obrazek

Autyzm - diagnoza i pomoc terapeutyczna. Problemy funkcjonowania i rozwoju dziecka autystycznego.

 Cena tego kursu to tylko: 999.00 PLN
Popularność kursu: 100%      Opinie: 180      wróć do kursów

Po ukończonym szkoleniu uczestnik otrzymuje wiedzę, umiejętności oraz kwalifikacje z zakresu diagnozy i pomocy terapeutycznej dzieci z zaburzeniami autyzmu. 

Absolwent otrzymuje zaświadczenie o ukończonym szkoleniu wg poniższego wzoru. 

Głównym celem kursu jest przygotowanie uczestników do efektywnego rozwijania umiejętności skutecznej komunikacji dziecka, zapoznanie ich z działaniami zespołu diagnozującego oraz wyposażenie w wiedzę niezbędną do prawidłowego wdrożenia postępowania terapeutycznego.

Szkolenie skierowane jest do,terapeutów, psychologów, nauczycieli i wychowawców oraz studentów (kierunków: psychologia, pedagogika) pracujących z dziećmi autystycznymi.

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawany dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 80 godz. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenie ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania z zakresu telemarketingu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: 22 116 86 66, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie, które posiada zainstalowany moduł Flash Player w przeglądarce (kliknij aby zainstalować). Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3 oraz posiadać rozdzielczość ekranu w poziomie nie mniejszą niż 1100 pixeli.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.

7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego umożliwia rozłożenia całej opłaty na 3 raty (50%/25%/25%). Przykład - cena kursu wynosi 400 zł, pierwsza wpłata wynosi 200 zł, druga wpłata 100 zł, trzecia wpłata 100 zł. Taka forma nie wiąże się z dodatkowymi opłatami, ponieważ możliwości rozłożenia na raty udziela Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących. Drugą i trzecią ratę kursant może wpłacić w dowolnym dla siebie czasie.


Arkadiusz T.: Platforma pozwala kursantowi decydować o czasie realizacji nauki przez całą dobę, niczego odgórnie nie narzucając. W moim odczuciu kurs został przygotowany pod wygodę i zadowolenie osoby uczącej się. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy

Helena: Bardzo fajny kurs. Można robić go w swoim tempie co jest bardzo dużą zaletą. Bardzo pomocne materiały napisane w zrozumiały sposób. Myślę, że jeszcze skorzystam. Polecam wszystkim. 

Małgorzata :  Osobiście jestem bardzo zadowolona i z pewnością polecę placówkę

Basia T.: Jestem niezwykle zadowolona. Serdecznie polecam.

Magdalena U.: Jako osoba pracująca w instytucji prywatnej, dzięki zrealizowaniu nauki, zdobyciu niezbędnej wiedzy oraz uzyskaniu certyfikowanych uprawnień, dostałam szansę na rozwój i awans

Marek M.: Polecam ten kurs. Na prawdę wart jest uwagi.

Karolina: Długo poszukiwałam sprawdzonego, zaufanego miejsca, w którym chciałabym podnieść swoją wiedzę i kwalifikację. Siostra poleciła mi placówkę edukacyjną nad którą pieczę sprawuje Ministerstwo, przez co jest to placówka wiarygodna, której spokojnie mogłam powierzyć środki na osobisty rozwój. Jestem bardzo zadowolona. Polecam;)

Dominik K.: Bez żadnych wątpliwości polecę innym naukę w formie e-learningu w tej placówce edukacyjnej. Dobrze, merytorycznie przygotowane materiały dydaktyczne, indywidualne, pomocne podejście do kursanta, który w każdej sprawie może liczyć na obsługę portalu, komplet zaświadczeń w tym zaświadczenie na druku Ministra Edukacji Narodowej, 

Aleksandra T.: Jestem bardzo zadowolona z kursu. Poszerzył on moją wiedzę na temat dzieci z zaburzeniami. Polecam, kurs warty uwagi.