Kurs Opiekuna Przewozu dzieci i młodzieży

Popularność kursu: 100%      Opinie: 163      wróć do kursów

Po ukończeniu kursu uczestnik szkolenia otrzymuje kwalifikacje opiekuna przewozu dzieci i młodzieży wg poniższego wzoru. Uzyskane w ten sposób kwalifikacje są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania oparta na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, który grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy.

Opiekun przewozu dzieci i młodzieży z uprawnieniami sprawuję opiekę i zapewnia bezpieczeństwo uczniom podczas ich przejazdu środkami lokomocji.

Program kursu - pobierz

Czas trwania kursu to 10 godz. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta. Kurs można ukończyć nawet w 1 dzień.

Strycharczyk: Kurs bardzo ciekawy zawiera dużo cennych informacji oceniam bardzo pozytywnie

Emilia: Jestem bardzo zadowolona z kursu.

Piotr Gąsienica: Profesjonalnie.

Kazimiera Jagieła: Dużo pomocnych informacji, dobra organizacja, test nie łatwy. Zmusza do myślenia.

Hubert Sz.: Fachowo, zgodnie z opisem, zaświadczenie na drugi dzień. Tylko polecać! ;)

Olek: Celująco - szkolenie idealne dla ceniących czas prywatny. Warto korzystać i rozwijać swoje kwalifikacje.

Lechu: Kurs nie wymaga większej praktyki jak dla mnie ;) Jest Ok.

Adam: Dzięki szkoleniu otrzymałem pracę. Dziękuje i POLECAM!

KINGA D: CDZ jest świetną placówką, szkolenia na wysokim poziomie pod kątem otrzymanej wiedzy.Polecam :)))

Dajana: Fantastyczny kurs. Bardzo przydatne materiały dydaktyczne :)

Tomcio: Dobry materiał, cenna wiedza, w dodatku tanio i szybko :)

Mirek: Konkretnie i na temat, to lubie. Pozdrawiam i oczywiście chętnie polecam!

ILONA: Bardzo ciekawe szkolenie. Polecam

Marlena: Jak na pierwsze szkolenie internetowe,ktore robiła, przyznam,że jestem bardzo zadowolona ;)

Daniel: Momentami za dużo teorii. Tak to wszystko ok.

sebek: Polecam wszystkim zainteresowanym!!!!! dla mnie rewelacja!!!!

Radosław: Przyjemny głos lektora, dobra komunikacja mailowa jak i telefiniczna z infolinią, błyskawiczna wysyłka zaświadczenia

Alina: A ja przyznam,że z internetowych szkoleń jakie miałam mozliwość ostatnio robić ten podoba mi się najbardziej.Polecam :)

Dawid D: Uczestniczyłem w lepszych szkoleniach, 3/5

Jędrzej: Szybko,treściwie i skutecznie,bardzo polecam

Sabinka: Przyjazna forma.Platforma działa bez zarzutu. Odpowiednia ilość materiałów.

Piotr: Super kurs polecam wszystkim chętnym warto skorzystać. Pozdrawiam