obrazek

Kurs Python developer

   Cena: 1999.00 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 1999.00 PLN
Popularność kursu: 96%      Opinie: 59      wróć do kursów

Kurs Python developer online oraz materiały dydaktyczne zostały przygotowane m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum Doskonalenia Zawodowego posiada uprawnienia do wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Python developer absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów kursu online w Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Celem kursu jest wyposażenie uczestnika w wiedzę dotyczącą powstawania oprogramowania stron i aplikacji. Uczestnik w trakcie kształcenia poznaje architekturę serwerowego zaplecza oraz uczy się programowania w języku Python. Zgłębia także tajniki implementacji funkcjonalności w obrębie back-endu i dopasowywania skutecznych rozwiązań do potrzeb danej witryny. 

Po ukończeniu kursu uczestnik ma możliwość rozpoczęcia pracy jako Python developer w przedsiębiorstwach informatycznych lub działach IT w niemalże każdej firmie posiadającej stronę internetową.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszych kursów online przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu kursu online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz  

 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 70 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

mela: Cena dość wysoka, ale adekwatna do ilości materiału, w porównaniu z tym co jest dostępne na innych strona bardzo się opłaca tutaj.

Arek G.: Wszystko fajnie, polecam kurs

Weronika: Byłam trochę sceptycznie nastawiona do kursu, bałam się że brak możliwości kontaktu z nauczycielem utrudni mi ukończenie kursu, ale byłam w błędzie, bo wszystko jest tak przejrzyście wyjaśnione, że z niczym nawet nie było problemu.

U.: Kurs uważam za bardzo dobrze przygotowany. Wszystko przedstawione w przystępny i czytelny sposób. Mój zakres wiedzy znacząco się poszerzył.

Gabceg: Zainteresowałem się kursem, ponieważ zaczynam właśnie swoją przygodę w IT. Chce znaleźć swoją dziedzinę. Dlatego planuję zrobić kilka kursów i zobaczyc co odpowiada mi najbardziej. Kurs ten jest do tego idealny, cena nie jest wygórowana, mogę się uczyć bez wychodzenia z domu. Materiałów jest dużo, ale nie za dużo

Roksi: POLECAM

H.K: Jeśli zastanawiacie się nad tym kursem, to bardzo polecam. Wszystko fajnie: cena, materiały, szybkość, nie trzeba nigdzie jeździć

ANtek: Dobry dla początkujących, ale profesjonaliści też znajdą dla siebie coś nowego.

Angelika: Wszystko na najwyższym poziomie. Cena adekwatna do ilości materiałów. Platforma do nauki bardzo wygodna.

Sarcia: Dużo nowych dla mnie materiałów, wszystko przygotowane profesjonalnie. Według mnie bardzo dobry kurs

Marcin M.: Kurs udało mi się ukończyć szybko, polecam platformę, dużo informacji, testy po każdym dziale, fajne filmiki do nauki.

Polecam: Z kursu jestem bardzo zadowolona. Utrwaliłam już posiadaną wiedzę, ale też poznałam dużo nowości.

bartek: bardzo profesjonalny kurs, widać, że przygotowali go specjaliści. nic dodać, nic ująć

Adam A.: Cena porównywalna do innych kursów w tej dziedzinie, ale wygoda sposobu nauki, zdecydowanie zachęca. Ilość materiału odpowiednia, kurs spełnił moje oczekiwania :)