obrazek

Kurs Architekta Wnętrz

   Cena: 1199 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 1199 PLN
Popularność kursu: 88.6%      Opinie: 76      wróć do kursów

Kurs Architekta Wnętrz online oraz materiały dydaktyczne są przygotowane m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum Doskonalenia Zawodowego posiada uprawnienia do wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Architekta Wnętrz absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów kursu online w Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Celem kursu jest wyposażenie uczestnika w wiedzę i umiejętności potrzebne do tworzenia projektów architektonicznych przebudowy, modernizacji i adaptacji wnętrz istniejących, a także nadzorowania i kontroli realizacji projektowanych prac. Kursant nauczy się dobierać materiały wykończeniowe, systemy oświetlenia i wentylacji, a także inne elementy projektu potrzebne do jego wykonania.

Po ukończeniu kursu absolwent ma możliwość rozpoczęcia pracy jako architekt wnętrz w biurach architektonicznych, firmach deweloperskich. Może on także rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz  

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 100 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

Marlenka N,: Wiedza na kursie przekazana w sposób przystępny dla osób z każdej grupy wiekowej. Na kurs skusiła mnie cena i forma online. Nie zawiodlam się.

ANIA: DUŻO AKTUALNYCH INFORMACJI WSZYTSKO PRZEJRZYSTE POLECAM

Kruszynka: Bardzo przydatny kurs. podobało mi się wszystko, w tym cena. Bardzo polecam dla wszystkich przyszłych architektów wnętrz.

abc: Polecam. Łatwy kurs ale można się coś nauczyć.

Laura: Zaskakująco wysoki poziom nauczania. Po kursie online nie spodziewałam się aż tak dobrej jakości. Spora dawka wiedzy. Cena adekwatna do ilośći materiałów. Kurs oceniam na 4 z plusem.

ezra: fajny kurs zrobiłem żeby zająć się moją pasją już profesjonlnie

Jakub: Interesujących rzeczy się można dowiedzieć z tego kursu. Duża wygoda że można robić wszystko z domu.

o.p.: Bardzo fajne szkolenie. Można się nauczyć wszystkich podstaw i podjąć prace. Zrobiłem kurs żeby móc zmienić branżę i bardzo mi się podobało. Myślę jescze o kursie projektanta żeby jeszcze podnieść kwalifikacje.

oskar: ciekawy kurs. dużo mnie nauczył. wygodny sposób przyswajania wiedzy. sprawdziany łatwe do zaliczenia.

Ewe : Super fajny kurs

Margo: Bez owijania w bawełnę, najważniejsze treści przedstawione w sposób jasny i przystępny. Wybrałam płatność na raty, dobra opcja bo nie nic nie jest sprawdzane i raty może dostać każdy. Świetny kurs!

Maciej: Kurs bogaty w różnorodne treści. Od podstaw przez już bardziej zaawansowane tematy. Dużo, tanio, szybko. Czyli tak jak lubię.

Paolo: Wszystko sprawnie fajnie dokumenciki przysłane szybciutko. Klasa, 10/10

GoNIa: Wszystko w jak najwyższym stopniu odpowiednie. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do treści materiałów jak i do samego przebiegu kursu

JJ: Cieszę się, że znalazłem ten kurs, dzięki temu mogę ubiegać się o nową pracę już teraz. Wygodna i przystępna forma i konkurencyjna cena.

Wojtek: Szkolenie na wysokim poziomie. Ilość materiałów do nauki odpowiednia. Podoba mi się, że nawet po skończeniu kursu mogę sobie wrócić do tych plików.

Klaudia : Bardzo ciesze się, że zdecydowałam się na ten kurs, dzięki temu jestem o krok bliżej do mojej wymarzonej pracy.

Ula: Na kurs zapisałam się, ponieważ znajoma poleciła mi kursy na tej stronie. Teraz ja będę mogła je komuś polecić. 

Krzysiek: Sporo się można nauczyć. Dużo wiedzy. Cena kursu niezbyt wygórowana.

V: Zachecam do uzytku kazdego kto zainteresowany

Nadia: Kurs zgodny z opisem. Zagadnienia omówione dokładnie i wyczerpująco. Strona łatwa w użyciu

Adka: Mam za sobą już jeden kurs na tej platformie, dlatego skusiłam się na kolejny i jestem z tego bardzo zadowolona. Duża wygoda i swoboda nauki za adekwatnie niską ceną.

PaTryk: Polecam kurs wszystkim chętnym. Wiele się można nauczyć i podnieść swoje kwalifikacje. Cena kursu rownież mi odpowiadała

dosia: długo zatsanawiałam się który z dostępnych na rynku kursów architekta wnętrz wybrać jestem bardzo zadowolona, że wybór padł właśńie na ten kurs

Jagoda: Dobry kurs na początek drogi w tej dziedzinie 

Jula J.: Zapis na kurs bardzo łatwy. Egzaminy bez trudu zdane. Poszerzyłam swoje horyzonty i dowiedziałam się wielu potrzebnych zagadnień.

Oskar: Bardzo przystępna forma kursu na platformie. Wszystkie zagadnienia porządnie i rzeczowo wytłumaczone. Całokształt oceniam bardzo pozytywnie.

Olka CZ.: Łatwo, przyjemnie i na temat.

Emis: Kurs można ukończyć bardzo szybko a właśnie o to mi chodziło. Bardzo wygodna platforma. Wszystko sprawnie

Gosia Gosia: Przydatny kurs. Bogaty w dużą ilość wiedzy. Polecam wszystkim zainteresowanym tą temtyką.

Michał J.: ok :)

Kaludia: Ciekawy kurs. Wygodna forma. Dobra cena.

P.: Kurs bardzo dobry, wszystko spoko. NIe ma zastrzeżeń

Lola: Architektura wnętrz to moja bajka. Inne dostępne na rynku kursu są bardzo drogie albo dostępne w odległych mi miastach. Ten kurs to moje marzenie. Forma kursu bardzo wygodna. Nauczyłam się tak wiele i teraz mogę spełniać się zawodowo.