obrazek

Kurs Java developer

   Cena: 2799 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 2799.00 PLN
Popularność kursu: 96.6%      Opinie: 56      wróć do kursów

Kurs Java developer online oraz materiały dydaktyczne zostały przygotowane m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum Doskonalenia Zawodowego posiada uprawnienia do wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Java developer absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów kursu online w Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Celem kursu jest przygotowanie uczestnika do tworzenia rozbudowanych aplikacji webowych. Pozna on zagadnienia związane z HTML, CSS i JavaScript, co jest podstawą do nauki programowania. Głównym punktem kursu Java developer jest zaznajomienie uczestnika z językiem Java i opartych na nim technologii webowych. Ponadto kursant zostanie wprowadzony w tajniki projektowania wielowarstwowej architektury aplikacji, tworzenia baz danych, a także budowania interfejsów. Kurs programowania Java uczy implementacji różnych funkcjonalności i dopasowywania skutecznych rozwiązań do potrzeb użytkowników witryny.

Po ukończeniu kursu uczestnik ma możliwość rozpoczęcia pracy jako Java developer w przedsiębiorstwach informatycznych lub działach IT w niemalże każdej firmie posiadającej stronę internetową.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszych kursów online przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu kursu online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz  

 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 120 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

Kozłowski: Program kursu dostępny na stronie zgadza się z tym co pojawiło się na kursie. Tematy były dla mnie ciekawe i rozwijające. Polecam serdecznie dla każdej zainteresowanej osoby.

Polecam: Polecam

Misiek: Do kursu podszedłem bez większych oczekiwań, ale bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Poziom tego kursu jest naprawdę na bardzo wysoki.

OLA : Był to naprawdę dobrze merytorycznie przygotowany kurs, wszytskie działy i lekcje były szczegółowo i jasno wytłumaczone. Niczego mi w tym kursie nie brakowało. Zarówno forma szkolenia jak i cena były odpowiednie. Sposób sprawdzania wiedzy bardzo mi odpowiadał  Wszystko na najwyższym poziomie profesjonalizmu.

R.R.: Naprawdę porządny kurs! Cena podzielona na raty bardzo mi ułatwila płatność. Kurs polecam

Bartosz: Kurs mogłem realizować w dowolnych godzinach, co było ułatwieniem ze względu na moją zmianową prace. Cały kurs mi się podobał, testy były krótkie. Polecę go wszystkim zainteresowanym.

Landryneczka: To mój pierwszy kurs z IT ale na pewno nie ostatni!!

Jula: Zrealizowałam kurs i bardzo mi się podobał. Tematy były szczegółowo wyjtłumaczone . CZas potrzebny na ukończenie kursu jest dowolny, a do zagadnień można zawsze wrócić.

Anonim: Nie byłam pewna, czy to kurs dla mnie, ale bardzo się cieszę, że jednak się zdecydowałam, bo nauczyłam się bardzo dużo, kurs tłumaczy podstawy i również bardziej skomplikowane zagadnienia. Platforma jest wygodna w uzyciu, zapisanie się na kurs zajęło chwile.

I.: BARDZO tani kurs, super duża dawka wiedzy, wszystko starannie przygotowane, testy łatwe

Patryk: Niezły kurs

wiki: bardzo pomocny kurs, przygotowany starannie, wszystkie lekcje dobrze wyjaśnione. sprawna organizacja kursu, można ukończyc go szybko.

MILENA: Przydatny kurs. Jestem zadowolona

Gabrysia Be: Super!! Jestem z kursu bardzo zadowolona. Wszystko wyjaśnione w bardzo przyjemny sposób. Cena zachęcająca. Forma kursu też na plus.

Róża B.: Fajny kurs. Polecam dla początkujących i zaawansowanych w tej dziedzinie :))

Laura L.: Już kiedyś robiłam kurs na tej platformie, dlatego zdecydowałam się podnieść swoje kwalifikacje i zrobić też java developera. Sam kurs polecam, bardzo ciekawy.