obrazek

Kurs Pracownika administracyjno-biurowego

 Cena: 999.00 PLN
Popularność kursu: 94.2%      Opinie: 63      wróć do kursów

Po ukończeniu kursu uczestnik szkolenia otrzymuje kwalifikacje Pracownika Administracyjno-Biurowego wg poniższego wzoru. Uzyskane w ten sposób kwalifikacje są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania, opartej na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, które grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy. Zgodnie z klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy, pracownik administracyjno-biurowy został sklasyfikowany pod numerem: 411003.

Absolwent po ukończeniu kursu otrzymuje zaświadczenie w języku polskim.

Uczestnik kursu zgłębi normy poprawnej organizacji pracy w biurze. Zdobędzie wiedzę niezbędną do profesjonalnej ewidencji dokumentacji biurowej. Nabędzie umiejętność sprawnego redagowania pism, weryfikacji dokumentów finansowo księgowych oraz efektywnego sprawowania kontroli nad obiegiem informacji w biurze. Kursant otrzyma niezbędny pakiet wiedzy potrzebny do sprawnej komunikacji oraz wydajnych sposobów organizacji czasu pracy, zgłębi wiedzę na temat prawa pracy oraz prawa administracyjnego, a także zagadnień dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy pracownika administracyjno-biurowego.

Szkolenie zostało przygotowane dla osób, które planują podjąć pracę w charakterze pracownika biurowego jak i osób, które planują rozwój kariery na tym stanowisku.

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawany dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 50 godz. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenie ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.

7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.


Anna F.: Kurs oceniam bardzo dobrze pod względem merytorycznym. Wszystkie tematy ujęte w bardzo przejrzysty i czytelny opis. W skali 1-5 oceniam na 5. Czas na naukę oceniam, jako bardzo dobrze wykorzystany.

Iwona S.: Kurs bardzo dobrze przygotowany dzięki czemu wiedzę łatwo się przyswaja.

Natalia: Polecam serdecznie kurs bardzo interesujący jak i edukujący. Informacje zgromadzone są  od A do Z i  wyczerpująco odpowiadają na pytania związane z pracą na stanowisku administracyjno-biurowym.

natalia: Bardzo polecam kurs. Duża ilość wiedzy.

n.: Bardzo polecam kurs, duża ilość wiedzy zawarta w kursie. Polecam

np: Dużo wiedzy. Polecam

Ela:  Jestem bardzo zadowolona i gorąco każdemu polecam.

Alan F. : Kurs bardzo obfity w wiedzę, serdecznie polecam!

Arleta:  Polecam! Merytorycznie - na najwyższym poziomie!

Kamil J.: Nauka w swoim tempie dzięki czemu mogłam poszerzyć swoją wiedzę o wybrane tematy.

Basia: Kurs rzeczowy i przekazany w bardzo przejrzysty sposób!

ADAM: POLECAM - 10/10!

Ania O: Jestem bardzo zadowolona z kursu, polecam!

Artur: Świetny sposób na samokształcenie. Każdy kto nie ma czasu chodzić na zajęcia będzie zadowolony z możliwości realizacji kursu on-line. Serdecznie polecam!

Marta: Wygoda, profesjonalizm, wiedza! Na pewno jeszcze skorzystam z kursów na cdz.edu.pl

Beata: Bardzo szybko, tanio i wygodnie

Paulina : Sporo materiału, ciekawe lekcje. Polecam.

B. Juśkiewicz: To szkolenie jest warte polecenia, bo można nauczyć się przydatnych rzeczy związanych z pracą biurową

Konrad: Polecam kurs.

Ewa S. : Zachęcam do realizacji kursu. Kurs można zrobić w dowolnym czasie i zawiera sporą dawkę wiedzy.

Paweł: Kurs zawiera bardzo dużo informacji, można go w całości zrobić online i zaoszczędzić dużo czasu! Polecam wszystkim!