Kurs na Spedytora (specjalista ds. transportu i logistyki)

Popularność kursu: 92.6%      Opinie: 161      wróć do kursów

Po ukończeniu kursu uczestnik szkolenia otrzymuje kwalifikacje spedytora wg poniższego wzoru. Uzyskane w ten sposób kwalifikacje są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania oparta na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, który grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy. Zgodnie z klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy spedytor został sklasyfikowany pod numerem: 333105.

Spedytor (specjalista ds. transportu i logistyki) może podjąć zatrudnienie w branży  TSL (Transport-Spedycja-Logistyka). Spedytor odpowiedzialny jest za organizację transportu towarów bądź osób. Do zadań spedytora należy m.in.: pozyskiwanie zleceń na przewóz towaru z wykorzystaniem środków transportu, zawieranie umów, sporządzanie dokumentacji transportowej, ubezpieczanie przesyłki. Dodatkowymi czynnościami wykonywanymi przez spedytorów jest: dowóz, przewóz, załadunek, wyładunek towaru, składowanie przesyłki, pobieranie opłat itp.
Program kursu - pobierz

Czas trwania kursu to 70 godz. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

BS: Kurs dobry. Dużo wiedzy z zakresu logistyki.

Wojtek: Kurs świetny i rzeczowy

Beata: Kurs profesjonalnie ukazujacy tematyke zwiazana z logistyka. Plusem jest mozliwosc realizowania materalu w dogodnym dla siebie czsie. Polecam!

Mateusz: Naprawdę konkretna dawka wiedzy ! Polecam

Marcin Drabina: Internetowa forma kursu bardzo przyjemna, dzięki takiemu rozwiązaniu można zaoszczędzić sporo czasu. Treść kursu na wysokim poziomi. Ogólnie jest bardzo zadowolony i ocenia kurs pozytywnie.

Piotr Raczkowski: Dziękuję, bardzo dużo solidnej wiedzy.

Artur Dąbek: bardzo ciekawy i przydatny kurs polecam

Michal: Bardzo dobry kurs w dobrej cenie. ciekawa forma prezentacji materialu a co najwazniejsze dostepny w dogodnym dla nas terminie. polecam

Troszczyński Łukasz: Bardzo dobry kurs. Polecam każdemu kto nie posiada zbyt wiele czasu wolnego na dojazdy i kurs stacjonarny.

Łukasz Kaźmierczak: Bardzo dobry kurs. Gorąco polecam Jestem zadowolony w 100 procentach. Duzo zagadnien, swietnie objasniona wiedza łatwa do zrozumienia, Osobiscie moge polecić ten kurs. moja ocena to 10/10.

Cybulski Krzysztof: Kurs przedstawiony w sposób wyrazisty i zrozumiały.

Andrzej Wierzbicki: Kurs dobry, zapewniający odpowiednią wiedzę w zakresie logistyki

Damian : Kurs godny polecenia. Jego zaletą jest dostępność w każdym momencie, niska cena oraz duża wiedza jaką można wyciągnąć z kursu.

Aga: Kurs bardzo świetnie zorganizowany, materiały przejrzyste, profesjonalny lektor, bardzo obszerny zakres wiedzy w pigułce. Szczerze polecam wszystkim którzy chcą rozszerzyć bądź usystematyzować swoją wiedzę!

Aleksandra J.: Kurs przybliżył mi tematykę branży TSL. Mógłby bardziej skupiać się na wiedzy spedytora z zakresu czasu pracy kierowcy i przepisów.  Generalnie nie jest źle, polecam :)

Paweł: Wszystko jasno zwiezle i na temat...Serdecznie polecam.

Daniel Wtorek: Kurs niesamowicie czytelny i umożliwiający szybką naukę, nagrania są bardzo pomocne i pozwalają na lepsze przyswajanie treści. Jestem bardzo zadowolony. Daniel Wtorek.

MICHAL: kurs ok

G. Wiatrowski: Bardzo pozytywnie oceniam kurs

Karina: Kurs na bardzo dobrym poziomie,bardzo przydatne zagadnienia.Polecam każdemu kto marzy o pracy logistyka lub spedytora.

Przemek: Super! Podstawowa wiedza w przystępnej cenie i w przyzwoitej cenie :-)

Dorota: Bardzo fajny kurs. Dobrze przygotowany, w fajnej formie. Dla mnie jego największą zaletą był dostęp o dowolnej porze- jako mama i osoba pracująca, nie zawsze mogę sobie zaplanować zajęcia- tu korzystałam, kiedy miałam czas. Polecam

Rafał Dawicki: Kurs przystępny w pełni online oceniam 10/10

Aleksandra Kopacka: Witam serdecznie,Kurs jest w bardzo dostępnej i łatwo przyswajalnej formie.Bardzo trafnie dobrany lektor o przyjemnej barwie głosu.Jestem pewna,że wiedza zdobyta na kursie pomoże mi w dalszej realizacji planu rozpoczęcia pracy w resorcie spedycyjnym.

Paweł D: Kurs na wysokim poziomie. Dziękuję za pomoc.

Staszek: 3/5 jak dla mnie. Brakowało mi trochę zagadnień.

A. Szydłowski: Polecam nie tylko ten kurs ale i inne na tej platformie.

Zadowolony: Po raz kolejny jestem zadowolona z waszego kursu. Wzorowa współpraca. pozdrawiam i polecam ;)

Krystian: Brakowało mi kilku rzecz, ale jak na taką metodę szkolenia było OK. Uprawnienia najważniejsze!

Czarek: Polecam. Uprawnienia zgodne z informacją na stronie.

Darek: Zdecydowanie preferuje szkolenia internetowe ze względu na wygodę. Kurs  był przeprowadzony bardzo merytorycznie. Polecam

Ariel WXZ: Bardzo dobry kurs, z wieloma ciekawymi zagadnieniami-polecam!

Spedytor: Świetnie, że nie trzeba weekendowo tego ogarniać. Z braku czasu taka forma jest zdecydowanie lepsza.

Aneta: Można zaufać, ja się nie zawiodłam!

Romi Romek: Całkiem fajny i treściwy kurs.

Diana: mieszane wrażenia, ważne że uprawnienia zdobyte

Grzegorz Wł.: POLECAM!