obrazek

Kurs Kasy fiskalnej

   Cena: 399 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 399 PLN
Popularność kursu: 96.6%      Opinie: 65      wróć do kursów

Kurs Obsługi kasy fiskalnej oraz materiały dydaktyczne są przygotowane m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum Doskonalenia Zawodowego posiada uprawnienia do wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Obsługi kasy fiskalnej absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów kursu online w Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

W trakcie kursu uczestnik zdobędzie wiedzę oraz kwalifikacje niezbędne do obsługi kasy fiskalnej. Materiały dydaktyczne zostały przygotowane w taki sposób, by kursant zapoznał się kompleksowo z teoretycznymi i praktycznymi aspektami sprzedaży podlegającej ustawowemu obowiązkowi rejestrowania kasą fiskalną.

Absolwent po ukończeniu kursu obsługi kasy fiskalnej otrzymuje zaświadczenie w języku polskim.

Celem kursu jest wyposażenie uczestnika w wiedzę i umiejętności niezbędne do sprzedaży towarów i usług z wykorzystaniem kasy fiskalnej, w tym jej obsługi i programowania, sporządzania raportów, przyjmowania zwrotów oraz innych niezbędnych umiejętności potrzebnych do pracy sprzedawcy.

Po ukończeniu kursu absolwent ma możliwość rozpoczęcia pracy m.in. w sklepach, kioskach, hipermarketach, hurtowniach oraz punktach usługowych.

Program kursu - pobierz

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 25 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.


Benio: Kurs fajny ,,

D.: Gdybym miała ponownie zrobić kurs tego typu to znowu zdecydowałabym się na ten

gaba g: wydawało mi się ze na temat obsugi kasy fiskalnej wszystko już wiem ale były tam takie zagadnienia ze sie nauczyłam nowych rzeczy dlatego polecam ten kurs

Marcinus: Wszystkie zagadnienia bardzo przystępne. Nic nie sprawiło mi większej trudności. Kurs polece znajomym bo też na pewno będą zainteresowani.

Pati99: Wszystko w porządku polecam

Adi: Jeden z lepszych kursów na rynku. Wszystko przebiegało tak jak napisane na stronie. Zdziwiła  mnie ilość tematów do nauki, było ich dużo i były dobrze objaśnione. Nie mam zastrzzeżeń.

Beata Janiak: to już mój drugi kurs u państwa. Znowu jestem zadowolona, wszystko było super. Pozdrawiam Beata Janiak

K.L: Bardzo przydatny kurs. Serdecznie polecam .

Justyna J: Dobry do utrwalenia wiadomości ze wcześnejszych szkół które skończyłam.

Gosia: Forma szkolenia bardzo wygodna, można się dużo nauczyć w krótkim czasie. Kontakt z infolinią dobry bo jak miałam jakąs potrzebe to dzwoniłam i pani mi wszystko tłumaczyła.

Vera: Kurs zrobila bo potrzebowalam do nowej pracy tam byl wymagany. Duzo sie nauczylam juz nie mam watpliwosci ze jestem gotowa do pracy. Podobala mi sie forma ze nie musialam jezdzic na zjazdy do szkoly.

C: Jestem już zaawansowana wiekowo ale kurs polecam. Z żadną częścią nie miałam kłopotów. Szkolenie bardzo polecam wszystkim chętnym w każdym wieku

Wiktor: DO kursu skusiła mnie cena. Musiałem go zrobic zeby przypomnieć sobie niektóre rzeczy bo wypadłem z obiegu jakiś czas temu ale zmieniłem prace i obsługa terminali i kasy fiskalnej były mi potrzebne,.

Marika: Kurs aktualny. Odpowiedni dla osoby z dużym stażem w branży jak i dla nowicjusza. Cena nie jest zbyt wygórowana i jest możłiwość dofinansowania z urzędu

Emila: Na kurs wysłała mnie szefowa i jestem bardzo zadowolona. Wszysko poszło sprawnie i szybko. Kurs warty swoich pieniędzy

Basia: Bardzo fajnie opracowany i przygotowny kurs. Wysoki poziom kształcenia ! 

Paulina : 10/10

Ewa: Jak najbardziej polecam ! Fajnie przygotowany kurs :) 

Wiesława: Kurs na wysokim poziomie polecam serdecznie !

Karol : Bardzo fajnie opracowany kurs :D Polecam !

Jadzia: 10/10 !

Ula Ka.: Skończyłam szkołę handlową już dawno i musiałam przypomnieć sobie pewne kwestie w zakresie obsługi kasy. Trochę się pozmieniało od tego czasu, ale jestem bardzo zadowolona z realizacji kursu. Serdecznie polecam. Ula 

Renia J.: Wysłałam na kurs dwie Panie z Ukrainy i były bardzo zadowolone. Treści kursu było bardzo dobrze opracowane i z aktualnymi przepisami. Super!! Na pewno wyślę kolejnych pracowników. 

Nadia : Jako osoba już starsza z doświadczeniem w handlu potrzebowałam wyszkolić się z obsługi terminali. Kurs kasy fiskalnej zawierał niezbędne dla mnie informacje. Polecam dla każdego !

Anitka : Pracuje w sklepie od niedawna i kurs kasy fiskalnej spełnił moje oczekiwania. Czuje się w pełni przygotowana do pracy ! Polecam bardzo.