Kurs Technika Warsztatu Tachografów Cyfrowych

Popularność kursu: 96%      Opinie: 221      wróć do kursów

Kurs przygotowujący do egzaminu w Głównym Urzędzie Miar na technika warsztatu tachografów cyfrowych.

Uczestnicy szkolenia zostaną zapoznani z wiadomościami z zakresu obsługi, instalacji i kalibracji tachografów cyfrowych. Celem szkolenia jest wstępne przygotowanie do państwowego egzaminu pozwalającego uzyskać w Głównym Urzędzie Miar uprawnienia technika warsztatu do wykonywania sprawdzeń tachografów cyfrowych.

Uczestnicy szkolenia otrzymują materiały szkoleniowe: rozporządzenia krajowe, wybrane fragmenty rozporządzenia 1360/2002, przykłady wydruków z tachografów.

Każdy absolwent kursu otrzyma zaświadczenie na druku MEN oraz certyfikat potwierdzający zdobycie wiedzy, umiejętności oraz kwalifikacji zgodnych zwytycznymi MEN.

Czas trwania kursu to ok. 80 godz. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, filmów i dokumentów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania z serwisu tachografów cyfrowych. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia:22 116 86 66, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

Brak komentarzy.