obrazek

Kurs Telemarketera

   Cena: 599 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 599.00 PLN
Popularność kursu: 91.8%      Opinie: 265      wróć do kursów

Kurs Telemarketera oraz materiały dydaktyczne są prowadzone m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum  Doskonalenia  Zawodowego  posiada  uprawnienia  do  wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Telemarketera absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Uzyskane w ten sposób wiedza, umiejętności i kwalifikacje zawodowe są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania opartej na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, które grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy. Zgodnie z klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy telemarketer został sklasyfikowany pod numerem: 524404.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Telemarketer może podjąć zatrudnienie m.in. w branży: marketingu, reklamie public relations, komunikacji, obsłudze klienta/Call Center, sprzedaży oraz w funduszach emerytalnych, bankach, towarzystwach ubezpieczeniowych, firmach farmaceutycznych, wydawnictwach itp.

Telemarketer to obecnie jeden z najbardziej pożądanych zawodów na rynku pracy, jednak bardzo często zdarza się, że na jedno stanowisko pracy jest co najmniej kilku chętnych. Telemarketer odpowiada bowiem za przychód firmy. W związku z czym dodatkowe kwalifikacje specjalistyczne (kurs telemarketera) uzyskane przez naszych kursantów będą pozytywnie wpływały na zatrudnienie ich przez pracodawców.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 80 godzin. Kurs kończy pracą zaliczeniową oraz testem weryfikującym wiedzę z całego kursu.

3) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez najwyższej klasy specjalistów branży telemarketingu. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania z zakresu telemarketingu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21 mail: kontakt@cdz.edu.pl.

4) Czy platforma e-learningowa jest niezawodna w działaniu?

Tak. Platforma została zainstalowana w jednym z najnowocześniejszych na świecie centrów danych, które gwarantuje dostępność usługi przez około 99.9% czasu w skali roku. O wszelkich planowanych przerwach w dostępności usługi, kursanci będą informowani z wyprzedzeniem.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Jaka przeglądarka najlepiej współpracuje z platformą e-learningową?

Do prawidłowej funkcjonalności platformy wymagana jest jedna z najnowszych wersji przeglądarek: Google Chrome, Internet Explorer lub Mozilla.

7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.


Malwina Wawrowska: Bardzo cenne informacje.

MAGDA: Doskonałe szkolenie ;) Odpowiednia kadra, wszystko zgodne z opisem. Polecam! :)

Wiola: Szkolenie daje możliwość uprawnień obsługi kasy fiskalnej. Same pozytywne wrażenia po odbytym szkoleniu.

ARTUR: Z całego przebiegu jestem zadowolony. Szkolenie było ciekawe na tyle,ze od jutra zaczynam pracę.

Mateusz: CDZ nigdy nie zawodzi w swoim fachu. Pozdrawiam i dziękuje za miłą obsługę. 

Telemarketer: Jestem pod wrażeniem. Bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Polecam 

Bartosz: Polecam szkolenie!!!

Julek: Nic specjalnego, dużo wiedzy ogólnej.. kurs jak kurs.  3/5

MARCIN: Przyjazny i wygodny kurs.

Jacek T.: Bardzo przyjemny kurs. 

Mirosław: Świetny kurs przygotowujący sprzedawców. Zleciłem hurtowo przeszkolić całą grupę pracowników zwłaszcza nowych. Poszło sprawnie,szybko i terminowo. Dziś wszyscy pracują mądrzejsi o nową wiedzę. Polecam wszystkim prowadzącym sklepy,markety itd.

Olek: Renoma Centrum Doskonalenia Zawodowego jest znana w moim środowisko pracowniczym. Zdecydowanie każdy polecił mi właśnie kurs telemarketera na tej platformie. Prócz tego ,że kurs jest bogaty w wiedzę to i ludzie CDZ są świetnymi rozmówcami. Polecam gorąco!!!

Adaś: Rewelacyjny kurs! Szybko i sprawnie! Polecam w 100 %! 

Konrad: Obsługa portalu zawsze pod telefonem i profesjonalnie przygotowana, wszystko w jak najlepszym porządku. Kurs natomiast na duży plus - kompetentna kadra.

Błażej: Rzetelnie, fachowo, czytelnie. 10 na 10

Klaudia: Podziękowania dla Centrum Doskonalenia Zawodowego za extra szkolenie :) Polecam zainteresowanym.

Paweł P.: Znakomite materiały dydaktyczne. Telemarketing dziś jest dla mnie przyszłością.Szczerze polecam!!! 

Karol:  Super kurs. Jasno i treściwie opisane zagadnienia oraz bardzo fachowo opracowane materiały. 

Lena Kowalewska: Szkolenia CDZ to najwyższa półka. Wszystko zapięte  "na ostatni guzik". Podejście do klienta wzorowe. Podnosić kwalifikacje z tą instytucją to czysta przyjemność.

Rafał: Szkolenie oceniam bardzo wysoko.Zakres materiałów i forma prowadzenia wykładów jak najbardziej do przyjęcia. Rozwój gwarantowany.

Maks:  5/5. Wielu osobom już Was poleciłem i będę polecał. Super sprawa! 

Jowita: Kurs się świetnie sprawdził wśród pracowników mojej firmy.Na pewno niebawem skorzystam z innego Waszego kursu. Pozdrawiam :)

Kornel M.:  Dla tych co są niezdecydowani mogę powiedzieć jedno - warto. Sprawdzone ;) 

Maja Kłos: Dziękuje za owocną współprace i życzę powodzenia pozostałym kursantom. 

Alan: Bardzo profesjonalny kurs, bardzo dobrze i fachowo przygotowane materiały dydaktyczne.Szczerze polecam 

Lukasz: W porządku szkolenie.Jest wszystko to czego oczekiwałem. Fajnie można wdrożyć się w prace telemarketera z pomocą tego kursu. Przekaz wiedzy- ogromny. Polecam

Hania Nowak: Kurs nienaganny. Myślę, że kilka rzeczy można było zrobić lepiej, ale i tak spoko. Pozdrawiam zainteresowanych

Tomek: Decydując się na CDZ wiedziałem,że trafiam w dobre ręce. Znajomi polecali właśnie ten kurs, a nic tak nie daje zaufania jak rekomendacje. Pozdrawiam!

ala 92: Godny polecenia kurs!!! Warto  :)

Hubert: Szkolenie wartościowe, ciekawie skonstruowane, czytelne i przejrzyste. Myślę,że wrócę tutaj jeszcze po inne. poleciłem już swoim znajomym, którzy takze chcą się rozwijac w telemarketingu. Pozdrawiam

Michasia: To już mój drugi kurs u was. Kolejna pozytywna ocena- 5/5. Polecam zainteresowanym;)

DOROTA: Kurs dopasowany idealnie do moich potrzeb. Baterie podładowane.Polecam

Bartek Kamiński: Jak dla mnie szkolenie dość dobre, całkiem ciekawe i w przystępnej cenie. Moja ocena 4/5

Renata: Polecam! Nie jest to skomplikowany kurs. W razie czego konsultanci dobrze pomogą. Warto!

Aleks: Bardzo dobry kurs. 100% zadowolenia.

Mikołaj: Jeszcze tak szybko i łatwo nie zrobiłem żadnego szkolenia. Jestem pod wrażeniem. Polecam gorąco!!!

Wojtas: Znakomite materialy dydaktyczne  i bardzo przejrzyscie  wyjasnione. Jestem mega zadowolony pozdrawiam 

Paweł: Dziekuje za przyjemną współpracę. Myślę, że warto inwestować w tego typu kursy, bo rynek obecnie jest bardzo wymagający. Pozdrawiam 

Grzegorz: Profesjonalnie, zgodnie z opisem. Kwalifikacje podniesione. wzorowa współpraca

KrzySiek Kapusta: Polecam Centrum Doskonalenia Zawodowego. Kopalnia wiedzy!!!

MARCEL : Świetna robota. Bardzo wyczerpujący kurs pod każdym względem. Polecam! 

Sebastian S.: To już mój 3 kurs z telemarketingu. Zdecydowanie ten najlepiej mi podszedł.Duży plus dla CDZ.

Fabian: Bardzo skuteczny kurs. Przekaz wiadomości i ich jakość jest fenomenalna. Jestem zadowolony z tej współpracy. Pozdrawiam i polecam