obrazek

Kurs na Spedytora (specjalista ds. transportu i logistyki)

   Cena: 899 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 899.00 PLN
Popularność kursu: 95.8%      Opinie: 228      wróć do kursów

Kurs na Spedytora (specjalista ds. transportu i logistyki) online oraz materiały dydaktyczne są prowadzone m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki, Ustawę  o  transporcie  drogowym  oraz  kolejowym, Prawo przewozowe, Prawo lotnicze oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum  Doskonalenia  Zawodowego  posiada  uprawnienia do  wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu na Spedytora (specjalista ds. transportu i logistyki) absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Uzyskane w ten sposób wiedza, umiejętności i kwalifikacje zawodowe są z.godne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania opartej na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, które grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy. Zgodnie z klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy spedytor został sklasyfikowany pod numerem: 333105.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Spedytor (specjalista ds. transportu i logistyki) może podjąć zatrudnienie w branży TSL (Transport-Spedycja-Logistyka). Spedytor odpowiedzialny jest za organizację transportu towarów bądź osób. Do zadań spedytora należy m.in.: pozyskiwanie zleceń na przewóz towaru z wykorzystaniem środków transportu, zawieranie umów, sporządzanie dokumentacji transportowej, ubezpieczanie przesyłki. Dodatkowymi czynnościami wykonywanymi przez spedytorów jest: dowóz, przewóz, załadunek, wyładunek towaru, składowanie przesyłki, pobieranie opłat itp.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć

 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 70 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

Joanna: Polecam 

Tomasz: Bardzo obszerne i przejrzyste materiały. Znacząco można podnieść swoją wiedzę na temat logistyki, transportu i ogólnie pracy w spedycji. Polecam każdemu kto przymierza się do podjęcia pracy w logistyce/spedycji.

Damian: Super kurs. Bardzo przejrzyście i ciekawie napisane. To nie będzie mój ostatni kurs z cdz.edu.pl!

Damian : Świetnie przemyślane i pomocnicze zadania. Bardzo dużo materiału do zapoznania = sensowna nauka!

Justyna: Kurs na bardzo wysokim poziomie

Ewelina Maciaszek: kurs bardzo przejrzysty i dobrze przygotowany merytorycznie

Pavlo Zhorniak: Super szkolenie! Serdecznie polecam wszystkim!

Paulina Jaskulska: Bardzo przydatna wiedza, którą na pewno wykorzystam w swoim zawodzie. Wszystko wyjaśnione jasno i czytelnie.

Adrian: Bardzo przystępny kurs. Wszystko dobrze objaśnione i uporządkowane.

Aleksander K.: Kurs bardzo dobrze skonstruowany. Kolejność tematów i etapy nauki pozwalają na dokładne zapoznanie się z zagadnieniami. Jestem bardzo zadowolony ze zdobytej wiedzy.

Hubert G.: Kurs bardzo przydatny.

Wojtek: Kurs przeszedł moje oczekiwania. Merytoryczny, zrozumiały, z przykładami. Wzmacniająca wiedza i umiejętności. Wart każdej minuty.

Wojciech: Kurs był rewelacyjny! Doskonała organizacja, jasne wyjaśnienia, praktyczne przykłady. Polecam każdemu!

Anna L.: bardzo przydatne informacje i czytelny opis. całość dobrze dopracowana graficznie. 

Bartek K: Bardzo obszerna wiedza, która zaprocentuje z pewnością podczas pracy w logistyce. 

Paweł B.: Kurs super polecam 

Grzesiek F.: Kurs bardzo obszerny, polecam

Krystian: Kurs na Spedytora okazał się strzałem w dziesiątkę. W łatwy i przejrzysty sposób pozwala zapoznać się i opanować elementarną wiedzę z zakresu transportu i logistyki

Janicki R.: Kurs bardzo dobry, szeroki zakres wiedzy. Uzupełnił moja wiedzę na stanowisku pracy. Polecam

Lidia Małgorzata D.: Kurs na spedytora (specjalista ds.transportu i logistyki) jest przygotowany w sposób profesjonalny. Każdy uczestnik w dowolnym dla siebie czasie może do niego przystapić i w dogodnej dla siebie godzinie może zagłębiać się w lekturę logistyki, transportu i zaopatrzenia. Testy na zakończenie każdego rozdziału są sprawdzeniem, czy dany zestaw wiedzy został opanowany. Egzamin został przeprowadzony w sposób profesjonalny. Polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym.

Anna J.: Kurs przygotowany naprawdę na wysokim poziomie 

Patryk W.: bardzo fajne

Wiktoria : Konkretne, niezbędne i bardzo przydatne informacje. Super jest to, że można realizować go we własnym zakresie. Nikt nikogo nie goni ;) Polecam serdecznie !

Maciej: Kurs obszerny i szczegółowy, po którym zakres wiedzy zdecydowanie się zwiększa. 

Amadeusz Sz.: Dziekuję

Maciek: Polecam, bardzo obszerne i szczegółowe materiały

P. Mariusz : Uważam kurs za bardzo zrozumiały i dokładny

D. Bartosz: Kurs porusza wiele podstawowych zagadnień z podstaw logistyki. Treści przedstawione w przejrzysty sposób, dzięki czemu nauka jest szybka i przyjemna.

O. Kamil: Kurs jest bardzo ciekawie przygotowany. Kompleksowo przedstawia branżę TSL i panujące w niej reguły. Dzięki testom do wykonania po każdej lekcji zdobyta wiedza jest szybko utrwalana. Możliwość pobrania materiałów pozwala wrócić do danego tematu w  każdej chwili. Uważam, że były to bardzo dobrze zainwestowane pieniądze.

Konrad B.: Szybko, sprawnie, bezproblemowo.

Joanna W.: Dużo wartościowej wiedzy. Wszystko napisane w sposób przejrzysty i czytelny. Z kursu można wynieść ogromną ilość wiedzy, która przyda się w praktyce. Polecam.

Ania: Duzo wiedzy. Oceniam pozytywnie .

Grzegorz: Serdecznie polecam. Dawka przystępnej wiedzy

Wojciech K.: Bardzo dobrze przygotowane treści poszczególnych tematów. Dużo ważnych i przydatnych informacji. Elastyczny czas realizacji. Polecam gorąco.

Agnieszka P.: Profesjonalny kurs na wysokim poziomie. Duża porcja wiedzy podana w przystępny sposób i w logicznie ułożonych modułach tematycznych. Dziękuję

Sz. Krystian: Super, dużo przydatnych informacji!!

Protsenko: Edukacyjny kurs. Co jest bardzo przydatne w przepływie pracy. Materiały i wykłady są idealnie dopasowane. Ekstra przydatny słownik skrótów i lista niezbędnych programów komputerowych. Wykłady są pisane przystępnym i ciekawym językiem. Bez wątpienia przyda się również wykład na temat pierwszej pomocy.

Grzegorz K.: Rzeczowy i bardzo przydatny

Anita: Duża dawka wiedzy. Wszystko złożone w przejrzystą całość.

Filip: Świetny kurs, dużo informacji

Szymon: Kurs ten był bardzo ciekawy, duża ilość materiałów sprawiła, że sama nauka nie była krótka i nudna. Polecam serdecznie.

Iwona: Duża dawka wiedzy. Jestem zadowolona!

IZ: Ogromna dawka wiedzy. Jestem zadowolona ! :)

Wojciech: Bardzo dobra merytoryczna jakość zawartych materiałów. Wiele informacji znajduje się w kursie  potrzebnych w przyszłej pracy spedytora. W materiałach znajdują się grafiki, które ułatwiają przyswojenie wiedzy. 

Paulina: Przydatny

Maciej: Polecam serdecznie, dobre przygotowanie merytoryczne przed zaczęciem pracy w branży.

ANONIM: Kurs bardzo przyzwoity. Polecam

Kamil: Wszystko super! Polecam goraco

Magdalena: Super kurs, masa wiedzy

Magdalena Gol.: Masa wiedzy, swietny kurs, polecam!!

Anna Krzysztofik: W kursie przekazane są rzetelnie najważniejsze wiadomości jakie powinniśmy posiadać chcąc szukać pracy w branży TSL. Mam nadzieję, że ten kurs mi w tym pomoże.

Radoslaw Kursa: Szalenie pomocna porcja wiedzy. Wiem ze pomoze mi w nowej pracy i to bardzo!111111

Mateusz: Serdecznie Polecam dużo niezbędnej wiedzy Pozdrawiam :)

Justyna: super kurs, bardzo dużo przydatnej wiedzy!

Michał: Kurs bardzo dobry i rzeczowy

Przemek: Pierwszy mój kurs on-line jaki miałem. Dużo obszernej wiedzy na temat logistyki. Ciekawa przygoda

Anna : Merytoryczna treść przygotowanych materiałów jest bardzo pomocna. Kurs ukierunkowany na zdobycie nie tylko teoretycznej, ale i praktycznej wiedzy związanej z funkcjonowaniem transportu . serdecznie polecam i dziękuję 

JOANNA : Wiedza zawarta w kursie jest adekwatna do moich oczekiwań.POLECAM.

Ola: Materiały dobrze opracowane, prezentacje przejrzyste, łatwe do przyswojenia. 

Karolina : Jeśli ktoś z was chce poszerzać swoją wiedze i umiejętności a naprawdę nie ma czasu uczęszczać na kursy stacjonarne to serdecznie polecam ten wybór nauki czyli online.Uczysz się wtedy kiedy masz na to czas a materiały zawarte w tym kursie są naprawdę wystarczające i tak opracowane żeby ta wiedza jak najszybciej i dobry sposób została przyswojona.Warto!POLECAM !

Maciej Honkisz: Bardzo ciekawy i bogaty w informację kurs. Polecam 

Piotr: Kurs super! Dużo przydatnych i praktycznych informacji. Polecam!

R.Z.: Bardzo fajny, polecam go wszystkim, którzy pracują i tak jak ja większość spraw załatwiają online lub prze telefon.

Ludwisiak Grażyna: Kurs spełnił moje oczekiwania. Mogłam w wygodnej formie pogłębić i usystematyzować swoją wiedzę. 

Ludwisiak Grażyna: Kurs na Spedytora spełnił moje oczekiwania. Całość kursu była profesjonalnie przygotowana. Materiały dla kursanta opracowane zostały w sposób przemyślany, zawierały dużo cennych i ciekawych zagadnień. Platforma jest prosta i wygodna w obsłudze.

Magdalena Jakubek: Bardzo dobrze przygotowany kurs w przejrzystej formie z logicznym podziałem na części porządkującym wiedzę i stopniowo wprowadzającym w kolejne zagadnienia.

Agnieszka: Świetny kurs, polecam!

BS: Kurs dobry. Dużo wiedzy z zakresu logistyki.

Wojtek: Kurs świetny i rzeczowy

Beata: Kurs profesjonalnie ukazujacy tematyke zwiazana z logistyka. Plusem jest mozliwosc realizowania materalu w dogodnym dla siebie czsie. Polecam!

Mateusz: Naprawdę konkretna dawka wiedzy ! Polecam

Marcin Drabina: Internetowa forma kursu bardzo przyjemna, dzięki takiemu rozwiązaniu można zaoszczędzić sporo czasu. Treść kursu na wysokim poziomi. Ogólnie jest bardzo zadowolony i ocenia kurs pozytywnie.

Piotr Raczkowski: Dziękuję, bardzo dużo solidnej wiedzy.

Artur Dąbek: bardzo ciekawy i przydatny kurs polecam

Michal: Bardzo dobry kurs w dobrej cenie. ciekawa forma prezentacji materialu a co najwazniejsze dostepny w dogodnym dla nas terminie. polecam

Troszczyński Łukasz: Bardzo dobry kurs. Polecam każdemu kto nie posiada zbyt wiele czasu wolnego na dojazdy i kurs stacjonarny.

Łukasz Kaźmierczak: Bardzo dobry kurs. Gorąco polecam Jestem zadowolony w 100 procentach. Duzo zagadnien, swietnie objasniona wiedza łatwa do zrozumienia, Osobiscie moge polecić ten kurs. moja ocena to 10/10.

Cybulski Krzysztof: Kurs przedstawiony w sposób wyrazisty i zrozumiały. 

Andrzej Wierzbicki: Kurs dobry, zapewniający odpowiednią wiedzę w zakresie logistyki

Damian : Kurs godny polecenia. Jego zaletą jest dostępność w każdym momencie, niska cena oraz duża wiedza jaką można wyciągnąć z kursu.  

Aga: Kurs bardzo świetnie zorganizowany, materiały przejrzyste, profesjonalny lektor, bardzo obszerny zakres wiedzy w pigułce. Szczerze polecam wszystkim którzy chcą rozszerzyć bądź usystematyzować swoją wiedzę!

Aleksandra J.: Kurs przybliżył mi tematykę branży TSL. Mógłby bardziej skupiać się na wiedzy spedytora z zakresu czasu pracy kierowcy i przepisów.  Generalnie nie jest źle, polecam :)

Paweł: Wszystko jasno zwiezle i na temat...Serdecznie polecam.

Daniel Wtorek: Kurs niesamowicie czytelny i umożliwiający szybką naukę, nagrania są bardzo pomocne i pozwalają na lepsze przyswajanie treści. Jestem bardzo zadowolony. Daniel Wtorek.

MICHAL: kurs ok 

G. Wiatrowski: Bardzo pozytywnie oceniam kurs 

Karina: Kurs na bardzo dobrym poziomie,bardzo przydatne zagadnienia.Polecam każdemu kto marzy o pracy logistyka lub spedytora.

Przemek: Super! Podstawowa wiedza w przystępnej cenie i w przyzwoitej cenie :-)

Dorota: Bardzo fajny kurs. Dobrze przygotowany, w fajnej formie. Dla mnie jego największą zaletą był dostęp o dowolnej porze- jako mama i osoba pracująca, nie zawsze mogę sobie zaplanować zajęcia- tu korzystałam, kiedy miałam czas. Polecam

Rafał Dawicki: Kurs przystępny w pełni online oceniam 10/10

Aleksandra Kopacka: Witam serdecznie,Kurs jest w bardzo dostępnej i łatwo przyswajalnej formie.Bardzo trafnie dobrany lektor o przyjemnej barwie głosu.Jestem pewna,że wiedza zdobyta na kursie pomoże mi w dalszej realizacji planu rozpoczęcia pracy w resorcie spedycyjnym.

Paweł D: Kurs na wysokim poziomie. Dziękuję za pomoc. 

Staszek: 3/5 jak dla mnie. Brakowało mi trochę zagadnień. 

A. Szydłowski: Polecam nie tylko ten kurs ale i inne na tej platformie.

Zadowolony: Po raz kolejny jestem zadowolona z waszego kursu. Wzorowa współpraca. pozdrawiam i polecam ;) 

Krystian: Brakowało mi kilku rzecz, ale jak na taką metodę szkolenia było OK. Uprawnienia najważniejsze!

Czarek: Polecam. Uprawnienia zgodne z informacją na stronie. 

Darek: Zdecydowanie preferuje szkolenia internetowe ze względu na wygodę. Kurs  był przeprowadzony bardzo merytorycznie. Polecam 

Ariel WXZ: Bardzo dobry kurs, z wieloma ciekawymi zagadnieniami-polecam! 

Spedytor: Świetnie, że nie trzeba weekendowo tego ogarniać. Z braku czasu taka forma jest zdecydowanie lepsza.

Aneta: Można zaufać, ja się nie zawiodłam!

Romi Romek: Całkiem fajny i treściwy kurs.

Diana: mieszane wrażenia, ważne że uprawnienia zdobyte 

Grzegorz Wł.: POLECAM!