obrazek

Kurs Zoopsychologa

 Cena tego kursu to tylko: 1499.00 PLN
Popularność kursu: 94.8%      Opinie: 285      wróć do kursów

Po ukończeniu kursu dyplomowego uczestnik szkolenia otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu Zoopsychologa wg poniższego wzoru. Uzyskane w ten sposób kwalifikacje są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej, Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania oparta na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, które grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy. Zgodnie z klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy zoopsycholog został sklasyfikowany pod numerem: 516407.

Absolwent po ukończeniu kursu otrzymuje zaświadczenie w języku polskim.

Zoopsycholog jest doradcą, który pomaga właścicielowi zwierzęcia tworzyć satysfakcjonującą dla obu stron relację, pomiędzy nim a zwierzęciem, oraz usunąć lub zredukować niepożądane, niepokojące zachowania zwierzęcia, na które skarży się właściciel.

Ukończenie kursu daje możliwość podjęcia pracy w charakterze zoopsychologa w instytucjach państwowych i prywatnych zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

Dodatkowo każdy z absolwentów jest wpisany do rejestru oraz ewidencji osób posiadających kwalifikacje zawodowe.

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


PROGRAM KURSU - pobierz 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy  zaświadczenie ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 80 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy  zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE. 

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: 22 116 86 66, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie, które posiada zainstalowany moduł Flash Player w przeglądarce (kliknij aby zainstalować). Urządzenie powinno poprawnie odtwarzać dźwięk w formacie MP3 oraz posiadać rozdzielczość ekranu w poziomie nie mniejszą niż 1100 pixeli.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.

7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

Paulina M: Super!

Anna: kurs ciekawy wiele przydatnych informacji ktore przydadza sie przy pracy ze zwierzetami.polecam

Natalia: Treści przekazywane w kursie bardzo dokładnie przygotowane, pisane zrozumiałym językiem i wyczerpujące tematy, które poruszają. Bardzo rozbudowany kurs.

Angelika J.: Kurs był bardzo rzeczowy, ciekawy. Przedstawia dość trudną tematykę ale w przystępny sposób, co mnie zaskoczyło. Jestem zadowolona z uczestnictwa

A.Ziółkowska: Obszernie opracowany materiał, bogaty tematycznie kurs - polecam!

Jakub: Ciekawy kurs. Intuicyjna i przejrzysta platforma. Przydatne materiały. Polecam.

A.Z.: Rzetelny, dobrze przygotowany kurs, w 100% spełniający oczekiwania. Polecam! 

Sara Brzezińska: Jestem zadowolona z zakupionego kursu, materiały teoretyczne wyczerpujące. Wiedza, którą uzyskałam świetnie nadaj się do dalszego rozwoju - inne kursy i szkolenia organizowane stacjonarnie w Polsce :) 

Renia : Jestem bardzo zadowolona, że mogłam uczęszczać na ten kurs. Materiały są napisane w sposób zrozumiały. Fajnie, że można samemu dopasowywać sobie czas na zaliczenie poszczególnych zadań. Polecam.

Maria: Kurs oceniam bardzo pozytywnie. Jest skonstruowany w bardzo przejrzysty i profesjonalny  sposób. Forma on-line umożliwia zdobycie uprawnień osobom które nie mogą uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych. Taka forma jest również bardziej efektywna, na kursie stacjonarnym uczestnicy często nie wykorzystują danego czasu efektywnie, rozmawiają w trakcie, rozpraszają się. Bardzo się cieszę że wybrałam ten kurs ! 

Maks : Nie ma zbyt wiele opcji na rynku, ta jest świetna i niezwykle przystępna. Warto skorzystać! 

Maciej M.: Ekstra rozwiązanie z tym kursem online. Pozdrawiam i dziękuję

Karim : Jestem pozytywnie zaskoczony tak profesjonalnie zrobionym kursem za tak niską cenę.

Dorota : Idealny początek rozkręcenia własnych zajęć w Gdańsku. Teraz można działać :) 

Magda: W końcu mogę zarabiać na czymś co lubię, dzięki za rady telefoniczne. Pozdrawiam i życzę sukcesów 

Dominika: Kurs szybki, tani i opłacalny, pozdrawiam!! 

Kasia: Nie żałuje pieniędzy, na pewno w przyszłości zwróci mi się z nadwyżką.

Wiktor: Słyszałem o tym kursie jakiś czas temu i nie zawiodłem się. Wszystko ok, profesjonalnie. 

Leon : Bardzo duża wygoda robienia kursu przez internet. Wszystkie zagadnienia jasno opisane. Polecam.

K.K :  Kurs spełnił moje oczekiwania w 100 %

Anna L.: Kurs w 100 % oceniam pozytywnie. Umożliwia zaoszczędzić pieniądze i czas w porównaniu do tradycyjnych kursów.

Michalina : Materiały i forma kursu w pełni profesjonalne. Bardzo przyjazna platforma internetowa. Polecam 

Hanna : Kurs bardzo ułatwiający życie.Polecam.

Patrycja : jestem zadowolona z ukończenia kursu,ponieważ informacje do dalszych etapów testów zaliczeniowych były szczegółowe i konkretnie sprecyzowane i wyniosłam dużo wiedzy w każdej dziedzinie.

Bianka :  Kurs bardzo dobry, solidnie przygotowany i zorganizowany. Do tego bez wychodzenia z domu (szczególnie przy tak okropnej pogodzie) można się rozwijać i pogłębiać swoje kwalifikacje. Jestem zachwycona i na pewno jeszcze skorzystam. Pozdrawiam

Monika P.: Krótko, zwięźle i na temat- tak jak powinno być.

Marta: Bardzo dobra oferta dla osób niemogących uczestniczyć w kursie stacjonarnym. Czytelny materiał, dobrze przygotowany. Super, że jest możliwość skorzystania z płatności na raty. Ogólnie polecam. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz.

Beatka : Rzetelnie przygotowany kurs, warto!

Sebastian : Mogę z czystym sercem zaopiniować pozytywnie ten kurs, dużo się nauczyłem.