obrazek

Kurs Managera Gastronomii

 Cena: 1339.00 PLN
Popularność kursu: 95.2%      Opinie: 314      wróć do kursów

Po ukończeniu kursu uczestnik szkolenia otrzymuje kwalifikacje Managera Gastronomii wg poniższego wzoru. Uzyskane w ten sposób kwalifikacje są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania opartej na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, które grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy. 

Absolwent po ukończeniu kursu otrzymuje zaświadczenie w języku polskim.

Do obowiązków managera gastronomii należą: zarządzanie wszystkimi pracownikami restauracji, dbanie o miłą atmosferę wewnątrz zespołu, jak i w samej sali restauracji, sprawowanie kontroli nad pracą kadry pracowniczej, obiektywna ocena pracy i przyznawanie nagród dla pracowników, organizacja wszelkiego rodzaju imprez masowych na terenie i z ramienia restauracji, takich jak: koncerty, imprezy plenerowe, imprezy masowe, bankiety i wiele innych oraz dbanie o rozwój restauracji i jej renomę na rynku.

Zawód managera gastronomii/restauracji jest wymagającym, lecz opłacalnym i przynoszącym ogromną satysfakcję zajęciem dla ludzi, o określonych predyspozycjach i kwalifikacjach.

PROGRAM KURSU- POBIERZ 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu managera gastronomii online trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 80 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

K. Sandra: Moja opinia na temat kursu jest pozytywna.Kurs pozwala podnosić moje kwalifikacje zawodowe.Sprawny oraz szybki kontakt ze szkołą.Na pewno do was wrócę po dalszy rozwój mojej kariery.

kinga k.: Kurs jak najbardziej spełnił  moje  oczekiwania.

Justyna: Polecam  kurs Managera Gastronomii bardzo dużo potrzebnych informacji. Wszystko jasne przejrzyste intuicyjne. Pozdrawiam

Jan: Bardzo dobry

Beata T: Kurs godny polecenia . Tematy opisane w sposób przejrzysty. Polecam serdecznie . Ja na pewno do Was wrócę . Pozdrawiam serdecznie .

Magdalena G: Kurs oceniam bardzo dobrze. Informacje przekazane w sposób przejrzysty, z których przyjemnie się korzysta. Materiał dobrze dobrany do potrzeb osoby chcącej otworzyć swój własny biznes. Jestem bardzo zadowolona z tego kursu.

Tomaszewska: Bardzo fajnie skonstruowany kurs, prezentacje są zwięzłe i na temat, a testy w sposób rzetelny sprawdzają wiedzę.

Dorota Sil: Kurs godny polecenia znajomym. Duża ilość niezbędnych materiałów. Tematy opisane w bardzo przystępny sposób. Ważniejsze zagadnienia wytłuszczonym bądź kolorowym drukiem. Każdy dział oddzielony w widoczny sposób, dzięki temu łatwo do niego dotrzeć w każdej chwili w celu przypomnienia materiału.  Ogromną zaletą kursu jest kurs on-line, dzięki czemu można uczyć się w każdej wolnej chwili, bez potrzeby wychodzenia z domu.Bardzo dziękuje. Czekam na Świadectwo Ukończenia.Pozdrawiam, Dorota Sil.

Łukasz : Bardzo ciekawa forma zaliczenia kursu. Polecam tym, którzy często pracują!

Grażyna : Kurs bardzo dobrze pomyślany i dał mi bardzo wiele. Gorąco polecam niezdecydowanym. Program przejrzysty, poukładany w moduły. Przy odrobinie wysiłku realizacja może być bardzo szybka.

Krzysztof C.: Kurs przyjemny. Dużą zaletą jest swoboda w realizacji. polecam

Waldemar: Bardzo świetny kurs, wiele potrzebnych materiałów polecam! 

Wojciech: Materiał przekazany w formie kolejnych lekcji do zaliczenia wydaje się obszerny ale również wymagający od kursanta "przyłożenia się" w celu zdobycia kolejnych zaliczeń;

Mariola : kurs bardzo interesujący , materiały super , polecam w 100% 

Ania : Bardzo mi się podoba pomysł z internetowym zaliczaniem kursu. Tym bardziej dla osób, które nie mają zbyt dużo czasu na kurs "live". Ja jestem taką osobą, bardzo możliwe, że skorzystam z następnego za jakiś czas. Pozdrawiam serdecznie, cały zespół CDZ

Bartłomiej : Kurs bardzo przejrzysty i profesjonalny. Notatki zbudowane w taki sposób, że łatwo zapamiętać jej treść, przyswajanie wiedzy w spokojnych warunkach jak i bezstresowe. Jestem bardzo  zadowolony, polecam wszystkim i w przyszłości na pewno skorzystam z następnej formy doskonalenia zawodowego.

Marcin C.: Bardzo fajny i przyjemny kurs. Sporo materiału, ale naprawdę warto. Gorąco polecam i pozdrawiam

Jan:  Bardzo przystępny kurs dla ludzi, którzy nie mają czasu na kurs stacjonarny. Platforma intuicyjna w obsłudze, materiały zawierają obszerna wiedzę i co najważniejsze po zakończonym kursie nadal mamy do nich swobodny dostęp jestem zadowolony w 100%

Anna : Polecam uczestnictwo w w/w kursie, sporo nauki teoretycznej oraz dużo prac kontrolnych i zaliczeniowych. 

Tomek P.: Bardzo fajny kurs. Świetnie nadaje się dla zapracowanych ;)

Jola : Kurs godny polecenia zarówno merytorycznie jak i praktycznie.

Irka :  Duża oszczędność czasu, sporo skondensowanej wiedzy do której można wrócić polecam wszystkim którzy nie mają czasu na kurs stacjonarny

Marta :  Polecam w 100%. Bardzo dobry kurs i przyjemna forma zaliczenia.

Magdalena :  Kurs oceniam na wzorowy.Przygotowane materiały są bardzo zrozumiałe.

Kinga : Wszystko super .Dziękuję serdecznie i Pozdrawiam.

Arkadiusz : Świetny kurs,jako że jestem osobą pracującą mogłem w wolnych chwilach poświęcić czas  na naukę. Taka forma kursu dla osób z brakiem wolnego czasu jest zdecydowanie lepsza.Bardzo dobrze przygotowany kurs od strony merytorycznej. Polecam wszystkim którzy zastanawiają się nad tego typu kursem. 

Zuza: dobrze przygotowane materiały, duża wygoda nauki on-line                                                                  polecam ;)   Zuza                         

Rafał : Kurs bardzo dobry dla osób nie mających czasu, a potrzebujących uprawnienia. Materiały nauczanie są wystarczające do zdobycia odpowiedniej wiedzy. Gorąco polecam. Grzegorz S. 

Olga W. : Formuła kursu rewelacja szczególnie dla tych co mają nienormowany czas pracy, poszczególne działy można zaliczać kiedy się chcę. Egzamin końcowy też w wygodnej formule. 

Maciej : Profesjonalny kurs, polecam :)

Alicja: Profesjonalny kurs, który możesz robić w dowolnym dla Ciebie czasie! Gorąco polecam i na pewno tu wrócę.