Kurs Zawodowy Groomera (Strzyżenie psów)

Popularność kursu: 93%      Opinie: 214      wróć do kursów

Po ukończeniu kursu uczestnik szkolenia otrzymuje wiedzę, umiejętności oraz kwalifikacje Groomera .

Uzyskane w ten sposób kwalifikacje są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania oparta na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, który grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy. Zgodnie z klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy groomer został sklasyfikowany pod numerem: 516401.

Kurs groomingu (strzyżenia psów) skierowany jest do osób chcących nabyć wiedzę, umiejętności niezbędne do podjęcia pracy w charakterze groomera z zakresu pielęgnacji psiej sierści i zabiegów oraz kwalifikacje zgodne z MEN. Kurs pozwoli zostać profesjonalnym groomer’em co umożliwi prace w psim salonie, bądź otworzenie własnego salonu psiej estetyki. Materiały dydaktyczne są przygotowane przez wysokiej klasy specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego, ludzi wykwalifikowanych, którzy w większości posiadają swoje salony. oraz instruktorów, lekarzy weterynarii którzy z łatwością przekazują swoją wiedzę teoretyczną oraz praktyczną.

PROGRAM KURSU - pobierz

1) Czy  zaświadczenie ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

Czas trwania kursu to 160 godz. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy  zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: 22 116 86 66, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

Adrian : Szczerze polecam ten rodzaj kursu. Bardzo dobre materiały dydaktyczne oraz intuicyjna i przyjazna strona, kurs idealny dla mnie!

Amelia : kurs czytelny , zrozumiały , forma nauki przyjemna i elastyczna. Dla mnie to idealne rozwiązanie. Polecam !:)

Patryk : Materiały  w poszczególnych lekcjach są przygotowane w bardzo przystępny sposób.                      Z przyjemnością  siada się do kolejnych tematów.

Tomasz : Jestem bardzo zadowolony ze sposobu i formy przeprowadzenia kursu. Bardzo dostępna metoda wychodząca na przeciw potrzebom klienta.

Paulina : Szkolenie zawierało przydatne informacje w praktyce. Materiały, które można wydrukować, stanowią aktualnie pigułkę wiedzy w moim życiu zawodowym. Polecam kurs wszystkim praktykom!

Dorota : bardzo przyjazny kurs, dużo przydatnych informacji, wiele rzeczy sobie przypomniałam. Największą zaletą jest to, że można uczyć się w domu.

Magda : Super rozwiązanie, można uczyć się  kiedy się ma czas. Swietne rozwiazanie dla pracujących osób. Dużo więcej można wynieść wiedzy niż z kursów stacjonarnych. Bardzo dobrze opracowany merytorycznie i przyjazny dla kursanta. Szczerze polecam Magda

Milena : Kurs Groomera spełnił moje oczekiwania. Prosty w obsłudze, jasny w przekazie

Ala: Kurs bardzo przyjemny , materiały dobrze opracowane . Polecam każdemu zapracowanemu.

Celina E. :  Kurs perfekcyjnie przygotowany, bardzo duża ilość pomocnych materiałów. Polecam!

Gosia : Bardzo ciekawy kurs. Super forma nauki. Bardzo dobre materiały do nauczania.

Magda G. : Świetny kurs! Świetne notatki. POLECAM w 100%.

weronika : Dobry kurs dla zabieganych, zawsze warto zdobyć trochę wiedzy dla siebie i innych.

Ewa : ŚWIETNY KURS, WIELE SIĘ NAUCZYŁAM, SZCZEGÓŁOWY. WIELE TU ISTOTNYCH KWESTII ZEBRANYCH W JEDNYM MIEJSCU.

Kinga : Kurs super, można dostosować do swoich możliowości i wolnego czasu. Można rozłożyć go w czasie bez negatywnych konsekwencji. Polecam

Janek : Bardzo dobry kurs, przejrzysty materiał, wszystko co potrzebne dla przyszłego Groomera

Łukasz: Kurs dał mi możliwość poszerzenia wiedzy, i utrwalenia tego co już wiedziałem. Świetnie motywuje do dalszej pracy i nauki. Polecam.

Mirek : Kurs bardzo dobrze i dostępnie opracowany. Wygodny sposób nauki w trybie dostosowanym do możliwości. Szczerze polecam.

Kaja P. : Ekspercka platforma edukacyjna bez zastrzeżeń. Mogłam realizować kurs wszędzie gdzie tylko miałam dostęp do internetu, o każdej porze dnia i nocy. Polecam.

Svetlana Khama: Bardzo-bardzo dobry kurs. Dziękuję bardzo. Pozdrawiam