obrazek

Kurs na Projektanta Wnętrz

   Cena: 1499 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 1499 PLN
Popularność kursu: 93.4%      Opinie: 66      wróć do kursów

Kurs Projektanta Wnętrz online oraz materiały dydaktyczne są przygotowane m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum Doskonalenia Zawodowego posiada uprawnienia do wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Projektanta Wnętrz absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w języku polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów kursu online w Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Celem kursu jest wyposażenie uczestnika w wiedzę i umiejętności potrzebne do tworzenia projektów aranżacji wnętrz o różnym przeznaczeniu, a także nadzorowania i kontroli realizacji projektowanych prac. Kursant nauczy się opracowywania wizualizacji wystroju wnętrz oraz dobierania materiałów niezbędnych do jej wykonania.

Po ukończeniu kursu absolwent ma możliwość rozpoczęcia pracy jako projektant wnętrz w firmach deweloperskich, biurach projektowych lub zajmujących się home stagingiem. Może on także rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz 

 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 80 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

Piotr: Ok :)

DD: Kurs bardzo elastyczny. Można się uczyć kiedy się chce i gdzie się chce. Cenowo wychodzi dobrze.

Andrzej: Na szkolenie zapisałem panie ktore zatrudniam i wszytsko przebiegło bardzo płynnie. Jestem zadowolony z jakości kursu.

K.: Super! Piątka z +

Gąska: Jestem bardzo zadowolona z przebiegu tego kursu !

C.K.: Przystępny kurs, sporo się można nauczyć, Można zrobić kurs na dotacje więc tez spoko

Agniesia Agniesia: Kurs do polecenia, fajny, pozdrawiam

E.K.: Kurs był dla mnie ciekawym doświadczeniem, czymś nowym. Cieszę się, że się na niego zdecydowałam. Czuję, że wiele drzwi się dla mnie otworzy odkąd mam ten kurs.....

Cysia: Naprawdę porządny i godny polecenia kurs na projektanta

Davidek: Przyzwoita ilość informacji, niektóre zagadnienia mogłyby być trochę bardziej szczegółowo omówione. Ale całościowo kurs wypada dobrze na tle innych tego typu szkoleń dostępnych na rynku.

Madzia: Bardzo ciekawy kurs. Pozwoli mi na dalszy rozwój zawodowy w dziedzinie designu. Zdecyduję się dodatkowo na inny kurs o podobnej tematyce na tej platformie, bo bardzo podobał mi się sposób odbywania szkolenia.

Filipp: Chcę założyć firmę związaną z branża, dlatego potrzebny mi był ten kurs. Całościowo polecam. Nie nudziłem się w trakcie.

Bartłomiej B.: Wygodny dla kursanta sposób realizacji. Spora ilość wartościowych treści. Ogólnie całe szkolenie oceniam bardzo na plus. Tylko niektóre testy miały głupie pytania :)

Kasia Woźniak: Bardzo ciekawie przygotowane materiały informacyjne z zakresu projektowania wnętrz.

Marika: Forma kursu bardzo ciekawa. Nie wszystko było idealne ale za tą cena, to jestem zadowolona.

Emily: Nie jestem z Polski ale z kursem dalam rade.

Klara: Po prostu znakomity. Lekcje omówione jasno i bez owijania w bawełne. Informacje bardzo przydatne. Polecam

Sylwia Kasprzyk: Świetny kurs. bardzo profesjonalny. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!!!

Eryk: Szkolenie bardzo fajnie Wielemateriałów dydaktycznych. Cena przystępna i wszystko inne też

Viola: Kurs był mi potrzebny do pracy. Z niczym nie było problemów, nauki nie było za dużo. Dziękuję za kurs

Kaśka: Super kurs. Wszystko mi się podobało. Z niczym nie było problemów. Platforma fajna

Kurs polecam: Kurs polecam

Gosia B.: Szkolenie bardzo treściwe. Dużo wiedzy. Dużo materiałów. Nie było nudy

Marcin K.: Kurs zrobiłem z polecenia znajomej i bardzo polecam wszystkim innym co też by chcieli go zrobić.

Pati: Kurs oceniam na 6!

EWa: Fajna opcja, ze kurs można zrobić na dotacjach. Nie trzeba nigdzie jedzić. Materiały nie były za trudne.