obrazek

Kurs Specjalista ds. technologii blockchain i kryptowalut

   Cena: 899.00 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 899.00 PLN
Popularność kursu: 96.6%      Opinie: 64      wróć do kursów

Kurs Specjalista ds. technologii blockchain i kryptowalut online oraz materiały dydaktyczne zostały przygotowane m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum Doskonalenia Zawodowego posiada uprawnienia do wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Specjalista ds. technologii blockchain i kryptowalut absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów kursu online w Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Celem kursu jest wyposażenie słuchaczy w wiedzę i kompetencje dotyczące technologii blockchain oraz jej zastosowania w różnych gałęziach przemysłu. Uczestnik uczy się zasad funkcjonowania zdecentralizowanych systemów i baz danych, a następnie dowiaduje się o możliwościach, jakie daje taki rodzaj przechowywania informacji. Ponadto kursant poznaje aspekty prawne wykorzystywania technologii blockchain w biznesie oraz najnowsze trendy i tendencje rozwojowe tej dziedziny w Polsce i na świecie. 

Po ukończeniu kursu uczestnik może rozpocząć pracę jako specjalista ds. technologii blockchain i kryptowalut w różnych nowoczesnych przedsiębiorstwach z sektora IT i fintech, w tym niezależnych giełdach kryptowalut, kasynach online czy zdecentralizowanych bazach danych.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszych kursów online przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu kursu online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz  

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 30 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

MArcin: Szkolenie na 5+, nie ma zastrzeżeń

n.: Dużo informacji o kryptowalutach itd. Cena przystępna, można rozłożyć na kilka rat. 

olga: kurs realizuje się szybko i prosto, lekcje nie są trudne, filmiki i inne pliki wszystko dobrze objaśniają

F: BARDZO TREŚCIWY KURS MOZNA SIE DUZO NAUCZYC CIEKAWE ZAGADNIENIA WSZYSTKO PROSTO I WYRAŹNIE OBJAŚNIONE

Pati: Tematyka szeroka i zróżnicowana, dobrze wytłumaczone zagadnienia. Polecam kurs dla zawansowanych osób jak i dla początkujących. Również cena jest dobra

Natan: Polecam, bardzo dobry kurs

Kamil: Zdecydowanie polecam kurs kazdemu kto sie interesuje kryptowalutami i tematami z nimi związanymi

A.S.: Nauka za pomocą platformy zaoszczędziła mi dużo czau i pieniędzy. Sprawy płątności też bez problemu. Samo szkolenie mozna skonczyc bardzo szybko, ale wiedza nam zostanie. 

Pawcio: Moje klimaty, zajmuję sie tymi rzeczami juz troche czasu, ale potrzebowałem papierka. Super kurs

Bułajewska Marta: Jestem bardzo zadowolona z kursu. Dalej mam namiar iść w tym kierunku, moze skuszę się na inne kursy na tej platformie

wiola: Materiały zawarte w kursie bardzo jasne i przejrzyste. Cena bardzo fajna. Jestem teraz lepiej obeznana w świecie kryptowalut

O.: Mega wygodny i szybki kurs dla ludzi zapracowanych

Lajla: Kurs pomógł mi zdobyć dużą wiedzę w zakresie kryptowalut. Polecam jeśli ktoś chce ukończyć kurs szybko

Dawid15: W tej tematyce siedzę już jakiś czas, zrobiłem kurs trochę z ciekawości. Cena była spoko i nie musiałem wychodzić z domu zeby zrobic kurs

C: Naprawdę polecam. Jeden z lepszych kursów, jakie ukończyłem. Duża dawka informacji, cena przystępna jak na te czasy

BArtek B.: Ogólnie polecam kurs, szczególnie dla początkujących. Dla ludzi z większą wiedzą też ok, ale kilka rzeczy nie było wytłumaczone dość szczegółowo.

pp: myslalam ze kurs bedzie za trudny na poczatek ale sie zdecydowalam i byl fajny

Marceli: Ciekawy.... Jest to dla mnie nowość. Dowiedziałem się sporo nowych rzeczy, na pewno je wykorzysstam w przyszłości. Dzięki kursowi już się nie czuję amatorem w tej dziedzinie.

A.Z.: Bardzo fajna cena jak na taki kurs. Zrobiłem go żeby podnieść kwalifikacje do pracy i nie żałuję. Polecam wszystkim chętnym

Lena: Byłam sceptycznie nastawiona do tego kursu, ale pozytywnie się zaskoczyłam. Tematy opracowane porządnie, nie było lania wody. Platforma kursu też na plus.

Maks: Dobry kurs

Izunia: Bardzo treściwy kurs. Dużo informacji. W końcu coś ciekawego i nowego. Jestem bardzo zadowolona.