obrazek

Kurs Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami

   Cena: 349 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 349.00 PLN
Popularność kursu: 95.8%      Opinie: 291      wróć do kursów

Kurs Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami online oraz materiały dydaktyczne są prowadzone m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki, Ustawę o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i zmianie Kodeksu cywilnego oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum  Doskonalenia  Zawodowego  posiada uprawnienia do  wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Uzyskane w ten sposób wiedza, umiejętności i kwalifikacje zawodowe są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania opartej na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, które grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy. Zgodnie z klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami został sklasyfikowany pod numerem: 244001.

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami ma za zadanie wykonanie czynności zmierzających do zawarcia przez potencjalnych kontrahentów umów: nabycia lub zbycia praw do nieruchomości, nabycia lub zbycia własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu mieszkalnego, spółdzielczego prawa do lokalu użytkowego lub prawa do domu jednorodzinnego w spółdzielni mieszkaniowej, najmu lub dzierżawy nieruchomości albo ich części. Pośrednik powinien stworzyć warunki do sfinalizowania transakcji, w szczególności opracować ofertę, zebrać potrzebne do zawarcia umowy dokumenty i informacje, a także wykonywać opracowania i ekspertyzy.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz 
 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć

 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 60 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

Jolanta D: Kurs bardzo rzeczowy, zawiera zagadnienia przydatne w pracy pośrednika. Polecam

Dobromir : Bardzo ciekawy kurs, merytoryczny i treściwy. Poruszał wiele kwestii w pośrednictwie obrotu nieruchomościami. Bardzo ciekawie i nowocześnie opracowany temat marketingu i komunikacji z klientami. Polecam na rozgrzewkę przed zrobieniem licencji pośrednika. 

Volodymyr O.: Kurs jest po prostu znakomity! Wszystkie tematy omówione są jasno i zwięźle. Maksymalnie przydatne informacje. Dla mnie jako obcokrajowca wszystko jest jasne. Polecam.

Julia: Dziękuję za tak szeroki zakres wiedzy.

Elżbieta G.: Jestem bardzo zadowolona . Można zrobić kurs pracując jednocześnie. Nie ma nacisku na czas w którym można zrobić kurs. Można wracać do poprzednich tematów. Można go zrobić w wolnej chwili. Polecam w 100%

Kamil F.: Kurs pomocny, dużo wiedzy.

Małgosia: pełne przekazanie potrzebnej wiedzy z każdego zakresu

Alina K / K: Kurs bardzo mi się podobał. Wszystko jest jasne i zwięzłe. Dowiedziałam się wielu nowych informacji, które przydadzą mi się w przyszłym zawodzie.

Anna L-G: Kurs obszerny, dużo łatwej (bo podanej w odpowiedniej formie) do przyswojenia wiedzy.

Marcin K.: Kurs był bardzo przydatny, duża dawka wiedzy w pigułce. Z pewnością będę polecał innym znajomym.

Andrzej Jan M: Jestem bardzo zadowolony z Kursu.Kurs jest informatywny i merytoryczny. Informacje przekazane są wyczerpujące ale jednocześnie łatwo przyswajalne.PolecamAJM

Katarzyna K.: Kurs zawiera wiele cennych informacji do wykorzystania w dalszej pracy.

Kuba: W porządku

Kuba: Odpowiedni dla osób lubiących przyswajać dużo treści teoretycznej. 

Ewelina S.: Oceniam test bardzo pozytywnie. Wiedza jaką sobie przyswoiłam na pewno posłuży mi w pracy.

Wiesława: Bardzo fajny kurs polecam

Wiesława: bardzo fajny kurs

Dorota Szafrańska: Kurs bardzo dostępny i przejrzysty. Tzw. lekcje (materiały) dostarczyły optymalną ilość informacji pozwalających na prawidłowe zdanie testów. 

Malwina Król: Dziękuję za możliwość odbycia intensywnego kursu na Państwa platformie. Dużo się dowiedziałam o pracy agenta w branży nieruchomości, jakie są jego obowiązki, cele i na czym ta praca polega. Również o zasadach, rynku i prawie. Są to cenne informacje, które utrwaliły mnie się w głowie.PozdrawiamMalwina Król

Krzysztof Dereszyński: Kurs dostarczył mi wielu cennych i ciekawych informacji. Dużo pomocy edukacyjnych oraz testy pomogły przyswoić wiedzę.

Krzysztof Dereszyński: Kurs dostarczył mi wielu cennych i mam nadzieję, że przydatnych informacji.

Dominik Kuzimski: Kurs jest bardzo dobry, świetnie dobrana treść i sprawna obsługa.

Trybulski Piotr: Bardzo dobry i pomocny kurs. Wiele informacji można z niego wynieść i wykorzystać w pracy pośrednika obrotu nieruchomościami. Polecam ten kurs każdemu kto marzy zgłębić swoją wiedzę i posiadane i umiejętności. 

KRZYSZTOF JUSKOWIAK: Dobry kurs, uzupełniający wiedzę.

Filip Szymański: Dużo specjalistycznej wiedzy, warto zrobić ten kurs żeby się doszkolić. Polecam

opinie: kurs polecam !!dużo czytania ale jest naprawdę przydatny 

Iwona Brudkiewicz: Dobrze oceniam kurs, dużo konkretnej wiedzy merytorycznej bez zbędnych opisów.

Dariusz:  Duża ilość informacji podana w sposób przystępny. Polecam.

Hubert: Świetny kurs z masą informacji. Jeżeli szukacie kursu dla "odbębnienia na odwal" to nie tutaj. Gorąco polecam.

oleg trotsiuk: Bardzo pomocny kurs

Rafał Pałaszewski : Kurs jest jka dla mnie zrobiony należycie oraz przejrzyście bardzo miło się słucha prezentacji audio z lektorem Prezentacje tekstowe napisane są spójnie i zrozumiale dla każdego. Jestem zadowolony z kursu będę polecał go moim znajomym. Mam nadzieję że certyfikat zakończenia kursu jest rownie na poziomie jak sam kurs. 

Izabela Tunkiewicz: Bardzo przydatny kurs na początku ścieżki w pracy pośrednika nieruchomości

PAWEŁ NOGAJ: BARDZO DZIĘKUJE ZA KURS.BARDZO DUŻO SIĘ NAUCZYŁEM.MATERIAŁY BARDZO PRZYDATNE I PROFESJONALNE.

Mariusz: kurs ok

Mariusz: moja ocena to 5 

Gabriela Szymura: Kurs dał mi wiele cennych informacji, myślę,że wiedza zdobyta na kursie pomoże mi jeszcze efektywniej pracować w zawodzie posrednika nieruchomości.

Karolina: Świetna forma edukacji ! Bez  straty czasu na dojazdy - wykorzystuje każdą wolną chwilę na EDUKACJE ! polecam kursy w Centrum Doskonalenia Zawodowego ! Karolina 

Aleks: Polecam

Gabriela Szymura: Kurs wprowadziła mnie w temat. Zaczynam pracę w branży, rozbudził chęć doszkalania

Grzegorz K.: Bardzo dobry kurs dla rozpoczynających przygodę z rynkiem nieruchomości.

Mateusz Oleśkiewicz: Kurs oceniam bardzo dobrze. Dobrze przygotowany materiał. Polecam

Mateusz Oleśkiewicz: Kurs oceniam bardzo dobrze. Materiały i informacje w nim zawarte, z pewnością przydadzą się każdemu początkującemu agentowi, zaczynającemu pracę w pośrednictwie nieruchomości. Polecam

Michał Potocki: Przydatny mobilny fajny

Michał Potocki: Kurs w bardzo dogodnej formie. Treści czytelne i prosto wytłumaczone. Fajna forma słuchowiska, zadań pisemnych oraz testów. Możliwość powrotu do każdego poziomu kursu i powtórzenia sobie materiału. Polecam Michał Potocki

Stanisław Pantuchowicz: Bardzo ciekawy i przydatny kurs. Fajnym rozwiązaniem jest, iż do nauki można przysiąść kiedy tylko ma się chwile ponieważ nie jest on w żaden sposónb ograniczony czasowo.

Krzysztof Jędrysik: Kurs bardzo pomocny w stawianiu pierwszych kroków w dziedzinie pośrednika w obrocie nieruchomości. Uwzględnia najważniejsze tematy, z którymi trzeba będzie się zmierzyć. Dziękuję i polecam.

Daniel Gajda: Przydatny kurs.

Daniel Gajda: Wszystkie informacje rzetelne i przydatne.

krzysztof wojdyła: oceniam kurs bardzo dobrze

Eliza Wódkowska: Kurs spełnił moje oczekiwania. 

Ewa: Jestem bardzo zadowolona z tej formy przekazania wiedzy.Jestem z małej miejscowości i udział w kursie stacjonarnym byłby prawie niemożliwy. Przekazanie wiedzy w bardzo zrozumiałym wydaniu. Uważam,że jestem przygotowana na stawianie pierwszych kroków w tym zawodzie . Jestem również pełna chęci do zdobywania dalszej wiedzy w tym zakresie i nie mogę się doczekać kiedy ją w pełni zgłębię.

Anan Fabisz: Kurs dobry. Zawierający wszystkie potrzebne podstawy, pozytywnie nastawiający na pozyskiwanie wiedzy. Łatwy w obsłudze, wiarygodny i rzetelnie przygotowany. Jestem zadowolona :)

Dominik Leszczyński: Super kurs, na pewno pomoże stawiać pierwsze kroki w zawodzie. Polecam.

Patryk Mąka: 9/10 polecam

M.Kasprzyk: Kurs bardzo rzeczowy, pomocny w pierwszych krokach stawianych przez pośredników nieruchomości. Przystępna i wygodna forma nauki.

Karol: Wszystkie zagadnienia związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami przedstawione w prostej, czytelnej formie. Polecam serdecznie

Jankowska: Super kurs.

Filip: Bardzo ciekawy i pouczający kurs.

Michał Szafran: Oceniam pozytywnie

Szczepankowski: Bardzo przejrzyste zasady postępowania. Dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie zarówno wersji do słuchania i czytania. Pozwala to na łatwiejsze zapamiętywanie. Obszerna wiedza w krótkim zapisie. Jestem zadowolony z zakupu i mam nadzieję, że kurs pomoże mi w znalezieniu wymarzonej pracy. Pozdrawiam

Radkiewicz Izabela: Kurs w wygodnej formie ( dowolnym czasie ) i w przystępny sposób pozwala przyswoić wiedzę z zakresu obrotu nieruchomościami.Oprócz fachowej wiedzy zawiera wiele cennych praktycznych wskazówek.Godny polecenia.

Monika Peza: Kurs podobał mi się. Co widać z pewnością po moich notatkach:-) O wielu sprawach nie miałam pojęcia i ta dodatkowa wiedza z pewnością przyda mi się w przyszłości. Bardzo się cieszę, że trafiłam na Państwa stronę i mogłam wziąć udział w Państwa kursie. Pozdrawiam.

Hetmańczyk: Kurs bardzo przystępny i dobrze przeprowadzony. Zawiera wszystkie najważniejsze informacje.

Barbara: Kurs dobrze opracowany, zawiera konkretne zwięzłe informacje.

Rafał: W bardzo jasny sposób przedstawia podstawowe zagadnienia związane z nieruchomościami.Godny polecenia.

Zdzisław Jędrzejewski: Kurs prowadzony bardzo dobrze .

Talbierz: Rzetelnie przeprowadzony kurs z szeroką bazą wiedzy, poparta doświadczeniem.

Marcin: Oceniam kurs na 4. Informacje jak to w e-kursach, ale ważny dokument...Polecam

Beata Jedynak: Super kurs

Grzegorz Krajczok: Rewelacyjny kurs. Mnóstwo wiedzy, porady i przykłady. Polecam i sam również ponownie skorzystam.

Mieszko: 10/10 Polecam każdemu

Mariusz Lange: Wymagający i profesjonalny kurs i bardzo pomocny . Bardzo dużo materiału i bardzo jestem zadowolony z niego. Dużo czasu nad nim siedziałem to jestem zadowolony i dumny, że doszedłem do końca. Polecam. 

DAMIAN: Świetna opcja. Ode mnie pozytywna opinia. Polecam! 

Jędrzej: 3/5, najważniejsze że uprawnienia są

Maksymilian: poleciłbym każdemu, kto szanuje swój cenny czas. 

Krzysiek A.: Wygada przebycia kursu on-line, materiały zwięzłe, treściwe, kształcące, łatwo przyswajalne; oceniam kurs bardzo pozytywnie. 

Adam: Profesjonalizm!! Polecam 

Szczepan: Szybko, sprawnie, rzetelnie. Tego oczekiwałem :)

Piotr: Bardzo ciekawy kurs. Dużo informacji. Można go zrobić szybko bez zbędnego tracenia czasu na jeżdżenie na kursy stacjonarne. 

Bartek:  Dziękuje za dużą wiedzę, którą nabyłam podczas kursu. Powodzenia! 

Beata: Ode mnie 5/5. Super platforma - na pewno jeszcze skorzystam. 

Lena: Godny polecenia kurs ;) 

Ania: Robiłam ten kurs ponieważ zależało mi na czasie. Nie był zły, jak na taką alternatywną formę. Być może jeszcze z czegoś skorzystam. Zdecydowanie plusem jest tutaj czas. 

Lucek: Szkolenie pełne wartościowej wiedzy. Super rozwiązanie dla zapracowanych. Osobiście powiem,że szkolenie jest równe stacjonarnemu ;)

Wiktor Wrocław: Fajne materiały i fakt, że rozwiązujemy i zaliczmy kiedy mamy na to czas. 100% elastyczności :)

Monia: Kurs bardzo przyjemny dostosowany do potrzeb uczestnika Polecam ;)

Marecki: kurs przeprowadzony w bardzo sprawny sposób, materiały jasne i czytelne. 

Grażyna Łasisz: Bardzo dobry i przydatny kurs, szczególnie dla osób takich jak ja, które nie mają żadnego doświadczenia w branży nieruchomości.

Jan Kłos: Bez wychodzenia z domu, bez stresu i za małe pieniądze można zyskać wiele korzyści, Jak dla mnie ekstra!

Wiola 1989: Fajnie,że w kursie jest dodatkowo pierwsza pomoc. Przyda się :)

Seweryn: Kurs przygotowany w sposób kompetentny, wart swojej ceny. Dla mnie bardzo przyjemna forma uzyskiwania kwalifikacji. POLECAM. 

Anita: Oceniam cały pomysł kursu jak najbardziej na plus, jestem usatysfakcjonowana :)

Piter: 100% elastyczności. Polecam!

Kornel: Wrażenia po ukończeniu kursu bardzo pozytywne, ciekawy pomysł na przedstawienie materiału. Wspomnieć musze też o istotnym elemencie czyli cenie. Jak dla mnie niska za tak wiele korzyści, polecam. 

świeżak: Bardzo pozytywny kurs, polecam każdemu kto ma pojęcie o danym temacie i zależy mu na uzyskaniu uprawnień. 

Karol: Dla mnie rewelacja! Nie było słabych stron tego kursu. 5/5 

Bartłomiej A.: Taki sobie, ale źle nie jest, dobre materiały. 

Adam: Bardzo fajny kurs. dużo się nauczyłem. Dobre rozwiązanie dla ceniących czas prywatny. Naprawdę polecam!!