obrazek

Kurs MS PowerPoint poziom podstawowy

 Cena: 1149.00 PLN
Popularność kursu: 98.8%      Opinie: 269      wróć do kursów

Kurs umożliwia uczestnikowi nabycie wiedzy oraz umiejętności związanych z podstawową obsługą programu MS. Powerpoint. Szkolenie przewiduje zagadnienia związane z formatowaniem tekstów, projektowaniem prezentacji od podstaw oraz wykorzystaniem gotowych wzorów. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących nabyć umiejętność przygotowania prezentacji oraz sprawnego poruszania się w środowisku programu.

Absolwent kursu otrzymuje zaświadczenie na wzorze MEN oraz certyfikat ukończenia kursu zgodny z poniższym wzorem.

 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 80 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.


Michał: Bardzo dobry kurs, polecam. 

Michał: Bardzo dobry kurs, jestem zadowolony, polecam. 

Sergii Gromniuk: Jestem zadowolony z wiedzy, którą zobyłem.

Sergii Gromniuk: Bardzo interesujący kurs.

Klara Zawiła: Kurs super, obsługa bardzo sprawnie odpowiada na wszelkie kwestie. Dokumentacja zgodna z opisem, polecam serdecznie :)

Kazimierz A.: Wszystko przebiega bardzo sprawnie, kurs zacząłem rozwiązywać tego samego dnia kiedy się na niego zapisałem. Wiedza zawarta w materiałach skutecznie przygotowuje do pracy w programie.

Kamil : Przemawia do mnie sama forma nauki, chętnie spróbuje realizacji inncyh państwa kursów.

Ania: Materiały zwięzłe i treściwe. Poznałam kilka nowych funkcji programu, które ułatwiają efektywną pracę. Myślę, że zarówno laik jak i ktoś znający systemy office powinien znaleźć w kursie coś dla siebie.

Stanisław: Dostałem szkolenie w prezencie od córki, jest zrobione w bardzo ciekawy sposób. Materiały można sobie wydrukować i korzystać z nich w trakcie nauki programu. Polecam gorąco!

Sebastian Maliczuk: Serdecznie polecam, wiedzę zawarta w szkoleniu pozwoliła mi nauczyć się pracy z programem od 0. 

Katarzyna: Polecam! Dużo wyczerpujących informacji na temat tworzenia prezentacji, które na pewno wykorzystam w przyszłości. Tworzenie prezentacji to teraz dla mnie czysta przyjemność.

Zofia Krawecka: Kurs przejrzysty i przyjemny, myślę, że nie sprawi nikomu problemu. Uczy na prawdę od podstaw!

Patrycja Sowiak: Kurs wiele mnie nauczył i był bardzo pomocny. Mam nadzieję, że zdobyte umiejętności będę wykorzystywać w moim życiu zawodowym.

Natalia Kołodziej: Kurs pozytywny