obrazek

Kurs Kierownika Wycieczek (Opiekuna Wycieczek)

   Cena: 239 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 239 PLN
Popularność kursu: 98.2%      Opinie: 2309      wróć do kursów

Kurs Kierownika Wycieczek (Opiekuna Wycieczek) online oraz materiały dydaktyczne są prowadzone m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki,  Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum Doskonalenia Zawodowego posiada uprawnienia do wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Kierownika Wycieczek (Opiekuna Wycieczek) absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów kursu online w Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Kurs Kierownika Wycieczek (Opiekuna Wycieczek) daje możliwość sprawowania opieki na wycieczkach szkolnych oraz pełnienia funkcji kierownika na wycieczkach.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszych kursów online przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu kursu online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz   

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć

 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 10 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta. Kurs można ukończyć nawet w 1 dzień.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego, zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań, bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.

7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

Michałka Marzena: polecam !

Maciej Szczapa: Kurs obszerny i zawiera dużo merytorycznej wiedzy. Bardzo dobrze przygotowuje do pracy. 

Jakub : Polecam serdecznie!

Śliwa : Bardzo fajny kurs. Napewno przydatny w prywatnym życiu jak i zawodowym Polecam 

Hanna Celichowska: Kurs jest bardzo szczegółowy i jednocześnie szybki do wykonania. Forma przystępna i przejrzysta. Polecam.

Danek: Mile spędzony czas i sporo nowej wiedzy ;)

Marta : Fajny kurs, przystępnie podana wiedza. Polecam :)

Jakub : Serdecznie polecam!

JB: Łatwy, prosty, ciekawy, przyjemny. Polecam!

K. L.: Kurs konkretny i rzetelny. Godny polecenia !

Zganiacz Agnieszka : Kurs bardzo szczegółowy i wnoszący wiele informacji.

Rozmiarek: Super kurs. Duża dawka wiedzy

Jacek Grygiel: WitamZ kursu dowiedziałem się bardzo wiele nowych informacji i faktów, z których do dzisiaj do końca nie zdawałem sobie sprawy.Materiały przypisane do kursu będę na pewno wykorzystywał w swojej pracy. Pozdrawiam Jacek Grygiel

Ewa Głód: Kurs przygotowany bardzo przemyślanie. Materiały napisane przystępnym, zrozumiałym językiem. Każde zagadnienie omówione dokładnie. 

Agnieszka jedliczko: Kurs jest jasny i bardzo szczegułowy. Infirmacje są przekazane czytelnie i dostępnie.

Beata Ekert: Kurs bardzo przydatny, wiele potrzebnych informacji.

Anna Kiełb: Jestem bardzo zadowolona z materiałów oraz samego przebiegu kursu, zero problemów technicznych, przystępny sposób przekazywania wiedzy

Barbara B: Kurs przebiegał pomyślnie bardzo dużo wiedzy zdobytej z materiałów dydaktycznych dużo cennych wskazówek Ogólnie Polecam kursy w Centrum Doskonalenia Zawodowego 

Adam Tyszer: Kurs był bardzo pouczający, dostarczył wielu cennych informacji i wskazówek. Czytelny w obsłudze.

Weronika Raczkowska: Kurs jest idealnym pomysłem, jest w doskonałej formie dla uczniów, ponieważ można robić we własnym zakresie. Zawiera wiele szczegółowych i przydatnych informacji. Plusem jest również to, że nie ma dodatkowych kosztów za dojazd. Uważam, że jest dobrym rozwiązaniem dla wielu osób.  

Barbara Haponiuk: Bardzo pomocny. Szeroka wiedza. Dziękuję

Adam: Bardzo przydatna i przyswajalna forma oraz dawka wiedzy. Polecam!

Julia Szymkowska: Jestem zadowolona z kursu.

Wiktoria Stępczak: Przystępna forma poszczególnych części kursu. Egzamin i praca idealnie podsumowuje materiał.

Beata Słupczyńska: Informacje w każdym dziale podane były w rzetelny i przejrzysty sposób. Obejmowały one wszystkie aspekty pracy kierownika, wychowawcy czy nauczyciela. Fakt, że można robić kurs we własnym tempie, nie czekając na utworzenie się grupy, miał dla mnie niebagatelne znaczenie. Dobrym pomysłem są minitesty po każdym dziale, pozwalają one utrwalić wiedzę.Polecam.

Beata Ekert: Kurs był bardzo przydatny. Zawiera niezbędne informacje na temat zadań kierownika.

Grzegorz D.: Formuła kursu bardzo przejrzysta. Każdą część kursu można kontynuować w dogodnym dla siebie czasie co jest dużym uproszczeniem.

Zuzanna Rąk: Kurs był bardzo przyjemny do rozwiązywania i treściwy moim zdaniem. Jest on doskonałą okazją do zdobycia wiedzy i umiejętności potrzebnych do organizacji i prowadzenia wycieczek. Kurs był bardzo interesujący, pozwala on na pewno otworzyć komuś drzwi do pracy chociażby w branży turystycznej. 

Agnieszka Korzycka: Kurs oceniam pozytywnie.

Piotr Drych: Dziekuje za ten kursWiedza bardzo przydatna i materiały szybko przyswajalne.Polecam każdemuPozdrawiam

Bryk Barłomiej : Kurs był bardzo pomocny i interesujący. Nauczył mnie wielu nowych rzeczy i umożliwił mi zdobycie nowych umiejętności. Prowadzący był kompetentny i cierpliwy, zawsze chętny do pomocy i wyjaśnienia wątpliwości. Bardzo polecam ten kurs każdemu, kto chce pogłębić swoją wiedzę w danej dziedzinie.

Katarzyna: Jestem bardzo zadowolona z kursu. Posiada dużo wiedzy merytorycznej z różnego zakresu, nawet osoba która nie ma żadnego pojęcia o pracy kierownika wycieczki po tym kursie jest w pełni przygotowana.

Łukasz Marzec: Bardzo dobry kurs. Spełnił moje oczekiwania. W pełni merytoryczny i skoncentrowany na najważniejszych aspektach pracy kierownika/opiekuna w połączeniu z aktualnymi regulacjami prawnymi dotyczącymi tej funkcji.

Dawid Bzorek: Wszystko było bardzo ciekawe!

Błażejczak Paulina: Bardzo dużo materiałów, kurs bardzo szczegółowy.

Natalia Raciunas: Nie mam żadnych uwag do kursu, jasno sprecyzowane pytania, szczegółowy materiał dydaktyczny.

Łopatowska: Dzięki możliwości uczestnictwa w tym kursie, mogłam pozyskać wiele informacji na temat organizacji i zasad planowania wycieczki. Kurs wniósł wiele wiedzy do mojego życia. Pozwolił mi na rozszerzenie swoich kompetencji, które rzutują na mój rozwój i osobowość. 

Krzysztof: Bardzo przydatny, będę polecał!

Piotr Stołowski: Kurs jest bardzo szczegółowy i zawiera w sobie wszystkie kwestie dotyczące tematu. Bardzo polecam!!!

Kursant: Kurs, który w sposób kompleksowy przygotowuje do zadań stojących przed opiekunem wycieczek. Dowiedziałem się wielu cennych informacji, a uczestnictwo w nim nie było czasem straconym. Polecam! 

Chilińska: Świetny kurs przygotowujący do kierownika wycieczek. 

Agnieszka Sikorska : Kurs  bardzo mi podobał. Dużo nowych wiadomości. Super

Agnieszka: Dużo ważnych informacji w jednym miejscu, niczego nie trzeba szukać, przejrzystość przekazanego materiału.

Agnieszka Kubrakiewicz: Oceniam kurs na rzetelny, udzielający odpowiedzi na wszystkie pytania i rozwiązujący wszelkie wątpliwości.

NATASZA PAKIET - KROWICKA: KURS BARDZO POMOCNY, OPRACOWANY W SPOSÓB MERYTORYCZNY, CIEKAWY.

Kamila Liebner-Chmielowska: Polecam! Kurs rzetelnie, jasno, profesjonalnie przeprowadzony. Pomocne materiały.

Grażyna Werner: Szkolenie przeprowadzone bardzo dobrze, profesjonalny przekaz informacji, czytelne materiały szkoleniowe, przejrzyste testy.

Monika Becker: Bardzo polecamniesamowicie duzo materialow dydaktycznych

Anna M: Bardzo dobrze przygotowany kurs, wiele cennych informacji.

Kliber Edyta: Kurs bardzo szczegółowy, dający ogrom wiedzy. Polecam!!!

Mariola : Polecam z całego serca. Bardzo przydatne informacje 

Adamczak: Kurs szybki i wygodny polecam. Szybkie przyswojenie wiadomości

Klaudia: łatwo, lekko i przyjemnie :) Polecam nawet zapracowanym :)

Sylwia: Bardzo przydatne wiadomości

Beata: Kurs bardzo przydatny, dużo informacji. Jestem bardzo zadowolona

Marciniak Bernadeta: Kurs składa się z bardzo wielu potrzebnych zagadnień. Można przyswoić bardzo wiele potrzebnych informacji potrzebnych chociażby w życiu codziennym. Kurs jest bardzo czytelny i przejrzysty

Ola Stańczyk: kurs jest super, poszeżył moją wiedzę

Lidia Sówka: Super kurs, zrozumiałe treści. Polecam

Jadwiga Grażyna Stajkowska: Jestem zadowolona z kursu.  Dowiedziałam się dużo interesujących wiadomości które można wykorzystać w praktyce.

Magda Wicik: Polecam

Anna Kuta - Mach: Kurs przydatny pod względem praktycznym.

Ada W.: Dziękuję za kurs. Wszystko w porządku.

Martyna: Kurs bardzo szczegółowy i rzetelny, wszystkie tematy były poruszone w wyczerpujący sposób.

A: Dowiedziałem się wielu informacji nt. obowiązków kierownika wycieczki oraz jak postępować w sytuacjach kryzysowych. Polecam wszystkim.

Sylwia Herman: Kurs został rzetelnie przygotowany.

Michał: Bardzo czytelny, pomocny, wiele się z niego dowiedziałem.

Bartosz Patelski: Dużo przydatnej wiedzy przedstawiony w prosty sposób do przyswojenia. Plecam

Roman: Ciekawy kurs, dużo wiadomości podanych w przystępny sposob. Platforma działa bez zarzutu.

Paweł Szymański: Kurs dużo mnie nauczył w szczególności dostarczył wielu informacji w temacie zarządzania kryzysowego. Teraz chcąc zorganizować wyjazd dla dzieci czy to na kilku dniowy turnus w góry czy krótki wyjazd do teatru będę wiedział jak się do tego zabrać od początku do końca. Praca kierownika wycieczki niesie za sobą wiele obowiązków ale i dzięki tej funkcji poznajemy wielu ludzi po przez współprace z trenerami, pielęgniarkami, kucharkami, kierowcami itd. Sam wyjazd na wycieczkę daje nam możliwość poznawania świata. 

Marzena: Jestem bardzo zadowolona. 

Roch Durachta: Kurs bardzo wartościowy, przekazuje informacje zwięźle i zrozumiale

Natalia Chmielewska: Konkretny, rzeczowy kurs. Ogrom wiedzy. Możliwość pobrania załączników- aby powracać do przyswojonej wiedzy. Chętnie skorzystam z innych kursów.

Julia Szymkowska: Przyjemny kurs

Przemysław Gos: Kurs bardzo ciekawy, dużo materiałów przygotowanych skrupulatnie - teoria opisana szczegółowo, kompleksowa wiedza, która na pewno przyda mi się w pracy z dziećmi i młodzieżą. 

Emil: Ostatnio miałem przyjemność uczestniczyć w kursie i  muszę przyznać, że był to jeden z najlepszych wyborów edukacyjnych, jakie podjąłem. Kurs był znakomicie zorganizowany, a każdy moduł był starannie przemyślany i dostarczał wartościowej wiedzy.

Julia: Kurs jest merytoryczny i w ciekawy sposób przedstawia niezbędną wiedzę na tematy związane z pelnieniem funkcji opiekuna wycieczki

ADRIANA ZAKRZEWSKA: wszystkie informacje zawarte w kursie sa niezbędne i potrzebne do pełnienia tej funkcji.

Grzegorz Zaworski: Wszystko w porządku. Duża baza informacji.

Malwina Białek-Górska: Obszernie przygotowany materiał, informacje przydatne w codziennej pracy.

Maciej: Bardzo szczegółowy i porządny kurs polecam

Wszystko zgodnie z oczekiwaniami: 5

Małgorzata Kelmer : Kurs bardzo praktyczny do realizacji, dostosowany do każdego. Uważam że kurs w takiej formie jest bardzo dobrym rozwiązaniem, gdyż mogę zrobić go w dowolnym dla siebie czasie. Jestem bardzo zadowolona z tego kursu, zawiera on bardzo dużo ważnego materiału który, na pewno pomoże w organizowaniu wycieczek. Z tak obfitą wiedzą bez lęku mogę odpowiadać za osoby które, mogę zabrać w zorganizowanej grupie na wypoczynek. 

Anna Chrystou: Jestem bardzo zadowolona z kursu. Kurs zawiera bardzo dobre materiały pod względem merytorycznym a także szeroki zakres wiedzy. Szczegółowo wyjaśnione wszelkie potrzebne zagadnienia. 

Klara Czapska: Kurs spełnił moje oczekiwania.

Justyna: Kurs powinien przejść każdy kto ma styczność z grupą dzieci. Bardzo przydatna wiedza. Polecam 

Katarzyna: Kurs bogaty w niezbędne informacje. Bardzo przydatny. Polecam

Robert Lech: Kurs był bardzo dobry i sporo w nim rzetelnych informacji

Semrau: Z kursu dowiedziałam się wielu nowych rzeczy, które na pewno orzydadzą w się w pracy w jednostce oświatowej.

Adrian Rybarczyk: Kurs wykonany na dobrym poziomie!

Kusiak Tomasz: Kurs bardzo rzeczowy , wszystkie pytania po przeanalizowaniu czytelne .Forma w jakiej został sformułowany jest bardzo przystępna dla kursanta.Bardzo dziękuję i pozdrawim.

Paulina Tórz: Jestem bardzo zadowolona z materiałów oraz samego przebiegu kursu. Prezentacje bardzo ciekawe, przygotowane w sposób przejrzysty. Polecam!

Paulina: Dużo treści do przyswojenia ale bardzo przydatne przydadzą się w pracy. Polecam kurs.

Aleksandra Gawęda: Uważam, że kurs jest naprawdę świetny. Dzięki niemu odświeżyłam wiedzę dotyczącą organizacji wycieczek.

Agnieszka: Bardzo pożyteczne wiadomości.

AGATA: Bardzo dobrze przygotowane materiały do nauki. Zrozumiałe pytania w testach.

Bazylewska: Kurs spełnił moje oczekiwania. Bardzo prosto i intuicyjna obsługa kursu. Materiał przygotowany skrupulatnie przez co rozwiązywanie testów nie stanowiło żadnego problemu. Szczerze polecam!

K.: Bardzo pomocny kurs.Wszystko przejrzyste i jasno napisane.Polecam!

Tomasz Malik: Dzień dobry, kurs ten był bardzo pomocny w rozwoju i poszerzeniu mojej wiedzy. Szczegółowość i szeroko opisane treści, który poznałem sprawiły, że jestem bardzo zadowolony z odbycia go.Pozdrawiam

Magdalena Hliwa-Iberhan: Bardzo pomocy, tematyka i zagadnienia opisane wyczerpująco i ciekawie. 

Magda: Bardzo dobra jakość szkolenia. 

Nikola Borowska: Bardzo dużo przydatnych informacji, będę polecać.

Iwona Subda: Treściwy kurs. Polecam

Milena Piasecka: Kurs jest super. Bardzo przydatne informacje.

Joanna: Kurs bardzo jakościowy, mnóstwo wiedzy! Polecam!

Szymon Gwadera: Kurs kierownika/opiekuna wycieczek pozwolił mi w sposób kompletny zapoznać się z wszystkimi aspektami organizacji i prowadzenia wydarzeń masowych i zamkniętych. Dzięki materiałom i bazie wiedzy mogę zawsze wrócić do zawartych w kursie informacji by nigdy nie zapomnieć o treści i wszystkich zasadach.

Staśczak Hanna: Po zapoznaniu się ze wszystkimi tematami w/w kursu, mogę stwierdzić że kurs jest ciekawy i bardzo poszerzył moją wiedzę w danym temacie.

Anna Chrzanowska: Kurs rzeczowy dużo praktycznej wiedzy.

Anna Milczarek: Wszystko w porządku. Polecam

Katarzyna Ryznar: Świetny kurs, który z pewnością spełnił moje oczekiwania i dostarczył mi wiele wartościowej wiedzy oraz umiejętności.

Anna: Materiały profesjonalnie przygotowane. Polecam!

Magdalena Machnicka: Dzięki uczestnictwu w kursie dowiedziałam się bardzo wielu nowych informacji, będę się czuła pewnie na wycieczce z młodzieżą. Zrobiłam ten kurs z przyjemnością. Dziękuję.

Joanna Panas: Kurs zawiera cenne informacje przydatne w pracy z dziećmi.

Agnieszka Siwka: Kurs w bardzo rzetelny i trafny opracowuje każdy aspekt wycieczki. Bardzo szczegółowe podejście do organizacji wycieczek i stanowiska kierownika.

Małgorzata Walczak: Kurs bardzo wyczerpujący, interesujące i fachowe materiały szkoleniowe.

Monika Hołubowicz: Kurs rzetelny, bogaty w merytoryczną wiedze. Dodatkowym plusem jest, że nie ma ograniczenia czasowego.

Emilia Rodzeń: Kurs jak najbardziej profesjonalny. Na pewno w przyszłości będę korzystać z materiałów które są w pakiecie. Skutecznie edukuje w kierunku pracy z młodzieżą jako opiekun i pozwala poszerzyć wiedzę w dobrym czasie, cenie i zakresie. Serdecznie polecam.

Wilk Agnieszka: Moim zdaniem kurs bardzo przydatny i fachowo przygotowany. Wszystkie niezbędne informacje można było łatwo znaleźć. 

Patryk: Dziękuję za możliwość odbycia kursu. Jest to bardzo wygodne, ponieważ uczę się w domu, sam decyduję o czasie i miejscu nauki, a także mam ciągły dostęp do materiałów kursu. To wygodna i oszczędzająca czas opcja.

Katarzyna Olszewska: Kurs bardzo dokładny i szczegółowy, duża ilośc potrzebnej wiedzy.

Anna: Kurs bardzo fajny, rzetelne i konkretne informacje, można się dużo dowiedzieć i nauczyć.

Karolina: Kurs bardzo obszerny, jestem bardzo zadowolona.

Renata Wychowska: Uważam, że kurs jest przystępny i łatwy w odbiorze. Są w nim zawarte istotne informacje, które będą przydatne w organizacji i kierowaniu wycieczkami, festynami czy innymi imprezami.

Kacper Giełzak: Przede wszystkim łatwość w dostępie do materiałów, program nauczania oparty na konkretach, dzięki czemu łatwo się tego uczy. Dziękuje za możliwość udziału w kursie.

Katarzyna Sarnecka: Bardzo dobry kurs.

J.K: Kurs bardzo przydatny :)

Paulina Szymańśka: Bardzo ciekawy, jasny, przejzysty kurs. Bardzo dużo ważnych informacji przekazanych w interesujący sposób. Materiały starannie przedstawione. Przyjemnie spędzony czas nauki. Polecam gorąco.

Kinga : Kurs bardzo dobry. Polecam.

Plewińska: Kurs jest bardzo przejrzystym czytelny. Ogrom w nim wiedzy praktycznej i merytorycznej. 

Anna Muszyńska: Kurs przygotowany bardzo merytorycznie, wiedza podana w bardzo przystępny sposób. Polecam .

Natalia Jakubowicz: Kurs pozwolił na uzyskanie bardzo ważnych i cennych informacji.

Beata Bandolet: Bardzo przydatna wiedza, program oraz sposób przygotowania materiałów. 

Jadwiga Zofia Kazimierska: Kurs bardzo dobrze przygotowany.

Radosław Ośko: Kurs bardzo pouczający, rzeczowo przygotowuje do roli kierownika wyczieczek/opiekuna wyczieczek, zarówno pod względem formalnym, jak i merytorycznym

Piotr Górka: Szybko, łatwo i przyjemnie - bardzo dobrze spożytkowana wiedza

Monika Suchanek: Kurs był rzetelnie przygotowany. Poruszał szeroki wachlarz tematyczny, ciekanie opisany.

Aleksandra: Bardzo wymagający i rzetelny kurs.

Anna Kulig: Kurs w mojej opinii przygotowany w bardzo dobry sposób. Mnóstwo przydatnych informachi zebranych w jednym miejscu. 

Andrzej Zieliński: Kurs zawiera wszystkie niezbedne tresci. Polecam ta formę kształcenia. 

Agnieszka Wójtowicz : Bardzo fajny kurs 

Przemysław O: Obszerny Kurs !

Małgorzata Dańda: Kurs bardzo ciekawie zorganizowany. Przekazywane treści przedstawione w wygodnej formie. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

pozytywna: Podoba mi sie ,że mozna samemu sobie narzucic tempo pracy.

IZABELA WASZKIEWICZ : JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z PRZEBIEGU KURSU .INFORMACJE ZAWARTE W PRZEDSTAWIONYM MATERIALE SĄ DLA MNIE BARDZO POMOCNE.UWAŻAM RÓWNIEŻ ŻE BARDZO DOBRE JEST TO ŻE KURS MOŻNA ZROBIC W DOGODNYM DLA SIEBIE CZASIE.BARDZO POLECAM

ks. Hubert Król: Kurs jest zrobiony na najwyższym poziome, pozwala poznać i nauczyć się wielu rzeczy przydatnych do wykonywania obowiązków kierownika wypoczynku. 

Jakub Śmiałek: Kurs bardzo dobrze przygotowany.

Beata Murawska: Bardzo dużo informacji przydatnych w pracy z młodzieżą. Kurs oceniam bardzo pozytywnie. 

Henryk janczak: Kurs zawierał wiele informacji przydatnych w organizacji, nadzorowaniu i kierowaniu wycieczkami szkolnymi i nie tylko.Bardzo inspirujący, wymagający pełnego zaangażowania- zapoznania się z materiałami, aby mozna było taki kurs ukończyć z wynikiem pozytywnym

Sylwia Flis: Kurs przeprowadzony bardzo dobrze. Zawiera pakiet niezbędnych materiałów wyczerpujących w pełni poruszaną problematykę.Podczas korzystania z kursu nie wystąpiły żadne problemy natury technicznej. Materiał szkoleniowy został opracowany na wysokim poziomie merytorycznym.

Marcelina : Bardzo dobry kurs. Polecam 

Irena: Dziękuję za profesjonalne podejście! Polecam!!!

Monika Bednarek : Podczas zapoznawania się z materiałem zdobyłam dużą wiedzę na temat, który pozwoli mi w przyszłości zostać dobrym kierownikiem wycieczki. Tematy były opisane w sposób zrozumiały, wraz z merytorycznymi treściami. Wiedzę zdobytą na kursie potwierdzałam wykonywaniem testów i napisaniem pracy.  Kurs spełnił moje oczekiwania. Będę polecała Państwa stronę.

Małgorzata Rendecka: Bardzo ciekawy, jasny, rzetelny kurs, wszystkie informacje bardzo przejrzyście przedstawione. Przyjemnie spędzony czas i nauka. Dziękuję i pozdrawiam. 

Aleksandra pawlak : kurs bardzo prosty i przyjemny w obsłudze. Strona przejrzysta i czytelna- materiały bardzo pomocne i ciekawe. Pani z infolinii baaardzo mila i pomocna :) jestem bardzo zadowolona.

Kwiatkowska Ewelina: Polecam każdemu ten kurs, szkolenie przeprowadzone bardzo dobrze, profesjonalny przekaz informacji. Jestem bardzo zadowolona z materiałów oraz samego przebiegu szkolenia. 

EWA GRYGLAK: BARDZO DUŻO WAŻNYCH INFORMACJI, PRZEDSTAWIONYCH W SPOSÓB CIEKAWY I PRZYSTĘPNY. POLECAM.

kazimiera Stankiewicz: kurs bardzo interesujący. Ogrom materiału

Anna Czubacka - Domańska: Podane treści były konkretne, uporządkowane.

Pękarski Adam: bardzo fajny kurs, miła i kompetentna obsługa , zawsze gotowa do pomocy gdy dzwoniłem, gorąco polecam Centrum Doskonalenia Zawodowego w Warszawiepozdrawiam Adam Pękarski

Daria: Polecam serdecznie.

Renata : Bardzo dobrze napisany kurs z wyczerpujacymi materiałami do pobrania 

Małgorzata Łoboda: Bardzo polecam ten kurs. 

Oliwia: Kurs ten nie tylko spełnił, ale przekroczył moje oczekiwania. Materiał kursu jest przemyślany i aktualny, co pozwoliło mi szybko przyswoić sobie nową wiedzę. Dzięki temu kursowi zyskałam nowe umiejętności, które są niezwykle przydatne zarówno w mojej pracy, jak i w życiu codziennym. Gorąco polecam ten kurs każdemu, kto poszukuje solidnej edukacji.

Bartosz: Po ukończeniu kursu jestem niezwykle zadowolony z doświadczenia i wiedzy, którą zdobyłem. Program kursu był starannie przygotowany, zawierał wiele praktycznych elementów, które pomogły mi zrozumieć i zastosować nowe umiejętności w praktyce. Materiały dydaktyczne były kompleksowe, aktualne i dobrze zorganizowane, co znacznie ułatwiło proces nauki. Warto również podkreślić, że platforma e-learningowa była intuicyjna i łatwa w użyciu, co pozwoliło na skupienie się na nauce, a nie na aspektach technicznych.

Szymon Raczek: Jestem zadowolony z kursu. Zapoznałem się z wieloma pożytecznymi informacjami, które w przyszłości posłużą mi do pracy z młodzieżą.

Kamila Zając: Szkolenie przygotowane bardzo profesjonalnie forma prezentacji bardzo ciekawa, wyczerpująca temat. 

MB: Kurs bardzo przyjemny, pomocny, wiele ciekawych materiałów. Polecam 

Kasik: Doskonałe materiały, dzięki którym uzyskałam sporą wiedzę w temacie.

Oliwia: Świetny kurs. 

Karolina Bałąś: Kurs stanowi doskonałą okazję do zdobycia niezbędnej wiedzy, umiejętności i kompetencji potrzebnych do skutecznego zarządzania grupami podczas organizowania wycieczek.

Dominik Jan Kulas: Test bardzo przystępny i przejrzysty.

Emilia: Duża dawka merytorycznej wiedzy. Dziękuję.

Wojciech Oleszowski : Kurs przygotowany jasno i klarownie wszystkie informacje i tematy przygotowany w sposób przejrzysty. Przyswajanie wiedzy dzięki uporządkowanym tematom na wysokim poziomie. Fantastyczny kurs 

Adrian: Bardzo treściwy kurs i nauka samodzielna, w dzisiejszym  świeci podróży rola  kierownika wycieczki staje się coraz bardziej istotna. Polecam ten Kurs do nauki i poznania zadań i obowiązków opiekuna wycieczki.

Magdalena : Bardzo przydatny kurs, wiele konkretnych informacji. 

Oskar Wiśniewski: Jest idealny dla osób głuchych, mogę uczyć przez czytanie, wszystko jest jasne.

Mirosław Nowakowski: Bardzo dziękuję za taką formę ukończenia kursu. W dobie gonitwy z czasem forma jest właściwa. 

Natalia Lipińska: Kurs oceniam celująco, platforma bardzo przejrzysta. Logowanie się i zaliczanie tematów bez żadnych problemów, bez wątpliwości.  Realizacja kursu przebiegła w dogodnym dla mnie terminie. Bardzo dziękuję, że mogłam w nim uczestniczyć, zdobyć wiedzę, notatki i dokumentację wycieczki.

Szarat Beata: Kurs jest rewelacyjny! W krótkim czasie nabyłam wiedzę, a tym samym podniosłam swoje kwalifikacje. Materiał rzetelny i zrozumiały. Polecam!!

Anna Błaszczyk-Szydło: Kurs bardzo szczegółowy, wymagał duzego zaangazowania.

kursant: Bardzo przystępny, dobrze opracowany kurs. Polecam.

Katarzyna Piekarska: Kurs Kierownika Wycieczek. Bardzo wartościowe materiały i informacje, które przydadzą się w wielu sytuacjach. Pozytywne jest to, że czas na zaliczenie poszczególnych etapów kursu nie był ograniczony. To bardzo pomaga i łagodzi presję.

Roksana Pempuś: Kurs ciekawy, posiadający wszelkie informacje niezbędne w pracy i opiece nad uczestnikami wycieczki. 

Marcin Skakuj: Świetny kurs. Polecam każdemu.

Alicja Kuryło: Treści przekazywane były przejrzyście przedstawione, napisane prostym i zrozumiałym językiem. Kurs jest w bardzo wygodnej formie.

Małgorzata Szymańska: Bardzo fajny, przystępny, wygodna forma. Wszystko przejrzyście opisane 

Bolek Robert : Kurs bardzo przydatny, informacje w nim zawarte bardzo mi się przydadzą podczas pracy.

Wysługocka Gabriela: Tekst bardzo obszerny , zawiera ciekawe treści. Polecam 

Barbara Gryczka: Kurs umożliwia w sposób indywidualny dostosowany do możliwości (czasowych, organizacyjnych) kursanta zrealizowanie szkolenia i zdobycie uprawnień.

Monika Szmit: Kurs treściwy i przejrzysty. Zawiera bardzo dużo ważnych informacji.

Ewelina P.: Bardzo przydatna wiedza, którą wykorzystam w pracy.

Paulina M.: Kurs idealny dla osób, które pragną otrzymać kwalifikacje opiekuna/kierownika wycieczek. Materiał rzetelny, jasny oraz klarowny. Do prezentacji można wrócić w każdej chwili, nawet po zakończonym kursie. Bardzo polecam!

Jarosław N.: Kurs ok polecam

Anna L.: Kurs oceniam pozytywnie. Bardzo dużo informacji na równe ważne tematy, które przydatne są nie tylko w pracy nauczyciela czy opiekuna ale w życiu prywatnym.

Małgorzata P.: Kurs kierownika wycieczek, który właśnie ukończyłam, uważam za bardzo bogaty w przydatne treści, wypełniony dobrze opracowanymi, skoncentrowanymi na ważnych kwestiach opisami, wyczerpujący, biorąc pod uwagę ilość zgromadzonych w nim materiałów i zadań do zaliczenia oraz w efekcie, po jego zakończeniu, satysfakcjonujący.

GD: OK

Kamila Sz.: Kurs bardzo rzetelny i pozwalający poszerzyć wiedzę . Kamila Sz.

Anna Ch.: Kurs można zrobić szybko i sprawnie, polecam.

Paulina P.: Bardzo istotne informacje. Rzetelny kurs na wysokim poziomie

Magda: Materiały do kursu są pomocne, uporządkowują wiedzę. Kurs dobrze przygotowuje do bycia kierownikiem wycieczki

Aleksandra L.: Szybko i sprawnie.

w.b.: Świetnie.

Jarosław N.: Pomocny kurs dzięki sporemu materiałowi który można wykorzystywać w przyszłości. 

Mieszko B.: Kurs bardzo przydatny. Nauczyłem się wielu nowych rzeczy i powtórzyłem sobie posiadaną wcześniej wiedzę. Tematy wyjaśnione obszernie i jasno. Wszystko jest jak najbardziej zrozumiałe. Nie trzeba wkuwać teorii, wystarczy przeczytać i zrozumieć. 

Ewa: Zdecydowanie polecam. Kurs bardzo dobrze przygotowany, Dużo konkretnego i ciekawego materiału.

Marta O.: Kurs był niesamowicie pouczający i inspirujący! Dostarczył mi mnóstwo nowej wiedzy i umiejętności, które z pewnością wykorzystam w przyszłości. Polecam ten kurs każdemu, kto chce się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności.

Adam: Polecam, materiał użyteczny dla każdego opiekuna i kierownika.

Barbara: Pomocne i wyczerpujące materiały.

Emilia G.: Bardzo wygodny forma doskonalenia. Dziękuję i pozdrawiam.

P. Sandra : Witam,kurs był bardzo przejrzysty bardzo czytelny z pewnością jeszcze skorzystam z państwa strony na następne kursy. Dziękuję i pozdrawiam 

Nauczycielka wychowania przedszkolnego: Kurs bardzo przyjemny, wiele przydatnych informacji wartych zapamiętania na przyszłość, wszelkie informacje bardzo czytelne i zrozumiałe

Klaudia M.: Kurs spełnił moje oczekiwania w 100%. Wszystko było opisane w sposób dokładny i zrozumiały, tematy, które były omawiane podczas kursu były bardzo ciekawe. Jestem bardzo zadowolona.

Ilona: Szybki,konkretny i merytoryczny kurs

M.W: bardzo ciekawy kurs, starannie przygotowany

R. Jolanta: Dużym plusem jest możliwośc zrobienia kursu online,materiały jasne i czytelne.Jestem zadowolona

Lidia P.: Kurs przygotowany ciekawie o szerokim zakresie tematycznym. Bardzo dobrze przygotowane materiały.

Edyta B.: Kurs bardzo wnikliwy i szczegółowy. Bogaty w informacje , które zapewne przydadzą się w pracy kierownika(opiekuna|) wycieczek.

KD: Bardzo dobre materiały, dobrze przygotowane zajęcia. 

Anna Sz.: Bardzo ciekawy i rzetelny kurs.

Monika: Kurs zorganizowany w bardzo jasny sposób, oparty na prostych zasadach. Bardzo dużą zaletą kursu jest dostęp do szerokiego zasobu wiedzy, który został przystępnie przedstawiony. Kurs można realizować w trybie indywidualnym.Polecam 

Ewelina: Kurs oceniam pozytywnie. Wiele pomocnych treści przedstawionych w sposób łatwy i przejrzysty.

Zalina T.: Kurs mi się podoba. Jest super.

justyna: wszystko ok

Maria W.: Kurs bardzo mi się podobał, uważam że zawierał wszystkie niezbędne informacje. 

Agnieszka: Dobry zastrzyk wiedzy. Dużo potrzebnego materiału. Materiał posłuży również do ogólnej pracy jako nauczyciel. Polecam

Agata D-Ł: kurs bardzo przejrzysty i dobrze przygotowany merytorycznie 

Danuta: Kurs jest bardzo dobrze przygotowany.

Łukasz: Bardzo szczegółowy kurs, który wiele mnie nauczył.

Izabela: Bardzo przyjemny kurs. Informacje w załączonych materiałach do tematów są przejrzyste, co pozytywnie wpływa na ich przyswajanie. 

Wyjątkowo szczegółowy: W "Kursie Kierownika Wycieczek (Opiekuna Wycieczek)" zostały szczegółowo poruszone kwestie, które są bardzo ciekawe, praktyczne i pozwalają dobrze przygotować się do zadań stawianych kierownikowi, opiekunowi wycieczek. Fakt, że materiały można pobrać pozwala na stałe powtarzanie wiedzy, a przy konkretnych problemach sięgnięcie do fachowej literatury. Materiały zostały przygotowane z wielką pieczołowitością. Kurs godny polecenia każdemu, nawet osobom, które nie są opiekunami wycieczek, a mają pod opieką dzieci i młodzież. Warto!

Anna A-T: Polecam kurs Kierownik Wycieczek.

Piotr S.: Bardzo ciekawe informacje. Pomogą mi w organizowaniu wycieczek jak i bezpieczeństwem uczestników.

Anna A-T: Tresci zawarte w kursie zostały przygotowane rzetelnie, poprawnie merytorycznie. Kurs zaspokoił moja wiedze, podniósł moje kompetencje o nowe umiejętnosci. Dziekuję 

Natalia D-W: Super

Danuta : Polecam wszystkim

Joanna N.: Jasne i przejrzyste materiały do analizy. Polecam serdecznie.

Paulina: Jestem bardzo zadowolona z kursu. Dużo wiedzy, dobrze  przekazane. 

Danuta : Kurs bardzo pomocny treści łatwo przyswajalne. Gorąco polecam

Katarzyna O-P: 5. Bardzo dużo przydatnego  i ciekawego materiału.

Michał : Kurs rzetelny, dokumenty udostępnione do nauki są bardzo przystępne.

Justyna G.: Kurs jest bardzo przydatny przy pracy z dziećmi. Materiały bardzo ciekawe i pomocne. 

Noszczyk: Polecam bardzo dużo przydatnych informacji. Lekcje super zorganizowane.

Teresa G: Bardzo ciekawy kurs wiele można się z niego nauczyć i napewno dużo wniesie w moje życie .

Bartosz G.: Myślę, że kurs był cennym źródłem wiedzy, złożonym z wielu przydatnych zagadnień, które z pewnością przydadzą się w codziennym życiu.

Justa : Konkretne i rzetelne materiały. 

Sabina: Merytoryczna treść i dużo aktualnych informacji - od przepisów prawa po treści "miękkie". Polecam!

Monika D.: Moim zdaniem kurs przekazuję dobrą wiedzę i jest bardzo przydatny w pracy.

Paulina K-W: Kurs bardzo przystępny, wygodna forma nauki.Materiały ciekawie napisane i rzeczowo.

Justyna P.: Kurs zawiera dużo ważnych informacji i jest dobrej formie przeprowadzany

Włodzimierz S.: Kurs zawiera wszystkie niezbędne informacje. Sposób ułożenia testów pozwala na utrwalenia kluczowych treści.

Monika: Bardzo dobry kurs. Dużo wiedzy i materiałów.

Marta P.: Kurs oceniam bardzo pozytywnie. Zdobyłam wiele nowych informacji i poszerzyłam zakres swojej wiedzy. 

Norbert: mega

B.Bartosz: Moim zdaniem kurs był przyjemny i bardzo dokładny .

Monika: Rzeczowe i potrzebne informacje nie tylko dla kierowników wypoczynku, przekazane w  zrozumiałej formie. Polecam

Julia : Polecam kurs!

Tomasz D.: Kurs posiada fajny zbiór danych ,gdzie można powziąć szereg informacji na temat zarządzaniami grupami, organizacji logistyki podróży, aspektów bezpieczeństwa.  Jest również szansa na podniesienie kwalifikacji  dla osób chcących szukać nowej formy zatrudnienia jak kierownik wycieczek. 

Edyta: Kurs świetny bardzo dużo ważnych i ciekawych informacji. Polecam z całego serca zrobić taki kurs.

W M: Kurs bardzo ciekawy, merytorycznie wyczerpujący tematykę

Agnieszka S.: Kurs był niezwykle interesujący i bogaty w wiedzę.

Aneta G.: Szkolenie przygotowane w bardzo przystępny i klarowny sposób. Materiały dydaktyczne jasne i przejrzyste. 

Beata M.: Bardzo przydatny, interesujący kurs pogłębiający wiedzę i umiejętności. 

Gosia: Fajnie przygotowane szkolenie, materiały na pewno wykorzystam w pracy z dziećmi. Polecam.

Ch. Dorota: Kurs oceniam wysoko, ogrom materiału, w którym można uzyskać odpowiedzi na każde pytanie. Materiał pomaga rozwiać wątpliwości dotyczące zadań, które należą do kierownika wycieczek jak i opiekuna. Polecam wszystkim 

Kamila: Kurs zawiera wiele przydatnych informacji. Polecam.

Ewa: Bardzo szczegółowe i starannie opracowane materiały.Bardzo dużo przydatnej wiedzy.

Marta Ch-Sz: Kurs przejrzysty, ciekawe, bardzo pomocne materiały. 

Cezary S.: Dużo zdobytej wiedzy. Czytelny przekaz. Szczegółowe i wyczerpujące tematy.

Monika S.: Kurs bogaty w informacje, materiały rzetelnie opracowane dostarczające dużo informacji niezbędnych do kierowania wycieczkami .

DB: Bardzo dziękuję za możliwość realizacji kursu na platformie w formie online. 

Marcin M.: Kurs szybki i rzeczowy.

Monika S.: Kurs omawiał szeroki zakres zagadnień przydatnych w pracy kierownika/opiekuna. Informacje w  dużej mierze praktyczne i przydatne. Dodatkowy plus to forma online, która umożliwia realizację kursu w dogodnym dla kursanta czasie i tempie.

Kacper L.: Kurs przygotowany ciekawie. Dużo pomocnego materiału przydatnego do pracy z dziećmi i młodzieżą. Spora ilość przydatnych treści na temat bezpieczeństwa.  

Łozińska: Dziękuję bardzo -  wiele ciekawych i ważnych informacji, niezbędnych przy prowadzeniu biura podróży. Polecam wszystkim pracującym w turystyce. 

Jakub O.: Super sprawa. Kurs przejrzysty , dużo ciekawych i potrzebnych informacji. Dobra opcja dla ludzi nie mających czasu. Pozdrawiam

Agata: Duży zakres materiału. polecam 

Aneta S.: Dużo wiedzy zawarte w kursie, podane w usystematyzowany sposób. Plus za możliwość powrotu do kursu w każdym momencie bez potrzeby kończenia go od razu. Bardzo pomocne i potrzebne załączniki do dyspozycji. 

Bianka B.: Kurs oceniam bardzo dobrze, było sporo ciekawych i przydatnych informacji z zakresu pierwszej pomocy, organizacji i przebiegu wycieczek, a także obowiązków poszczególnych podmiotów wycieczek podany w przystępny i przejrzysty sposób. Ciekawym dodatkiem były testy cząstkowe pozwalające sprawdzić wiedze z poszczególnych modułów. Chętnie skorzystam w przyszłości z innych kursów na tej platformie.

Laura: Kurs był bardzo fajny i pomógł pogłębić mi moją wiedzę. 

Pozytywy kurus: Na duży plus możliwość cofnięcia się do dowolnych lekcji w każdym momencie kursu oraz możliwość pobrania materiałów nawet po ukończeniu a także szybkość realizacji 

Dariusz S: Bardzo ciekawy i potrzebny kurs

Przebieg kursu: Możliwie szybki do ukończenia kurs, przyjemnie sformułowane wykłady oraz zrozumiałe pytania w trakcie testów i egzaminu.

Andrzej P.: Kurs bardzo dobrze przygotowany. Jego forma pozwala na swobodne zdobywanie wiedzy bez presji. Polecam!

Andrzej D.: Kurs oceniam jako bardzo czytelny, rewelacja będę polecał każdemu.

Piotr B.: Bardzo fajny i kompleksowy kurs. Wszystko jasne opisane.

Aleksandra B.: Szybko, sprawnie, bez problemów

Paulina Sz.: Polecam. Świetna forma kursu. Bardzo dobrze i przystępnie opracowane materiały szkoleniowe.

Joanna K.: Kurs jest obszerny oraz opisany w czytelny sposób.

Robert M.: Jestem bardzo zadowolony z kursu, teraz czuję że jestem gotowy by zostac opiekunem wycieczek.

Andrzej K.: Witam,jestem mile zaskoczony przygotowanymi materiałami, prostotą i szybką możliwością nauki. Dobrze dopracowana strona powoduje łatwość poruszania się, znalezienia potzrebnych materiałow i testy, które utrwalają wiedzę. 

Wiktoria K.: Wszystko super, bardzo przydatne informacje i najważniejsze. Da się odczuć, że materiał przygotowany został przez osobę doświadczoną, nie ma niepotrzebnego lania wody, aby było jak najwięcej materiałów. 

Ozimek : Polecam 

K. Jakun: Kurs bardzo mi się podobał.

Jandzińska : Bardzo dobry i rzetelny kurs. Jest  dużo ciekawych informacji przedstawionych w  prosto i rzeczowo. 

Józef K.: Kurs dobrze przygotowuje do roli opiekuna.

Jan P.: Serdecznie polecam. Bardzo obszerny zakres wiedzy. Wszystko przedstawione w jasny i zrozumiały sposób. Jestem zadowolony z przebiegu kusrsu.

Anna R.: Przyjemna forma przy obszernym materiale.

Angelique P.: Kurs Kierownika przeprowadzony przez Państwa firmę bardzo mi się podobał i będę go polecać moim znajomym, uczniom i zawodnikom, z którymi współpracuję. Bardzo doceniam, że miałam możliwość uczestnictwa w nim online. Jako matka i osoba pracująca, nie mam wystarczająco dużo czasu, aby uczestniczyć w zajęciach stacjonarnie, dlatego kurs online był idealny dla mnie.

J. Aleksandra: Jestem zadowolona z kursu. Wszystkie załączone materiały były ciekawe i dzięki nim zdobyłam dużo wiedzy. Jestem pewna, że pomoże mi to w przyszłości. Pytania testowe były ciekawe, nie odczułam monotonii i chętnie wykonywałam zadania. Dziękuję!

Maciejewska : Kurs był dla mnie bardzo przyjemny, dużo informacji przyswoiła i zostaną one ze mną na bardzo długo. Cieszę się, że dowiedziałam się o tej platformie.

Aleksandra: Kur spełnił oczekiwania, bardzo dużo wiedzy, nawet w najdrobniejszych kwestiach w danym temacie. Swobodnie czyta się treści do przyswojenia. 

Julia: Bardzo pozytywnie oceniam poziom realizowanego kursu. Bardzo dużo się nauczyłam i uważam, że zdobyta wiedza jest bardzo praktyczna w pracy wychowawcy. 

RS: Ciekawy, obszerny kurs. :) 

Gabriela: Kurs pozwolił mi dobrze przygotować się do pracy w charakterze opiekuna i kierownika wycieczek. Materiał był bardzo obszerny, jednak przedstawiony w bardzo przystępnej formie, co pomogło w przyswojeniu wielu ważnych zagadnień. Jestem bardzo zadowolona z poziomu realizowanego kursu. 

Ireneusz K.: Mimo,że wydaje się, że wszystko wiemy, to niektóre pytania zaskakujące.pozdrawiam

A. N.: Bardzo dużo przydatnych informacji, przedstawionych w dostepny sposób!!!

Dorota : Materiały przygotowane do ukończenia kursu przejrzyste i podane w ciekawej formie.Wystarczające do poprawnie wypełnienia testów.Kurs godny polecenia

Julia : Jestem bardzo zadowolona z realizacji kursu. Szczególnie cieszy mnie ilość przekazanej wiedzy i szerokie omówienie zagadnień. 

Jakub K.: Kurs uważam za bardzo treściwy i merytoryczny, w niedługim czasie można dzowiedzieć się wiele na temat organizacji pracy z młodzieżą.

Agnieszka Sz.: Lekcje przygotowane profesjonalnie w pełni wyczerpujące zagadnienie. Kurs spełnił moje oczekiwania. 

Anna Z.: Jedno z najlepiej zrealizowanych szkoleń w jakim brałam udział.  Bardzo dobrze przygotowane materiały. Szkolenie zostało przeprowadzone w  bardzo ciekawej formie jako kompilacja teorii praktycznych zadań. Trener przygotował materiały w dostępnej i zrozumiałej formie. Temat szkolenia został omówiony w wyczerpującym zakresie. Serdecznie polecam

Katarzyna H.: Kurs można było zrobić w domu, co jest bardzo dużym atutem. Forma tego kursu też była odpowiednią.

Iwons Ś.: Bardzo ciekawy kurs , wyczerpujące treści pozwalające na doskonalenie kompetencji kierownika wycieczek . 

Konrad: Bardzo dużo materiałów. super polecam :-)

Ewa S.: Materiały bardzo pomocne i jasne. Polecam :)

Gabriela P.: Jestem zadowolona z formy kursu. Doceniam możliwość korzystania z kursu w dogodnym dla mnie czasie. 

Kamila G.: Kurs bardzo merytoryczny, dowiedziałam się wielu przydatnych rzeczy. Polecam

Daniel: Bardzo przejrzysty, prosty kurs zawierający wiele informacji.

Agnieszka K.: Wzięcie udziału w kursie pozwoliło mi na poznanie wiadomości dotyczących organizacji i kierowania wycieczką. Treść wykładów była przejrzysta i jasna w przekazie. Ogromną zaletą w tego typu rodzaju kursu jest fakt, że można zrobić je we własnym zakresie, w każdej chwili wygodnej dla siebie, bez stresu i zdenerwowania. Kurs pozwolił mi zrozumieć specyfikę różnych wycieczek oraz pozwoli na dalszy rozwój osobisty. 

Kamil R.: Kurs w pełni na zrozumienie poruszanej tematyki, dołączone pliki w jasny i klarowny sposób przedstawiają zagadnienia w poszczególnych tematach. Forma kursu pozwoliła na elastyczne podejście do tematu z uwzględnieniem czasu wolnego.

Tomasz B.: Kurs bardzo szczegółowy, okraszony wszelkimi możliwymi informacjami, definicjami i opisami sytuacji mogących mieć miejsce podczas prowadzenia wszelakich form rekreacji. 

Piotr N.: Polecam, materiały przygotowane rzetelnie i w sposób zrozumiały, dostarczają ważnej wiedzy, instrukcja postępowania bardzo prosta.

Weronika : Kurs był bardzo pomocny. Polecam serdeczniee

Magdalena S.: Polecam kurs 

Bożena T.: Wszystko przebiegło wzorowo.

Ewelina S.: Wszystko przebiegło sprawnie

Bartosz Z.: Kurs dobrze przygotowuje.

Wioletta Ś.: Wszystko przebiegło sprawnie.

D. KINGA: Bardzo ciekawy przydatny w życiu kurs.

Patrycja G-K: Kurs skrojony rzetelnie i na miarę potrzeb! Jestem bardzo zadowolona. Polecam!

Aleksander M.: Polecam

Kursantka: wiele pomocnych materiałów

Konrad: Szybko, sprawinie i na temat.

Monika : Świetnie opracowane tematy, kurs i strona bardzo czytelne i intuicyjne. Polecam.

K. Julianna : Kurs zawiera bardzo dużo ciekawych materiałów, które mogą być przydatne i istotne dla każdego.

Dariusz W.: Jesteśmy wdzięczni za kurs, ponieważ dostarczył mi on dużo nowej i potrzebnej wiedzy.  Był on bardzo ciekawy i zawierał wiele przydatnych i ważnych Informacji. Bardzo dziękuje za kurs :)PozdrawiamDariusz W.

Konrad: Ciekawy kurs. Uczyć się można, kiedy pasuje kursantowi, bardzo to wygodne. Bardzo fajny i ciekawy kurs. Polecam

Lucyna K.: Bardzo ciekawe informacje, przyjazna forma kursu.

Małgorzata P.: Kurs bardzo praktyczny. Tematy dobrze opracowane. Pozytywne jest również to, że można go zrobić w swoim tempie pracy i możliwościach czasowych. Dziękuję.

Ewelina: Dużo przydatnej wiedzy w jednym miejscu, polecam :)

Anna K.: Kurs przygotowany szczegółowo. Polecam.

Wychowawca: Kurs bardzo pomocny i dobrze skonstruowany merytorycznie.

Karina: Bardzo dobrze opracowane materiały, wyczerpujące.Intuicyjnie zorganizowany proces uczenia i sprawdzania wiedzy.

EWELINA: Kurs bardzo dobrze przygotowujący. Można zdobyć potrzebną wiedzę. Polecam wszystkim 

W. I.: Kurs przystępny i obszerny, obejmuje cały zakres pojęć pokrewnych.

Paulina: Polecam , szybko, konkretnie i na temat :) 

Jolanta B.: Kurs spełnił moje oczekiwania, wiadomości przedstawione w przejrzystej i zrozumiałej formie.

Małgorzata K.: Kurs był dla mnie bardzo przydatny. Nauczyłam się wielu ciekawych rzeczy.

Tomasz: Świetny kurs z bardzo przydatną wiedzą. Gorąco polecam.

W. Oliwia : Kurs oceniam pozytywnie. 

Julia: Bardzo dobry kurs, dużo informacji i przydatnej wiedzy. Czuję się dobrze przygotowana do pracy.

Bartosz P.: Bardzo szybki i konkretny kurs 

Iwona: Wszystko ok

Karol M.: Bardzo przejrzysty kurs. Wszystko jasno napisane. jestem zadowolony.

Aneta: Bardzo ciekawie i rzetelnie opracowane materiały.

A. G.: Bardzo obszerny kurs, duża dawka wiedzy.

Gosia: Kurs został rzetelnie przygotowany. Znajdują się w nim przydatne informacje, tematy są omówione bardzo szczegółowo i wyczerpująco. 

K. Alan: Bardzo dobrze przedstawione tematy, jasno i czytelnie. Jestem bardzo zadowolony

Magdalena: W bardzo dobry sposób opracowane tematy . DuŻo potrzebnej i przydatnej wiedzy. Jestem bardzo zadowolona z tego kursu. 

Piotr: kurs opiekuna wycieczek, to niezwykle wartościowe i polecane szkolenie dla osób zainteresowanych pracą w branży . Ten kurs zapewnia solidne podstawy i umiejętności niezbędne do skutecznego zarządzania grupami i organizacji różnego rodzaju wycieczek.

Marta K.: Kurs wykonany bardzo szczegółowo, posiada wiele istotnych wiadomości w pracy opiekuna. Bardzo przyjemnie przechodziłam przez kolejne etapy kursu. Polecam

Kinga: Super kurs, bardzo obszernie wyjaśniony każdy dział. 

Wioleta M.: Kurs bardzo przydatny w opanowaniu przepisów i zasad w dzisiejszych czasach.

Amelia P.: Bardzo dobry kurs, wyczerpujące i bardzo ciekawe materiały, które rozwiały moje wątpliwości co do niektórych tematów.

Piotr P.: Cieszę się, że skorzystałem z tego kursu, ponieważ bardzo dużo się nauczyłem i dzięki temu poznałem sporo ważnych informacji dot. opieki i bezpieczeństwa podczas wycieczek.Dziękuje za kurs :)PozdrawiamPiotr P.

Krystyna W.: Jestem bardzo zadowolona z kursu!Dowiedziałam się dużo nowych rzeczy w szkoleniu. Pozdrawiam :)

Konrad: Bardzo wygodny sposób. Lekcje po zalogowaniu wtedy kiedy jest czas. Dużo informacji i notatek. Super, polecam.

Sylwia M.: Kurs bardzo rzetelny. Polecam.

Kasia: Ciekawy interesujący dający nowe spojrzenie na opiekę nad dziećmi. polecam

Patryk N.: Bardzo fajnie skonstruowany kurs, masa przydatnej wiedzy i klarowny sposób na czerpanie jej. Gorąco polecam!

Jakub: Polecam, bardzo fajnie się go robi 

Marzena M.: Rzetelny i profesjonalnie przygotowany.

Wioleta M: Serdecznie Polecam Kurs Kierownika Wycieczek ( Opiekuna Wycieczek) 

Mateusz : Kurs bardzo dobrze przygotowany i pomocne materiały do wykorzystania na przyszłość. 

Agnieszka Sz.: Bardzo dobrze , merytorycznie , konkretnie zebrane i opisane zagadnienia. 

Mariusz: Super kurs który można ukończyć stosunkowo szybko

Agata : Ciekawie poprowadzony kurs. Przydatne informacje.

Natalia G.: Moja opinia o kursie na kierownika wycieczek, opiekuna wycieczek.Jestem zadowolona z kursu, dużo rzeczy się dowiedziałam. :) Dzięki kursu mogę w przyszłości sprawnie zorganizować. Dziękuję bardzo za szkolenie! :) Pozdrawiam, Natalia G.

Patrycja K.: Kurs bardzo dobrze przygotowany, dużo cennego materiału, aktualne akty prawne i przepisy. Jestem bardzo zadowolona

Dominika P.: Ten Kurs zawiera bardzo dużo ważnych informacji, które są bardzo przydatne nie tylko podczas opieki ale również, przede wszystkim w życiu codziennym.Na kursie dużo się nauczyłam. Jest jasny i zrozumiały.Jestem z niego zadowolona :)Bardzo dziękuje za szkolenie. PozdrawiamDominika P.

Iwona K.: Kurs bardzo pomocny, dużo można się z niego dowiedzieć, uczy jak zachowywać się w różnych sytuacjach na wycieczce. Kurs bardzo dobrze przygotowany a materiały najwyższej jakości, bardzo zrozumiałe i dokładne. Duży plus za możliwość wykonywania testów w wolnym czasie po pracy.

Anna: Super. Szybko i sprawnie. Merytorycznie na wysokim poziomie. Polecam.

Jarosław R.: Bardzo mi się podobała forma kursu, dostępność materiałów o każdej porze i w każdym miejscu, bardzo dużo przydatnego materiału, który częściowo zostanie w głowie bo mnie interesował, a jak coś uleci to będę wiedział gdzie szybko informację można znalezć, dziękuję i pozdrawiam cały zespół CDZ.

Anna M.: Kurs pozwala na dokładne zapoznanie się z zagadnieniami związanymi z pracą Kierownika (Opiekuna) Wycieczki. Podaje wiedzę i narzędzia koniecznie potrzebne do wykonywania owej pracy. Uwrażliwia i podkreśla powagę odpowiedzialności. Pokazuje szerokie spektrum zależności między różnymi obszarami dotyczącej uczniów, opiekunów, wychowawców i innych osób zaangażowanych w działania służące opiece, wychowaniu i rekreacji.Poszerza świadomość i pozwala jeszcze wnikliwiej postrzegać zależności społeczne, ludzi, którzy pełnią odpowiedzialne funkcje.

Weronika R.: Informacje przekazane w zrozumiały oraz prosty sposób. Kurs był bardzo ciekawy, aktywizujący, dostarczył mi nowej wiedzy, którą wykorzystam w późniejszym czasie. Szkolenie dało mi wiedzę na temat Opiekuna Wycieczek, którą wykorzystam w późniejszym czasie. Kończąc swoją wypowiedz chciałam bardzo podziękować za możliwość zdobycia nowej wiedzy w danej dziedzinie. 

Patrycja K.: Kurs bardzo wartościowy, przygotowany od postaw, bardzo duży zakres materiałów i aktualnej wiedzy dotyczącej przepisów prawa. Jestem bardzo zadowolona.

Dominika: Bardzo wartościowy kurs

Beata: Treści kursu bardzo przydatne w podczas wykonywania obowiązków kierownika wycieczki.Materiały obszerne i bardzo pomocne.

Kasia: Dziękuję, bardzo interesujący zastrzyk wiedzy.

Natalia: Świetny kurs, sporo wiedzy

Anna K.: Kurs spełnił moje oczekiwania, został przygotowany bardzo szczegółowo. Materiały w nim zawarte są bardzo przydatne.Polecam wszystkim ten kurs.

Lidia: Ciekawe materiały i bardzo dobre podejście do kursanta.

Klaudia: Oceniam ten kurs pozytywnie. Wiele się dowiedziałam, nauczyłam na pewno będę stosować w praktyce nabytą wiedzę. 

JUSTYNA K.: Jestem bardzo zadowolona z materiałów oraz samego przebiegu szkolenia, zero problemów technicznych, przystępny sposób przekazywania wiedzy, zero stresu. Wszystko na 5 gwiazdek!

Marta: Polecam, super opracowane materiały, na bank przydadzą się w mojej całej pracy nauczyciela. 

Sól: Super! 

Dorota K.: Wiedza, która była zawarta w materiałach kursu była bardzo szeroka było wiele ujętych aspektów związanych z wypoczynkiem, opieką ,zagrożeniami daje mi to szerszy pogląd na sposób podejścia do organizacji wypoczynku i wszystkich czynników z nim związanych.dziękuję za taką możliwość nauki pozdrawiam Dorota K.

Nikola M.: Super!

Katarzyna D-K: Zdobyłam wiele przydatnych informacji. Dziękuję!

Teresa Z-S: Według mnie materiały są obszerne, łatwo przyswajalne, konkretne, przydatne. Polecam ta formę zdobywania wiedzy. 

Andrzej K.: Polecam wszystkim

Joanna U.: Uważam, że kurs jest bardzo dobrze zorganizowany. Wszystkie materiały dostępne w kursie przygotowane zostały bardzo profesjonalnie, dzięki czemu mogłam znacznie poszerzyć swoją  wiedzę praktycznie w każdym temacie. Polecam.

Elżbieta K.: Uważam  że kurs Kierownika Wycieczek jest bardzo dobrze przygotowany.Wszystkie załączone prezentacje zawierają informacje niezbędne do zaliczenia testówi poszerzenia wiedzy.

A. G.: Kurs w przystępnej formie, bogaty w wiedzę merytoryczną , atrakcyjne i ciekawe materiały i pomoce dydaktyczne 

K. Marzena: Kurs Bardzo przydatny i przejrzystu 

Rafał: Dużo cennych materiałów, które zawierają wszystkie najważniejsze informacje związane z organizacją i przebiegiem wypoczynku z dziećmi, młodzieżą. 

Agata N.: Świetny kurs, szczerze polecam!

Zosia: Polecam, materiały zawarte w kursie są znakomite, można z nich się nauczyć wiele przydatnych rzeczy.

Milena C.: Ten Kurs to skarbnica niezbędnej wiedzy. Polecam!

Marta B - K: W mojej ocenie kurs oceniam bardzo pozytywnie, możliwość pobrania materiałów, które w przyszłości zapewne zostaną przeze mnie wykorzystane są niezwykłym plusem. Ponadto dostosowanie sposobu przeprowadzenia kursu do specyfiki mojej pracy umożliwił mi jego zaliczenie. Jestem bardzo zadowolona i chęcią polecę go każdemu. 

Aleksandra P.: Bardzo duża dawka informacji, w 100% wyczerpująca temat kierownika wycieczek, zarówno pod kątem praktycznym jak i prawnym.

Dorota K.: kurs oceniam bardzo dobrze. Informacje w nim zawarte są bardzo rzeczowe. 

Patryk S.: Pozytywna

Milena : ok

Sylwia: Kurs świetnie przygotowuje do roli kierownika/ opiekuna wycieczki. Materiały czytelne, z możliwością ciągłego utrwalania sobie wiedzy. Polecam

Agnieszka L.: Kurs bardzo ciekawy i wyczerpujący 

Joanna P.: Szkolenie bardzo dobrej jakości - wyczerpujące i przydatne w pracy pedagogicznej.

Marta L.: Kurs uważam za rzetelny, rozbudowany i obejmujące bardzo szerokie spektrum zagadnień.

Wioleta N.: Wszystko tak jak w opisie. Bardzo dobrze napisane materiały. Polecam

Tomasz C.: Moim zdaniem kurs doskonale przygotowany i wyjaśniający wiele problemów wynikających z przepisów dotyczących kursu. Wiele spraw poruszonych w sposób bardzo rzetelny i wyczerpujący. Osobiście jestem bardzo zadowolony z wiedzy jaką zdobyłem po zakończeniu kursu.

Dorota O.: Kurs bardzo przydatny, wszystkie informacje można pobrać na komputer i w razie potrzeby przeczytać pewne informacje jeszcze raz. Forma kursu była dla mnie bardzo dobra, przy małych dzieciach i życiu rodzinnym mogłam szkolenie zrobić w dogodnym dla mnie terminie.

Arina S.: Polecam ten kurs)

Natalia T.: Uważam, że kurs był bardzo wyczerpujący pod względem merytorycznym.

Karol W.: Bardzo polecam, przyjemna forma, można dostosować ją do swiich potrzeb 

Aleksandra: Polecam

Katarzyna: Kurs bardzo treściwy i zapewniający rzetelną wiedzę.

Karolina : Kurs, bardzo przydatny, forma także bardzo sympatyczna 

Monika K: Polecam :)

J.J.: KURS FAJNY, DUŻO PRZYDATNEJ WIEDZY I MATERIAŁÓW.

Rybarczyk: Kurs bardzo przyjemny oraz przydatny. Polecam

Julia: Profesjonalnie przygotowany kurs. Do każdego tematu materiał ułatwiający przygotowanie się do testu. Serdecznie polecam.

Huzar: Bardzo przystępny kurs, dużo się dowiedziałam i nauczyłam. Polecam :) Dużo informacji które pomogą mi w dalszej nauce już tej praktycznej. Super

Kasia: Kurs bardzo mi się podobał bardzo dużo informacji i załączników.

Małgorzata: Kurs bardzo ciekawy, zrozumiały i konkretny .Serdecznie polecam !

Monika K.: Kurs bardzo rzeczowy i pomocny, z chęcią wrócę do kursów na Państwa stronie.

Kamila F.: Polecam 

Ewelina: Kurs czytelny i konkretny, Polecam

Wilkosz: Serdecznie polecam!!!

Agnieszka Cz.: Bardzo dobrze przygotowany materiał szkoleniowy , łatwość w obsłudze kursu. Duża pomoc ze strony organizatorów, materiał przejrzysty i dostępny.

M. W: Kurs ciekawy, bardzo pomocny.

Katarzyna: Kurs bardzo ciekawy, zawierający wyczerpujące informacje na temat organizacji wycieczek i zakresu obowiązków kierowników i opiekunów.

Paweł : Bardzo wartościowy kurs. Duzo materiałó, żetelna wiedza merytoryczna i praktyczna. Polecam!

Joanna Ł-G: Kurs super!

Ewa W.: profesjonalnie przygotowany kurs

Agnieszka D.: Kurs bardzo pogłębił moją wiedzę na temat Kierownika Wycieczek.

Kamila F.: Bardzo sprawny kurs, można go zrealizować w warunkach domowych.

J.P: Kurs bardzo przydatny, czytelny do przeprowadzenia.

T. Bogdan: Chciałbym bardzo podziękować za szkolenie które było bardzo ciekawe, aktywizujące, dostarczyło mi nowej wiedzy, którą wykorzystam w praktyce, informacje przekazane były w prosty i praktyczny sposób.

Jan S.: Bardzo ciekawy kurs w wygodnej formie on-line, utrwala i systematyzuje znaną już wiedzę, ale też pozwala dowiedzieć się czegoś nowego. Polecam!

Monika K.: Ciekawy i praktyczny kurs, łatwy w obsłudze. 

Grzegorz K.: Kurs bardzo pożyteczny.

Sylwester B.: Kurs bardzo pomocny, polecam.

Krystian: Świetny kurs.

Stępniak: Kurs bardzo użyteczny, polecam.

Krzysztof P.: Kurs merytoryczny, czytelny do przeprowadzenia.

Karolina W.: Serdecznie polecam!

Marcin H.: Bardzo fajny kurs. Pozyskaną wiedzę na pewno wykorzystam do organizowanie w pzyszłości wycieczek.

Tomasz: Polecam. Bardzo przyjazna forma kursu.

A. Damian: Bardzo dużo przydatnych informacji dotyczących pracy kierownika i opiekuna wycieczek.

Monika K.: Bardzo przydatne i konkretne informacje. Wygodna forma. 

Rybarczyk: Kurs bardzo fajny, szybki oraz łatwy. Dużo przydatnych rzeczy można się z niego dowiedzieć.

Irena M.: Kurs godny polecenia.

Kacper K.: Kurs bardzo przyjemny, pozdrawiam.

AnnaS: Kurs przyjaźnie przygotowany, dający możliwość utrwalania wiadomości dzięki testom po każdym rozdziale.

Justyna: Interesujący i pomocny kurs. 

Renata R.: Kurs bardzo przydatny, przejrzysty, polecam.

Joanna N.: Wiedza bardzo dobrze i czytelnie przedstawiona. Jestem bardzo zadowolona z kursu. Dziekuje.

Hetmańska: Kurs był bardzo pomocny. Bardzo dużo jest w nim informacji, które przydadzą się nie tylko będąc kierownikiem wycieczki 

Ewa K.:   Świetny kurs, który umożliwia podnoszenie kwalifikacji. Duży plus za możliwość zaliczania materiału w dogodnym dla kursanta terminie. Gorąco polecam.

Katarzyna: Kurs daje możliwość zdobycia solidnej wiedzy. Jest bardzo przyjazny i łatwy do opanowania. 

Anna: Kurs bardzo dobrze przygotowany, wyczerpujący. 

Karolina J.: Kurs ciekawy, przejrzysty z dużą ilością materiałów.

Magda Z.: Wszystko super. 

Patrycja Ł.: Kurs bardzo dobrze zorganizowany. Wiele ciekawych i przydatnych informacji

Katarzyna W.: Kurs przygotowany bardzo profesjonalnie. Obszerne materiały dla kursanta. Potrzebna i usystematyzowana wiedza.

Joanna N.: Bardzo przydatne informacje. Jestem zadowolona z kursu, jak również z formy w jakiej był przedstawiony. Dziękuję, Joanna N.

Magda: Wszystko super. 

SANDRA: Bardzo fajny i wartościowy kurs.

Agnieszka O.: Kursy przyjemny, przejrzysty, bogaty w informacje i materiały szkoleniowe. Sama forma testu przyjazna kursantowi. 

Ewa: Świetny kurs, bardzo dobrze skonstruowany, gdyż omawia szczegółowo najważniejsze kwestie związane z opieką oraz organizacją wycieczek.  

Tomasz Ł.: Kurs niesamowicie bogaty w łatwo przyswajalną wiedzę. Zawiera dużo praktycznej wiedzy, która jest tak bardzo potrzebna w pracy z młodzieżą. Jakiekolwiek moje obawy na temat uczestnictwa w kursie zostały całkowicie rozwiane. Pełny profesjonalizm. Super.

Mariola Sz.: Polecam kurs na kierownika wycieczek. Jestem bardzo zadowolona. 

Agnieszka : Kurs świetny, bardzo dużo cennych wiadomości.

Gabriela GM: Kurs bardzo czytelny, zrozumiały i konkretny. Polecam

Ch. Kacper: Bardzo Dobry Kurs

ILONA G.: SZEROKI ZAKRES TEMATÓW I WIEDZY 

Maja P.: Kurs jest bardzo przyjemny, a zarazem obszerny. Można się z niego wiele nauczyć. 

Ewa O.: Bardzo dogodna forma nauki i zaliczenia materiału, można robić w dowolnym czasie, przejrzysty i intuicyjny rozkład lekcji i zaliczeń. 

Renata R.: Kurs jest przejrzysty, rzetelnie przygotowany, zapewnia wszechstronną wiedzę. Polecam :)

Mariola Sz.: Kurs zawierał bardzo dużo cennych informacji. Zyskałam bardzo wiele informacji dotyczących organizowania wycieczek i wypoczynku dzieci i młodzieży. Polecam!

Katarzyna G.: Kurs bardzo obszerny i szczegółowo omówione poszczególne tematy. Interesujący. Bardzo rozbudowana tematyka pierwszej pomocy. Wielokrotnie pewne kwestie powtarzały się w poszcególnych działach co powodowało utrwalanie wcześniej zdobytych wiadomości. 

Monika K.: Nie mam zastrzeżeń. Wszystko dobrze zoorganizowane

Arkadiusz W.: Bardzo cenne doświadczenie. Bardzo dziękuję organizatorom za merytoryczne i dydaktyczne opracowanie kursu, które w mojej ocenie jest na wysokim poziomie i wnosi wiele informacji niezbędnych do pełnienia funkcji kierownika wycieczki . Dziękuję.

Anna G.: Kurs zawierał bardzo dużo konkretnych, przydatnych informacji. Wszystko jasne i klarowne, ale początkowo byłam przerażona ogromem materiałów. Polecam

Anna: Kurs dość czasochłonny, ale treściwy. Każdy znajdzie zagadnienia i wiadomości dla siebie.

Eveline R.: Kurs został stworzony bardzo przejrzyście z możliwością zapoznania się ze szczegółową wiedzą.Dziękuję

angelika: bardzo rzetelny kurs

Gregory: Elegancki kursik wszystko rzetelnie przygotowane 

Wioleta M.: Kurs przypomniał mi odstawowe zasady organizacji imprez i wycieczek co pomoże mi w dalszej pracy. Jest świetny

Artur G.: Kur jest bardzo dobrze przygotowany, dużo szczegółów, wartościowych informacji. Konkretnie przygotowuje do tego, by móc być kierownikiem wycieczek. Poza tym pomaga poznać procedury istotne w sytuacjach kryzysowych w szkole i podczas wycieczek szkolnych (choć nie tylko).Poleciłbym go każdemu, kto chciałby poszerzyć swoje kompetencje.

Kamilla O.: Jestem pozytywnie zaskoczona kursem, przekazany materiał jest obszerny i wyczerpujący, ogromnym plusem jest możliwość zarówno przyswojenia jak i ukończenia kursu w dowolnym czasie.

Sylwia S.: Dziękuję za ogrom informacji jakie zdobyłam dzięki uczestnictwie w kursie .Mam nadzieje , że kurs pomoże mi w realizacji planów . Kurs pozytywny 

F. Nicola: Duża zawartość informacji, wszystko rzetelnie wyjaśnione. 

Maciej: Dobry kurs. Wiele treści. 

Agnieszka K.: Kurs jest bardzo przejrzysty. Załączniki do kursu zostały bardzo dobrze przygotowane, okazały się bardzo pomocne. Kurs jest godny polecenia.

Monika S.: Kurs spełnił moje oczekiwanie.  Materiały dobrze przygotowane i zrozumiałe.Przerażająca była ta ilość ale dzięki tej ilości można bardzo dużo się nauczyć. Dużo cennej wiedzy na temat bezpieczeństwa uczestników wycieczki, pomocy medycznej itp. Kurs ciekawy i przydatny.

Gabriela G-M: Kurs bardzo czytelny, przyjemny w przyswajaniu wiedzy. 

Paweł R.: Bardzo wysoko oceniam merytoryczne przygotowania materiałów szkoleniowych załączonych do kursu. Wszystko przedstawione w jasny sposób a co najważniejsze rzeczowo.

Magda U.: Dziekuje

Magdalena: Przystępna forma kursu, możliwość wykonania w dowolnym czasie.

Aleksandra M.: Kurs zaskoczył mnie ilością materiału. Ale bardzo dużo przydatnych informacji, pozdrawiam.

Agnieszka M.: Jestem bardzo zadowolona z kursu, zdobyłam niezbędną wiedzę do pracy na stanowisku Kierownika- Opiekuna Wycieczki.

Irena M.: Kurs jest bardzo obszerny i solidnie przygotowany. Uczestnik zdobywa dużo wiedzy. Jestem bardzo zadowolona.

M.J : Kurs miał duży zakres materiału ale to bardzo przydatnego ,na wszystkie tematy związane z kursem. Jestem zadowolona bo bardzo dużo się nauczyłam. Forma również bardzo rzetelna aby sprawdzić umiejętności nabyte podczas kursu. Polecam ,jeżeli naprawde chce się ktoś nauczyć a nie tylko mieć papier.

Małgorzata Ż.: Kurs bardzo ciekawy i jeśli ktoś chce mozna z niego na prawdę dużo wynieść. Polecam!

Renata: Kurs przygotowany profesjonalnie. Polecam

Daniela D.: Kurs obszerny, rozbudowany, mutlitematyczny.

Sabina: Kurs bardzo dobrze przygotowany.

Paweł : Serdeczne polecam. Szybko i tanio. 

Joanna B.: Kurs bardzo czytelny. Testy odpowiadają  materiałowi.

Uczeń: Wszystko sprawnie zorganizowane i w przystępnej formie

Magda : Polecam 

Piotr: Bardzo dobry i przyjemny kurs 

Karolina: Poszczególne działy przedstawione w bardzo przystępny i przejrzysty sposób.

Paulina P.: Kurs bardzo przyjemny do zrealizowania. Zawiera bardzo dużo przydatnych i pomocnych informacji. Jestem bardzo zadowolona z wyników.

pj: wszystko ok

Tomasz: Kurs czytelny i bardzo przyjemny

Marta K.: Jestem bardzo mile zaskoczona panelem szkoleniowym i pod względem ilości kursów jak i zawartości. Obszerny zakres wiedzy do opanowania ale co za tym idzie przygotowanie po kursie perfekcyjne. Ukończyłam jeden kurs, czekam na wynik i wybieram następny. Polecam serdecznie. 

Ewa L-O: Jestem bardzo zadowolona. Bardzo ciekawe tematy. Świetnie przeprowadzone prezentacje, wszystko jasno klarownie. 

X: Wszystko ok, sprawnie

Anna: Kurs, rzetelny, na pewno dający satysfakcję i pogłębiający wiedzę.

Słowińska: Jestem bardzo zadowolona z kusrsu 

K. Jakub: Bardzo rzetelny i zrozumiały kurs. Szczerze polecam

Stanuszek: :)

Katarzyna P.: Kurs na najwyższym poziomie. Materiał bardzo obszerny i wyczerpujący. Polecam!

Agata S.: Dziękuje za możliwość wzięcia udziału w kursie. Przygotowanie kursu zostawiam bez zastrzeżeń, wiele pomocnych i cennych informacji. 

Dominika W.: Kurs oceniam bardzo dobrze. Informacje w nim zawarte są napisane prostym i zrozumiałym językiem. Wydaje mi się że dużo się dzięki niemu nauczyłam i zdobytą wiedzę wykorzystam w praktyce na wyjazdach z dziećmi.

Krzysztof Z.: Bardzo rozwojowy kurs. Polecam.

Maria Rz.: Kurs bogaty w wiedzę teoretyczną z wieloma przykładami. Każdy z tematów został bardzo rozwinięty.

Stanuszek: Fajna sprawa 

Agnieszka L.: Kurs bardzo mi się podobał, wiele cennych informacji, łatwo zrozumiałych. Plusem jest ,to ,że można było wracać do materiału

Marta W.: POLECAM KURS

Jagoda : Kurs bardzo dobry.

Ewelina Z.: Kurs oceniam bardzo pozytywnie. Dogodna dla mnie forma online, bardzo ciekawe i przydatne materiały. I co najważniejsze, nie ma limitu czasowego na rozwiązywanie testów.

Katarzyna: Kurs spełnił moje oczekiwania. Był wszechstronny i przydatny w dalszej pracy zawodowej. Bardzo podobała mi się forma oraz szczegółowość przedstawionych zagadnień. 

Agnieszka B.: Kurs bardzo dobrze przygotowany technicznie - płynnie przechodzenie przez kolejne etapy kursu. Bardzo rzetelne materiały dydaktyczne w ładnej, czytelnej formie.

Dorota: Kurs zawiera szeroką tematykę. Jakość materiałów świetna, dużo przydatnych informacji. Kurs spełnił moje oczekiwania. Polecam w 100%. 

Katarzyna K.: Jestem zadowolona z materiałów, które opracowałam podczas kursu. Pogłębiłam swoja wiedzę dotyczącą tematu wycieczek.

Patrycja K.: Kurs w 100 % spełnił moje oczekiwania. 

Anna: Kurs zawierał bardzo szeroką tematykę. Udostępnione materiały były obszerne i jednocześnie bardzo konkretne. Jestem bardzo zadowolona z realizowanego kursu. 

Malwina : Bardzo polecam kurs. Można go zrobić w każdej wolnej chwili. Jest bardzo dużo przydatnych materiałów. 

Emilia R-Sz: Bardzo dużo przydatnych informacji. 

Andzia: Kurs świetny , jestem bardzo zaskoczona jakością materiałów.Polecam

Emil T.: Bardzo przydatny kurs, skrupulatnie wyjaśnia wszelkie terminy pojęcia oraz zakres wiedzy z obszaru kierowania wycieczką i nie tylko. W jasny sposób wyjaśnia zagadnienia.

anna : Ogrom materiału. Wilen ciekawych i cennych informacji przydatnych  pracy. serdecznie polecam

Marcin: Dużo przydatnej wiedzy. Polecam.

Hanna W.: Kurs niesamowicie szczegółowy, podejmujący szeroką tematykę. Jestem zadowolona.

Darek: Świetna forma kursu. Ładnie i prosto opisane zagadnienia . Przejrzysta forma, z którą przyjemną się pracuje. Polecam ! 

Beata K.: Kurs bardzo wartościowy

Weronika D.: Kurs bardzo ciekawy i przydatny. Duża konkretnej wiedzy.

Marcin: Kurs przejrzysty, dobrej jakości materiały pomocnicze. Dużo wiedzy skumulowane na niewielkiej przestrzeni. Dziękuję.

Eveline R.: Dziękuję za możliwość skorzystania i nauki przy tym kursie. Posiada on ogromną i klarowną kopalnię wiedzy.

Karolina: Wygodna forma, profesjonalnie przygotowane treści - polecam!

Klaudia K: OK

Monika K.: Bardzo dobra forma testu. 

A.P: Polecam

Florek: Jak najbardziej polecam ten kurs. Bardzo bogaty zakres wiedzy do zdobycia. Poruszane ciekawe zagadnienia. Ale przede wszystkim forma i sposób robienia kursu dostosowany do osób pracujących i posiadających rodziny, ponieważ w dogodnym dla siebie momencie można włączyć czytać a później rozwiązać test. Jak najbardziej polecam. 

Justyna Z-D: Kurs bardzo mi się podobał. Bardzo dobrze przygotowane materiały, Dużo praktycznej wiedzy, którą teraz będę mogła wykorzystać w swojej pracy. 

W.S.: Kurs wnikliwie przeprowadzony, wiele przydatnych materiałów.

AgaPa: Polecam.

A.P: Szybko i sprawnie.

Ewa: Bardzo przyjemny kurs kierownika wycieczek. Najważniejsze że mogłam korzystać z możliwości własnego dostosowania czasu nauki.

Monika H.: Jestem niezmiernie zadowolona z kursu na kierownika wycieczek SUPER !!! Polecam wszystkim ten kurs i inne również. Zaoszczędziłam na czasie i dojazdach na takie wykłady. Z czystym sumieniem  POLECAM !!! Kurs  spełnił moje oczekiwania i rozwiał wiele wątpliwości. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim zainteresowanym! Jestem pewna, że nie będziecie żałować tej decyzji, a i ja na pewno tu wrócę, i skuszę się na jakiś następny kurs… 

Joanna G.: Bardzo dziękuję za kurs. Uważam, że materiały  były przygotowane w sposób jasny zrozumiały- profesjonalnie. Cały kurs przemyślany. Cieszę się że zdecydowałam się... odbyć go u Pańśtwa. Powodzenia ! Dziękuję!

Sara K.: Kurs bardzo przydatny . Dogodna forma , którą można robić w dogodnej chwili . Ogrom wiedzy i materiałów. 

Antonina: Wyczerpujące informacje na temat.

J.N.: Polecam, zakres materiału bardzo obszerny i dotyczy wszystkich potrzebnych kwestii.

Ewelina: Bardzo dużo informacji przydatnych w pracy z dziećmi i młodzieżą. 

Daria: Kurs bardzo dobrze przygotowany. Polecam. Dodatkowy atut to możliwość rozwiązywania o dowolnej porze co jest przystępne dla osób pracujących. 

Krzysztof : Super polecam

K. Sebastian: Kurs jest w jasny i rzetelny sposób przedstawiony, duża ilość materiału z którego można czerpać wiedzę. Czytelna i jasna procedura zaliczania poszczególnego materiału. 

Barbara O.: Dużo ważnych informacji w przystępnej formie.

D. Kinga: Polecam , bardzo bogaty zasób materiałów. 

Anna Sz.: Bardzo fajnie, czytelnie  i przejrzyście przygotowany materiał. Jestem bardzo zadowolona

Sara S.: Kurs przygotowany został bardzo rzetelnie, zawiera najważniejsze informacje. 

Justyna Ch.: Bardzo dziękuję za odbyty kurs. Będę polecać go znajomym, ponieważ dużo się dowiedziałam, mam też sporo materiałów do których w wolnych chwilach będę wracać. 

Iwona Sz.: Kurs bardzo ciekawy. Dużo ciekawych informacji. Gorąco polecam

Iwona K.: Bardzo interesujące lekcje, adekwatne do tematu. Kurs warty uwagi. Polecam serdecznie. 

Renata: Bardzo rzetelnie przygotowany kurs oraz materiały. Jestem pełna podziwu i wdzięczna  za tak wyczerpujące informacje i wiadomosći. Będę polecać !!!

Iryna K.: Bardzo mi się spodobało! Kurs jest ścisły, złożony w sposób jasny, pożyteczny. Na kursie znalazłam wszystkie odpowiedzi dotyczące kwestii dobrej organizacji wycieczki. Szczerze polecam!

Katarzyna W.: Dużo konkretnej wiedzy.

Eliza S.: Jestem bardzo zadowolona z kursu. Znalazłam bardzo przydatne informację, które pomogą w pracy jako kierownik wycieczek szkolnych. Bardzo dziękujęPozdrawiam 

Patrycja: Kurs spełnił moje oczekiwania

Sławomir S.: Ogrom przekazanej wiedzy. Kurs bardzo interesujący, ciekawy, inspirujący. Wiele rzeczy przydatnych nie tylko w czasie wycieczek, ale również w codziennym życiu. Bardzo dziękuję.

s. Anna K.: Bardzo dziękuję za możliwość udziału w kursie. Bardzo dużo cennych i potrzebnych informacji.

Sławomir S.: Ogromna ilość przekazanych wiadomości. Kurs bardzo interesujący, ciekawy, dobrze opracowany.

Jowita: Polecam!

Dariusz J.: Kurs dobrze przygotowany polecam

Kacprzak : Kurs jest rzetelnie opracowany i jest bardzo wygodny dla użytkowania. Można go realizować w dowolnym momencie, bez konieczności uczestnictwa na zajęciach. Bardzo dobra opcaja dla osób, które chcą posiadać takie uprawnienia, ale za bardzo nie mają czasu.

Anna M.: Kurs bardzo treściowy, wyczerpujący temat, potrzebny kaźdemu nauczycielowi.

Jolanta: super

Klaudia: Duża dawka wiedzy w jednym miejscu. Polecam

Michał B.: Bardzo dobry kurs. Można się dużo nauczyć.

M. Aneta: Kurs bardzo interesujący, pouczający, ciekawy. Polecam

Anna F.: Bez zarzutu

Zuzanna: Wszystkie treści w kursie były jasne i rzetelne.

Sz. Olga: Duża dawka wiedzy w jednym miejscu. Informacje podane w sposób jasny i zrozumiały. 

Andrzej O.: Wartościowy i zawierający szeroką niezbedną tematykę.

Marta: Bardzo duża dawka potrzebnej i prakrycznej wiedzy.

Natalia B: kurs czytelny, bardzo dobrze opracowany, super materiały zawarte bardzo dużo wiedzy. Polecam!

Bardzo treściwy i skuteczny: Serdecznie polecam każdemu, kto myśli o zdobyciu kwalifikacji Opiekuna Wycieczek.Wszystkie materiały, które otrzymuje kursant napisane w sposób bardzo treściwy i rzetelny, łatwy do przyswojenia. Kilka spokojnych wieczorów poświęconych na przeczytanie materiałów i wszystkie testy zdane.Polecam!

Olga M.: Kurs jest bardzo dobry, pomocny, lekki do przyswajania. 

Oliwia B.: Kurs rzetelny, tematy dogłębnie omówione.

EWELINA W.: POLECAM KURS.DUŻO DOSTĘPNYCH MATERIAŁÓW I PRZYSTĘPNY SPOSÓB NAUKI

Natalia Z.: Kurs był dla mnie bardzo pracowity, powiem szczerze, że po ukończeniu czuję się bogatsza o wiele ciekawych informacji. Wiedza bardzo przydatna. 

IK: Kurs ciekawy, wiele przydatnych informacji. Polecam.

Michał: Kurs ciekawie przygotowany, dużo dostępnych materiałów.

Aleksandra: Kompletna wiedza w jednym miejscu

IK: Kurs bardzo dokładny, stworzony w staranny i ciekawy sposób. Zawiera wiele cennych informacji. Bardzo polecam :)

Angelika: Jestem zadowolona z kursu.

Agata Sz.: Kurs bardzo interesujący, trzeba poświęcić dużo czasu na przeczytanie materiału ale warto. Materiał jest obszerny, dobrze napisany i bardzo interesując oraz przydatny.

Magda U.: Niezwykle cenne i przydatne informacje.

Monika P.: Bardzo fajny i przystępny kurs. Polecam wszystkim 

SONIA P.: KURS BARDZO DOBRZE ZORGANIZOWANY . DUŻO PRZYDATNYCH INFORMACJI.

K. Mariusz: Kurs bardzo rzetelny, kompetentny, wyczerpujący wszystkie zagadnienia związane z tematem. Ukierunkowany indywidualnie. Możliwość zrobienia w dogodnym czasie dla kursanta .Kurs bardzo merytoryczny

Mariusz: Świetny. Ukierunkowany indywidualnie. Robimy w dogodnym dla siebie czasie. Bardzo merytoryczny 

Justyna D.: Bardzo dobry kurs, zakres materiałów bardzo szeroki i przydatny, jestem zadowolona.

OLGA K.: MOJA OPINIA JEST POZYTYWNA 

Joanna L.: Dużo przydatnego materiału do organizowania wycieczek szkolnych, dłuższego wypoczynku. Materiał przejrzysty, bardzo pomocny.

Alina G: Kurs jest na wysokim poziomie, bardzo obszerne opracowanie tematów, dzięki którym  można zgłębić swoja wiedzę do maksimum. Wiedza i umiejętności podczas kursu zostaną ze mną na długo i na pewno będę je wykorzystywała w praktyce. 

Aleksandra P.: Kurs jest przeprowadzony w sposób jasny, zawiera wszstkie potrzebne informacje i jest bardzo przyjazny dla kursanta.

Anna L.: W porządku

Ilona K.: Super polecam kursy w CDZ materiały bardzo pomocne, wszystko opisane w rozumiały sposób.  

Ewelina B.: Bardzo skrupulatnie przygotowany kurs, najważniejsze informacje potrzebne w przyszłości zebrane w przejrzyście napisanych prezentacjach. 

Agnieszka L.: Bardzo  konkrety i mnóstwo przydatnych  informacji . Gorąco polecam.

Magdalena K.: Jestem zadowolona z Kursu.

Stanisława G.: Super korzystam poraz kolejny polecam wszystkim 

Dominik N.: Super, edukacyjny kurs !! Polecam :D

Katarzyna S.: Bardzo odpowiada mi forma on-line kursu i jego stała dostępność. To ogromne ułatwienie. Nie trzeba nigdzie jeździć, czekać na zgłoszenie się większej liczby chętnych, tracić czas. Loguję się w wolnych chwilach i sama decyduję, kiedy mogę się dokształcić. Materiały dołączone do poszczególnych tematów były przydatne, o bardzo różnorodnej treści - a jednocześnie skondensowane. Zaliczenie - całkiem przystępne.Ogólna opinia, zdecydowanie pozytywna.

Karolina F-M: Kurs Kierownik wycieczek “Witam serdecznie. Jestem niezmiernie zadowolona z kursu na kierownika wycieczek SUPER !!! Polecam wszystkim ten kurs. Jestem szczęśliwa z pomyślnego zakończenia nauki. zaoszczędziłam na czasie i dojazdach na takie wykłady.

Bardzo dobra : Kurs jest bardzo przejrzysty, posiada wiele cennych informacji. Prezentacje są na tyle przejrzyste, że nie ma żadnego problemu z rozwiązaniem testu. 

Hanna B.: Kurs zawierał rzeczowe i kluczowe informacje dotyczące organizacji wycieczki oraz sprawowania opieki nad nią. Zawierał niezbędne przepisy prawa oraz wymagane nimi zasady i restrykcje.

Kurs zgodny z opisem: Kurs jest zgodny z opisem, duża liczba materiału. Można się dużio nauczyć.

Ania: Bardzo dobry kurs

K. Urszula: Kurs moim zdaniem jest bardzo dobrze opracowany pod względem merytorycznym, przygotowane załączniki do kursu opracowane starannie, skrupulatnie, zawierają wiedzę rzeczową, najważniejsze informacje do zapamiętania są wytłuszczone, co ułatwia naukę, dodatkowo materiał zawiera ustawy i akty prawne, umożliwiając tym samym odbiorcy na uzupełnienie swojej wiedzy poprzez skorzystanie z tekstu źródłowego.

Kicińska: Kurs był bardzo interesujący, przygotowany fachowo. Wiedzę zdobytą podczas kursu z pewnością wykorzystam w swojej pracy

Anita Cz.: ok

Monika S.: Kurs jest przygotowany i zrealizowany profesjonalnie zarówno jeśli chodzi o zakres merytoryczny, przystępność przekazywanej wiedzy, jak i jakość dostarczonych materiałów czy też obsługę administracyjną szkolenia. Serdecznie polecam kurs każdej osobie chcącej zostać opiekunem wycieczki. 

Justa: Jestem zadowolona z kursu . Dziękuję.

Ganowicz: Serdecznie polecam. Ciekawe i interesujące treści przygotowujące do kursu. Polecam

Dorota Sz.: Kurs oceniam pozytywnie. Przejrzysta forma przekazania wiedzy w interesujący sposób. Wygodna forma uczestnictwa tj. online. Bardzo fajna forma  zajęć w obecnej sytuacji umożliwiająca szybkie i skuteczne zdobycie wiedzy . Szkolenie zainteresowało mnie w całości, ponieważ przystępując do niego nie miałam żadnej wiedzy z tej tematyki. Szkolenie godne polecenia, materiał przedstawiony w sposób zrozumiały.

Grzegorz C.: Jestem mile zaskoczony formą oraz merytoryczna zawartością kursu. Jestem pod wrażeniem bardzo bogatego materiału opracowanego w czytelny, zrozumiał sposób. Pomimo wielu lat pracy w charakterze nauczyciela - wychowawcy, o wielu zagadnieniach dowiedziałem się po raz pierwszy. 

Magdalena P.: Kurs bardzo dokładnie opracowany, starannie. Jestem bardzo zadowolona z formy zaliczania tego kursu.

Anna B.: Kurs zawierał wszystkie niezbędne informacje i dokumenty, które z pewnością wykorzystam w czasie wycieczek. W łatwy i przystępny sosób (online) pozwolił mi na zdobycie nowych kwalfikacji, niezbędnych w mojej pracy. Polecam wszystkim ten kurs!

Magdalena K.: Świetny kurs, bardzo dużo wiedzy merytorycznej i praktycznej. Wszystko co powinien wiedzieć kierownik wycieczki. Cena bardzo korzystna. Bardzo się cieszę, że właśnie ten kurs wybrałąm.

Wiktoria W.: Bardzo wartościowy, szczegółowy kurs :)

Małgorzata J.: Bardzo wygodna forma kształcenia, szeroki zakres materiału, materiały dobrze przygotowane  pod względem merytorycznym, omówione bieżące przepisy. Dziękuję  i polecam.

Katarzyna: Kurs spełnił wszystkie moje wymagania, jestem bardzo zadowolona z jego ukończenia. Na pewno wrócę do Państwa w celu realizowania innych interesujących mnie kursów. Dziękuję bardzo za ogrom wiedzy i przydatnych materiałów z których będę chętnie korzystać.

Sylwia: Bardzo obszerne, czytelne materiały. Informacje przekazane w przystępnej formie. Jak najbardziej polecam.

Adam D.: Bardzo dobrze przedstawione materiały szkoleniowe. Gorąco polecam

Justyna L.: Kurs bardzo dobrze przygotowany. Obszerna ilość informacji. Polecam kurs.

Kamila: Kurs bardzo dobrze przygotowany. Tematy przemyślane i starannie opracowane.

Fila: Super przyjemny i przejrzysty kurs. Polecam 

Kamila: Kurs bardzo dobrze przygotowany. Wyczerpujące informacje w każdym dziale kursu.

Katarzyna M.: Bardzo podobała mi się forma kursu. Bardzo bogata merytorycznie treść materiałów które otrzymałam pozwoliły mi w dogodnym dla mnie momencie poszerzać oraz zdobywać nową wiedzę.  Zdecydowanie rekomenduję kurs.

Wiktoria J.: Polecam, bardzo przydatny kurs

Olga T.: Bardzo obszerny i szczegółowy materiał. Testy po każdym temacie pozwalają utrwalić wiedzę. Dużym plusem jest możliwość dokończenia kursu w dogodnym terminie.

Dorota: Przedstawione treści były konkretne, merytoryczne oraz bardzo interesujące. Zawierały bardzo ważne aspekty oraz bardzo przydatne informacje. 

P. M.: Bardzo przyjemny i doskonale zorganizowany kurs. Polecam !

Leszek: Kurs przebiegł sprawnie

Jstyna B - S: Kurs w pełni spełnił moje oczekiwania. 

Marzena Ch.: Kurs pozwolił mi przyswoić wiele cennych informacji. 

M. Małgorzata: W kursie znalazło się mnóstwo przydatnych dla mnie jako nauczyciela informacji. Kurs opisany był bardzo czytelnie, ważniejsze kwestie podkreślone były tłustym drukiem. W kursie zawartych było dużo konkretnych informacji. Forma kursu równie na plus.

Dawid: Bardzo dobry kurs. Czasowo dostosowany do indywidualnych potrzeb. Uczysz się kiedy chcesz. Dużo wyczerpujących materiałów. 

Magda U.: Kurs pomocny, bardzo interesujacy. Przydatny.

Dominik Ch: Kurs bardzo merytoryczny, dobrze zorganizowany w oparciu o możliwości czasowe. Polecam każdemu!

Ewa: kurs na piątkę jestem zadowolona 

Milena: Rzetelny i kompleksowy kurs, materiały dobrze przygotowane. Polecam

Karolina J.: Kurs bardzo dobrze opracowany, wiele przydatnych materiałów, z których można się wiele dowiedzieć.

Opinia : Super, szybki kursik! 

Hanna K.: Świetny kurs, polecam. 

Aneta R.: Kurs zawiera bardzo przydatne i praktyczne informacje

Magda U.: Dziękuję

Anna K-Ch: Kurs był dobrze przygotowany i wiadomości zawarte w nim były pomocne

Bartłomiej B.: Dobre materiały, dobra przejrzystość. Będę Państwa polecał.

Natalia O.: Dziękuję bardzo za możliwość udziału w kursie ,był bardzo przydatny i pomocny. Dziekuje za mozłiwosc poszerzenia swojej wiedzy 

Michał M.: POLECAM! Super. Na pewno jeszcze wróce

Maria P-C: Bardzo konkretny,bezstresowy, polecam.

Marta P.: Kurs przebiegł sprawnie.

Michał M.: Polecam kurs kierownika/opiekuna wycieczek. Bardzo przydatne i dokładne informacje. Na pewno jeszcze skorzystam z innych szkoleń. 

Marta P.: Kurs zawiera Ogrom rzetelnie i ciekawie przygotowanych materiałów. 

Bardzo dobry i pomocny : Bardzo dobry i pomocny 

Gabriela S-K: Bardzo treściwy kurs, dużo szczegółowej wiedzy. Dziękuję!

Daria: Kurs bardzo przyjemny ! Prowadzony kurs był na wysokim poziomie pod każdym względem, bardzo przydatne wskazówki do pracy. Kurs okazał się bardzo pomocny a przekazaną wiedzę oceniam bardzo wysoko. 

Bożena: Dziękuje za możliwość kursu on-line. Treści wystarczająco szczegółowe. Kurs oceniam na najwyższą ocenę.

Joanna S.: Kurs rzetelnie przygotowany, polecony przez koleżankę z pracy, więc już sprawdzony! Polecam!!!

Kamila K-M: Kurs świetnie opracowany! Materiały bardzo dobre i przydatne.Wszystko zostało rzetelnie i na wysokim poziomie merytorycznym opracowane.Forma kursu jest przygotowana w świetny sposób - przez internet i to w dogodnym dla mnie czasie. Moja opinia na temat kursu jest bardzo pozytywna.Polecam.

Mariia Ch.: Bardzo pouczający kurs, dużo się nauczyłem

M.URSZULAK: Cały kurs oceniam na bardzo dobry. W materiałach są wszystkie informacje, które powinny być i z pewnością będą mi pomocne w mojej w dalszej pracy.

Garcarz: Polecam kurs w 100%.

Aneta ch.: Kurs bardzo szczegółowy - wyczerpujący zakres tematyczny.

Kama: bardzo przyjemny kurs:)

Sylwia L.: Dziękuję za bardzo szczegółowy, profesjonalnie przygotowany kurs. Pozyskane na nim wiadomości z pewnością przyczynią się do wzrostu jakości mojej pracy oraz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży przebywających pod moją opieką.

Adrianna M.: Kurs bardzo skrupulatny, szczegółowy i dokładny. Jeśli chodzi o materiał kursowy bardzo obszerny. Na początku może trochę odstraszać kursanta, ale jak już się wgłębimy w temat, idzie to dość sprawnie. dziękuję bardzo za umożliwienie mi zrobienie tego kursu. PozdrawiamAdrianna M.

F. B.: Kurs jest bardzo przyjemny, a materiały bardzo ciekawe. 

Aneta K.: Bardzo dobre i kształcące materiały. Testy podnoszące poziom wiedzy ok.

Elka : Dobrze opracowany, dużo merytorycznej wiedzy. Polecam

Kamila K.: Kurs przebiegł pomyślnie. 

Rafał G.: Bardzo przyjemny kurs. Polecam każdemu 

Daria J.: Kurs spełnił moje oczekiwania.

Magdalena K.: Jestem po ukończeniu kursu. Bardzo obszerny zakres materiału spełniający wymogi kursanta.Dużo wiadomości praktycznych, można wiele się nauczyć już czytając te informacje. Będę korzystała dalej z Państwa oferty szkoleń. Z wyrazami szacunku Magdalena K.

Adrianna: Kurs oceniam bardzo dobrze, przejrzystość prezentacji wpływała pozytywnie na przyswajaną wiedzę.

Natalia S: Kurs bardzo treściwy, czytelny i prosty w obsłudze. Polecam 

Amelia B.: Kurs zawiera bardzo dużo cennych informacji. Jest skonstruowany w sposób zrozumiały.

M.BOROWIEC: Materiały przygotowane rzetelnie. Pomogą mi przy organizacji obozu sportowego. Kurs godny polecenia.

Magdalena K.: Kurs jest bardzo obszerny i można znaleźć szczegółowe informacje na każdy nurtujący temat dotyczący prowadzenia wycieczek, procedur potrzebnych do bycia kierownikiem wycieczki. Jestem zadowolona, że skorzystałam z Państwa oferty i będę rozpowszechniać ten kurs bo warto go krok po kroku przejść. Z wyrazami szacunku Magdalena K.

Mariusz K.: Kurs bardzo pozytywny.

Wróblewska: Kurs pozytywny.

Edyta M.: Bardzo merytoryczny kurs, materiały zgodne z przepisami.

Stanisława F.: Bardzo dobry kurs, polecam

S.BOROWIEC: Wszystkie materiały bardzo pomocne i będą przydatne w dalszej mojej dodatkowej pracy.Kurs był bardzo ciekawy, poznałam wiele nowych zagadnień i pozyskałam wiele dodatkowych informacji.Prowadzimy klub sportowy, często organizujemy obozy i potrzebujemy mieć tak dużą wiedzę o wycieczkach, zagrożeniach itp.Na pewno ten kurs jeszcze w najbliższym czasie  musi odbyć kilka osób, z którymi prowadzę klub sportowy.Dziękuję bardzo i pozdrawiam.S. Borowiec

Robert B.: Kurs o bardzo dużej ilości materiału, jednak wszystko bardzo trafnie opisane i przedstawione. Jako  osoba uczestnicząca w kursie dowiedziałem się jak radzić sobie w rożnych sytuacjach mogących mieć miejsce podczas sprawowania przeze mnie funkcji kierownika.

Małgorzata: rewelacja

R. Karolina : Polecam kurs, ciekawie przedstawiona wiedza i zakres informacji.

Elżbieta : Dobry kurs dużo praktycznej wiedzy. polecam

Beata G.: Uważam kurs za bardzo dobrze przygotowujący do roli kierownika wycieczek. 

Anna K.: Bardzo dużo informacji, podanych w przystępnty sposób

Oskar: Bardzo fajny ;) 

Maria L-D: bardzo ciekawy. Merytoryczny

Magda: Bardzo pomocny kurs, z którego wiele wyniosłam.

Magdalena K.: Kurs kierownika wycieczek(opiekuna wycieczek) zawiera dużo ważnych, przydatnych informacji. Polecam wszystkim ten kurs.

Dominika T.: Bardzo rzetelnie przygotowany kurs. Materiały przydatne do dalszej pracy. Bardzo Dziękuję :)

Joanna P - R: Ogrom wiedzy.

Sobolewska M.: Kurs bardzo ok jestem zadowolona. Polecam :)

Małgorzata: Konkretna dawka informacji .

Natalia K.: Zdalna forma kursu pozwoliła mi powracać do niego w dogodnym dla mnie czasie, przez co nie był on dla mnie tradycyjny i "nudny", ale wiele z niego wyniosłam i równie wiele zapamiętam.Informacje przygotowane są w bardzo czytelny i przejrzysty sposób.Polecam :)

pawel: ok

Natalia: ŚWIETNY KURS ! Dużo materiału i ogrom wiedzy. Polecam 

Bogumiła Sz.: Szeroki, pełny, praktyczny program kursu umożliwiający powrót do potrzebnych informacji w razie konieczności. Jasno sformułowane pytania. Przejrzysty.

Paweł Cz.: Kurs obszerny, wyczerpujący tematy, przystępny i w bardzo dobrej formie dla uczestnika. 

Beata B-M: Szkolenie opracowane było w sposób profesjonalny. Materiały szkoleniowe przygotowane były na wysokim poziomie w sposób rzetelny i bardzo czytelny. BRAWO!! Godne polecenia.

Sandra G.: Jestem bardzo zadowolona!!! Dużo przydatnych informacji!! Serdecznie polecam :)

Anna B.: Rzetelny i kompleksowy kurs, materiały dobrze przygotowane.

Agnieszka W-S: temat kursu został wyczerpująco przekazany w dostęonych materiałach. 

Wojtek: Informację podane do testu były przejrzyste i zrozumiałe a przed de wszystkim bardzo pomocne.

Danuta M.: Kurs zawiera bardzo dużo treści merytorycznych, które są niezbędne dla Kierownika Wycieczek.Świetnie i konkretnie przygotowane prezentacje, wyczerpujące temat.Dla mnie osobiście bardzo fajna i wartościowa forma nauki.

Sylwia R.: Jestem bardzo zadowolona z kursu, który miałam okazję zrobić u Państwa w bardzo przyjemnej formie. Pliki do pobrania z materiałem z każdego działu, bardzo przejrzysty, zrozumiały i konkretny. Bardzo się cieszę, że trafiłam na Państwa platformę.

Malwina P.: Bardzo szeroka wiedza informacji, ciekawe i przydatne tematy.

Gabriela: Bardzo fajny kurs, rzeczowy, konkretny, a dodatkowo do ukończenia bez wychodzenia z domu. Super

Magdalena B.: Kurs przeprowadzony w sposób bardzo dobry. Bardzo dobrze przygotowane materiały, w sposób zrozumiały i przejrzysty. 

Magda T.: Kurs został przygotowany bardzo rzetelnie i szczegółowo. Jestem zadowolona. Dziękuję bardzo. 

Magdalena D.: Kurs przygotowany rzetelnie i szczegółowo. Materiały w sposób jasny i czytelny przedstawiają poruszane zagadnienia. 

Agnieszka: Kurs był uczący, bardzo dużo informacji czytelnych można było się wiele dowiedzieć.Dziękuje

Anna S.: Świetny kurs, bardzo dużo ciekawych i przystępnie opisanych treści. Będę polecała dalej. Bardzo dziękuję za dużą dawkę fajnej wiedzy.Pozdrawiam,Ania S.

Agnieszka: Profesjonalny kurs

Leszek: Kurs treściwy i rzeczowy. Jestem zadowolony.

Karolina I.: Bardzo fajny kurs. Polecam!

Marta K.: Bardzo czytelnie przygotowane materiały dydaktyczne.

Wiktoria G.: Wszystko bardzo szczegółowe i przejrzyste, bardzo świetna opcja.

Karolina : Szybko, sprawnie i bezproblemowo 

Wiktoria W.: Szybki, pełen przydatnych informacji kurs. 

Nikola P.: Moim zdaniem kurs jest wystarczająco czytelny. Pytania są dobrze i przejżyście sformułowane. Ogólnie mam pozytywne zdanie co do danego kursy. Cały materiał zawarty w szkoleniu jest bardzo dorze przygotowany, dostarczył mi bardzo dużo nirzbędnych informacji które napewno wykorzystam w dalszym życiu.

Maria K.: Kurs prowadzony w bardzo przystępnej formie, w dowolnym momencie można go rozwiązywać co było dla mnie osobiście bardzo ważną zaletą. Bardzo dobry pomysł to również udostępnianie materiałów w formacie PDF, można sobie je pobrać i wykorzystywać w przyszłości.Dziękuję za możliwość skorzystania z tego kursu.

Karolina: kurs przebiegł szybko i sprawnie bez żadnych komplikacji

Paulina K.: Kurs bardzo dobry  metodycznie.polecam!

Rudzka: Kurs bardzo przyjemny, szybki i w dobrej cenie :)

Sylwia S.: Kurs jest przystępny, materiały świetnie opracowane i bardzo pomocne przy zaliczaniu testów.

Renata S.: Kurs bardzo ciekawy i kształcący. Można bardzo wiele nauczyć się z materiałó udostępnionych dla kursanta. Bardzo pozytywne wrażenia i=ogrom wiedzy.

Dawid S.: Kurs oceniam bardzo pozytywnie i kompetentnie przygotowany

Oliwia C.: Kurs bardzo przyjemny, polecam.

S. Magdalena: Kurs posiadał bardzo dużo informacji w różnej dziedzinie.Moim zdaniem kurs bardzo przydatny.

Agnieszka W.: Polecam, kurs pełen wiedzy. Nie należy do najłatwiejszych ale godny polecenia.

Wiktoria W.: Dużo ważnych i przydatnych informacji. 

Monika P.: Kurs zawierał dużo ciekawych i pomocnych informacji do których w razie wątpliwości można wrócić w każdej chwili. Forma zdalna ułatwia zdobycie kwalifikacji bez wychodzenia z domu. Polecam

Małgorzata Z.: Jestem bardzo zadowolona z udziału w kursie. Materiały są przygotowane w sposób jasny i konkretny. 

AGNIESZKA G-B: BARDZO DOBRZE PRZYGOTOWANY I CZYTELNY KURS.

magdalena U.: kurs ten jest bardzo ciekawy i wnosi duzo informacji

Paweł W.: Dużo materiałów, dobrze uszeregowanych. Materiały są przejrzyste i czytelne. Taka forma kursu jest naprawdę wygodna, sam kontrolujesz swój czas. 

Agnieszka: Bardzo przydatne informacje.W materiałach dydaktycznych jest bardzo dużo cennych informacji, których do tej pory nie wiedziałam. Kurs przygotowany na bardzo wysokim poziomie. Polecam

Aneta P.: WitamKurs posiada wiele praktycznych informacji. Olbrzymią ilość materiału do opanowania, jest więc skrupulatny i obszerny. Powiększa zdecydowanie i uzupełnia wiedzę uczestnika.DziękujęPozdrawiam

Marta S.: Kurs prowadzony bardzo sprawnie.

Paulina: Kurs oceniam bardzo pozytywnie. 

Emilia D.: Kurs bardzo rzeczowy Zawiera treści, które opiekun powinien wiedzieć.

Małgorzata: Kurs zawiera konkretne i przydatne informacje. Jest skonstruowany w sposób czytelny i jasny. Kurs jest godny polecenia dla każdego, w tym nauczycieli pragnących poszerzyć swoją wiedzę nt. organizacji wycieczek szkolnych.

Danuta K.: Kurs przejrzysty, tematy fajnie podzielona na działy. Można pracować zgodnie z wolnym czasem, zgodnie z własnym tempem.polecam

Jarosław M.: Materiały szkoleniowe przejrzyste i bardzo ciekawe.

Aneta: Dzięki temu kursowi można zapoznać się szczegółowo z tematyką opieki nad dziećmi. Kurs zawiera dużo przydatnych materiałów.

Agnieszka D.: Moim zdaniem kurs zawiera ogrom treści i wiedzy, ogromnym plusem jest możliwość zapisania podanych treści, by móc w razie potrzeby wrócić do materiału. Tematyka kursu  została wykorzystana maksymalnie. Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam właśnie ten kurs.

Wiesława Sz.: Pozyskałam cenne i szczegółowe informacje o organizowaniu wycieczek i opiece nad uczniami.

Małgorzata K.: Kurs Kierownika Wycieczek spełnił moje oczekiwania - został bardzo dobrze przygotowany. Dostarczył mi nowej wiedzy, którą wykorzystam w praktyce. Dziękuję.

Katarzyna A.: Kurs zorganizowany na wysokim poziomie merytorycznym, z bardzo dobrymi materiałami przekazanymi uczestnikom na każdym etapie kursu.

Olga Z.: Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, w materiałach dydaktycznych jest bardzo dużo cennych informacji, których do tej pory nie wiedziałam i dzięki kursowi mogłam się z nimi zapoznać ;-) dziękuję

Dominika: Kurs bardzo fajnie przygotowany, wiele informacji w bardzo przejrzystym formacie. POLECAM !!!

Sandra: polecam wszystko klarowne 

Teresa : Kurs był spójny i zawierał wszystkie niezbędne informacje. 

Olga: Kurs jest bardzo szczegółowy. Pozytywnie się zaskoczyłam, że ukończenie kursu wymaga pracy i wkładu własnego przez kursanta.

Aleksandra C.: Kurs w pełni sprostał moim oczekiwaniom. Zawarta wiedza jest przystępna i usystematyzowana. Z przyjemnością skorzystam w przyszłości z kursów na platformie CDZ.

Agnieszka G.: Kurs bardzo dobrze merytorycznie przygotowany. Materiał bardzo obszerny i szczegółowo opisany w materiałach kursowych. Sprawnie funkcjonująca platforma.

Iwona L.: Kurs przygotowany profesjonalnie, bardzo dobrze i przejrzyście przygotowane materiały.

Wiktoria S.: Kurs przejrzysty i ułożony, tak że można bez problemu go zdać. 

Michał J.: Kurs był bardzo ciekawy. Dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy dotyczących bezpieczeństwa, które są niezbędne w pracy każdego nauczyciela.

Marzena K.: Kurs bardzo przydatny.

Mirosława K.: Kurs bardzo bogaty w wiedzę, na pewno dobrze przygotuje przyszłego kierownika wycieczek pod względem merytorycznym. 

Jarosław P.: Polecam kursy z CDZ

Ilona K.: Kurs bardzo rozbudowany tematycznie, wnikliwie omówione zagadnienia poszczególnych lekcji. Powyższe pozwala dokładnie przyswoić wiedzę.

Dec: Kurs bardzo obszerny, dokładny, mnóstwo informacji.

K. Agnieszka: bardzo interesujący kurs

Agnieszka K.: Przystępny w formie, bogaty w treści. Polecam. 

Anna G.: Kurs był bardzo szczegółowy i zawierał wiele cennych informacji.

KATARZYNA R.: Jestem zadowolona z kursu.

Katarzyna: Kurs bardzo rozbudowany i rzetelny. Bardzo dobrze przygotowuje do zawodu.

PAULINA K.: Niewątpliwym plusem jest możliwość ukończenia kursu w dowolnym terminie. Duża dawka wiedzy. 

Justyna : Kurs oceniam bardzo dobrze.

Magda: Kurs bardzo przydatny, wiele cennych materiałów.

Anna: Kurs w bardzo przystępnej formie. Znajdzie się tutaj wszystkie potrzebne informacje. Warto skorzystać

Magda: Bardzo dobrze przygotowany kurs. Bez komplikacji, na spokojnie. Polecam!

Magdalena: Wszystko szybko, sprawnie i merytorycznie. Polecam

Anetta: Kurs bardzo szczegółowy i interesujący. Materiały treściwe jednocześnie szybkie do przyswojenia. Jestem bardzo zadowolona i pewnie jeszcze kiedys skorzystam z państwa usług.

Danuta: Kurs ciekawy, możliwość kontynuacji w dowolnym czasie bardzo mi odpowiadał. Ocena w skali 1-10 na 10 punktów. Dziękuję

Jessica: Kurs świetnie przygotowany pod względem metodycznym. Polecam :)

Iwona: Kurs merytoryczny i bardzo przydatny

Dobromir: Dowiedziałem się bardzo przydatnych i ciekawych wiadomości. 

Maria: Polecam kurs. Jest skonstrułowany w bardzo przystępny sposób co pozwala bardzo szybko przyswajać wiedzę. 

Marta: Kurs zawiera dużo cennych informacji. Polecam

Maria: Bardzo dobrze skonstruowany kurs, ciekawe i przydatne tematy. 

Monika: Jestem zadowolona z przeprowadzonego kursu.

Małgorzata: Kurs bardzo przydatny

Dorota: Super! Ogromna dawka wiedzy, dodatkowy atut w postaci braku presji czasu i możliwości powrócenia do materiałów. Wszystko czytelne, jasne i oczywiście bardzo przydatne.Polecam kurs z całego serduszka :) 

Justyna: Bardzo wartościowy i mogłam napisać Esej, a lubię pisać. Wielkie Dzięki :)

Wioleta: Bardzo dobry kurs, tematy  wyczerpująco opisane.

Janka: Informacje zawarte w materiałach bardzo szczegółowe i wyczerpujące. Polecam

Ewa: Kurs bardzo przydatny w pracy, bardzo dużo ciekawej wiedzy do opanowania.

Kamila: Intuicyjny, podobał mi się

Adam: Moim zdaniem kurs wyczerpuję materię teoretyczną. Zostało w nim poruszone sporo kwestii, o których wcześniej nie miałem pojęcia. Cieszę się, że trafiłem na akurat ten kurs.

Agata: Super możliwość na dalsze kształcenie się. Świetna forma przekazu oraz bardzo klarownie wszystko przedstawione. Kursy warte polecenia.

Magdalena: kurs rewelacyjny

Justyna: Bardzo szczegółowy i wyczerpujący ale też owocny.

Barbara: Kurs przyjemny, dużo materiału, ciekawe zagadnienia. Polecam

Ewa: Na kursie zdobyłam ogromną wiedzę. Jestem bardzo dobrze przygotowana do bycia kierownikiem wycieczek. Bardzo dziękuję za tak rzetelnie przygotowany kurs.

Renata: Super kurs. Bardzo przydatne pomoce. Wszystko sprawnie i bez większych problemów.

M.: Kurs bardzo ciekawy, zawiera dużo ważnych i przydatnych informacji. 

Barbara: Kurs czytelny, dużo materiału, ciekawe zagadnienia. Polecam.

Paweł: Dużo ciekawych materiałów. Polecam

Andrzej: Test bardzo treściwy, pomocny i merytoryczny. Bardzo pomógł mi w wykonywanej przeze mnie pracy.

Krzysztof: Najlepszy kurs, jaki miałem. Materiały bardzo precyzyjne, zwięzłe. Jak będę jeszcze jakiś robił kurs, to na pewno tutaj znowu zawitam! :)

Kasia: Serdecznie polecam, materiały dostępne w kursie starannie przygotowane i wuczerpujące temat

Magdalena: Kurs rewelacyjny, profesjonalnie przygotowany materiał , testy sprawdzające, wszystko w jak najlepszym porządku 

Sandra: Kurs jest bardzo przystępny. Materiał uporządkowany jest w logiczną całość, napisany prostym i zrozumiałym językiem. Polecam serdecznie ze względu na rzetelną wiedzę jak i wygodę.

Ewelina: Bardzo ciekawy kurs

Marcelina: Kurs bardzo profesjonalny, a materiały bardzo pomoce, cała potrzebna wiedza jest w nim zawarta :)

Agnieszka: Dziękuję bardzo za udział w kursie. Kurs przebiegł sprawnie i jest bardzo dobrze zorganizowany.Dużym atutem są materiały, które na pewno wykorzystam w przyszłości.

Magdalena: Kurs obszernie przygotowany. Wyjaśnia wiele zagadnień. Polecam.

Wojciech: Kurs oceniam pozytywnie. Dużo wiedzy teoretycznej, która przyda się w pracy jako kierownik wycieczek.

Anita: Dziękuję.Kurs na bardzo wysokim poziomie.Ogrom wiedzy.Polecam!!!

Katarzyna: Kurs bardzo bogaty w treść, przekazuje dużo informacji.

Natalia: Kurs ciekawy, bardzo dobrze opracowany . Zawiera dużo potrzebnych informacji. Bardzo polecam, szybko i łatwo. 

Magdalena: BRAWO dla wyczerpujących treści! 

Aleksandra: Bardzo dobrze przygotowany materiał. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Katarzyna: Kurs okazał się być bardzo dobrze przygotowany. Zawiera dużo ważnych i przydatnych informacji.

Monika: Bardzo dziękuję za przydatne informacje. 

Katarzyna: Kurs zdecydowanie bogaty w treść

Anna: Kurs bardzo ciekawy, wiele cennych informacji.

Beata: Bardzo rzetelny test, szeroka wiedza, ogrom informacji. Jestem bardzo zadowolona :)

Madzia: Szybko, sprawnie i naprawdę konkretnie. Serdecznie polecam:)

Anna: Kurs jest bardzo wyczerpujący, szczegółowy i zawiera wszystkie potrzebne informacje.

Agata: Polecam. Bardzo dobry kurs

Maja: Jestem bardzo zadowolona 

Barbara: Kurs ciekawy, przystępnie opracowany . Bardzo dużo potrzenych informacji. Jasne i przejrzyste wymagania

Katarzyna: Bardzo konkretne, rzetelne, bogate i wyczerpujące infofmacje , proceduri i akty prawne , dziekuje. 

Aleksandra: Dziękuję, ciekawy i dobrze zorganizowany kurs. 

Aneta: Dużo materiału. Szybko i łatwo można przyswoić wiedzę. Polecam! :-)

Fryderyk: Bardzo ciekawy kurs, świetnie przygotowany materiał.

Dorota: Jestem bardzo zadowolona z kursu. Kurs bardzo przydatny. W bardzo jasny i zrozumiały sposób wszystko opisane. Na pewno będę wracać do lekcji. Polecam. 

Anna: Kurs bardzo obszerny, bogaty w wiedzę. Polecam serdecznie.

Ewa: Bardzo DUŻO materiałówpokazanej w fajnej formieDziękuję

Patrycja: Uważam kurs za bardzo szczegółowy, dostarczający szerokiej wiedzy na temat organizowania wycieczek i bycia ich kierownikiem. Tematy są opisane w bardzo wyczerpujący sposób.

Karolina: Kurs zawiera bardzo dużo przydatnych treści poukładanych w sensowny i logiczny sposób. 

kinga: Wszystko OK

Anna: Dużo rzetelnego materiału, będę do niego wracać. Dziękuję

Sylwia: Po ukończeniu kursu na kierownika wycieczek szkolnych czuję wielką satysfakcję , ponieważ zdobyłam ogrom przydatnej wiedzy. Zdecydowanie będę polecać CDZ. 

Klaudia : Kurs bardzo przydatny 

Natalia: Uważam, że ukończony przeze mnie kurs posiada bardzo istotne informacje odnośnie organizacji wycieczek, bezpieczeństwa podczas wycieczek i właściwych zachowań organizatorów.

weronika: kurs bardzo przydatny,

Julita: Wysoki poziom szkolenia. Bardzo dużo ciekawych i pomocnych informacji.

Magdalena: Jestem mile zaskoczona jakością tego kursu. Materiały są obszerne ale i informacje zawarte w nich można wykorzystać, nie tylko w pracy podczas wycieczki ale i w pracy oświatowej szeroko rozumianej. Za ogromny plus z mojego punktu widzenia są materiały dotyczące niepełnosprawności uczniów "w pigułce" oraz materiały z zakresu prawa i odpowiedzialności karnej dzieci i młodzieży ale i osób sprawujących opiekę nad nimi. Szczerzę będę polecać tą platformę innym.

Maciej: Sądzę że na podstawie zamieszczonego kursu byłem w stanie zapoznać się z bardzo dużą ilością informacji na temat tego jak zostać dobrym kierownikiem wycieczki. Bardzo się cieszę że zamieszczone informacje będę mógł zapisać na komputerze i z pewnością nie raz będę jeszcze do nich zaglądał. Bardzo dziękuję za taką możliwość. 

Paweł: Kurs bardzo ciekawy, poruszający wiele zagadnień istotnych dla kierownika/opiekuna wycieczekbardzo polecam bo można uczyć się kiedy chcecie :) 

Lidia: Dużo treści, ale oceniam naukę bardzo dobrze. Znajdują się tutaj nowe rzeczy i takie, które musiałam sobie tylko przypomnieć.

AT: Polecam !

Anna: Kurs wyczerpuje temat

Monika: Kurs bardzo przydatny, jestem zadowolona z formy dokładnego przekazu ( materiałów) bardzo potrzebnych w pracy kierownika wycieczki. Polecam ten kurs każdemu nauczycielowi.

Kamila: Jeśli będę potrzebowała jeszcze jakiegoś kursu, to tylko na Centrum Doskonalenia Zawodowego. Super z dostępnością materiałów, dogodna forma czasowa. Polecam

Jan: Jestem bardzo zadowolony z kursu Po pierwsze dowiedziałem się dużo informacji o prawnych aspektach na wyjazdach.Po drugie to nie zawsze dysponowałem czasem więc w każdej wolnej chwili mogłem kontynuować pracę.  

Ewa: Kurs oceniam na 5. Jest źródłem wielu cennych i ważnych informacji. Testy rzetelnie sprawdzają zdobytą w czasie kursu wiedzę.

Robert: Treści przedstawione zredagowane są w bardzo jasny i prosty sposób. Kurs zawiera bardzo bogatą ilość materiałów. Jestem bardzo zadowolony.

Daria: Kurs świetny. Bardzo dużo rzetelnej wiedzy oraz materiałów. Polecam z całego serca. 

K.: Kurs oceniam bardzo dobrze - bardzo obszerny, dużo potrzebnego materiału do prawidłowego organizowania wycieczek, ale nie tylko. 

Anna: Dużo wiedzy w przystępnej formie.

Weronika : Kurs godny polecenia. Bardzo dużo przydatnej wiedzy, pogrupowanej w bloki tematyczne, co umożliwia powrót w razie potrzeby przypomnienia sobie czegokolwiek. Tematy opisane bardzo rzetelnie i wyczerpująco.

Paulina : Polecam kurs serdecznie, dużo cennej wiedzy 

Paulina : Polecam serdecznie kurs, dużo wartościowej wiedzy.

Adam: Bardzo przydatne informacje.

Agnieszka: Polecam, ciekawe i rzeczowe dokumenty niezbędne w dalszej pracy nie tylko jako osoby pełniącej stanowisko kierownika wycieczek.

Olga: Szkolenie rzetelne i na wysokim poziomie. Materiały przejrzyste i wyjaśniające wątpliwości.Polecam

Paulina : Super kurs. Serdecznie polecam

sabina: wszystko ok sprawnie i przyjemnie

A.J.: Jestem bardzo zadowolona z kursu.

Basia: jestem zadowolona wszystko dobrze opisane polecam

Irena: Kurs bardzo pieczołowicie przygotowany. Szczegółowo zostały omówione wszystkie aspekty.

Viola: Kurs rozbudowany, merytoryczny.

Katarzyna: Kurs przyjemny, dużo ważnych informacji. Polecam.

Lidia: Kurs zapewnia bardzo szerokie przygotowanie do pełnienia roli kierownika podczas wycieczek szkolnych. Zamieszczone materiały pozwalają zdobyć potrzebną wiedzę. 

Magdalena: Bardzo przydane informacje.Wszystko zrozumiałe .Jestem bardzo zadowolona z tego kursu.Polecam wszystkim.

Anna: Kurs oceniam bardzo dobrze. Treści kursu są wyczerpujące, wiele mnie nauczyły i dały solidne podstawy do pełnienia funkcji kierownika wycieczek.

Ewelina: Bardzo fajny kurs, można rozwiązywać zadania w dowolnym czasie. Polecam!

Adriana: Bardzo dobrze zorganizowany, idealnie przygotowane notatki, które można później wykorzystać.

vIOLA: Kurs bardzo rozbudowany. Zawiera wszystkie informacje konieczne do organizacji imprez i wycieczek.Zaskoczeniem było napisanie pracy w formie eseju.

Emilia: Dziękuję za, obfite w informacje, materiały.

Basia: Jestem zadowolona 

Katarzyna: Dużo ciekawych oraz przydatnych informacji.

Monika : Kurs bardzo szczegółowy. Dobrze opracowany. Porusza wszelkie niezbędne tematy do zdobycia odpowiednich kwalifikacji. 

Daria: Kurs bardzo obszerny i wykonany profesjonalnie. Każdy znajdzie w nim wszystko czego będzie potrzebować. Polecam

Piotr: POLECM BARDZO ZETELNY EGZAMIN, BARDZO DOBRZE PRZYGOTOWUJE DO POSIADANYCH I UZYSKANYCH KWALIFIKACJI

Anna: Świetny kurs, jestem z niego bardzo zadowolona i twierdzę że każdemu może sie przydać  :)

Magdalena: Kurs daje wszechstronną wiedzę w zakresie kierowania i sprawowania opieki nad wychowankami. Kurs jest bardzo rzetelny oraz można w szybki sposób nabyć odpowiednia wiedzę i kompetencje.

Patrycja : Kurs bardzo dobrze przygotowany,  bogaty w treści, zawiera dużo przydatnych informacji. Korzystna forma i przebieg. Jestem zadowolona z wyboru. 

Angelika: Polecam kurs, ogrom wiedzy bardzo przydatnej. 

Kinga : Kurs został bardzo dobrze przygotowany. 

Dorota: Polecam. Rzetelnie przygotowany zbiór materiałów, opisany w sposób łatwy, przejrzysty i zrozumiały. Polecam

Kamil : Kurs był bardzo rzetelnie przygotowany pełen obszernej wiedzy i informacji dotyczących przepisów, rozporządzeń i zasad bezpieczeństwa. Cenne źródło wiedzy zarówno organizacyjnej jak i metodycznej. 

Julia: Kurs bardzo szczegółowy, świetnie przygotowane materiały. Dzięki rzetelnym opisom wiedza jaką zdobyłam jest bezcenna.  Dziękuję za możliwośc skorzystania z Państwa kursu.

Henryk: Bardzo dużo wartościowych informacji, łatwy dostęp do materiałów, szybko i sprawny przebieg egzaminu,  kurs oceniam na 5

Sylwia: Świetny, szybki i sprawny kurs. Polecę każdemu znajomemu Dziękuję 

Piotr : Super kurs !!

Joanna: Dziękuje, jestem zadowolona. Bardzo rzetelne , krótkie i tresciwe informacje.

Joanna: Czytelny, przyjemny w wykonaniu, wszystkie treści opisane w sposób jasny i klarowny.

Marena: Kurs zawiera bardzo dużo pomocnych materiałów.

Kamila: Przygotowane materiały zostały przygotowane w sposób bardzo dokładny. 

Karolina: Kurs był bardzo pomocny, wyczerpujący wiedzę. Dobrze opracowany. Dziękuję!

Aleksandra: Bardzo dobre materiały- rzetelne i konkretne. Polecam.

Lidia: Kurs bardzo rzeczowy i przygotowany w przystępnej formie. 

Aleksandra : uważam, iż kurs przygotował mnie bardzo dobrze merytorycznie do pełnienia roli kierownika wycieczek

Joanna: bardzo ciekawie opracowany

Iwona: Dzięki kursowi kierownika wycieczki można znaleźć bardzo dużo przydatnych informacji, które posłużą w pracy. Jestem bardzo zadowolona z kursu i jego organizacji. 

Joanna: Nadesłane materiały szkoleniowe oceniam bardzo wysoko. Materiały przygotowane czytelnie, przejrzyście. Organizacja szkolenia bez zarzutu. Przyjemna forma zaliczenia.

Piotr: Kurs bardzo rzeczowy, obszernie poruszający tematy związane z psychologią, rozwojem, formami pracy, charakterem pracy kierownika oraz innych osób odpowiedzialnych za młodych ludzi podczas wyjazdów. Bardzo pozytywne wrażenia.

Kinga : Kurs merytorycznie i skrupulatnie przygotowany. Każde z zagadnień zostało bardzo szczegółowo omówione. 

Anna: Polecam kurs innym.

Marta: Kurs bardzo ciekawy, zawierał wszystkie niezbędne informacje w interesującym mnie zakresie.

Adam: Rzetelnie przygotowany kurs w bardzo przystępnej formie. Polecam

Dominika: Bardzo przydatny.

Małgorzata: Kurs bardzo obszerny jednak wszystko bardzo przydatne. Zdobyłam wiedzę z różnych kategorii, z czego się bardzo cieszę. Polecam

Klaudia: Kurs bardzo przyjemny, bardzo dużo potrzebnych informacji przedstawionych w łatwy do przyswojenia sposób 

Barbara: Dużo przydatnej wiedzy, szybko, sprawnie. Duży plus za to że można odbyć kurs w dowolnym dla nas czasie. Polecam.

Patryk: Cieszę się, że mogłem wziąć udział w kursie. Odświeżyłem sobie kilka niezbędnych tematów i informacji oraz wyjaśniłem sobie to czego do tej pory nie wiedziałem.

Klaudia: Kurs pouczający, na pewno przyda się w pracy z dziećmi.

Maja: Bardzo fajny kurs. Przydatny do mojego zawodu i na przyszłość. 

Katarzyna: Kurs bardzo merytoryczny, poruszający bardzo dużo zagadnień związanych z kontaktem i funkcjonowaniem dzieci i młodzieży. Forma kursy również odpowiednia, pozwalająca na realizację kursu w wolnym czasie.

Edyta: Kurs zawierał bardzo dużo informacji przydatnych do bycia dobrym kierownikiem wycieczki.Jest godny polecenia.

Joanna: Dziękuje za świetny kurs. Bardzo pomoże mi w przyszłej pracy zawodowej. 

Justyna: Kurs ogólnie mi się podobał, wiedza do zapoznania obszerna.

Radek: Dużo materiałów i możliwość realizacji kursu w dowolnym terminie są największymi zaletami.

S.: Super

Sylwia: Bardzo fajny kurs!

Radek: Kurs bardzo merytoryczny, ogrom materiałów. Najlepsza była jednak możliwość realizowania kursu w wybranych przez siebie terminach.

Adam: Bardzo dobry merytorycznie. Wszystkie materiały super. Nic tylko korzystać. Bardzo polecam.

Gosia: Kurs bardzo ciekawy, rzetelne i konkretne informacje

Renata: Kurs bardzo profesjonalnie przygotowany pod względem merytorycznym. Przejrzyście opracowane materiały, dużo przydatnych informacji. Kurs oceniam na 5

Asia: Kurs robi się szybko i fajna forma zaliczenia.

Ewelina: Kurs bardzo rzetelny, zawierający spektrum wiedzy, która została przedstawiona w sposób bardzo przystępny. 

Adam: Bardzo  merytoryczny. Świetna dostępność. Bardzo dobre materiały. Najważniejsze że uczysz się kiedy masz czas. Gorąco polecam.

Małgorzata: Ciekawy kurs, który można odbyć bez wychodzenia z domu. Polecam!

Żaneta: Dziękuję bardzo, kurs miły, przyjemny ogromna ilość wiedzy, która będzie przydatna w realizowaniu dalszych planów zawodowych. Polecam !

Wiola: Kurs przygotowany w sposób czytelny i przejrzysty. Zawiera dużo przydatnych informacji.

Dorota: Bardzo atrakcyjna forma kursu, która pozawala na samokształcenie. Dużo informacji przedstawionych w ciekawy, zrozumiały sposób. Polecam kurs.

Monika: Dziękuje za merytorycznie przygotowany kurs, który oceniam bardzo wysoko i polecam wszystkim zainteresowanym taką formą szkolenia.

Marzena: Jestem bardzo zadowolona z udziału w kursie. Szybka możliwość uzyskania dokumentu potwierdzającego ukończenie kursu, bardzo obszerne i ciekawe zagadnienia. Wszystko na wysokim poziomie. 

Natalia: Dużo ważnych informacji jest zawartych w tym kursie, które będą niezwykle pomocne w pracy kierownika wycieczek.

Alicja: treści kursu obszerne, zostało poruszonych wiele wątków, można dowiedzieć się przydatnych wiadomości w zakresie pełnienia funkcji kierownika/opiekuna wycieczek

Małgorzata: Kurs bardzo przydatny, zawierał cenne wskazówki, które będą przydatne podczas prowadzenia wycieczek szkolnych.

Norbert: Kurs jest bardzo dobrym czynnikiem do realizacji samego siebie w pracy zawodowej 

Justyna: Bardzo ciekawy kursy w dogodnej formie. W każdej chwili można przyswajać wiedzę. Przygotowane prezentacje - jasne, konkretne i czytelne. W każdej chwili można powracać do interesującego nas punktu. Dziękuję.POLECAM!!!

Dominika: Kurs w bardzo przystępnej formie, ogromna ilość wiedzy przekazana w przyjemny sposób. 

KM: Kurs miły, łatwy i przyjemny. Z pewnością rozważę ukończenie jakiegoś innego kursu oferowanego przez cdz :)

Sylwia: Polecam. Możliwość kursu o dowolnym czasie i tempie co jest ważne w dzisiejszych czasach. Opracowany perfekcyjnie. Tematy opisane czytelnie, zrozumiale. Kurs spełnił moje oczekiwania.

Michał: Bardzo rzetelny

Ewa: Bardzo fajny kurs, rzetelny, wartościowy, ciekawy, mnóstwo przydatnych informacji, przykładowych dokumentacji. Polecam!

Justyna: Bardzo szczegółowo przeprowadzony kurs, wyposażający w wiedzę na temat pracy kierownika wycieczki

M&K: Duży plus za formę szkolenia! Dostępność 24h

Anna: Kurs zawiera ciekawe informacje, które wykorzystam w potrzebie.Polecam znajomymDziękuje 

M.K.: Bardzo dobry i rzetelny kurs. Wiele przydatnej wiedzy. Polecam! 

Patrycja: Treść przejrzysta i konkretna. 

Ania: polecam wszystkim, dużo przydatnych wiadomości

Magdalena: Kurs bardzo dobrze skonstruowany, w wygodnej formie dla kursanta  bez limitu czasowego.  Zawiera duży zasób informacji, pozwalając na osiągnięcie wysokiego poziomu wiedzy tematycznej w zakresie szkolenia.

Oksana: Kurs jest bardzo bogaty w niezbędne informacje dla kierownika wycieczki. Dziękuję.

Karolina : polecam! Ogromny zakres materiału i wiedzy.

Agata: Państwa ośrodek daje możliwość udziału w kursach w dowolnym terminie, co jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Bardzo mi się podobało, że mogłam w dowolnym dla siebie czasie przystąpić do kursu. Kurs dobrze opracowany, wszystko bardzo przejrzyste.

Barbara: Kurs ciekawy i w przystępnej formie, dzięki której poszczególne moduły można było poznawać i zaliczać w wolnym czasie.

Magdalena: Sposób organizacji kursu umożliwiał realizację poszczególnych modułów w dogodnym czasie dla kursantów, forma kursu bardzo przystępna i przyjazna.

Karolina: Kurs spełnił moje oczekiwania. Materiały były zrozumiałe i dobrze przygotowane. Polecam :)

Izabela: Polecam. 

Gabriela: Materiały z kursu są bardzo przydatne. Kurs był rewelacyjny. 

Ewelina: Kurs zawiera bardzo dużo informacji, jest bardzo czytelny i przystępny cenowo 

Katarzyna: Duży zakres przydatnej wiedzy, kurs bardzo rzetelny, forma przystępna

Justyna: Bardzo mi się podobał kurs. Świetna forma przygotowania, elastyczna, dostosowana do możliwości, a jednocześnie rzetelne informacje. Polecam

Anna: Kurs poprawny merytorycznie, polecam!!!

Diana: Kurs wychodzący naprzeciw oczekiwaniom. 

Małgorzata: Kurs bardzo przydatny, zawierający ważne i edukacyjne treści.

Justyna: Bardzo dobry i rzetelny kurs. Bardzo dobry sposób jego zaliczenia, forma nauki, elastyczność. 

Aleksandra: Kurs w pełni spełnił moje oczekiwania. Materiały i treści w nich zawarte są bardzo czytelnie opisane i w pełni przedstawione.

Anna: Dobry, merytoryczny kurs.

Justyna : Dzień dobry. Kurs został na wysokim poziomie przygotowany pod względem merytorycznym. Obszerne informacje, szeroka tematyka, czytelna forma przekazu świadczy o wysokim dostosowaniu do tematu i potrzeb do każdego uczestnika kursu. Dziękuję za możliwość uczestnictwa.

Weronika: Kurs przeprowadzony pod kursanta- wykonuje zadania w odpowiednim dla mnie momencie, wszystkie dane przedstawione jasno i czytelnie. Testy skrojone na dane podane w plikach. Jestem zadowolona i mam nadzieje, że skorzystam z innych ofert.  

Katarzyna: Kurs stworzony bardzo czytelnie i przejrzyście. Materiały bardzo pomocne w zapoznaniu się z tematem. Możliwość wykonania testu po każdym bloku tematycznym pokazuje nam z czym mamy problem. Polecam

Anna : Kurs bardzo dobry!

Edyta: Bardzo dobrze zorganizowany test! Polecam i na pewno w przyszłości skorzystam

Ramona: Z kursu jestem bardzo zadowolona. Temat jest profesjonalnie, szczegółowo opisany z należytą starannością. Rozdziały zawierają bardzo dużo ważnych informacji, które na pewno wykorzystam podczas opieki nad młodzieżą. 

Magdalena: Bardzo dużo przydatnych informacji. Nie spodziewałam się, że tyle nowych informacji posiądę robiąc ten kurs, ale również nie spodziewałam się, że aż tyle muszę w tym zakresie wiedzieć. Jestem bardzo zadowolona z przekazanych informacji. Bardzo dużą wygoda jest możliwość robienia kursu w dogodnym terminie

Ewelina : Materiał i wiadomości zawarte w kursie są bardzo bogate w treść. Kursant ma gwarancje rzetelnego przygotowania jako opiekun lub kierownik wycieczki.

Magdalena: Forma kursu jest bardzo przystępna i pozwala na zapoznanie z tematem w sposób dostosowany do możliwości i czasu kursanta. Zawarte w przedstawionych materiałach informacje przekazują zagadnienia w sposób przystępny i wyczerpujący temat.

D.: Kurs dobrze przygotowany, wiedza w pigułce, intuicyjna forma pracy. 

Kinga: Kurs bardzo jasny i przejrzysty. Zawiera wiele ważnych informacji i treści. Jestem bardzo zadowolona.

Danka: Kurs zakupiłam po przeczytaniu komentarzy i nie żałuję.Można odbyć go w dowolnym momencie w ciągu dnia.Treści są konkretne jasne.

Monika: Kurs bardzo przejrzysty i przydatny.

Aleksandra : Polecam kurs. Wszystko przejrzyście, zagadnienia wyczerpują temat. 

Monika: Kurs uważam za bardzo przydatny i pomocny. Można w nim znaleźć wiele ciekawych treści, pomocy oraz zdobyć potrzebną wiedzę. 

Bodnar: Bardzo dobry kurs.

Anna: Bardzo ciekawie sformułowane szkolenie. Można się  wiele ciekawego dowiedzieć.Polecam innym i dziękuję.

Agnieszka: Bardzo dobrze rozpisany kurs, wiele przydatnych informacji

Mirka: Obszernie przygotowane, dużo treści, dokładnie opracowane. Wiele przydatnych wiadomości. Polecam. 

Agata: Kurs dobrze skonstruowany pod względem merytorycznym. Zawiera ciekawe i przydatne treści. Jest łatwy w obsłudze. Polecam.

Karolina: Kurs o bardzo obszernej tematyce.Wiele aspektów wyjaśnionych w prosty i logiczny sposób.Testy wymagające.Jestem w całości zadowolona z kursu i mam nadzieję, że podejmę jeszcze nie jeden kurs na CDZ.

Oleh : Wszystko się podobało.

Magdalena: Bardzo dobrze przygotowane materiały niezbędne do zapoznania się z wytycznymi, aby zdobyć kwalifikacje, polecam.

Karolina: Ocena bardzo dobra

Maria W.: Kurs bardzo obszerny, obejmujący bardzo istotną tematykę. Daje szansę na zdobycie ważnej wiedzy oraz na przypomnienie sobie istotnych kwestii. 

Anna : Dzień dobry, oceniam całą procedurę nauki za bardzo dobrze zorganizowaną, duża ilość materiałów szkoleniowych. Kurs był mi bardzo potrzebny i jestem bardzo zadowolona

J.H.: Bardzo rzetelny j konkretny 

Magda: Kurs spełnił moje oczekiwania w 100%. Wzorowe materiały, możliwość nauki w określonych przez siebie godzinach, czego chcieć więcej!

Kamil: Ciekawie, merytorycznie i rzetelnie przekazana wiedza. Gorąco polecam.

Monika: Tematyka kursu bardzo szeroka, zagadnienia objaśnione wystarczająco.

Artur: Bardzo ciekawy, fajnie zorganizowany kurs.

Magdalena: Kurs bogaty w materiał edukacyjny, testy oparte na wiadomościach zawartych w kursie, co uławtia jego ukończenie.

Martyna: Jestem bardzo zadowolona z odbytego kursu. Prezentacje multimedialne zawierały wiele cennych informacji. Były ułożone bardzo przejrzyście, w ten sposób mogłam wyszukać warte dla siebie informacje. Wszystko również działało sprawnie, jeżeli chodzi o stronę, kontakt itp. Naprawdę polecam i myślę, że skorzystam w przyszłości z Państwa usług. 

Marta: Wszystko super opracowane 

JUSTYNA: BARDZO CIEKAWY KURS, ŚWIETNA FORMA REALIZACJI

Emilia: Kurs wyczerpujący, dużo ciekawych materiałów.

Magdalena: Kurs bardzo ciekawy. Można się z niego dowiedzieć wielu informacji. Dziękuję

Marta: Kurs przygotowany rzetelnie, obfita ilość informacji, sprawdzanie wiadomości na wysokim poziomie. 

karolina: bardzo dużo przydatnej wiedzy więc polecam kurs 

Klaudia: Bardzo czytelny i pomocny kurs. bardzo dużo notatek. 

Weronika : Dużo wiedzy praktycznej, dobrze, że jest mowa o możliwych problemach i zagrożeniach.

Emilia : Super Kurs

S.: Kurs przejrzysty, konkretne materiały. Jestem zadowolona, ze mogłam realizować kurs w dogodnych dla mnie terminach.

Bożena: Super kurs. Dużo potrzebnej wiedzy. Polecam 

danuta: polecam

Magdalena: Materiał szczegółowo opracowany. Swoboda w czasie realizacji starającego się o uprawnienia. Dziękuję

Agnieszka: Podczas kursu można było zdobyć wystarczającą wiedzę. Polecam każdemu

Joanna: Uważam, iż jest to fajna forma nauki oraz zdobywanie wiedzy oraz zdobywania kwalifikacji w wygodny sposób.

EMILIA W: KURS BARDZO DOBRZE PRZYGOTOWANY I DOSTĘPNY W KAŻDEJ WOLENJ CHWILI.

Małgorzata K: Serdecznie polecam. Kurs świetnie opracowany 

Kinga: Kurs przeprowadzony w przyjemny sposób, bez zbędnego stresu. Materiały przygotowane w sposób czytelny, łatwy do odbioru :)

Joanna J: Rzetelnie opracowane tematy, wyczerpujące tematykę związaną z kursem. 

Joanna: Dziękuję za kurs. Materiały opracowane znakomicie. Obszerne, dużo konkretnych, przydatnych informacji.

Dominika: Bardzo przydatny kurs. Materiały bardzo przydatne. Dobrze przygotowany. Po każdej lekcji zawarta jest dodatkowa lista książek co jest bardzo pomocne.

Ada K: Kurs bardzo przyjemny i dobrze przygotowany merytorycznie.

Adam G: Bardzo profesjonalny a jednocześnie przystępny. Polecam

RAFAŁ: Polecam. Bardzo fajny i przydatny kurs, fajne nowe wiadomosci nabyte. 

Klaudia: Super Kurs, szybko przyjemnie, dużo informacji na dane tematy. 

Danuta T: Polecam 

Magdalena K: Rzeczowy i rzetelny kurs. Znacznie wzbogacił moją wiedzę. Dziękuję za możliwość uczestnictwa. 

Milena A.: Świetny kurs. Polecam w 100%. Rzetelnie opisana wiedza, która z całą pewnością się przyda. ;)

Barbara S.: Kurs bardzo obszerny. Wiedza w nim zawarta przyda się również w innych dziedzinach pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Małgorzata : Kurs profesjonalnie przygotowany. Jego struktura jest przejrzysta, zawiera dużo potrzebnych informacji. Dużym plusem jest to, że nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Czas odbycia i ukończenia kursu każdy może dopasować sobie do indywidualnych potrzeb i możliwości. Kurs spełnił moje oczekiwania.

Przemysław K: Kurs zawiera bardzo ważne i istotne informacje. Polecę go innym nauczycielom

Magda : Warto zapisać się na ten kurs! Wszystko sprawnie, łatwo, rzetelnie! polecam!

Agnieszka: Kurs bardzo profesjonalny. Duży zakres wiedzy do opanowania, ale warto było :) Dziękuję.

Beata R: Materiał kursu był obszerny i usystematyzowany. Rozbicie na tematy, lekcje sprawił, że kurs był jasny, przejrzysty. Brak limitu czasowego umilił naukę. 

Tomasz Nycz: Kurs profesjonalnie przygotowany

Magda : Łatwy i szybki kurs. Rzetelnie wykonany. Polecam!

Marta Przybysławska: Ciekawie przygotowany kurs - polecam.

Marzena Odzimek: Fajny kurs

Sylwia Jackowska: Kurs którego się u państwa podjełam jest bardzo przejrzysty oraz zawiera bardzo dużo potrzebnych informacji. Jestem bardzo z niego zadowolona, ponieważ mogłam przypomnieć sobie dużo ważnych kwestii oraz Nauczyć się dobrze zaplanować wycieczkę, co bardzo mi się teraz przyda bo jestem nowa w tym temacie. Bardzo dziękuję.

Chmielewski: Wszystko ok materiały na fajnie przygotowane, pytania oparte na materiałach bez niespodzianek

Agnieszka Waszczuk: Kurs rzetelnie przeprowadzony, sprawna i szybka komunikacja z organizatorem. Wygodna forma uczestnictwa.

Justyna Jopek: Bardzo dziękuję za możliwość uczestnictwa w Państwa kursie. Poziome merytoryczny przekazywanych przez Państwa materiałów oceniam bardzo wysoko. Dizękuję.

Karolina Borkowiak: Kurs bardzo mi się podobał, wiele się z niego dowiedziałam. Ułatwił mi on zorganizowanie wycieczki.

Dominika : Kurs bardzo wartościowy pod względem merytorycznym. Materiały były zrozumiałe i dobrze przygotowane. Co ważne, wszystkie tematy można przerabiać w wybranym przez siebie czasie. Nie ma żadnego pośpiechu. Dzięki temu dobrze można przyswoić wszystkie informacje. Jestem zadowolona i zdecydowanie polecam kurs. 

Beata: Centrum Doskonalenia Zawodowego daje możliwość udziału w kursach w dowolnym terminie, co jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Bardzo mi się podobało, że mogłam w dowolnym dla siebie czasie przystąpić do kursu. Bardzo dobra, sprawna organizacja kursu. Dziękuję za życzliwość, profesjonalizm i otwartość na kursantów.

Mazur Agnieszka: Państwa Ośrodek daje możliwość udziału w kursach w dowolnym terminie, co jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Bardzo mi się podobało, że mogłam w dowolnym dla siebie czasie przystąpić do kursu. Bardzo dobra, sprawna organizacja kursu. Dziękuję za życzliwość, profesjonalizm i otwartość na kursantów.

Styra: rzetelny

Ps: Świetny kurs, prawidłowo przekazane informacje zwierające kompleksowe treści. 

Marzena Mrozek: Kurs porusza dużo aspektów związanych z rolą kierownika, wychowawcy, opiekuna i nauczyciela. W sposób bardzo szczegółowy opisuje każdy problem. Przepisy prawne oraz obowiązki ciążące na kierowniku/opiekunie wycieczki są wypunktowane, dzięki czemu łatwiej i bezpieczniej jest pełnić te funkcje.

Karolina Kołodziej : Kurs bardzo szczegółowy, polecam !

KAROLINA: KURS BARDZO CZYTELNY, WSZYSTKIE ZAGADNIENIA BARDZO DOBRZE OPRACOWANIE.

kinga: Jestem zadowolona z kursy, bardzo dużo przekazanej wiedzy która będzie potrzebna w praktyce.Polecam :)

Kosiak: Polecam, dzięki wiedzy uzyskanej na kursie moje umiejętności wykorzystam podczas organizowania wycieczek.

Karolina Kołodziej : Bardzo dobrze przygotowany kurs

Ryś Joanna: Kurs bardzo profesjonalnie przygotowany. Wszystko wytłumaczone jasno i rzeczowo.

Iza: Kurs mogę szczerze polecić. Każdy dział został szczegółowo omówiony. Materiały ciekawe i bardzo przydatne. Kursant znajdzie tu wszystkie niezbędne informacje.

Marcin Czyrek: Wspaniale!

Magdalena Łanucha: Kurs na zadawalającym poziomie.

Kruszka: Bardzo przydatny kurs, polecam 

Stanuszek: Polecam 

Agnieszka M: Uzyskałam bardzo dużo niezbędnych wiadomości. Prezentacje bardzo czytelne i zawierające dużo przydatnych informacji.

Natalia M: Bardzo dużo ważnych i istotnych treści, przekazanych w przystępny sposób.

Magdalena Łanucha. : Kurs przebiegał bardzo sprawnie . Materiały potrzebne do kursu o najwyższej jakości . wszystko szczegółowo opisane . Jestem bardzo zadowolona.

Dominika : Kurs ma wysoki poziom- jest tu wszystko szczegółowo omówione, polecam każdemu komu zależy na wiedzy a nie na samym papierku. Jest czasochłonny, ale przygotowany tak abyś mógł sprawdzać stan zdobytej wiedzy z danego zakresu tematycznego. Znajdziesz tu przykłady dokumentów, plany działania, strategie postępowania, case/y, spędziłam nad nim prawie dwa dni, ale mam nadzieję, że do tak profesjonalnie przygotowanych materiałów jeszcze wrócę, na pewno się przydadzą.

MONIKA GAWIN- ŁUKASIK: Kurs bardzo ciekawie opracowany. Jest możliwość spokojnego w dowolnym momencie opracowania tematów a następnie bez pośpiechu wypełnienia testów. Możliwość poprawy testu, nie liczony czas na wypełnienie testu daje słuchaczowi spokój, nie napawa strachem i lękiem, że nie zdążymy wypełnić powierzonych nam zadań. Napisanie  pracy zaliczeniowej nie stanowiło dla mnie żądnego wysiłku, ponieważ tematyka prac była mi znana. Tym bardziej , że każdy z tych trzech tematów może wybrać jeden dla siebie odpowiedni. Test końcowy składa się z pytań, które wcześniej były również zamieszczone na poszczególnych modułach. Każdemu bym poleciła skorzystanie z oferty Centrum Doskonalenia Zawodowego. Sama zaraz po otrzymaniu zaświadczenia o ukończeniu kursu podejmę kolejny, który może być dla mnie przydatny w pracy jako pedagog.

Sylwia Stepanenko: Materiały dydaktyczne zostały przygotowane w sposób estetyczny i przystępny.

Sandra Hübner: Kurs bardzo konkretnie przygotowuje do roli kierownika. 

Agnieszka Szeląg: Kurs bardzo skrupulatny. Dużo treści i informacji. Agnieszka Szeląg 

Sabina Gortych: Kurs bardzo dobrze opracowany , informacje konkretne i rzetelne. Naprawdę polecam

Anna: Bardzo ciekawy i pełen ważnych zagadnień kurs. Gorąco polecam.

Anna Pankowska: Kurs bardzo przydatny, wiedza przekazana w przystępny sposób

Klejdysz Marzena : Kurs poszerzył moją dotychczasową wiedzę, jestem bardzo zadowolona. 

Agnieszka Misiewicz: Bardzo dobrze przygotowane prezentacje materiały bardzo liczne. Treści zostały przekazane w zrozumiały sposób. Kurs spełnił moje oczekiwania.

Sabina Gortych: Kurs bardzo dobrze opracowany, prezentacje zawierają konkretne informacje. 

Agnieszka Szeląg: Kurs na Kierownika Wycieczek  zawiera bardzo dużo treści. Kursant nabył wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz umiejętności umożliwiające podjęcie przyszłego zatrudnienia.Agnieszka Szeląg

Lucyna Gryszczyk-Hepa: bardzo wartościowy kurs

Iza: Kurs dosyć czasochłonny ale wyczerpująco opisuje temat. Polecam

Alicja Klejdysz: Kurs rzetelny, treści przystępne

Rosada Małgorzata: Kurs bardzo przydatne zawiera dużo cennych informacji . Kurs wygodny do wykonania , tematy lekcji są wyczerpujące, pozwala w dogodnym terminie na zrobienie kursu. Polecam serdecznie ten rodzaj kursu. Jestem bardzo zadowolona z formy kursu.Pozdrawiam i Bardzo dziękuję .

Magdalena G: Prezentacje w kursie zawierają wszystkie istotne dla przyszłego kierownika/opiekuna informacje i są przedstawione w przejrzysty i czytelny sposób. Testy sprawdzające wiedzę są odpowiednim podsumowaniem danego działu. Polecam zainteresowanym osobom, a także tym, którzy wahają się przy wyborze kursów. 

KATARZYNA: POLOECAM SERDECZNIE

Kamila: Przyjemny kurs

Renata Hodorowicz : Kurs uważam za bardzo profesjonalny i przystępny.

Malwina Cichecka: Fantastyczny kurs. Bardzo ciekawe materiały, który przydadzą się w pracy nauczyciela. 

Paulina: Kurs bardzo treściwy, wiele przydatnych informacji, pytania logiczne, prezentacje bardzo czytelne i pisane łatwym i zrozumiałym językiem.

Klaudia : Szybko i sprawnie. Polecam 

Aleksandra: Bardzo dobry, rzeczowy kurs. Duża dawka bardzo szczegółowych informacji, fajnie przygotowane prezentacje - polecam!

Dorota Ochmańska: Dla mnie największym atutem kursu była możliwość zrobienia go w dowolnym czasie wtedy kiedy mi pasuje. Dodatkowo ogrom informacji i wiedzy zawarty w kursie który na prawe przygotowuje wielopoziomowo na różne sytuacje, które się zdarzają na koloniach.

Aneta Kaczmarczyk: Uważam, że kurs ten spełnił moje oczekiwania i wyjaśnił mi całą procedurę przygotowania wycieczek czy też wyjazdów np. zimowiska czy kolonie. Prezentacje są przygotowane w sposób przejrzysty i zrozumiały. Materiału jest dużo ale jest on podzielony na kilka działów tematycznych, co jest dużym udogodnieniem. Kurs jest robiony indywidualnie i można poświęcić tyle czasu ile się potrzebuje i zawsze można wrócić do poprzednich tematów.Uważam, że jest to dobra alternatywa dla osób, które nie mogą uczestniczyć w kursach stacjonarnych oraz w obecnej sytuacji w czasie pandemii. Dziękuję za możliwość zrobienia tego kursu online. Pozdrawiam!

Tomasz Krupa: Materiał obszerny i czytelnie przedstawiony 

Dominika Moskwa: Super kurs, polecam każdemu zainteresowanemu

Anna: Kurs kierownika wycieczki oceniam na 6! :) Bardzo przejrzyście i czytelnie przedstawione informacje, duży zakres wiedzy, możliwość wykonania kursu online- polecam wszystkim :)

Niedźwiecka Joanna: Kurs, jest bardzo szczegółowy i intensywny. Polecam

Elżbieta Zając-Tokarz: Kurs bardzo przydatny, lekcje opisane w sposób ciekawy i zrozumiały.

Klaudia: Szybko i sprawnie. Polecam.

Dorota Wisełka : Kurs bardzo dobrze przygotowany 

Wachowiak Honorata: Bardzo szczegółowe i łatwo przyswajalne dane. pozdrawiam

Anna Gwardiak: Super materiały, i czytelny przekaz informacji

Dorota Wisełka: Kurs bardzo dobrze przygotowany.W skali ocen 1-6 przyznaje 6.

Katarzyna Wróbel: Kurs okazał się świetną formą zapoznania z tematyką wycieczek szkolnych, obowiązkami opiekuna i kierownika. Materiały były bardzo rzetelne, praktyczne i sprawnie przedstawione. Jestem bardzo zadowolona z tego kursu.

Kasia : Polecam

Elżbieta Zając-Tokarz: Kurs i poszczególne lekcje bardzo interesujące, ciekawe i konkretnie opisane.  Pytania w teście powielały się w kursie.

Emilia Adamowska: Dużo wiedzy

Dorota Ignasiak: Bardzo dużo materiały, ale o to chodziło.

Mazurkiewicz: Polecam kurs, dużo informacji w bardzo przystepnej formie.

Emilia Kosmala: Super kurs. Bardzo wyczerpujący i bogaty w wiedzę. Bardzo przejrzysty przekaz, zorganizowany i łatwy do opanowania. Bardzo podobał mi się sposób sprawdzania wiedzy po każdym dziale. Testy pomagają zapamiętać i opanować materiał przy czym nie są stresujące gdyż można podchodzić do testu wiele razy. Polecam

Paulina: Bardzo ciekawy kurs posiadający dużo przydatnych materiałów.

Patrycja: Kurs treściwy, szybki, wiele cennych informacji.

Magdalena A.: Kurs był wyczerpujący i zawierał wiele przydatnych informacji w przystępnej do poznawania formie.

Malwina Dolata: Kurs bardzo dokładny. Przeanalizowane są wszystkie ważne elementy, żeby uzyskać kwalifikacje na kierownika wycieczek . 

Kasia: Polecam, materiał bardzo jasno opisany 

Jarosław Krawczyk: Polecam

Radosław Babiński: Bez uwag

Piotr: Bardzo szczegółowo opisane wszystkie tematy, które na pewno przydadzą się w pracy. Polecam wszystkich niezdecydowanym. Pozdrawiam.

Dębek Konrad: Bardzo rzetelny chciałbym nadmienić że dzięki takiemu kursowi będę miał odpowiednią wiedzę do przekazywania ją wychowawcom oraz osobom które będą uczestniczyły ze mną na wycieczkach. Tym bardziej jestem bardziej przygotowany do prowadzenia wycieczek pozdrawiam. 

Agnieszka: Bardzo dobrze przygotowane materiały. Polecam

Karolina: Kurs przedstawiony w sposób czytelny. Polecam

Uczestnik : Kurs zdecydowanie na poziomie. Treściwy i wymagający.Polecam

Gabriela: Jestem bardzo zadowolona. Kurs spełnił moje oczekiwania. Polecam wszystkim zainteresowanym.

Marek: Super

Magdalena Płończak: Kurs czytelny, zawiera ciekawe opisy definicji. Terminy są wyjaśnione w zrozumiały sposób. Tematyka dopasowana do kursu. Podział na prezentacje jest przejrzysty i skrupulatnie uporządkowany. 

Ilona Orenkiewicz: Kurs bardzo bogaty w ciekawe informacje, posiada ciekawe tematy oraz dużo treści.

Agnieszka: Polecam 

Weronika Drużba: Jestem bardzo zadowolona z treści jakie zostały mi udostępnione, rzetelnie przygotowany każdy temat. Wzory dokumentów, oraz wszelka informacja o ich prawidłowym wypełnieniu z pewnością zaoszczędzą mi ewentualnych pomyłek lub rozwieją wątpliwości. 

Agnieszka Szweda- Princ: Kurs bardzo interesujacy, dostarczający wiedzę wychowawczą i poszerzający ją

Agnieszka: Polecam,mega fajny i szybki kurs. Materiał latwy do przysfojenia, napewno skorzystam z innych kursów.

Bartek: Kurs interesujący i bardzo przydatny . Można się wiele dowiedzieć . Polecam 

Grzegorz: Kurs zorganizowany bardzo dobrze. Wiedza usystematyzowana i podzielona w przystępny sposób ułatwiający przyswojenie i szybkie opanowanie materaiłu.

Edyta Skorupka: Polecam 

Jarogniew Tabaka: Kurs dobrze przygotowuje do bycia opiekunem wycieczek, ma masę przydatnych informacji co w przyszłości może bardzo pomóc.

Mateusz Malicki: Jestem zadowolony z odbytego kursu, ponieważ kurs był dobrze opracowany, materiał rzeczowy,  przejrzysty oraz duża ilość materiału szkoleniowego.

Magdalena Sobiecka-Lipińska: Bardzo szczegółowy, bogaty w treść kurs. 

Małgorzata: Przystępna forma kursu i bardzo dobre materiały. Ukończony na 5!

Edyta: Wszystko przebiegło pomyślnie .Polecam 

Figat: Treści rzetelne ogrom wiedzy dla przyszlego kierownika wycieczki

Aleksandra: Kurs godny polecenia 

Dawid Ś.: Bardzo dobry kurs i cenne materiały dydaktyczne.

Pietruszkiewicz: Kurs godny polecenia, szybki i skuteczny

Bartosz Szczypior: Przydatny kurs.

Beata Lewaniak: Wiadomości zdobyte na kursie są bardzo przydatne i przedstawiane w prosty i czytelny sposób.

Krzysiek: szczegółowy opis kursu, wszystko jasno opisane

Zofia Freund: Kurs fajny, wszystko dobrze wytłumaczone :)

Kamila Wróblewska: Jest super będę polecać znajomym.

Pietruszkiewicz: Kurs szybki i bardzo wygodny! Polecam :)

Rafał Jawor: Wszystko OK

Aga: Kurs godny polecenia.

Wróblewski Artur: Jest bardzo pouczająca i dokładna można się wiele nauczyć.

Magdalena Klapa: Dziękuję za bardzo ciekawy i obszerny kurs kierownika wycieczek.

Kasia 77: Kurs przeprowadzony sprawnie,po przeczytaniu rozdziału, jest test, potem test końcowy

Krzysztof: Kurs bardzo szczegółowo opisany, dzieki czemu mozna znakomicie przygotowac się do pracy opiekuna

Wioletta Kotarska: Bardzo szczegółowe podejście do tematu

Szymańska Kamilla: Kurs bardzo wyczerpujący w wiedzę. Bardzo przejrzysty przekaz, zorganizowany i łatwy do opanowania. Bardzo podobał mi się sposób sprawdzania wiedzy po każdym dziale. 

Kamil Chabasiński: Kurs bardzo przyjemny, dostępny i jasny- polecam.

Karol Kubasiewicz: Wszystko dobrze opracowane. Kurs który można zdać w domu i zdobyć dużo wartościowej wiedzy.

Agnieszka Matuszyk: Kurs przystępny edukacyjnie, bogate materiały dydaktyczne.

Solecka Agnieszka: Jestem bardzo zadowolona z możliwości zrobienia kursu online ,pozwoliło mi to za oszczedzić  czas na dojazd . .dzięki możliwości pobrania prezentacji , zawsze mogę wrócić do interesującego mnie tematu .pozdrawiam i polecam

Wiktoria : Kurs świetny, dużo rzetelnych informacji. Jako studentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej świetne uzupełnienie materiału oraz powtórzenie przyswojonych wiadomości. Obszerny i klarownie napisany materiał.

Natalia Wiewióra: Dużo przydatnych materiałów, do których będę z pewnością wracać. Dziękuję za kurs i zdobytą wiedzę. Ciekawą alternatywą byłyby od czasu do czasu prezentacje video, bo tekstu jest naprawdę dość sporo. 

Kasia77: Kurs przeprowadzony bardzo sprawnie, cały materiał podzielony na działy, jeżeli opanuje się materiał z działu, przechodzi się do następnego. 

Joanna: Kurs w przystępny sposób porusza wszystkie niezbędne zagadnienia. Zdecydowanie polecam.

Julia: Jestem bardzo zadowolona, polecam:)

Krzemińska Sylwia: bardzo dobry kurs

Ewa: Bardzo dużo przydatnych treści. Dziękuję

Beata Dźwilewska: TREŚCI CIEKAWE, FORMA PRZYJZNA. SUPER.

Małgorzata Kamyk: Oceniam całą procedurę nauki za bardzo dobrze zorganizowaną, duża ilość materiałów szkoleniowych. Możliwość nauki w dowolnym czasie.

Karolina Ruchała- Zembroń: Kurs przygotowany został wyjątkowo starannie, wiedza z zakresu kursu przekazana była jasno i zrozumiale, a ponadto została poparta wieloma przykładami. Opracowany kurs oceniam bardzo dobrze. 

Anna Junkiewicz: Kurs obszerny zagadnieniowo, dokładnie omawiający każdą kwestię. 

Marcin Hołownia : Polecam, niesamowite , dobry materiał i dokładnie wyjaśnienia 

Magda: Wszystko bardzo sprawnie i szybko. Polecam

Janusz Żywicki: Kurs bardzo merytoryczny i pogłębiający wiedzę na tematy zawarte w poszczególnych lekcjach.

Magdalena Borkowska: Kurs ciekawie poprowadzony. Szybki i konkretny.

Artur Babicz: Dużo czytania, ale bardzo przydatne.

Joanna Kubic: Profesjonalny kurs w przystępnej formie.

Agnieszka Kielczyk: Dziękuję! Bardzo rozbudowany i wyczerpujący wszystkie zagadnienia kurs.

Paulina Koprowska: Wszystko perfekcyjnie przygotowane

Mania : Szybko z dużą bazą informacji.  Polecam

Urszula Szlembarska: Bardzo zadowolona jestem z kursu, wiele przydatnych informacji dzięki niemu uzyskałam.

Magdalena Borkowska: Przejrzysty, wskazujący na najważniejsze kwestie.

Mania 19: Szybko z dużym zasobem wiedzy przekazanym i przydatnym do wykorzystania w organizowaniu wyjazdów.

Alicja Ośródka: Szybko, sprawnie. Polecam 

Daniel Kołt: Kurs ciekawy, pełen wielu dobrych, rzeczowych informacji. Wiele można z niego wynieść. Na pewno przydatny w pracy z dziećmi. 

Hanna Maślanka: Gorąco polecam, rzetelnie opracowany merytorycznie kurs z olbrzymią bazą wiedzy i przykładów.

Paulina Koprowska: Kurs bardzo profesjonalny.Materiały przejrzyste.Polecam

Danuta Wohs: Profesjonalny, rzeczowy, materiał dostosowany do kursanta 

Stanko: Bardzo dobrze opracowany materiałdo kursu. Miła obsługa. Polecam

Alicja: Treści przedstawione w sposób przystępny. Rzetelnie i  przejrzyście przygotowane treści. Gorąco polecam

Grzegorz : Szkolenie, Szybkie Sprawne i dokształcające.Pozdrawiam 

Beata Dźwilewska: Treści bogate i interesujące. forma kursu przyjazna dla kursantów.Dziękuję.

Karolina: Super kurs, tematy świetnie przedstawione

Gabriela Gierba: Pomimo obszernego materiału, kurs przeprowadzony jest w bardzom przystępnej formie, dostarcza szerokiego zakresu wiedzy przygotowując do pełnienia nowej roli w życiu zawodowym.

Magdalena Wilk: Jasne, czytelne zasady, bogaty merytorycznie program, weryfikacja umiejętności po każdym dziale. 

Karolina Trojanek: Polecam 

Joanna: Kurs bardzo pomocny z duzym zakresem materiału. 

Ewa Bab: Dziękuję  za możliwość odbycia kursu. 

Beata Rogala: Bardzo efektywny kurs. Polecam

PATRYK GADZIŃŚKI: Moim zdaniem bardzo bogaty w wiedzę kurs. Kurs powinien obejmować także kwalifikacje kierownika wypoczynki i opiekuna wypoczynku ponieważ większość dotyczy tych tematów.

Beata Dźwilewska: Tematyka bardzo ciekawa, forma kursu przyjazna dla zapracowanej osoby.

Agata Grądzka : Kurs bardzo dobrze przygotowany wszystko jasno i czytelnie opisane 

Anna Kałdońska: Kurs przygotowany bardzo rzetelnie. Prezentacje jasne i czytelne.

Marta M.: Bardzo dużo ciekawych informacji. Warto sobie poukładać wiedzę, usystematyzować i przypomnieć niektóre zapomniane wiadomości.

Anna Pomykała: Kurs, a właściwie sposób w jaki krok po kroku musimy przeanalizować samodzielnie tematy, był dla mnie bardzo dobry.Chętnie zapiszę się jeszcze na jakiś kurs.

Weronika Kołek: Kurs jasno i czytelnie skonstruowany. Dużym plusem jest możliwość rozłożenia szkolenia w czasie. 

Malwina F.: Kurs wyczerpuje temat. Bardzo dobrze przygotowuje potencjalnego opiekuna wycieczek szkolnych. 

Jacek: Kurs szybki i komfortowy. Bardzo dużo przydatnych i ciekawych informacji. 

W. Edyta: Szkolenie bardzo sprawne. Dużo informacji, ciekawie opisane tematy.

Kasia: Kurs bardzo fajny, dużo przydatnych wiadomości i łatwość dostępu. Polecam

Joanna Hytra: Kurs bardzo przydatny, sporo się dowiedziałam.

Agnieszka Fajerska: Kurs odbył się w bardzo przystępnej formie. Z pewnoścuą polecę go znajomym. 

Gosia: Kurs zawiera dużo ciekawych informacji, tematy są uporządkowane. Bardzo się cieszę z formy online.

Beata: Wszystko ok

Agata: Bardzo treściwy kurs, wiele wiadomości, które są w bardzo przystępnej formie. Polecam

Barbara Rekowska: Kurs profesjonalny ,szybki i przyjemny. Materiał przejrzysty 

Agnieszka Nowak: Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w kursie. Kurs zawierał wiele istotnych, merytorycznych treści z których na pewno będę korzystać .Możliwość korzystania z materiałów dydaktycznych bardzo ułatwiła mi naukę.

Jacek: Kurs zawiera bardzo dużo ważnych kwestii. Wygodna forma i mnóstwo materiałów ciekawych.

Rafał B: Szybko i sprawnie.

Ciastoń : Bardzo szczegółowo i wyczerpująco poruszono wszystkie kwestie mogące mieć wpływ na rzetelne i kompetentne wykonywanie swoich obowiązków.

Dominika: Szybko i sprawnie. 

Ewelina : Szybko i sprawnie. Materiały przygotowane w bardzo dobry sposób. 

Karolina Nowopolska: Super kurs. Wszystkie informacje napisane w sposób jasny i klarowny z podanymi przykładami. Z pewnością skorzystam z przykładowej dokumentacji dotyczącej wypoczynku, w szczególności ze wzorów dokumentów. Pozdrawiam serdecznie

Mateusz: Sprawnie i szybko!

Tomasz: Kurs bardzo dobrze przygotowany, bogata baza wiedzy wraz z odpowiedziami na najbardziej nurtujące pytania. W pełni przygotowuje do pracy z dziećmi i młodzieżą.

ANNA FEDOROWICZ: Witam serdecznie. Jestem bardzo zadowolona z opracowań jakie zostały uwzględnione w kursie na kierownika wycieczki. Bardzo dużo przydatnych wiadomości. Jestem zadowolona z  wyboru takiej formy kursu. Kurs spełnił moje oczekiwania.

Karol: Fajny Kurs

Agnieszka: Kurs obszerny i bardzo dobrze przygotowany, zawiera dużo cennych informacji. 

Anetta: Bardzo przejrzysta i przystępna forma kursu.Super materiały,które naprawdę dobrze i rzetelnie przygotowują do podjęcia funkcji kierownika wycieczek.

Milena Nalewajek: Przyjemny i interesujący kurs, duża ilość materiału, który jest czytelny. 

Katarzyna Żynda: Kurs bardzo obszerny, dużo potrzebnych informacji, jestem bardzo zadowolona.

Monika Anuszkiewicz: Kurs przeprowadzony na bardzo wysokim poziomie, zawiera wiele cennych wskazówek oraz informacji.Cieszę się, że uczestniczyłam w tym kursie, ponieważ zdobyłam drogocenną wiedzę na temat opiekuna/kierownika wycieczek.

Tomasz Kuśnierz: Kurs bogaty w zróżnicowana wiedze tematyczna w przystepnej formie.

Dorota: Bardzo dobry i przyjemny kurs, wiele dobrze dobranych tematów. Wszytsko opisane jasno i przejrzyście 

Milena N-ek : Dużo przydatnych materiałów, cieszę się, że mogłam ukończyć kurs mimo pandemii. 

Weronika M.: Metoda e-learningowa jest super. Jestem zadowolona formą przekazu wiadomości, materiał do nauki przejrzysty, elastyczny czas uczestnictwa w kursie. Kurs na 5+. Dla mnie rewelacja!

Joanna D.: Kurs bardzo ciekawy i wartościowy. Jestem bardzo zadowolona z formy kursu, bardzo profesjonalny, doskonale opisuje wszystkie aspekty. Polecam

Milena N.: Kurs bardzo przyjemny, zawiera dużo informacji, które są bardzo przydatne. Polecam. Moja ocena to 5/5.

Aleksandra Wawruch: Kurs online w czasie pandemii to super opcja bez wychodzenia z domu. Materiały solidne i przejrzyste. Polecam :)

TRZYBIŃSKA MARZENA: Witam,jestem bardzo zadowolona z kursu.Wszystkie informacje zostały przekazane w sposób rzetelny i dokładny .Dzięki temu mogłam pogłębić swoją wiedzę a w przyszłości sumiennie ją wykorzystać .Polecam

Iwona Jarocka: Bardzo dobrze przygotowane materiały , dużo wiedzy . Kurs przeprowadzono w sposób rzetelny i profesjonalny . Polecam 

Antonina G: Kurs bardzo przejrzysty, dobrze przygotowany. Materiały obszerne, szczegółowe, pomocne. 

Helena Irena Rusińska: Kurs pełen profesjonalizmu. Bardzo tematyczny. W sposób przejrzysty , czytelny, szczegółowy zostały  przedstawione informacje dotyczące   kursu.Dziękuję....

Sylwia: Materiały kursowe są czytelne. Kurs bardzo dobrze przygotowany pod względem merytorycznym i pod względem formy. Polecam z czystym sumieniem.

Manuela Kleist: Kurs jest bardzo bogaty w wiedzę. Polecam!

Zosia: Kurs bardzo przydatny. Polecam! 

Manuela Kleist: Kurs bogaty w wiedzę, zawiera bardzo dużo informacji, polecam! 

Marta Wierońska-Zachara: Kurs zawierał bardzo szczegółowe informacje przekazane w przejrzysty sposób.

Zosia: Kurs okazał się bardzo przydatny i wartościowy. Polecam!

Martyna Ch: W mojej opinii Kurs Kierownika Wycieczek (Opiekuna Wycieczek) został rzetelnie przygotowany. Wszystkie materiały załączone w programie są przekazane w formie przystępnej i czytelnej dla odbiorcy. Zamieszczone są tam najpotrzebniejsze moim zdaniem fakty i informacje niezbędne podczas pełnienia funkcji kierownika. Oceniam kurs bardzo pozytywnie. Na pewno wrócę jeszcze do Centrum Doskonalenia Zawodowego. 

Dorota N.: Kurs wysoce merytoryczny. Nie spodziewałam się, aż tak wysokiego poziomu od kursu internetowego. Gratuluję pomysłodawcom i autorom.

Anna: Kurs bardzo rzetelny. Dużo przydatnych informacji, w łatwo dostępnej formie

Łukasz: Jestem zadowolony z kursu. Ten program jest szczegółowy, przydatny i także łatwe się czytać. 

Magdalena: Kurs opracowany bardzo szczegółowo. Mnóstwo przydatnych i niezbędnych informacji w pracy opiekuńczo - wychowawczej. Plusem kursu jest to, że można do niego wrócić w każdej wolnej chwili. Polecam!

Klaudia S.: Uważam, że kurs został przygotowany w sposób zrozumiały. Prezentacje załączone do każdego tematu zawierają informacje zwięzłe i na temat.

Lidia : Jestem pod wrażeniem przygotowanych prezentacji i zawartych w nich informacji wyczerpujących i bardzo przydatnych. Wielkie brawa dla organizatorów 

Aleksandra G: Jestem zadowolona z kursu. 

Aleksandra G: Jestem zadowolona z kursu.

Marika Adamowicz: Program edukacyjny obszerny, szczegółowy. Przydatny przyszłościowo.

Natalia Kokoszewska: Treści bardzo merytoryczne, dużo informacji. Prezentacje bardzo ciekawe.

Anna: Polecam, szybko i sprawnie

Ela: Bardzo dobry kurs. Dużym plusem jest to, że można go robić w wolnej chwili, nawet po godzince dziennie lub przez cały dzień hurtem, na spokojnie beż stresu. Super :-)

Anita Wojciechowska: Kurs zawiera dużo przydatnych informacji przedstawionych w sposób interesujący dla kursanta.

Izabela Rębisz: polecam :)

Niezgoda Sandra: Wiele ciekawych informacji, dobrze przyswajalna forma ,łatwo się czytało poszczególne prezentacje. Polecam serdecznie :)

Wiktoria Gryniuk: Kurs zawiera dużo przydatnych informacji przedstawionych w sposób interesujący dla kursanta.

Kuba: Kurs w pełni profesjonalny. Można na spokojnie bez wychodzenia z domu zdobyć w pełni profesjonalną wiedzę. Dodatkowym atutem kursu jest możliwość pobrania prezentacji. Polecam

Tadeusz K.: Uważam, że kurs jest merytorycznie przygotowany, można było z niego wydobyć dużo cennych informacji na temat geografii, działania w kryzysie, czy pierwszej pomocy. Cieszę się, że Centrum Doskonalenia Zawodowego wyszło z taka propozycja odbycia kursu online, szczególne teraz w czasie pandemii jest to wskazana forma podwyższania kwalifikacji zawodowych. Dziękuję za kompetentne przygotowanie testów, które dawały możliwość odświeżenia wiadomości. Pozdrawiam z wyrazami szacunkuTadeusz K.

Natalia Grzeszuk : Uzyskałam bardzo dużą ilość wiedzy, którą wykorzystam w mojej pracy, jak również i w przyszłości. Wszystko jest ciekawie i zrozumiale opisane. Polecam! 

Łożyńska: Dokumentacja była bardzo dobrze przygotowana, materiały dydaktyczne w 100% uzupełniły konieczną wiedzę do zaliczenia testów. Polecam kurs Centrum Doskonalenia Zawodowego.

Małgorzata Witek: Kurs niezwykle treściwy, merytoryczny i ciekawy. Dużo się dowiedziałam, a bardzo dokładny system sprawdzania wiedzy weryfikował zdobywaną przeze mnie wiedzę. 

Katarzyna: Szybko i sprawnie. Polecam

Maciej Pertek: Bardzo dobrze przygotowany kurs.

Agata Trzósło: Bardzo przydatny i na wysokim poziomie kurs.

Kinga Głowacka: Kurs spełnił moje oczekiwania.

Małgorzata Michalak: Kurs rzetelnie przygotowany, treści wyczerpujące. Dogodna była możliwość edycji tematów w dowolnym czasie. Jestem zadowolona.

Marek Miśta: Przyznaje, że ilość materiału jest naprawdę dobra i porządnie przygotowana. Ubogaciło to moją wiedzę i upewniło mnie w wielu kwetiach i tematach.Bardzo cenię sobie wykłady i informację w nich zawarte.Jestem przekonany , że w przyszłości  będę korzystał w Państwa dokumentów. 

Anna Wociór: Kurs bardzo ciekawy, dużo materiałów.

Naskręt: Kurs bardzo wyczerpujący. Mnóstwo informacji oraz materiałów. 

Czoska Danuta: Kurs interesujący oraz tematy bardzo ciekawe i wyczerpujące.

ARTUR SACHA: Bardzo przystępna forma zaliczeń oraz dużo przydatnych informacji które są bardzo potrzebne w czasie wycieczki. pozdrawiam

Magdalena Lipina: Bardzo wartościowy kurs. Materiały, które zawiera są jasne i proste w przyswojeniu, a jednocześnie zaspokajają wiedzę, którą chciałam zdobyć. Każdy temat jest bardzo dokładnie opracowany i wyczerpany, nie mam żadnych dodatkowych pytań. 

Klaudia Ładziak : Bardzo przydatny kurs. 

Paulina: Bardzo dobry kurs. Polecam.

Marta: Cenne źródło wiedzy.

Grzegorz: Kurs praktyczny i bogaty merytorycznie. Wszechstronna wiedza i pełny zakres obowiązków dla każdego opiekuna wycieczek.

Marta Bulicz:  Kurs okazał się bardzo interesujący i zawierał dużo cennych i ciekawych zagadnień

Ewa Widera-Raczek: Kurs został bardzo dobrze opracowany i przygotowany. Prezentacje i materiały przedstawiają najważniejsze zagadnienia. Materiał  można w łatwy sposób przyswoić. Serdecznie polecam kurs. 

Monika: Super kurs

Monika Rosińska-Araucz: Kurs idealny dla zapracowanych osób. Dużo przydatnych informacji, które można zapisać , wydrukować, napewno przydadzą się na przyszłość. Polecam

Monika Klukowska: Bardzo przydatny kurs, dużo wiadomości. Prezentacje w pełni wyczerpujące temat.

Justyna Szweryn: Kurs uważam za bardzo szczegółowy i wnikliwy. Dostarcza wiele niezbędnych informacji dla osoby pełniącej funkcję opiekuna wycieczek.Dziękuję!

Zdenkowska Bożena: Kurs opracowany w sposób wyczerpujący temat. Przygotowany solidnie, ładnie graficznie. Podzielony tematami, co ułatwiało czytanie i przyswajanie informacji.Muszę jednak przyznać, że kurs czasochłonny i wymagający zaangażowania.Wielkim plusem jest to, że można te materiały pobrać i wrócić do nich w późniejszym terminie, a także to, że dyplom z ukończenia kursu zostanie przesłany przez Państwa.Polecam. 

Danusia Nowak: Polecam! Bardzo fajny kurs! 

katarzyna: Kurs był super , bardzo duzo wiedzy , ktora przyda sie rownież w innych sytacjach .. moja ocena to 6+

Katarzyna Kwaśniewska: Muszę pochwalić kurs który odbyłam w formie online. Zaproponowane treści były obszerne i usystematyzowane. Przejrzysta konstrukcja kursu (rozbicie na tematy,dodane załączniki oraz przewidziany limit czasowy pozwalały na dogodną realizację poszczególnych lekcji.Wiadomości uzyskane w czasie kursu bardzo mi pomogą w dalszej pracy. Życzę wielu sukcesów w opracowaniu i realizowaniu dotychczasowych oraz nowych, ciekawych form doskonalenia zawodowego. Pozdrawiam:-) 

Katarzyna: Wszystko fajnie opisane. Wspaniałe testy.

Tomasz Seliga: Wszystko dobrze, na wysokim poziomie, dużo wiedzy, materiału na prawdę jestem bardzo zadowolony

Marta Graczyk: Uważam, że kurs z zakresu Kierownik Wycieczki był interesujący i bardzo przydatny. Zostało poruszonych wiele elementów z którymi wcześniej nie miałam styczności. Dzięki szkoleniu pogłębiłam swoją wiedzę w zakresie organizowania, oraz przestrzegania zasad przydatnych podczas różnorodnych wyjazdów. 

AGS: Bardzo praktyczny kurs. Duża baza wiedzy.

Agnieszka: Kurs był bardzo inspirujący. Wymagał rzetelnej pracy ale dzięki temu moja wiedza znacznie się zwiększyła.

Tomasz Wojciechowski: Jestem zadowolony z takiej formy szkolenia.Zaoszczędzony czas, oraz możliwość wykonywania poszczególnych zadań w dogodnym dla mnie terminie.Polecam to szkolenie.

Tomasz Seliga: Bardzo dobrze zorganizowany kurs, mnóstwo ciekawych tematów i zagadnień poruszonych podczas odbywania kursu. Dowiedziałem się dużo nowych i ciekawych rzeczy a także pogłębiłem swoją wiedzę.

Iwona Jaremko Saletnik: Kurs oceniam bardzo pozytywnie. Bardzo duża dawka informacji w bardzo przystępnej formie, bez konieczności wychodzenia z domu. Dzięki kursowi zdobyłam dodatkowe kwalifikację, które pozwolą mi na podjęci dodatkowej pracy w tak trudnych czasach. Wszystkie niezbędne zagadnienia zostały ujęte w materiałach.Dziękuję bardzo.Iwona

Ola: Ciekawy,ushystematyzowany test,napisany prostym językiem.

superr polecam: kurs super polecam, Marta Zalewska

Hojan: Materiały i treści zawarte w kursie były bardzo ciekawe i przydatne. 

A. Ł: Kurs prowadzony przez Centrum Doskonalenia Zawodowego był na najwyższym poziomie, ogromna wiedza z zakresu organizacji wycieczek ale również innych dziedzin z zakresu pedaogigki.  Materiały przygotowane idealnie, czytelne, przejrzyste. Organizacja szkoleń bez zarzutu.

Magdalena Brylewska-Pinda: Bardzo dużo ciekawych informacji. Dziękuję 

Katarzyna Chomik: Z kursu jestem zadowolona, ponieważ był opisany w klarowny sposób. Prostym językiem zrozumiałym nawet dla laika.

Sylwia.: Kurs bardzo szczegółowy,

Iwona Pilarska: Dziękuję bardzo, za możliwość uczestnictwa w kursie Kierownika Wycieczek. Kurs sprostał moim oczekiwaniom. Wiedzę uzyskaną na kursie na pewno wykorzystam w pracy.Zdobyta wiedza zostanie wykorzystana w praktyce.

Paulina: Bardzo dobrze przygotowany kurs, bogata wiedza, możliwość nieograniczonego czasu na zrealizowanie kursu. 

Katarzyna: Bardzo przejrzyste informacje, mnóstwo potrzebnej wiedzy. Testy szczegółowe ale z najważniejszych treści. Można samodzielnie wyznaczyć kiedy i ile czasu chcemy na to poświęcić. Świetna sprawa. Polecam jak najbardziej :)

Kris: Polecam kurs.

Anna B.: Kurs praktyczny i bogaty merytorycznie. Wszechstronna wiedza i pełny zakres obowiązków dla każdego opiekuna wycieczek.

Agnieszka: Merytoryczne przygotowanie kursu na najwyższym poziomie, wiedza obszerna.Serdecznie polecam wszystkim łaknącym wiedzy i chcącym podnieść swoje kwalifikacje.

Małgorzata Gruszecka: Bardzo profesjonalnie przygotowany kurs

Iwona Kot: Jestem bardzo zadowolona z kursu. Materiał szkoleniowy był bardzo bogaty, treści przedstawione w sposób konkretny i zrozumiały, wiele przykładów, wzory dokumentów, przepisy prawne, dużo wskazówek. Ponadto bardzo przydatne i w prosty sposób przedstawione zasady działania podczas wycieczek, obowiązki poszczególnych osób zaangażowanych w planowanie i przeprowadzenie wycieczek. Czas poświęcony na kurs uważam za dobrze wykorzystany. Cena jest również adekwatna do treści. Dziękuję

Zielińska: Rzeczowy, interesujący, poruszający wiele tematów kurs, w którym bardzo przydatne były przypisy dzięki którym mozna indywidualnie według potrzeb rozszeczyć swoją wiedzę.

Katarzyna Augustyniak : Szybka i przyjemna 

Pawlikowska Agnieszka: Kurs bardzo rozpięty tematycznie. Pracochłonny. Jednak odświeżający zapomnianą wiedzę. 

Paweł K.: Udostępnione materiały dla kursantów są przygotowane profesjonalnie. Polecam.

Iwona Porembska: Kurs dobry merytorycznie, dużo przydatnych informacji

Wiktoria Nowak: Kurs przyjemny w nauce serdecznie polecam

Iwona: Szybkie do przyswojenia i rzetelne informacje

Magdalena: Bardzo fajny kurs, polecam.

Mariusz Cielecki: Kurs bardzo wyczerpujący , materiały bardzo ciekawe i odpowiadające na zagadnienia. Bardzo czytelny przekaz.  Na pewno  godny polecenia innym.

Magdalena Tarnówka: Kurs bardzo przydatny, pełen ciekawych informacji, które poszerzają wiedzę.

Magdalena Grudzień: Dziękuję za możliwość uczestnictwa w kursie.

Profus Sylwia: Bardzo interesujący kurs. Prezentacje przejrzyste o różnorodnej tematyce. Dużą zaletą kursu jest to, iż można go realizować w dowolnym czasie. Ponadto posiada wiele praktycznych wskazówek, co niewątpliwie jest dużą zaletą dla początkujących osób. 

Daniel: Super kurs, polecam.

Daniel: Szybki i prosty kurs, polecam.

Damian Czak: Temat wyczerpany w każdym aspekcie. Polecam!

K.Belza: Kurs jest przygotowany bardzo profesjonalnie. Materiały pomocnicze są bardzo treściwe i  czytelne.

Kamil: Dziękuje. Kurs bardzo ciekawy, rzeczowo wyjaśnione, to co potrzebne w funkcji kierownika wycieczek. Polecam. 

Wioletta : Polecam. Kurs zawiera wiele cennych informacji przydatnych w pracy z dziećmi.

Monika Wlazłowska: Dużo materiału, bogaty tematycznie.

Mateusz Grzegorczyk: Polecam

Mateusz Grzegorczyk: Cenne informacje, możliwość zapisywania wykładów. Dogodna forma online bez ograniczenia czasowego. Polecam 

Monika W: Materiały opracowane na wysokim poziomie, zbiór wiedzy profesjonalnej i szczegółowej. 

Daniel Opęchowski: Kurs do zrobienia w każdych warunkach i o każdej porze. Dużo przydatnych materiałów z których można czerpać wiedzę niezbędną do ukończenia kursu i jak najlepszego przygotowania do roli opiekuna bądź kierownika wycieczek. Polecam kursy Centrum Doskonalenia Zawodowego!

Anna Z.: Kurs przygotowany merytorycznie. Bardzo dużo przydatnych przepisów i informacji. Szczegółowo omówiony każdy temat.

Samuela: Moim zdaniem bardzo dobry kurs. Dużo szczegółów, dużo czytania ale naprawdę warto. Dziękuję

Adriana: Dziękuję bardzo za możliwość przeprowadzenia kursu w bardzo przyjemnym wymiarze.Pozdrawiam

Iwona Czub: Kurs bardzo przystępny, dostosowany do  indywidualnych potrzeb każdego kursanta.

K.Walaszczyk: Kurs rzetelny, prezentacje zawierają dużo wartościowych informacji i aktualnych wytycznych.

Marta Kaim: Bardzo profesjonalny. Treści są bardzo dobrze i zrozumiale napisane. W każdym temacie jest dużo ważnych informacji, szczegółowo i wyczerpująco omówionych.

Tomasz: Wszystko jest intuicyjne, łatwe do zrozumienia i obejmuje szeroki zakreś wiadomości.

Anna O.: Witam,kurs oceniam bardzo wysoko. W ciągu dwóch dni zdobyłam bogatą wiedzę na temat organizacji wycieczek, praw i obowiązków kierownika i opiekuna wycieczek i innych. Naprawdę polecam!

Adam Szpalerski: Bardzo dobry kurs.

Barbara Bartecka: Kurs bardzo rozległy, wyczerpujący tematykę pod każdym względem. Bardzo przydatne wiadomości. 

Patrycja Jasek: Kurs okazał się niezwykle przydatny w mojej pracy zawodowej. zdobyte informacje pomogą w organizacji wycieczek szkolnych. Ogrom wiedzy na pewno wykorzystam w pracy z dziećmi.Dziękuję. 

Iwona Porembska: Kurs rzetelnie przygotowany, duzo przydatnych infromacji

Iwona Porembska: Dużo przydatnych informacji

Iwona Porembska: Kurs profesnolanie przygotowany, konkretne i potzrebne zagadnienia

Anna Bryła: Jestem zadowolona z  wiedzy jaką uzyskałam. Zagadnienia zostały przedstawione w sposób zrozumiały, prezentacje były  ciekawe. Miałam możliwość zapoznania się z nowymi , przydatnymi informacjami.

Alicja Wiśniewska : Kurs oceniam pozytywnie.

RENATA WALENDA: Kurs jest bardzo rzetelnie przygotowany. Polecenia i informacje przekazane są w sposób czytelny, jasny i zrozumiały. Porusza wszystkie istotne informacje w tym zakresie. Przyznam, że jest wymagający, ale przy takim stanowisku to zrozumiałe. 

Aneta: Kurs zawiera wszelkie niezbędne informacje.

Daria Duraj : Fajnie zrobiony. Dobrze opracowany. 

Daria Duraj: Bardzo dokładny,rzetelny, zawierający istotne informacje. Trochę stresujący. Zawierający różnorodne formy przekazy za co daje duży plus.

Krystyna Kaczmarek: Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy na temat pracy z grupą jako kierownik. Na pewno zdobyta wiedza przyda się w realizacji zawodowej i również posłuży jako dobry warsztat na przyszłość.

Magdalena Zaworska: Kurs przebiegł prawidłowo, uzyskałam wiele przydatnych informacji, dzięki którym kierownictwo wycieczek będzie przebiegało według ustalonych norm i zasad.

Szymon Janicki: Kurs ten był bardzo przydatny. Było wiele ciekawych informacji, które mogę wykorzystać w pracy kierownika wycieczek.

KATARZYNA: BARDZO CIEKAWY KURSMATERIAŁY INTERESUJĄCE, WIELE CENNYCH INFORMACJI . POLECAM

Katarzyna Zajączkowska: Kurs jest świetnie zorganizowany pod względem organizacyjnym i merytorycznym 

Monika : Kurs spełnił moje oczekiwania. 

Barbara Gawlik: Kurs można robić w dowolnym czasie, co sprzyja skupieniu się i uważnemu zapoznaniu  z wiadomościami. Zachęca do zgłębiania tematu. 

Monika Śnieżek: Kurs bardzo mi się podobał. Dziękuję za cały zasób wiedzy. Poleciłabym go każdemu!

Sławomir Lebiedzik: Bardzo dobry merytorycznie kurs. Solidnie przygotowany, a atrakcyjnej formie.

Agnieszka: Kurs w bardzo przystępnej, ciekawej formie. Wyczerpuje temat. Dziękuję i polecam.

Karolina: Treść przystępna, skoncentrowana. Taka forma pigułki wiedzy (bardzo wyczerpującej). 

Judyta: Kurs zdecydowanie polecam. Treści są przekazywane w przystępny i zrozumiały sposób. 

Ewa: Kurs oceniam bardzo pozytywnie. Profesjonalnie przygotowany, szeroki zakres wiedzy, wszystko podane w przystępnej formie. Ponadto daje on możliwość edukacji w dogodnym dla siebie czasie.

Karolina: Dużą zaletą kursu jest fakt, że jest on nieograniczony czasowo. W kursie zawarte zostały ciekawe informacje. Zaletą kursu jest także różnorodność : treści, prezentacje i filmiki. 

Magdalena Fic: Jestem bardzo zadowolona z kursu. Zostałam profesjonalnie przygotowana by pełnić obowiązki opiekuna wycieczek.  Bardzo dziękuje i Pozdrawiam serdecznie. 

Aneta: Kurs ciekawy, wyczerpujacy temat.

Marzena: Kurs oceniam jako bardzo przydatny i szczegółowy.

Ania: Kurs Kierownika Wycieczek oceniam pozytywnie. Uważam,że wyniosłam dużo z tego kursu. Wiedza  którą zdobyłam na pewno mi się przyda.

lidia Pałka-Kaim: Kurs bardzo dobrze przygotowany, dużo dobrych materiałów potrzebnych do przygotowania kursu.

Różycka Natalia: Bardzo dużo informacji dzięki którym więcej wiemy .

Sylwia Sobiczewska: Kurs bardzo dobry, rzetelne i sumienne przygotowanie kursantów :) każdy temat został dokładnie omówiony oraz wytłumaczony w sposób zrozumiały

Marzanna Kuczerepa: Kurs ciekawy. Wiele się nauczyłam. Duży plus to brak ograniczeni czasowego!

Rybarczyk Natalia : Kurs na kierownika wycieczki, to bardzo ważny i przydatny kurs. Dzięki niemu mogłam zaznajomić się z wieloma ćwiczeniami, filmikami i prezentacjami. Zapoznałam się z ważnymi zagadnieniami, które na pewno będę mogła wykorzystac w dalszej pracy.

Marzanna Kuczerepa: Bardzo dogodna forma! super, że bez ograniczeń czasowych.Bardzo dużo się nauczyłam. Dziękuję

Sabryna : Dziękuję za możliwość zrobienia kursu online podczas gdy trwa walka z wirusem. Wszystkie materialy i nagrania uważam za bardzo pomocne i konkretne. 

Marta M.: Kurs przeprowadzony rzetelnie z szeroką wiedzą oraz zasobem informacji.

Maciej Kuptel: Fajny kurs. Można się wiele nauczyć. 

Nowak Grzegorz: Kurs uważam za bardzo dobry. Dla mnie jako osoby, która pierwszy raz spotkała się z tą tematyką materiał został przedstawiony w sposób zwięzły i dobrze podzielony tematycznie. Program jest bardzo bogaty w wiadomości, które na pewno zostaną przeze mnie wykorzystane w odpowiedni sposób. Widomości podane w tym kursie poszerzyły w dużym stopniu moja wiedzę.

Katarzyna: Przyjemny kurs, dużo przydatnych filmików i informacji.

Piotr Tokarczyk: Bardzo dobry, rzeczowy kurs, wymagający zaangażowania i poświecenia sporej ilości czasu.

Aleksandra Korycka: Kurs przygotowany bardzo profesjonalnie. Na platformie znajduje się bardzo dużo cennych informacji.

KasiaB: Bardzo dużo przydatnej wiedzy, sprawnie, fachowo polecam

Paulina: Bardzo rzetelny kurs, polecam.

Michał: Bardzo dobry kurs, masa fachowej wiedzy, oraz wszystkie niezbędne dokumenty

Marta Lenart: Kurs konkretny, bogaty w informacje, akty, wzory dokumentów, itp. Bardzo fajną opcją jest możliwość pobrania załączników. Nie można pominąć oczywistej zalety kursu, która tkwi w jej formie. W dzisiejszych czasach zdobywanie umiejętności i kwalifikacji poprzez platformy e-learningowe są wygodną, szybką i profesjonalną opcją. 

Biskup Kacper: Kurs naprawdę bardzo wyczerpał temat. Kurs również zawiera całą dokumentacje potrzebną kierownikowi wycieczki, co z pewnością bardzo mi się przyda przy organizacji biwaku. 

Aleksandra Korycka: Kurs zawiera wiele przydatnych i ciekawych informacji. Całość podzielona jest na kilka partii materiału, dzięki czemu łatwiej można go zrozumieć. Bez wątpienia mogę stwierdzić, że znalazłam w nim wszystkie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

Lidia Domagała: Kurs przygotowany w przystępny sposób, przydatne i niezbędne informacje. Spodobało mi się to, że duży nacisk został położony na bezpieczeństwo i umiejętności udzielania pierwszej pomocy. Dziękuję, że mogłam Tutaj doskonalić swoje umiejętności i poszerzyć wiedzę z zakresu turystyki.  

KB: Merytoryczny kurs, bardzo dużo się dowiedziałam i tę wiedzę na pewno wykorzystam jako kierownik wycieczki / zielonej szkoły.

Pielenc: Kurs przeprowadzony profesjonalnie. Dużo ważnych i potrzebnych wiadomości.

Nauczyciel wczesnej edukacji: Kurs był bardzo pomocny, zawiera wiele cennych informacji i praktycznych wskazówek.

KasiaB: Kurs spełnił moje oczekiwania, ogromna dawka praktycznej wiedzy, przydatnych i bardzo ważnych materiałów, przygotowuje do pracy oraz zwraca uwagę na istotne kwestie takie jak bezpieczeństwo, pierwsza pomoc, bardzo polecam 

Kinga Domańska: Kurs kierownika wycieczek jest moim zdaniem bardzo przydany. Ukończenie tego kursu pozwoliło mi znacznie pogłębić moją wiedzę w zakresie bezpieczeństwa oraz dobrej organizacji wycieczek szkolnych i przedszkolnych. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam do niego przystąpić i zgłębić jeszcze bardziej wiedzę w tym temacie.

Aleksandra Brzezińska : W mojej ocenie kurs jest wykonany profesjonalnie a wiedza w nim przedstawiona w sposób przystępny. Państwa instytucję oceniam bardzo wysoko i sądzę, że jeszcze skorzystam z kolejnych kursów.Pozdrawiam

Piotr : Ciekawy i bardzo przystępnie skrojony.

monika kajdy: ten kurs jest bardzo fajny, ciekawy ipomyslowy.Polece go znajomym dziekuje

Małgorzata Wójcicka: Kurs przygotowany jest na najwyższym poziomie. Różnorodność materiałów sprawia że nauka jest przyjemna i bardzo interesująca. Tematy są przedstawione wyczerpująco, w dostępnych materiałach można znaleźć odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

Jakub Majka: Jestem w pełni zadowolony z kursu. Profesjonalne przygotowanie, materiały oraz odpowiednie kryterium oceniania. Polecam gorąco!!!!

Natalia: Bardzo wiele się dowiedziałam. Podobało mi się to, że była możliwość powrotu do załączników. Jestem zadowolona z kursu!

Banyś: Kurs spełnia moje wymagania.

Mateusz Łękawski : Kurs bardzo przystępny. Dużo przydatnych informacji w zawartych materiałach. Bardzo wygodna forma. 

Edyta Wiśniewska: Super kurs

Monika 27,01,2020: Bardzo fajna i wygodna forma Kursu. Kiedy masz chwilkę wolnego czasu to siadasz i piszesz. Dodatkowo dostajesz dużo materiału edukacyjnego , który przydaje się nawet po skończonym kursie. Polecam.

Edyta Wiśniewska: Bardzo dobrze przygotowany kurs, ciekawe informacje i niezbędne by być kierownikiem wycieczek.

Agnieszka: Kurs w bardzo przystępnej formie. Ciekawie prowadzony, możliwość zaliczeń cząstkowych i powtórzeń.

Ewa: Kurs ciekawy i wyczerpujący. Serdecznie polecam.

Monika: Kurs przeprowadzony w sposób ciekawy i merytoryczny. Polecam!

Kasia: Kurs przyjemny w obsłudze, wszystko jasne i klarowne. Duży plus za stały dostęp do materiałów.

Justyna : Kurs świetny. Idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych. Materiału czytelne i rzetelne . Kurs godny polecenia 

Anna Kuklewska : Kurs Całkiem dobry. Dziękuje, pozdrawiam 

Anna Podsiedlik: Kurs był ciekawy i merytoryczny. Jego forma pozwala na wykonanie w domu , w dogodnym dla siebie czasie. Jestem zadowolona.

anna: Kurs bardzo ciekawy. 

Aga: Ciekawy i pożyteczny kurs i najważniejsze, że bez wychodzenia z domu.

Kacper Miękiszak: Bardzo dobra praca serwisu, w którym bezproblemowo można uczyć się zagadnień oraz pisać testy.

Maria Szczap: Kurs spełnił moje oczekiwania.

Natalia Kamińska: Bardzo fajny kurs. Dużo przydatnych informacji.

Kacper Miękiszak: Bardzo korzystna forma do przeprowadzenia kursu dla osób zabieganych i ceniących sobie czas. Jestem bardzo zadowolony z pracy platformy, nie było żadnych problemów z korzystaniem z serwisu. Instrukcje napisane w sposób bardzo czytelny i zrozumiały dla kursanta. Cieszę się z wyboru tej formy kursu u Państwa.

Marta Wierzbicka: Kurs wymagający i rzetelny. 

Agnieszka Uchrońska - Kowalska: Kurs był dla mnie bardzo pomocny, wszystkie tematy, które zostały poruszone podczas trwania kursu wzmocniły moją wiedzę, dotyczącą organizacji wypoczynku. Mój punkt widzenia na wypoczynek i funkcję kierownika się rozjaśnił, a braki w informacjach, które są niezbędne do organizacji wypoczynku zostały uzupełnione.

Magdalena Krenc: Kurs bardzo przyjemny. Wiele przydatnych informacji.

Ewelina: Dość trudny i wymagający poświęcenia czasu na jego rozwiązanie.

Żabicka Kinga: Kurs bardzo dobrze przygotowany pod względem merytorycznym. Zapewnia kluczowe informacje niezbędne do bycia wykwalifikowanym kierownikiem wycieczki. Bardzo dobrze przygotowane wsparcie w postaci niezbędnej dokumentacji. 

Dzikowski Morek: Kurs bardzo fajny,ciekawy dał dużo wiedzy ciekawych informacji

Agnieszka: Kurs przyjazny, zawiera użyteczne informacje

Krzysztof Nowak: jest dobrze i szybko polecam

Wiola: Kurs bardzo pomocny, dużo ciekawych informacji 

Dorota Paluchowska : Super!

Aleksandra: Kurs całkowicie spełnił moje oczekiwania sporządzony rzetelnie sumiennie i z należyta dokładnścią . 

Joanna Kwaśniak: Treści podane w sposób łatwo przyswajalny, ciekawy i klarowny. Z udostępnionych mi materiałów i prezentacji skorzystałam i zapoznałam się z filmami  szkoleniowymi. Zrobiłam notatki i wydruki , informacje zdobyte podczas szkolenia będą na pewno wykorzystywana przeze mnie w pracy zawodowej. Bardzo wygodną formą jest szkolenie e-learningowe, które można rozpocząć w dowolnym momencie i pracować w dogodnym dla siebie czasie. 

Budniak Anita: dziękuję jestem bardzo zadowolona z kursuczy mozna u was uzyskac identyfikator ?

Teresa : Kurs opracowany w przystępnej formie, dużo skorzystałam z zawartych informacji podanych w sposób urozmaicony i ciekawy .Materiały do pobrania bardzo przydatne, pracuję na bieżąco w tym temacie i na pewno je wykorzystam. Warto się było poduczyć i mieć właściwy dokument.

Bronisława Wrona: Kurs przydatny, materiały przystępne, można z nich dużo skorzystać. Forma kursu bardzo przyjemna. Polecam

Magdalena Dłużewska: Oceniam kurs bardzo pozytywnie. Polecam

Marta: Bardzo przydatny i rzeczowy.Dziękuję organizatorom.

Barbara Kromtz: Udział w kursie pozwolił mi wzbogacić wiedzę na temat dokumentacji, jak i samego charakteru pracy jako kierownik wycieczek. Jestem zadowolona z formy zaliczenia kursu, a także z poziomu przekazanej na nim wiedzy.

Ewelina Franczak: Cieszę się, że uczestniczyłam w kursie na Kierownika Wycieczek (Opiekuna Wycieczek) za pomoca strony internetowej Centrum Doskonalenia Zawodowego. Kurs niewątpliwie poserzył moją wiedzę. 

Barbara Kromtz: Moim zdaniem dzięki kursowi dowiedziałam się wielu niezbędnych rzeczy na temat organizacji i samej charakterystyki kierownika kolonii. Jest to niezwykle ważna rola i tak niewiele się mówi o samych obowiązkach i samej dokumentacji, przez którą należy "przebrnąć" ,aby zorganizować wyjazd dla podopiecznych.Jestem usatysfakcjonowania z udziału w kursie i będę korzystała z wiedzy, którą tutaj otrzymałam.

Aneta Krawczyk: Jestem bardzo zadowolona, że mogłam podejść do tego kursu i bez wychodzenia z domu spełnić  swoje marzenie.Bardzo polecam.

Ewelina: Najlepszy kurs! 

Damian Mycek : Witam. Kurs bardzo fajny. Można się wiele nauczyć dowiedzieć nowych rzeczy. 

Katarzyna Janiec: Kurs bardzo fajny, konkretny, dobrze przygotowuje do bycia kierownikiem wycieczek. Jasno, wyraźnie zorganizowany.

Edyta: Ciekawy kurs

Dorota Gałat- Bubeńko: Witam serdecznie, moja opinia o kursie jest jak najbardziej pozytywna. Materiał ciekawy, nienużący. Rzetelnie opracowane tematy i zwięzłość sprawiają, że na pewno będę szukać kolejnych interesujących kursów właśnie na Państwa stronie. Pozdrawiam Dorota Gałat- Bubeńko.

Beata Kucharska: Kurs ciekawy, interesujące materiały i bardzo przydatne załączniki.

Emilia Rogozińska: Informacje zawarte w kursie były przejrzyste. Treści podane w sposób łatwo przyswajalny,ciekawy i klarowny.

Kaniewska : Bardzo dobry kurs.

Jędrzejczak Beata: Podczas tego kursu uzyskałam wiele potrzebnych mi informacji, które wykorzystam podczas swojej pracy zawodowej. 

Edyta: Bardzo rzeczowy kurs.

Agnieszka Mikuła: Kurs bardzo pozytywny. Konkretne pytania. Możliwość poznania wielu aspektów tematycznych.

Róża Sajnacka: Jestem osobą bezrobotną, kurs potrzemy mi jest, aby pomóc wychowawcy w wycieczkach grupy zerówki. Dowiedziałam się dużo przydatnych rzeczy nie wychodząc z domu. Dziękuję 

Alicja Kokurowska: Kurs w przystępnej formie

Aneta Mamala: Kurs Kierownika Wycieczek oceniam bardzo dobrze.  W skondensowanej dawce znalazło się maksimum informacji. Czysta wiedza, mnóstwo przykładów, bardzo ciekawe zadania do zaliczenia oraz niełatwe testy. Bałam się, że pieniądze wydane na kurs internetowy wydam niepotrzebnie, jednak jestem mile zaskoczona wiedzą teoretyczną i praktyczną, jaką wyniosłam po ukończeniu kursu. Kursy oferowane przez Państwa pozwalają na zdobycie nowej wiedzy i są na najwyższym poziomie. Platforma jest prosta i wygodna w obsłudzeSerdecznie polecam! Pozostanę Państwa wierną klientką!

Weronika Szarek: Kurs godny polecenia.

Monika : Kurs faktycznie szybciutko można zrobić, posiada dużo informacji. nie każde są podane na tacy :) Uważam, że trzeba sprawdzić niektóre odpowiedzi w testach cząstkowych ( kilka razy robiłam test bo brakowało mi jednego zadania i zaznaczyłam w różny sposób i za każdym razem było źle chyba- choć może coś pominęłam- ale warto zerknąć).Fajnie że były filmiki instruktażowe i króciutkie to chętniej przyciąga uwagę. I super, że są nagrania i nie trzeba czytać a trzeba wysłuchać z uwagą by znaleźć odpowiedź do testu. :)POLECAM :)

Małgorzata: Bardzo mi się podoba forma e-lerningu. Profesjonalnie przygotowany kurs, bogactwo materiałow dodatkowych, przyjemna obsługa klienta.chętnie czegoś nauczę się u Was ponownie, pozdrawiam, Małgorzata

Agnieszka Korpolińska: Bardzo szybki i przydatny kurs, wiele cennych informacji dotyczących organizacji wycieczek. Jestem bardzo zadowolona i polecam.

Monika Sadowska: Kurs super 

Świerkowska: Kurs przydatny w życiu. Bardzo łatwo się go czyta jest przejrzysty i zawiera wszystkie niezbędne informacje.

Marek Matysiak: świetne podejście do tematu i kursanta , łatwy dostęp do materiałów,przydatne filmiki, wysoki poziom merytoryczny, niska cena i wszystko to bez wychodzenia z domu, z wielką przyjemnością polecam, tym którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę

Tomasz Jamrozik: Bardzo dobry kurs polecam.

Joanna Kaniewska: Bardzo dobry kurs, wiele wartościowych informacji. Godny polecenia.

Weronika: Bardzo ciekawy kurs. Wiedza przekazywana w sposób bardzo zrozumiały

Aldona Pachocka: bardzo przydatny i ciekawy kurs.

BOJARSKA: SUPER KURS. POLECAM 

Gosia: Kurs ciekawy, bardzo przydatny

Beata S.: Kurs jest dobrze podzielony w łatwe do przyswojenia bloki, przystępnie podane w formie audio lub prezentacji wizualnych. Dodatkowym atutem jest możliwość rozłożenia pracy w dogodnych dla siebie odcinkach czasowych.

Marek Skowyra: Konkretnie i rzeczowo. 

Sonia: Kurs był bardzo przyjemny. Sporym atutem jest to, że można go wykonać w wolnej chwili, bez wychodzenia z domu. Treści są odpowiednie, a filmy zamieszczone w szkoleniu są dodatkowym udogodnieniem. 

Emilka: Rewelacja, szczególnie dla osoby, która pracuje w szkole ponad 16 lat, ma za sobą organizację kilkudziesięciu wyjazdów, ale bez tzw."papierka". Kompendium wiedzy, same najważniejsze rzeczy, przydatne n a wyjeździe z młodzieżą!

Alicja: kurs jest dobrze zorganizowany, zawiera wszelkie potrzebne informacje na temat przepisów oraz zachowania się podczas obozu jako kierownik/wychowawca

Czarnecka Agnieszka: Kurs posiadał wiele informacji, dowiedziałam się o wielu istotnych szczegółach dotyczących m. in. bezpieczeństwa uczestników wypoczynku, przepisach, normach żywieniowych, obowiązkach kierownika i wiele innych. Kurs był bardzo owocny i przydatny. Dziękuje

ola: Bardzo przejrzysty i czytelny pod względem materiałów oraz testów. polecam

Klupczyńska: Kurs zorganizowany w sposób bardzo zrozumiały. Zawiera wszystkie potrzebne informację, które powinien posiadac kierownik wycieczki.

Iwona: Świetny kurs, można go wykonać w dogodnym dla siebie czasie. Dużo przydatnej wiedzy.

Maciej: Fajnie rzeczowo i na temat... dostępność w dowolnym dobrym dla kursanta terminie. Polecam.maciej

Sylwia: Kurs bardzo przydatny. Zawiera wiele cennych informacji, które można wykorzystać także w codziennym życiu.

Agnieszka S : Kurs oceniam bardzo pozytywnie. Jest on przygotowany profesjonalnie, ma szeroki zakres wiedzy, a informacje są podane w przystępnej formie. Ponadto daje on możliwość edukacji w dogodnym dla siebie czasie 

Zadowolona kursantka: Kurs przygotowany bardzo dobrze. Poszczególne działy opracowane dokładnie. 

Kinga: Jako nauczyciel poukładałam i poszerzyłam wiedzę . Jest to bardzo kurs dla kierowników wycieczek, kolonii itp. Uczestnik zostaje wyposażony nie tylko w wiedzę, ale także w dokumenty. :) Polecam

S.G.: Kurs bardzo konkretny, materiały zrozumiałe.

Brocki Paweł: bardzo ciekawy, duża ilość informacji która może się przydać przy organizacji.

Justyna: Jestem bardzo zadowolona:)

Kasia: Bardzo dobrze skonstruowany. Duża wiedza.

Katarzyna Świerdza - Piguła: Kurs świetnie przygotowuje do pełnienia funkcji kierownika wycieczek (opiekuna wycieczek). Przekazuje potrzebne informacje w jasny i przejrzysty sposób. Jest doskonałym źródłem wiedzy. 

MAGDA: Dziękuję za przekazana wiedzę jesteście super 

Ola: Wielkim plusem jest to, że mogę go zrobić w chwili wolnej. Polecam

Bartłomiej: Dziękuję za bardzo ciekawy kurs. Super forma nauki, z której można wynieść dużo przydatnej  wiedzy.

Robert T.: Bardzo rzeczowo dobrze przygotowany kurs online. Zwarty materiał i swoboda czasu daje możliwość indywidualnego przygotowania się w swoim tempie. Super sprawa, duży plus takiego nauczania  :)

Marta: Kurs super, w łatwy sposób przekazane informacje. Do tego sposób pzrekazywania informacji był zaprojektowany na kilka sposobów, czy to odtworzenie dźwięku, czy prezentacje multimedialne. Naprawdę bardzo dobrze zrealizowany kurs.

Monika T.: Bardzo przejrzyste materiały i prezentacje.Ciekawe zadania. Dużo przydatnych treści do przyswojenia. Polecam. 

Marzena Niedzielska: Dziękuję za możliwość uczestniczenia w kursie , materiały przekazane w rzetelny i zrozumiały sposób poszerzyły moja wiedzę.  Pozdrawiam

Emilia: Kurs zawierał bardzo dużo cennej wiedzy, która została przekazany w bardzo przystępny sposób.

SŁAWOMIR WITOLD KNERA: Profesjonalne szkolenie, które pozwoliło mi dostrzec wiele cennych rzeczy na które do tej pory nie zwracałam uwagi. Szeroka dawka wiedzy , które pomoże mi  w życiu zawodowym  .

Brewczyńska: Kurs bardzo ciekawy i przydatny do pracy

Mart: super kurs. Nie dośc że dostępny w czasie dla mnie dogodnym, to wiedza jest przekazana w miły i przystępny sposób.

Bartosz Kogut: Kurs bardzo dokładny z odpowiednią ilością materiału do nauki

Zbigniew: Materiał kursu został przygotowany w sposób bardzo czytelny. Zaliczone testy częściowe ułatwiają zliczenie całego kursu. Polecam  

Kasia: Kurs czytelny

Marta Targosz: Przyjazny kurs, w szybki sposób przekazuje wiedze

Klaudia Matusiak : Kurs jest bardzo przydatny i precyzyjnie sformułowany. Wszystkie materiały są przydatne do pracy kierownika wycieczki czy też kolonii. 

Izabela Szkoła : Super sprawa!!!!! Dziękuje serdecznie

Łukasz: Wszystko ok. Spełnia moje oczekiwania.

Inna Krivtsova: Bardzo wygody kurs ze względu na to, że można przerywać i kontynuować go w dowolnym czasie. 

Asia : Kurs jest bardzo dobry, wiele przydatnych informacji zgodnych z prawem.

Karolina: Kurs bardzo dobrze opracowany, zawierający wszystkie niezbędne informacje.

Joanna: Kurs w porządku, zawierający wszelkie niezbędne informacje.

Małecka: Kurs bardzo przejrzysty. Można szybko i nie wychodząc z domu zdobyć dodatkowe kwalifikacje.

Agata Janowska: SUPER :)

Sylwia: Polecam kurs.

Sylwia: Polecam ten kurs, materiały napisane w przystępnym języku, informacje łatwe do przyswojenia.

Michał Pieniążek: Kurs jest bardzo wszechstronny i interesujący. Dowiedziałem się dużo cennych informacji.

Mariusz Kołodziejski: Kurs obszerny, posiada duża ilość potrzebnych informacji w formie tekstowej oraz ciekawe informacje w postaci prezentacji/filmików na youtube. 

Dahm: Kurs uważam za bardzo profesjonany, wiele potrzebnych informacji i cennych wskazówek

Romanowska: Kurs posiadał wiele cennych informacji, które są niezbędne do kierownika wycieczek.

Patrycja: Kurs szczegółowo przekazuje wiedzę, którą można wykorzystać podczas pracy jako kierownik wycieczek oraz w codziennym życiu.

Marta: Matariały napisane przystępnym językiem. Gorąco polecam 

Ewelina: Serdecznie poleam ten kurs. Materiały do nauki napisane przystępnym językiem.

Renata Celińska: Szybko, sprawnie i na temat. Polecam.

Radosław Glonek: Kurs przygotowany w sposób profesionalny. Znalazłem w nim niezbędne informacje konieczne do objęcia funkcji kierownika wycieczki a także liczne ciekawostki związane z tego rodzaju aktywnością. Bardzo ważnym elementem kursu była pierwsza pomoc oraz zagrożenia i sposoby w jaki można sobie z nimi poradzić.

Katarzyna: Przyjemna forma szkoleniowa - daje dużą swobodę co do tempa, czasu i miejsca. Większość filmików dobrze dobrana do treści szkolenia. Polecam.

Przemysław Kasperski: Kurs bardzo przystępny

Agnieszka: Bardzo polecam

Ewelina Wypych: Bardzo przydatny

Szymon Henszke: Kurs przebiegł sprawnie i bez żadnych zastrzeżeń, naprawdę można się nauczyć wszystkiego bez wychodzenia z domu.

Edyta: bardzo fajny, rzetelny kurs .i to w dodatku przez internet gdzie w każdej chwili możesz go ukończyc.POLECAM!!!!

MT: Polecam

Wioletta Kazimieruk: Kurs oceniam jako dobry. Zawarte w nim informacje były wyczerpujące.

Grażyna: Bardzo przydatne materiały, świetny kurs, polecam.

Marzena Sztorc: Dzień dobry. Bardzo dziękuję za ten kurs, z którego korzystałam pierwszy raz. Jestem bardzo zadowolona. Było dużo treści, ciekawy sposób przekazu: filmiki, słowny przekaz, prezentacje itd. Pomimo, że treści było dużo, można było skorzystać z konkretu wiedzy, łatwiej można było zapamiętać. Trochę brakowało czasu na ćwiczenia, które odebrałam bardzo "ciepło", ponieważ mobilizowały one do poznawania nowej partii materiału lub służyły jako powtórka materiału z poprzednich lekcji. Ze względu na czas nie mogłam wszystkiego napisać, Ale jeśli jest to konieczne, to uzupełnię. Pozdrawiam i w przyszłości skorzystam z tej formy szkolenia. Dziękuję.

Kułaga: Jestem bardzo zadowolona z kursu. 

Jolanta Kłopotowska: Kurs przygotowany w bardzo przystępny i ciekawy sposób. Ważne i potrzebne zagadnienia oraz szybkie testy po każdym rozdziale.

Monika: Super kurs. Tematy zawierają bardzo bogate materiały umożliwiające przygotowanie się do poszczególnych testów. :) 

Ewelina : Jestem bardzo zadowolona 

Ks. Mariusz Gubow: Dziękuję z umożliwienie mi ukończenie kursu. To wspaniały sposób pogłębiania wiedzy i zdobywania kwalifikacji i uprawnień. Na pewno skorzystam z innych propozycji szkoleń. Dobre materiały i możliwość wyboru czasu kiedy się je przyswoi to ogromny plus i wspaniała pomoc.

Weronika: Polecam, super kurs dla osób, które chcą szybko ukończyć kurs. Świtny pomysł, dużo cennych informacji.

Paulina Poprawka: Moja opinia o kursie jest bardzo dobra. Znacznie zwiększył on moją wiedzę, przy czym poprzez swoją formę był wygodny.

Margerita Wróbel: Kurs bardzo dobry, bardzo dobre materiały.

Anna Pogwizd : Witam, kurs oceniam jako super! Bardzo dużo przydatnej wiedzy ! Uważam, że po ukończeniu kursu jestem bardzo dobrze przygotowana do roli kierownika wycieczek. 

J.Domagalska: Oceniam kurs bardzo dobrze

Foszcz: Bardzo dobry i szybki kurs.Zdecydowanie polecam.

Kinga Kruszka: Witam, chcę bardzo podziękować za kurs "Kurs Kierownika Wycieczek (Opiekuna Wycieczek)” W skondensowanej dawce znalazło się tu dużo przydatnych informacji. Czysta wiedza, mnóstwo przykładów, filmów, bardzo ciekawe praktyczne zadania do zaliczenia oraz niełatwe testy. Z pewnością, zdobyte nowe kwalifikacje pozwolą mi, realizację dalszej wykonywanej pracy prze ze mnie. Pozdrawiam Kinga Kruszka

Monika: Kurs Kierownik wycieczek bardzo ciekawy i przydatny.  Materiały były zrozumiałe i dobrze przygotowane. Polecam.

Damian Grzybek: Kurs zawiera dużo przydatnych informacji, które można wykorzystać w praktyce. 

Joanna Ruszkiewicz-Howorko: Świetny

Paula Latuszewska: Kurs przebiegał bardzo sprawnie.

Kasia: Bardzo fajny kurs.

ciekawy świata: Ciekawy i szybki kurs pozwalający szybko zdobyć niezbędne kwalifikacje.

Anna P. : Dziękuję za bardzo ciekawy kurs. Świetna forma nauki, z której można wynieść trochę ciekawej wiedzy. Czysta wiedza, mnóstwo przykładów, bardzo ciekawe zadania do zaliczenia oraz niełatwe testy. Z pewnością zapiszę się na kolejne.

Agnieszka Kolasińska: bardzo podobała mi się ta forma kursu

Marzena KUCZMASZEWSKA: Kurs mile mnie zaskoczył .Bardzo bogaty w treść i przystępną formę odpowiedzi sprawił,  że pogłębiając swoją wiedzę mile spędziłam czas. Będę go polecała innym .Dziękuję.

kasia: super kurs

Paulina: Bardzo profesjonaly kurs. Polecam wszystkim!

Maria Zięcina: Kurs oceniam na bardzo wysokim poziomie. 

Agnieszka Zając: Kurs fajny. Materiały proste, praktyczne, bez zbędnych informacji. Łatwa do przyswojenia wiedzą, którą powinien posiadać każdy człowiek. Polecam!

Małgorzata: Przystępny,szybki,merytoryczny,polecam!!

Piorunowska Małgorzata: Kurs bardzo dobrze zorganizowany.

Justyna Owczarzak: jestem zadowolona

Paulina Tomaszewska : Bardzo ciekawy kurs, niektóre treści znane, lecz pozostałe to dla mnie nowość i poznałam nowe informacje, które z pewnością wykorzystam w dalszej pracy zawodowej.

Kasia M: Dobrze przygotowany, przystępny. Polecam

Piotr: oceniam pozytywnie

Aleksandra Kizyma: Kurs był łatwy, przyjemny i było w nim dużo ważnych i przydatnych informacji.

Ania: Bardzo wygodna forma kursu, prezentacje i nagrania w dobrej jakości. Łatwo można przyswoić lob powtórzyć znany już materiał. 

Dobaczewska: Jestem zadowolona

Mariusz: Polecam!

Marcin: Super

Paulina : Linki z odnośnikami do filmików instruktażowych przydadzą sie niejednokrotnie. Kurs jest sformułowany jasno i przejrzyście,  informacje przydadzą się przy organizacji wycieczek/ koloni w przyszłości. Ogólnie polecam. 

Estera Skrzypek : Tematyka wykładów bardzo szeroka, materiały rzeczowe i konkretne umożliwiające zapamiętanie informacji. 

Magda: Polecam! Szybko i wygodnie.

Anna Z.: Kurs szybki i przystępny. Materiały łatwo przyswjalny. Polecam.

Paulina Kozak: Kurs oceniam pozytywnie.

Łukasz Stefański: Bardzo przydatny kurs. Duża baza informacji

Marta Szuler: Kurs bardzo ciekawy i pokazuje przydatne i cenne informacje.

Małgorzata P.: Bardzo szybko i sprawnie. Konkretne wiadomości, wygodna forma sprawdzenia wiedzy. Polecam!

Marta Gołąbek : Serdecznie polecam wszystkim, szybko, łatwo każdy da rade

Rutkowska Małgorzata: Kurs bardzo dobrze przygotowany. Uważam,że wszystkie tematy opracowane konkretnie i dokładnie.Szczegółowo i precyzyjnie dobrane tematy ćwiczeń.

Agata Wolańska: w porządku

Sikorska: Kurs bardzo pomocny. Dobrze przygotowany i zorganizowany. 

Monika: Kurs przygotowany bardzo profesjonalnie. Polecam wszystkim 

KarolinaR: Polecam! Rzetelny, konkretny, wygodny.

Aleksandra: Bardzo dobry kurs. Szybki. Można wracać do tematów. Bardzo czytelny. Polecam

turysta: Kurs łatwy, szybki i przyjemny

Mateusz Urbański: Kurs bardzo dobry, czytelny, zrozumiały, wiele się nauczyłem.

Zoń Aleksandra: Test bardzo pozytywny, przyjemny w każdej chwili można przystąpić do lekcji oraz z łątwością do nich wracać

Monika: Kurs rzetelny, przydatne informacje, ciekawie rozplanowany - na plus nagrania i filmiki instruktażowe. Polecam!

Marta Zając: Szkolenie bardzo dobre i profesjonalnie przygotowane,dostarczyło wielu cennych informacji. Dziękuję!.

Dpikor: Kurs bardzo praktyczny. Same przydatne informacje. Bardzo dogodna forma. Polecam

D. Pikór: Kurs uważam za bardzo praktyczny, zawiera dużo ciekawych materiałów, a co najważniejsze jest bardzo dogodnej formie.

Rafał Lenart: Według mojej oceny kurs został przygotowany bardzo solidnie. Czuje że poszerzyłem jak i odświeżyłem swoją wiedzę. Kurs jest bardzo szeroki, w zasadzie zahacza o wszystkie dziedziny życia związane z podróżą. Jest ciekawy, prezentacje, filmy, prezentacje audio. Nie jest nudny, sądziłem że będę robił po jednej dwóch lekcjach dziennie a kurs był na tyle ciekawy, że chciało się otwierać kolejne tematy. Na pewno będę wracał do zagadnień z kursu przed każda wycieczka czy to w roli kierownika czy opiekuna.

magda: Kurs prosty, rzetelny, jasny. Do zrobienia w dwa dni

Zuza k: Kurs bardzo ciekawy, wszystkie informacje zostaly zawarte i przedstawione w bardzo przyjemnej formie. na pewno polece.

Danuta Pikór: Uważam, że kurs jest bardzo praktyczny i przyjazny. Zawiera dużo ciekawych materiałów, które z pewnością przydadzą się w praktyce.

Dominika Ruta: Bardzo dobry w przekazie, konkretny i łatwy i przyjazny do zapamiętania... Bardzo pomocny w sytuacjach wymagających zdobycie w szybkim terminie takiego zakresu wiedzy... Mi obecnie ratuje życie;-)Dziękuję za możliwość w nim udziału oraz korzyści z jego ukończenia. 

Jolanta Olbryś: Kurs bardzo mi się podobał, będzie mi potrzebny w pracy (przedszkolanka), świetne materiały i prezentacje. Dziękuję

Piekarska: Kurs posiada wiele cennych informacji. Utrwala wcześniej poznane wiadomość i je rozszerza. Wiadomości w nim przekazane są przydatne nie tylko dla dorosłych ale również dla młodszych. z chęcią polecę znajomym nie posiadającym tego typu kursu znajomym. 

Sylwia: Szybko, sprawnie i bez dodatkowego stresu. Wiadomości czytelne.

Olga Szymczyk: Jestem usatysfakcjonowana sposobem przeprowadzenia kursu. Dzięki oddzielnym lekcjom, prezentacjom, nagraniom można było w sposób łatwy i rzetelny zapoznać się z programem, a test po każdej lekcji pozwalał sprawdzić zdobytą wiedzę.

Julita Bociaga: Dużo wiedzy, niektóre zagadnienia ogromnie przydatne, niektóre mniej. Ogromny plus możliwość ukończenia online. Ogólnie kurs oceniam bardzo dobrze.

Bozena Zdun: Oceniam kurs na ocene bdb .Wszystlie materialy byly bardzo pomocne i ciekawe

Magda: Kurs jasny, przejrzysty, rzetelny.Polecam

Kuźnik Małgorzata: Kurs bardzo dobrze przygotowany- najbardziej przydatne i z uwagą ogląda się materiał z yt.Wszystko dobrze przemyślane i zawiera przydatne informacje. Materiał nie jest bardzo obszerny aczkolwiek jest sporo informacji opisanych w krótszej formie. Dziękuję i pozdrawiam - wydrukowałam sobie część materiałów i na pewno do nich będę zaglądać

Beata Borowska: Bardzo dużo przydatnych materiałów. Kurs idealnie przygotowany.

a.drabicka: Kurs bardzo dobrze przygotowany, rzeczowo podejmuje wymagane zagadnienia, wymaga od uczestnika dokładnego zaznajamiania się z tematami.

Beata Borowska: Kurs bardzo dobrze zorganizowany. Mnóstwo wiadomości. Możliwość samodzielnego gospodarowania czasem.

Agnieszka leśniowska-Żegleń: Kurs zrobiony jasno i przejrzyście, zawiera wszelkie informacje super zebrane w całość. Jasno i przejrzyście ułożony.Polecam każdemu.

Angelika: Kurs godny polecenia, duża ilość materiału o łatwej przyswajalności :) POLECAM

Adam Bilski: Bardzo dobry kurs!Merytoryczne prezentacje, które pozwoliły zapoznać się z poruszanymi tematami w bardzo dobry sposób.

Poniewierski: Bardzo dobry i przyjemny kurs!Dziękuję za możliwość zrobienia takowego kursu :)!

Katarzyna: Kursy bardzo przydatny i przyjemny w realizacji. Serdecznie polecam.

Polańska-Radwańska Justyna: Bardzo fajny kurs szybko i sprawnie

Monika: Dziękuje- bardzo przydatny kurs. Dużo rzeczy się dowiedziałam, i mogę wykorzystać te informację w mojej codziennej pracy. Monika P

Karolina: super sprawa taki kurs, można w domu bez stresu przysiąść i robić ze spokojem powierzone zadania

Polańska-Radwańska Justyna: 5

Bogdan Krzyśko: Dziękuję za bardzo ciekawy kurs

Marlena Jagieła: Kurs bardzo przydatny i wręcz niezbędny w pracy nauczyciela. Podczas odbywania kursu dowiedziałam się ważnych rzeczy.

Renata Skrodzka: Jestem mile zaskoczona przedstawionymi treściami i  wymaganiami, jakie były ujęte w ramach przedstawionych lekcji i testów. Kurs wymaga poświęcenia dużej ilości czasu i skupienia. Zdobytą wiedzę na pewno  do wykorzystam w praktyce.

A.: Bardzo mądrze poukładany kurs. Cieszy mnie to, że aby przejść do kolejnego trzeba było zrobić test podsumowujący dany dział. W ten sposób łatwiej udzielało mi się odpowiedzi w teście końcowym i za pierwszym razem udało mi się zdać. Polecam w 100%

Sylwia Michorek-Kania : Dziękuję za pomocne tresci. 

Angelika Oniszczuk: Kurs był bardzo pomocny. Dowiedziałam się wieku ciekawych rzeczy. 

Karina Parzych: Kurs zorganizowany na wysokim poziomie. Wygodna forma kursu. 

G: Bardzo przydatny.

Natalia Zaranek: Kurs bardzo przydatny.

Magdalena Sady: Kurs bardzo przydatny. 

Natalia: Kurs bardzo przydatny, można zaczerpnąć wiele informacji.

Jacek Lewandowski: Bardzo dobrze zorganizowany, duża ilość informacji, łatwy w obsłudze

Karina Parzych: Jest bardzo praktycznyny, wygodny, zorganizowany na wysokim poziomie. 

Emilia Jakubiak: Kurs przygotowany w formie online, zawierał niezbędne treści. Cały kurs dobrze przygotowany.

Marlena Jagieła: Kurs interesujący, pomógł mi zgłębić wiedzę na temat organizowania i prowadzenia wycieczek. Z całą pewnością taki kurs jest niezbędny w pracy pedagoga.

Natalia D.: Kurs bardzo ciekawy i na pewno przydatny.

kolezankanauczycielka: Reewelacja, szybko i sprawnie

Karolina Milczarczyk: Jest bardzo przyjazny. Dziękuję

AnKo: Treści bardzo przydatne, fajna forma sprawdzająca wiedzę. Polecam!

Wawrzyniak: Kurs spełnił moje oczekiwania.Szybko, sprawnie i na temat. Nie jest to mój pierwszy elektroniczny kurs. Taka forma jest dla mnie najwygodniejsza przy małym dziecku. Cena w porządku, treści jasne i dobrze przygotowane.

Gabriela Jędraszek : Cieszę się, że mogłam zrobić go online i zaoszczędzić czas. Podobały mi się zadania po każdym module. 

Marek: Kurs bardzo dobrze przygotowany. Dużo merytorycznych wiadomości....co jest w moim przypadku bardzo ważne...mogłem podchodzić do nauki...kursu w wolnej chwili.Bardzo dziękujęPozdrawiamMarek Rymacki

Gabriela Jędraszek : Cały kurs bardzo mi się podobał. Mam doświadczenie w pracy z platformami edukacyjnymi ponieważ korzystam z nich w czasie studiów podyplomowych. Nie miałam żadnego problemu z platformą - ładowaniem się treści, zadań. Podobały mi się ćwiczenia po danym zagadnieniu - były dobrym podsumowaniem działu. W razie potrzeby z pewnością skorzystam z Państwa oferty ponieważ to szkolenie odbyło się dla mnie miło, bezboleśnie i bezproblemowo. 

Martyna : Kurs okazał się bardzo interesujący i pomocny. Duża liczba wykładów jak i filmów prezentowanych pomogły przy rozwiązaniu testu. Polecam gorąco!

Dorota : Kurs  bardzo ciekawy. Dzięki możliwości wielokrotnego logowania mogłam w dogodnym dla siebie czasie przechodzić poszczególne zagadnienia kursu .  Dziękuję bardzo za możliwość wzięcia udziału w kursie.

Marek Gałązka: Kurs był bardzo dobrze opracowany i przemyślany. Uważam, że wiedza wyniesiona z kursu okaże się niezbędna podczas wycieczek szkolnych, podczas których planuję być kierownikiem.

Renata: Kurs przygotowany jest bardzo rzetelnie i fachowo. Forma internetowa pozwala bardzo zaoszczędzić czas i dostosować go do swoich potrzeb. Bardzo polecam

Milena : Kurs oceniam na 5. Jasno, konkretnie i rzeczowo zostały przedstawione informacje związane z obowiązkami, uprawnieniami, potrzebną dokumentacją, aktami prawnymi niezbędnymi do pracy kierownik wycieczek. Bardzo dziękuję i polecam kurs!

Lidia Winnicka: Wszystko dobrze, kurs merytoryczny i dużo wnoszący.

Katarzyna Kozińska: Bardzo przydatny kurs w dogodnej formie.

Patrycja: Kurs bardzo fajny, przejrzysty. Polecam

Kuba: Spoko kurs, polecam

Anna: Kurs bardzo przejrzysty i ciekawy

Górecka Agnieszka: Kurs oceniam bardzo pozytywnie. Materiały potrzebne do zaliczenia kursu zostały przygotowane w sposób bardzo jasny i zrozumiały.

Ilona: Kurs bardzo dobrze przygotowany. Łatwa w obsłudze platforma e-learningowa.

Sroka Ewa: Kurs bardzo pouczający ciekawy i wnikliwy można wracać i dokształcać .

Dorota Rybka-Szurowska: Bardzo dobra.

Przemysław Marszałek : Kurs bardzo przydatny do pracy z dziećmi i młodzieżą 

Wacławek: Zawarta wiedza w kursie w znacznym stopniu przyda się w mojej pracy. 

Aga: Kurs szczegółowo zapoznał mnie z obowiązkami kierownika wycieczek. Testy i ćwiczenia po każdym dziale ułatwiają zaliczenie części egzaminacyjnej.

Martyna: Kurs ciekawy i rzetelny.

Piotr: Polecam  

Aleksandra Kaczmarczyk : Kurs zawierał wiele przydatnych i cennych informacji.

Danusia: Kurs bardzo szczegółowy z dużą ilością informacji. Urozmaicone sposobu przekazu.

Karolina Wierdak- Choros: Kurs wyczerpujący, bardzo dobrze przygotowany,

Grzegorek Anna: Jestem super zadowolona z możliwości wzięcia udziału w kursie online. Jest to dla mnie nowe doświadczenie i z pewnością skorzystam z niejednego takiego kursu. Z wyrazami szacunku i uznania. 

Gosia: Dziękuję za profesjonalny kurs.

Róża Kaczmarek: Bardzo dobry - interesujący - nad wyraz ciekawy - duża dawka wiadomości.

Elżbieta Rojek: Kurs w sposób pełny i wyczerpujący przedstawia zagadnienia związane z tematem Kurs Kierownika Wycieczek (Opiekuna Wycieczek). Poprzez powtarzanie pewnych tematów i zagadnień materiał doskonale się utrwala. Dzięki ćwiczeniom i pracom pisemnym miałam możliwość podejść bardzo indywidualnie do zagadnień. Całość jest dość wymagająca ale po dojściu do testu końcowego posiada się rozległą wiedzę na temat. Dzięki zastosowaniu różnorodnych materiałów (wideo, nagrania głosowe) jest urozmaicony. 

md: Kurs Bardzo rzetelny, konkretny i szczegółowy.

Gosia: Bardzo dziękuję za możliwość wygodnego przeprowadzenia kursu. To dla mnie bardzo ważne, że w każdej chwili - nawet w nocy, była możliwość kontynuacji szkolenia. Ogólnie muszę przyznać, że kurs bardzo ciekawy i bogaty w ładunek wiedzy.

Beata: Polecam ten kurs. Wszystko zrozumiałe i fajnie wytłumaczone.

Lis Dorota : Kurs posiada wiele cennych informacji przydatnych w pracy kierownika wycieczki. z pewnością bedę przypominała sobie notatki 

Agnieszka Bram: Kurs zawierał bardzo dużo przydatnej terści, niezbędnych informacji oraz gotowe formularze itp. 

Regina Kierznikiewicz: Kurs - dobry ,szybki ,łatwy, konkretny. Pytania charakteryzują się podstawowymi zagadnieniami ze strefy turystyki i organizacji i  nie skomplikowane.

Paweł L: Kurs bardzo przydatny. Dużo praktycznej wiedzy, która na pewno przyda się w pracy.

Łukasz: Polecam. Wartościowy kurs i bardzo przydatny. Dobra przystępność materiału i forma.

kursant: Kurs w pełni profesjonalny.

Małgorzata: Bardzo prosta i przyjazna forma kursu. Polecam!

Agata : Kurs można wykonać w zaledwie 2 dni. Szybko, tanio. 

Piotr: Świetny kurs, z którego można dowiedzieć się wszystkiego co niezbędne z dziedziny organizacji wycieczek, jak i opieki nad grupą. Materiały do nauki nasiane świetnym językiem i dobrze przyswajalne.

Paulina Wiśniewska: Kurs zawiera cenne treści i wskazówki. W załącznikach równie przydatne będą gotowe dokumenty.

Paulina Buszkiewicz: Kurs szczegółowy, wiele można z niego wynieść.

Katarzyna Dybała: Bardzo fajny i przydatny kurs. Dużo informacji była mi znana z tytułu długoletniej pracy nauczyciela, część była nowością. Zapoznałam się z nowymi informacjami i przypomniałam to co już wiedziałam.

Zofia Olender: Kurs w którym brałam udział był niezwykle interesujący

Bogumiła: Kurs profesjonalny, skondensowany, wnoszący wiele wiedzy i informacji.Polecam.

Agnieszka Mruczkowska: Kurs uważam za bardzo dobrze skonstruowany. Jedynym minusem było dla mnie to, że niektóre materiały były wyłącznie formie plików audio, podczas gdy w mojej opinii wygodniejsze byłyby pliki tekstowe.

Małgorzata W: Kurs bardzo dobry.   Wybrałam ten kurs ze względu na wyjazdy na wycieczki szkolne z moimi uczniami. Dużo zagadnień zawartych w kursie nie było mi obce, ale wiele nowego się też dowiedziałam. Polecam innym ten kurs.

Kamila Pióro: Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego kursu. Dowiedziałam się wielu ciekawych informacji które pomogą mi w rozwoju dalszej pracy zawodowej. 

S.Zapała: Kurs został opracowany bardzo szczegółowo i różnorodnie - przez co nie można go traktować pobieżnie. Obszerne materiały załączone do każdej lekcji "zmuszają" do równomiernego podzielenia czasu na przyswajanie wiedzy, a to z kolei umożliwia przeanalizowanie i usystematyzowanie nowych informacji. Zdecydowanie polecam.

Joanna Molicka_Drzymała: Bardzo ciekawy kurs.Dużo można się dowiedzieć.A co najważniejsze zrobić wtedy kiedy mamy czas.

Justyna M.: Kurs bardzo dobrze przygotowany. Jeśli ktoś rzetelnie się z nim zapozna to dużo z niego wyniesie.

Erbisz Agnieszka: Kurs przejrzysty w formie. Przyjemny w realizacji.

Żaneta: Kurs jest konkretny, fachowy do zrobienia w jeden dzień. Godny polecenia!

Marta Szczykutowicz: Uważam kurs za bardzo przydatny i interesujący, tematy są obszerne z każdej dziedziny

Gudra Teresa: Kurs będzie bardzo przydatny w mojej pracy.

Sławomira Woźniak: OK

Monika Jachowska: Oceniam jakość kursu pozytywnie, choć nie jestem zwolenniczką kursów internetowych. Szczególnie pomocny był dla mnie dział o pierwszej pomocy i przepisach przeciw pożarowych. Pierwszej pomocy nigdy nie za wiele, natomiast filmy z p.poż były bardzo aktualne, w przeciwieństwie do tych jakie prezentowano na kursach, w których uczestniczyłam do tej pory. 

Robert: Bardzo ciekawy kurs, wiele przydatnej i praktycznej wiedzy.

LIDIA cIBORSKA: Kurs opracowany w ciekawy i przystępny sposób

Marzena Waligórska: Kurs bardzo rzetelny, sporo wiadomości można było się dowiedzieć, a do tego szybko i sprawnie można nabyć kwalifikacje. Kurs oceniam bardzo pozytywnie.

Łukasz: Bardzo przydatny i łatwy do przyswojenia kurs  

Gabriela Bednarczyk: Kurs Kierownika Wycieczek ( Opiekuna Wycieczek) w pełni spełnił moje oczekiwania. Kurs bardzo dobrze przygotowany, a wiadomości w nim zawarte, bardzo przydatne.

Violetta Jankowska: Nie był łatwy, jak było można wydać się po kursach online. Materiał obszerny i fajnie że były zadania do wykonania i część do wykonania notatek.

JOLANTA HAŃCZAK: Kurs b.dobry, dzięki niemu zdobywa się wiele nowych wiadomości i umiejętności potrzebnych w czasie kierowania wycieczka i nie tylko. Przygotowuje świetnie do kursu dla prowadzenia grupy na koloni ,przypomina jak zachować się podczas udzielania pierwszej pomocy i daje wiele cennych rad w pracy z dziećmi.

Maja: Wspaniały kurs. Polecam wszystkim. Materiał opracowany bardzo sumiennie i interesująco. Pracujesz w swoim własnym tempie, dostosowujesz naukę do planu dnia, to bardzo ważne dla osób pracujących zawodowo. W każdej chwili możesz przerwać i powrócić w dowolnym momencie, by kontynuować naukę. Jednym słoem:POLECAM!!!!! I dziękuję:)

Marcin Sipowicz: kurs bardzo - długi, dobre wprowadzenie, filmy, opisy, zadania - szybko i na temat pozdrawiam 

Elżbieta S.: Cały kurs oceniam bardzo pozytywnie. 

Olejniczak: Bardzo fajny, przydatny kurs. Polecam.

Opinia o kursie: Bardzo interesujący i twórczy kurs. Bardzo szczegółowo opracowane tematy z pokazami multimedialnymi. Dużo się dowiedziałam, nauczyłam. Kurs porusza wszystkie zagadnienia niezbędne przy pracy kierownika wycieczek. Jestem bardzo zadowolona z tego kursu. Polecam!!!!

Anna: Kurs zawiera bardzo dużo ciekawych i przydatnych materiałów. Każda część kursu zakończona jest krótkimi testami, które wcale nie są łatwe.... Ogólnie POLECAM!!!

Dmochowska: Kurs zawierał treści bardzo pomocne i przydatne w przyszłości, choć niektóre zadania były bardzo męczące. 

Piotr Gąsienica: Profesjonalny

Milena Koprowska: Bardzo fajny kurs, dowiedziałam się wielu przydatnych rzeczy, polecam...

AK: w porządku

JaninaKrzysko: Bardzo dobry kurs

Anna: Kurs zawiera dużo materiałów. Każda z części kursu zakończona jest krótkim testem, który nie jest wcale najłatwiejszy. Ogólnie na plus. 

Kazimiera Jagieła: Dobrze zorganizowany, bardzo poszerzyłam swoją wiedzę. Skorzystam z następnych.

AGNIESZKA KOŚĆ: Bardzo dobry kurs. Profesjonalny, konkretny, rzeczowy. Świetnie przygotowuje do pracy kierownika wycieczek.

Adelajda Miastkowska-Pytlarz: Kurs pozwolił mi na szczegółowe i dogłębne zapoznanie się z najważniejszymi tematami dotyczącymi bezpieczeństwa, dokumentacji oraz charakterystyki pracy kierownika wycieczki.Niemalże całkowicie wyczerpał pole wątpliwiści i pytań jakie wiążą sie z zakresem obowiązków i powinności kierownika wycieczki.

Anna Włodarczyk: Kurs jest bardzo obszerny z dużą ilością tematów, opisów i testów, zabrał mi dużo czasu. Jednak posiada on dużą ilość ciekawych i różnorodnych informacji.

Agnieszka : Pierwszy raz skorzystałam z takiej formy kursu, więc nie mam porównania. Jestem zadowolona, odpowiadała mi praca nad lekcjami w domu. Na pewno jeszcze skorzystam z takiej formy innych kursów.

Anna Bryl: Dziękuję.

Aleksandra Stanisz-Radzikowska: Uważam, że kurs zawiera bardzo dużo informacji i jest bardzo rzetelnie przygotowany.

Andrzej Kochan: Bardzo fajny sposób na podnoszenie kwalifikacji.

Magdalena Kwaśniewska: Kurs zawiera wszystkie potrzebne informacje. Jest bardzo przystępny.

Anna Kozioł: Kurs bardzo ciekawy spełniający moje oczekiwania.Przygotowany w sposób skrupulatny a wiadomości w nim zawarte bardzo przydatne.Spodobała mi się różna forma prezentacji kursu: taka jak filmy oraz prezentacje multimedialne. Kurs rozwiał wiele moich wątpliwości. Godny Polecenia :-)

Agnieszka Szpak: Ocena 5

Monika: Wszystkie treści kursu z pewnością przydadzą się w przyszłości i ułatwią pracę jako kierownik wycieczek. Są one przedstawione w sposób szczegółowy, kompaktowy, a jednocześnie przystępny.

J. Bohdziewicz: Z kursu można dowiedzieć się dużo potrzebnych informacji. Trzeba przyznać, że nie jest prosty, potrzeba dużo czasu i zaangażowania, żeby go ukończyć. Oceniam najwyzej jak sie da.

Patrycja Buchta: Polecam ten kurs. Bardzo przyjemnie i sprawnie upłyneło uczestnictwo. Podsumowujące testy były bardzo motywujące. Po wypełnieniu ostatniego testu żałowałam, że to już koniec. Informacje ciekaw i łatwo przysfajalne. 

monika: Jasne i przejrzyste polecenia.

Amelia Matraszek: Kurs rzeczowy i przydatny do dalszej pracy.

Natalia Mann: Kurs przyjemny, prosty w obsłudze, pomógł mi zdobyć wiedzę, potrzebną do dalszej pracy zawodowej.

Joanna: Dużo potrzebnych informacji w przystępnej formie.

Małgorzata Zwierzchowska: Kurs  Kierownika Wycieczek został przygotowany w przystępny, czytelny , a zarazem merytoryczny sposób. Bardzo wygodna jest jego forma jak i sposób sprawdzenia wiedzy kursanta.W szybki i wygodny sposób pozwala na podniesienie kwalifikacji uczestnikowi kursu.

Danuta Krajewska: Dużo wiadomości przekazanych w bardzo profesjonalny sposób.

Ronowska-Petrol Anna: Bardzo dobrze zorganizowany kurs. Wiele przydatnych informacji i filmów, które na pewno wykorzystam na wyjazdach i w życiu codziennym. Łatwo dostępny. Można go wykonywać kiedy się chcę i we własnym tempie.

...: Wszystko ok

michał gołębiewski: Sporo materiałów rzeczowa prezentacje plus za dostęp do materiałów

Dorota Downar: Szybki i łatwy sposób podniesienia sobie kwalifikacji zawodowych, ciekawa i zwiezła forma przekazania informacji, wszytsko jest jasne i klarowne, bardzo polecam

Justyna Lemańska: Kurs przygotowany w bardzo przystępnej formie.

Dorota Wasilewska: Kurs podobał mi się, rzetelnie przygotowane zagadnienia.

Zuzanna Wróbel: Kurs jest bardzo dobrze przygotowany, zdobyłam bardzo dużą wiedzę.

Nawrocka Sobczak : Kurs godny polecenia.

Grzegorz Bucholc: Kurs spełniający moje oczekiwania.

zadowolona: Jestem zadowolonaz kursu. Treści podane w dostepny sposób. Sprawnie działająca platforma. 

Dorota : Kurs dostępny i ciekaw materiały.

Alicja K.: bardzo dobry kurs, informacje w nim zawarte przyjemne,wciągające, nie nudne. bardzo dziękuję :) 

Barbara Krzyżanowska: kurs przygotowany profesjonalnie a udostępnione materiały i tematy poszczególnych lekcji pomogą w praktycznym działaniu.

Kamila: Cieszy mnie, że mogłam zrobić ten kurs w domu. Jest to dla mnie ogromne udogodnienie, zwłaszcza fakt, że w każdej chwili można przerwać i powrócić, kiedy jest na to czas. Polecam.

Rafał Czapp: Kurs jest internetowy co powoduje że jest bardzo wygodny.Zakres szkolenia jest szeroki co czyni kurs profesjonalnym.

Aga: Polecam

monika: Kurs bardzo dobrze przygotowany, dużo ciekawych i wyczerpujących materiałów, konkretne i rzetelne informacje. Bardzo serdecznie polecam. 

Danka: Polecam. Najważniejsze informacje zawarte, wygodny, bo można odtwarzać w wolnym czasie.

Majka: Kurs przejrzysty, najważniejsze informacje zawarte, wygodny, bo można odtwarzać w wolnym czasie.

Marta: Dzięki kursowi uzupełniłam swoją dotychczasową wiedzę oraz nabyłam nową. Polecam.

Songin Aleksandra: Kurs porusza zagadnienia z wielu dziedzin potrzebnych do bycia kierownikiem wycieczki. Informacje sa obszerne i ciekawe.Polece ten kurs innym chętnym.

Paweł Rzeźniczak: Bardzo praktyczne narzędzie do zdobywania wiedzy

Agnieszka Szulc: Kurs w bardzo dostępnej formie.  Materiały zawieraja naistotniejsze informacje. 

Magdalena : Super! 

Beata Bogacka: Kurs rzeczywiście przygotowuje wszechstronnie. Dzięki temu, że materiał jest podawany w różnej formie człowiek nie czuje znużenia. Zadania wymagające poświęcenia czasu. Testy po każdym module utrwalają wiedzę

Wojtek: Bardzo pozytywnie oceniam Kurs Kierownika Wycieczek.

Monika Bartoszek: Bardzo łatwy w obsłudze, dużo ciekawych wiadomości. Polecam ;)

AW: Świetna forma uzyskania kwalifikacji. Wygodnie, bez dojazdów i wtedy, kiedy nam pasuje.

Aleksandra Antczak: Kurs przygotowany został dość starannie, jest bogaty w treści oraz przydatne załączniki.

Monika Cochór: Kurs bardzo przydatny, ciekawie opracowane tematy. Ogromny plus,że można go odbyć nie wychodząc z domu. Polecam!

Radosław Bariasz: Wiedza przekazana na kursie bardzo konkretna i praktyczna. Chętnie będę próbował swych sił przy następnych kursach. Polecam.

Magdalena Boniecka-Duchna: Materiał przedstawiony w prezentacjach zawiera niezbędne informacje i napewno będzie przydatny podczas pełnienia funkcji kierownika wycieczki. Ponadto forma kursu pozwala na dowolne dysponowanie czasem i naukę w czasie i tempie dostosowanym do każdej osoby.

Iwona Cimała: Kurs szybki bez wychodzenia z domu, dopasowany do czasu kursanta. Polecam !!!

T.Ch: Bardzo fajny kurs. Nauczyłem bardzo wiele w przystępny sposób i w czasie wybranym przeze mnie. 

Bożena Nadolska: Świetny kurs. Uczysz się w wybranym przez siebie czasie i dowolnym tempie. Polecam!!

Barbara Zuber: Kurs bardzo dobrze zrobiony, dowiedziałam się z niego dużo naprawdę ciekawych informacji. Polecam! :)

Tomek: Profesjonalny kurs. Polecam!

K. Goleniowska: Super kurs. Trzeba poświęcić trochę czasu, ale jest wygodny i niezobowiązujący kiedy masz chwilę siadasz i się uczysz. Pięknie, więcej takich kursów. Kurs oceniam na 5

Marlena: Fajny pomysł, choć czasem dobrze byłoby mieć wybór, czy dany materiał czytać, czy go słuchać (zależnie od preferencji kursanta). Podoba mi się wykorzystanie filmików instruktażowych. Ogólnie oceniam kurs bardzo pozytywnie. Różne  formy przekazu czynią go mniej monotonnym,a wiedza jest pełna i praktyczna. Forma wygodna. Cena przystępna. Godny polecenia.

agata pochec: kurs bardzo przystępny. jasno przedstawione tematy.

Janek: Super!

Monika Remiszewska: Świetny kurs, można dowiedzieć się wielu przydatnych i interesujących informacji. Polecam :)

Rodziewicz Grażyna:  Uważam, że kurs  jest przygotowany bardzo profesjonalnie; ukończenie wymaga dużego nakładu sił uczestnika; aby wypełnić wszystkie ćwiczenia i testy, musiałam pogłębić swoją wiedzę w tym zakresie ( bardzo pomocne były prezentacje).

Barbara Mateńko: Kurs spełnił moje oczekiwania. Jest doskonale przygotowany od strony merytorycznej oraz bardzo intuicyjny w obsłudze. Informacje podawane są w sposób jasny i przystępny. 

Justyna Iwaniuk: Kurs oceniam pozytywnie. W przystępny sposób podane zostały ważne informacje. Forma kursu pozwala na uczestniczenie w nim w czasie dogodnym dla uczestnika.

Katarzyna Śmiałek: Kurs bardzo ciekawy,wiele nowych rzeczy dowiedziałam się z pierwszej pomocy.Opracowania tematów bardzo pomocne w pracy z dziećmi.

Danuta Nowicka: Pozytywnie opiniuję kurs

Wanda Kornak: oceniam na 5

Zofia Olszewska: Oceniam kurs na 5

Pitera Maria: Podobała mi się forma prowadzonego kursu.  Całość kursu oceniam na 5 pkt.

Ewa Mazurak: Kurs oceniam na 5

Joanna Juras: Kurs oceniam pozytywnie.

Dorota: Kurs udany. Można go robić wtedy, kiedy się chce. Dzięki temu można tak zaplanować czas, żeby maksymalnie wykorzystać podaną wiedzę. Kosztuje nie mało, ale za to robimy go w dogodnym czasie.

Kinga: Bardzo rzetelny kurs

Natalia Buszczyńska -Żuk: Kurs przygotowany profesjonalnie. Daje możliwość ukończenia go w wolnym czasie. Nie ma ograniczenia czasowego co do ukończenia testu.

Czarnobil Grzegorz: Kurs na kierownika wycieczek przeprowadzony drogą elektroniczną to bardzo fajna rzecz, można zdobyć materiały potrzebne do prowadzenia obozów czy kolonii. Dowolny czas i godziny do wykonania kursu.

Sandra: Bardzo przydatne materiały.

Sobańska: Interesujące szkolenie, ciekawe, wnoszące wiele informacji, które przydadzą mi się w pracy zawodowej.

Julita: Kurs ciekawy. W dogodnej formie. Można wrócić do treści.

anna tarnachowicz: Szybki, bardzo konkretny i profesjonalny kurs. Wiele ciekawych informacji. Gorąco polecam

Bartek: Wszystko pozytywnie. Materiały wyczerpujące.

Marta: Treści kursu zawierają cenne informacje, które podano w przejrzystej formie. W szybki i przyjemny sposób zdołałam przejść przez wszystkie testy kończąc je powodzeniem. Świadomość możliwości poprawy złego wyniku w teście powoduje rozluźnienie i wewnętrzny spokój unikając przy tym zbędnego stresu. Dziękuję

Monika Wilczek: Bardzo ciekawe materiały dydaktyczne, ciekawa i bezstresowa  forma nauki. polecam.

Adam Mazur: Kurs bardzo praktyczny bo na miejscu. Bardziej wymagający niż myślałem. Sporo wiedzy chociaż niektóre wiadomości szczególnie na filmach o pierwszej pomocy powtarzały się. Ogólnie polecam.

Leszczyńska Ilona: kurs bardzo przydatny, uwzględnia szeroką tematykę. Przydatne są informacje z wielu dziedzin, w szczególności informacje na temat pierwszej pomocy. 

Katarzyna: Kurs zawiera najważniejsze informacje dotyczące przygotowania do organizacji wypoczynku dla dzieci. Dzięki testom sprawdzającym wiedzę z każdego tematu osobno, można bardziej efektywnie przygotować się do testu końcowego. 

sylwia: Dziękuje za możliwość wykonania kursu w domu! Materiały super,rzetelne,przystępne.Dla mnie najważniejsze że nigdzie nie musiałam jechać zaliczać,w ciszy i spokoju swojego domu uczyłam się.Ta forma nauki dla osób takich jak ja - mam trójkę dzieci,więc kiedy dzieci były w szkole mogłam się oddać nauce. Jeszcze raz dziękuje!

Aleksandra Gramowska: Bardzo fajnie skonstruowany kurs, dużo przydatnych materiałów i plików do pobrania. 

Magda: Kurs został dokładnie przygotowany, dowiedziałam się z niego wielu praktycznych rzeczy.

Marta Strzeszewska: Bardzo ciekawy kurs. Dowiedziałam się wiele interesujących rzeczy, które będa przydatne w mojej pracy jako wychowawca /opiekun szkolnych wycieczek. Bardzo polecam.

Mariola Nikołajuk: Świetnie przygotowany kurs pod względem metodycznym i merytorycznym. Bardzo ciekawe materiały poglądowe

Kępiński Zbigniew: Przedstawiony materiał był dla mnie zrozumiały.

Karol: Oceniam kurs pozytywnie. Dużo cennych informacji

Agnieszka Klewin - Pilarz: Bardzo dobra formuła nauczania. Treści do nauczenia konkretne i bardzo przydatne w późniejszej pracy.Pozdrawiam

Katarzyna Zajączkowska: Bardzo zwięzłe ale merytoryczne treści. Kurs prowadzony bardzo metodycznie

Dziencielewski: KURS OK Dużo się dowiedziałem bardzo pomocny i edukacyjny.

Szymczak Agnieszka: Bardzo dużo informacji oczywiście potrzebnych

Julitta Sander: Kurs był bardzo przydatny i treściwy. Mogłam w dowolnym czasie realizować poszczególne zadania i weryfikować swoją wiedzę. Nauczyłam się więcej podczas tego kursu niż gdybym dojeżdżała gdzieś na wykłady. Ta forma uczenia się pozwoliła mi nie tylko zdobyć wiedzę ,ale i zaoszczędzić czas i pieniądze. 

Monika Burdukiewicz-Miszewsi: Test bardzo dobrze przygotowany merytorycznie. Nie za łatwy. Dość dużo zagadnień pedagogicznych,trudnych.

Justyna Kosior: Kurs w bardzo przystenej formie

Jacek: Bardzo fajne materiały.

Szymon: Kurs bardzo ciekawy, czytelny i bardzo atrakcyjny ....polecam 

Łukasz Kozłowski: Kurs bardzo dobrze skontruowany. Dużo materiałów. Obszerny z wszechstronną wiedzą, która jest bardzo przydatna w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Ewelina Wojdylak: Ogólna ocena kursu: bardzo dobry. Bardzo dokładnie i rzetelnie przygotowane materiały do nauki.

Dariusz Nawrocki: Kurs zawiera wiele cennych informacji, dobrze przygotowuje merytorycznie uczestnika.

Monika: Bardzo fajny, bez wychodzenia z domu. Bardzo praktyczny, dużo cennych informacji. 

Tomasz: bardzo przyjazny kurs z którego wiele można wyciągnąć do swojej pracy z młodzieżą

Małgorzata Cytacka: Konkretny, praktyczny, świetnie przygotowujący merytorycznie.

Katarzyna Zięba: Kurs rzetelnie przygotowany... Bardzo dużo cennych informacji w zakresie bezpieczeństwa, dokumentacji oraz pierwszej pomocy. Polecam wszystkim, którzy zastanawiają się nad zrobieniem kursu w Centrum Doskonalenia Zawodowego.

DJ: Kurs dobrze przygotowany.

Kursant: Kurs bardzo dobrze przygotowany. Polecam!

Żaneta: Kurs pod względem dydaktycznym na wysokim poziomie. Jestem zadowolona.

Justyna Anna Ostrowska: Kurs Kierownika Wycieczek (Opiekuna Wycieczek) zawierał bardzo ważne i przydatne materiały do pracy. Dużym atutem tego kursu jest możliwość zrobienia go "2w1". 

Edyta Jagiełło: Świetna sprawa dla osób dysponujących ograniczonym czasem ;)

Grzegorz Hetel: Szybko i skutecznie

Bentkowska: Uwazam, ze kurs zostal rzetelnie przygotowany przez organizatorow

Anna Tyburska: Moim zdaniem w/w kurs został przygotowany bardzo profesjonalnie . Jestem bardzo miło zaskoczona ogromem przedstawionego materiału , dzięki któremu stałam się posiadaczką jeszcze większej wiedzy chociażby pod względem medycznym . Polecam z całą stanowczością .

Ewa Piechnik: Kurs opiniuje jako dobry i przydatny w mojej dalszej pracy z dziecmi.

Anna Lipczyńska : Kurs rzetelny, wyczerpujący temat.

Karolina Cichoń: Jestem bardzo zadowolona z kursu. Cała treść była podzielona na na mniejsze moduły, co ułatwiało naukę. Informacje były podane w sposób bardzo przystępny.

Angie: Kurs w przystępny sposób przekazuje niezbędne informacje. Jest ciekawą  i bardzo konkretną formą przekazywania wiedzy. 

Karolina: Kurs w porządku.

Małgorzata: Wiedza podana konkretnie i rzeczowo. Jestem bardzo zadowolona zwłaszcza z filmów instruktażowych.

Kamil: Kurs przygotowany sumiennie. 

Violetta Owczarek: Polecam kurs wszystkim zainteresowanym! Świetna prezentacja treści, przemyślane materiały poparte prawdziwymi historiami I doświadczeniami. Przyszłościowo: nie wychodząc z domu, konkretnie, wygodnie, dosadnie, rzetelnie. Wszystko zgadza się z opisem. Proste I jasne zasady w bardzo miłej atmosferze.Bardzo dobrze przygotowany kurs uzupełniony o instruktażowe filmy I prezentacje. Polecam!

Małgorzata Gierach:  Bardzo dobry kurs, przystępna forma. Ciekawy dobór materiałów wideo. Jasne polecenia i ćwiczenia sprawdzające. 

Suchecka: Kurs jest OK

Ania: ciekawa tematyka zajęć

Karolina Mirga Danek: Uważam że kurs jest pomocny, zwłaszcza kwestie przepisów prawnych MEN i dotyczących kuratorium oświaty jak również załączniki typu karty kwalifikacyjne itd.

Kamila Porwoł: Kurs wymagający, daje możliwość sprawdzenia wiedzy na każdym etapie nauki, dzięki czemu motywuje do zgłębiania wiedzy. Ciekawe materiały dydaktyczne nie nużą i urozmaicają proces nauczania. Internetowa forma sprawia, że można przystąpić do zadań wtedy, kiedy mamy na to czas. Całość oceniam na 5 oraz polecam szczególnie zabieganym i zapracowanym.

Małgorzata Grygier- Stepień: Kurs był interesujący i praktyczny. Umożliwił szybkie zdobycie wiedzy i potrzebnych uprawnień. Polecam wszystkim zainteresowanym!

Sara: Kurs ok. Wszystkie niezbędne informację są w nim zawarte w mniej lub bardziej zadowalający sposób. Faktycznie da się go ukończyć w jeden dzień nie wychodząc z domu, a na tym najbardziej mi zależało.

Monika: serdecznie polecam

Iwona Rojek: Kurs bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Myślałam, że jak internetowy będzie taki "po łebkach", a tym czasem było dużo wiedzy do przyswojenia, dużo zadań do wypełnienia. Polecam. 

Sabina: Kurs bardzo ciekawie przygotowany. Można go dostosować do swojego czasu wolnego. Polecam

Magdalena: Dzięki kursowi zdobyłam nową wiedzę bardzo przydatną w pracy z dziećmi oraz odświeżyłam sobie treści przeze mnie znane.

Iwona: Kurs ciekawie poprowadzony, testy sprawdzające ściśle powiązane z tematem zajęć.

Guzik Roksana: Kurs bardzo ciekawy, przystępnie napisany. Polecam

Myślisz Dorota : Kurs oceniam bardzo pozytywnie 

Pozytywna: Kurs jest dobrze przygotowany, treści i zaliczenia spójne i czytelne

Katarzyna: Kurs bardzo pomocny. Pomógł mi usystematyzować moją wiedzę, ale też zwrócił moją uwagę na nowe zagadnienia. Polecam każdemu

Ejankowski: Kurs oceniam bardzo pozytywnie.

Adam Potoczny: Jestem pedagogiem "starej daty" ale wiadomości, które tutaj zyskałem bardzo mi pomogły. Kurs oceniam na bardzo dobrze.

TS: Kurs świetny! Informacje przedstawione są w sposób ciekawy, logiczny, spójny i zrozumiały.

Dagmara Rytter: Kurs bardzo interesujący. Wiele ciekawych tematów.

Beata: Kurs bardzo dobrze zorganizowany. Polecam

Damian Berent: Bardzo dobry

Magda: Bardzo fajnie zorganizowany kurs, ze względu na swoją formę jest bardzo przyjazny dla użytkownika.

Michał: Kurs spełnia moje oczekiwania

Anna Podwysocka: Jestem bardzo zadowolona

K.: dużo cennych informacji, ciekawe testy - polecam!

Anna Reich: Bardzo przydatny kurs.

Sylwia F-S: Bardzo przydatny i pouczający. A co ważne w moim przypadku można go ukończyć w domu.

Dorota Zientarska: Bardzo dużo cennych informacji. Kurs rzetelnie przygotowany.

paulina: Kurs oceniam pozytywnie

Anna Pietrzak: Bardzo pozytywnie, zbiór wszystkich ważnych informacji, można czas dostosować do możliwości.

Patrycja: Bardzo dobry kurs, przystępna forma. Ciekawy dobór materiałów wideo. Jasne poleceni i ćwiczenia sprawdzające.

Ewelina Posaowska: Bardzo duży zasób wiedzy podanej konkretnie i rzeczowo. Kurs idealny dla osób , posiadających duży nakład obowiązków! 

Jolanta Wolska: Kurs bardzo pouczający.

ALEKSANDRA ZACZEK: KURS BARDZO RZETELNIE PRZYGOTOWANY, ZAWIERA CENNE I ISTOTNE INFORMACJE.

Małgorzata Grygier- Stepień: Według mnie kurs jest bardzo dobrze skonstruowany. Zawiera niezbędną wiedzę, podaną w przystępny sposób. Jedynym minusem jest wiele linków z kanału You Tube, co wprowadza chaos.

Agnieszka: Świetnie przygotowany kurs.

Anna Matcka: Rzetelna wiedza przekazana w formie elektronicznej. Piki audio, zmuszały do odsłuchania ich i zapoznania się z treścią kursu, nie tylko w formie drukowanej, podobnie rzecz się ma z udostępnionymi filmami wideo. Dokumentacja, przykładowe regulaminy, wszystko, co niezbędne, by w sposób namacalny, nie tylko formalny zapoznać się z obowiązkami zarówno wychowawcy jak i organizatora wycieczek. Dostępność kursu, częstotliwość wykonywania zadań, dostosowana do indywidualnych możliwości kursanta. 

Natalia Gąda- Kościuk: Uważam, iż z kursu wyciągnęłam wiele ważnych informacji, które wykorzystam w przyszłości.

P. S.: Kurs oceniam bardzo pozytywnie. Wiedza zdobyta na kursie będzie bardzo przydatna podczas pracy i zasługuje na polecenie go innym osobom. Materiały szkoleniowe oraz ich dobór zapewniają łatwe przyswojenie materiału.

Agnieszka: Dobra alternatywa dla osób, które nie mają możliwości zrealizowania kursu stacjonarnego.

Joanna G.: Bardzo profesjonalnie przygotowany kurs. Polecam każdemu!

Anna Jezierska: Kurs przydatny, zwłaszcza część dotycząca udzielania pierwszej pomocy; filmy umożliwiają obrazowe i przez to łatwiejsze przyswojenie wiedzy.

Paulina Ramotowska: Kurs bardzo dobrze przygotowany, łatwy w obsłudze, szybki do realizacji.Jak najbardziej Polecam :)

Kamila: Ciekawie, sprawnie, różnorodnie.

Iwona: Polecam kurs jest bardzo szczegółowy wiele się nauczyłam :) prosty w obsłudze kroki po kolei opisane :) rewelacja :)

Iwona Sikora: Przyjemna forma. Zadania pobudzające wyobraźni. Fachowa obsługa.

Bożena Górczyńska: Kurs w porządku, merytoryczny ale nie wszystkie okienka otwierały się. Znacznym ułatwieniem byłoby gdyby można otworzyć dwa okna z tematem i testem.

Ines: Kurs zawiera materiały opracowane w zrozumiały i ciekawy sposób.

Anna Grodecka: Super kurs. poszerzyłam swoje wiadomości w tym temacie. Dziekuję

Anna Kamińska: Kurs był bardzo ciekawy.

Daniel: Ciekawa alternatywa. Jestem mile zaskoczony. Polecam!

Dominik: Kurs oceniam bardzo pozytywnie, w zależności od możliwości czasowych można go dosyć szybko ukończyć. Pochwała się należy za ciekawą formę kursu. Polecam dalej ;)

Patryk: Szybki i skuteczny. Polecam zainteresowanym ;)

Paulina G.:  Kursy na miarę XXI wieku, intuicyjna platforma.  Dziękuje również za wiele porad. Pozdrawiam całą załogę CDZ :)

Marysia: Kurs nie robi na mnie zbyt  dużego wrażenia, podstawowe informację.

Alicja 90: Bogata oferta szkoleń i przystępne ceny, pozdrawiam:) 

ULA: Polecam wszystkim osobą mającym na głowie rodzine/prace/ inne obowiązki, można bardzo wiele wynieść z owego kursu. Pozdrawiam 

Przemek: Kurs spełnił moje oczekiwania, jestem zadowolony, jest to kopalnia wiedzy, Nic dziwnego ze tyle pozytywnych komentarzy. Polecam. 

Staś: Szkolenie w miarę dobre.Można było by troche rozwinąć kilka tematów.

OLA: Treść poprawna, kto chce może dużo teorii nadrobić, polecam :))

Krystian P.: Bardzo polecam szybko i rzetelnie. Zaoszczędziłem 1 weekend szkolenia stacjonarnego.

Małgorzata: Ciekawa inicjatywa , obszerne informacje ,łatwy dostęp. Wszystko perfekcyjnie przygotowane.

Maciek: Dobry kurs - polecam! 

Diana: Przystępna forma, materiały dobrze opracowane, bezproblemowy kontakt. Pełna satysfakcja :)

Sergiusz: Fajny kurs i dobrze, że w domu idzie go zrobić i nie trzeba nigdzie jeździć. POLECAM !

Monika: Bardzo wysoka jakość kursu. Dziękuje za miłą obsługę

Agnieszka: Świetne podejście do klienta. Polecam! :)

Weronika: Nie miałam czasu na kolejne szkolenie stacjonarne, dla mnie idealne rozwiązanie.

Arek: Kurs na wysokim poziomie, dobrze opracowane materiały dydaktyczne.  Polecam 

Anna: Bardzo dużo można się nauczyć i przypomnieć:) Szczerze polecam :)

Dagmara: Trochę mi to zajęło ale upragnione zaświadczenie już jest w drodze.

Nikodem: Jak zależy komuś na czasie to taki kurs można zrobić.

Wojtek: Duży plus za taki kurs! ;) 

ARTUR N: Widzę,że trochę chłopaków także robi ten kurs - przyłączam się i polecam!

Jolanta: Kurs przystępny, fajnie skonstruowany, będę polecać!

Adam: Kurs bardzo interesujący i idealny dla osób zapracowanych. 

ADA: Fantastyczny kurs. Możliwość robienia online jest dobra alternatywa dla osób pracujących, jestem bardzo zadowolona. Teoria spełniła moje oczekiwania . Polecam wszystkim bardzo gorąco.

SANDRA: Materiały przejrzyste, łatwe do ogarnięcia. Polecam 

Kasia: Bardzo gorąco polecam osobom, które chcą poszerzyć swoją wiedzę, a nie mają zbyt wiele czasu. Bardzo wygodnie i bardzo merytorycznie. 

Karol: Bardzo fajny i przyjemny kurs. ciekawe i przydatne materiały. na pewno skorzystam jeszcze z innych kursów. serdecznie polecam ! :) 

Kuba: Wygodny sposób, polecam! 

Paweł 84: za dużo nauki... ale warto było:)! 

Jarosław: Śmiało można polecić wasze kursy dalej. Robią robotę! 

DARIUSZ: W pełni profesjonalny kurs w wygodnej e-learningowej formie.

Wanesa: Szukałam bardzo długo w kursach stacjonarnych, a okazało się, że internetowo też można :)Dzięki za miłą współpracę.  Polecam!

Hubert: Szczerze mówiąć przyciągnęła mnie niska cena, ale jestem na prawdę bardzo zadowolony z całego kursu. 

Julian: Centrum Doskonalenia Zawodowego to instytucja godna zaufania. Od pierwszego kontaktu jestem mile zaskoczony i nie miałem żadnych problemów z kursem itp. Polecam 

Szymon: Kurs jest naprawdę dobry, przyjemnie się uczy, bez pośpiechu i stresu - Polecam!

Krzysztof: Dzięki temu szkoleniu mogłem podjąć pracę. Jak widać uprawnienia są wartościowe. Pozdrawiam i polecam wszystkim zwlekającym.

Olivia: Kurs bardzo praktyczny, duża porcja wiedzy, która z pewnością się przyda w praktyce!Wszystko działa sprawnie i bez żadnych problemów.Polecam wszystkim 

Bartłomiej Bł.: Dużo informacji podanych w przystępny sposób. Profesjonalnie zorganizowane szkolenie dla "zapracowanych". Polecam 

Janek: Super rozwiązanie dla ludzi, którzy nie mają zbyt wiele wolnego czasu! Polecam wszystkim ;)

Agata: Solidny kurs. Jestem zadowolona, ze zainwestowałam w ten kurs. 

Basia: Materiały rzetelnie opracowane. Na platformie nie występowały żadne błędy, wszystko zgodne z opisem. Kontakt  z obsługą  też bardzo przyjemny 

Marek: Jak zawsze 5/5. Wielu osobom już Was poleciłem i będę polecał. Super sprawa! 

Tomek Cz.: Zaliczenie bezstresowe. Polecam wszystkim! 

Domi: Najlepsze i najpopularniejsze szkolenie na tej platformie. Polecam :)))

Asia: Super,przerabiałam materiał w każdej wolnej chwili bez wychodzenia z domu. 

Mati: Bardzo dobry kurs.Wiele przydatnego materiału ! 

MARTA: Profesjonalny, ciekawy kurs. Przydałoby się troszkę więcej praktyki ale ogólnie jest OK :) 

Klaudia: Polecam i na pewno to nie ostatni kurs. 

Angelika: Bardzo fajny kurs dla osób,które nie mają zbyt dużo wolnego czasu. Jest to bardzo prosty kurs, każdy go zaliczy ;)

Rafał: polecam ten kurs szybko , wygodnie no i materiały szkoleniowe dobrze przygotowane 

Grażyna: Świetne szkolenie aby móc sobie dodatkowo dorobic ;)

Jerzy: Centrum Doskonalenia Zawodowego stanęło na wysokości zadania. Otrzymałem odpowiedzi na wszystkie pytania. Ponadto platforma jest prosta w obsłudze. Nie mając dużego doświadczenia w obsłudze komputera bez problemu sobie poradziłem. Polecam zinteresowanym ;)

Justyna L: Profesjonalne szkolenie, podejście do klienta wzorowe. Pozdrawiam i polecam ;)

Renata: Bardzo ciekawe szkolenie. Nie żałuję swojego wyboru.Nie każda firma szkoleniowa potrafi przygotować tak wartościowe szkolenie.

Cezary: Rewelacyjne szkolenie. 10 h i kurs zaliczony :)

Danuta: Kurs wyczerpujący, intensywny i bardzo przydatny w praktyce. Pozdrawiam ;)

Damian: Dziękuje za szkolenie, polecam każdemu.

Bartosz A.: Polecam zainteresowany, którym zależy na czasie

Dariusz: Szkolenie może i krótkie ale intensywne ;) Dla mnie w sam raz.

Iwona: Kolejne wartościowe uprawnienie w moich rękach. Polecam wspłpracę z Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Mariusz: 2 dni i zaliczone :) Dla chcącego nic trudnego :)

Eryk: Nie jestem przekonany do szkoleń e-learningowych ale w teraz nie miałem wyjścia bo zależało mi szybko na uprawnieniach, dlatego wybrałem CDZ. Jestem miło zaskoczony.

Marcin: Podpisuje się pod Eveliną :)

Evelina: Nie ma sie czego przyczepić. Szkolenie jest bardzo dobre.

Gosia: Idealnie przygotowany kurs dla szanujących swój czas. Mogłam przystępować do lekcji kiedy miałam na to ochotę. Zawsze mogłam liczyć na pomoc obsługi. Szczerze polecam!

Robert K.: Wszystko zgodne z opisem. Polecam! :)

Edyta: Gorąco polecam ta instytucję

Julka: Jestem w 100% zadowolona ze szkolenia. Dziś otrzymałam zaświadczenie pocztą. Z taką szkołą warto wspołpracować.

Dawid: Świetne szkolenie, pozdrawiam i polecam

Jacek: Korzystając z takiego szkolenia cenisz swój prywatny czas. Bardzo fajne rozwiązanie właśnie dla zapracowanych.

Patrycja W.: Kurs krótki, wysyłka błyskawiczna, wiedza przydatna.

Wiktoria: Kompetentna obsługa, dobrze przygotowany kurs merytorycznie, duża elastyczność w realizacji kursu. Zdecydowanie polecam każdemu! ;))

Grzegorz: 5/5 ;)

Filip: Godny zaufania i polecenia kurs. Dziękuje za wspólprace.

Natala: Podpisuje sie pod poniższymi komentarzami :)

Maja: Profesjonalnie, tematy na maxa wyczerpujące, ciekawe ćwiczenia :)

Jarek:  W porządku, polecam

Tomasz: Szybko, tanio,sprawnie - dobry kurs :)

Błażej S.: Jestem pozytywnie zaskoczony. Szkolenie lepsze niż nie jedno stacjonarne :)

Sylwester: Śmiało polecam Centrum Doskonalenia Zawodowego!

Stefan: Szkolenie ciekawie przygotowane, super sprawa z lektorem, przyjemnym dla ucha. Merytorycznie kurs bardzo wartościowy i obszerny. Dla mnie bez wątpienia godne polecenia szkolenie.

ULA: Bez wychodzenia z domu - idealne rozwiazanie ;)

Wiktor: 8/10, Dla mnie troche za dużo materiałów.

PAULA M: Przyzwoite szkolenie :)

Daria: Przyjazny kurs. Dla ceniących czas - idealne rozwiazanie.

Magda: Expresowo ,tak jak chciałam. Polecam!!!

Aga Szewczyk: bardzo przydatny wiele można było się dowiedzieć i zapamiętać

Inez Kubicka-Zaczkowska : Kurs bardzo interesujący. 

Justyna: Kurs bardzo przyjazny, rzeczowy. Zawierał najważniejsze informacje, które kierownik wycieczki powinien znać.

Kamila Kupczak: Kurs wyśmienity!!!, nauczyłam się wielu ciekawych pojęć i definicji podczas słuchania i opisywania zadań. Polecam kurs przyszłym kierownikom i opiekunom wycieczek, obozów czy też innych profesji. Dziękuje

Ewa Pietrzak: Bardzo przystępna forma kursu. Można szybko i w dowolnym czasie zapoznać się z materiałem kursu. Można przypomnieć sobie znane wiadomości, poznać nowe zagadnienia i przepisy oraz ukierunkować swoje myślenie na prawidłowe i rzetelne wykonywanie obowiązków kierownika lub opiekuna wycieczek. Jestem zadowolona z udziału w kursie i oceniam go bardzo dobrze.

Robert Nosal: Kurs jest bardzo intuicyjny oraz wartościowy. Jest odpowiedni dla ludzi, którzy cenią swój czas, ponieważ nie jest to jeden blok zajęć, a każdą lekcję można odbyć w momencie znalezienia wolnego czasu.

Agnieszka: Kurs konkretny i na temat. 

Marta: Kurs bardzo fajny.

Sebastian: Kurs bardzo interesujący. Platforma, jak i wszystkie zadania, bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze. Oprócz zdobycia dodatkowych kwalifikacji, naprawdę można dowiedzieć się wielu ciekawych i pożytecznych rzeczy. Polecam!

Jeneralczyk: Kurs bardzo profesjonalny, dużo ciekawych materiałów.

Robert Dobrogowski: Gorąco polecam dla osób które cenią czas.

Małgorzata Syguła: Bardzo ciekawy i dający bardzo dużo prakrycznej wiedzy w zawodzie pilota wycieczek.

Krzysztof Szczepański: Kurs bardzo przystępnie przygotowany, spełnił moje oczekiwania. Najbardziej cenię sobie dostęp do kursu w każdym miejscu i o każdej porze :) szczerze polecam!!

Anna: Jasne zasady, przystępne materiały, przejrzystość tematów. A do tego komfort przebywania we własnym domu. Czego można chcieć więcej od dobrego kursu? :)