obrazek

Kurs podologiczny

 Cena: 999.00 PLN
Popularność kursu: 96%      Opinie: 58      wróć do kursów

Po ukończeniu kursu uczestnik szkolenia otrzymuje kwalifikacje Podologa wg poniższego wzoru. Uzyskane w ten sposób kwalifikacje są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania opartej na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, które grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy. Zgodnie z klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy Podolog został sklasyfikowany pod numerem: 323014.

Absolwent po ukończeniu kursu otrzymuje zaświadczenie w języku polskim.

Podolog zajmuje się wykonywaniem zabiegów pielęgnacyjnych w obrębie kończyn dolnych/stóp, a także pielęgnacją stóp osób w podeszłym wieku, osób chorych na cukrzycę oraz innych osób wymagających takiej opieki.

Podolog może podjąć zatrudnienie m.in.: w salonach kosmetycznych, ośrodkach SPA, centrach rehabilitacji, poradniach diabetologicznych, gabinetach masażu, sanatoriach. Podolog może również prowadzić gabinet podologiczny w ramach działalności gospodarczej.

Uczestnik kursu poszerzy wiedzę o rozpoznawanie zmian patologicznych w obrębie kończyn dolnych oraz ich przyczyn; procedur terapeutycznych; wykonywanie zabiegów przywracających zdrowy wygląd i dobre funkcjonowanie stóp: prawidłowe obcinanie paznokci, szlifowanie i korygowanie paznokci, usuwanie zgrubień, odcisków itp.

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 40 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.


Marcin L: Super kurs

Svitlana M.: Dziękuję Państwu serdecznie za przeprowadzony kurs. Bardzo mi się spodobało. Był ten kurs interesujący i pouczający.

Hania: Fajny kurs. Polecam serdecznie dla osób zainteresowanych pracą podologa !

Lena: 100 % ! przydatna wiedza i informacje. Dobrze zainwestowane pieniądze. 

Ada: Super. Polecam 100 %

Karina: pracuję w ośrodku wypoczynkowym i SPA. Kurs zrobiłam z pasji i poszerzenia wiedzy. Polecam bardzo ten kurs. Dużo wnosi do już posiadanej przeze mnie wiedzy :) 

Jan P. : Kurs ukończyłem bardzo szybko a materiały są na bardzo wysokim poziomie. 10/10 nie mam uwag :) 

Ula: Bardzo przydatne informacje i kurs w pełni online. Czego chcieć więcej do zdobycia przydatnej wiedzy. Polecam !

Paulina: Polecam kurs. Bardzo przydatny i podjęłam pracę w sanatorium :) Super!

Dorota: Zawsze interesowała mnie pielęgnacja stóp. Zdecydowałam się na kurs i nie żałuję. Bardzo przydatne, bogate materiały. Polecam na 100 %

Ewa: Ze względu na wyjazd do pracy w SPA chciałam przygotować się do pracy. Kurs przygotował mnie w pełni do tej pracy. Polecam dla każdego zainteresowanego !

Radosław : 100/100 !

Katarzyna: Super kurs ! Polecam serdecznie !

Jadwiga: Nie spodziewałam się, że kurs można ukończyć w tak krótkim czasie i zdobyć odpowiednią wiedze i przygotowanie do pracy. Polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym :) 

Tadek: Wysoki poziom nauczania. Kurs bardzo szczegółowy i przydatny do pracy. Polecam na 100 %

Gosia: Kurs na bardzo wysokim poziomie. Materiały dydaktyczne dużo wyjaśniają. 10/10

Janina: Bardzo przydatny kurs. Polecam serdecznie