obrazek

Wczesna interwencja terapeutyczna. Metody i techniki pracy z dzieckiem z zaburzeniami rozwoju

   Cena: 1449 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 1449.00 PLN
Popularność kursu: 100%      Opinie: 274      wróć do kursów

Kurs Wczesna interwencja terapeutyczna. Metody i techniki pracy z dzieckiem z zaburzeniami rozwoju oraz materiały dydaktyczne są prowadzone m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum  Doskonalenia  Zawodowego  posiada  uprawnienia  do  wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Wczesnej interwencji terapeutycznej. Metody i techniki pracy z dzieckiem z zaburzeniami rozwoju absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Kurs umożliwia uczestnikowi nabycie oraz pogłębienie wiedzy z zakresu metod diagnozy oraz terapii dziecka z zaburzeniem rozwoju. Materiał teoretyczny pozwoli kursantowi lepiej zrozumieć zagadnienia związane z rodzajami zaburzeń występującymi w trakcie rozwoju dziecka. Oprócz tego kursant pozna wybrane metody oraz techniki pracy terapeutycznej, a także zagadnienia ogólne związane ze szczególnym charakterem psychologii dziecięcej. Uzyskana w ten sposób wiedza oraz umiejętności pozwalają na podjęcie legalnego zatrudnienia oraz zwiększają konkurencyjność kursanta na rynku pracy.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.


Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 80 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.


Katarzyna Czekajewska-Sternativo: korzystam z kursów Państwa już drugi raz są świetne, dużo wiedzy, jest łatwość kontaktu z Państwem i na pewno jeszcze skorzystam i będę zachęcała inne osoby. dziękuję serdecznie

Karolina: Świetny kurs umożliwiający poszerzenie i zgłębienie swojej wiedzy na temat zaburzeń rozwojowych u dzieci. Dużym plusem jest możliwość udziału w kursie o każdej porze.

Weronika R.: Bardzo wysoko oceniam poziom merytoryczny szkolenia oraz jakość przekazanych materiałów szkoleniowych. Dzięki temu szkoleniu wyniosłam bardzo dużą wiedzę na temat interwencji terapeutycznej oraz metod i technik w pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwoju. Ogromnie dziękuje za owe szkolenie oraz polecam każdemu. 

Klaudia : Kurs bogaty w materiały, które są wartościowe i dobrze uporządkowane. Tematy są czytelne i z chęcią się do nich sięga. Atutem są testy zaliczeniowe, które pomagają samemu kursantowi zweryfikować swoją wiedzę. 

Justyna Sawicka: Kurs był bardzo interesujący. Dowiedziałam się wielu ciekawych informacji, które na pewno wykorzystam w pracy z dziećmi.

Patrycja Stankiewicz: Interesujący, pochłaniający dużo czasu.

Tomasz: Szybka aktywacja kursu po płatności pozwoliła mi na sprawną realizację szkolenia. Jestem pod wrażeniem zawartości merytorycznej, solidna dawka wiedzy w dobrze spreparowanych materiałach.

Aurelia: Na kurs zapisałam się z polecenia znajomej. Wszystko odbywa się zgodnie z opisem i zapewnieniami działu obsługi. Bardzo sprawna realizacja zamówienia i wygodna nauka przez internet to ogromne plusy tej metody.

Stefan: Bardzo dobrze zaplanowany kurs. Wszystkie materiały są podzielone na tematy co znacznie ułatwia poruszanie się po lekcjach. Zachęcam do realizacji :)

Marzena S: Sama platforma bardzo wygodna. Kurs można robić we własnym tempie co było dla mnie ogromnym plusem. Polecam serdecznie :)

Sabina: Polecam, bardzo rzeczowe materiały i szybki czas realizacji. Platforma internetowa działa świetnie :)

Tomasz Kaczamrczyk: Od zapisu do udostępnienia materiałów mija kilka minut. Obsługa sprawna a materiały wyczerpują tematykę kursu. Zachęcam do zapisów

Michał: Polecam gorąco każdemu, komu zależy na doszkoleniu lub zwiększeniu swoich kwalifikacji zawodowych.

Wiktor Jędrośko: Platforma dostępna jest całą dobę, więc kurs zaliczałem tylko w czasie wolnym. Wszystko bardzo intuicyjne, dokumenty przychodzą takie jak na wzorach.

Ania Zalewska: Materiały w wygodnej formie, krótki czas realizacji i sprawny kontakt z obsługą. Polecam serdecznie zapisy na ten kurs

Krzysztof: Kurs bardzo pomocny, zawiera opisy technik wykorzystywanych w terapii a całość przedstawiona jest w sposób przystępny. Polecam