obrazek

Kurs Zoopsychologa

   Cena: 1499 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 1499.00 PLN
Popularność kursu: 94.8%      Opinie: 295      wróć do kursów

Kurs Zoopsycholog online oraz materiały dydaktyczne są prowadzone m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum  Doskonalenia  Zawodowego  posiada uprawnienia do  wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Zoopsychologa absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Uzyskane w ten sposób wiedza, umiejętności i kwalifikacje zawodowe są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania opartej na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, które grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy. Zgodnie z klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy zoopsycholog został sklasyfikowany pod numerem: 516407.

Zoopsycholog jest doradcą, który pomaga właścicielowi zwierzęcia tworzyć satysfakcjonującą dla obu stron relację, pomiędzy nim a zwierzęciem, oraz usunąć lub zredukować niepożądane, niepokojące zachowania zwierzęcia, na które skarży się właściciel.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

PROGRAM KURSU - pobierz 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy  zaświadczenie ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 80 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy  zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE. 

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.

7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

Małgorzata K.: Kurs bardzo ciekawy, doskonale przygotowany. Umożliwia osobom zapracowanym naukę w domu w dowolnym czasie. Bardzo polecam.

Karolina K.: Polecam, super kurs, ogrom wiedzyjestem mega zadowolona :)

Monika B.: Materiał zawarty w kursie bardzo ciekawy i merytoryczny. Dostarczył mi najcenniejszych informacji dotyczących relacji i psychologii u człowieka / psa. Jest to jedyny, w tej formie, kurs poruszający procesy i naukę o człowieku. To jest bardzo cenne i istotne, ponieważ to właśnie z człowiekiem pracuje zoopsycholog, i to człowieka należy kształtować a kolejno np. psa. Generalizując: ludzie skupiają uwagę na problemie psa, zupełnie pomijając podstawę problemu jaką w dużym procencie jest człowiek. 

kister: Kurs rzetenie przygotowany

KISTER: KURS DOBRZE PRZYGOTOWANY, JASNY, KLAROWNY

Joanna: Bardzo dużo się nauczyłam, serdecznie wszystkim polecam.

Paulina M.: Polecam kurs, przejrzysty prosty w obsłudze.

Karolina M.: Bardzo fajnie ułożony kurs, naprawdę można się dużo dowiedzieć.

Gosia: Kurs ciekawy, zagadnienia psychologiczne przydatne w pracy ze zwierzętami. W końcu mam uporządkowane co mam robić , do tej pory bywało chaotycznie , teraz będę bardziej skuteczna.

Paulina : Bardzo przydatna wiedza. Fajnie zrobiony kurs - można szybko przyswoić wiedzę.

Paulina M: Super!

Anna: kurs ciekawy wiele przydatnych informacji ktore przydadza sie przy pracy ze zwierzetami.polecam

Natalia: Treści przekazywane w kursie bardzo dokładnie przygotowane, pisane zrozumiałym językiem i wyczerpujące tematy, które poruszają. Bardzo rozbudowany kurs.

Angelika J.: Kurs był bardzo rzeczowy, ciekawy. Przedstawia dość trudną tematykę ale w przystępny sposób, co mnie zaskoczyło. Jestem zadowolona z uczestnictwa

A.Ziółkowska: Obszernie opracowany materiał, bogaty tematycznie kurs - polecam!

Jakub: Ciekawy kurs. Intuicyjna i przejrzysta platforma. Przydatne materiały. Polecam.

A.Z.: Rzetelny, dobrze przygotowany kurs, w 100% spełniający oczekiwania. Polecam! 

Sara Brzezińska: Jestem zadowolona z zakupionego kursu, materiały teoretyczne wyczerpujące. Wiedza, którą uzyskałam świetnie nadaj się do dalszego rozwoju - inne kursy i szkolenia organizowane stacjonarnie w Polsce :) 

Renia : Jestem bardzo zadowolona, że mogłam uczęszczać na ten kurs. Materiały są napisane w sposób zrozumiały. Fajnie, że można samemu dopasowywać sobie czas na zaliczenie poszczególnych zadań. Polecam.

Maria: Kurs oceniam bardzo pozytywnie. Jest skonstruowany w bardzo przejrzysty i profesjonalny  sposób. Forma on-line umożliwia zdobycie uprawnień osobom które nie mogą uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych. Taka forma jest również bardziej efektywna, na kursie stacjonarnym uczestnicy często nie wykorzystują danego czasu efektywnie, rozmawiają w trakcie, rozpraszają się. Bardzo się cieszę że wybrałam ten kurs ! 

Maks : Nie ma zbyt wiele opcji na rynku, ta jest świetna i niezwykle przystępna. Warto skorzystać! 

Maciej M.: Ekstra rozwiązanie z tym kursem online. Pozdrawiam i dziękuję

Karim : Jestem pozytywnie zaskoczony tak profesjonalnie zrobionym kursem za tak niską cenę.

Dorota : Idealny początek rozkręcenia własnych zajęć w Gdańsku. Teraz można działać :) 

Magda: W końcu mogę zarabiać na czymś co lubię, dzięki za rady telefoniczne. Pozdrawiam i życzę sukcesów 

Dominika: Kurs szybki, tani i opłacalny, pozdrawiam!! 

Kasia: Nie żałuje pieniędzy, na pewno w przyszłości zwróci mi się z nadwyżką.

Wiktor: Słyszałem o tym kursie jakiś czas temu i nie zawiodłem się. Wszystko ok, profesjonalnie. 

Leon : Bardzo duża wygoda robienia kursu przez internet. Wszystkie zagadnienia jasno opisane. Polecam.

K.K :  Kurs spełnił moje oczekiwania w 100 %

Anna L.: Kurs w 100 % oceniam pozytywnie. Umożliwia zaoszczędzić pieniądze i czas w porównaniu do tradycyjnych kursów.

Michalina : Materiały i forma kursu w pełni profesjonalne. Bardzo przyjazna platforma internetowa. Polecam 

Hanna : Kurs bardzo ułatwiający życie.Polecam.

Patrycja : jestem zadowolona z ukończenia kursu,ponieważ informacje do dalszych etapów testów zaliczeniowych były szczegółowe i konkretnie sprecyzowane i wyniosłam dużo wiedzy w każdej dziedzinie.

Bianka :  Kurs bardzo dobry, solidnie przygotowany i zorganizowany. Do tego bez wychodzenia z domu (szczególnie przy tak okropnej pogodzie) można się rozwijać i pogłębiać swoje kwalifikacje. Jestem zachwycona i na pewno jeszcze skorzystam. Pozdrawiam

Monika P.: Krótko, zwięźle i na temat- tak jak powinno być.

Marta: Bardzo dobra oferta dla osób niemogących uczestniczyć w kursie stacjonarnym. Czytelny materiał, dobrze przygotowany. Super, że jest możliwość skorzystania z płatności na raty. Ogólnie polecam. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz.

Beatka : Rzetelnie przygotowany kurs, warto!

Sebastian : Mogę z czystym sercem zaopiniować pozytywnie ten kurs, dużo się nauczyłem.