obrazek

Kurs Opiekuna Przewozu dzieci i młodzieży

 Cena tego kursu to tylko: 250.00 PLN
Popularność kursu: 98.8%      Opinie: 199      wróć do kursów

Po ukończeniu kursu uczestnik szkolenia otrzymuje kwalifikacje Opiekuna Przewozu dzieci i młodzieży wg poniższego wzoru. Uzyskane w ten sposób kwalifikacje są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania oparta na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, które grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy.

Absolwent po ukończeniu kursu otrzymuje zaświadczenie w języku polskim.

Opiekun Przewozu dzieci i młodzieży z uprawnieniami sprawuję opiekę i zapewnia bezpieczeństwo uczniom podczas ich przejazdu środkami lokomocji.

Program kursu - pobierz 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 15 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta. Kurs można ukończyć nawet w 1 dzień.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: 22 116 86 66, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie, które posiada zainstalowany moduł Flash Player w przeglądarce (kliknij aby zainstalować). Urządzenie powinno poprawnie odtwarzać dźwięk w formacie MP3 oraz posiadać rozdzielczość ekranu w poziomie nie mniejszą niż 1100 pixeli.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.

7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

Magdalena Zaślena: Kurs bardzo wyczerpujący tematycznie. Opracowany jasno i konstruktywnie, ale nie nudny. Tematy bardzo dobrze dobrane, przydatne i myślę niezbędne do wykonywania zawodu opiekuna przewozu dzieci i młodzieży szkolnej. Jestem bardzo zadowolona.

Asia: Jestem pozytywnie zaskoczona kursem.Zachęcił mnie, aby skorzystać z pozostałych interesujacych mnie kursów.

Aneta Stachowska: Dajecie możliwość udziału w kursach w dowolnym terminie, co jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Bardzo mi się podobało. Treści przedstawione zredagowane są w bardzo jasny i prosty sposób. Kurs zawiera bardzo bogatą ilość materiałów. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę jeszcze korzystać z Państwa kursów.

Edyta Stachowska: Jest to bardzo przydatny kurs, dzięki któremu dowiedziałam się wielu nowych rzeczy oraz przypomniałam sobie to co już wiedziałam. Po ukończeniu kursu będę mogła podjąć zatrudnienie na stanowisku opiekuna dzieci w autobusie szkolnym.

Paulina Kwapisz- Grzybczak: Jestem  zadowolona. 

Paulina: Kurs oceniam bardzo dobrze

Anita K: Kurs bardzo ciekawy, wiele można się z niego dowiedzieć.

K. Winkler: Super przedstawione treści. Konkretnie. Szkoda, że część materiałów to wyłącznie forma audio, a nie prezentacja.

Kasia : Bardzo dobry kurs polecam.

Arkadiusz Jaskulski: Kurs  super  / rzeczowy i przejrzysty /  bardzo polecam

Wojciech Bodys: Kurs był bardzo profesjonalny. Dostarczył mi duzo informacji z zakresu opieki nad dziecmi podczas przewozów. Materiał dydaktyczny godny uwagi i polecenia innym osobom chcących być opiekunami. Polecam

Olszewka Agnieszka: Kurs bardzo pozytywny i ciekawy , wnoszący w życie wiele pozytywnych i przydatnych informacji .

Katarzyna Kwietniewska: Kurs bardzo mi się podobał. Szczerze polecam!

Maciej Kwietniewski: Kurs bardzo mi się podobał.Wszystkie zawarte informacje jak i nauka jest bardzo przejrzysta i zrozumiała.Czuję się teraz znacznie pewniejszy co do pracy którą będę podejmował.

Elżbieta N: kurs profesionalny i bardzo przejrzysty. Polecam :)

Dąbrowska: Jestem bardzo zadowolona z  kursu. Dzięki tym informacjom mogłam zweryfikować moją wiedzę z której będę w przyszłości korzystać.

Sibinska Agnieszka: Bardzo jestem zadowolona  z mozliwości skorzystania  z  tej formy kursu 

RÓŻA BRZEZIŃSKA-TRACZYK: BARDZO FAJNY KURS, INFORMACJE PRZEKAZANO SPÓJNIE I W SPOSÓB BARDZO ZROZUMIAŁY

Anna Sałęga: Materiały zawarte w kursie pozwoliły mi na uzyskanie wielu przydatnych w pracy opiekuna informacji. Dzięki wiedzy tutaj uzyskanej będę mogła rzetelnie wykonywać swoje obowiązki.

Agnieszka Krzykowska: Kurs bardzo ciekawy, materiały bardzo czytelne, pomocne. Test nie należy do najłatwiejszych ale zmusza do myślenia. Polecam serdecznie

Justyna Kos: Bardzo fajny, czytelny i przydatny kurs. Uczysz się siedząc w domu o dowolnej porze.

Magdalena Wodzyńska: Kurs oceniam na bardzo przydatny.

Osińska Malwina: Moim zdaniem kurs jest bardzo przydatny.Jetsem bardzo zadowolona że moglam z niego skorzystać

Muzyczuk Grażyna: Kurs o tematyce obszernej i szczegółowej. Podejmuje najważniejsze kwestie w pracy opiekuna za równo od strony pedagogicznej poprzez bezpieczeństwa po prawną.

Maria Mendera : Kurs bardzo intuicyjny, Prosty w obsłudze, zawierający wszystkie potrzebne w moim odczuciu informacje.

Agnieszka: Kurs spełnił moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona!

Rękoś Magdalena: Nie wychodząc z domu poprzez internet mogłam szybko uzyskać kwalifikacje , które są niezbędne do wykonywania pracy.Jestem zadowolona poprzez taką naukę. Bardzo dziękuję.

Maria Watała: Bardzo podoba mi się forma w jakie zorganiowany jest kurs. W dogodnym dla mnie czasie, bez wychodzenia z domu mogę uzyskać potrzebne mi kwalifikacje. Przekazujecie Państwo niezbedne treści w ciekawy sposób, a kursant może szybko sprawdzić przyswoioną wiedzę. Co bardzo mi się podoba. W pracy, w formie wypowiedzi pisemnej przedstawiam to co wiem na dany temat. Polecam prowdzony przez Państwa kurs.

Katarzyna Serafin: Kurs bardzo dobry.

Aneta: Dziękuję za bardzo ciekawy kurs. Super forma nauki, z której można wynieść trochę ciekawej wiedzy.

Michalina: Bardzo ciekawy kurs. Zgadzam się z pozytywnym opiniami, które są umieszczone na stronie. Bardzo przejrzysty materiał do nauki. 

Stanisław: Bardzo dobry kurs przydatne i parataktyczne informacje.Polecam

Katarzyna Skoczylas: Fajny kurs. W prosty i przystępny sposób przekazane najważniejsze treści. Polecam.

Sowa Magdalena: Polecam. Wiedza podana w dostępny i przystępny sposób. Tempo pracy można dostosować do siebie.

Katarzyna Skoczylas: W łatwy i przystępny sposób przekazane są podstawowe informacje. W zaciszu domowym i w swoim tempie można kurs zaliczyć. Polecam.

Sowa Magdalena: Polecam. Szybko i w warunkach domowych można zdać. Dużo trafnych i ważnych informacji w bardzo przystępnej formie.

Strycharczyk: Kurs bardzo ciekawy zawiera dużo cennych informacji oceniam bardzo pozytywnie

Emilia: Jestem bardzo zadowolona z kursu.

Piotr Gąsienica: Profesjonalnie.

Kazimiera Jagieła: Dużo pomocnych informacji, dobra organizacja, test nie łatwy. Zmusza do myślenia.

Hubert Sz.: Fachowo, zgodnie z opisem, zaświadczenie na drugi dzień. Tylko polecać! ;)

Olek: Celująco - szkolenie idealne dla ceniących czas prywatny. Warto korzystać i rozwijać swoje kwalifikacje.

Lechu: Kurs nie wymaga większej praktyki jak dla mnie ;) Jest Ok.

Adam: Dzięki szkoleniu otrzymałem pracę. Dziękuje i POLECAM!

KINGA D: CDZ jest świetną placówką, szkolenia na wysokim poziomie pod kątem otrzymanej wiedzy.Polecam :)))

Dajana: Fantastyczny kurs. Bardzo przydatne materiały dydaktyczne :)

Tomcio: Dobry materiał, cenna wiedza, w dodatku tanio i szybko :)

Mirek: Konkretnie i na temat, to lubie. Pozdrawiam i oczywiście chętnie polecam!

ILONA: Bardzo ciekawe szkolenie. Polecam

Marlena: Jak na pierwsze szkolenie internetowe,ktore robiła, przyznam,że jestem bardzo zadowolona ;)

Daniel: Momentami za dużo teorii. Tak to wszystko ok.

sebek: Polecam wszystkim zainteresowanym!!!!! dla mnie rewelacja!!!! 

Radosław: Przyjemny głos lektora, dobra komunikacja mailowa jak i telefiniczna z infolinią, błyskawiczna wysyłka zaświadczenia

Alina: A ja przyznam,że z internetowych szkoleń jakie miałam mozliwość ostatnio robić ten podoba mi się najbardziej.Polecam :)

Dawid D: Uczestniczyłem w lepszych szkoleniach, 3/5 

Jędrzej: Szybko,treściwie i skutecznie,bardzo polecam

Sabinka: Przyjazna forma.Platforma działa bez zarzutu. Odpowiednia ilość materiałów.

Piotr: Super kurs polecam wszystkim chętnym warto skorzystać. Pozdrawiam