Autyzm - diagnoza i pomoc terapeutyczna. Problemy funkcjonowania i rozwoju dziecka autystycznego.

Popularność kursu: 100%      Opinie: 180      wróć do kursów

Po ukończonym szkoleniu uczestnik otrzymuje wiedzę, umiejętności oraz kwalifikacje z zakresu diagnozy i pomocy terapeutycznej dzieci z zaburzeniami autyzmu.

Absolwent otrzymuje zaświadczenie o ukończonym szkoleniu wg poniższego wzoru.

Głównym celem kursu jest przygotowanie uczestników do efektywnego rozwijania umiejętności skutecznej komunikacji dziecka, zapoznanie ich z działaniami zespołu diagnozującego oraz wyposażenie w wiedzę niezbędną do prawidłowego wdrożenia postępowania terapeutycznego.

Szkolenie skierowane jest do,terapeutów, psychologów, nauczycieli i wychowawców oraz studentów (kierunków: psychologia, pedagogika) pracujących z dziećmi autystycznymi.

Czas trwania kursu to 80 godz. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

Arkadiusz T.: Platforma pozwala kursantowi decydować o czasie realizacji nauki przez całą dobę, niczego odgórnie nie narzucając. W moim odczuciu kurs został przygotowany pod wygodę i zadowolenie osoby uczącej się. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy

Helena: Bardzo fajny kurs. Można robić go w swoim tempie co jest bardzo dużą zaletą. Bardzo pomocne materiały napisane w zrozumiały sposób. Myślę, że jeszcze skorzystam. Polecam wszystkim.

Małgorzata :  Osobiście jestem bardzo zadowolona i z pewnością polecę placówkę

Basia T.: Jestem niezwykle zadowolona. Serdecznie polecam.

Magdalena U.: Jako osoba pracująca w instytucji prywatnej, dzięki zrealizowaniu nauki, zdobyciu niezbędnej wiedzy oraz uzyskaniu certyfikowanych uprawnień, dostałam szansę na rozwój i awans

Marek M.: Polecam ten kurs. Na prawdę wart jest uwagi.

Karolina: Długo poszukiwałam sprawdzonego, zaufanego miejsca, w którym chciałabym podnieść swoją wiedzę i kwalifikację. Siostra poleciła mi placówkę edukacyjną nad którą pieczę sprawuje Ministerstwo, przez co jest to placówka wiarygodna, której spokojnie mogłam powierzyć środki na osobisty rozwój. Jestem bardzo zadowolona. Polecam;)

Dominik K.: Bez żadnych wątpliwości polecę innym naukę w formie e-learningu w tej placówce edukacyjnej. Dobrze, merytorycznie przygotowane materiały dydaktyczne, indywidualne, pomocne podejście do kursanta, który w każdej sprawie może liczyć na obsługę portalu, komplet zaświadczeń w tym zaświadczenie na druku Ministra Edukacji Narodowej,

Aleksandra T.: Jestem bardzo zadowolona z kursu. Poszerzył on moją wiedzę na temat dzieci z zaburzeniami. Polecam, kurs warty uwagi.