obrazek

Kurs Sprzedawcy – kasjera

   Cena: 449 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 449.00 PLN
Popularność kursu: 96.8%      Opinie: 62      wróć do kursów

Kurs Sprzedawcy – kasjera online oraz materiały dydaktyczne są prowadzone m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum  Doskonalenia  Zawodowego  posiada uprawnienia do  wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Sprzedawcy – kasjera absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Uzyskane w ten sposób wiedza, umiejętności i kwalifikacje zawodowe są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki i Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania opartej na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, które grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy. Zgodnie z klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy Sprzedawca został sklasyfikowany pod numerem: 522301.

Sprzedawca- kasjer może podjąć zatrudnienie m.in. w kioskach i na targowiskach, sklepach, hipermarketach,  hurtowniach. Uczestnik kursu poszerzy wiedzę o organizowanie zaopatrzenia i przyjmowanie dostaw towarów, sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym, uiszczanie należności za dostarczone produkty. Dodatkowo zapozna się ze specyfiką przygotowywania produktów do sprzedaży (czyszczenie, sortowanie itp.) i ich wyeksponowania, informowania nabywcy o walorach sprzedawanych produktów, inkasowania należności za sprzedane produkty, dbania  o czystość i estetykę miejsca sprzedaży, zawierania transakcji sprzedaży oraz  sporządzania faktur za towary. Uczestnik zapozna się z czynnościami dotyczącymi przyjmowania, przechowywania i odprowadzania przyjętych pieniędzy za sprzedane towary lub usługi w handlu detalicznym.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 80 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.


Monika Mliczek: Kurs przygotowany rzetelnie, wyczerpał moje oczekiwania.

Paulina: Wartościowy kurs z wysoką jakością udostępnionych materiałów.

W. Katarzyna: Jestem zadowolona z kursu, polecam.

Kinga: Kurs przydatny, wiele mnie nauczył. Jestem pewna, że w przyszłości pomoże mi w pracy. Bardzo polecam

W. Katarzyna: polecam 

Mikołaj: Kurs zwięzły, przekazujący wiedzę w dobrej formie. Pozwalający nauczyć się tego co potrzebne w zawodzie i o zawodzie.

oliwia B.: kurs bardzo dobry polecam.

dombrowski: wiele cennych nowych informacji

W. Anna: Kurs na bardzo wysokim poziomie, spełnił wszystkie moje oczekiwania. Teraz mogę powiedzieć że jestem gotowa podjąć pracę sprzedawcy.

W. Anna: Uważam żę kurs na sprzedawcę był na bardzo wysokim poziomie.  Na nauce spędziłam wiele godzin, ale było warto. Uważam że wiedza jaką przyswoiłam będzie mi niezbędna do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Nie sądziłam że tak mało wiem, teraz mogę z satysfakcją stwierdzić że jestem przygotowana i gotowa. Dziękuję całemu zespołowi CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO za cudowną przygodę, jaką odbyłam podczas tego kursu. Dziękuję również za udzielone mi wszystkie informacje przez telefon. Pozdrawiam .

B. Lidia: Kurs bardzo przydatny, bogaty w różne zagadnienia. Bardzo dużo mi pomógł .

kurs kasjer-sprzedawca: witam serdecznie . kurs ukończyłam bardzo szybko z uwagi na to że był mi on potrzebny do pracy związanej z handlem, bardzo polecam

Józef T.: Wszystko sprawnie, bez problemów. Myślę, że w przyszłości jeszcze skorzystam z nie jednego kursu. Dziękuję i pozdrawiam

Jolanta : Świetny kurs ! Polecam. 

Justa: Wszystko dobrze 

Sylwia: Polecam. Można dużo się nauczyć

KAROLINA R.: POLECAM.SPRAWNIE,BEZ ZASTRZEŻEŃ.

KAROLINA R.: POZYTYWNA

KAROLINA R.: Ocena pozytywna,polecam.

Sz. Żaneta: Kurs bardzo fajny, bardzo przydatne informacje .

KAROLINA R.: POLECAM CDZ.INDYWIDUALNY CZAS PRACY.PRZYDATNE MATERIAŁY.

Z. PRZEMYSŁAW: Witam.Jestem bardzo zadowolony z tego kursu. Materiały do nauki są dobrze przygotowane. Pozwoliły mi utwierdzić się w posiadanej wiedzy. Również w kilku punktach zaskoczyły mnie pozytywnie. Uważam , że ta metoda jest zrealizowana i bardzo przemyślana. Bardzo dziękuję również Panią z centrali telefonicznej , dzięki którym czułem się bezpiecznie.Poinstruowały mnie w momencie zagubienia na stronie.Ocena na 6PozdrawiamZ. Przemysław

bardzo fajny i dostępny: intuicyjny , wszystko dobrze opisane , bardzo dobrze przygotowane materiały

Katarzyna: 10/10 kurs jest ok i szybko można się nauczyć jak być sprzedawcą. Duży plus i polecam :)

Patrycja: Zaraz po szkole wykupiłam kurs. I teraz bez problemu i bez doświadczenia pracuje w sklepie. Kurs przydatny. Polecam 

Ania: Od jakiegoś czasu nie pracowałam, ze względu na opiekę nad dziećmi. Chciałam wrócić do pracy i znalazłam ten kurs. Polecam osobom, które chcą pracować w handlu. 

Hanna : Fajny kurs. Na pewno przygotował mnie do podjęcia pracy jako sprzedawca. 10/10

Bogdan : Polecam

Jowita: Szukałam pracy jako kasjerka, ale nie miałam doświadczenia. Koleżanka poleciła mi ten kurs i nie żałuję :D dostałam dokumenty i pracę.  Polecam!

Andzia: Szkolenie bardzo przyjemne i przydatne. 

Paulina: Bardzo fajny kurs. Mogę polecić zainteresowanym. Warto!

Ola: 100/100 :-)

Renata: Polecam kurs na sprzedawcę kasjera. Dużo wiedzy i informacji.