obrazek

Kurs Zawodowy Muzykoterapeuty

   Cena: 1339.00 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 1339.00 PLN
Popularność kursu: 94.8%      Opinie: 279      wróć do kursów

Kurs Zawodowy Muzykoterapeuty online oraz materiały dydaktyczne są prowadzone m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum  Doskonalenia  Zawodowego  posiada uprawnienia do  wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Muzykoterapeuty absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Uzyskane w ten sposób wiedza, umiejętności i kwalifikacje zawodowe są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania opartej na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, które grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy. Zgodnie z klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy muzykoterapeuta został sklasyfikowany pod numerem: 323008.

Muzykoterapeuta stosuje muzykę oraz jej terapeutyczne walory w promocji zdrowia, profilaktyce, terapii medycznej, psychologicznej, pedagogicznej, rehabilitacji, rekreacji i edukacji w sposób planowy i systematyczny na terenie placówek służby zdrowia, pomocy społecznej i resocjalizacji, szkolnictwa ogólnego, specjalnego, muzycznego, placówek rekreacyjnych, sportowych, zakładów karnych; wspiera rozwój pacjenta/klienta; koryguje, kompensuje jego zaburzenia, rozwija kreatywność, poprawia jakość szeroko rozumianego zdrowia i podwyższania jakości życia.

Po ukończeniu kursu absolwent może: podjąć zatrudnienie w ośrodkach specjalistycznych, klinikach, szpitalach, placówkach kulturalnych, szkołach, placówkach edukacyjnych zarówno w sposób indywidualny jak i grupowy. Muzykoterapeuta z odpowiednią wiedzą, umiejętnościami oraz kwalifikacjami może również otworzyć własną działalność gospodarczą.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

PROGRAM KURSU - pobierz

 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy  zaświadczenie ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 80 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy  zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE. 

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.


Paweł K.: Kurs ciekawy .Poruszający różne przydatne informacje.Największy plus to ,że można go wykonać w odpowiadających dogodnych  terminach.Będę poszerzał wiedzę z kursu.

Viktoriia: Bardzo interesujący kurs

Agnieszka : Mega polecam dużo informacji duża wiedzą nabyta do  pracy 

Konrad T.: Doskonale przygotowane szkolenie. Oprócz materiałów obejmujących dany temat, poleca się uzupełnienie wiedzy o konkretne pozycje.

Artur G.: Bardzo dobry kurs. Dużo materiału edukacyjnego do wykorzystania w praktyce. Polecam

Robert K.: Kurs Zawodowy Muzykoterapeuty  jest bardzo sensownie opracowany. Materiałów jest dużo, ale można z nich wiele się nauczyć. Polecam!

Robert K.: Kurs jest świetny, zawiera bardzo dużo materiałów niezwykle przydatnych do pracy muzykoterapeuty. Bardzo dużo informacji ale sensownie poukładanych :)Polecam!

Łukasz K.: Bardzo wygodny sposób nauczania, oraz dobry dostęp do materiałów naukowych.Przyjemne i dobrze przyswajalne informacje.Bezproblemowa obłsuga platformy.Ogólnie jestem zadowolony i mile zaskoczony.

Derkacz: Bardzo wygodny i konkretny kurs dużo wiadomości w określonym temacie.Będę poleca zdecydowanie innym zainteresowanym.

Brandenburger: Podobał mi się. Wszystko opracowane i gotowe do nauki.

Lidia K-Ć: Kurs bardzo atrakcyjny. Wiedza przekazana w łatwy do przyswojenia spsób. Pomocne informacje dotyczące dodatkowych lektur oraz utworów. Gorąco polecam ten kurs.Wszystko ciekawie opisane.

Stanisława M.: Wygodny sposób realizowania treści kursu. Profesjonalnie przygotowane materiały dotyczące kursu. Jestem pedagogiem, terapeutą i muzykiem, a w/w kurs jest poszerzeniem mojej dotychczasowej wiedzy, nadającym dodatkowe uprawnienia.

Joanna: Bardzo interesujące materiały, które niewątpliwie posłużą mi do tworzenia nowych projektów. Załączona w folderach wiedza stworzona w sposób klarowny i przystępny. 

Jadwiga G.: Bardzo dziękuję za kurs. Wszystko fajnie opracowane,czytelne dalsze postępowania.Jestem bardzo zadowolona.

Piotr.P: Materiały dydaktyczne przygotowane bardzo rzetelnie, przejrzyście i ciekawie. Świetny kurs. Będę polecał...

Mariola K.: Kurs bardzo interesujacy , zaispirowal mnie do dalszej pracy w tym temacie.Bardzo tez spodobalam mi sie forma tego kursu.

Danuta : Kurs na wysokim poziomie, spełnił moje oczekiwania. Polecam

Magdalena G.: Łatwo dostępny i obszerny kurs. Polecam!

Beata: Dziękuję za  przydatne  informacje zdobyte podczas tego kursu, które przydadzą mi się w życiu        i w pracy.  Również kontakt mailowy z Państwem przebiegał bezproblemowo, systematycznie               i w  atmosferze  wzajemnego szacunku. Pozdrawiam serdecznie.

Beata: Dziękuję za ten kurs. Znalazłam tu wiele przydatnych informacji. Również kontakt mailowy                 z Państwem przebiegał wzorcowo. Pozdrawiam.

Sylwia S.: Moja ogólna opinia o kursie jest bardzo pozytywna. Materiały szkoleniowe zostały zaprezentowane w sposób przejrzysty, konkretny i zwięzły.Polecam i Pozdrawiam

Ewa: Rzetelna wiedza podana w przystępny i możliwy do powtórzenia sposób. Bardzo podoba mi się minimum formalności i sprawna komunikacja z CDZ. Polecam każdemu i sama chętnie zapiszę się na kolejny kurs.

Sylwia : Kurs przygotowany solidnie. Porządna dawka wiedzy, przekazana w jasny i czytelny sposób. Dodatkowy plus za formę kursu, dzięki któremu można łatwo wpasować naukę w grafik. Polecam

Maciej J.: Kurs bardzo rzetelny z bardzo dużą ilością wartościowej wiedzy.

Joanna K.: Uważam, że kurs sprawił iż mój zakres wiedzy znacząco sie powiększył. Z uzyskanych informacji będę korzystała w swojej praktyce zawodowej.

Klaudia: Kurs jest świetny. 

Marcelina: Bardzo dużo informacji merytorycznych, łatwa dostępność i przejrzystość

Karolina: Kurs był bardzo ważny i jasno wszystko zostało określone i wytłumaczone. Bardzo z niego skorzystałam. Wszystko było dobrze wyjaśnione do przyswojenia. Fajnie, że można było wracać do poprzednich zajęć i tematów.

Małgorzata: Bardzo przyjemny i zrozumiały kurs. Wszystko było zrozumiałe oraz dobrze wyjaśnione 

MAŁGORZATA T: Bardzo fajny, prosty w zapamiętywaniu, podobał mi się.

Jagoda: Kurs jest zdecydowanie dla osób zabieganych i mających mało czasu. Wszystko jest łatwo i przyswajalnie przedstawione, a do testów można podchodzić dowolną ilość razy. Polecam kursik.

Agnieszka P.: Kurs merytorycznie bardzo  fajny. Zdecydowanie polecam, natomiast 80 h to przesada. Z zagadnień można skorzystać, szeroko opisane konkretne zagadnienia. Generalnie bardzo dużo się nauczyłam co teraz skrupulatnie wykorzystam w pracy zawodowej.

Wojciech : Rewelacja!

Wojciech : Kurs bardzo dobry, platforma bardzo przyjazna w obsłudze. Jestem bardzo zadowolony!

Mateusz: Dobra baza dla osób zaczynających przygodę z muzykoterapią.

Kinga: Dużo przydatnej wiedzy, przekazanej w prosty i łatwy sposób.

Michał : Jak dla mnie bomba! Szybko i skutecznie. Czego chcieć więcej? Pooozdrawiam ;>

Olaf : Zaufałem, warto było!

Hanna:  Dodatkowa wiedza , odświeżenie dotychczasowej wiedzy , dodatkowo nowe kwalifikacje , dobry kontakt z biurem, wiec polecam ! 

Radek : W porównaniu do kursów stacjonarnych bardzo tani. Polecam przyszłym Muzykoterapeutom 

Monia: Ambitnie trzeba podejść do tematu, ale warto w siebie inwestować.

Tomek J. : Porównałem wszystkie oferty i Wasza była zdecydowanie najkorzystniejsza. Moje wrażenia są bardzo pozytywne.

Marek : Zawsze chciałem ukonczyć ten kurs, system ratalny to świetna sprawa, polecam innym, można sobie fajnie ten koszt rozbić!

Dorota : Kurs bardzo dobry. Zwięzły i treściwy. Dobrze dobrany materiał.

Beata : Kurs mi się bardzo podobał, wszystko było prowadzone w należytym porządku, wiedzę przyswajało się płynnie.

Paula R.: Polecam. Materiały dydaktyczne czytelne, skupiające się na konkretnych zagadnieniach. Jestem zadowolona. W przyszłości chętnie zapisałabym się na kolejny kurs

Anna : Jestem bardzo zadowolona z kursu. Zamieszczone materiały dają sporą dawkę wiedzy, a przedstawione są w bardzo przystępnej formie. Polecam serdecznie wszystkim chcącym rozwijać swoje kwalifikacje, a niekoniecznie mającym czas na kurs w formie standardowej.

Ula : Forma kursu bardzo korzystna dla osób dysponujących małą ilością czasu. polecam.

Tomasz W.: Bardzo dużo informacji praktycznych, wartościowe materiały szkoleniowe, łatwe w opanowaniu, dobrze przygotowane. Kurs bardzo ciekawy.

Paweł U.: kurs przygotowany w sposób kompetentny, wart swojej ceny. Dla mnie bardzo przyjemna forma uzyskiwania kwalifikacji. POLECAM. 

Dawid : Kurs na najwyższym poziomie, cała wiedza w jednym miejscu !

Maria : Bardzo duża ilość ciekawie opracowanego materiału. Super sprawdziany dzięki temu można przyswoić dużą ilość wiedzy . Gorąco polecam dla osób które pracuja 6 dni w tygodniu i brakuje im czasu. 

Adam: Wygada przebycia kursu on-line, materiały zwięzłe, treściwe, kształcące, łatwo przyswajalne; oceniam kurs bardzo pozytywnie. 

Kasia : Bardzo fajny w obsłudze kurs, polecam. 

Bartosz B.: Jestem zadowolony z odbytego kursu, w którym szeroko została przedstawiona wiedza zarówno w materiałach edukacyjnych jak i z proponowanej literatury z zakresu muzykoterapii.

kursant: Dobrze dobrany materiał.

Paweł K.: Jestem bardzo zadowolony z kursu.

Piotr Jurkiewicz: Jestem bardzo zadowolony z kursu ciekawe zagadnienia oraz opisy merytoryczne. Dużo ciekawej wiedzy na temat muzykoterapii Polecam :-)