obrazek

Kurs Pielęgnacji Drzew i Ogrodów

   Cena: 990.00 PLN
Popularność kursu: 95.2%      Opinie: 201      wróć do kursów

Po ukończeniu kursu uczestnik szkolenia otrzymuje kwalifikacje z zakresu pielęgnacji drzew i ogrodów wg poniższego wzoru. Uzyskane w ten sposób kwalifikacje są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania opartej na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, które grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy. 

Absolwent po ukończeniu kursu otrzymuje zaświadczenie MEiN w języku polskim oraz certyfikat.

Celem szkolenia jest: 

- Uzyskanie wiedzy na temat wymogów prawno-organizacyjnych dla podmiotów organizujących  pracę na wysokości.
- Uzyskanie umiejętności posługiwania się sprzętem przeznaczonym do pracy na wysokości, w szczególności do pracy na drzewach.
- Przyswojenie umiejętności bezpiecznej organizacji prac na wysokości, ze szczególnym uwzględnieniem asekuracji.
- Ukształtowanie praktycznych umiejętności wykorzystywanych podczas prac na wysokości.
- Opanowanie praktyczne technik ratowniczych w obrębie pracującego zespołu.
- BHP, organizacja bezpieczeństwa na stanowisku pracy.

Dodatkowo dowiesz się: od czego należy zacząć przy planowaniu ogrodu, jak zakładać rabaty i kwietniki, jak sadzić i palikować drzewa, ale przede wszystkim krok po kroku przejdziemy razem przez poszczególne prace w ogrodzie jakie niosą za sobą kolejne pory roku. Dowiedzą się Państwo m.in. jakie porządki należy wykonać w ogrodzie po zimie, jak nawadniać ogród latem, a także jak zabezpieczyć rośliny przed zimą.

Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu końcowego absolwent otrzyma zaświadczenie MEiN oraz certyfikat umożliwiający podjęcie legalnego zatrudnienia zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Na dokumentach wyszczególniony jest dokładnie zakres poznanych podczas kursu zagadnień - taka informacja będzie wymagana przez pracodawcę.

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 80 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

Dariusz : Kurs bardzo przejrzysty, intuicyjnie przechodzi się do kolejnych etapów, i co najistotniejsze zasób informacji w znaczny sposób powiększa wiedzę. 

Anna K.: Witam, bardzo podobał mi się kurs. Wszystko zrozumiałe i przejrzyste. Nie będę ukrywać, że będę kontynuować zdobywanie wiedzy i rozpoczne kolejny kurs. Dziekuję bardzo i bede polecać dalej. 

Dariusz: Fajne tematy rozszeżone widać że fachowo wszystko ogarnięte dużo można się na spokojnie nauczyć polecam.

Wiesław Fabisiak: Kurs bardzo poprawny i przyjemnie się uczyło i bardzo dużo się człowiek dowiedział o cięciach są bardzo przydatne 

Radosław Tadajewski: Bardzo dobry kurs polecam , dobrze przekazana wiedza