obrazek

Kurs ABC przedsiębiorczości / Podstawy biznesu

   Cena: 348 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 348.00 PLN
Popularność kursu: 93.4%      Opinie: 51      wróć do kursów

Kurs ABC przedsiębiorczości/Podstawy biznesu online oraz materiały dydaktyczne są prowadzone m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki, Ustawę o prawie przedsiębiorców, Kodeks spółek handlowych, Kodeks pracy oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum  Doskonalenia  Zawodowego  posiada  uprawnienia  do  wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu ABC przedsiębiorczości/Podstawy biznesu absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Każda osoba pragnąca założyć firmę powinna posiadać umiejętności z zakresu wyboru najbardziej korzystnych form prowadzenia działalności gospodarczej, a także zagadnień z zakresu ekonomii, rachunkowości oraz marketingu. Ukończenie kursu zapewnia wiedzę dotyczącą rejestracji spółek handlowych, przekształcania form organizacyjno-prawnych, sprawowania kontroli nad prowadzonym przedsiębiorstwem czy zagadnień związanych z prawem pracy.

Ukończenie kursu pozwoli na świadomy wybór formy prowadzenia działalności, a w konsekwencji na efektywne sprawowanie kontroli nad przedsiębiorstwem. Szkolenie zostało przygotowane dla osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą oraz przedsiębiorców pragnących pozyskać wiedzę pozwalającą na efektywny rozwój firmy.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć

 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawany dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 45 godz. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenie ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.

7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.


Bartosz Miśta: Kurs jest świetnym narzędziem w celu zapoznania się z podstawami przedsiębiorczości dla osób, które chcą rozwinąć się w tym temacie, serdecznie polecam.

Tkaczyk Mateusz: Bardzo przydatny kurs, wiedza w pigułce, która na pewno mi pomoże przy otwieraniu własnej działalności

Magda: Bardzo fajny kurs, dobre treści i materiały. Polecam

Luiza R.: Treść materiałów dotyczących zagadnień została przedstawiona w czytelny i przejrzysty sposób.  Podstawowe informacje pomocne przy założeniu i prowadzeniu własnej firmy zawarte w jednym kursie. Gorąco polecam!

Natalia: Dużo pożytecznej wiedzy w przystępnej formie.

Paweł M.: Ciekawy kurs, dużo wiedzy. Polecam

Tomek: kurs ok

Krzysztof: Bardzo profesjonalny kurs. Możliwość płatności w ratach. Super!

Ala: Polecam!

Aneta : Kurs można zrealizować w swoim tempie. Logowanie na platformie proste, nie trzeba korzystać z dodatkowych materiałów. 

Dawid Ł.: Bardzo fajny kurs. Polecam każdemu, kto chce poszerzyć swoją wiedzę z dziedziny przedsiębiorczości. 

Kasia: Super!

Michał : Jestem zadowolony. Polecam kurs

Krystyna K.: Obszerna wiedza, przystępna cena. 

Anna: Kurs bardzo konkretny. Przystępna treść. Polecam