważne...mogłem podchodzić do nauki...kursu w wolnej chwili.Bardzo dziękujęPozdrawiamMarek Rymacki

Gabriela Jędraszek : Cały kurs bardzo mi się podobał. Mam doświadczenie w pracy z platformami edukacyjnymi ponieważ korzystam z nich w czasie studiów podyplomowych. Nie miałam żadnego problemu z platformą - ładowaniem się treści, zadań. Podobały mi się ćwiczenia po danym zagadnieniu - były dobrym podsumowaniem działu. W razie potrzeby z pewnością skorzystam z Państwa oferty ponieważ to szkolenie odbyło się dla mnie miło, bezboleśnie i bezproblemowo. 

Martyna : Kurs okazał się bardzo interesujący i pomocny. Duża liczba wykładów jak i filmów prezentowanych pomogły przy rozwiązaniu testu. Polecam gorąco!

Dorota : Kurs  bardzo ciekawy. Dzięki możliwości wielokrotnego logowania mogłam w dogodnym dla siebie czasie przechodzić poszczególne zagadnienia kursu .  Dziękuję bardzo za możliwość wzięcia udziału w kursie.

Marek Gałązka: Kurs był bardzo dobrze opracowany i przemyślany. Uważam, że wiedza wyniesiona z kursu okaże się niezbędna podczas wycieczek szkolnych, podczas których planuję być kierownikiem.

Renata: Kurs przygotowany jest bardzo rzetelnie i fachowo. Forma internetowa pozwala bardzo zaoszczędzić czas i dostosować go do swoich potrzeb. Bardzo polecam

Milena : Kurs oceniam na 5. Jasno, konkretnie i rzeczowo zostały przedstawione informacje związane z obowiązkami, uprawnieniami, potrzebną dokumentacją, aktami prawnymi niezbędnymi do pracy kierownik wycieczek. Bardzo dziękuję i polecam kurs!

Lidia Winnicka: Wszystko dobrze, kurs merytoryczny i dużo wnoszący.

Katarzyna Kozińska: Bardzo przydatny kurs w dogodnej formie.

Patrycja: Kurs bardzo fajny, przejrzysty. Polecam

Kuba: Spoko kurs, polecam

Anna: Kurs bardzo przejrzysty i ciekawy

Górecka Agnieszka: Kurs oceniam bardzo pozytywnie. Materiały potrzebne do zaliczenia kursu zostały przygotowane w sposób bardzo jasny i zrozumiały.

Ilona: Kurs bardzo dobrze przygotowany. Łatwa w obsłudze platforma e-learningowa.

Sroka Ewa: Kurs bardzo pouczający ciekawy i wnikliwy można wracać i dokształcać .

Dorota Rybka-Szurowska: Bardzo dobra.

Przemysław Marszałek : Kurs bardzo przydatny do pracy z dziećmi i młodzieżą 

Wacławek: Zawarta wiedza w kursie w znacznym stopniu przyda się w mojej pracy. 

Aga: Kurs szczegółowo zapoznał mnie z obowiązkami kierownika wycieczek. Testy i ćwiczenia po każdym dziale ułatwiają zaliczenie części egzaminacyjnej.

Martyna: Kurs ciekawy i rzetelny.

Piotr: Polecam  

Aleksandra Kaczmarczyk : Kurs zawierał wiele przydatnych i cennych informacji.

Danusia: Kurs bardzo szczegółowy z dużą ilością informacji. Urozmaicone sposobu przekazu.

Karolina Wierdak- Choros: Kurs wyczerpujący, bardzo dobrze przygotowany,

Grzegorek Anna: Jestem super zadowolona z możliwości wzięcia udziału w kursie online. Jest to dla mnie nowe doświadczenie i z pewnością skorzystam z niejednego takiego kursu. Z wyrazami szacunku i uznania. 

Gosia: Dziękuję za profesjonalny kurs.

Róża Kaczmarek: Bardzo dobry - interesujący - nad wyraz ciekawy - duża dawka wiadomości.

Elżbieta Rojek: Kurs w sposób pełny i wyczerpujący przedstawia zagadnienia związane z tematem Kurs Kierownika Wycieczek (Opiekuna Wycieczek). Poprzez powtarzanie pewnych tematów i zagadnień materiał doskonale się utrwala. Dzięki ćwiczeniom i pracom pisemnym miałam możliwość podejść bardzo indywidualnie do zagadnień. Całość jest dość wymagająca ale po dojściu do testu końcowego posiada się rozległą wiedzę na temat. Dzięki zastosowaniu różnorodnych materiałów (wideo, nagrania głosowe) jest urozmaicony. 

md: Kurs Bardzo rzetelny, konkretny i szczegółowy.

Gosia: Bardzo dziękuję za możliwość wygodnego przeprowadzenia kursu. To dla mnie bardzo ważne, że w każdej chwili - nawet w nocy, była możliwość kontynuacji szkolenia. Ogólnie muszę przyznać, że kurs bardzo ciekawy i bogaty w ładunek wiedzy.

Beata: Polecam ten kurs. Wszystko zrozumiałe i fajnie wytłumaczone.

Justyna Mikołajczyk: Kurs bardzo dobrze przygotowany merytorycznie.Podobało mi się,że większość trudnych tematów była pokazana od strony bardzo praktycznej.

Lis Dorota : Kurs posiada wiele cennych informacji przydatnych w pracy kierownika wycieczki. z pewnością bedę przypominała sobie notatki 

Agnieszka Bram: Kurs zawierał bardzo dużo przydatnej terści, niezbędnych informacji oraz gotowe formularze itp. 

Regina Kierznikiewicz: Kurs - dobry ,szybki ,łatwy, konkretny. Pytania charakteryzują się podstawowymi zagadnieniami ze strefy turystyki i organizacji i  nie skomplikowane.

Paweł L: Kurs bardzo przydatny. Dużo praktycznej wiedzy, która na pewno przyda się w pracy.

Łukasz: Polecam. Wartościowy kurs i bardzo przydatny. Dobra przystępność materiału i forma.

kursant: Kurs w pełni profesjonalny.

Małgorzata: Bardzo prosta i przyjazna forma kursu. Polecam!

Agata : Kurs można wykonać w zaledwie 2 dni. Szybko, tanio. 

Piotr: Świetny kurs, z którego można dowiedzieć się wszystkiego co niezbędne z dziedziny organizacji wycieczek, jak i opieki nad grupą. Materiały do nauki nasiane świetnym językiem i dobrze przyswajalne.

Paulina Wiśniewska: Kurs zawiera cenne treści i wskazówki. W załącznikach równie przydatne będą gotowe dokumenty.

Paulina Buszkiewicz: Kurs szczegółowy, wiele można z niego wynieść.

Katarzyna Dybała: Bardzo fajny i przydatny kurs. Dużo informacji była mi znana z tytułu długoletniej pracy nauczyciela, część była nowością. Zapoznałam się z nowymi informacjami i przypomniałam to co już wiedziałam.

Zofia Olender: Kurs w którym brałam udział był niezwykle interesujący

Bogumiła: Kurs profesjonalny, skondensowany, wnoszący wiele wiedzy i informacji.Polecam.

Agnieszka Mruczkowska: Kurs uważam za bardzo dobrze skonstruowany. Jedynym minusem było dla mnie to, że niektóre materiały były wyłącznie formie plików audio, podczas gdy w mojej opinii wygodniejsze byłyby pliki tekstowe.

Małgorzata W: Kurs bardzo dobry.   Wybrałam ten kurs ze względu na wyjazdy na wycieczki szkolne z moimi uczniami. Dużo zagadnień zawartych w kursie nie było mi obce, ale wiele nowego się też dowiedziałam. Polecam innym ten kurs.

Kamila Pióro: Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego kursu. Dowiedziałam się wielu ciekawych informacji które pomogą mi w rozwoju dalszej pracy zawodowej. 

S.Zapała: Kurs został opracowany bardzo szczegółowo i różnorodnie - przez co nie można go traktować pobieżnie. Obszerne materiały załączone do każdej lekcji "zmuszają" do równomiernego podzielenia czasu na przyswajanie wiedzy, a to z kolei umożliwia przeanalizowanie i usystematyzowanie nowych informacji. Zdecydowanie polecam.

Joanna Molicka_Drzymała: Bardzo ciekawy kurs.Dużo można się dowiedzieć.A co najważniejsze zrobić wtedy kiedy mamy czas.

Justyna M.: Kurs bardzo dobrze przygotowany. Jeśli ktoś rzetelnie się z nim zapozna to dużo z niego wyniesie.

Erbisz Agnieszka: Kurs przejrzysty w formie. Przyjemny w realizacji.

Żaneta: Kurs jest konkretny, fachowy do zrobienia w jeden dzień. Godny polecenia!

Marta Szczykutowicz: Uważam kurs za bardzo przydatny i interesujący, tematy są obszerne z każdej dziedziny

Gudra Teresa: Kurs będzie bardzo przydatny w mojej pracy.

Sławomira Woźniak: OK

Monika Jachowska: Oceniam jakość kursu pozytywnie, choć nie jestem zwolenniczką kursów internetowych. Szczególnie pomocny był dla mnie dział o pierwszej pomocy i przepisach przeciw pożarowych. Pierwszej pomocy nigdy nie za wiele, natomiast filmy z p.poż były bardzo aktualne, w przeciwieństwie do tych jakie prezentowano na kursach, w których uczestniczyłam do tej pory. 

Robert: Bardzo ciekawy kurs, wiele przydatnej i praktycznej wiedzy.

LIDIA cIBORSKA: Kurs opracowany w ciekawy i przystępny sposób

Marzena Waligórska: Kurs bardzo rzetelny, sporo wiadomości można było się dowiedzieć, a do tego szybko i sprawnie można nabyć kwalifikacje. Kurs oceniam bardzo pozytywnie.

Łukasz: Bardzo przydatny i łatwy do przyswojenia kurs  

Gabriela Bednarczyk: Kurs Kierownika Wycieczek ( Opiekuna Wycieczek) w pełni spełnił moje oczekiwania. Kurs bardzo dobrze przygotowany, a wiadomości w nim zawarte, bardzo przydatne.

Violetta Jankowska: Nie był łatwy, jak było można wydać się po kursach online. Materiał obszerny i fajnie że były zadania do wykonania i część do wykonania notatek.

JOLANTA HAŃCZAK: Kurs b.dobry, dzięki niemu zdobywa się wiele nowych wiadomości i umiejętności potrzebnych w czasie kierowania wycieczka i nie tylko. Przygotowuje świetnie do kursu dla prowadzenia grupy na koloni ,przypomina jak zachować się podczas udzielania pierwszej pomocy i daje wiele cennych rad w pracy z dziećmi.

Maja: Wspaniały kurs. Polecam wszystkim. Materiał opracowany bardzo sumiennie i interesująco. Pracujesz w swoim własnym tempie, dostosowujesz naukę do planu dnia, to bardzo ważne dla osób pracujących zawodowo. W każdej chwili możesz przerwać i powrócić w dowolnym momencie, by kontynuować naukę. Jednym słoem:POLECAM!!!!! I dziękuję:)

Marcin Sipowicz: kurs bardzo - długi, dobre wprowadzenie, filmy, opisy, zadania - szybko i na temat pozdrawiam 

Elżbieta S.: Cały kurs oceniam bardzo pozytywnie. 

Olejniczak: Bardzo fajny, przydatny kurs. Polecam.

Opinia o kursie: Bardzo interesujący i twórczy kurs. Bardzo szczegółowo opracowane tematy z pokazami multimedialnymi. Dużo się dowiedziałam, nauczyłam. Kurs porusza wszystkie zagadnienia niezbędne przy pracy kierownika wycieczek. Jestem bardzo zadowolona z tego kursu. Polecam!!!!

Anna: Kurs zawiera bardzo dużo ciekawych i przydatnych materiałów. Każda część kursu zakończona jest krótkimi testami, które wcale nie są łatwe.... Ogólnie POLECAM!!!

Dmochowska: Kurs zawierał treści bardzo pomocne i przydatne w przyszłości, choć niektóre zadania były bardzo męczące. 

Piotr Gąsienica: Profesjonalny

Milena Koprowska: Bardzo fajny kurs, dowiedziałam się wielu przydatnych rzeczy, polecam...

AK: w porządku

JaninaKrzysko: Bardzo dobry kurs

Anna: Kurs zawiera dużo materiałów. Każda z części kursu zakończona jest krótkim testem, który nie jest wcale najłatwiejszy. Ogólnie na plus. 

Kazimiera Jagieła: Dobrze zorganizowany, bardzo poszerzyłam swoją wiedzę. Skorzystam z następnych.

AGNIESZKA KOŚĆ: Bardzo dobry kurs. Profesjonalny, konkretny, rzeczowy. Świetnie przygotowuje do pracy kierownika wycieczek.

Adelajda Miastkowska-Pytlarz: Kurs pozwolił mi na szczegółowe i dogłębne zapoznanie się z najważniejszymi tematami dotyczącymi bezpieczeństwa, dokumentacji oraz charakterystyki pracy kierownika wycieczki.Niemalże całkowicie wyczerpał pole wątpliwiści i pytań jakie wiążą sie z zakresem obowiązków i powinności kierownika wycieczki.

Anna Włodarczyk: Kurs jest bardzo obszerny z dużą ilością tematów, opisów i testów, zabrał mi dużo czasu. Jednak posiada on dużą ilość ciekawych i różnorodnych informacji.

Agnieszka : Pierwszy raz skorzystałam z takiej formy kursu, więc nie mam porównania. Jestem zadowolona, odpowiadała mi praca nad lekcjami w domu. Na pewno jeszcze skorzystam z takiej formy innych kursów.

Anna Bryl: Dziękuję.

Aleksandra Stanisz-Radzikowska: Uważam, że kurs zawiera bardzo dużo informacji i jest bardzo rzetelnie przygotowany.

Andrzej Kochan: Bardzo fajny sposób na podnoszenie kwalifikacji.

Magdalena Kwaśniewska: Kurs zawiera wszystkie potrzebne informacje. Jest bardzo przystępny.

Anna Kozioł: Kurs bardzo ciekawy spełniający moje oczekiwania.Przygotowany w sposób skrupulatny a wiadomości w nim zawarte bardzo przydatne.Spodobała mi się różna forma prezentacji kursu: taka jak filmy oraz prezentacje multimedialne. Kurs rozwiał wiele moich wątpliwości. Godny Polecenia :-)

Agnieszka Szpak: Ocena 5

Monika: Wszystkie treści kursu z pewnością przydadzą się w przyszłości i ułatwią pracę jako kierownik wycieczek. Są one przedstawione w sposób szczegółowy, kompaktowy, a jednocześnie przystępny.

J. Bohdziewicz: Z kursu można dowiedzieć się dużo potrzebnych informacji. Trzeba przyznać, że nie jest prosty, potrzeba dużo czasu i zaangażowania, żeby go ukończyć. Oceniam najwyzej jak sie da.

Patrycja Buchta: Polecam ten kurs. Bardzo przyjemnie i sprawnie upłyneło uczestnictwo. Podsumowujące testy były bardzo motywujące. Po wypełnieniu ostatniego testu żałowałam, że to już koniec. Informacje ciekaw i łatwo przysfajalne. 

monika: Jasne i przejrzyste polecenia.

Amelia Matraszek: Kurs rzeczowy i przydatny do dalszej pracy.

Natalia Mann: Kurs przyjemny, prosty w obsłudze, pomógł mi zdobyć wiedzę, potrzebną do dalszej pracy zawodowej.

Joanna: Dużo potrzebnych informacji w przystępnej formie.

Małgorzata Zwierzchowska: Kurs  Kierownika Wycieczek został przygotowany w przystępny, czytelny , a zarazem merytoryczny sposób. Bardzo wygodna jest jego forma jak i sposób sprawdzenia wiedzy kursanta.W szybki i wygodny sposób pozwala na podniesienie kwalifikacji uczestnikowi kursu.

Danuta Krajewska: Dużo wiadomości przekazanych w bardzo profesjonalny sposób.

Ronowska-Petrol Anna: Bardzo dobrze zorganizowany kurs. Wiele przydatnych informacji i filmów, które na pewno wykorzystam na wyjazdach i w życiu codziennym. Łatwo dostępny. Można go wykonywać kiedy się chcę i we własnym tempie.

...: Wszystko ok

michał gołębiewski: Sporo materiałów rzeczowa prezentacje plus za dostęp do materiałów

Dorota Downar: Szybki i łatwy sposób podniesienia sobie kwalifikacji zawodowych, ciekawa i zwiezła forma przekazania informacji, wszytsko jest jasne i klarowne, bardzo polecam

Justyna Lemańska: Kurs przygotowany w bardzo przystępnej formie.

Dorota Wasilewska: Kurs podobał mi się, rzetelnie przygotowane zagadnienia.

Zuzanna Wróbel: Kurs jest bardzo dobrze przygotowany, zdobyłam bardzo dużą wiedzę.

Nawrocka Sobczak : Kurs godny polecenia.

Grzegorz Bucholc: Kurs spełniający moje oczekiwania.

zadowolona: Jestem zadowolonaz kursu. Treści podane w dostepny sposób. Sprawnie działająca platforma. 

Dorota : Kurs dostępny i ciekaw materiały.

Alicja K.: bardzo dobry kurs, informacje w nim zawarte przyjemne,wciągające, nie nudne. bardzo dziękuję :) 

Barbara Krzyżanowska: kurs przygotowany profesjonalnie a udostępnione materiały i tematy poszczególnych lekcji pomogą w praktycznym działaniu.

Kamila: Cieszy mnie, że mogłam zrobić ten kurs w domu. Jest to dla mnie ogromne udogodnienie, zwłaszcza fakt, że w każdej chwili można przerwać i powrócić, kiedy jest na to czas. Polecam.

Rafał Czapp: Kurs jest internetowy co powoduje że jest bardzo wygodny.Zakres szkolenia jest szeroki co czyni kurs profesjonalnym.

Aga: Polecam

monika: Kurs bardzo dobrze przygotowany, dużo ciekawych i wyczerpujących materiałów, konkretne i rzetelne informacje. Bardzo serdecznie polecam. 

Danka: Polecam. Najważniejsze informacje zawarte, wygodny, bo można odtwarzać w wolnym czasie.

Majka: Kurs przejrzysty, najważniejsze informacje zawarte, wygodny, bo można odtwarzać w wolnym czasie.

Marta: Dzięki kursowi uzupełniłam swoją dotychczasową wiedzę oraz nabyłam nową. Polecam.

Songin Aleksandra: Kurs porusza zagadnienia z wielu dziedzin potrzebnych do bycia kierownikiem wycieczki. Informacje sa obszerne i ciekawe.Polece ten kurs innym chętnym.

Paweł Rzeźniczak: Bardzo praktyczne narzędzie do zdobywania wiedzy

Agnieszka Szulc: Kurs w bardzo dostępnej formie.  Materiały zawieraja naistotniejsze informacje. 

Magdalena : Super! 

Beata Bogacka: Kurs rzeczywiście przygotowuje wszechstronnie. Dzięki temu, że materiał jest podawany w różnej formie człowiek nie czuje znużenia. Zadania wymagające poświęcenia czasu. Testy po każdym module utrwalają wiedzę

Wojtek: Bardzo pozytywnie oceniam Kurs Kierownika Wycieczek.

Monika Bartoszek: Bardzo łatwy w obsłudze, dużo ciekawych wiadomości. Polecam ;)

AW: Świetna forma uzyskania kwalifikacji. Wygodnie, bez dojazdów i wtedy, kiedy nam pasuje.

Aleksandra Antczak: Kurs przygotowany został dość starannie, jest bogaty w treści oraz przydatne załączniki.

Monika Cochór: Kurs bardzo przydatny, ciekawie opracowane tematy. Ogromny plus,że można go odbyć nie wychodząc z domu. Polecam!

Radosław Bariasz: Wiedza przekazana na kursie bardzo konkretna i praktyczna. Chętnie będę próbował swych sił przy następnych kursach. Polecam.

Magdalena Boniecka-Duchna: Materiał przedstawiony w prezentacjach zawiera niezbędne informacje i napewno będzie przydatny podczas pełnienia funkcji kierownika wycieczki. Ponadto forma kursu pozwala na dowolne dysponowanie czasem i naukę w czasie i tempie dostosowanym do każdej osoby.

Iwona Cimała: Kurs szybki bez wychodzenia z domu, dopasowany do czasu kursanta. Polecam !!!

T.Ch: Bardzo fajny kurs. Nauczyłem bardzo wiele w przystępny sposób i w czasie wybranym przeze mnie. 

Bożena Nadolska: Świetny kurs. Uczysz się w wybranym przez siebie czasie i dowolnym tempie. Polecam!!

Barbara Zuber: Kurs bardzo dobrze zrobiony, dowiedziałam się z niego dużo naprawdę ciekawych informacji. Polecam! :)

Tomek: Profesjonalny kurs. Polecam!

K. Goleniowska: Super kurs. Trzeba poświęcić trochę czasu, ale jest wygodny i niezobowiązujący kiedy masz chwilę siadasz i się uczysz. Pięknie, więcej takich kursów. Kurs oceniam na 5

Marlena: Fajny pomysł, choć czasem dobrze byłoby mieć wybór, czy dany materiał czytać, czy go słuchać (zależnie od preferencji kursanta). Podoba mi się wykorzystanie filmików instruktażowych. Ogólnie oceniam kurs bardzo pozytywnie. Różne  formy przekazu czynią go mniej monotonnym,a wiedza jest pełna i praktyczna. Forma wygodna. Cena przystępna. Godny polecenia.

agata pochec: kurs bardzo przystępny. jasno przedstawione tematy.

Janek: Super!

Monika Remiszewska: Świetny kurs, można dowiedzieć się wielu przydatnych i interesujących informacji. Polecam :)

Rodziewicz Grażyna:  Uważam, że kurs  jest przygotowany bardzo profesjonalnie; ukończenie wymaga dużego nakładu sił uczestnika; aby wypełnić wszystkie ćwiczenia i testy, musiałam pogłębić swoją wiedzę w tym zakresie ( bardzo pomocne były prezentacje).

Barbara Mateńko: Kurs spełnił moje oczekiwania. Jest doskonale przygotowany od strony merytorycznej oraz bardzo intuicyjny w obsłudze. Informacje podawane są w sposób jasny i przystępny. 

Justyna Iwaniuk: Kurs oceniam pozytywnie. W przystępny sposób podane zostały ważne informacje. Forma kursu pozwala na uczestniczenie w nim w czasie dogodnym dla uczestnika.

Katarzyna Śmiałek: Kurs bardzo ciekawy,wiele nowych rzeczy dowiedziałam się z pierwszej pomocy.Opracowania tematów bardzo pomocne w pracy z dziećmi.

Danuta Nowicka: Pozytywnie opiniuję kurs

Wanda Kornak: oceniam na 5

Zofia Olszewska: Oceniam kurs na 5

Pitera Maria: Podobała mi się forma prowadzonego kursu.  Całość kursu oceniam na 5 pkt.

Ewa Mazurak: Kurs oceniam na 5

Joanna Juras: Kurs oceniam pozytywnie.

Dorota: Kurs udany. Można go robić wtedy, kiedy się chce. Dzięki temu można tak zaplanować czas, żeby maksymalnie wykorzystać podaną wiedzę. Kosztuje nie mało, ale za to robimy go w dogodnym czasie.

Kinga: Bardzo rzetelny kurs

Natalia Buszczyńska -Żuk: Kurs przygotowany profesjonalnie. Daje możliwość ukończenia go w wolnym czasie. Nie ma ograniczenia czasowego co do ukończenia testu.

Czarnobil Grzegorz: Kurs na kierownika wycieczek przeprowadzony drogą elektroniczną to bardzo fajna rzecz, można zdobyć materiały potrzebne do prowadzenia obozów czy kolonii. Dowolny czas i godziny do wykonania kursu.

Sandra: Bardzo przydatne materiały.

Sobańska: Interesujące szkolenie, ciekawe, wnoszące wiele informacji, które przydadzą mi się w pracy zawodowej.

Julita: Kurs ciekawy. W dogodnej formie. Można wrócić do treści.

anna tarnachowicz: Szybki, bardzo konkretny i profesjonalny kurs. Wiele ciekawych informacji. Gorąco polecam

Bartek: Wszystko pozytywnie. Materiały wyczerpujące.

Marta: Treści kursu zawierają cenne informacje, które podano w przejrzystej formie. W szybki i przyjemny sposób zdołałam przejść przez wszystkie testy kończąc je powodzeniem. Świadomość możliwości poprawy złego wyniku w teście powoduje rozluźnienie i wewnętrzny spokój unikając przy tym zbędnego stresu. Dziękuję

Monika Wilczek: Bardzo ciekawe materiały dydaktyczne, ciekawa i bezstresowa  forma nauki. polecam.

Adam Mazur: Kurs bardzo praktyczny bo na miejscu. Bardziej wymagający niż myślałem. Sporo wiedzy chociaż niektóre wiadomości szczególnie na filmach o pierwszej pomocy powtarzały się. Ogólnie polecam.

Leszczyńska Ilona: kurs bardzo przydatny, uwzględnia szeroką tematykę. Przydatne są informacje z wielu dziedzin, w szczególności informacje na temat pierwszej pomocy. 

Katarzyna: Kurs zawiera najważniejsze informacje dotyczące przygotowania do organizacji wypoczynku dla dzieci. Dzięki testom sprawdzającym wiedzę z każdego tematu osobno, można bardziej efektywnie przygotować się do testu końcowego. 

sylwia: Dziękuje za możliwość wykonania kursu w domu! Materiały super,rzetelne,przystępne.Dla mnie najważniejsze że nigdzie nie musiałam jechać zaliczać,w ciszy i spokoju swojego domu uczyłam się.Ta forma nauki dla osób takich jak ja - mam trójkę dzieci,więc kiedy dzieci były w szkole mogłam się oddać nauce. Jeszcze raz dziękuje!

Aleksandra Gramowska: Bardzo fajnie skonstruowany kurs, dużo przydatnych materiałów i plików do pobrania. 

Magda: Kurs został dokładnie przygotowany, dowiedziałam się z niego wielu praktycznych rzeczy.

Marta Strzeszewska: Bardzo ciekawy kurs. Dowiedziałam się wiele interesujących rzeczy, które będa przydatne w mojej pracy jako wychowawca /opiekun szkolnych wycieczek. Bardzo polecam.

Mariola Nikołajuk: Świetnie przygotowany kurs pod względem metodycznym i merytorycznym. Bardzo ciekawe materiały poglądowe

Kępiński Zbigniew: Przedstawiony materiał był dla mnie zrozumiały.

Karol: Oceniam kurs pozytywnie. Dużo cennych informacji

Agnieszka Klewin - Pilarz: Bardzo dobra formuła nauczania. Treści do nauczenia konkretne i bardzo przydatne w późniejszej pracy.Pozdrawiam

Katarzyna Zajączkowska: Bardzo zwięzłe ale merytoryczne treści. Kurs prowadzony bardzo metodycznie

Dziencielewski: KURS OK Dużo się dowiedziałem bardzo pomocny i edukacyjny.

Szymczak Agnieszka: Bardzo dużo informacji oczywiście potrzebnych

Julitta Sander: Kurs był bardzo przydatny i treściwy. Mogłam w dowolnym czasie realizować poszczególne zadania i weryfikować swoją wiedzę. Nauczyłam się więcej podczas tego kursu niż gdybym dojeżdżała gdzieś na wykłady. Ta forma uczenia się pozwoliła mi nie tylko zdobyć wiedzę ,ale i zaoszczędzić czas i pieniądze. 

Monika Burdukiewicz-Miszewsi: Test bardzo dobrze przygotowany merytorycznie. Nie za łatwy. Dość dużo zagadnień pedagogicznych,trudnych.

Justyna Kosior: Kurs w bardzo przystenej formie

Jacek: Bardzo fajne materiały.

Szymon: Kurs bardzo ciekawy, czytelny i bardzo atrakcyjny ....polecam 

Łukasz Kozłowski: Kurs bardzo dobrze skontruowany. Dużo materiałów. Obszerny z wszechstronną wiedzą, która jest bardzo przydatna w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Ewelina Wojdylak: Ogólna ocena kursu: bardzo dobry. Bardzo dokładnie i rzetelnie przygotowane materiały do nauki.

Dariusz Nawrocki: Kurs zawiera wiele cennych informacji, dobrze przygotowuje merytorycznie uczestnika.

Monika: Bardzo fajny, bez wychodzenia z domu. Bardzo praktyczny, dużo cennych informacji. 

Tomasz: bardzo przyjazny kurs z którego wiele można wyciągnąć do swojej pracy z młodzieżą

Małgorzata Cytacka: Konkretny, praktyczny, świetnie przygotowujący merytorycznie.

Katarzyna Zięba: Kurs rzetelnie przygotowany... Bardzo dużo cennych informacji w zakresie bezpieczeństwa, dokumentacji oraz pierwszej pomocy. Polecam wszystkim, którzy zastanawiają się nad zrobieniem kursu w Centrum Doskonalenia Zawodowego.

DJ: Kurs dobrze przygotowany.

Kursant: Kurs bardzo dobrze przygotowany. Polecam!

Żaneta: Kurs pod względem dydaktycznym na wysokim poziomie. Jestem zadowolona.

Justyna Anna Ostrowska: Kurs Kierownika Wycieczek (Opiekuna Wycieczek) zawierał bardzo ważne i przydatne materiały do pracy. Dużym atutem tego kursu jest możliwość zrobienia go "2w1". 

Edyta Jagiełło: Świetna sprawa dla osób dysponujących ograniczonym czasem ;)

Grzegorz Hetel: Szybko i skutecznie

Bentkowska: Uwazam, ze kurs zostal rzetelnie przygotowany przez organizatorow

Anna Tyburska: Moim zdaniem w/w kurs został przygotowany bardzo profesjonalnie . Jestem bardzo miło zaskoczona ogromem przedstawionego materiału , dzięki któremu stałam się posiadaczką jeszcze większej wiedzy chociażby pod względem medycznym . Polecam z całą stanowczością .

Ewa Piechnik: Kurs opiniuje jako dobry i przydatny w mojej dalszej pracy z dziecmi.

Anna Lipczyńska : Kurs rzetelny, wyczerpujący temat.

Karolina Cichoń: Jestem bardzo zadowolona z kursu. Cała treść była podzielona na na mniejsze moduły, co ułatwiało naukę. Informacje były podane w sposób bardzo przystępny.

Angie: Kurs w przystępny sposób przekazuje niezbędne informacje. Jest ciekawą  i bardzo konkretną formą przekazywania wiedzy. 

Karolina: Kurs w porządku.

Małgorzata: Wiedza podana konkretnie i rzeczowo. Jestem bardzo zadowolona zwłaszcza z filmów instruktażowych.

Kamil: Kurs przygotowany sumiennie. 

Violetta Owczarek: Polecam kurs wszystkim zainteresowanym! Świetna prezentacja treści, przemyślane materiały poparte prawdziwymi historiami I doświadczeniami. Przyszłościowo: nie wychodząc z domu, konkretnie, wygodnie, dosadnie, rzetelnie. Wszystko zgadza się z opisem. Proste I jasne zasady w bardzo miłej atmosferze.Bardzo dobrze przygotowany kurs uzupełniony o instruktażowe filmy I prezentacje. Polecam!

Małgorzata Gierach:  Bardzo dobry kurs, przystępna forma. Ciekawy dobór materiałów wideo. Jasne polecenia i ćwiczenia sprawdzające. 

Suchecka: Kurs jest OK

Ania: ciekawa tematyka zajęć

Karolina Mirga Danek: Uważam że kurs jest pomocny, zwłaszcza kwestie przepisów prawnych MEN i dotyczących kuratorium oświaty jak również załączniki typu karty kwalifikacyjne itd.

Kamila Porwoł: Kurs wymagający, daje możliwość sprawdzenia wiedzy na każdym etapie nauki, dzięki czemu motywuje do zgłębiania wiedzy. Ciekawe materiały dydaktyczne nie nużą i urozmaicają proces nauczania. Internetowa forma sprawia, że można przystąpić do zadań wtedy, kiedy mamy na to czas. Całość oceniam na 5 oraz polecam szczególnie zabieganym i zapracowanym.

Małgorzata Grygier- Stepień: Kurs był interesujący i praktyczny. Umożliwił szybkie zdobycie wiedzy i potrzebnych uprawnień. Polecam wszystkim zainteresowanym!

Sara: Kurs ok. Wszystkie niezbędne informację są w nim zawarte w mniej lub bardziej zadowalający sposób. Faktycznie da się go ukończyć w jeden dzień nie wychodząc z domu, a na tym najbardziej mi zależało.

Monika: serdecznie polecam

Iwona Rojek: Kurs bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Myślałam, że jak internetowy będzie taki "po łebkach", a tym czasem było dużo wiedzy do przyswojenia, dużo zadań do wypełnienia. Polecam. 

Sabina: Kurs bardzo ciekawie przygotowany. Można go dostosować do swojego czasu wolnego. Polecam

Magdalena: Dzięki kursowi zdobyłam nową wiedzę bardzo przydatną w pracy z dziećmi oraz odświeżyłam sobie treści przeze mnie znane.

Iwona: Kurs ciekawie poprowadzony, testy sprawdzające ściśle powiązane z tematem zajęć.

Guzik Roksana: Kurs bardzo ciekawy, przystępnie napisany. Polecam

Myślisz Dorota : Kurs oceniam bardzo pozytywnie 

Pozytywna: Kurs jest dobrze przygotowany, treści i zaliczenia spójne i czytelne

Katarzyna: Kurs bardzo pomocny. Pomógł mi usystematyzować moją wiedzę, ale też zwrócił moją uwagę na nowe zagadnienia. Polecam każdemu

Ejankowski: Kurs oceniam bardzo pozytywnie.

Adam Potoczny: Jestem pedagogiem "starej daty" ale wiadomości, które tutaj zyskałem bardzo mi pomogły. Kurs oceniam na bardzo dobrze.

TS: Kurs świetny! Informacje przedstawione są w sposób ciekawy, logiczny, spójny i zrozumiały.

Dagmara Rytter: Kurs bardzo interesujący. Wiele ciekawych tematów.

Beata: Kurs bardzo dobrze zorganizowany. Polecam

Damian Berent: Bardzo dobry

Magda: Bardzo fajnie zorganizowany kurs, ze względu na swoją formę jest bardzo przyjazny dla użytkownika.

Michał: Kurs spełnia moje oczekiwania

Anna Podwysocka: Jestem bardzo zadowolona

K.: dużo cennych informacji, ciekawe testy - polecam!

Anna Reich: Bardzo przydatny kurs.

Sylwia F-S: Bardzo przydatny i pouczający. A co ważne w moim przypadku można go ukończyć w domu.

Dorota Zientarska: Bardzo dużo cennych informacji. Kurs rzetelnie przygotowany.

paulina: Kurs oceniam pozytywnie

Anna Pietrzak: Bardzo pozytywnie, zbiór wszystkich ważnych informacji, można czas dostosować do możliwości.

Patrycja: Bardzo dobry kurs, przystępna forma. Ciekawy dobór materiałów wideo. Jasne poleceni i ćwiczenia sprawdzające.

Ewelina Posaowska: Bardzo duży zasób wiedzy podanej konkretnie i rzeczowo. Kurs idealny dla osób , posiadających duży nakład obowiązków! 

Jolanta Wolska: Kurs bardzo pouczający.

ALEKSANDRA ZACZEK: KURS BARDZO RZETELNIE PRZYGOTOWANY, ZAWIERA CENNE I ISTOTNE INFORMACJE.

Małgorzata Grygier- Stepień: Według mnie kurs jest bardzo dobrze skonstruowany. Zawiera niezbędną wiedzę, podaną w przystępny sposób. Jedynym minusem jest wiele linków z kanału You Tube, co wprowadza chaos.

Agnieszka: Świetnie przygotowany kurs.

Anna Matcka: Rzetelna wiedza przekazana w formie elektronicznej. Piki audio, zmuszały do odsłuchania ich i zapoznania się z treścią kursu, nie tylko w formie drukowanej, podobnie rzecz się ma z udostępnionymi filmami wideo. Dokumentacja, przykładowe regulaminy, wszystko, co niezbędne, by w sposób namacalny, nie tylko formalny zapoznać się z obowiązkami zarówno wychowawcy jak i organizatora wycieczek. Dostępność kursu, częstotliwość wykonywania zadań, dostosowana do indywidualnych możliwości kursanta. 

Natalia Gąda- Kościuk: Uważam, iż z kursu wyciągnęłam wiele ważnych informacji, które wykorzystam w przyszłości.

P. S.: Kurs oceniam bardzo pozytywnie. Wiedza zdobyta na kursie będzie bardzo przydatna podczas pracy i zasługuje na polecenie go innym osobom. Materiały szkoleniowe oraz ich dobór zapewniają łatwe przyswojenie materiału.

Agnieszka: Dobra alternatywa dla osób, które nie mają możliwości zrealizowania kursu stacjonarnego.

Joanna G.: Bardzo profesjonalnie przygotowany kurs. Polecam każdemu!

Anna Jezierska: Kurs przydatny, zwłaszcza część dotycząca udzielania pierwszej pomocy; filmy umożliwiają obrazowe i przez to łatwiejsze przyswojenie wiedzy.

Paulina Ramotowska: Kurs bardzo dobrze przygotowany, łatwy w obsłudze, szybki do realizacji.Jak najbardziej Polecam :)

Kamila: Ciekawie, sprawnie, różnorodnie.

Iwona: Polecam kurs jest bardzo szczegółowy wiele się nauczyłam :) prosty w obsłudze kroki po kolei opisane :) rewelacja :)

Iwona Sikora: Przyjemna forma. Zadania pobudzające wyobraźni. Fachowa obsługa.

Bożena Górczyńska: Kurs w porządku, merytoryczny ale nie wszystkie okienka otwierały się. Znacznym ułatwieniem byłoby gdyby można otworzyć dwa okna z tematem i testem.

Ines: Kurs zawiera materiały opracowane w zrozumiały i ciekawy sposób.

Anna Grodecka: Super kurs. poszerzyłam swoje wiadomości w tym temacie. Dziekuję

Anna Kamińska: Kurs był bardzo ciekawy.

Daniel: Ciekawa alternatywa. Jestem mile zaskoczony. Polecam!

Dominik: Kurs oceniam bardzo pozytywnie, w zależności od możliwości czasowych można go dosyć szybko ukończyć. Pochwała się należy za ciekawą formę kursu. Polecam dalej ;)

Patryk: Szybki i skuteczny. Polecam zainteresowanym ;)

Paulina G.:  Kursy na miarę XXI wieku, intuicyjna platforma.  Dziękuje również za wiele porad. Pozdrawiam całą załogę CDZ :)

Marysia: Kurs nie robi na mnie zbyt  dużego wrażenia, podstawowe informację.

Alicja 90: Bogata oferta szkoleń i przystępne ceny, pozdrawiam:) 

ULA: Polecam wszystkim osobą mającym na głowie rodzine/prace/ inne obowiązki, można bardzo wiele wynieść z owego kursu. Pozdrawiam 

Przemek: Kurs spełnił moje oczekiwania, jestem zadowolony, jest to kopalnia wiedzy, Nic dziwnego ze tyle pozytywnych komentarzy. Polecam. 

Staś: Szkolenie w miarę dobre.Można było by troche rozwinąć kilka tematów.

OLA: Treść poprawna, kto chce może dużo teorii nadrobić, polecam :))

Krystian P.: Bardzo polecam szybko i rzetelnie. Zaoszczędziłem 1 weekend szkolenia stacjonarnego.

Małgorzata: Ciekawa inicjatywa , obszerne informacje ,łatwy dostęp. Wszystko perfekcyjnie przygotowane.

Maciek: Dobry kurs - polecam! 

Diana: Przystępna forma, materiały dobrze opracowane, bezproblemowy kontakt. Pełna satysfakcja :)

Sergiusz: Fajny kurs i dobrze, że w domu idzie go zrobić i nie trzeba nigdzie jeździć. POLECAM !

Monika: Bardzo wysoka jakość kursu. Dziękuje za miłą obsługę

Agnieszka: Świetne podejście do klienta. Polecam! :)

Weronika: Nie miałam czasu na kolejne szkolenie stacjonarne, dla mnie idealne rozwiązanie.

Arek: Kurs na wysokim poziomie, dobrze opracowane materiały dydaktyczne.  Polecam 

Anna: Bardzo dużo można się nauczyć i przypomnieć:) Szczerze polecam :)

Dagmara: Trochę mi to zajęło ale upragnione zaświadczenie już jest w drodze.

Nikodem: Jak zależy komuś na czasie to taki kurs można zrobić.

Wojtek: Duży plus za taki kurs! ;) 

ARTUR N: Widzę,że trochę chłopaków także robi ten kurs - przyłączam się i polecam!

Jolanta: Kurs przystępny, fajnie skonstruowany, będę polecać!

Adam: Kurs bardzo interesujący i idealny dla osób zapracowanych. 

ADA: Fantastyczny kurs. Możliwość robienia online jest dobra alternatywa dla osób pracujących, jestem bardzo zadowolona. Teoria spełniła moje oczekiwania . Polecam wszystkim bardzo gorąco.

SANDRA: Materiały przejrzyste, łatwe do ogarnięcia. Polecam 

Kasia: Bardzo gorąco polecam osobom, które chcą poszerzyć swoją wiedzę, a nie mają zbyt wiele czasu. Bardzo wygodnie i bardzo merytorycznie. 

Karol: Bardzo fajny i przyjemny kurs. ciekawe i przydatne materiały. na pewno skorzystam jeszcze z innych kursów. serdecznie polecam ! :) 

Kuba: Wygodny sposób, polecam! 

Paweł 84: za dużo nauki... ale warto było:)! 

Jarosław: Śmiało można polecić wasze kursy dalej. Robią robotę! 

DARIUSZ: W pełni profesjonalny kurs w wygodnej e-learningowej formie.

Wanesa: Szukałam bardzo długo w kursach stacjonarnych, a okazało się, że internetowo też można :)Dzięki za miłą współpracę.  Polecam!

Hubert: Szczerze mówiąć przyciągnęła mnie niska cena, ale jestem na prawdę bardzo zadowolony z całego kursu. 

Julian: Centrum Doskonalenia Zawodowego to instytucja godna zaufania. Od pierwszego kontaktu jestem mile zaskoczony i nie miałem żadnych problemów z kursem itp. Polecam 

Szymon: Kurs jest naprawdę dobry, przyjemnie się uczy, bez pośpiechu i stresu - Polecam!

Krzysztof: Dzięki temu szkoleniu mogłem podjąć pracę. Jak widać uprawnienia są wartościowe. Pozdrawiam i polecam wszystkim zwlekającym.

Olivia: Kurs bardzo praktyczny, duża porcja wiedzy, która z pewnością się przyda w praktyce!Wszystko działa sprawnie i bez żadnych problemów.Polecam wszystkim 

Bartłomiej Bł.: Dużo informacji podanych w przystępny sposób. Profesjonalnie zorganizowane szkolenie dla "zapracowanych". Polecam 

Janek: Super rozwiązanie dla ludzi, którzy nie mają zbyt wiele wolnego czasu! Polecam wszystkim ;)

Agata: Solidny kurs. Jestem zadowolona, ze zainwestowałam w ten kurs. 

Basia: Materiały rzetelnie opracowane. Na platformie nie występowały żadne błędy, wszystko zgodne z opisem. Kontakt  z obsługą  też bardzo przyjemny 

Marek: Jak zawsze 5/5. Wielu osobom już Was poleciłem i będę polecał. Super sprawa! 

Tomek Cz.: Zaliczenie bezstresowe. Polecam wszystkim! 

Domi: Najlepsze i najpopularniejsze szkolenie na tej platformie. Polecam :)))

Asia: Super,przerabiałam materiał w każdej wolnej chwili bez wychodzenia z domu. 

Mati: Bardzo dobry kurs.Wiele przydatnego materiału ! 

MARTA: Profesjonalny, ciekawy kurs. Przydałoby się troszkę więcej praktyki ale ogólnie jest OK :) 

Klaudia: Polecam i na pewno to nie ostatni kurs. 

Angelika: Bardzo fajny kurs dla osób,które nie mają zbyt dużo wolnego czasu. Jest to bardzo prosty kurs, każdy go zaliczy ;)

Rafał: polecam ten kurs szybko , wygodnie no i materiały szkoleniowe dobrze przygotowane 

Grażyna: Świetne szkolenie aby móc sobie dodatkowo dorobic ;)

Jerzy: Centrum Doskonalenia Zawodowego stanęło na wysokości zadania. Otrzymałem odpowiedzi na wszystkie pytania. Ponadto platforma jest prosta w obsłudze. Nie mając dużego doświadczenia w obsłudze komputera bez problemu sobie poradziłem. Polecam zinteresowanym ;)

Justyna L: Profesjonalne szkolenie, podejście do klienta wzorowe. Pozdrawiam i polecam ;)

Renata: Bardzo ciekawe szkolenie. Nie żałuję swojego wyboru.Nie każda firma szkoleniowa potrafi przygotować tak wartościowe szkolenie.

Cezary: Rewelacyjne szkolenie. 10 h i kurs zaliczony :)

Danuta: Kurs wyczerpujący, intensywny i bardzo przydatny w praktyce. Pozdrawiam ;)

Damian: Dziękuje za szkolenie, polecam każdemu.

Bartosz A.: Polecam zainteresowany, którym zależy na czasie

Dariusz: Szkolenie może i krótkie ale intensywne ;) Dla mnie w sam raz.

Iwona: Kolejne wartościowe uprawnienie w moich rękach. Polecam wspłpracę z Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Mariusz: 2 dni i zaliczone :) Dla chcącego nic trudnego :)

Eryk: Nie jestem przekonany do szkoleń e-learningowych ale w teraz nie miałem wyjścia bo zależało mi szybko na uprawnieniach, dlatego wybrałem CDZ. Jestem miło zaskoczony.

Marcin: Podpisuje się pod Eveliną :)

Evelina: Nie ma sie czego przyczepić. Szkolenie jest bardzo dobre.

Gosia: Idealnie przygotowany kurs dla szanujących swój czas. Mogłam przystępować do lekcji kiedy miałam na to ochotę. Zawsze mogłam liczyć na pomoc obsługi. Szczerze polecam!

Robert K.: Wszystko zgodne z opisem. Polecam! :)

Edyta: Gorąco polecam ta instytucję

Julka: Jestem w 100% zadowolona ze szkolenia. Dziś otrzymałam zaświadczenie pocztą. Z taką szkołą warto wspołpracować.

Dawid: Świetne szkolenie, pozdrawiam i polecam

Jacek: Korzystając z takiego szkolenia cenisz swój prywatny czas. Bardzo fajne rozwiązanie właśnie dla zapracowanych.

Patrycja W.: Kurs krótki, wysyłka błyskawiczna, wiedza przydatna.

Wiktoria: Kompetentna obsługa, dobrze przygotowany kurs merytorycznie, duża elastyczność w realizacji kursu. Zdecydowanie polecam każdemu! ;))

Grzegorz: 5/5 ;)

Filip: Godny zaufania i polecenia kurs. Dziękuje za wspólprace.

Natala: Podpisuje sie pod poniższymi komentarzami :)

Maja: Profesjonalnie, tematy na maxa wyczerpujące, ciekawe ćwiczenia :)

Jarek:  W porządku, polecam

Tomasz: Szybko, tanio,sprawnie - dobry kurs :)

Błażej S.: Jestem pozytywnie zaskoczony. Szkolenie lepsze niż nie jedno stacjonarne :)

Sylwester: Śmiało polecam Centrum Doskonalenia Zawodowego!

Stefan: Szkolenie ciekawie przygotowane, super sprawa z lektorem, przyjemnym dla ucha. Merytorycznie kurs bardzo wartościowy i obszerny. Dla mnie bez wątpienia godne polecenia szkolenie.

ULA: Bez wychodzenia z domu - idealne rozwiazanie ;)

Wiktor: 8/10, Dla mnie troche za dużo materiałów.

PAULA M: Przyzwoite szkolenie :)

Daria: Przyjazny kurs. Dla ceniących czas - idealne rozwiazanie.

Magda: Expresowo ,tak jak chciałam. Polecam!!!

Aga Szewczyk: bardzo przydatny wiele można było się dowiedzieć i zapamiętać

Inez Kubicka-Zaczkowska : Kurs bardzo interesujący. 

Justyna: Kurs bardzo przyjazny, rzeczowy. Zawierał najważniejsze informacje, które kierownik wycieczki powinien znać.

Kamila Kupczak: Kurs wyśmienity!!!, nauczyłam się wielu ciekawych pojęć i definicji podczas słuchania i opisywania zadań. Polecam kurs przyszłym kierownikom i opiekunom wycieczek, obozów czy też innych profesji. Dziękuje

Ewa Pietrzak: Bardzo przystępna forma kursu. Można szybko i w dowolnym czasie zapoznać się z materiałem kursu. Można przypomnieć sobie znane wiadomości, poznać nowe zagadnienia i przepisy oraz ukierunkować swoje myślenie na prawidłowe i rzetelne wykonywanie obowiązków kierownika lub opiekuna wycieczek. Jestem zadowolona z udziału w kursie i oceniam go bardzo dobrze.

Robert Nosal: Kurs jest bardzo intuicyjny oraz wartościowy. Jest odpowiedni dla ludzi, którzy cenią swój czas, ponieważ nie jest to jeden blok zajęć, a każdą lekcję można odbyć w momencie znalezienia wolnego czasu.

Agnieszka: Kurs konkretny i na temat. 

Marta: Kurs bardzo fajny.

Sebastian: Kurs bardzo interesujący. Platforma, jak i wszystkie zadania, bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze. Oprócz zdobycia dodatkowych kwalifikacji, naprawdę można dowiedzieć się wielu ciekawych i pożytecznych rzeczy. Polecam!

Jeneralczyk: Kurs bardzo profesjonalny, dużo ciekawych materiałów.

Robert Dobrogowski: Gorąco polecam dla osób które cenią czas.

Małgorzata Syguła: Bardzo ciekawy i dający bardzo dużo prakrycznej wiedzy w zawodzie pilota wycieczek.

Krzysztof Szczepański: Kurs bardzo przystępnie przygotowany, spełnił moje oczekiwania. Najbardziej cenię sobie dostęp do kursu w każdym miejscu i o każdej porze :) szczerze polecam!!

Anna: Jasne zasady, przystępne materiały, przejrzystość tematów. A do tego komfort przebywania we własnym domu. Czego można chcieć więcej od dobrego kursu? :)