obrazek

Kurs Data science - analiza danych

   Cena: 2199.00 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 2199.00 PLN
Popularność kursu: 98.8%      Opinie: 42      wróć do kursów

Kurs Data science – analiza danych online oraz materiały dydaktyczne zostały przygotowane m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum Doskonalenia Zawodowego posiada uprawnienia do wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Data science – analiza danych absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów kursu online w Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Celem kursu jest wyposażenie uczestnika w wiedzę z obszaru zaawansowanych metod, technik i narzędzi analitycznych oraz umiejętności przetwarzania zbiorów różnorodnych danych. Program kursu odpowiada aktualnemu zapotrzebowaniu rynku i jest skupiony na efektywnym nauczaniu data science. 

Po ukończeniu kursu uczestnik ma możliwość rozpoczęcia pracy jako analityk baz danych (data scientist) w firmach informatycznych oraz działach IT w dowolnym przedsiębiorstwie.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszych kursów online przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu kursu online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz  

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 60 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

Ania: Kurs dobry Polecam

Marylala: Ten kurs był dla mnie czymś nowym, wcześniej nie spotkałam się z taką formą nauki, ale bardzo mi się to spodobało. Data science to mój konik, więc na kurs zdecydowałam się bardziej z ciekawości, ale mimo to wyniosłam z niego trochę nowej wiedzy.

K.l.: Bardzo przyszłościowy kurs. Uczy o gorących tematach na rynku pracy. Branża IT ma wiele do odkrycia a ten kurs w tym pomaga

Łukaszek: Kurs bardzo przydatny. Dla specjalistów w tej dziedzinie, bo co chwilę pojawiają się jakieś nowości, albo można coś zapomnieć. ALe będzie też dobry dla samouków, którzy chcą mieć jakieś kwalifikacje. Z mojej strony polecam go dla wszystkich.

Kamil: Uczę sie dopiero o analizie danych itd. dlatego fajnie, że zrobiłem ten kurs, bo teraz wiem już więcej na ten temat.

Płukownik: Bardzo chciałbym polecić dla wszystkich ten kurs. Dobrze mi sie z niego uczyło. I podniosłem sobie kwalifikacje do pracy

OO: S U P E R

K. W.: Mnóstwo przydatnych informacji dla osób zainteresowanych data science. Każdy znajdzie tu coś dla sibie. Kurs moim zdaniem dużo uczy, nawet jeśli ktoś już trochę działał w tej dziedzinie

Patrycja B.: Na kurs zostałam skierownana przez pracodawcę. Dobrze, że zdecydowałam si e na ten kurs, a nie jakiś inny, bo ten łatwo było ukończyć. Nie trwało to długo i sporo z niego wyniosłam.

WeroVika: Dużo wiedzy podanej w przystępny sposób. Nie czułam sie przytloczona ilością materiału a dużo się nauczyłam. Ogólnie oceniam kurs na bardzo dobry.

L.: Zastanawiałem się jaki kurs wybrać i wybrałem dla siebie odpowiednie szkolenie. Nie żałuję :) Polecam dla osób, które chcą pogłębić wiedzę oraz umiejętności w zakresie analizy danych- mega przydatne szkolenie :) 

Tymek Z-lski: 10/10!! 

Karolina J. : Z branżą IT związana jestem od dawna. Zrobiłam wiele różnych szkoleń w tym zakresie. Brakowało mi też analizy danych i cieszę się, ze wybrałam kurs u Was :) Dobrze wydane pieniądze ! 10/10 

Jaruś: Cena kursu adekwatna do zasobu wiedzy. Jestem zadowolony, że wybrałem analizę danych - zawsze dodatkowa umiejętność w pracy :)). Serdecznie polecam !!