obrazek

Techniki i narzędzia pracy terapeutycznej z małoletnimi ofiarami wykorzystywania seksualnego

   Cena: 799 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 799.00 PLN
Popularność kursu: 99.2%      Opinie: 176      wróć do kursów

Kurs Techniki i narzędzia pracy terapeutycznej z małoletnimi ofiarami wykorzystywania seksualnego online oraz materiały dydaktyczne są prowadzone m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum  Doskonalenia  Zawodowego  posiada uprawnienia do  wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Techniki i narzędzia pracy terapeutycznej z małoletnimi ofiarami wykorzystywania seksualnego absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Kurs umożliwia uczestnikowi nabycie oraz pogłębienie wiedzy z zakresu technik diagnozy oraz terapii i pracy z małoletnią ofiarą wykorzystywania seksualnego. Materiały pozwalają na uzyskanie wiedzy na temat poprawnej diagnostyki zaburzeń wynikających z bycia ofiarą wykorzystywania. Oprócz tego kursant przyswaja wiedzę na temat różnych form pomocy psychologicznej wykorzystywanych w takich przypadkach. Dzięki nabytej w trakcie szkolenia wiedzy uczestnik uzyska wiadomości niezbędne do skutecznej pracy z pacjentem.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 80 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.

7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.


Iryna: Bardzo ciekawy kurs

Marcelina: Kurs bardzo rozwijający, a materiały bardzo merytoryczne. Polecam każdemu psychologowi, pedagogowi i każdej osobie pracującej z dziećmi

Marcin Zaborowski: Podoba mi się sprawny kontakt z obsługą, kurs przebiegał bez problemu.

Monika: Wszystko przebiega sprawnie dzięki czemu dzisiaj udało mi się odebrać dokumenty. Polecam szkolenie

Staś: Polecam wszystkim realizacje tego kursu!

Tomasz Stadnik: Bardzo dobre zaplecze merytoryczne. Kurs może ukończyć w szybkim tempie, we własnym zakresie co jest na prawdę wydogne.

Klaudia Szafran: Bardzo treściwe szkolenie. Polecam wszystkim znajomym :)

Stefan : Ukończyłem kurs internetowy i jestem bardzo zadowolony. Materiały spełniły moje oczekiwania w związku z czym serdecznie wszystkim polecam.

Karol Sawicki: Ukończyłem kurs jakiś czas temu, dokumentacje otrzymałem zgodnie z planem. Bardzo polecam wszystkim terapeutą i nie tylko.

Mirosław Zajęcki: Dużo przydatnych narzędzi do pracy terapeutycznej. Platforma wygodna w obsłudze i dostępna cały czas.

Krzysztof: Wszystko przebiega bardzo sprawnie, kontakt z obsługą portalu jest sprawny! Polecam

Anita Herman: Polecam, zarówno jako uzupełnienie do pracy terapeutycznej jak i źródło wiedzy na ten temat.