obrazek

Kurs Cyberbezpieczeństwo

   Cena: 699.00 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 699.00 PLN
Popularność kursu: 95.2%      Opinie: 43      wróć do kursów

Kurs Cyberbezpieczeństwo online oraz materiały dydaktyczne zostały przygotowane m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum Doskonalenia Zawodowego posiada uprawnienia do wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Cyberbezpieczeństwo absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów kursu online w Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Celem kursu jest doskonalenie kompetencji w zakresie opracowywania i stosowania szeregu procesów i praktyk w celu ochrony systemów komputerowych, sieci i programów przed atakami, uszkodzeniami oraz nieupoważnionym dostępem. Kursant zostanie wyposażony w wiedzę dotyczącą współczesnych zagrożeń cyfrowych, bezpieczeństwa systemów czy prawnych aspektów cyberbezpieczeństwa. 

Po ukończeniu kursu uczestnik może rozpocząć pracę jako specjalista ds. cyberbezpieczeństwa w firmach informatycznych oraz działach IT w sektorze zarówno prywatnym, jak i publicznym.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszych kursów online przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu kursu online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz  

 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 90 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

Polla: Zrobiłam kurs bardzo szybko, ale rbiłam notatki i zapisałam materiały, dlatego będę mogła to tego wrócić. Super opcja dla osób którym zależy na czasie

.: Bardzo ciekawy kurs, dużo z niego wyniosłam. Polecam dla każdej osoby szukającej swojego miejsca w świecie IT

zuza: kurs spełnił moje oczekiwania

Kama: W mojej ocenie jeden z lepszych kursów na jakie mogłam się zdecydować. Forma zajęć i ilość treści idealnie mi odpowiadała

T.: Nauka z kursu przebiegała sprawnie, wszystko mi się podobało, wyciągnęłam wiele istotnych informacji, które na pewno będę używać w przyszłości.

Andy: Przydatny kurs, porusza najważniejsze tematy i zagadnienia

Mka: Pełen profesjonalizm.Super sposób prowadzenia zajęć. NIe trzeba było marnowac czasu na dojazdy, to się bardzo ceni.

L.L.: porządne podejście do tematu, to się ceni! ani przez chwilę nie żałowałem kupna tego kursu 

Dominik : Szkolenie bardzo bogate merytorycznie. Niczego nie brakowało. Teraz mogę nazywać się specjalistą od ochrony danych.

Baśka : Super kurs! Super cena! Polecam!

Tomek T: Jeden z tańszych kursów dotyczących cyberbezpieczeństwa. Skusiła mnie cena, ale jestem również zadowolony z tego co się nauczyłem. Fajny kurs.

Andżela: Kurs z cyberbezpieczeństwa musiałam zrobić do pracy. Spodziewałam się nudno przedstawionych informacji i ścian tekstu. Forma kursu bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, nie nudziłam się ani przez chwilę.

Zbyszek: Ochrona danych, bezpieczeństwo systemów, ale też nowinki z tej dziedziny. Ogrom informacji. Kurs moim zdaniem odpowiedni dla nowicjuszy i osób chcących przypomnieć sobie zagadnienia z cyberbezpieczeństwa.