obrazek

Kurs Zawodowy Muzykoterapeuty

 Cena tego kursu to tylko: 1290.00 PLN
Popularność kursu: 93.8%      Opinie: 248      wróć do kursów

Po ukończeniu kursu uczestnik szkolenia otrzymuje wiedzę, umiejętności oraz kwalifikacje Muzykoterapeuty wg poniższego wzoru. Uzyskane w ten sposób kwalifikacje są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej, Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania oparta na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, które grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy. Zgodnie z klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy muzykoterapeuta został sklasyfikowany pod numerem: 323008.

Absolwent po ukończeniu kursu otrzymuje zaświadczenie w języku polskim.

Muzykoterapeuta stosuje muzykę oraz jej terapeutyczne walory w promocji zdrowia, profilaktyce, terapii medycznej, psychologicznej, pedagogicznej, rehabilitacji, rekreacji i edukacji w sposób planowy i systematyczny na terenie placówek służby zdrowia, pomocy społecznej i resocjalizacji, szkolnictwa ogólnego, specjalnego, muzycznego, placówek rekreacyjnych, sportowych, zakładów karnych; wspiera rozwój pacjenta/klienta; koryguje, kompensuje jego zaburzenia, rozwija kreatywność, poprawia jakość szeroko rozumianego zdrowia i podwyższania jakości życia.

Po ukończeniu kursu absolwent może: podjąć zatrudnienie w ośrodkach specjalistycznych, klinikach, szpitalach, placówkach kulturalnych, szkołach, placówkach edukacyjnych zarówno w sposób indywidualny jak i grupowy. Muzykoterapeuta z odpowiednią wiedzą, umiejętnościami oraz kwalifikacjami może również otworzyć własną działalność gospodarczą.

PROGRAM KURSU - pobierz

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy  zaświadczenie ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 80 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy  zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE. 

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: 22 116 86 66, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie, które posiada zainstalowany moduł Flash Player w przeglądarce (kliknij aby zainstalować). Urządzenie powinno poprawnie odtwarzać dźwięk w formacie MP3 oraz posiadać rozdzielczość ekranu w poziomie nie mniejszą niż 1100 pixeli.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.

7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.


Agnieszka P.: Kurs merytorycznie bardzo  fajny. Zdecydowanie polecam, natomiast 80 h to przesada. Z zagadnień można skorzystać, szeroko opisane konkretne zagadnienia. Generalnie bardzo dużo się nauczyłam co teraz skrupulatnie wykorzystam w pracy zawodowej.

Wojciech : Rewelacja!

Wojciech : Kurs bardzo dobry, platforma bardzo przyjazna w obsłudze. Jestem bardzo zadowolony!

Mateusz: Dobra baza dla osób zaczynających przygodę z muzykoterapią.

Kinga: Dużo przydatnej wiedzy, przekazanej w prosty i łatwy sposób.

Michał : Jak dla mnie bomba! Szybko i skutecznie. Czego chcieć więcej? Pooozdrawiam ;>

Olaf : Zaufałem, warto było!

Hanna:  Dodatkowa wiedza , odświeżenie dotychczasowej wiedzy , dodatkowo nowe kwalifikacje , dobry kontakt z biurem, wiec polecam ! 

Radek : W porównaniu do kursów stacjonarnych bardzo tani. Polecam przyszłym Muzykoterapeutom 

Monia: Ambitnie trzeba podejść do tematu, ale warto w siebie inwestować.

Tomek J. : Porównałem wszystkie oferty i Wasza była zdecydowanie najkorzystniejsza. Moje wrażenia są bardzo pozytywne.

Marek : Zawsze chciałem ukonczyć ten kurs, system ratalny to świetna sprawa, polecam innym, można sobie fajnie ten koszt rozbić!

Dorota : Kurs bardzo dobry. Zwięzły i treściwy. Dobrze dobrany materiał.

Beata : Kurs mi się bardzo podobał, wszystko było prowadzone w należytym porządku, wiedzę przyswajało się płynnie.

Paula R.: Polecam. Materiały dydaktyczne czytelne, skupiające się na konkretnych zagadnieniach. Jestem zadowolona. W przyszłości chętnie zapisałabym się na kolejny kurs

Anna : Jestem bardzo zadowolona z kursu. Zamieszczone materiały dają sporą dawkę wiedzy, a przedstawione są w bardzo przystępnej formie. Polecam serdecznie wszystkim chcącym rozwijać swoje kwalifikacje, a niekoniecznie mającym czas na kurs w formie standardowej.

Ula : Forma kursu bardzo korzystna dla osób dysponujących małą ilością czasu. polecam.

Tomasz W.: Bardzo dużo informacji praktycznych, wartościowe materiały szkoleniowe, łatwe w opanowaniu, dobrze przygotowane. Kurs bardzo ciekawy.

Paweł U.: kurs przygotowany w sposób kompetentny, wart swojej ceny. Dla mnie bardzo przyjemna forma uzyskiwania kwalifikacji. POLECAM. 

Dawid : Kurs na najwyższym poziomie, cała wiedza w jednym miejscu !

Maria : Bardzo duża ilość ciekawie opracowanego materiału. Super sprawdziany dzięki temu można przyswoić dużą ilość wiedzy . Gorąco polecam dla osób które pracuja 6 dni w tygodniu i brakuje im czasu. 

Adam: Wygada przebycia kursu on-line, materiały zwięzłe, treściwe, kształcące, łatwo przyswajalne; oceniam kurs bardzo pozytywnie. 

Kasia : Bardzo fajny w obsłudze kurs, polecam. 

Bartosz B.: Jestem zadowolony z odbytego kursu, w którym szeroko została przedstawiona wiedza zarówno w materiałach edukacyjnych jak i z proponowanej literatury z zakresu muzykoterapii.

kursant: Dobrze dobrany materiał.

Paweł K.: Jestem bardzo zadowolony z kursu.

Piotr Jurkiewicz: Jestem bardzo zadowolony z kursu ciekawe zagadnienia oraz opisy merytoryczne. Dużo ciekawej wiedzy na temat muzykoterapii Polecam :-)