obrazek

Kurs Kucharski I Stopnia

   Cena: 1949 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 1949.00 PLN
Popularność kursu: 96.6%      Opinie: 244      wróć do kursów

Kurs Kucharski I Stopnia online oraz materiały dydaktyczne są prowadzone m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki, Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, Ustawę o bezpieczeństwie żywności i żywienia oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum  Doskonalenia  Zawodowego  posiada  uprawnienia  do  wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Kucharza I Stopnia absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Uzyskane w ten sposób wiedza, umiejętności i kwalifikacje zawodowe są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania opartej na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, które grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy.

W trakcie kursu poznasz najnowsze kulinarne trendy, a także: nauczysz się kalkulować i zestawiać koszty, poznasz normy obowiązujące w gospodarce żywnościowej, zasady BHP oraz wymogi systemu HACCP w gastronomii. Zdobędziesz wiedzę z zakresu podstaw marketingu, które pozwolą Ci wypromować lokal oraz nauczysz się: oceniać surowce i półprodukty, obsługiwać wszelkie kuchenne urządzenia, jak przyrządzać zupy, sosy i inne potrawy oraz jak dekorować stół i eksponować potrawy, poznasz techniki krojenia i sposoby przeprowadzania obróbki wstępnej potraw.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 80 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

Żaneta Pałaszewska : Bardzo fajny kurs .Najlepsze jest to że można do niego usiąść w wolnym czasie kiedy Ci pasuje  Polecam. 

Żaneta Tembłowska: Jestem bardzo zadowolona z kursu. Treści i zagadnienia bardzo merytoryczne, przez co nauka sprawia przyjemność. Biorąc udział w kursie można zwiększyć swoje kompetencje i powiększyć zasób wiedzy. Zachęcam i polecam gorąco.

Marlena KKKKK: Bardzo fajny kurs, dużo ciekawych informacji. polecam

Dorota Czapiewska: Kurs przekazuje wiele cennych informacji przydatnych w pracy kucharza. Bardzo polecam

Anna Jasińska: Bardzo przydatne informacje i dogodny przebieg kursu który każdy z względu na możliwości czasowe może pogłębiać swoją wiedzę w dostępnym dla niego czasie wolnym.

Monika Wasążnik: Bardzo przydatny kurs. Wiele cennych wskazówek.

Hehetsyk Nomerchuk: Bardzo dobre i pomocne materiały do nauki.Przejrzysty i wygodny sposób zaliczenia kursu.

Kopica Krystyna: Kurs łatwy, szybki. Materiały zrozumiałe i łatwo dostępne.

Nowak Paweł: Wiele przydatnych informacji. Kurs przygotowany perfekcyjnie. Polecam

Jakub Batkiewicz: Nauczyłem się dużo przydatnych rzeczy, które będę mógł wykorzystać w zawodzie.

Ilona Walczak: Kurs ciekawy, dużo wiedzy, w krótkim czasie zdobyłam znaczące informacje. Mimo że jestem pomocą kuchenną o niektórych rzeczach nie wiedziałam. Bardzo dziękuję. Ilona Walczak

Sylwia Legan: Polecam

Joanna Łoniewska: kurs spełnia moje oczekiwania, bardzo przystępny materiał,polecam 

Białorucka Anna: wszystko ok

Poni: polecam !

Kurs Kucharski I Stopnia :  Jestem zadowolona z kursu i na pewno zrobię kurs II stopnia . Polecam serdecznie !

Ewa W.: Kurs idealny dla osób, które mają mało czasu. W łatwy i wygodny sposób można podnieść swoje kompetencje zawodowe. Polecam.

M. Dorota : uwazam ze kurs jest naprawde bardzo dobry i polecam z calego serca 

Karolina G.: Bardzo dziękuję za możliwość udziału w kursie kucharskim I stopnia, mimo, że w staronomii pracuję już od 6 lat to dzięki temu kursowi zdobyłam sporo dodatkowej niezbędnej wiedzy. 

Kurs kucharski 1 stopnia: Kurs przebiegł zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jestem zadowolony z wiedzy którą zdobyłem i z obsługi klienta na infolinii.

Super kurs: Wszystkim zaineresowanym  , gorąco polecam ten Kurs Kucharski 1 Stopnia. Bardzo dużo cennych informacji i materiałów .Łatwy kontakt i szyba realizacja kursu. Wszystko sprawnie i rzetelnie.

Ewa K: Szczerze polecam kurs kucharski . Kurs zawiera niezbędne informacje i wiedzę teoretyczną , która pomaga zrozumieć wszelkie aspekty pracy w gastronomii, oraz podczas przygotowywania i podawania posiłków .Warto również nadmienić , że kurs zawiera dużą ilość  przykładów w odwołaniu do stanowiska pracy , co pozwala na efektywne przygotowanie do pracy na stanowisku kucharza. Polecam.

agata: bardzo ciekawy kurs, dużo matriału ale łatwy do oanowania 

Joanna S.: Materiały obszerne ale łatwe do nauki.

JOANNA O.: Jestem bardzo zadowolona , kurs konkretny dający wiele możliwości w tak krótkim czasie . Z  pewnością polecam każdemu kto chce rozwijać swoje umiejętności .

Agata M.: Jestem Podekscytowana, Jest to dla mnie nowe doświadczenie bardzo mnie cieszy i sporo się uczę i mam nadzieję, że spożytkowaną wiedzę będę wykorzystywać w życiu codziennym jak i w pracy

MARZENA R: Kurs szybki do zrealizowania .Polecam

Monika : Super polecam 

W. Anita: Jestem bardzo zadowolona z kursu.

Michał : Dzień dobry fajny kurs dużo można się nauczyćdziekuje i pozdrawiam 

Iwona: Jestem zadowolona z kursu. Poszło szybko i sprawnie.

Anna G.: Kurs Bardzo zadowalający. Serdecznie polecam każdemu.

Ewa D.: Kurs bardzo szybki do zrealizowania . Pozdrawiam

Anna H.: Wiele praktycznych i przydatnych informacji, polecam.

SYLWIA K.: POLECAM WSZYSTKIM KURS 

Ilona: Sporo ciekawych informacji, dużo można się dowiedzieć, napisane przystępnym językiem. Oceniam dobrze.

Marta : Polecam, bardzo dobry kurs pozwalający podnieść kwalifikacje. Materiały do nauki były napisane w jasny, zrozumiały sposób. 

Marzena: W materiałach zawartych w kursie otrzymałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Prezentacje zrobione czytelnie oraz każdy temat szczegółowo opisany.

Beata: Bardzo ciekawy kurs w przystępnej formie. 

Patrycja: Jestem bardzo mile zaskoczona przygotowaniem materiałów do nauki. Wszystko jest przejrzyste , czytelne i mozna sie bardzo dużo nauczyć:) Kurs Kucharski podniesie moje kwalifikacje :) Cieszę się że wzięłam udział:) To nie jest mój ostatni kurs w CDZ. Do zobaczenia 

Ewa: Bardzo fajny i przyjemny w wykonywaniu kurs. 

Anna: Jeden z lepszych kursów w jakim uczestniczyłam. Polecam.

Anna: Jeden z lepszych kursów na jakim byłam. Materiały do nauki były napisane w jasny, zrozumiały sposób. Serdecznie polecam.

Katarzyna: Kurs spełnia moje wymagania

Paulina: Polecam ;)

JULITA JURASZCZYK: ZAKOŃCZYŁAM PIERWSZT ETAP SZKOLENIA I JESTEM ZADOWOLONA Z UZYSKANYCH INFORMACJI.

Ewa Kieda: W szybki i dobry sposób można dowiedzieć się dużo przydatnych informacji do pracy w restauracji oraz otrzymać stosowny dokument ze szkolenia. Szkolenie godne polecenia.

Ewa Seńczuk : Kurs był czytelny, dobrze objaśnione zagadnienia, które na pewno będą przydatne w pracy na stanowisku kucharz.

Sabina: Kurs bardzo przejrzysty, łatwo i szybko czyta się cały materiał

SYLWIA ZREDA: Jestem bardzo zadowolona genialna strona,ogrom wartości wiedzy, ciekawy i interesujący zakres materiałów.Polecam jak najbardziej.Pozdrawiam

Kamila Sz.: Kurs wart uwagi i realizacji, przygotowany w rzetelny i interesujący sposób, pozwalający podnosić kwalifikację. Polecam

Grzegorz T.: Kurs kucharski I stopnia przygotowany został przez osoby mające dużą wiedzę teoretyczna, jak i praktyczną, dzięki czemu zdobyta podczas nauki wiedza z całą pewnością przyda się w praktyce

Szymon M.: Jestem bardzo zadowolony. Z wielką przyjemnścią za jakiś czas zrealizuję za kolejne kursy

Mirosław W.: Kursy e-learningowe, to najlepsza możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji. Polecam

Magdalena G.: Nauka przy pomocy platformy była jak dla mnie samą przyjemnością. 

Radosław U.: Świetny kurs

Jan R.: Kurs kucharski I stopnia, który zrealizowałem dzięki Centrum Doskonalenia Zawodowego otworzył mi szansę na zdobycie wymarzonej pracy. Na pewno w niedługim czasie chętnie podniose swoje kwalifikację i zrealizuję kolejny kurs. 

Kamil L.: Polecam. Bardzo dobry kurs pozwalający podnieść kwalifikacje

Paweł J.: Jestem bardzo zadowolony z kursu na platformie e-learningowej. Mimo początkowych wątpliwości, okazało się, że wiedza, jaką przychodzi zdobyć podczas realizacji kursu przydaje się w życiu codziennym. 

Mariusz D.: Ciekawy, interesujący zakres materiałów przekazywanych osobie uczącej się.

Sławomir T.: Kurs godny uwagi. Elastyczna forma relizacji jest świetną opcją dla zajętych, zapracowanych osób. Serdecznie polecam.