obrazek

Kurs Animatora Czasu Wolnego

   Cena: 379 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 379.00 PLN
Popularność kursu: 94.8%      Opinie: 373      wróć do kursów

Kurs Animatora Czasu Wolnego online oraz materiały dydaktyczne są prowadzone m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki, Ustawę o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum  Doskonalenia  Zawodowego  posiada  uprawnienia  do  wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Animatora Czasu Wolnego absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Uzyskane w ten sposób wiedza, umiejętności i kwalifikacje zawodowe są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania opartej na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, które grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy. Zgodnie z klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy Animator Czasu Wolnego został sklasyfikowany pod numerem: 342311.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Animator Czasu Wolnego z uprawnieniami może podjąć zatrudnienie m.in. w: ośrodkach wczasowych, ośrodkach turystycznych, biurach podróży lub innej firmie/organizacji o podobnym charakterze. Animator jest odpowiedzialny za organizowanie różnorodnych rozrywek i form spędzania wolnego czasu dla klientów, gości itp.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz  

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 50 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego, zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.

7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

Alicja: Przydatny i fajnie zrobiony kurs. Plus za obszerną pierwszą pomoc oraz różnego rodzaju przykłady zabaw dla dzieci i dorosłych. 

Joanna: Polecam kurs

Ditta: Polecam ten kurs, jest bardzo ciekawy. Materiały do nauki, łatwo przyswajalne dla każdego.

Zemler Monika: Wszystko czytelne i fajnie przedstawione. Informacje dobrze przekazane, wiedza jaką przekazano w kursie miło się przyswaja.

GABRYSIA: Kurs bardzo profesjonalny. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!!!

Klaudia Lubera: Super, bardzo przydatny i wartościowy kurs

Małgorzata: Kurs przedstawia wszystkie niezbędne zagadnienia dotyczące tenatu

Paulina L.: Dziękuję za udział w kursie

iza: Bardzo dobrze przygotowane materiał. Ciekawe angażujące ćwiczenia po zakończeniu danej lekcji

Kacper: Rozbudowany i wartościowy kurs. Masa wiedzy w przystępnej formie. Polecam

Joanna: Podstawowa wiedza z zakresu animacji czasu wolnego przedstawiona konkretnie i rzeczowo.

Dorota O.: Kurs nauczył mnie kilku nowych rzeczy, był on dokładny, przydatny i elastyczny. Dzięki temu, że czas był elastyczny i bezterminowy mogłam go realizować w dostępnych dla mnie godzinach.

Kaja A.: super kurs

Milena Sz.: Polecam kurs wszystkim, którzy choć trochę interesują się tym zagadnieniem, i chcą pracować z dziećmi lub dorosłymi. Mnóstwo ciekawych i ważnych informacji oraz pomysłów i praktycznych rad dotyczących animacji czasu wolnego!!

Julita F.: Kurs to wielka skarbnica wiedzy. Informacje zawarte, w pełni pomogą w wykonywaniu pracy animatora czasu wolnego. Polecam. 

Aeksandra O.: Kurs pomocny, duża dawka wiedy teoretycznej.

Aneta F.: Kurs bardzo fajny, dostosowany do możliwości czasu jaki posiadałam na jego wykonanie, bardzo dużo wiadomości, które niewątpliwe pomogą mi w dalszej realizacji planów zawodowych.  

Aleksandra H.: Kurs zawiera wiele przydatnych informacji, godny polecenia

Konrad Jakub P.: Dużo wiedzy, ale bardzo przyjemnie się pracowało z materiałem

Jola M.: Kurs bardzo przydatny. Bardzo dużo wiedzy praktycznej. Świetnie wyjaśnione kwestie komunikacji.Każdy kto chce uzyskać porządną dawkę wiedzy na temat pracy animatora, znajdzie ją w tym kursie.Polecam

Agnieszka: Kurs jest bardzo przystępny w lekkiej formie. Zahacza o wszystkie ważne aspekty pracy animatora. 

Ewa F-G: Bardzo interesujący kurs zawierający wiele aktualnych informacji nt. animatora i animacji czasu wolnego. Informacje zawarte w kursie zostały przedstawione w zwarty, przejrzysty sposób.

Anna P.: Kurs ANIMATORA CZASU WOLNEGO jest wspaniałą przepustką do nowego zawodu. Polecam ten kurs wszystkim osobom, które lubią spędzać czas w grupie i działać dla ludzi , a przede wszystkim być dla nich animatorem społecznym. Kurs oceniam jako rzetelne źródło nauki.

Fidut: Bardzo dobry kurs, jestem bogatsza o dużą wiedzę.

Natalia K.: Kurs zawierał wszystkie potrzebne wątki do danego zawodu. Dużo z niego wyniosłam. 

K. Urszula: Kurs jest bardzo przydatny, treści do samokształcenia proste i łatwe do przyswojenia. 

Joanna P.: świetny kurs

krupa: jestem zadowolona z kursu. Polecam.

Kasia: super kurs

Czajka: Świetny kurs :)

agnieszka.k: wszystko super,jestem bardzo zadowolona z kursu

Agnieszka k: Wszystko super 

Agnieszka.k: Wszystko super polecam

Grażyna K.: Odbyty kurs wzbogacił moją wiedzę w dziedzinie animacji i pracy z różnymi grupami wiekowymi. Nauczył nowych pojęć. Myślę , że pomoże mi poprowadzić zajęcia w roli opiekuna na jak najwyższym poziomie. 

Grażyna K.: Wiedza zdobyta na kursie dała wskazówki pracy w Klubie Seniora na stanowisku opiekunki. Przybliżyła informację odnośnie czasu wolnego , pracy animatora i animacji. Poznałam również wiele propozycji zabaw i gier, które wykorzystam w pracy z dorosłymi.  Zagadnienia w ramach kursu zaciekawiły mnie i wzbogaciły moje wiadomości. 

Piotr K.: Kurs ciekawy, jego największą zaletą jest obecność krótkich testów ABC po każdym temacie. Forma słuchania zwięzłych wykładów niezwykle mi odpowiadała.

Antoni: Świetny kurs. Dużo można z niego wyciągnąć.

Antoni: Świetny kurs, na temat.Dużo można się z niego dowiedzieć.Polecam

Kinga: Kurs bardzo treściwy. Znajdują się w nim bardzo ważne informacje przydatne w pracy animatora ale również w innych pracach związanych z kontaktem z ludźmi. Polecam :)

Magdalena: Kurs ciekawy i dobrze opracowany.

Justyna: Kurs konkretny i rzeczowy, szczególnie pierwsza pomoc szeroko opisana, co jest istotnym elementem przy wykonywaniu pracy jako animator czasu wolnego.

Wiktoria G.: Kurs był ciekawy i zawierał sporo praktycznej wiedzy, a forma online była dla mnie bardzo wygodna.

Ewa Gołębiewska: Jestem bardzo zadowolona z kursu. Łatwa forma przyswajania wiadomości . Wszystko w prosty sposób jest omówione. Plusem jest możliwość przecwiczenia wiedzy po przez wykonywane ćwiczenia.

Magdalena: Kurs bardzo ciekawy. pozwala poszerzyć wiedzę na temat pracy animatora oraz poznać przykładowe gry i zabawy wykorzystywane podczas pracy

Iwona Pazik: Uważam, że kurs w wyczerpujący sposób przedstawił zagadnienia dotyczące animacji. W sposób dostępny i zrozumiały pozwolił mi na przejście kolejnych etapów. Po ukończeniu tego kursu będę mogła starać się o podjęcie pracy w charakterze Animatora Czasu Wolnego.

Monika Łęgowska: Podoba mi się taka forma testu.

Kryniecka: Znalazłam kilka przydatnych działów potrzebnych w pracy animatora czasu wolnego.

Anna S.: Jestem zadowolona z kursu, polecam.

Maciej Pisarski: Przyjemny kurs, bardzo pomocny przy wymyślaniu nowych gier i zabaw dla podopiecznych.

Danuta Ulaszewska: Kurs był bardzo przydatny, wiele się z niego nauczyłam i cieszę się z uzyskanego doświadczenia.

Agnieszka Gołębiewska: Przyjemny kurs

Małgorzata Sobczak: Kurs był bardzo przydatny, pouczający. Nauczyłam się wiele rzeczy, postaram się je wykorzystać podczas mojej dalszej przygody jako animator.

Agnieszka Gołębiewska: Bardzo przyjemny kurs.

Dominika: Bardzo fajny kurs. Materiały są zrozumiałe i wiele w noszą w pracę animatora.

Małgorzata P.: Kurs jest ok,  Fajnie skonstruowany i przystosowany do osób zabieganych ktore nie maja czasu.

Dorota: Kurs godny polecenia, gdyż jest zawartych dużo informacji, które przydadzą się w życiu i zabawach animatora. 

Michalina Wróbel: Polecam! Dużo istotnych zagadnień, ciekawe tematy. Wiele można się nauczyć! Na pewno przyda się w codziennej pracy. 

Anna: Uważam, że kurs był przedstawiony w sposób ciekawy i interesujący

Justyna: Bardzo interesujący kurs. Jestem zadowolona, w przystępnej cenie a bardzo dużo wiedzy. 

Beata: Kurs miał wiele ciekawych zagadnień Polecam

Joanna: Cieszę się, że zdecydowałam się uczestniczyć w kursie. Pozwoliło mi to zdobyć nowe kwalifikacje bez konieczności kosztownych wyjazdów w czasie wolnym. Polecam każdemu.

Piotr: Ciekawy kurs. 

Magda: Świetnie przeprowadzony kurs. Merytoryczne zagadnienia rozwijające wiedzę. 

KD: Super kurs, szybko poszło, polecam. 

Szczucka Wiktoria: Moim zdaniem taka forma robienia kursu jest bardzo wygodna i praktyczna. Można ten czas zaoszczędzony na dojazd, aby dotrzeć na wykłady poświęcić na odpoczynek lub zabawę z dziećmi.

Aleksandra Brzeżawska: Kurs jest bardzo dobrze opracowany. Wszystkie ważne informacje są w nim zawarte. Dużym plusem jest to iż możemy wykonać go w dowolnym czasie. 

Patrycja: Bardzo przyjemny i szybki kurs.

Monika: Super kurs

Agata Waindok: Jestem zadowolona z przebytego kursu. Dał mi dużo wiedzy i ukazał nowy kierunek pracy w bardzo dobry sposób.

Agata Waindok: Jestem bardzo zadowolona z przebytego kursu, krótki, ale bardzo treściwy kurs. Otworzył mi wiele możliwości i zapoznałam się i uzyskałam bardzo przydatną mi wiedzę.

Deize Tabosa Michalik: Interesujący kurs. Dużo się nauczyłam. Polecam wszystkim

Anna: Kurs daje dużą wiedzę. Dobrze przygotowany i przyjemnie się go słucha i łatwo nowe informacje wchodzą do głowy. Polecam bardzo.

Weronika Cichoń: Kurs ten przybliżył mi pracę animatora czasu wolnego. Pokazał jej dobre i złe strony. Przypomniał mi też zagadnienia z zakresu pierwszej pomocy. Jest w nim wiele ciekawych zabaw, które wykorzystam pewnie w mojej pracy. Polecam wszystkim.

Kamila: Fajny kurs, bardzo przystępny, szybki do wykonania. Polecam.

Agnieszka Radoń: Jestem bardzo zadowolona, bardzo wiele się nauczyłam i mam nadzieje , że pomoże mi to w mojej pracy.

Monika Kiełbowska: Kurs bardzo fajny, polecam każdemu zainteresowanemu.

Monika Kiełbowska: Kurs oceniam na 5 +Bardzo dogodnie dostosowany do potrzeb użytkownika. Gorąco polecam każdemu chętnemu.

Jan: Bardzo przyjemny kurs, dobrze zrobiony, przejrzysty,

Ewelina : Super !

Ewelina : Jestem bardzo zadowolona z kursu jak i wiedzy nam przekazanej. 

Renata Tiedtke: Kurs bardzo mi się podobał. Ważne jest to, że tempo pracy było dla kursanta. dostosowane do Tematyka lekcji była bardzo ciekawa i interesująca.Oprócz teorii były również ćwiczenia, które utrwalały materiał. Na pewno skorzystam jeszcze z niejednego kursu. Dziękuję.

Sandra: Fajny kurs :) Polecam.

Jarek: Kurs przygotowany profesjonalnie, materiały dostosowane do poziomu kursu.Obsługa multimedialna bardzo przyjazna - prosta w obsłudze.Reasumując - Polecam.

Jarek: Kurs przygotowany bardzo profesjonalnie, dobrze dobrana tematyka zajęć.Testy i zadania egzaminacyjne wymagające zapoznania z odpowiednią literaturą.Ogólnie polecam.

Kamila: Kurs przygotowany bardzo profesjonalnie. Dzięki wersji on-line mogłam spokojnie, w wybranej przeze mnie chwili, usiąść i w skupieniu przystąpić do lekcji. Nie miałam żadnych problemów technicznych. Polecam!!!

Ula: Świetny kurs, dużo przydatnych materiałów do wykorzystania w przyszłej pracy. Rewelacyjny pomysł na taką formę uzyskania kwalifikacji-w każdej wolnej chwili można zapoznac się z materiałem.

Monika Kaliszewska: Jestem zadowolona z kursu, pomógł mi zapoznać się z materiałami na temat zawodu animatora czasu wolnego. Dowiedziałam się wiele ciekawych rzeczy o tej pracy. Poznałam nowe gry i zabawy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przypomniałam sobie zasady ratowania życia i zaopatrywania ran.

Dorota: Kurs bardzo ciekawy i pouczający, a także godny polecenia.

Kinga: Bardzo fajny kurs :)

Bernadeta Ślizewska: Kurs bardzo ciekawy i dostarczający mnóstwo wiedzy z zakresu pracy animatora czasu wolnego.

Cieślik Elżbieta: Kurs okazał się bardzo ciekawy. Niektóre opisy zabaw i gier zostaną przeze mnie wykorzystane w pracy animatora.

Anna: Kurs bardzo fajny, przydatny, wygoda korzystania w dowolnym czasie dnia. Materiał ładnie i przystępnie opracowany. Materiał który trzeba czytać bardziej przystępny dla mnie byłby w formie prezentacji multimedialnej z grafiką - jestem wzrokowcem. Ale ogólnie super-polecam.

Agnieszka Be: Uważam, że kurs animatora czasu wolnego jest bardzo przydatny i potrzebny w przyszłej pracy animatora. Zawartych jest w nim wiele informacji, które są niezbędne do pracy jako animator. 

Eleonora Chojnacka: Uważam, że kurs jest ciekawy, przydatnym i pomocnym programem, który na pewno pomoże mi w przyszłej pracy animatora. Dziękuję Eleonora Chojnacka

Tomasik Ewelina : Kurs przydatny, fajne ćwiczenia. 

Ewelina Tomasik : Kurs bardzo fajny i pożyteczny , dużo wiedzy i przydatnych ćwiczeń .

Szymon: godny polecenia

Iza Turlejska: Nie myślałam, że nauka może być łatwa i przyjemna. Bezstresowo i ciekawie. Materiały do kursu opracowane w bardzo zrozumiały sposób. Gorąco wszystkim polecam kurs dzięki któremu można pracować w ciekawym zawodzie lub uzupełnić swoje kwalifikacje. Dziękuję i polecam.

Agnieszka: Kurs dla bardzo zapracowanych. Dużo wiedzy i możliwość rozłożenia w czasie. Polecam.

marcin: super kurs

Adam: genialny

Paula: Taka alternatywa może przydać się wielu zapracowanym. Polecam i pozdrawiam wszystkich ;)

Ada: 10/10 Profeska

MARCIN: Trochę poszedłem na łatwiznę zapisując się na taki kurs ale przyznam szczerze,że nie było tak łatwo jak by się mogło wydawać;)

Tomek: Gdyby nie forma kursu nie zapisałbym się. Tak po za tym to szkolenie całkiem całkiem.

Aleksandra Krz.: Dobrze przygotowany kurs. Myślę,że program jest dość wyczerpujący.Mogłam się sporo nauczyć.

Michał: Polecić warto bo jest co. Kto by przypuszczał ,że tak zaskoczy mnie to szkolenie.

Przemo: Fachowe i solidne szkolenie. Jestem jak najbardziej za CDZ.

Dominika: Dużo osób polecało mi Centrum Doskonalenia Zawodowego. Mają wiele dobrych i ciekawych szkoleń. Podejście do klienta idealne. Pozdrawiam i polecam gorąco! :)

Jakub : Polecam, rewelka szkolenie

aneta: Kurs w miarę dobry.Niektóre tematy były za mało rozbudowane, natomiast niektóre za dużo. 

Jacek K.: Gdyby nie CDZ nie dostałbym pracy. Ten kurs jest świetny!

Zosia: Przyjemny głos lektora, materiały dobrze przygotowane, ciekawe zadania. Było warto.

Sławek: Takiego szkolenia szukałem. Jeżeli zależy Ci na czasie, tutaj to odstaniesz.

Paweł: Bardzo dobre szkolenie. tematy dość wyczerpujące. Polecam

Jacek: Kurs ma zakres wiedzy jaki powinien przyswoić kursant. Polecam

Krzysiek: Dobre szkolenie. Warto.

Szymon Nowak: Genialny kurs. Wzorowa współpraca. Z miłą chęcią polecam!

Kamila: Kurs idealny dla osób, które posiadają doświadczenie. Szybki, sprawna organizacja, ogólnie jestem zadowolony.

Sara: Bardzo pożyteczna sprawa taki kurs, w przyszłości na pewno się opłaci. 

Sebastian Ny.: Polecam gorąco zainteresowanym pracą za granicą w charakterze animatora. Kilku znajomych zrobiło tu kurs i już pracują.

Tomasz: Idealnie.zrobiłem wszystko nie wychodząc z domu

Marcin S:): Ciekawa alternatywa na zdobycie uprawnień. Wzorowa wspólpraca ze strony CDZ. Dziękuje i polecam dalej!

Maja: Dostępnie i szybko, polecam

Ada: Praca animatora jest teraz bardzo popularna.Dzięki takiemu kursowi mozna spróbować swoich sił za granicą. Polecam bo jest fajnie przygotowany.

Kuba: Kurs całkiem niezły, zawsze to dodatkowa wiedza oraz nowe zdobyte kwalifikacje. Polecam 

Robert : Kurs spełnił moje oczekiwania ale uważam iż, powinno być więcej przydatnej wiedzy

Michał: Dobry kurs. Polecam

Dajana: Polecam, bardzo dobry kurs!! 

Jolanta : tak 3/5, najważniejsze że uprawnienia są

Jerzy Ka.: Znajomy pokazał mi tą stronkę, przyznam że byłem sceptyczny ale miło się zaskoczyłem. 

Paweł: kurs ok szybko i sprawnie dzieki 

BEata: Wszystko bardzo sprawnie poszło. Kontakt z wami był bardzo łatwy, a sam kurs przyjemny. Będę polecać Was znajomym. 

KRYSTYNA: Rekomendacja już została do Was wysłana. Świetne podejście do klienta.

Celina : Średni ten kurs był. Ciesze się że zdobyłam certyfikat, bo wyjeżdżam za granicę i napewno się przydadzą. 

Qbert: Trochę mi to zajęło ale upragnione zaświadczenie już jest w drodze. 

Jaco_KRK: Taniutko,szybciutko - czego więcej trzeba ?! Polecam! 

Tymon: 5 dni intensywnego kursu i już dziś zostało wysłane mi zaświadczenie. Dla chcacego nic trudnego! 

Stanisław W: Kurs przystępny, fajnie skonstruowany, będę polecać! :) 

Baranowska: Kurs dostępny dla ludzi pracujących nie mających czasu ,aby gdziekolwiek dojezdzać.Jestem bardzo zadowolona ,dziekuję bardzo za taką mozliwość.Pozdrawiam 

Michał_92: Materiały przejrzyste, łatwe do ogarnięcia. Polecam

Olga: Polecam każdemu zainteresowanemu ;)

Damian: Dużo plusów jak: czas trwania kursu, pomoc infolinii. Zaliczenie bezstresowe. Polecam wszystkim! 

Marysia: Lekki niedosyt ale kurs zaliczony.

Grzesiek: Jeśli zależy Ci na uprawnieniach a masz już wiedzę to jak najbardziej kurs dla Ciebie. Dla mnie było to przypomnieniem, które

Justyna K.: Szybko,miło, intensywnie. 10/10

Dariusz WSZ: Właśnie ukończyłem Wasz kurs i chciałem bardzo serdecznie podziękować za pomoc na portalu i za tak szybkie odpowiedzi na moje pytania. Pozdrawiam całą kadre Centrum Doskonalenia Zawodowego

Filipek: Kurs dobrze przygotowany, dla osób chcących się czegoś z tego nauczyć, polecam. 

BeTI: Nikt nie wyznacza mi terminu ukończenia kursu. Wygodnie bo nie tracę czasu na wyjazdy. Dziękuje i oczywiście szczerze polecam

Miłosz: Jak dla mnie 7/10 :)

Paweł N.: CDZ dziękuje za kurs! Na pewno jeszcze skorzystam z Waszej platformy. 

Solin: Uprawnienia w porządku. Mogłoby być trochę więcej materiałów o rekreacji. 

Nikola: Kurs bardzo ciekawy . 100 % satysfakcja! 

Dagmara B.: Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu. Kurs bardzo bogaty w merytoryczne treści. Polecam zainteresowanym :)

Szymon: Całkiem dobra forma kursu, przyjemna w realizacji. Można sporo z niego wyciągnąć. Polecam!