obrazek

Kurs na Informatyka

   Cena: 799 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 799 PLN
Popularność kursu: 97.6%      Opinie: 78      wróć do kursów

Kurs na Informatyka online oraz materiały dydaktyczne są przygotowane m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum Doskonalenia Zawodowego posiada uprawnienia do wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu na Informatyka absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów kursu online w Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Celem kursu jest wyposażenie uczestnika w wiedzę i umiejętności potrzebne do obsługiwania i uruchamiania programów aplikacyjnych, a także przystosowania ich do potrzeb miejsca pracy. Ponadto nauczy się obsługiwać pakiety oprogramowania użytkowego i narzędziowego, opracowywać bazy danych oraz obsługiwać lokalne sieci komputerowe.

Po ukończeniu kursu absolwent ma możliwość rozpoczęcia pracy jako informatyk w punktach serwisowych, firmach informatycznych oraz działach IT w dowolnych przedsiębiorstwach. Jest on również przygotowany do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 100 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.


Młynarczuk Hubert: Kurs wnosi bardzo dużo ciekawej wiedzy teoretycznej. Tematyka jest wytłumaczona w przyswajalny sposób. Szczerze i z czystym sumieniem mogę polecić.

julka: polecam. jestem bardzo zadowolona :))

p. Paweł: Rzeczowy kurs. Oceniam na piątke!!

K-U: Nowocześnie, ciekawie. Wartościowe materiały i duża dawka wiedzy. Wygodny sposób płatności ratalnej.

Maggie: Dobrze wydane pieniądze.

Madej: Dużo informacji w jednym miejscu, pełna wygoda użytkowania. Świetna sprawa dla każdego zainteresowanego

ANNA: BARDZO DOBRY KURS GODNY POLECENIA

Izabella: Idealny dla osób zabieganych które mimo obowiązków chcą zmienić swoją ścieżkę kariery.

S.: Cena spoko. Fajnie ze nie trzeba nigdzie chodzic. Do polecenia

Krzysiu: Szkolenie bardzo na plus. Dużo przydatnych wiadomości z których można się wiele nauczyc. Jestem zaskoczony jakością załączonych materiałów.  

Joasia: Super forma szkolenia. Przede wszystkim wygodna. Podoba mi się opcja, że na egzaminy nie trzeba było nigdzie jeździć, można było ukończyć je w domu i otrzymać dokumentacje już w tydzień. Fajna sprawa.

Alena: Kurs informatyczny spełnił moje oczekiwania

Asia: Fajny, polecam

jerycho: Dużo informacji w jednym miejscu. Wszystko poszło bardzo sprawnie. Z zapisem na kurs nie było problemów. 

C. Wójcik: Zapisałem pracowników na ten kurs i jestem bardzo zadowolony z poziomy kształcenia. Pracownicy również są zadowoleni. Czują, że są przygotowani na nowe wyzwania, które oferuje im w ramach zatrudnienia.

Wiślanka: Kurs zrobiłam przez dotacje z urzędu pracy. Wygodny sposób nauki i dużo treści w wygodnej formie. Brakowało mi tylko części praktycznej. Zrobię kolejny kurs z CDZ.

Oskar W.: Zrobiłem kurs z ciekawości. Informatyka to mój konik od lat a wiedzę zawsze można utrwalić. Nauczyłem się też kilku nowych rzeczy więc to bardzo na plus.

A: Szybko rzeczowo i na temat. Cena też w przyzwoitych granicach.

Oli: Troche mało informacji na niektóre tematy, coś mi brakowało. ALe jak dla nowicjusza to wystarczy

Kapi: Kurs skończyłem w kilka dni, wszystko w porządku, ogólnie polecam strone. Cena tez okej, wszystko szybko itd

Anonim: Nie jakiś rewelacyjny, ale dostałem dokumenty i mogłem robić wszystko w domu

Pati: Szkolenie zainteresowało mnie, ponieważ informatyka jest moją pasją, sporo treści było mi wiadome wcześnie ale coś tam się nauczyłam. Ogólnie niezły kurs dla zainteresowanych kursem dla informatyka

Wszystko ok: Wszystko ok

J,K.: Nie ma za dużo nauki, wszystko można zrobić w domu. Ogólnie polecam

Karolina: Przyjazny kurs dla początkujących. Ciekawa forma a cena przystępna. Dużo materiałów i wszystko fajnie

olka: fajny kurs polecam dla wszystkich

Mateo: Kurs zrealizowałem bez najmniejszego problemu. W temacie siedzę już dłuższy czas, ale potrzebowałem tzw papierka. Polecam wszystkim.

D.B.: Szkolenie przygotowane w rzetelny i profesjonalny sposób. Zrozumiały dla każdego. Wszystkie tematy wytłumaczone prosto i jasno. 

paula: forma kursu adekwatna do tematyki

Stasiek: Dobra opcja dla kogoś kto na szybko potrzebuje dokumenty. Można płacić w ratach co jest bardzo fajne i nie trzeba nic robić, żeby je dostać.

Donia: Kurs ma dużo godzin ale mogłam go realizować tak długo, jak to potrzebne. Bardzo fajny.

Agnes: W kursie zawarte są podstawowe zagadnienia jak i tworzenie aplikacji i wiele innych ciekawych informacji. Jestem pozytywnie zadowolona z ilości i dokładności informacji przekazanych w trakcie trwania szkolenia.

Kinia: To moje pierwsze zetknięcie z informatyką ale temat interesował mnie od dawna. Niezły kurs dla początkujących.