obrazek

Kurs Kierownika Wycieczek (Opiekuna Wycieczek)

 Cena tego kursu to tylko: 149.00 PLN
Popularność kursu: 96%      Opinie: 633      wróć do kursów

Po ukończeniu kursu uczestnik szkolenia otrzymuje kwalifikacje kierownika wycieczek/Opiekuna wycieczek wg poniższego wzoru. Uzyskane w ten sposób kwalifikacje dają możliwość sprawowania opieki na wycieczkach szkolnych oraz pełnienia funkcji kierownika na wycieczkach. Ukończenie w/w kursu daje zarówno uprawnienia opiekuna jak i kierownika na wycieczkach szkolnych (2 w 1)!

Absolwent po ukończeniu kursu otrzymuje zaświadczenie w języku polskim.

Kierownik wycieczek/Opiekun wycieczek z uprawnieniami może podjąć zatrudnienie m.in. w: ośrodkach czasowych, na wycieczkach szkolnych, wyjazdach szkolnych, ośrodkach turystycznych, biurach podróży lub innej firmie/organizacji o podobnym charakterze.

Program kursu - pobierz 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawany dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 10 godz. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta. Kurs można ukończyć nawet w 1 dzień.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenie ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania z zakresu telemarketingu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: 22 116 86 66, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie, które posiada zainstalowany moduł Flash Player w przeglądarce (kliknij aby zainstalować). Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3 oraz posiadać rozdzielczość ekranu w poziomie nie mniejszą niż 1100 pixeli.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.

7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego umożliwia rozłożenia całej opłaty na 3 raty (50%/25%/25%). Przykład - cena kursu wynosi 400 zł, pierwsza wpłata wynosi 200 zł, druga wpłata 100 zł, trzecia wpłata 100 zł. Taka forma nie wiąże się z dodatkowymi opłatami, ponieważ możliwości rozłożenia na raty udziela Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących. Drugą i trzecią ratę kursant może wpłacić w dowolnym dla siebie czasie.

Marlena Jagieła: Kurs interesujący, pomógł mi zgłębić wiedzę na temat organizowania i prowadzenia wycieczek. Z całą pewnością taki kurs jest niezbędny w pracy pedagoga.

Natalia D.: Kurs bardzo ciekawy i na pewno przydatny.

kolezankanauczycielka: Reewelacja, szybko i sprawnie

Karolina Milczarczyk: Jest bardzo przyjazny. Dziękuję

AnKo: Treści bardzo przydatne, fajna forma sprawdzająca wiedzę. Polecam!

Wawrzyniak: Kurs spełnił moje oczekiwania.Szybko, sprawnie i na temat. Nie jest to mój pierwszy elektroniczny kurs. Taka forma jest dla mnie najwygodniejsza przy małym dziecku. Cena w porządku, treści jasne i dobrze przygotowane.

Gabriela Jędraszek : Cieszę się, że mogłam zrobić go online i zaoszczędzić czas. Podobały mi się zadania po każdym module. 

Marek: Kurs bardzo dobrze przygotowany. Dużo merytorycznych wiadomości....co jest w moim przypadku bardzo ważne...mogłem podchodzić do nauki...kursu w wolnej chwili.Bardzo dziękujęPozdrawiamMarek Rymacki

Gabriela Jędraszek : Cały kurs bardzo mi się podobał. Mam doświadczenie w pracy z platformami edukacyjnymi ponieważ korzystam z nich w czasie studiów podyplomowych. Nie miałam żadnego problemu z platformą - ładowaniem się treści, zadań. Podobały mi się ćwiczenia po danym zagadnieniu - były dobrym podsumowaniem działu. W razie potrzeby z pewnością skorzystam z Państwa oferty ponieważ to szkolenie odbyło się dla mnie miło, bezboleśnie i bezproblemowo. 

Martyna : Kurs okazał się bardzo interesujący i pomocny. Duża liczba wykładów jak i filmów prezentowanych pomogły przy rozwiązaniu testu. Polecam gorąco!

Dorota : Kurs  bardzo ciekawy. Dzięki możliwości wielokrotnego logowania mogłam w dogodnym dla siebie czasie przechodzić poszczególne zagadnienia kursu .  Dziękuję bardzo za możliwość wzięcia udziału w kursie.

Marek Gałązka: Kurs był bardzo dobrze opracowany i przemyślany. Uważam, że wiedza wyniesiona z kursu okaże się niezbędna podczas wycieczek szkolnych, podczas których planuję być kierownikiem.

Renata: Kurs przygotowany jest bardzo rzetelnie i fachowo. Forma internetowa pozwala bardzo zaoszczędzić czas i dostosować go do swoich potrzeb. Bardzo polecam

Milena : Kurs oceniam na 5. Jasno, konkretnie i rzeczowo zostały przedstawione informacje związane z obowiązkami, uprawnieniami, potrzebną dokumentacją, aktami prawnymi niezbędnymi do pracy kierownik wycieczek. Bardzo dziękuję i polecam kurs!

Lidia Winnicka: Wszystko dobrze, kurs merytoryczny i dużo wnoszący.

Katarzyna Kozińska: Bardzo przydatny kurs w dogodnej formie.

Patrycja: Kurs bardzo fajny, przejrzysty. Polecam

Kuba: Spoko kurs, polecam

Anna: Kurs bardzo przejrzysty i ciekawy

Górecka Agnieszka: Kurs oceniam bardzo pozytywnie. Materiały potrzebne do zaliczenia kursu zostały przygotowane w sposób bardzo jasny i zrozumiały.

Ilona: Kurs bardzo dobrze przygotowany. Łatwa w obsłudze platforma e-learningowa.

Sroka Ewa: Kurs bardzo pouczający ciekawy i wnikliwy można wracać i dokształcać .

Dorota Rybka-Szurowska: Bardzo dobra.

Przemysław Marszałek : Kurs bardzo przydatny do pracy z dziećmi i młodzieżą 

Wacławek: Zawarta wiedza w kursie w znacznym stopniu przyda się w mojej pracy. 

Aga: Kurs szczegółowo zapoznał mnie z obowiązkami kierownika wycieczek. Testy i ćwiczenia po każdym dziale ułatwiają zaliczenie części egzaminacyjnej.

Martyna: Kurs ciekawy i rzetelny.

Piotr: Polecam  

Aleksandra Kaczmarczyk : Kurs zawierał wiele przydatnych i cennych informacji.

Danusia: Kurs bardzo szczegółowy z dużą ilością informacji. Urozmaicone sposobu przekazu.

Karolina Wierdak- Choros: Kurs wyczerpujący, bardzo dobrze przygotowany,

Grzegorek Anna: Jestem super zadowolona z możliwości wzięcia udziału w kursie online. Jest to dla mnie nowe doświadczenie i z pewnością skorzystam z niejednego takiego kursu. Z wyrazami szacunku i uznania. 

Gosia: Dziękuję za profesjonalny kurs.

Róża Kaczmarek: Bardzo dobry - interesujący - nad wyraz ciekawy - duża dawka wiadomości.

Elżbieta Rojek: Kurs w sposób pełny i wyczerpujący przedstawia zagadnienia związane z tematem Kurs Kierownika Wycieczek (Opiekuna Wycieczek). Poprzez powtarzanie pewnych tematów i zagadnień materiał doskonale się utrwala. Dzięki ćwiczeniom i pracom pisemnym miałam możliwość podejść bardzo indywidualnie do zagadnień. Całość jest dość wymagająca ale po dojściu do testu końcowego posiada się rozległą wiedzę na temat. Dzięki zastosowaniu różnorodnych materiałów (wideo, nagrania głosowe) jest urozmaicony. 

md: Kurs Bardzo rzetelny, konkretny i szczegółowy.

Gosia: Bardzo dziękuję za możliwość wygodnego przeprowadzenia kursu. To dla mnie bardzo ważne, że w każdej chwili - nawet w nocy, była możliwość kontynuacji szkolenia. Ogólnie muszę przyznać, że kurs bardzo ciekawy i bogaty w ładunek wiedzy.

Beata: Polecam ten kurs. Wszystko zrozumiałe i fajnie wytłumaczone.

Justyna Mikołajczyk: Kurs bardzo dobrze przygotowany merytorycznie.Podobało mi się,że większość trudnych tematów była pokazana od strony bardzo praktycznej.

Lis Dorota : Kurs posiada wiele cennych informacji przydatnych w pracy kierownika wycieczki. z pewnością bedę przypominała sobie notatki 

Agnieszka Bram: Kurs zawierał bardzo dużo przydatnej terści, niezbędnych informacji oraz gotowe formularze itp. 

Regina Kierznikiewicz: Kurs - dobry ,szybki ,łatwy, konkretny. Pytania charakteryzują się podstawowymi zagadnieniami ze strefy turystyki i organizacji i  nie skomplikowane.

Paweł L: Kurs bardzo przydatny. Dużo praktycznej wiedzy, która na pewno przyda się w pracy.

Łukasz: Polecam. Wartościowy kurs i bardzo przydatny. Dobra przystępność materiału i forma.

kursant: Kurs w pełni profesjonalny.

Małgorzata: Bardzo prosta i przyjazna forma kursu. Polecam!

Agata : Kurs można wykonać w zaledwie 2 dni. Szybko, tanio. 

Piotr: Świetny kurs, z którego można dowiedzieć się wszystkiego co niezbędne z dziedziny organizacji wycieczek, jak i opieki nad grupą. Materiały do nauki nasiane świetnym językiem i dobrze przyswajalne.

Paulina Wiśniewska: Kurs zawiera cenne treści i wskazówki. W załącznikach równie przydatne będą gotowe dokumenty.

Paulina Buszkiewicz: Kurs szczegółowy, wiele można z niego wynieść.

Katarzyna Dybała: Bardzo fajny i przydatny kurs. Dużo informacji była mi znana z tytułu długoletniej pracy nauczyciela, część była nowością. Zapoznałam się z nowymi informacjami i przypomniałam to co już wiedziałam.

Zofia Olender: Kurs w którym brałam udział był niezwykle interesujący

Bogumiła: Kurs profesjonalny, skondensowany, wnoszący wiele wiedzy i informacji.Polecam.

Agnieszka Mruczkowska: Kurs uważam za bardzo dobrze skonstruowany. Jedynym minusem było dla mnie to, że niektóre materiały były wyłącznie formie plików audio, podczas gdy w mojej opinii wygodniejsze byłyby pliki tekstowe.

Małgorzata W: Kurs bardzo dobry.   Wybrałam ten kurs ze względu na wyjazdy na wycieczki szkolne z moimi uczniami. Dużo zagadnień zawartych w kursie nie było mi obce, ale wiele nowego się też dowiedziałam. Polecam innym ten kurs.

Kamila Pióro: Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego kursu. Dowiedziałam się wielu ciekawych informacji które pomogą mi w rozwoju dalszej pracy zawodowej. 

S.Zapała: Kurs został opracowany bardzo szczegółowo i różnorodnie - przez co nie można go traktować pobieżnie. Obszerne materiały załączone do każdej lekcji "zmuszają" do równomiernego podzielenia czasu na przyswajanie wiedzy, a to z kolei umożliwia przeanalizowanie i usystematyzowanie nowych informacji. Zdecydowanie polecam.

Joanna Molicka_Drzymała: Bardzo ciekawy kurs.Dużo można się dowiedzieć.A co najważniejsze zrobić wtedy kiedy mamy czas.

Justyna M.: Kurs bardzo dobrze przygotowany. Jeśli ktoś rzetelnie się z nim zapozna to dużo z niego wyniesie.

Erbisz Agnieszka: Kurs przejrzysty w formie. Przyjemny w realizacji.

Żaneta: Kurs jest konkretny, fachowy do zrobienia w jeden dzień. Godny polecenia!

Marta Szczykutowicz: Uważam kurs za bardzo przydatny i interesujący, tematy są obszerne z każdej dziedziny

Gudra Teresa: Kurs będzie bardzo przydatny w mojej pracy.

Sławomira Woźniak: OK

Monika Jachowska: Oceniam jakość kursu pozytywnie, choć nie jestem zwolenniczką kursów internetowych. Szczególnie pomocny był dla mnie dział o pierwszej pomocy i przepisach przeciw pożarowych. Pierwszej pomocy nigdy nie za wiele, natomiast filmy z p.poż były bardzo aktualne, w przeciwieństwie do tych jakie prezentowano na kursach, w których uczestniczyłam do tej pory. 

Robert: Bardzo ciekawy kurs, wiele przydatnej i praktycznej wiedzy.

LIDIA cIBORSKA: Kurs opracowany w ciekawy i przystępny sposób

Marzena Waligórska: Kurs bardzo rzetelny, sporo wiadomości można było się dowiedzieć, a do tego szybko i sprawnie można nabyć kwalifikacje. Kurs oceniam bardzo pozytywnie.

Łukasz: Bardzo przydatny i łatwy do przyswojenia kurs  

Gabriela Bednarczyk: Kurs Kierownika Wycieczek ( Opiekuna Wycieczek) w pełni spełnił moje oczekiwania. Kurs bardzo dobrze przygotowany, a wiadomości w nim zawarte, bardzo przydatne.

Violetta Jankowska: Nie był łatwy, jak było można wydać się po kursach online. Materiał obszerny i fajnie że były zadania do wykonania i część do wykonania notatek.

JOLANTA HAŃCZAK: Kurs b.dobry, dzięki niemu zdobywa się wiele nowych wiadomości i umiejętności potrzebnych w czasie kierowania wycieczka i nie tylko. Przygotowuje świetnie do kursu dla prowadzenia grupy na koloni ,przypomina jak zachować się podczas udzielania pierwszej pomocy i daje wiele cennych rad w pracy z dziećmi.

Maja: Wspaniały kurs. Polecam wszystkim. Materiał opracowany bardzo sumiennie i interesująco. Pracujesz w swoim własnym tempie, dostosowujesz naukę do planu dnia, to bardzo ważne dla osób pracujących zawodowo. W każdej chwili możesz przerwać i powrócić w dowolnym momencie, by kontynuować naukę. Jednym słoem:POLECAM!!!!! I dziękuję:)

Marcin Sipowicz: kurs bardzo - długi, dobre wprowadzenie, filmy, opisy, zadania - szybko i na temat pozdrawiam 

Elżbieta S.: Cały kurs oceniam bardzo pozytywnie. 

Olejniczak: Bardzo fajny, przydatny kurs. Polecam.

Opinia o kursie: Bardzo interesujący i twórczy kurs. Bardzo szczegółowo opracowane tematy z pokazami multimedialnymi. Dużo się dowiedziałam, nauczyłam. Kurs porusza wszystkie zagadnienia niezbędne przy pracy kierownika wycieczek. Jestem bardzo zadowolona z tego kursu. Polecam!!!!

Anna: Kurs zawiera bardzo dużo ciekawych i przydatnych materiałów. Każda część kursu zakończona jest krótkimi testami, które wcale nie są łatwe.... Ogólnie POLECAM!!!

Dmochowska: Kurs zawierał treści bardzo pomocne i przydatne w przyszłości, choć niektóre zadania były bardzo męczące. 

Piotr Gąsienica: Profesjonalny

Milena Koprowska: Bardzo fajny kurs, dowiedziałam się wielu przydatnych rzeczy, polecam...

AK: w porządku

JaninaKrzysko: Bardzo dobry kurs

Anna: Kurs zawiera dużo materiałów. Każda z części kursu zakończona jest krótkim testem, który nie jest wcale najłatwiejszy. Ogólnie na plus. 

Kazimiera Jagieła: Dobrze zorganizowany, bardzo poszerzyłam swoją wiedzę. Skorzystam z następnych.

AGNIESZKA KOŚĆ: Bardzo dobry kurs. Profesjonalny, konkretny, rzeczowy. Świetnie przygotowuje do pracy kierownika wycieczek.

Adelajda Miastkowska-Pytlarz: Kurs pozwolił mi na szczegółowe i dogłębne zapoznanie się z najważniejszymi tematami dotyczącymi bezpieczeństwa, dokumentacji oraz charakterystyki pracy kierownika wycieczki.Niemalże całkowicie wyczerpał pole wątpliwiści i pytań jakie wiążą sie z zakresem obowiązków i powinności kierownika wycieczki.

Anna Włodarczyk: Kurs jest bardzo obszerny z dużą ilością tematów, opisów i testów, zabrał mi dużo czasu. Jednak posiada on dużą ilość ciekawych i różnorodnych informacji.

Agnieszka : Pierwszy raz skorzystałam z takiej formy kursu, więc nie mam porównania. Jestem zadowolona, odpowiadała mi praca nad lekcjami w domu. Na pewno jeszcze skorzystam z takiej formy innych kursów.

Anna Bryl: Dziękuję.

Aleksandra Stanisz-Radzikowska: Uważam, że kurs zawiera bardzo dużo informacji i jest bardzo rzetelnie przygotowany.

Andrzej Kochan: Bardzo fajny sposób na podnoszenie kwalifikacji.

Magdalena Kwaśniewska: Kurs zawiera wszystkie potrzebne informacje. Jest bardzo przystępny.

Anna Kozioł: Kurs bardzo ciekawy spełniający moje oczekiwania.Przygotowany w sposób skrupulatny a wiadomości w nim zawarte bardzo przydatne.Spodobała mi się różna forma prezentacji kursu: taka jak filmy oraz prezentacje multimedialne. Kurs rozwiał wiele moich wątpliwości. Godny Polecenia :-)

Agnieszka Szpak: Ocena 5

Monika: Wszystkie treści kursu z pewnością przydadzą się w przyszłości i ułatwią pracę jako kierownik wycieczek. Są one przedstawione w sposób szczegółowy, kompaktowy, a jednocześnie przystępny.

J. Bohdziewicz: Z kursu można dowiedzieć się dużo potrzebnych informacji. Trzeba przyznać, że nie jest prosty, potrzeba dużo czasu i zaangażowania, żeby go ukończyć. Oceniam najwyzej jak sie da.

Patrycja Buchta: Polecam ten kurs. Bardzo przyjemnie i sprawnie upłyneło uczestnictwo. Podsumowujące testy były bardzo motywujące. Po wypełnieniu ostatniego testu żałowałam, że to już koniec. Informacje ciekaw i łatwo przysfajalne. 

monika: Jasne i przejrzyste polecenia.

Amelia Matraszek: Kurs rzeczowy i przydatny do dalszej pracy.

Natalia Mann: Kurs przyjemny, prosty w obsłudze, pomógł mi zdobyć wiedzę, potrzebną do dalszej pracy zawodowej.

Joanna: Dużo potrzebnych informacji w przystępnej formie.

Małgorzata Zwierzchowska: Kurs  Kierownika Wycieczek został przygotowany w przystępny, czytelny , a zarazem merytoryczny sposób. Bardzo wygodna jest jego forma jak i sposób sprawdzenia wiedzy kursanta.W szybki i wygodny sposób pozwala na podniesienie kwalifikacji uczestnikowi kursu.

Danuta Krajewska: Dużo wiadomości przekazanych w bardzo profesjonalny sposób.

Ronowska-Petrol Anna: Bardzo dobrze zorganizowany kurs. Wiele przydatnych informacji i filmów, które na pewno wykorzystam na wyjazdach i w życiu codziennym. Łatwo dostępny. Można go wykonywać kiedy się chcę i we własnym tempie.

...: Wszystko ok

michał gołębiewski: Sporo materiałów rzeczowa prezentacje plus za dostęp do materiałów

Dorota Downar: Szybki i łatwy sposób podniesienia sobie kwalifikacji zawodowych, ciekawa i zwiezła forma przekazania informacji, wszytsko jest jasne i klarowne, bardzo polecam

Justyna Lemańska: Kurs przygotowany w bardzo przystępnej formie.

Dorota Wasilewska: Kurs podobał mi się, rzetelnie przygotowane zagadnienia.

Zuzanna Wróbel: Kurs jest bardzo dobrze przygotowany, zdobyłam bardzo dużą wiedzę.

Nawrocka Sobczak : Kurs godny polecenia.

Grzegorz Bucholc: Kurs spełniający moje oczekiwania.

zadowolona: Jestem zadowolonaz kursu. Treści podane w dostepny sposób. Sprawnie działająca platforma. 

Dorota : Kurs dostępny i ciekaw materiały.

Alicja K.: bardzo dobry kurs, informacje w nim zawarte przyjemne,wciągające, nie nudne. bardzo dziękuję :) 

Barbara Krzyżanowska: kurs przygotowany profesjonalnie a udostępnione materiały i tematy poszczególnych lekcji pomogą w praktycznym działaniu.

Kamila: Cieszy mnie, że mogłam zrobić ten kurs w domu. Jest to dla mnie ogromne udogodnienie, zwłaszcza fakt, że w każdej chwili można przerwać i powrócić, kiedy jest na to czas. Polecam.

Rafał Czapp: Kurs jest internetowy co powoduje że jest bardzo wygodny.Zakres szkolenia jest szeroki co czyni kurs profesjonalnym.

Aga: Polecam

monika: Kurs bardzo dobrze przygotowany, dużo ciekawych i wyczerpujących materiałów, konkretne i rzetelne informacje. Bardzo serdecznie polecam. 

Danka: Polecam. Najważniejsze informacje zawarte, wygodny, bo można odtwarzać w wolnym czasie.

Majka: Kurs przejrzysty, najważniejsze informacje zawarte, wygodny, bo można odtwarzać w wolnym czasie.

Marta: Dzięki kursowi uzupełniłam swoją dotychczasową wiedzę oraz nabyłam nową. Polecam.

Songin Aleksandra: Kurs porusza zagadnienia z wielu dziedzin potrzebnych do bycia kierownikiem wycieczki. Informacje sa obszerne i ciekawe.Polece ten kurs innym chętnym.

Paweł Rzeźniczak: Bardzo praktyczne narzędzie do zdobywania wiedzy

Agnieszka Szulc: Kurs w bardzo dostępnej formie.  Materiały zawieraja naistotniejsze informacje. 

Magdalena : Super! 

Beata Bogacka: Kurs rzeczywiście przygotowuje wszechstronnie. Dzięki temu, że materiał jest podawany w różnej formie człowiek nie czuje znużenia. Zadania wymagające poświęcenia czasu. Testy po każdym module utrwalają wiedzę

Wojtek: Bardzo pozytywnie oceniam Kurs Kierownika Wycieczek.

Monika Bartoszek: Bardzo łatwy w obsłudze, dużo ciekawych wiadomości. Polecam ;)

AW: Świetna forma uzyskania kwalifikacji. Wygodnie, bez dojazdów i wtedy, kiedy nam pasuje.

Aleksandra Antczak: Kurs przygotowany został dość starannie, jest bogaty w treści oraz przydatne załączniki.

Monika Cochór: Kurs bardzo przydatny, ciekawie opracowane tematy. Ogromny plus,że można go odbyć nie wychodząc z domu. Polecam!

Radosław Bariasz: Wiedza przekazana na kursie bardzo konkretna i praktyczna. Chętnie będę próbował swych sił przy następnych kursach. Polecam.

Magdalena Boniecka-Duchna: Materiał przedstawiony w prezentacjach zawiera niezbędne informacje i napewno będzie przydatny podczas pełnienia funkcji kierownika wycieczki. Ponadto forma kursu pozwala na dowolne dysponowanie czasem i naukę w czasie i tempie dostosowanym do każdej osoby.

Iwona Cimała: Kurs szybki bez wychodzenia z domu, dopasowany do czasu kursanta. Polecam !!!

T.Ch: Bardzo fajny kurs. Nauczyłem bardzo wiele w przystępny sposób i w czasie wybranym przeze mnie. 

Bożena Nadolska: Świetny kurs. Uczysz się w wybranym przez siebie czasie i dowolnym tempie. Polecam!!

Barbara Zuber: Kurs bardzo dobrze zrobiony, dowiedziałam się z niego dużo naprawdę ciekawych informacji. Polecam! :)

Tomek: Profesjonalny kurs. Polecam!

K. Goleniowska: Super kurs. Trzeba poświęcić trochę czasu, ale jest wygodny i niezobowiązujący kiedy masz chwilę siadasz i się uczysz. Pięknie, więcej takich kursów. Kurs oceniam na 5

Marlena: Fajny pomysł, choć czasem dobrze byłoby mieć wybór, czy dany materiał czytać, czy go słuchać (zależnie od preferencji kursanta). Podoba mi się wykorzystanie filmików instruktażowych. Ogólnie oceniam kurs bardzo pozytywnie. Różne  formy przekazu czynią go mniej monotonnym,a wiedza jest pełna i praktyczna. Forma wygodna. Cena przystępna. Godny polecenia.

agata pochec: kurs bardzo przystępny. jasno przedstawione tematy.

Janek: Super!

Monika Remiszewska: Świetny kurs, można dowiedzieć się wielu przydatnych i interesujących informacji. Polecam :)

Rodziewicz Grażyna:  Uważam, że kurs  jest przygotowany bardzo profesjonalnie; ukończenie wymaga dużego nakładu sił uczestnika; aby wypełnić wszystkie ćwiczenia i testy, musiałam pogłębić swoją wiedzę w tym zakresie ( bardzo pomocne były prezentacje).

Barbara Mateńko: Kurs spełnił moje oczekiwania. Jest doskonale przygotowany od strony merytorycznej oraz bardzo intuicyjny w obsłudze. Informacje podawane są w sposób jasny i przystępny. 

Justyna Iwaniuk: Kurs oceniam pozytywnie. W przystępny sposób podane zostały ważne informacje. Forma kursu pozwala na uczestniczenie w nim w czasie dogodnym dla uczestnika.

Katarzyna Śmiałek: Kurs bardzo ciekawy,wiele nowych rzeczy dowiedziałam się z pierwszej pomocy.Opracowania tematów bardzo pomocne w pracy z dziećmi.

Danuta Nowicka: Pozytywnie opiniuję kurs

Wanda Kornak: oceniam na 5

Zofia Olszewska: Oceniam kurs na 5

Pitera Maria: Podobała mi się forma prowadzonego kursu.  Całość kursu oceniam na 5 pkt.

Ewa Mazurak: Kurs oceniam na 5

Joanna Juras: Kurs oceniam pozytywnie.

Dorota: Kurs udany. Można go robić wtedy, kiedy się chce. Dzięki temu można tak zaplanować czas, żeby maksymalnie wykorzystać podaną wiedzę. Kosztuje nie mało, ale za to robimy go w dogodnym czasie.

Kinga: Bardzo rzetelny kurs

Natalia Buszczyńska -Żuk: Kurs przygotowany profesjonalnie. Daje możliwość ukończenia go w wolnym czasie. Nie ma ograniczenia czasowego co do ukończenia testu.

Czarnobil Grzegorz: Kurs na kierownika wycieczek przeprowadzony drogą elektroniczną to bardzo fajna rzecz, można zdobyć materiały potrzebne do prowadzenia obozów czy kolonii. Dowolny czas i godziny do wykonania kursu.

Sandra: Bardzo przydatne materiały.

Sobańska: Interesujące szkolenie, ciekawe, wnoszące wiele informacji, które przydadzą mi się w pracy zawodowej.

Julita: Kurs ciekawy. W dogodnej formie. Można wrócić do treści.

anna tarnachowicz: Szybki, bardzo konkretny i profesjonalny kurs. Wiele ciekawych informacji. Gorąco polecam

Bartek: Wszystko pozytywnie. Materiały wyczerpujące.

Marta: Treści kursu zawierają cenne informacje, które podano w przejrzystej formie. W szybki i przyjemny sposób zdołałam przejść przez wszystkie testy kończąc je powodzeniem. Świadomość możliwości poprawy złego wyniku w teście powoduje rozluźnienie i wewnętrzny spokój unikając przy tym zbędnego stresu. Dziękuję

Monika Wilczek: Bardzo ciekawe materiały dydaktyczne, ciekawa i bezstresowa  forma nauki. polecam.

Adam Mazur: Kurs bardzo praktyczny bo na miejscu. Bardziej wymagający niż myślałem. Sporo wiedzy chociaż niektóre wiadomości szczególnie na filmach o pierwszej pomocy powtarzały się. Ogólnie polecam.

Leszczyńska Ilona: kurs bardzo przydatny, uwzględnia szeroką tematykę. Przydatne są informacje z wielu dziedzin, w szczególności informacje na temat pierwszej pomocy. 

Katarzyna: Kurs zawiera najważniejsze informacje dotyczące przygotowania do organizacji wypoczynku dla dzieci. Dzięki testom sprawdzającym wiedzę z każdego tematu osobno, można bardziej efektywnie przygotować się do testu końcowego. 

sylwia: Dziękuje za możliwość wykonania kursu w domu! Materiały super,rzetelne,przystępne.Dla mnie najważniejsze że nigdzie nie musiałam jechać zaliczać,w ciszy i spokoju swojego domu uczyłam się.Ta forma nauki dla osób takich jak ja - mam trójkę dzieci,więc kiedy dzieci były w szkole mogłam się oddać nauce. Jeszcze raz dziękuje!

Aleksandra Gramowska: Bardzo fajnie skonstruowany kurs, dużo przydatnych materiałów i plików do pobrania. 

Magda: Kurs został dokładnie przygotowany, dowiedziałam się z niego wielu praktycznych rzeczy.

Marta Strzeszewska: Bardzo ciekawy kurs. Dowiedziałam się wiele interesujących rzeczy, które będa przydatne w mojej pracy jako wychowawca /opiekun szkolnych wycieczek. Bardzo polecam.

Mariola Nikołajuk: Świetnie przygotowany kurs pod względem metodycznym i merytorycznym. Bardzo ciekawe materiały poglądowe

Kępiński Zbigniew: Przedstawiony materiał był dla mnie zrozumiały.

Karol: Oceniam kurs pozytywnie. Dużo cennych informacji

Agnieszka Klewin - Pilarz: Bardzo dobra formuła nauczania. Treści do nauczenia konkretne i bardzo przydatne w późniejszej pracy.Pozdrawiam

Katarzyna Zajączkowska: Bardzo zwięzłe ale merytoryczne treści. Kurs prowadzony bardzo metodycznie

Dziencielewski: KURS OK Dużo się dowiedziałem bardzo pomocny i edukacyjny.

Szymczak Agnieszka: Bardzo dużo informacji oczywiście potrzebnych

Julitta Sander: Kurs był bardzo przydatny i treściwy. Mogłam w dowolnym czasie realizować poszczególne zadania i weryfikować swoją wiedzę. Nauczyłam się więcej podczas tego kursu niż gdybym dojeżdżała gdzieś na wykłady. Ta forma uczenia się pozwoliła mi nie tylko zdobyć wiedzę ,ale i zaoszczędzić czas i pieniądze. 

Monika Burdukiewicz-Miszewsi: Test bardzo dobrze przygotowany merytorycznie. Nie za łatwy. Dość dużo zagadnień pedagogicznych,trudnych.

Justyna Kosior: Kurs w bardzo przystenej formie

Jacek: Bardzo fajne materiały.

Szymon: Kurs bardzo ciekawy, czytelny i bardzo atrakcyjny ....polecam 

Łukasz Kozłowski: Kurs bardzo dobrze skontruowany. Dużo materiałów. Obszerny z wszechstronną wiedzą, która jest bardzo przydatna w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Ewelina Wojdylak: Ogólna ocena kursu: bardzo dobry. Bardzo dokładnie i rzetelnie przygotowane materiały do nauki.

Dariusz Nawrocki: Kurs zawiera wiele cennych informacji, dobrze przygotowuje merytorycznie uczestnika.

Monika: Bardzo fajny, bez wychodzenia z domu. Bardzo praktyczny, dużo cennych informacji. 

Tomasz: bardzo przyjazny kurs z którego wiele można wyciągnąć do swojej pracy z młodzieżą

Małgorzata Cytacka: Konkretny, praktyczny, świetnie przygotowujący merytorycznie.

Katarzyna Zięba: Kurs rzetelnie przygotowany... Bardzo dużo cennych informacji w zakresie bezpieczeństwa, dokumentacji oraz pierwszej pomocy. Polecam wszystkim, którzy zastanawiają się nad zrobieniem kursu w Centrum Doskonalenia Zawodowego.

DJ: Kurs dobrze przygotowany.

Kursant: Kurs bardzo dobrze przygotowany. Polecam!

Żaneta: Kurs pod względem dydaktycznym na wysokim poziomie. Jestem zadowolona.

Justyna Anna Ostrowska: Kurs Kierownika Wycieczek (Opiekuna Wycieczek) zawierał bardzo ważne i przydatne materiały do pracy. Dużym atutem tego kursu jest możliwość zrobienia go "2w1". 

Edyta Jagiełło: Świetna sprawa dla osób dysponujących ograniczonym czasem ;)

Grzegorz Hetel: Szybko i skutecznie

Bentkowska: Uwazam, ze kurs zostal rzetelnie przygotowany przez organizatorow

Anna Tyburska: Moim zdaniem w/w kurs został przygotowany bardzo profesjonalnie . Jestem bardzo miło zaskoczona ogromem przedstawionego materiału , dzięki któremu stałam się posiadaczką jeszcze większej wiedzy chociażby pod względem medycznym . Polecam z całą stanowczością .

Ewa Piechnik: Kurs opiniuje jako dobry i przydatny w mojej dalszej pracy z dziecmi.

Anna Lipczyńska : Kurs rzetelny, wyczerpujący temat.

Karolina Cichoń: Jestem bardzo zadowolona z kursu. Cała treść była podzielona na na mniejsze moduły, co ułatwiało naukę. Informacje były podane w sposób bardzo przystępny.

Angie: Kurs w przystępny sposób przekazuje niezbędne informacje. Jest ciekawą  i bardzo konkretną formą przekazywania wiedzy. 

Karolina: Kurs w porządku.

Małgorzata: Wiedza podana konkretnie i rzeczowo. Jestem bardzo zadowolona zwłaszcza z filmów instruktażowych.

Kamil: Kurs przygotowany sumiennie. 

Violetta Owczarek: Polecam kurs wszystkim zainteresowanym! Świetna prezentacja treści, przemyślane materiały poparte prawdziwymi historiami I doświadczeniami. Przyszłościowo: nie wychodząc z domu, konkretnie, wygodnie, dosadnie, rzetelnie. Wszystko zgadza się z opisem. Proste I jasne zasady w bardzo miłej atmosferze.Bardzo dobrze przygotowany kurs uzupełniony o instruktażowe filmy I prezentacje. Polecam!

Małgorzata Gierach:  Bardzo dobry kurs, przystępna forma. Ciekawy dobór materiałów wideo. Jasne polecenia i ćwiczenia sprawdzające. 

Suchecka: Kurs jest OK

Ania: ciekawa tematyka zajęć

Karolina Mirga Danek: Uważam że kurs jest pomocny, zwłaszcza kwestie przepisów prawnych MEN i dotyczących kuratorium oświaty jak również załączniki typu karty kwalifikacyjne itd.

Kamila Porwoł: Kurs wymagający, daje możliwość sprawdzenia wiedzy na każdym etapie nauki, dzięki czemu motywuje do zgłębiania wiedzy. Ciekawe materiały dydaktyczne nie nużą i urozmaicają proces nauczania. Internetowa forma sprawia, że można przystąpić do zadań wtedy, kiedy mamy na to czas. Całość oceniam na 5 oraz polecam szczególnie zabieganym i zapracowanym.

Małgorzata Grygier- Stepień: Kurs był interesujący i praktyczny. Umożliwił szybkie zdobycie wiedzy i potrzebnych uprawnień. Polecam wszystkim zainteresowanym!

Sara: Kurs ok. Wszystkie niezbędne informację są w nim zawarte w mniej lub bardziej zadowalający sposób. Faktycznie da się go ukończyć w jeden dzień nie wychodząc z domu, a na tym najbardziej mi zależało.

Monika: serdecznie polecam

Iwona Rojek: Kurs bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Myślałam, że jak internetowy będzie taki "po łebkach", a tym czasem było dużo wiedzy do przyswojenia, dużo zadań do wypełnienia. Polecam. 

Sabina: Kurs bardzo ciekawie przygotowany. Można go dostosować do swojego czasu wolnego. Polecam

Magdalena: Dzięki kursowi zdobyłam nową wiedzę bardzo przydatną w pracy z dziećmi oraz odświeżyłam sobie treści przeze mnie znane.

Iwona: Kurs ciekawie poprowadzony, testy sprawdzające ściśle powiązane z tematem zajęć.

Guzik Roksana: Kurs bardzo ciekawy, przystępnie napisany. Polecam

Myślisz Dorota : Kurs oceniam bardzo pozytywnie 

Pozytywna: Kurs jest dobrze przygotowany, treści i zaliczenia spójne i czytelne

Katarzyna: Kurs bardzo pomocny. Pomógł mi usystematyzować moją wiedzę, ale też zwrócił moją uwagę na nowe zagadnienia. Polecam każdemu

Ejankowski: Kurs oceniam bardzo pozytywnie.

Adam Potoczny: Jestem pedagogiem "starej daty" ale wiadomości, które tutaj zyskałem bardzo mi pomogły. Kurs oceniam na bardzo dobrze.

TS: Kurs świetny! Informacje przedstawione są w sposób ciekawy, logiczny, spójny i zrozumiały.

Dagmara Rytter: Kurs bardzo interesujący. Wiele ciekawych tematów.

Beata: Kurs bardzo dobrze zorganizowany. Polecam

Damian Berent: Bardzo dobry

Magda: Bardzo fajnie zorganizowany kurs, ze względu na swoją formę jest bardzo przyjazny dla użytkownika.

Michał: Kurs spełnia moje oczekiwania

Anna Podwysocka: Jestem bardzo zadowolona

K.: dużo cennych informacji, ciekawe testy - polecam!

Anna Reich: Bardzo przydatny kurs.

Sylwia F-S: Bardzo przydatny i pouczający. A co ważne w moim przypadku można go ukończyć w domu.

Dorota Zientarska: Bardzo dużo cennych informacji. Kurs rzetelnie przygotowany.

paulina: Kurs oceniam pozytywnie

Anna Pietrzak: Bardzo pozytywnie, zbiór wszystkich ważnych informacji, można czas dostosować do możliwości.

Patrycja: Bardzo dobry kurs, przystępna forma. Ciekawy dobór materiałów wideo. Jasne poleceni i ćwiczenia sprawdzające.

Ewelina Posaowska: Bardzo duży zasób wiedzy podanej konkretnie i rzeczowo. Kurs idealny dla osób , posiadających duży nakład obowiązków! 

Jolanta Wolska: Kurs bardzo pouczający.

ALEKSANDRA ZACZEK: KURS BARDZO RZETELNIE PRZYGOTOWANY, ZAWIERA CENNE I ISTOTNE INFORMACJE.

Małgorzata Grygier- Stepień: Według mnie kurs jest bardzo dobrze skonstruowany. Zawiera niezbędną wiedzę, podaną w przystępny sposób. Jedynym minusem jest wiele linków z kanału You Tube, co wprowadza chaos.

Agnieszka: Świetnie przygotowany kurs.

Anna Matcka: Rzetelna wiedza przekazana w formie elektronicznej. Piki audio, zmuszały do odsłuchania ich i zapoznania się z treścią kursu, nie tylko w formie drukowanej, podobnie rzecz się ma z udostępnionymi filmami wideo. Dokumentacja, przykładowe regulaminy, wszystko, co niezbędne, by w sposób namacalny, nie tylko formalny zapoznać się z obowiązkami zarówno wychowawcy jak i organizatora wycieczek. Dostępność kursu, częstotliwość wykonywania zadań, dostosowana do indywidualnych możliwości kursanta. 

Natalia Gąda- Kościuk: Uważam, iż z kursu wyciągnęłam wiele ważnych informacji, które wykorzystam w przyszłości.

P. S.: Kurs oceniam bardzo pozytywnie. Wiedza zdobyta na kursie będzie bardzo przydatna podczas pracy i zasługuje na polecenie go innym osobom. Materiały szkoleniowe oraz ich dobór zapewniają łatwe przyswojenie materiału.

Agnieszka: Dobra alternatywa dla osób, które nie mają możliwości zrealizowania kursu stacjonarnego.

Joanna G.: Bardzo profesjonalnie przygotowany kurs. Polecam każdemu!

Anna Jezierska: Kurs przydatny, zwłaszcza część dotycząca udzielania pierwszej pomocy; filmy umożliwiają obrazowe i przez to łatwiejsze przyswojenie wiedzy.

Paulina Ramotowska: Kurs bardzo dobrze przygotowany, łatwy w obsłudze, szybki do realizacji.Jak najbardziej Polecam :)

Kamila: Ciekawie, sprawnie, różnorodnie.

Iwona: Polecam kurs jest bardzo szczegółowy wiele się nauczyłam :) prosty w obsłudze kroki po kolei opisane :) rewelacja :)

Iwona Sikora: Przyjemna forma. Zadania pobudzające wyobraźni. Fachowa obsługa.

Bożena Górczyńska: Kurs w porządku, merytoryczny ale nie wszystkie okienka otwierały się. Znacznym ułatwieniem byłoby gdyby można otworzyć dwa okna z tematem i testem.

Ines: Kurs zawiera materiały opracowane w zrozumiały i ciekawy sposób.

Anna Grodecka: Super kurs. poszerzyłam swoje wiadomości w tym temacie. Dziekuję

Anna Kamińska: Kurs był bardzo ciekawy.

Daniel: Ciekawa alternatywa. Jestem mile zaskoczony. Polecam!

Dominik: Kurs oceniam bardzo pozytywnie, w zależności od możliwości czasowych można go dosyć szybko ukończyć. Pochwała się należy za ciekawą formę kursu. Polecam dalej ;)

Patryk: Szybki i skuteczny. Polecam zainteresowanym ;)

Paulina G.:  Kursy na miarę XXI wieku, intuicyjna platforma.  Dziękuje również za wiele porad. Pozdrawiam całą załogę CDZ :)

Marysia: Kurs nie robi na mnie zbyt  dużego wrażenia, podstawowe informację.

Alicja 90: Bogata oferta szkoleń i przystępne ceny, pozdrawiam:) 

ULA: Polecam wszystkim osobą mającym na głowie rodzine/prace/ inne obowiązki, można bardzo wiele wynieść z owego kursu. Pozdrawiam 

Przemek: Kurs spełnił moje oczekiwania, jestem zadowolony, jest to kopalnia wiedzy, Nic dziwnego ze tyle pozytywnych komentarzy. Polecam. 

Staś: Szkolenie w miarę dobre.Można było by troche rozwinąć kilka tematów.

OLA: Treść poprawna, kto chce może dużo teorii nadrobić, polecam :))

Krystian P.: Bardzo polecam szybko i rzetelnie. Zaoszczędziłem 1 weekend szkolenia stacjonarnego.

Małgorzata: Ciekawa inicjatywa , obszerne informacje ,łatwy dostęp. Wszystko perfekcyjnie przygotowane.

Maciek: Dobry kurs - polecam! 

Diana: Przystępna forma, materiały dobrze opracowane, bezproblemowy kontakt. Pełna satysfakcja :)

Sergiusz: Fajny kurs i dobrze, że w domu idzie go zrobić i nie trzeba nigdzie jeździć. POLECAM !

Monika: Bardzo wysoka jakość kursu. Dziękuje za miłą obsługę

Agnieszka: Świetne podejście do klienta. Polecam! :)

Weronika: Nie miałam czasu na kolejne szkolenie stacjonarne, dla mnie idealne rozwiązanie.

Arek: Kurs na wysokim poziomie, dobrze opracowane materiały dydaktyczne.  Polecam 

Anna: Bardzo dużo można się nauczyć i przypomnieć:) Szczerze polecam :)

Dagmara: Trochę mi to zajęło ale upragnione zaświadczenie już jest w drodze.

Nikodem: Jak zależy komuś na czasie to taki kurs można zrobić.

Wojtek: Duży plus za taki kurs! ;) 

ARTUR N: Widzę,że trochę chłopaków także robi ten kurs - przyłączam się i polecam!

Jolanta: Kurs przystępny, fajnie skonstruowany, będę polecać!

Adam: Kurs bardzo interesujący i idealny dla osób zapracowanych. 

ADA: Fantastyczny kurs. Możliwość robienia online jest dobra alternatywa dla osób pracujących, jestem bardzo zadowolona. Teoria spełniła moje oczekiwania . Polecam wszystkim bardzo gorąco.

SANDRA: Materiały przejrzyste, łatwe do ogarnięcia. Polecam 

Kasia: Bardzo gorąco polecam osobom, które chcą poszerzyć swoją wiedzę, a nie mają zbyt wiele czasu. Bardzo wygodnie i bardzo merytorycznie. 

Karol: Bardzo fajny i przyjemny kurs. ciekawe i przydatne materiały. na pewno skorzystam jeszcze z innych kursów. serdecznie polecam ! :) 

Kuba: Wygodny sposób, polecam! 

Paweł 84: za dużo nauki... ale warto było:)! 

Jarosław: Śmiało można polecić wasze kursy dalej. Robią robotę! 

DARIUSZ: W pełni profesjonalny kurs w wygodnej e-learningowej formie.

Wanesa: Szukałam bardzo długo w kursach stacjonarnych, a okazało się, że internetowo też można :)Dzięki za miłą współpracę.  Polecam!

Hubert: Szczerze mówiąć przyciągnęła mnie niska cena, ale jestem na prawdę bardzo zadowolony z całego kursu. 

Julian: Centrum Doskonalenia Zawodowego to instytucja godna zaufania. Od pierwszego kontaktu jestem mile zaskoczony i nie miałem żadnych problemów z kursem itp. Polecam 

Szymon: Kurs jest naprawdę dobry, przyjemnie się uczy, bez pośpiechu i stresu - Polecam!

Krzysztof: Dzięki temu szkoleniu mogłem podjąć pracę. Jak widać uprawnienia są wartościowe. Pozdrawiam i polecam wszystkim zwlekającym.

Olivia: Kurs bardzo praktyczny, duża porcja wiedzy, która z pewnością się przyda w praktyce!Wszystko działa sprawnie i bez żadnych problemów.Polecam wszystkim 

Bartłomiej Bł.: Dużo informacji podanych w przystępny sposób. Profesjonalnie zorganizowane szkolenie dla "zapracowanych". Polecam 

Janek: Super rozwiązanie dla ludzi, którzy nie mają zbyt wiele wolnego czasu! Polecam wszystkim ;)

Agata: Solidny kurs. Jestem zadowolona, ze zainwestowałam w ten kurs. 

Basia: Materiały rzetelnie opracowane. Na platformie nie występowały żadne błędy, wszystko zgodne z opisem. Kontakt  z obsługą  też bardzo przyjemny 

Marek: Jak zawsze 5/5. Wielu osobom już Was poleciłem i będę polecał. Super sprawa! 

Tomek Cz.: Zaliczenie bezstresowe. Polecam wszystkim! 

Domi: Najlepsze i najpopularniejsze szkolenie na tej platformie. Polecam :)))

Asia: Super,przerabiałam materiał w każdej wolnej chwili bez wychodzenia z domu. 

Mati: Bardzo dobry kurs.Wiele przydatnego materiału ! 

MARTA: Profesjonalny, ciekawy kurs. Przydałoby się troszkę więcej praktyki ale ogólnie jest OK :) 

Klaudia: Polecam i na pewno to nie ostatni kurs. 

Angelika: Bardzo fajny kurs dla osób,które nie mają zbyt dużo wolnego czasu. Jest to bardzo prosty kurs, każdy go zaliczy ;)

Rafał: polecam ten kurs szybko , wygodnie no i materiały szkoleniowe dobrze przygotowane 

Grażyna: Świetne szkolenie aby móc sobie dodatkowo dorobic ;)

Jerzy: Centrum Doskonalenia Zawodowego stanęło na wysokości zadania. Otrzymałem odpowiedzi na wszystkie pytania. Ponadto platforma jest prosta w obsłudze. Nie mając dużego doświadczenia w obsłudze komputera bez problemu sobie poradziłem. Polecam zinteresowanym ;)

Justyna L: Profesjonalne szkolenie, podejście do klienta wzorowe. Pozdrawiam i polecam ;)

Renata: Bardzo ciekawe szkolenie. Nie żałuję swojego wyboru.Nie każda firma szkoleniowa potrafi przygotować tak wartościowe szkolenie.

Cezary: Rewelacyjne szkolenie. 10 h i kurs zaliczony :)

Danuta: Kurs wyczerpujący, intensywny i bardzo przydatny w praktyce. Pozdrawiam ;)

Damian: Dziękuje za szkolenie, polecam każdemu.

Bartosz A.: Polecam zainteresowany, którym zależy na czasie

Dariusz: Szkolenie może i krótkie ale intensywne ;) Dla mnie w sam raz.

Iwona: Kolejne wartościowe uprawnienie w moich rękach. Polecam wspłpracę z Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Mariusz: 2 dni i zaliczone :) Dla chcącego nic trudnego :)

Eryk: Nie jestem przekonany do szkoleń e-learningowych ale w teraz nie miałem wyjścia bo zależało mi szybko na uprawnieniach, dlatego wybrałem CDZ. Jestem miło zaskoczony.

Marcin: Podpisuje się pod Eveliną :)

Evelina: Nie ma sie czego przyczepić. Szkolenie jest bardzo dobre.

Gosia: Idealnie przygotowany kurs dla szanujących swój czas. Mogłam przystępować do lekcji kiedy miałam na to ochotę. Zawsze mogłam liczyć na pomoc obsługi. Szczerze polecam!

Robert K.: Wszystko zgodne z opisem. Polecam! :)

Edyta: Gorąco polecam ta instytucję

Julka: Jestem w 100% zadowolona ze szkolenia. Dziś otrzymałam zaświadczenie pocztą. Z taką szkołą warto wspołpracować.

Dawid: Świetne szkolenie, pozdrawiam i polecam

Jacek: Korzystając z takiego szkolenia cenisz swój prywatny czas. Bardzo fajne rozwiązanie właśnie dla zapracowanych.

Patrycja W.: Kurs krótki, wysyłka błyskawiczna, wiedza przydatna.

Wiktoria: Kompetentna obsługa, dobrze przygotowany kurs merytorycznie, duża elastyczność w realizacji kursu. Zdecydowanie polecam każdemu! ;))

Grzegorz: 5/5 ;)

Filip: Godny zaufania i polecenia kurs. Dziękuje za wspólprace.

Natala: Podpisuje sie pod poniższymi komentarzami :)

Maja: Profesjonalnie, tematy na maxa wyczerpujące, ciekawe ćwiczenia :)

Jarek:  W porządku, polecam

Tomasz: Szybko, tanio,sprawnie - dobry kurs :)

Błażej S.: Jestem pozytywnie zaskoczony. Szkolenie lepsze niż nie jedno stacjonarne :)

Sylwester: Śmiało polecam Centrum Doskonalenia Zawodowego!

Stefan: Szkolenie ciekawie przygotowane, super sprawa z lektorem, przyjemnym dla ucha. Merytorycznie kurs bardzo wartościowy i obszerny. Dla mnie bez wątpienia godne polecenia szkolenie.

ULA: Bez wychodzenia z domu - idealne rozwiazanie ;)

Wiktor: 8/10, Dla mnie troche za dużo materiałów.

PAULA M: Przyzwoite szkolenie :)

Daria: Przyjazny kurs. Dla ceniących czas - idealne rozwiazanie.

Magda: Expresowo ,tak jak chciałam. Polecam!!!

Aga Szewczyk: bardzo przydatny wiele można było się dowiedzieć i zapamiętać

Inez Kubicka-Zaczkowska : Kurs bardzo interesujący. 

Justyna: Kurs bardzo przyjazny, rzeczowy. Zawierał najważniejsze informacje, które kierownik wycieczki powinien znać.

Kamila Kupczak: Kurs wyśmienity!!!, nauczyłam się wielu ciekawych pojęć i definicji podczas słuchania i opisywania zadań. Polecam kurs przyszłym kierownikom i opiekunom wycieczek, obozów czy też innych profesji. Dziękuje

Ewa Pietrzak: Bardzo przystępna forma kursu. Można szybko i w dowolnym czasie zapoznać się z materiałem kursu. Można przypomnieć sobie znane wiadomości, poznać nowe zagadnienia i przepisy oraz ukierunkować swoje myślenie na prawidłowe i rzetelne wykonywanie obowiązków kierownika lub opiekuna wycieczek. Jestem zadowolona z udziału w kursie i oceniam go bardzo dobrze.

Robert Nosal: Kurs jest bardzo intuicyjny oraz wartościowy. Jest odpowiedni dla ludzi, którzy cenią swój czas, ponieważ nie jest to jeden blok zajęć, a każdą lekcję można odbyć w momencie znalezienia wolnego czasu.

Agnieszka: Kurs konkretny i na temat. 

Marta: Kurs bardzo fajny.

Sebastian: Kurs bardzo interesujący. Platforma, jak i wszystkie zadania, bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze. Oprócz zdobycia dodatkowych kwalifikacji, naprawdę można dowiedzieć się wielu ciekawych i pożytecznych rzeczy. Polecam!

Jeneralczyk: Kurs bardzo profesjonalny, dużo ciekawych materiałów.

Robert Dobrogowski: Gorąco polecam dla osób które cenią czas.

Małgorzata Syguła: Bardzo ciekawy i dający bardzo dużo prakrycznej wiedzy w zawodzie pilota wycieczek.

Krzysztof Szczepański: Kurs bardzo przystępnie przygotowany, spełnił moje oczekiwania. Najbardziej cenię sobie dostęp do kursu w każdym miejscu i o każdej porze :) szczerze polecam!!

Anna: Jasne zasady, przystępne materiały, przejrzystość tematów. A do tego komfort przebywania we własnym domu. Czego można chcieć więcej od dobrego kursu? :)