obrazek

Kurs Zawodowy Naturopaty

   Cena: 2339 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 2339.00 PLN
Popularność kursu: 96.4%      Opinie: 281      wróć do kursów

Kurs Zawodowy Naturopaty oraz materiały dydaktyczne są prowadzone m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki, Przepisy dot. Zatrudniania pracowników, w tym: Kodeks pracy, Ustawę o bezpieczeństwie żywności i żywienia oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum  Doskonalenia  Zawodowego  posiada  uprawnienia  do  wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Zawodowego Naturopaty absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Uzyskane w ten sposób wiedza, umiejętności i kwalifikacje zawodowe są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania opartej na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, które grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy. Zgodnie z klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy naturopata został sklasyfikowany pod numerem: 323009.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Po ukończeniu kursu absolwent może: podjąć zatrudnienie w drogerii i sklepie zielarsko-medycznym oraz sprzedawać produkty zielarskie, certyfikować produkty zielarskie w laboratoriach analitycznych i laboratoriach kontroli jakości, prowadzić samodzielnie działalność gospodarczą i praktyki z zakresu naturopatii w ramach terapii niekonwencjonalnych, uczestniczyć w procesie technologicznym produkcji maceratów, wyciągów, odwarów i wywarów z ziół, wód aromatycznych, olejków leczniczych itp. oraz określać dawkowanie sporządzonych preparatów ich działań niepożądanych oraz ich interakcji z lekami syntetycznymi.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

PROGRAM KURSU - pobierz

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy  zaświadczenie ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 80 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy  zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE. 

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

Sławomir Fąferek: Kurs zawiera rzetelne informacje na temat naturalnych metod leczenia. POLECAM

Karolina H.: Super materiały. Kurs mozna robić wtedy gdy ma sie czas bez żadnych ograniczeń! Polecam

Justyna Machnio: Oceniam kurs jako bardzo przydatny i pomocny.

Patrycja: Super i przyjemny kurs. Dużo informacji przydatnych do nauki. Polecam

Asia: Jestem zadowolona z różnorodnosci podjetych tematów w materiałach edukacyjnych.

J.R.: Bardzo wartościowy kurs. Materiał sformułowany bardzo czytelnie i przejrzyście. 

Tomasz Król: Witam bardzo dziękuję za kurs,zamierzam po 21 marca zacząć nowy kurs z Towaroznawstwa.Pozdrawiam.Tomasz Król

Beata Ośko: Jestem bardzo zadowolona z udziału w kursie zawodowym naturopatii. To było niezwykle wartościowe doświadczenie, które dostarczyło mi nowej, przydatnej wiedzy na temat naturalnych metod leczenia i dbania o zdrowie. Kurs był świetnie zorganizowany i prowadzony, co sprawiło, że mogłam się w pełni skoncentrować na nauce i rozwijaniu swoich umiejętności.

Aneta Probierz: Kurs bardzo ciekawy. Wiedza olbrzymia do przyswojenia. Cieszę, że że moje zainteresowania pozwoliły mi na szybka powtórkę i zdanie wszystkich testów. Polecam obsługę telefoniczną. Wszyscy bardzo mili, pomocni i kompetentni.

Anna K.: Jestem zadowolona.

Katarzyna: Super wiedza,  w połączeniu z kursem zielarza mam kompleksowo przyswojone zagadnienia niezbędne w pracy naturopaty. Gorąco polecam wszytskim zainteresoanym zdobyciem wiedzy i nowych umiejętnosci. 

E: Bardzo polecam Kurs, dziękuję

E: polecam

P.Wioleta: Gorąco polecam świetny kurs,bardzo dużo ciekawej wiedzy i co najważniejsze można robić w swoim tempie jestem mega zadowolona...

Adam D.: Dziękuję za sympatycznie opracowany kurs naturopaty.

Marek K.: Szybko, rzeczowo, fachowo i bez konieczności dojeżdżania-bardzo polecam.

Krzysztof: Kurs super. 

Damian O.: Z wieloma pytaniami jestem blisko od dawna, jednak cześć zagadnień była mi obca i cieszę się ze mogłem zdobyć dodatkowa wiedzę.. Polecam kurs. 

W. Katarzyna: Wartościowy kurs z dużą dawką ogólnej wiedzy .

W. Katarzyna: Kurs zawierał wiele wartościowej  i przystępnej  wiedzy.

Ewa D.: Witam,jestem bardzo szczesliwa ze,ukonczylam kurs wlasnie u panstwa.Bede polecac znajomym panstwa strone internetowa.Kurs przebiegal bardzo zwiezke i sprawnie.Dziekuje za uzyskana wiedze-pozdrawiam

Ewa D.: Witam,bardzo dlugo nie moglam zdecydowac sie na kurs.Szukalam po wielu stronach internetowych,na szczescie znalazlam te strone i jestem mega zadowolona ze sposobu przeprowadzania tego kursu.Bede  te stone polecac wsrod swoich znajomych i klijentow.Pozdrawiam Ewa D.

Magdalena K.: Kurs spełnił moje oczekiwania. Zawiera mnóstwo interesujących treści a przede wszystkim wiedzy o człowieku i leczeniu metodami naturalnymi.

Ewelina S.: Kurs bardzo rzetelnie i szczegółowo opracowany. Wiedza w nim zawarta jest bardzo przydatna w wykonywaniu zawodu Naturopaty. Kurs jest bardzo przystępny, uporządkowany.Bardzo dziękuję za tak ogromną dawkę wiedzy.

Grzegorz: Dużo wiedzy, która odpowiednio wykorzystana przyczyni się do pomocy innym ludziom…

Marek.L: Jestem bardzo zadowolony z tego kursu. Poszerzył moją wiedzę zawodową. Ponadto, przyczynił się do tego, że będę mógł w jeszcze większym zakresie wiedzy być użyteczny aby pomagać innym ludziom co jest moim celem. Kurs na dobrym poziomie przejrzysty,bogata ilość materiału szkoleniowego każdy powinien sobie z nim poradzić.

Paweł D.: Zdecydowanie polecam ten kurs. Jest jasny, dobrze skonfigurowany pod kątem wiedzy i materiałów szkoleniowych.

Agata F.: Kurs merytoryczny, bogaty w najważniejsze informacje, nie pozostawia pytań bez odpowiedzi.Polecam

Sławomir G.: Od wielu lat zajmuję się doradztwem suplementacyjnym, dietetycznym.Rozszerzyłem swoje kompetencje o szkolenia z fitoterapii z wykorzystaniem właściwości olejków CBD.Kurs Naturopaty dla mnie idealni się wkomponowuje w doświadczenie i podwyższenie kwalifikacji zawodowych.Polecam kurs, warty tej wiedzy, którą należy wdrożyć.

Olga: Jestem bardzo zadowolona z tego kursu. Poszerzył moją wiedzę zawodową. Ponadto, przyczynił się do tego, że będę mogła w jeszcze większym zakresie wiedzy być użyteczna aby pomagać innym ludziom co jest moim celem. 

Anna S. M.: Bardzo dobry poziom kursu, dużo rzetelnej wiedzy. 

Piotr G.: Świetny kurs,  zwięzłe informacje, dość obszerny materiał.

Sambor B.: Bardzo przystępny kurs zawierający skondensowany zakres informacji w temacie.

Piotr G.: Materiał do nauki dobrze opracowany. Dużo wiedzy podstawowej, dość łatwo przyswajalnej. Szczerze polecam.

Julia B: zawodowy kurs naturopaty zawiera bardzo wiele ciekawych informacji. Bardzo przyjemna nauka we wlasnym tepie nawet poza granicami Polski. Polecam :)

Sambor B.: Wysoki poziom kursu, dużo wiedzy, przystępny i łatwy do opanowania materiał.

Sławomir G.: WitamJak dla mnie kurs bardzo pomocny.Wiedza do wykorzystania każdego dnia, gdzie zajmuję się tematami profilaktyki zdrowia.Wiedza uzupełniona o brakujące ogniwa.Każdemu polecam kto poważnie podchodzi do swojej wiedzy.Sławomir G.

Sylwia K.: Jestem bardzo zadowolona z faktu wzięcia udziału w kursie.

Klaudia: Jest idealnym uzupełnieniem kursu zielarz-fitoterapeuta.

Jakub A.: Polecam kurs, ponieważ inspiruje do dalszego rozwoju oraz zapewnia nowe możliwości pracy.

Lilianna : Kurs bardzo ciekawy. Bardzo dobry dla osób początkujących. Polecam.

Mariusz: Super kurs.

Kornelia: Kurs przekazuje wiedzę w sposób bardzo usystematyzowany. Świetnie i szybko przyswaja się wiedzę. Polecam.

Kamil Ż.: Jestem pozytywnie zaskoczony przystępną formą tego kursu, dużo ciekawej treści i przydatnych informacji. Wiele faktów można wykorzystać w pracy zawodowej. 

Ewa:  Dużo rzetelnej wiedzy i plus za możliwość pozyskania jej online. Gorąco polecam !

Karolina K.: Bardzo polecam kurs, wiadomości wyczerpujące i dobrze przygotowane.

W.: Kurs bardzo ciekawy i wiele przydatnych informacji.

Grażyna: Kurs okazał się bardzo pomocnym kompendium wiedzy. Czytelnie przygotowany, posiada wiedzę umożliwiającą początkującej osobie wybrać kierunek do dalszego kształcenia się.Polecam serdecznie

Dominika: Polecam. Swietny kurs

Magdalena: Kurs bardzo pomocny, dobrze opracowane tematy, które dają świetną podstawę do pracy.

KLAUDIA: Świetny kurs dający wspaniałe możliwości rozwoju. POLECAM

Urszula: Kurs zawierał pomocne informacje, został napisany przystępnym językiem. 

Marek: Ciekawy sposób by rozpocząć nową przygodę z naturpatią.

Krystyna: Świetny kurs, wiele ciekawostek w materiale szkoleniowym i przede wszystkim zachęta do dalszego rozwoju.

Basia : Polecam kurs. Ciekawa forma.

Basia : Ciekawy kurs, sporo materiału dydaktycznego, fajna forma nauki. 

Magdalena L: Bardzo wartościowo spędzony czas na kursie. Szczerze polecam wszystkim pragnącym poszerzyć swoją wiedzę.  

Beata : Kurs w formie online jest opracowany bardzo praktycznie i wygodnie dla uczestnika. Materiały zawierają wiele ważnych tematów związanych z terapiami naturalnymi. Jestem zadowolona z kursu i zamierzam dalej zdobywać wiedzę z zakresu medycyny naturalnej. 

Iga Siwak: Podstawy wiedzy zostały zawarte w kursie . Dobry początek do dalszego rozwoju.

Arek: jest OK

Malwina: Kurs super

Malwina: Bardzo dużo skoncentrowanej wiedzy. Kurs godny polecenia.

Sergii Gromniuk: Jestem bardzo zaowolony z wiedzy, którą dostałem.

Sergii G.: Kurs jest bardzo ciekawy i pouczający. Dowiedziałem się dużo nowych rzeczy.

Małgorzta: Kurs rzeczowy, dużo cennych informacji.  Bardzo polecam.

Mirosław: świetny kurs, ciekawy materiał i wiedza w książkach. czytelne opisy i test :D polecam

Joanna : Bardzo dobry kurs wiele się dowiedziałam i bardzo mi to pomogło lecz jako, że jestem żądna wiedzy kontynuuję ją poprzez kurs fitoterapeuty również w Centrum Szkolenia Zawodowego.

Monika Kiedrowska Dampc: Jestem bardzo zadowolona przede wszystkim bardzo dużo materiałów do nauki cudowni ludzie którzy służą pomocą w razie pytań dzięki temu kursowi zawodowemu i wiedzy którą tu dostałam na pewno umożliwi mi to dalsze poszerzanie wiedzy w tym kierunku 

Rafał Krzyżowski: Kurs spełnił moje oczekiwania.

Rafał Krzyżowski: Kurs jest interesujący, a wiedza, którą można nabyć pozwala ukierunkować na różne obszary terapii innych niż medycyna akademicka.

Tomasz Terebun: Kurs ciekawy i bardzo intensywny. Duzo ciekawych informacji. 

Monika Buczyłowska: Bardzo ciekawy, dużo przydatnej wiedzy podanej w przystępny sposób. Kurs Naturopaty obejmuje zarówno podstawowe zagadnienia niezbędne do pracy w tym zawodzie, jak i rozszerzenia o terapie naturalne używane podczas praktyki naturoterapeutycznej. Nauczyłam się wielu ciekawych metod pracy z pacjentem, zapoznałam z licznymi recepturami ziołowymi, które na pewno będą służyły mi w pracy. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim :)

Tomasz Terebun: Kurs bardzo ciekawy, dobrze napisany. Polecam

Marek: Mnóstwo wartościowej wiedzy, serdecznie polecam!

Bartłomiej: Ciekawe tematy pozwalające uzupełnić brakująca wiedzę w nowe zagadnienia myślowe 

Monika: Kurs treściwy, poszerzający wiedzę, dający dobry start do pracy w zawodzie naturoterapeuty.Polecam.

Sheikha Jumah: Jestem bardzo zadowlona z kursu. 

Szwed: Kurs przygotowany prawidłowo,  kompletność treści kursu w stosunku do jego celów. Materiały przygotowane poprawnie pod względem merytorycznym , zrozumiałe dla ucznia. Polecam.

paulina: kurs spełnił moje oczekiwania

Zbigniew Macherowski: Jestem zadowolony, że mogłem korzystać z kursu w formie on-line. Jest to bardzo wygodna forma przyswajania wiedzy.

Joanna Nogaj-Ossowska: Jestem bardzo zadowolona z kursu zawodowego Naturopaty. Wiedza przekazana bardzo czytelnie i fachowo. Pozyskana wiedza na pewno pomoże mi w dalszym rozwoju mojego gabinetu i zwiększy mozliwosci pracy. Dziękuje

M.T.: Polecam

Marzena: Kurs można dostosować do swojego czasu wolnego.

Felczerek Wioletta : Witam, Uważam że powyższy kurs jest świetny. Wiele wniosl w moją wiedzę i umiejętności 

Agata: Kurs bardzo bardzo pomocny przy doszkalaniu się z zakresu medycyny niekonwencjonalnej. 

Renata Strycharz-Borzęcka : Materiał do nauki był bardzo obszerny i czytelny, dobrze przyswajalny, jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam. 

Tymoteusz: Kurs zawiera rozbudowane, żetelne materiały. Przyjemne w nauce, przydatne opisy i rzeczowe testy weryfikująco-sprawdzające. Jeżeli ktoś ma zamiłowanie do danej dziedziny. i chce przyswoić dodatkowo wiedze to gorąco polecam. 

Wioletta Felczerek: Uważam ,że kurs jest rewelacyjny. Bardzo przydatna wiedza przekazana w bardzo czytelny sposób.

Dorota Rojewska: Kurs bardzo ciekawie i zrozumiale przedstawione. Godziny wybierasz sobie sam. Polecam serdecznie

Dorota Rojewska: Kurs dopasowany do potrzeb każdego, kto chciałby uczyć się o czasie dla niego dogodnym. Możliwość powrotu do tematów jeszcze nieprzerobionych do końca. Materiały dydaktyczne bardzo czytelne i wyjaśnione w sposób zrozumiały nawet dla laika.Polecam serdecznie 

Marcin : Kurs treściwy, merytoryczny. Warty swojej ceny i poświęconego czasu.

Ewa Misiewicz: Kurs przygotowany profesjonalnie.Wiedzę zdobytą na tym kursie napewno wykorzystam w pracy zawodowej.

Elżbieta Piekacz: Jestem zadowolona z kursu.

Jarosław Piekacz: Dziękuję.Kurs spełnił moje oczekiwania i zamierzam korzystać z Waszych usług w niedalekiej przyszłości.

Regina Ś.: Kurs zawodowy naturopaty oraz zaświadczenie uzyskane po jego realizacji dały mi dużą wiedzę. Informacje zawarte w materiałach dydaktycznych zawierają wszelkie niezbędne pomoce do późniejszego, samodzielnego funkcjonowania na rynku pracy.

Jagoda G.: Polecam naukę za pośrednictwem platformy!!

Angelika R.: Jestem niezwykle zadowolona ze zrealizowania kursu zawodowego naturopaty na platformie Centrum Doskonalenia Zawodowego. Dzięki temu uporządkowałam posiadaną wiedzę, zdobyłam dokument zaświadczający o mojej wiedzy i kwalifikacje niezbędne do prowadzenia przeze mnie własnej praktyki w zakresie naturopatii. Gorąco polecam

Karolina L.: Dzięki udokumentowaniu mojej wiedzy mogłam podjąć wymarzoną pracę w sklepie zielarsko-medycznym. Polecam

Olga S.: Polecam ten kurs!!!!!!

Magdalena M.: Fantastyczne, bardzo rzetelnie przygotowane szkolenie. Po jego ukończeniu mogłam zająć się prowadzeniem praktyki z zakresu naturopatii. Polecam!

Dorota B.: Interesujący, dobrze przygotowany kurs. Polecam serdecznie

Marta F.: Ciekawa forma realizacji nauki. Materiały opracowane na wysokim poziomie, polecam

Paweł K.: Wiele ciekawych informacji.