obrazek

Kurs Zawodowy Groomera (Strzyżenie psów)

   Cena: 1599 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 1599.00 PLN
Popularność kursu: 93.2%      Opinie: 231      wróć do kursów

Kurs Zawodowy Groomera (Strzyżenie psów) online oraz materiały dydaktyczne są prowadzone m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum  Doskonalenia  Zawodowego  posiada uprawnienia do  wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Zawodowego Groomera (Strzyżenie psów) absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Uzyskane w ten sposób wiedza, umiejętności i kwalifikacje zawodowe są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania opartej na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, które grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy. Zgodnie z klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy groomer został sklasyfikowany pod numerem: 516401.

Kurs groomingu (strzyżenia psów) skierowany jest do osób chcących nabyć wiedzę i umiejętności niezbędne do podjęcia pracy w charakterze groomera, z zakresu pielęgnacji psiej sierści i zabiegów oraz kwalifikacje zgodne z MEiN. Kurs pozwoli zostać profesjonalnym groomerem co umożliwi prace w psim salonie bądź otworzenie własnego salonu psiej estetyki. Materiały dydaktyczne są przygotowane przez wysokiej klasy specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego, ludzi wykwalifikowanych, którzy w większości posiadają swoje salony oraz instruktorów, lekarzy weterynarii, którzy z łatwością przekazują swoją wiedzę teoretyczną oraz praktyczną.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

PROGRAM KURSU - pobierz 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy  zaświadczenie ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 160 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy  zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE. 

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.

7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

Kornelia W.: Kurs bardzo przyjemny. Dużo nowych wiadomości i odświeżeń. Dużym plusem,jest możliwość zalogowania się w wolnym czasie czytania i uczenia się bez ograniczeń. 

Małgorzata J.: Polecam innym chętnym ten kurs. Wszystko bardzo czytelne, zrozumiałe i przygotowane w sposób bardzo profesjonalny. Moja ocena na 5 z plusem.

Roman J: Kurs profesjonalny, bogaty w materiał, bardzo przyjazny dla uczestnika.

Paulina Z.: Wszystko bardzo klarowne i łatwe w obsłudze Dziekuje i polecam

Monika: Kurs oceniam pozytywnie.

kister: Kurs bardzo dobrze przygotowany, systematyzujący wiedzęRozdziały uporządkowane, przejrzyste, co ułatwia naukę

Edyta: Ciekawy, pomagający w usystematyzowaniu wiedzy

Zuzanna Bieniek: Bardzo polecam wszystkim kurs. Wiele przydatnej wiedzy w pracy groomera.

Zuzanna Bieniek: Bardzo polecam kurs, wiele ciekawych i przydatnych informacji w pracy groomera. 

Czarek: Przyjemna nauka w dogodnym czasie. Spora dawka wiedzy –polecam.

Alina: Kurs pomógł mi zapoznać się z tematyką oraz rozpocząć swoją pierwszą działalność. Na pewno jeszcze skorzystam z dostępnych kursów i materiałów na cdz.edu.pl. Pozdrawiam

Elżbieta Pionka: Witam.Kurs jak najbardziej przydatny,sporo wiedzy teoretycznej

Patrycja Świstek-Olszewska: Kurs jest odpowiednią formą dla ludzi, którzy pracują. Dzięki takiej formie każdy indywidualnie wyznacza sobie czas na naukę. Materiały są przejrzyste, łatwo się z nich przyswaja wiedzę. Jeżeli ktoś się zastanawia to naprawdę polecam. Sama skorzystałam i nie żałuję.

Kamila Prohaska: Super kurs! Bardzo dziękuję!

Wesołowska-Góral Sylwia: Kurs bardzo przydatny.

Krzysztof Mnitowski: Bardzo przyjazna forma kursu . Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość . Pozdrawiam.

Monika Malec: Kurs spełnił moje oczekiwania .

A.: Szczerze polecam ten rodzaj kursu. Bardzo dobre materiały dydaktyczne oraz intuicyjna i przyjazna strona, kurs idealny dla mnie!

Amelia : kurs czytelny , zrozumiały , forma nauki przyjemna i elastyczna. Dla mnie to idealne rozwiązanie. Polecam !:)

Patryk : Materiały  w poszczególnych lekcjach są przygotowane w bardzo przystępny sposób.                      Z przyjemnością  siada się do kolejnych tematów. 

Tomasz : Jestem bardzo zadowolony ze sposobu i formy przeprowadzenia kursu. Bardzo dostępna metoda wychodząca na przeciw potrzebom klienta. 

Paulina : Szkolenie zawierało przydatne informacje w praktyce. Materiały, które można wydrukować, stanowią aktualnie pigułkę wiedzy w moim życiu zawodowym. Polecam kurs wszystkim praktykom!

Dorota : bardzo przyjazny kurs, dużo przydatnych informacji, wiele rzeczy sobie przypomniałam. Największą zaletą jest to, że można uczyć się w domu.

Magda : Super rozwiązanie, można uczyć się  kiedy się ma czas. Swietne rozwiazanie dla pracujących osób. Dużo więcej można wynieść wiedzy niż z kursów stacjonarnych. Bardzo dobrze opracowany merytorycznie i przyjazny dla kursanta. Szczerze polecam Magda

Milena : Kurs Groomera spełnił moje oczekiwania. Prosty w obsłudze, jasny w przekazie

Ala: Kurs bardzo przyjemny , materiały dobrze opracowane . Polecam każdemu zapracowanemu.

Celina E. :  Kurs perfekcyjnie przygotowany, bardzo duża ilość pomocnych materiałów. Polecam! 

Gosia : Bardzo ciekawy kurs. Super forma nauki. Bardzo dobre materiały do nauczania. 

Magda G. : Świetny kurs! Świetne notatki. POLECAM w 100%.

weronika : Dobry kurs dla zabieganych, zawsze warto zdobyć trochę wiedzy dla siebie i innych.

Ewa : ŚWIETNY KURS, WIELE SIĘ NAUCZYŁAM, SZCZEGÓŁOWY. WIELE TU ISTOTNYCH KWESTII ZEBRANYCH W JEDNYM MIEJSCU.

Kinga : Kurs super, można dostosować do swoich możliowości i wolnego czasu. Można rozłożyć go w czasie bez negatywnych konsekwencji. Polecam

Janek : Bardzo dobry kurs, przejrzysty materiał, wszystko co potrzebne dla przyszłego Groomera

Łukasz: Kurs dał mi możliwość poszerzenia wiedzy, i utrwalenia tego co już wiedziałem. Świetnie motywuje do dalszej pracy i nauki. Polecam.

Mirek : Kurs bardzo dobrze i dostępnie opracowany. Wygodny sposób nauki w trybie dostosowanym do możliwości. Szczerze polecam.

Kaja P. : Ekspercka platforma edukacyjna bez zastrzeżeń. Mogłam realizować kurs wszędzie gdzie tylko miałam dostęp do internetu, o każdej porze dnia i nocy. Polecam.

Svetlana Khama: Bardzo-bardzo dobry kurs. Dziękuję bardzo. Pozdrawiam