obrazek

Autyzm - diagnoza i pomoc terapeutyczna. Problemy funkcjonowania i rozwoju dziecka autystycznego

   Cena: 999 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 999.00 PLN
Popularność kursu: 100%      Opinie: 194      wróć do kursów

Kurs Autyzm - diagnoza i pomoc terapeutyczna. Problemy funkcjonowania i rozwoju dziecka autystycznego oraz materiały dydaktyczne są prowadzone m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum  Doskonalenia  Zawodowego  posiada  uprawnienia  do  wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Autyzm - diagnoza i pomoc terapeutyczna. Problemy funkcjonowania i rozwoju dziecka autystycznego absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Po ukończonym szkoleniu uczestnik otrzymuje wiedzę, umiejętności oraz kwalifikacje z zakresu diagnozy i pomocy terapeutycznej dzieci z zaburzeniami autyzmu  Głównym celem kursu jest przygotowanie uczestników do efektywnego rozwijania umiejętności skutecznej komunikacji dziecka, zapoznanie ich z działaniami zespołu diagnozującego oraz wyposażenie w wiedzę niezbędną do prawidłowego wdrożenia postępowania terapeutycznego. Szkolenie skierowane jest do terapeutów, psychologów, nauczycieli i wychowawców oraz studentów (kierunków: psychologia, pedagogika) pracujących z dziećmi autystycznymi.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 80 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.


mgr Magdalena Fijałkowska: Witam.Kurs bardzo ciekawy. Jako nauczyciel z 30-letnim stażem pracy (w tym 18 lat z dziećmi niepełnosprawnymi) daje mi nowe spojrzenie na pracę z dziećmi autystycznymi. Zasady pracy z dzieckiem autystycznym, metody czy programy terapeutyczne bardzo pomogą mi w dalszej pracy z dziećmi.

Kateryna: Bardzo dobry kurs

Beata : Kurs spełnił moje oczekiwania w 100%. Polecam!!

Przemysław: Nie spodziewałam się tak rzetelnie przygotowanego materiału, nauczyłem sie o wiele więcej niż przypuszczałem, 

Sylwester: Szukałem bardzo długo czegoś takiego. bardzo dobry pomysł zrobienia takich kursów online. Szybko, tanio i przyjemnie! 

Karola:  Trafna, przemyślana oraz zaufana platforma, dająca dużą możliwość rozwoju. Polecam

Patryk K.: Kurs spełnił moje oczekiwania w 100%. Polecam!!

Ola : Materiały dydaktyczne przygotowane pod wymagania każdego kursanta w sposób prosty, całkowicie zrozumiały. Wszystko przedstawione jasno i przejrzyście.

Zuzanna: Mimo, iż był to kurs on-line, po jego realizacji uważam, że jest to zdecydowanie przystępniejsza forma nauki i zdobywania kwalifikacji, niż zajęcia stacjonarne. Testy cząstkowe oraz test generalny weryfikują zdobytą wiedzę. Polecam!

Robert: Kurs dostarczył mi porządną wiedzę merytoryczną. Dzięki dokumentom potwierdzającym moje kwalifikacje, dostałem szansę pracy w tym zakresie

Barbara :  Bardzo pouczające materiały szkoleniowe. Treści przekazane do nauki są na wystarczającym poziomie, by po odbyciu kursu podjąć pracę w zawodzie 

Anna: Kurs przygotowany w ciekawy sposób. Istotną dla mnie kwestią było zapewnienie kursantowi komfortu czasowego realizacji kursu (możliwość wyboru czasu nauki) oraz dobra weryfikacja zaliczenia zamieszczonych do każdej lekcji testów końcowych oraz testu generalnego, które miały na celu weryfikację posiadanej wiedzy, umożliwiające zdobycie kwalifikacji. Polecam!

Michalina: Bardzo ciekawie opisane materiały na każdy temat. Mogłam w wolnym czasie poczytac bez pośpiechu, ze zrozumieniem każdy temat.Kurs online jest  najlepszy, lepszy niż dojazd na weekendy na studia niestacjonarne. 

Jadwiga: Dzięki kursowi zdobyłam wiele cennych i niezbędnych informacji do podjęcia nowego zatrudnienia. Kurs bardzo czytelny i porządnie opracowany 

Arkadiusz T.: Platforma pozwala kursantowi decydować o czasie realizacji nauki przez całą dobę, niczego odgórnie nie narzucając. W moim odczuciu kurs został przygotowany pod wygodę i zadowolenie osoby uczącej się. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy

Helena: Bardzo fajny kurs. Można robić go w swoim tempie co jest bardzo dużą zaletą. Bardzo pomocne materiały napisane w zrozumiały sposób. Myślę, że jeszcze skorzystam. Polecam wszystkim. 

Małgorzata :  Osobiście jestem bardzo zadowolona i z pewnością polecę placówkę

Basia T.: Jestem niezwykle zadowolona. Serdecznie polecam.

Magdalena U.: Jako osoba pracująca w instytucji prywatnej, dzięki zrealizowaniu nauki, zdobyciu niezbędnej wiedzy oraz uzyskaniu certyfikowanych uprawnień, dostałam szansę na rozwój i awans

Marek M.: Polecam ten kurs. Na prawdę wart jest uwagi.

Karolina: Długo poszukiwałam sprawdzonego, zaufanego miejsca, w którym chciałabym podnieść swoją wiedzę i kwalifikację. Siostra poleciła mi placówkę edukacyjną nad którą pieczę sprawuje Ministerstwo, przez co jest to placówka wiarygodna, której spokojnie mogłam powierzyć środki na osobisty rozwój. Jestem bardzo zadowolona. Polecam;)

Dominik K.: Bez żadnych wątpliwości polecę innym naukę w formie e-learningu w tej placówce edukacyjnej. Dobrze, merytorycznie przygotowane materiały dydaktyczne, indywidualne, pomocne podejście do kursanta, który w każdej sprawie może liczyć na obsługę portalu, komplet zaświadczeń w tym zaświadczenie na druku Ministra Edukacji Narodowej, 

Aleksandra T.: Jestem bardzo zadowolona z kursu. Poszerzył on moją wiedzę na temat dzieci z zaburzeniami. Polecam, kurs warty uwagi.