obrazek

Kurs Opiekuna Przewozu dzieci i młodzieży

   Cena: 250.00 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 250.00 PLN
Popularność kursu: 98%      Opinie: 292      wróć do kursów

Kurs Opiekuna Przewozu dzieci i młodzieży online oraz materiały dydaktyczne są prowadzone m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki, Rozporządzenie  Ministra  Edukacji  Narodowej  i  Sportu  w  sprawie bezpieczeństwa  i  higieny  w  publicznych  i  niepublicznych  szkołach  i placówkach, Ustawa o ruchu drogowym oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum  Doskonalenia  Zawodowego  posiada uprawnienia do  wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Opiekuna Przewozu dzieci i młodzieży absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Uzyskane w ten sposób kwalifikacje są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania opartej na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, które grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy.

Opiekun Przewozu dzieci i młodzieży z uprawnieniami sprawuję opiekę i zapewnia bezpieczeństwo uczniom podczas ich przejazdu środkami lokomocji.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć

 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 15 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta. Kurs można ukończyć nawet w 1 dzień.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

Joanna Kubik: Bardzo ciekawy kurs i fajnie przeprowadzony.                                                                                        Wiele można się nauczyć. Dziękuje. 

Teresa K.: Kurs bardzo ciekawy.Dowiedziałam się dużo ciekawych rzeczy.Dziękuje za ciekawe materiały.

Monika W.: Bardzo ciekawy kurs, przekazany w prostej formie. Dziękuje.

justyna h.: wiele można sie nauczyć i doświadczyć czegoś nowego i dużą wiedze

IWONA CH.: Bardzo dobrze przeprowadzony i pouczający kurs .

Agnieszka P.: Kurs zawiera bardzo jasne i zrozumiałe materiały, które są dostępne zaraz po opłaceniu kursu. Plusem jest, że w każdym momencie można cofnąć się do materiału.

Cz. Weronika : Informacje w prezentacjach jasno i trwale przekazane, testy sprawdzające na koniec rozdziału oraz zadania dla utrwalenia wiedzy jak najbardziej na plus. super możliwość szkolenia się w wybranym wygodnym dla siebie momencie.

Regina Z.: świetny Kurs i materiały

Jolanta K.: Forma kursu bardzo ciekawa. Bardzo dużo informacji, z których wiele się dowiedziałam. Jestem zadowolona z tej formy szkolenia, ponieważ w każdej chwili mogę z niej korzystać.

Anna S.: Ten kurs to nie tylko cenna okazja do zdobycia niezbędnych umiejętności, ale także droga do większej pewności siebie i bezpieczeństwa w pracy. Materiały były dobrze przygotowane, instruktorzy kompetentni, a nacisk na bezpieczeństwo podczas przewozu dzieci stanowił dla mnie kluczowy element. Gorąco polecam ten kurs wszystkim, którzy chcą być najlepsi w tym, co robią, a jednocześnie dbają o bezpieczeństwo swoich pasażerów. To była dla mnie naprawdę wartościowa inwestycja.

Małgorzata K.: Kurs pomocny w pracy opiekuna. Dziękuję

Agata: Kurs bardzo rzeczowy i merytoryczny. Wszystkie potrzebne informacje zawarte w kursi potrzebne i ważne.

Maria Cz.: Kurs był rzeczowy i przyjemny w odbiorze.

Anna G : Kurs bardzo pomocny. Dużo rzeczy dowiedziałam się z niego, które na pewno wykorzystam w przyszłości. 

Ewa: Bardzo rzeczowo. Wiadomości zdobyte podczas kursu niewątpliwie przyczynią się do fachowego wypełniania powierzonych mi zadań na nowym stanowisku pracy opiekuna.

Bondaruk: Kurs był bardzo ciekawy, przekazał cenną wiedzę na temat opieki nad dziećmi i młodzieżą dojeżdżającej do przedszkoli i szkół.

Julia W.: Kurs był bardzo łatwy w obsłudze. Informacje były niezwykle ważne i przydatne w pracy jako opiekun przewozów. 

Jadwiga Sz.: Kurs bardzo pomocny, wnoszący ogromną wiedzę z zakresu opiekuna przewozu dzieci i młodzieży. 

Agnieszka : Super kurs. Polecam

Marzena: Dobry kurs

Renata: Kurs godny uwagi polecam

Mirosław P.: Super kurs

Emilia K.: świetny kurs

Bartosz P.: Bardzo sprawny i konkretny kurs. 

Anna: Kurs przyjemny, zawiera bardzo dużo potrzebnych informacji. Możliwość realizacji z domu - online to duże udogodnienie.

Paweł: Kurs z konkretnymi wiadomościami :) Polecam

Paweł: Kurs przydatny także dla mnie jako pilota wycieczek czy jako animatora oraz prowadzę imprezy tj dyskoteki. Ogólnie polecam

Dominika M.: Super kurs . Polecam

Dominika M.: Bardzo przydatny kurs . Super

Agnieszka N.: Kurs bardzo przydatny. Jestem zadowolona. Polecam !

Ewelina K.: Kurs opiekuna przewozu dzieci i młodzieży był bardzo dokładnie opracowany i zrozumiały. Świetną sprawą było to, że można było pobrać materiał na komputer i sobie później kilkakrotnie odsłuchiwać.Dobrze były przygotowane także testy końcowe do każdego rozdziału.

Beata P.: Kurs bardzo przejrzysty , czytelny. Jestem pozytywnie zaskoczona formą . Polecam.

M. Aneta: Jestem zadowolona z wiadomości i załączników  dołączonych do kursu jest treściwy i bardzo ciekawy

Danuta: Po raz pierwszy uczestniczyłam w kursie internetowym, ciekawa forma przekazywania wiedzy i jednocześnie nauki. W tego typu kursach, czy szkoleniach super sprawą jest elastyczność uczestnictwa w zajęciach. Jakby była możliwość wystawienia oceny 6, to z pewnością taką bym wystawiła. Wiedza nabyta w czasie kursu z pewnością przyda się nie tylko w pracy ale i w codziennym życiu. Dziękuję i polecam !

T. Ewa: Kurs bardzo przydatny Polecam

T. Ewa: Kurs bardzo przydatny do przyszłej pracy.

T. Ewa: Kurs bardzo ciekawy  na pewno przyda się również w codziennym życiu.Polecam!!!

Małgorzata : Po raz pierwszy korzystałam z metody kursu przez internet, jestem zachwycona formą przekazu wiadomości oraz materiałami do nauki, zaś  o elastycznym czasie uczestnictwa w kursie nie wspominam, bo to oczywiste. Kurs na 5+. Dla mnie super!

Aldona K.: Bardzo pomocny kurs ,mnóstwo przekazanej wiedzy .Dziękuję 

Natalia T.: Kurs był bardzo edukacyjny i przyjaemny.

Monika Cz.: Bardzo pouczający kurs, który dostarczył mi dużo wiedzy.

Anna: Bardzo przyjazny kurs. Miło się go robi, ciekawa wiedza i bardzo przydatna 

J. Albin : Bardzo profesjonalny kurs godny polecenia.

Monika M.: Dla osób pracujących świetna mozliwosc uzyskania dodatkowych kwalifikacji.

K. O.: Kurs bardzo ciekawy, czytelne materiały, bardzo zrozumiałe. Na pewno jeszcze kiedyś skorzystam 

Violetta: Szkolenie ciekawe i interesujące. Wiadomości bardzo przydatne w pracy opiekuna dzieci i młodzieży. Dziekuję

Violetta: Kurs ciekawie mobilizujący do pracy. Dziękuję 

Wioletta K.: Super kurs!

Edyta O.: Kurs oceniam bardzo dobrze

Paulina W.: Kurs szeroko rozbudowany , zawierający bardzo przydatne rady 

Dorota P.: Kurs spełnia wszystkie moje oczekiwania materiały przydatne umożliwiające szybkie rozwiązanie testu

Małgorzata D.: dobry kurs

Alicja J.: Kompleksowy kurs pełen rzetelnej wiedzy. Polecam!

Ewa O.: Kurs bardzo fajny.

Aneta G.: Kurs był bardzo pouczjący i intersujący. 

anna: jestem zadowolona z przebiegu kursu

Jolanta: kurs super były małe problemy ale bardzo pomocne panie na infolini szybciutko pomogły w rozwiazaniu problemów

J. Oliwia: Kurs zawierał bardzo dużo przydatnych informacji. Wszystko było jasno i treściwie opisane.

Bernadeta P.: Kurs oceniam na 5, według mnie był bardzo treściwy i dokładny.

Donata: Super

Malwina : Super , bardzo ciekawy

Iwona M.: Kurs był bardzo dobry, ciekawy, 

Danuta S.: Kurs się podobał, dzięki niemu będę mogła pełnić obowiązki opiekuna przewozu dzieci i młodzieży,

Aneta G.: Szkolenie bardzo ciekawe ,pouczające przydatne w życiu codziennym .Dziękuję

Stanisława : Ciekawy i bogaty wachlarz tematów do nauki bardzo dobrze się go czyta i słucha dziękuję że mogłam z niego korzystać 

Jolanta: Cieszę się że mogłam skorzystać z Waszego kursu na opiekuna dziecięcego.Wykłady słucha się bardzo przyjemnie o każdej porze kiedy ma się na nie czas.Polecam każdemu kto jest zainteresowany by móc szybko i łatwo nabyć nowe umiejętności i kwalifikacje.Dzękuje 

Natalia: Jestem bardzo zadowolona z kursu, ponieważ dowiedziałam się z niego wielu ciekawych jak również przydatnych informacji dotyczących bezpieczeństwa uczniów podczas przewozu.

Danuta: Kurs oceniam na 5, jestem bardzo zadowolona z wszystkich wykładów. Przekazane przez państwa informacje okazały się być bardzo pomoce. Dziękuję za wszystkie udostępnione materiały i możliwość udziału w kursie. 

Danuta: Bardzo dziękuję za możliwość udziału w kursie. Przygotowane przez Państwa materiały okazały się być bardzo pomocne, dowiedziałam się wiele ciekawych i istotnych dla mnie rzeczy. Nagrania oraz informacje przekazane zostały krótko i bardzo konkretnie. 

Joanna: Super

Anna: Polecam!

Kasia: Polecam serdecznie

Anna: Polecam!

Barbara: Polecam!

Honorata: Wszystko jasno wytłumaczone.

Emilia: Kurs bardzo interesujący. Dużą zaletą jest kurs przeprowadzony przez stronę internetową.

Katarzyna: Super!!

S.: Dużo ciekawego materiału, bardzo fajnie opisane.

Anna: Kurs bardzo przydatny, dający dużo wiedzy i ciekawych zagadnień a przede wszystkim przejrzyście przeprowadzony.

Maj: Super!

Monika: Wszystko w porządku

Dorota: Bardzo czytelny i zrozumiały. Polecam.

Mariola: Wszystko ok

Krystyna: Wszystko ok

Weronika: Myślę, że całkiem solidny kurs, dobrze przemyślany.

Maria : Kurs bardzo pouczający, poprzez stopniowe wykonywanie poleceń materiał zostaje w głowie, jednocześnie mobilizuje do szukania dodatkowych informacji. Utrwaliłam wiele przydatnych informacji, poszerzyłam wiedzę, która wcześniej wydawała się oczywista a jednak rola opiekuna to nie taka prosta sprawa. Polecam!

Paweł: Super, sprawnie i na temat

Natalia : Robię już kolejny kurs i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dużo się dowiedziałam i na pewno tę wiedzę wykorzystam w przyszłości. 

Irena: Kurs super, nic dodać nic ująć

Irena: kurs bardzo krztałcący. Wszystkie wiadomości bardzo pomocne i dosyć łatwe do zapamietania. bardzo polecam

Ewelina: Kurs jest bardzo przydatny i pomocny. Można sie dowiedzieć jak radzic sobie w  rożnych sytuacjach jak udzielić pomocy. Jakie mamy prawa jakie maja dzieci prawa. zeby nie byc obojetnym czy sie jest doroslym czy dzieciem. Przedwszystkim jak bezpiecznie zawozic i odwozic nasze dzieci i jak im pomagac i rozwiazywac problemy.

Magdalena: Kurs spełnił moje oczekiwania, bardzo wyczerpujący tematycznie. Opracowany rzeczowo i przejrzyście, bardzo ciekawy. Tematy bardzo dobrze dobrane, przydatne i myślę niezbędne do wykonywania zawodu opiekuna przewozu dzieci i młodzieży szkolnej. Jestem bardzo zadowolona.

Eliza B: Test odpowiednio przygotowuje do roli opiekuna przewozu. 

Magdalena Zaślena: Kurs bardzo wyczerpujący tematycznie. Opracowany jasno i konstruktywnie, ale nie nudny. Tematy bardzo dobrze dobrane, przydatne i myślę niezbędne do wykonywania zawodu opiekuna przewozu dzieci i młodzieży szkolnej. Jestem bardzo zadowolona.

Asia: Jestem pozytywnie zaskoczona kursem.Zachęcił mnie, aby skorzystać z pozostałych interesujacych mnie kursów.

Aneta Stachowska: Dajecie możliwość udziału w kursach w dowolnym terminie, co jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Bardzo mi się podobało. Treści przedstawione zredagowane są w bardzo jasny i prosty sposób. Kurs zawiera bardzo bogatą ilość materiałów. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę jeszcze korzystać z Państwa kursów.

Edyta Stachowska: Jest to bardzo przydatny kurs, dzięki któremu dowiedziałam się wielu nowych rzeczy oraz przypomniałam sobie to co już wiedziałam. Po ukończeniu kursu będę mogła podjąć zatrudnienie na stanowisku opiekuna dzieci w autobusie szkolnym.

Paulina Kwapisz- Grzybczak: Jestem  zadowolona. 

Paulina: Kurs oceniam bardzo dobrze

Anita K: Kurs bardzo ciekawy, wiele można się z niego dowiedzieć.

K. Winkler: Super przedstawione treści. Konkretnie. Szkoda, że część materiałów to wyłącznie forma audio, a nie prezentacja.

Kasia : Bardzo dobry kurs polecam.

Arkadiusz Jaskulski: Kurs  super  / rzeczowy i przejrzysty /  bardzo polecam

Wojciech Bodys: Kurs był bardzo profesjonalny. Dostarczył mi duzo informacji z zakresu opieki nad dziecmi podczas przewozów. Materiał dydaktyczny godny uwagi i polecenia innym osobom chcących być opiekunami. Polecam

Olszewka Agnieszka: Kurs bardzo pozytywny i ciekawy , wnoszący w życie wiele pozytywnych i przydatnych informacji .

Katarzyna Kwietniewska: Kurs bardzo mi się podobał. Szczerze polecam!

Maciej Kwietniewski: Kurs bardzo mi się podobał.Wszystkie zawarte informacje jak i nauka jest bardzo przejrzysta i zrozumiała.Czuję się teraz znacznie pewniejszy co do pracy którą będę podejmował.

Elżbieta N: kurs profesionalny i bardzo przejrzysty. Polecam :)

Dąbrowska: Jestem bardzo zadowolona z  kursu. Dzięki tym informacjom mogłam zweryfikować moją wiedzę z której będę w przyszłości korzystać.

Sibinska Agnieszka: Bardzo jestem zadowolona  z mozliwości skorzystania  z  tej formy kursu 

RÓŻA BRZEZIŃSKA-TRACZYK: BARDZO FAJNY KURS, INFORMACJE PRZEKAZANO SPÓJNIE I W SPOSÓB BARDZO ZROZUMIAŁY

Anna Sałęga: Materiały zawarte w kursie pozwoliły mi na uzyskanie wielu przydatnych w pracy opiekuna informacji. Dzięki wiedzy tutaj uzyskanej będę mogła rzetelnie wykonywać swoje obowiązki.

Agnieszka Krzykowska: Kurs bardzo ciekawy, materiały bardzo czytelne, pomocne. Test nie należy do najłatwiejszych ale zmusza do myślenia. Polecam serdecznie

Justyna Kos: Bardzo fajny, czytelny i przydatny kurs. Uczysz się siedząc w domu o dowolnej porze.

Magdalena Wodzyńska: Kurs oceniam na bardzo przydatny.

Osińska Malwina: Moim zdaniem kurs jest bardzo przydatny.Jetsem bardzo zadowolona że moglam z niego skorzystać

Muzyczuk Grażyna: Kurs o tematyce obszernej i szczegółowej. Podejmuje najważniejsze kwestie w pracy opiekuna za równo od strony pedagogicznej poprzez bezpieczeństwa po prawną.

Maria Mendera : Kurs bardzo intuicyjny, Prosty w obsłudze, zawierający wszystkie potrzebne w moim odczuciu informacje.

Agnieszka: Kurs spełnił moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona!

Rękoś Magdalena: Nie wychodząc z domu poprzez internet mogłam szybko uzyskać kwalifikacje , które są niezbędne do wykonywania pracy.Jestem zadowolona poprzez taką naukę. Bardzo dziękuję.

Maria Watała: Bardzo podoba mi się forma w jakie zorganiowany jest kurs. W dogodnym dla mnie czasie, bez wychodzenia z domu mogę uzyskać potrzebne mi kwalifikacje. Przekazujecie Państwo niezbedne treści w ciekawy sposób, a kursant może szybko sprawdzić przyswoioną wiedzę. Co bardzo mi się podoba. W pracy, w formie wypowiedzi pisemnej przedstawiam to co wiem na dany temat. Polecam prowdzony przez Państwa kurs.

Katarzyna Serafin: Kurs bardzo dobry.

Aneta: Dziękuję za bardzo ciekawy kurs. Super forma nauki, z której można wynieść trochę ciekawej wiedzy.

Michalina: Bardzo ciekawy kurs. Zgadzam się z pozytywnym opiniami, które są umieszczone na stronie. Bardzo przejrzysty materiał do nauki. 

Stanisław: Bardzo dobry kurs przydatne i parataktyczne informacje.Polecam

Katarzyna Skoczylas: Fajny kurs. W prosty i przystępny sposób przekazane najważniejsze treści. Polecam.

Sowa Magdalena: Polecam. Wiedza podana w dostępny i przystępny sposób. Tempo pracy można dostosować do siebie.

Katarzyna Skoczylas: W łatwy i przystępny sposób przekazane są podstawowe informacje. W zaciszu domowym i w swoim tempie można kurs zaliczyć. Polecam.

Sowa Magdalena: Polecam. Szybko i w warunkach domowych można zdać. Dużo trafnych i ważnych informacji w bardzo przystępnej formie.

Strycharczyk: Kurs bardzo ciekawy zawiera dużo cennych informacji oceniam bardzo pozytywnie

Emilia: Jestem bardzo zadowolona z kursu.

Piotr Gąsienica: Profesjonalnie.

Kazimiera Jagieła: Dużo pomocnych informacji, dobra organizacja, test nie łatwy. Zmusza do myślenia.

Hubert Sz.: Fachowo, zgodnie z opisem, zaświadczenie na drugi dzień. Tylko polecać! ;)

Olek: Celująco - szkolenie idealne dla ceniących czas prywatny. Warto korzystać i rozwijać swoje kwalifikacje.

Lechu: Kurs nie wymaga większej praktyki jak dla mnie ;) Jest Ok.

Adam: Dzięki szkoleniu otrzymałem pracę. Dziękuje i POLECAM!

KINGA D: CDZ jest świetną placówką, szkolenia na wysokim poziomie pod kątem otrzymanej wiedzy.Polecam :)))

Dajana: Fantastyczny kurs. Bardzo przydatne materiały dydaktyczne :)

Tomcio: Dobry materiał, cenna wiedza, w dodatku tanio i szybko :)

Mirek: Konkretnie i na temat, to lubie. Pozdrawiam i oczywiście chętnie polecam!

ILONA: Bardzo ciekawe szkolenie. Polecam

Marlena: Jak na pierwsze szkolenie internetowe,ktore robiła, przyznam,że jestem bardzo zadowolona ;)

Daniel: Momentami za dużo teorii. Tak to wszystko ok.

sebek: Polecam wszystkim zainteresowanym!!!!! dla mnie rewelacja!!!! 

Radosław: Przyjemny głos lektora, dobra komunikacja mailowa jak i telefiniczna z infolinią, błyskawiczna wysyłka zaświadczenia

Alina: A ja przyznam,że z internetowych szkoleń jakie miałam mozliwość ostatnio robić ten podoba mi się najbardziej.Polecam :)

Dawid D: Uczestniczyłem w lepszych szkoleniach, 3/5 

Jędrzej: Szybko,treściwie i skutecznie,bardzo polecam

Sabinka: Przyjazna forma.Platforma działa bez zarzutu. Odpowiednia ilość materiałów.

Piotr: Super kurs polecam wszystkim chętnym warto skorzystać. Pozdrawiam