obrazek

Kurs Zawodowy Behawiorysty

   Cena: 1499 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 1499.00 PLN
Popularność kursu: 95.2%      Opinie: 247      wróć do kursów

Kurs Zawodowy Behawiorysty online oraz materiały dydaktyczne są prowadzone m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum  Doskonalenia  Zawodowego  posiada uprawnienia do  wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Zawodowego Behawiorysty absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Po ukończeniu kursu dyplomowego uczestnik szkolenia otrzymuje wiedzę, umiejętności oraz kwalifikacje Behawiorysty Zwierząt wg poniższego wzoru. Uzyskane w ten sposób kwalifikacje są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania opartej na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, które grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy.

Kurs Behawiorysty jest przeznaczony dla wszystkich poszukujących odpowiedzi na pytania: Dlaczego mój pies, czy kot zachowuje się właśnie tak? Jakie procesy odbywają się "poza" prezentowanym zachowaniem? Jak mogę rozwiązać problemy z niechcianym zachowaniem psa, czy kota? Czy mogę pomóc psom/kotom, które wykazują zaburzenia zachowania.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

PROGRAM KURSU - pobierz

 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy  zaświadczenie ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 80 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy  zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE. 

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.

7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

Sarnowska: Bardzo ciekawe i interesujące tematy przydatne do pracy z psami i innymi zwierzętami

Agnieszka Sz.: Kurs czytelnie przygotowany. Pomoce naukowe dobrze się czyta.

Elżbieta P.: Doskonały kurs, wyczerpujący materiał, bardzo mi pomógł w  pogłębieniu mojej wiedzy, zdobyciu nowych informacji,  w interesującym mnie temacie behawioryzmu psów. Polecam!!

KAROLINA k.: REWELACYJNY KURSOGROM WIEDZY, ŁATWY PRZEKAZ, BARDZO PRZYDATNE INFORMACJE.BEDĘ POLECAĆ CDZ!

Paulina : Bardzo fajna możliwość ukończenia kursu i cały jego przebieg. Możliwość kształcenia się kiedy ma się czas. 

N. Weronika : Kurs fantastyczny ,polecam każdemu z całego serca ,kto nie tylko chce zostać behawiorystą ,lecz wszystkim właścicielom ,którzy posiadają psy lub chcą nabyć pupila . Mega i będę polecać :)

kISTER: kurs bardzo przydatny poszerzający wcześniejszą wiedzę i ją systematyzujacy

Damian K.: Kurs przemyślany i rzetelnie wykończony, tematy choć podstawowe to obszernie rozwinięte. Jestem bardzo zadowolony i szczęśliwy że mogłem wziąć udział akurat w tym kursie.Pozdrawiam cały zespół portalu i miłą Panią z obsługi telefonicznej CDZ, która wyjaśniła mi w jaki sposób mam poradzić sobie z problemem zadania zaliczeniowego ;)

Oliwia K.: Kurs bardzo treściwy, kompetentny i konkretny. Naprawdę serdecznie polecam zapisać się wszystkim osobą, które są zainteresowane prezentowanym materiałem.

Małgorzata: Kurs ciekawy, bardzo elastyczny jeśli chodzi o terminy realizacji, obszerna tematyka. 

Joanna Z.: Witam, mój owczarek niemiecki przeszedł 2 szkolenia, a ja wraz z nim :-), przeczytałam również parę książek... ale na kursie przyswoiłam wiele nowych wiadomości, utrwaliłam te, które już wiedziałam. Jak najbardziej polecam !!!

Dariusz: Wiedza przekazana w kompleksowy i czytelny dla odbiorcy sposób.

Gosia: Kurs, ciekawy , przydatny szczególnie jak się ma dwa psy w domy i opiekuję psami znajomych. Kurs pomógł mi zrozumieć zachowania psów. Wiem teraz jak mam reagować na zachowanie i kim mam być dla psa. Jak ma przebiegać nauka psa już od szczeniaka. Polecam serdecznie kurs aby zrozumieć zachowanie psa. Bo ułożony pies to szczęśliwy pies.

Anna: duzo przydatnych informacji, materialy ciekawe, praktyczne informacje polecam forma przekazu bardzo przystepna

Magdalena Kosmala : Kurs bardzo przydatny. Poszerzył i usystematyzował moją dotychczasową wiedzę. 

Paweł Michalak: Kurs dla kogoś kto już pracował z psami lub pracuje, jak najbardziej polecam.

Agnieszka Korbal-Bondarczuk: Ciekawie napisany, systematyzujący wiedzę :) polecam 

Katarzyna Frąckowiak: Jestem bardzo zadowolona, ugruntowałam swoją dotychczasową wiedzę i wiele się dowiedziałam! Polecam

Patrycja Gadomska: Serdecznie polecam. Dużo informacji, przystępna forma. Warto!

Tomasz Herma: Kurs bardzo ciekawy i przydatny jak na początek drogi behawiorysty psów. Na pewno wiele się nauczyłem i mam nadzieję, że pomoże mi on w dalszej realizacji swojego marzenia jakim jest praca z psami.

Dąbrówka Krawczyńska: Polecam

Jakub: Super kurs.

Dorota: Świetny kurs, który pomaga zrozumieć naszych czworonożnych przyjaciół.Materiały skonstruowane w sposób rzetelny i konkretny.Naprawdę-polecam :)

Jakub: Super kurs dla osób z mocno napiętymi terminami. Ciekawe materiały szkoleniowe. Intuicyjna platforma edukacyjna.

Barbara Kowalczyk: Możliwość korzystania z kursu w dowolnym miejscu i czasie jest bardzo dogodną formą dokształcenia w obecnym, pędzącym czasie.

Milena : Kurs godny polecenia! :)Muszę przyznać, że bardzo przyjemnie uczyło mi się z udostępnionych w kursie prezentacji. Mogłam sobie podzielić materiał i przyswoić go w dogodnym dla mnie miejscu i czasie, co jest ogromnym plusem. Zawarta w kursie wiedza pozwoliła mi rozwinąć moje kwalifikacje zawodowe.

Iwona : Profesjonalnie i rzeczowo - polecam.

Krzysztof D. : Nowoczesna platforma edukacyjna sprawiła, że pomimo wieku nie napotkałem żadnej bariery w realizacji szkolenia. Uprzejma, cierpliwa obsługa klienta stanowiła miły dodatek do kursu. Polecam Krzysztof D.

Katarzyna : Zwięźle, rzeczowo, interesująco. Do tego forma e-learning stworzona dla osób zapracowanych, które nie dysponują dużą ilość czasu. Polecam

Magdalena J. :  Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia przeprowadzonego przez CDZ  mogę polecić z czystym sumieniem. Zaświadczenia otrzymałam już w kilka dni po ukończeniu szkolenia. 

Elżbieta : Przydatne materiały, do których można zawsze wrócić i odświeżyć wcześniej zdobytą już wiedzę. Bardzo dziękuję za możliwość wzięcia udziału w kursie. Jest on nie tylko wartościowy w swej treści, ale również praktyczny z powodu możliwości i ułatwień korzystania drogą on-line, dzięki czemu nie traci się czasu na dojazdy i można samemu decydować o podjęciu kroków dalszej edukacji we własnym dogodnym dla siebie tempie.

Grzegorz : Doskonały pomysł dla wszystkich zainteresowanych.

Tomasz : Świetna sprawa, 10/10. 

Marianna : Osobiście dla mnie, jako dla młodej osoby, ważną informacją było to, że płatność za kurs mogłam rozlożyć na trzy nieoprocentowane raty, które opłacić mogłam w wybranym przez siebie momencie.

Aniela : Elastyczność nauki, stały dostęp do materiałów oraz możliwość płatności ratalnej były dla mnie decydującymi przesłankami o wyborze tego kursu. Polecam serdecznie!

Grażyna :  Jestem niezwykle zadowolona z ukończenia kursu w tej formie. Możliwość pracy i nauki we własnym tempie z możliwością powrotu do materiałów szkoleniowych było dla mnie bardzo istotne.

Kasia : Ciekawy, dobry kurs niosący za sobą efektywną wiedzę.

Magda : Bardzo profesjonalne szkolenie, polecam!

Regina D. : Świetnie przygotowane szkolenie, bogate w wiedzę materiały

Kamila : Dziękuję za współpracę, polecam serdecznie Centrum Doskonalenia Zawodowego

Paulina : Na kurs w formie e-learningu zdecydowałem się dlatego, że obecnie mieszkam za granicą i inna opcja nauki nie wchodziła w grę przez najbliższe miesiące. Przyznam, że ta forma bardzo mi się spodobała, ponieważ mogłem przystępować do nauki w wolnym czasie czy po prostu wtedy, kiedy miałem na to zwyczajnie ochotę. 

Magdalena : Kurs rzetelny i profesjonalny, dużo przydatnych informacji.Dobrze zorganizowany.Jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana prezentowanymi materiałami do nauki.Dziękuję

Marek : Zawsze marzyłam o takim kursie, polecam wszystkim 

Daria : Kurs bardzo pomocny na wysokim poziomie, wszystkie tematy jasno i szczegółowo omówione, naprawdę polecam

Justyna: Kurs oceniam dobrze. Wiedza nabyta na kursie pomaga lepiej zrozumieć psa, jego zachowanie oraz pomaga w rozwiązywaniu wielu zachowań problemowych u zwierzęcia. 

Aleksandra Filip: Polecam kurs. Wiedza w nim zawarta jest podstawą do pracy z psami, aczkolwiek tematy są rozwinięte obszernie, co pozwala kursantowi spojrzeć na psychologię psa z każdej strony.