obrazek

Zaopatrzenie i gospodarka materiałowa przedsiębiorstwa

   Cena: 1449 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 1449.00 PLN
Popularność kursu: 99.4%      Opinie: 167      wróć do kursów

Kurs Zaopatrzenie i gospodarka materiałowa przedsiębiorstwa oraz materiały dydaktyczne są prowadzone m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum  Doskonalenia  Zawodowego  posiada  uprawnienia  do  wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Zaopatrzenie i gospodarka materiałowa przedsiębiorstwa absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Celem szkolenia jest omówienie i ćwiczenie metod wpływających na sprawny i efektywny przepływ materiałowy. Bazujące na przypadkach przedsiębiorstw obliczenia pomogą zapewnić koordynację działań gospodarki materiałowej, transportu i realizacji dostaw, planowania zapasów i magazynowania, z procesami produkcji, utrzymania ruchu, remontów i napraw. Znaczący udział kosztów zakupu i zaopatrzenia w sprzedawanych towarach lub produkowanych wyrobach, wywołuje potrzeby szczegółowej analizy dostawców i sposobów realizacji dostaw, poziomów zapasów i miejsc magazynowania. Wykonywane analizy rachunkowe pomogą w zrozumieniu kalkulacji kosztów na referencje i grupy indeksów materiałowych.

Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów ds. zaopatrzenia i gospodarki materiałowej jest zauważalne zarówno na etapie rozwoju gospodarczego przedsiębiorstwa i intensyfikacji działań oraz wzmożonej koordynacji wszystkich rozwijających się strumieni materiałowych, jak i w czasie wyhamowania rynku wywołującego presję na racjonalizację zapasów oraz optymalizację sposobów współpracy z dostawcami i realizację dostaw. Celem wynikowym jest pozyskanie umiejętności w wykorzystaniu narzędzi szybkiego, elastycznego, skutecznego i efektywnego reagowania pracowników zaopatrzenia i gospodarki materiałowej, na potrzeby planów produkcji i sprzedaży przedsiębiorstwa oraz na sytuację w jego otoczeniu rynkowym.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

Program kursu - pobierz 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 16 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta. Kurs można ukończyć nawet w 2-3 dni.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.


Justyna : super kurs, dużo przydatnej wiedzy

Bartek: polecam !

Barbara: Materiały dydaktyczne przygotowane zostały przez najlepszych w swojej dziedzinie specjalistów, którzy potrafili w punkt trafić do szerszego grona odbiorców, objaśniając konieczną do zdobycia wiedzę w prosty sposób. Jestem bardzo zadowolona 

Dominik : Kurs odbywał się sprawnie, bez żadnych komplikacji. Dzięki innowacyjnej platformie dydaktycznej, każda osoba poradzi sobie z realizacją nauki.

Halina: Wszystko dogłębnie przedstawione, informacje przejrzyste i klarowne. Doskonała możliwość nauki w najdogodniejszych warunkach. 

Grzegorz L.: Kurs niezwykle pomocny! W moim odczuciu idealny dla osób, które nie dysponują zbyt dużą ilością czasu wolnego, a chcących się rozwijać i dokształcać. Polecam 

Przemysław:  Materiały niezwykle rzeczowe, umożliwiające usystematyzowanie i douzupełnienie wiedzy, jaką już się posiada. Otrzymany komplet dokumentów wraz z zaświadczeniem Ministra Edukacji Narodowej, po przedstawieniu mojemu przełożonemu, umożliwił mi rozwój w firmie, w której pracuję. Warto skorzystać z tego kursu! Serdecznie polecam. 

Anna J.: Niebanalny, ciekawy przekaz niezbędnej wiedzy. Nauka nie opiera się tylko na klasycznym tekście pisanym. Do dyspozycji kursanta przekazane są również prezentacje multimedialne. Cały proces nauki zachęca do poszerzania wiedzy. To urozmaicenie jest zdecydowanie na ogromny plus

Tomasz:  Jestem bardzo zadowolony z realizacji tego kursu

Hanna P.: Kurs spełnił moje oczekiwania. Polecam

Paulina K.: Kurs obejmuje zakres niezbędnego materiału, który opracowany został w badzo przejrzysty sposób.

Radosław: Kurs ciekawy, zawieraa sporo przydatnych informacji.