obrazek

Kurs florystyczny

   Cena: 799 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 799.00 PLN
Popularność kursu: 96.2%      Opinie: 64      wróć do kursów

Kurs florystyczny online oraz materiały dydaktyczne są prowadzone m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum  Doskonalenia  Zawodowego  posiada uprawnienia do  wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu florystyczny absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Uzyskane w ten sposób wiedza, umiejętności i  kwalifikacje zawodowe są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki i Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania opartej na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, które grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy. Zgodnie z klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy Florysta został sklasyfikowany pod numerem: 343203.

Florysta może podjąć zatrudnienie m.in.: w kwiaciarniach, sklepach oraz pracowniach dekoratorskich. Florysta może również prowadzić własną działalność gospodarczą. Do zadań florysty należy tworzenie dekoracji roślinnych w postaci niewielkich bukietów po bardziej wyszukane kompozycje florystyczne i dekoracyjne. Florysta zajmuje się wizualną oprawą uroczystości i imprez oraz kompleksową dekoracją wnętrz, stosując rośliny ozdobne cięte i doniczkowe. Uczestnik kursu poszerzy wiedzę o metody wykonywania projektów dekoracji roślinnych oraz utrwalania roślin różnymi metodami. 

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 28 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.


Joanna Wrótniak: kurs jest bardzo elastyczny - można go dostosować do własnego tempa nauki i harmonogramu. Dla mnie, jako osoby pracującej, to ogromny plus.

Wiktoria: ok

Dolacińska Jagoda : Polecam kurs florystyczny, bardzo wyczerpujące informacje :) 

Magda: Bardzo fajny kurs polecem :)

Krystyna M.: dziekuje, super

MK: super wszystko.

Anna K.: Kurs bardzo ciekawy, wiele wyczerpujących informacji, kreatywnych rozwiązań i cennych wiadomości. Bardzo ciekawie rozwiązana forma testu oraz przekaz i możliwość odbycia szkolenia. Dziękuję

Patrycja: Kurs spełnił moje oczekiwania. Materiały dydaktyczne bardzo solidnie opracowane.

B. Tatiana: Bardzo fajana literatura, wszystko takie przejżyste Jestem bardzo zadowolona z oferowanego kursu. Pozwolił mi zdobyć lub poszerzyć wiedzę z zakresu florystyki, a także otworzył drzwi do dalszego samorozwoju w tej dziedzinie. Kurs florystyczny jest godny polecenia.

Julita: Polecam każdemu miłośnikowi kwiatów. Kurs pozwala na poszerzenie i zdobycie nowej wiedzy na szeroki temat florystyki. 

K. Anna: Jestem bardzo zadowolona z kursu.Zarówno jego forma jak i zawarty w nim materiał są bardzo dogodne i wyczerpujące.

Kinga K.: Z kursu można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, uważam, że jest wart swojej ceny, polecam :)

Maryna: Jestem bardzo zadowolona z kursu. Cała informacja jest wartościowa. Kurs pasuje jak dla początkujących, tak samo i dla specjalistów. Nie żałuje wydanego czasu na ten kurs. Rewelacja.

Kinga: Idealny kurs. Nauczyłam się wielu nowych , przydatnych rzeczy

Rdzanek: Kurs bardzo pomocny, dużo informacji przydatnych. Polecam.

Kornel: Polecam dla każdego miłośnika kwiatów. 

Ania: Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję. 

Patrycja O.: Polecam. Bardzo dobrze przygotowany kyrs. 

Władek: Polecam. Dużo nowej wiedzy. 

Agata S.: Przyjemnie realizowało się kurs z domu. Bardzo rozlwgła partia materiału oraz dużo ciekawosgtek. 

Konrad: Kurs dla każdego kto lubi wygodę i ceni sobie czas. Polecam kurs w formie on-line. 

Adam: rewelacja

Anna M.: Jestem bardzo zadowolona. Dowiedziałam sie wielu nowych rzeczy. 

Alina: Super! kurs dla każdego

Tomek: Kurs ciekawy. Polecam. 

Joanna: Bardzo podobała mi się możliwość realizacji kursu przez platformę dydaktyczną. W każdej wolnej chwili można realizować kurs. Dużo ciekawej wiedzy. Polecam. 

Anna: Dowiedziałam się bardzo dużo nowych ciekawych rzeczy, przejrzyste materiały, łatwo dostępny kurs. Szkolenie dla każdego kto kocha kwiaty. Polecam serdecznie. 

Michał K.: Polecam!

Kasia: Super kurs, możliwość realizacji zdalnie, szeroka wiedza. 

Krystyna: Bardzo ciekawy kurs, dużo wiedzy, ciekawe materiały. Polecam gorąco