Zaopatrzenie i gospodarka materiałowa przedsiębiorstwa

Popularność kursu: 99.4%      Opinie: 166      wróć do kursów

Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu końcowego uczestnik szkolenia otrzymuje kwalifikacje specjalisty ds. zaopatrzenia i gospodarki materiałowej przedsiębiorstwa, wg poniższego wzoru. Uzyskane w ten sposób kwalifikacje są zgodne z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej

Celem szkolenia jest omówienie i ćwiczenie metod wpływających na sprawny i efektywny przepływ materiałowy. Bazujące na przypadkach przedsiębiorstw obliczenia pomogą zapewnić koordynację działań gospodarki materiałowej, transportu i realizacji dostaw, planowania zapasów i magazynowania, z procesami produkcji, utrzymania ruchu, remontów i napraw. Znaczący udział kosztów zakupu i zaopatrzenia w sprzedawanych towarach lub produkowanych wyrobach, wywołuje potrzeby szczegółowej analizy dostawców i sposobów realizacji dostaw, poziomów zapasów i miejsc magazynowania. Wykonywane analizy rachunkowe pomogą w zrozumieniu kalkulacji kosztów na referencje i grupy indeksów materiałowych.

Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów ds. zaopatrzenia i gospodarki materiałowej jest zauważalne zarówno na etapie rozwoju gospodarczego przedsiębiorstwa i intensyfikacji działań oraz wzmożonej koordynacji wszystkich rozwijających się strumieni materiałowych, jak i w czasie wyhamowania rynku wywołującego presję na racjonalizację zapasów oraz optymalizację sposobów współpracy z dostawcami i realizację dostaw.

Celem wynikowym jest pozyskanie umiejętności w wykorzystaniu narzędzi szybkiego, elastycznego, skutecznego i efektywnego reagowania pracowników zaopatrzenia i gospodarki materiałowej, na potrzeby planów produkcji i sprzedaży przedsiębiorstwa oraz na sytuację w jego otoczeniu rynkowym.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej w dziale „FAQ - podstawowe informacje o kursie”. Kliknij „Zobacz Więcej",  aby rozwinąć dział FAQ oraz opinie absolwentów.

Czas trwania kursu to 16 godz. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta. Kurs można ukończyć nawet w 2-3 dni.

Bartek: polecam !

Barbara: Materiały dydaktyczne przygotowane zostały przez najlepszych w swojej dziedzinie specjalistów, którzy potrafili w punkt trafić do szerszego grona odbiorców, objaśniając konieczną do zdobycia wiedzę w prosty sposób. Jestem bardzo zadowolona

Dominik : Kurs odbywał się sprawnie, bez żadnych komplikacji. Dzięki innowacyjnej platformie dydaktycznej, każda osoba poradzi sobie z realizacją nauki.

Halina: Wszystko dogłębnie przedstawione, informacje przejrzyste i klarowne. Doskonała możliwość nauki w najdogodniejszych warunkach.

Grzegorz L.: Kurs niezwykle pomocny! W moim odczuciu idealny dla osób, które nie dysponują zbyt dużą ilością czasu wolnego, a chcących się rozwijać i dokształcać. Polecam

Przemysław:  Materiały niezwykle rzeczowe, umożliwiające usystematyzowanie i douzupełnienie wiedzy, jaką już się posiada. Otrzymany komplet dokumentów wraz z zaświadczeniem Ministra Edukacji Narodowej, po przedstawieniu mojemu przełożonemu, umożliwił mi rozwój w firmie, w której pracuję. Warto skorzystać z tego kursu! Serdecznie polecam.

Anna J.: Niebanalny, ciekawy przekaz niezbędnej wiedzy. Nauka nie opiera się tylko na klasycznym tekście pisanym. Do dyspozycji kursanta przekazane są również prezentacje multimedialne. Cały proces nauki zachęca do poszerzania wiedzy. To urozmaicenie jest zdecydowanie na ogromny plus

Tomasz:  Jestem bardzo zadowolony z realizacji tego kursu

Hanna P.: Kurs spełnił moje oczekiwania. Polecam

Paulina K.: Kurs obejmuje zakres niezbędnego materiału, który opracowany został w badzo przejrzysty sposób.

Radosław: Kurs ciekawy, zawieraa sporo przydatnych informacji.