obrazek

Kurs Front-end developer

   Cena: 2499 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 2499.00 PLN
Popularność kursu: 94.2%      Opinie: 44      wróć do kursów

Kurs Front-end developer online oraz materiały dydaktyczne zostały przygotowane m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum Doskonalenia Zawodowego posiada uprawnienia do wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Front-end developer absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów kursu online w Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Celem kursu jest przekazanie uczestnikowi wiedzy z obszaru programowania w zakresie szeroko pojętego front-endu. Kursant uzyskuje praktyczne umiejętności niezbędne w procesie tworzenia oraz rozwijania aplikacji webowych, a ponadto zapoznaje się z dobrymi praktykami programowania. Kurs Front-end developera uczy implementacji różnych funkcjonalności, dopasowywania skutecznych rozwiązań do potrzeb użytkowników witryny oraz rozwiązywania występujących problemów.

Po ukończeniu kursu uczestnik ma możliwość rozpoczęcia pracy jako front-end developer w dziale IT niemalże każdego przedsiębiorstwa, startupu, czy też e-commerce’u.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszych kursów online przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu kursu online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz  

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 90 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

Natka W.: Podjęłam się kursu, żeby nauczyć się czegoś nowego i polecam każdemu zainteresowanemu tym tematem,.

A.S: Kurs wcale mnie nie nużył, wszystko było jasno wytłumaczone, do każdego tematu była lekcja, dużo materiałów, ale żaden nie był nudny.

Wiktor: Podobał mi się sposób zaliczenia

xyz: Świetne podejście do kursanta, wszystko jasne łatwe, z niczym nie miałem problemu. Zaliczenia też nie były trudne. Zdecyduję się na następny kurs na tej platformie

Amelia: Mieszkam za granicą a potrzebowałam zrobić taki kurs do pracy, dzięki temu ze ta platforma jest taka fajna, nie musiałam byc na zajęciach stacjonarnych. Polecam każdemu

k: serdecznie polecam kurs. wszystko wytłumaczone wyczerpująco, ale bez zbędnych dodatków. 

Kursant: Bardzo pomocny kurs, pomógł mi zrozumieć zagadnienia, z którymi miałem wcześniej problem.

Monia: Na kurs zdecydowałam się za namową znajomej, która wcześniej robiła tu inny kurs. Ja jestem bardzo zadowolona. Kurs sam w sobie bardzo mi się podobał, nie był za trudny. Polecam

Jarzyna5: Sporo przydatnych informacji, zagadnienia dobrze opisane, platforma do kursu bardzo wygodna.

alka: fajny polecam

Dominika Dominika: Interesujący i bogaty merytorycznie kurs. Poszerzył moją wiedzę w zakresie IT. Polecam wszystkim zainteresowanym

Sylwia Ch.: Zobaczyłam cenę i od razu zapisałam się na kurs. Wszystko super, polecam

Mati P.: Nie spodziewałem się, że kurs aż tak mi się spodoba. W branży IT siedzę już parę ładnych lat, ale dopiero teraz zdecydowałem się na poszerzenie moich kompetencji i jestem bardzo zadowolony z kursu.

Agusia: Programowanie to była dla mnie czarna magia. Podstawy wyjaśnione bardzo szczegółowo, inne zagadnienia również. Bardzo się cieszę, że zrobiłam ten kurs.