obrazek

Kurs Zielarz-Fitoterapeuta

   Cena: 1599.00 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 1599.00 PLN
Popularność kursu: 94.4%      Opinie: 339      wróć do kursów

Kurs Zielarz-Fitoterapeuta online oraz materiały dydaktyczne są prowadzone m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki, Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie kwalifikacji osób wydających produkty lecznicze w placówkach obrotu pozaaptecznego oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum  Doskonalenia  Zawodowego  posiada  uprawnienia  do  wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Zielarza-Fitoterapeuty absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Uzyskane w ten sposób wiedza, umiejętności oraz kwalifikacje zawodowe są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania opartej na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, które grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy. Zgodnie z klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy zielarz-fitoterapeuta został sklasyfikowany pod numerem: 323012.

Do obowiązków zielarza-fitoterapeuty należy m.in.: pozyskiwanie, przechowywanie i sprzedaż ziół, wyrobów zielarskich, kosmetycznych oraz suplementów diety; we współpracy z farmaceutami i lekarzami poszukiwanie i poznawanie nowych właściwości roślin leczniczych; określanie i dawkowanie sporządzanych z nich preparatów oraz doradzanie i stosowanie w celach terapeutycznych ziół w medycynie niekonwencjonalnej (naturalnej) lub podejmowanie terapii alternatywnych. Po ukończeniu kursu absolwent może: podjąć zatrudnienie w drogerii i sklepie zielarsko-medycznym oraz sprzedawać produkty zielarskie, certyfikować produkty zielarskie w laboratoriach analitycznych i laboratoriach kontroli jakości, prowadzić samodzielnie działalność gospodarczą i praktyki fitoterapeutyczne w ramach terapii niekonwencjonalnych, uczestniczyć w procesie technologicznym produkcji maceratów, wyciągów, odwarów i wywarów z ziół, wód aromatycznych, olejków leczniczych itp., określać dawkowanie sporządzonych preparatów, ich działań niepożądanych oraz ich interakcji z lekami syntetycznymi.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

PROGRAM KURSU - pobierz

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 188 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.


L.Saulina: Kurs - bardzo dobry, dużo materiału, ale wszystko jest potrzebne. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Na pewno polecę znajomym.

Marzena Czuczko: Bardzo ciekawy i pełen wiedzy kurs, z przyjemnością w nim uczestniczyłam. Pozytywnie odebrane testy podzielone na części, co pozwoliło mi lepiej przyswajać wiedzę. Jestem wdzięczna za dostęp to takiej nauki. :) 

Andrzej Wardyn: Kurs ciekawy w bardzo przystępnej formie.

Gabriela: Ciekawy i wyczerpujący

Anna Szczepańska: Bardzo ciekawy kurs, tematy przedstawione w sposób czytelny, zrozumiały i zachęcający do zgłębiania informacji. 

Edyta: Ogrom wiedzy , bardzo dużo ciekawych informacji ., które przydadzą mi się w osiągnięciu moich celów.  Kurs polecam z czystego serca.

Natalia K.: Kurs bardzo merytoryczny, spełnił moje oczekiwania. Sporo użytecznej wiedzy. Świetne uzupełnienie wiedzy dla kierunku studiów Zielarstwo i fitoprodukty.

Bożena K.: Uważam , że kurs jest dobrze zorganizowany. Klarownie i jasno przedstawiony cały materiał.Jak dla mnie, zawiera wiele bardzo interesujących tematów. Z pewnością  w  przyszłości  chętnie będę wracać i korzystać z treści w nim zawartych.    Dziękuję i pozdrawiam

K. Ewa: Bardzo dużo ciekawej wiedzy.

Piotr: Kurs merytoryczny i rzeczowy dużo się dowiedziałem polecam jak najbardziej

K. Ewa: Bardzo duż cennej wiedzy.

Patrycja L.: Kurs zawiera dobrze przygotowane materiały, ciekawe. Wprowadza w temat i przedstawia konkretnie wiedzę medyczną i na temat ziół. 

Teresa K.: Kurs bardzo ciekawy poruszający wiele aspektów związanych ze zdrowiem. Materiały dość obszerne, różnorodna tematyka pozwala szersze pojmowanie zagadnienia ziołolecznictwa.

Ina N.: Szczerze polecam ten kurs! Ma same plusy - Wartościowy merytorycznie, dużo ciekawej wiedzy nie tylko z ziołolecznictwa ale tez różnych metod naturalnego leczenia. Wielkim atutem jest to że sama mogłam decydować kiedy się uczę i kiedy zdaję poszczególne partie materiału. Równie cenne jest dla mnie to, że można pobrać cały materiał z kursu i dzięki temu odświeżać wiedzę kiedy tylko będzie mi to potrzebne. 

Halina N.: Szczerze polecam ten kurs! Od lat interesuję się ziołami i sama się nimi leczę z dobrymi efektami. Od lat szukałam kursu takiego jak ten - spełnia wszystkie moje wymagania, a najważniejsze, że jest on line, że sama decyduję kiedy się uczę , kiedy zdaję poszczególne partie materiału. To wielka zaleta tego kursu! Dodatkowym atutem, o którym muszę napisać to dostarczenie i poszerzenie wiedzy z zakresu innych niż ziołolecznictwo, metod naturalnego leczenia.

Katarzyna: Kurs bardzo przydatny i godny polecenia - duża ilość materiału, dzięki ktoremu można nabyć kompleksowa wiedzę za zakresu szeroko pojętej fitoterapii i ziołolecznictwa. Jestem pod ogromnym wrażeniem i bardzo dziekuję za obszerne materiały, ktore beda przydatne w pracy zlelarza.   

Natalia: Konkretne, przyswajalne materiały. Dużym plusem jest elastyczność czasowa, dzięki której można łączyć naukę z pracą i przerabiać kurs w swoim tempie. Polecam

Julia K.: Bardzo przydatny kurs z dużą dawką wiedzy.

K. Magdalena: Świetny kurs,bez stresu można przyswajać wiedzę.Szeroki materiał nauczania bardzo dużo ciekawostek,plecam.

Liza: Kurs bardzo interesujący, aż się chce przechodzić do kolejnych etapów i czytać materiały co będzie dalej? Ciekawa forma i treść. Polecam.

Magda: Serdecznie polecam! Dotychczas kupowałam wiele kursów z zakresu dietetyki, ziołolecznictwa, aromaterapii- w tym mam wszystko w jednym, wiedza przystępna, bardzo dobre opracowania materiału, wszystko w przystępnej formie :) 

Jolanta W.: Dzień dobry uważam że kurs jest pomocny można się dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy .

Marta K_T: Kurs oceniam bardzo pozytywnie.

Beata K.: bardzo dziękuję za umożliwienie mi zdobycia wiedzy teoretycznej w zakresie zielarstwa i fitoterapii, będe dalej poszukiwać tej wiedzy w praktyce. Na co dzień jestem masazysta i na pewno skorzystam w swych praktykach z mozliwosci, które dał mi ten kurs.

Monika G.: Polecam , bardzo dobry kurs obszerna wiedza 

Mira: Kompleksowy i dobrze przygotowany kurs. Polecam

Paulina : Polecam kurs. Duża dawka wiedzy. Dużo materiałów. Możliwość uczenia się w odpowiednim dla kursanta czasie. Dużym plusem jest stała dostępność do materiałów. 

Marcin: Dobry kurs. 

Ilona: Materiały na kursie przedstawione w sposób bardzo przystępny a jednocześnie wyczerpujący.Kurs okazał się doskonałym pomysłem na zgłębienie wiedzy o zielarstwie.Szczerze polecam

Maciej: Bardzo borze przygotowany kurs. Dużo merytorycznej, ciekawej i praktycznej wiedzy. Polecam

Natalia G.: Polecam , fajny i przydatny kurs 

Iwona: Kurs bardzo interesujacy. Fantastytczna baza materiału dydaktycznego. Przystępnie opracowane. Polecam serdecznie.

Matia B.: Kurs był niezmiernie interesujący i przydatny na mojej drodze kariery.

Maria B.: Swietny kurs ,polecam wszystkim

Zofia M.: Kurs opracowany w sposób przejrzysty, dużo przydatnej wiedzy. Polecam

Katarzyna P.: Kurs oceniam bardzo pozytywnie.Dużo przydatnej wiedzy.

Izabela: Kurs intensywny, obszerny. Plus za dobre wprowadzenie z dietetyki i fizjologii oraz to że dostęp do kursu jest elastyczny. Można skorzystać w każdej chwili z materiałów.Polecam serdecznie!

Zielarka: Kurs oceniam pozytywnie, szeroki zakres materiału, dużo wiedzy. Polecam

Agnieszka: Bardzo przyjemny kurs, dziękuję.

Anita: Kurs bardzo fajny i przyjemny

Dawid: Dużo ciekawych materiałów.

Joanna: Plusem kursu była swoboda i brak zobowiązań czasowych, idealnie dla osób pracujących. Kurs był przystępnie napisany, poruszył wiele tematów nie tylko z zakresu fitoterapii. Polecam osobom chcącym zacząć przygodę z zielarstwem.

Sławomir G.: Wiedza merytoryczna, opisana w bardzo przejrzysty sposób.Wiedza pozwalająca pogłębić dotychczasowe kompetencje i uzupełniona o kolejną dawkę wiedzy.Jak dla mnie, to wyższy poziom doskonalenia zawodowego. Wiedza warta stosowania.

Olga: Jestem bardzo zadowolona z kursu. Będę polecać innym.

Krzysztof K.: Kurs był dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Taka ilość wiedzy!!! Niektóre materiały, zwłłaszcza w cześci wprowadzającej były bardzo zaawansowane i trudne do przyswojenia ale w miarę postępów w lekcjach zrozumiałem dllaczego są niezbędne. Wiedza jest ogromna i trudna do przyswojenia w krótkim czasie ale uważam, że zawód fitoterapeuty z racji rozległości tematyki wymaga ciągłego doszkalania i zdobywania dalszej wiedzy. Uważam, że kurs był bardzo inspirujący, dał mi ogromną wiedzę, a przede wszystkim pokazał przekrojowo większość aspktów fitoterapii i dał mi podstawę do poszerzania wiedzy w przyszłości. Serdecznie dziekuje za prace włożona w przygotowanie wszystkich materiałów. 

Martyna Ł.: Forma kursu bardzo mi odpowiada ze względu na pracę zawodową i wychowywanie małych dzieci. Kurs jest przejrzysty, a informacje zawarte w nim są napisane w dość łatwo przystępnym języku.  Zaliczenia w formie testu po każdym ukończonym dziale również uważam za potrzebne, ponieważ można od razu zweryfikować swoją wiedzę z przeczytanego materiału. Treści są bardzo cenne i praktyczne.

Dawid Ł.: Kurs zawiera skondensowaną wiedzę jaką posiąść powinni wszyscy przyszli fitoterapeuci. Zastosowanie modułów sprzyja elastyczności kursantów - nie muszę gospodarować mojego czasu na webinary oraz egzaminu na webcamie, sam decyduję kiedy chcę zabrać się za następną lekcję oraz kiedy podchodzę do testu sprawdzającego moją wiedzę. W ramach przygotowań dostajemy obszerne zaplecze teorii w postaci przystępnych ebooków. Zdecydowanie polecam! :)

Dariusz Stanisław Z.: Kurs bardzo wartościowy. Porusza obszernie wiekszość zagadnień związanych z jego tematem. Gdyby nie fakt, że przystępując do niego, już miałem ich wiele opanowanych w stopniu dobrym lub wyżej, zajęłoby mi to o wiele wiecej czasu. Niektóre zagadnienia były jednak dla mnie nowością i pewnie niejednokrotnie będę powracał do materiałów mi przesłanych. Rekomenduję kurs jak najbardziej, szczególnie osobom, które rozpoczynją przygodę z ziołolecznictwem.

Tomasz: Ciekawa forma realizacji poszerzania swojej wiedzy.Polecam wszystkim zainteresowanym. 

Anna: Obszerny kurs, dużo przydatnych informacji, dobrze przygotowane materiały.

Klaudia: Kurs bardzo obfity w materiały, rzetelnie przygotowany. Forma kursu idealna można zapoznawać się z materiałami w wolnej chwili.   

Anna : Kurs oceniam bardzo pozytywnie, ogrom wiedzy i praktycznych wskazówek. 

Anna : Kurs oceniam jako bardzo treściwy, zawiera mnóstwo wartościowej wiedzy oraz cennych wskazówek praktycznych. 

Paulina: Kurs ciekawy, dużo cennych informacji i dużo wskazówek do dalszych poszukiwań.

W. Ewa: Kurs bardzo szczegółowy, polecam.

Joanna: Przejrzyście przedstawiony materiał. Dużo ciekawy informacji. Wygodna forma udziału. Polecam! 

Marlena: Super kurs, ogrom wiedzy!

Joanna: Dobrze przedstawiony materiał. Przejrzysta i wygodna forma kursu. Polecam!

Ewka: Przystępny kurs.

Sabina: Polecam kurs, wzbogacił moją wiedzę

Katarzyna: Kurs bardzo dobrze uporządkowany tematami. Zagadanienia bardzo dobrze opracowane, pozwalały na precyzyjne przyswojenie wiedzy.

Renata: Kurs bardzo przyjemny, z dużą dawką wiedzy. Możliwość pobrania plików i ciągłego do nich wracania w razie potrzeby, bardzo na plus. Opieka prowadzących na medal, stały kontakt jeśli zajdzie taka potrzeba . Ogólnie jest bardzo zadowolona.

Ewa M-N: Kurs bogaty w materiały ,poziom dostarczonej wiedzy dobry i bardzo dobry. Przy nauce przez internet duża oszczędność czasu, w przypadku kiedy godzi się pracę i naukę. Jestem zadowolona z poziomu kursu. Polecam znajomym.

Anetta J-S: Kurs przygotowany w sposób profesjonalny. Platforma działa profesjonalnie. Wszystko jest czytelne. Kontakt z Centrum doskonały - bardzo szybko można uzyskać wszelkie informacje.Materiał dość obszerny. Polecam tą formę osobom lubiącym uczyć się w czasie indywidualnie dostosowanym do swoich potrzeb i zdyscyplinowanym.Znacząco wzbogaciłam swoją wiedzę muszę przyznać, że opracowanie materiałów sprawiło, ze dosć szybko udało mi sie opanować materiał.

Masalon: Bardzo jestem zadowolona z kursu. Przystępny, zrozumiały, bardzo dobrze zorganizowany i poukładany. Czytelny dla każdego.

Robert B.: Bardzo przydatny kurs .Bardzo polecam innym 

Karolina K.: Kurs świetny. Materiały są dobrze i rzetelnie przygotowane, a testy cząstkowe dobrze sprawdzają wiedzę. Gorąco polecam kurs.

Paulina P.: Kurs bardzo zintensyfikowany, pełen wiedzy  i konkretnych wskazówek. Przedstawione tematy zostały ułożone w sposób logiczny a wiadomości w nich zawarte precyzyjnie nakeśliły tematykę kursu. Jestem zadowolona i szczerze polecam kurs!

Renata: Super :)

Justyna: Wspaniale przygotowane materiały, obszerna wiedza i podane źródła pozwalają poszerzać wiedzę.Gorąco polecam kurs.

Anita: Kurs bardzo wzbogacił oraz usystematyzował moją wiedzę na temat świata roślin i ich leczniczych właściwości. Zawarte w nim treści były niesamowicie interesujące oraz inspirujące do dalszego poznawania świata fitoterapii. Jestem bardzo zadowolona i będę polecała ten kurs każdemu, kto chce poznawać świat roślin i ich właściwości.

Agnieszka: Kurs w bardzo przystępnej formie, dający szeroką wiedzę.

Jerzy: Dobrze i sensownie przedstawiony materiał. Duża dawka wiadomości na pewno pozwoli mi w rozwijaniu praktyki zielarsko - fitoterapeutycznej. Dzięki kursowi poznałem i przekonałem się do baniek :)

Angelika: Wszystko ok, dziękuję i polecam.

Angelika: Wszystko bezproblemowo, dziekuję i polecam.

Arek: Bardzo ciekawy Kurs. Szerokie zagadnienia!

Anna: Kurs przyjemny. Ciekawe materiały pozwalające na przyswojenie na prawdę wielu ciekawych informacji. 

Krysia: Na kurs namówiła minie córka, która w swojej pracy (fizjoterapeuta) wykorzystuje zioła z dużym sukcesem). Ja ziół też korzystam od dawna ale moja widza na ich temat była do tej pory raczej mizerna. Kurs rozwinął moje zainteresowanie zielarstwem, pochłonęłam materiały  lekcyjne z dużym zainteresowaniem, chociaż początek był trudny (dawno temu miałam chemię i jestem z innej branży zawodowej). Sposób prowadzenia kursu jest idealny (dostęp do materiałów w wybranym przeze minie czasie - szczególnie gdy ma się go ciągle za mało). Podsumowując jestem bardzo zadowolona.

Aleksandra: Kurs bardzo przystępny. Wygodne jest to ,że w każdej chwili można do niego powrócić i kontynuować. Nie ma ograniczeń czasowych. Testy sprawdzające wiedzę można powtórzyć w przypadku niezaliczenia. Polecam , wszystkim osobom , które są zainteresowane ziołami i ich właściwościami, zastosowaniem w leczeniu i nie tylko. :)

Hubert: Bardzo przystępny i wygodny w praktyce kurs, dobrze opracowany.

Marzena: Jestem bardzo zadowolona z kursu, który stanowi doskonałą bazę do dalszego zgłębiania wiedzy z fitoterapii.

Diana: Kurs przystępny dla każdego.Super doświadczenie.

M.: Bardzo cenne informacje. Polecam

M.: Cenne informacje. Polecam 

Basia : Bardzo ciekawy kurs. 

Beata : Kurs Zielarz- Fitoterapeuta był niezwykle cennym doświadczeniem. Zdobyłam wiedzę, która będzie mi potrzebna w dalszym rozwoju i realizowaniu moich planów życiowych związanych ze zmianą wykonywanego obecnie zawodu. 

Barbara: Polecam dużo wiedzy i dogodne warunki do nauki.

Ireneusz: Bardzo przydatne materiały do rozpoczęcia podróży przez świat fitoterapii.

Ireneusz: ZACNY KURS

Barbara: Jestem bardzo zadowolona ze zdobytej wiedzy na kursie oraz z tego, ze mogłam kontynuować naukę o każdej porze dnia.

Magdalena: Kurs godny polecenia. Systematyzuje wiedzę z różnych dziedzin oraz uczy uważności i systematyczności. Dobrze opracowane materiały pomagają przyswoić wiedzę znacznie szybciej. Forma webinarowa zajęć daje pełen komfort pracy na materiałami w indywidualnym rytmie.

Magdalena L: Bardzo obszerny kurs z ogromem bardzo potrzebnej i przydatnej wiedzy. Polecam !

Karolina Fronczak: Kurs oceniam pozytywnie

Delfina Głowacz: Jestem zadowolona z przekazanej wiedzy.

Ksenia Bokiniec: Kurs na piątkę ;)

Beata: Kurs w przystępnej formie, obszerny materiał, który mogłam przyswajać we własnym tempie. Polecam,

Karolina Oleksy: Kurs przedstawia w sposób zwięzły podstawowe zagadnienia związanie z wykonywaniem zawodu zielarz-fitoterapeuta. Poruszona tematyka pozwoliła mi poszerzyć swoją wiedzę, a także dowiedzieć się wielu nowych rzeczy. Może stanowić dobre wprowadzenie dla osób początkujących, chcących rozpocząć swoją przygodę ze światem fitoterapii.

Sergii Gromniuk: Jestem zadowolonyj 

Kinga Krzysztoń: Kurs dostarcza bardzo szerokiej wiedzy w zakresie zielarstwa i fitoterapii. Jestem bardzo zadowolona ponieważ dostarczył mi wielu cennych informacji których z pewnością użyję niejednokrotnie. Dzięki zdobytej wiedzy jestem w stanie ukierunkować swoje zainteresowania i dalej kształcić się w tym kierunku.

Sergii Gromniuk: Kurs był bardzo ciekawy i intrygujący.

Tomasz Woźniak: Bardzo dziękuję, za ten pełen informacji i wiedzy kurs w bardzo przystępnej formie online z możliwością rozwoju we własnym tempie.

Aleksandra Jończyk:  Jestem bardzo zadowolona z kursu. Pomógł mi zdobyć szeroką wiedzę na temat zielarstwa,fitoterapii i poznać różne alternatywne metody leczenia ludzi oraz zwierząt.                  Tematyka dobrze dobrana i usystematyzowana. Wygodna praca na platformie.

Izabela: Kurs ciekawy,bez ograniczeń czasowych w zaliczeniach,z obszerną wiedzą.Polecam

Beata Wolak: Kurs przygotowany profesionalnie , poszerza wiedzę przyszłych fitoterapeutów i zachęca do zdobywania  wyższych kwalifikacji.

Beata Dróżdż: Mnóstwo rzetelnej wiedzy, jestem bardzo zadowolona.

Marek Wiatrowski: Kuras zawiera bogaty uporządkowany materiał, który łatwo można przyswoić. Wskazano ciekawą literaturę uzupełniającą. Wskazana forma kursu pozwala rozplanować i dostosować czas o jego zakończenia. Super polecam.

Joanna: Bardzo dobry kurs, dużo rzetelnych informacji, na prawdę było warto. Polecam

Monika F.: Polecam kurs, pomógł mi usystematyzować moją dotychczasową wiedzę. Plus za opracowanie propozycji literatury dodatkowej, którą należy przeczytać. Bardzo podoba mi się opracowanie aspektów prawnych związanych z rejestracją preparatów ziołowych. Świetnie, że są takie kursy, które inspirują innych do nauki. Człowiek uczy się całe życie a świetnie by uczył się właśnie od natury - źródła bezgranicznej doskonałości. 

Joanna: Bardzo ciekawy kurs. Jeśli intensywnie się do niego przyłoży, to możliwe szybkie opanowanie materiału.

Elżbieta Kowalczuk: Kurs spełnił moje oczekiwania. W bardzo przystępny i obszerny sposób wprowadza w dziedziny zielarstwa i fitoterapii. Polecam

Ewa: Kurs ukończony w cztery miesiące . Jestem kosmetyczką i mam ogród ,więc dużo  wiedziałam. Bardzo dogodny system nauki .Wszystkie materiały można pobrać na komputer. Polecam 

Krzysztof Madejski: Kurs zawodowy - Zielarz fitoterapeuta    4.03.21Jestem bardzo zadowolony z kursu on-line   Zielarz Fitoterapeuta .Kurs bardzo dobrze przygotowany ,przedstawione materialy w bardzo poręcznej formie, tematy bardzo przydatne, ciekawe, bardzo jasny sposób przekazane. Jako zielarz pasjonata z praktyka 8 letnia nabyłem dużo  nowej bardzo istotnej wiedzy. Polecam każdemu kto chce sie rozwijać zawodowo i we właściwy sposób pracowac w danym zawodzie jakim w tym wypadku jest Zielarz fitoterapeta .

Justyna Gągalska: Mam pozytywną opinię dot.kursu.

Paulina B: Dużo rzetelnej wiedzy, niekiedy wykraczającej poza sama fitoterapie. Warto było wziąć udział w tym kursie. 

Kursantka: Kurs przygotowany w sposób staranny i bardzo przejrzysty, w łatwy sposób można dotrzec do wybranych zagadnień. Jestem zadowolona i polecam kurs.

Joanna Framska-Hołyńska: Kurs profesjonalny, bardzo dobrze zorganizowany, duża ilość przydatnych materiałów. Polecam

KORNELIA KOCHAŃCZYK: Kurs przekazuje ciekawą wiedze, bardzo obszerną przekazaną w odpowiedni sposób. 

Agnieszka: Kurs bardzo wartościowy, sporo wiedzy 

Muszyńska Helena: Z ogromną przyjemnością korzystałam z lekcji ,które były przekazane jasno i przejrzyście .Polecam kurs. Być może w najbliższym czasie skorzystam z innego kursu aby podnieść swoje kwalifikacje 

Robert: Kurs na niebywale wysokim poziomie profesjonalnym

Adam: Metodycznie i systematycznie przekazana wiedza.Oczywistym jest, iż zakończenie kursu to dopiero początek do długiej drogi zdobywania jakże obszernej wiedzy. Czy polecam, tak :)

Iwona Ogonowska: Profesjonalny, przystępny kurs w doskonałej formie on-line. Dziękuję 

Tomasz Naumczyk : Obszerny materiał, pozwalający na szerokie spojrzenie na ziołolecznictwo. Polecam

Magdalena Sokołowska: Kurs oceniam bardzo pozytywnie, obszerna wiedza przekazana w sposób zrozumiały i dostępny dla każdego

Sylwia: Kurs bardzo ciekawy, dużo przekazanej wiedzy pomógł opanować podstawowe zagadnienia z zakresu zielarstwa i fitoterapii. Bardzo pomocny rozdział o aspektach prawnych. Jedynie w rozdziale chemicznym mogłyby być bardziej opisane funkcje poszczególnych związków organicznych, zamiast szczegółowego opisu ich budowy. Ale poza tym nie ma się do czego przyczepić. Dużo ciekawych informacji jak stosować zioła i inne naturalne metody. Szkoda, ze takiej wiedzy nie przekazują w szkołach. Dziękuję za kurs - pozdrawiam, Sylwia

Olimpia: polecam 

Cieślińska Krystyna: Kurs bardzo przystępny  do samodzielnej realizacji.Wiedza w nim zawarta jest jasno określana, tematy są  z szerokiego zakresu.BARDZO  DZIĘKUJĘ.

Paweł: Kurs przyjemny ciekawa formuła

AM: Oceniam kurs na 5. Materiał jest przedstawiony w sposób czytelny i zrozumiały, nawet zagadnienia z biochemii czy chromatografii, a do tego bardzo ciekawy.Ogromną zaletą jest możliwość pobrania materiałów na komputer lub czytnik i studiowanie ich w dowolnym momencie. Ja się wciągnęłam i po prostu w każdej wolnej chwili chłonęłam wiedzę!Polecam osobom zabieganym, które nie mają czasu na naukę stacjonarną. 

paulina: Kurs jest bardzo pomocny.

Katarzyna : Kurs w bardzo przystępnej formie, materiały są zwięzłe i zrozumiałe, można wracać do nich w razie potrzeby.

Agnieszka Krupińska: Bardzo dobry kurs, można się uczyć w dowolnym czasie

Dorota Hara-Rotman: Dziękuję, było super.

Tymoteusz: Wartościowe informacje w materjalach w przystepny sposób przekazane. 

KINGA: Kurs gromadzi treści teoretyczne oraz wiedzę praktyków. Polecam!

KINGA: Kurs zawiera zgromadzoną treść teoretyczną, a także wiedzę praktyków. Polecam.

Arek: Jestem bardzo zadowolony z kursu, nabyłem wiele informacji z zakresu fitoterapii, które będę mógł wykorzystać w praktyce. 

Anna: Sposób przeprowadzenia kursu o raz zakres merytoryczny oceniam pozytywnie.

Jolanta Grajewska-Lisik: Kurs oceniam b. pozytywnie. Wszystkie zawarte informacje są przydatne w zawodzie fitoterapeuty.Wiedza zdobyta na kursie stanowi dobry wstęp do dalszego poszerzania wiedzy. Ukończenie kursu zwiększa możliwość znalezienia pracy.

Eryk Gontarz: Cieszę się, że udało mi się ukończyć kurs. Posiadłem dzięki niemu wiele wartościowej wiedzy.

godny polecenia: Kurs bardzo ciekawy, ciekawy zakres materiału :) dziękuję

Mariusz Jagniewski: Merytorycznie bardzo ciekawy.Dużo ciekawych informacji.Interesująca tematyka i szeroki zakres studiów.

Joanna G.: Cieszę się, że miałam przyjemność uczestniczyć w takim kursie. Platforma okazała się bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze. Zawsze mogłam liczyć na obsługę klienta, która traktuje kursanta priorytetowo;) 

Łukasz: Materiały opracowane w sposób przejrzysty i ciekawy. Forma e-learningowa pozwoliła mi zaplanować czas na naukę w taki sposób, by nie kolidował z pracą i codziennymi zajęciami. Świetny kurs! Polecam!

Magda : Kurs bardzo dobrze zorganizowany, kwintesencja wiedzy, w łatwy i przystępny sposób przekazana.

Justyna: Kurs przygotowany w bardzo profesjonalny sposób. Tematy opisane zwięźle i ciekawie. Strona działa płynnie, bez jakichkolwiek problemów. Cały kurs oceniam bardzo pozytywnie. 

Dorota: Kurs bardzo dobrze zorganizowany  dla ludzi aktywnych zawodowo.Można korzystać z kursu o każdej porze dnia i nocy jak ci wygodnie w danym dniu.Bardzo cenne materiały. jestem bardzo zadowolona że wzięłam w nim udział.Polecam wszystkim.

Katarzyna Enerlich: Od lat praktykuję zielarstwo i cieszę się, że nie wychodząc z domu mogłam przypieczętować swoją wiedzę. :)

Bogdan Ponichtera: Jestem bardzo zadowolony,duzo sie nauczylem.

Bogdan Ponichtera: Kurs byl rewelacyjny.Interesowalem sie od zawsze fitoterapia.Dowiedzialem sie i nauczylem bardzo duzo dzieki temu kursowi.Duzym plusem bylo to ze zawsze moglem powrocic do raz juz przerobionego tematu i go przerobic ponownie.Dziekuje

Barbara Trela-Kijas: Kurs oceniam bardzo pozytywnie. Materiały w nim zawarte dostarczyły wielu cennych informacji.   Zakres i sposób przedstawienia dostosowany do potrzeb. 

Aleksander Haretski: Polecam od czystego serca!

Magdalena Kruk: Kurs ma bardzo przydatne i zrozumiałe materiały.

Stanislawa L.: Nic dodać, nic ująć- dogodniejszej formy nauki nie mogłam sobie wymarzyć. Materiały przeznaczone do nauki różnorodne, do czytania, lektor. Cena kursu zachęcająca bardziej niż w innych placówkach, dostępność do konta indywidualnego kursanta w każdym czasie, bez narzucania zbędnych terminów. 

Inowna K.: Jestem zadowolona z realizacji szkolenia w formie e-learningu. W dobie pośpiechu, jest to doskonała propozycja dostępności do edukacji dla wielu osób w tym dla mnie. Bardzo chwalę sobię tę formę rozwoju. Polecam!!!

Katarzyna T.: Kurs wart jest polecenia dalej!

Barbara R.: Polecam ten kurs wszystkim zapracowanym osobom, pragnącym dalej się rozwijać! 

Mirosław B.: Ciekawy, dobrze przygotowany kurs. 

Marcjanna: Przyjazna forma nauki. W wybranym przez kursanta czasie. Cena kursu- bardzo zachęcająca,materiały do nauki- przygotowane w ciekawy, nie nudzący sposób.

Milena W.: Bardzo wygodna forma podjęcia kształcenia. Platforma otwarta dla kursanta przez całą dobę, to dla mnie strzał w dziesiątkę!

Anna: Świetny kurs, informacje zawarte w materiałach dydaktycznych przygotowano skrupulatnie i w bardzo przemyślany sposób. Plecam

Katarzyna Dobrowolska - Sosnowska: Jestem zadowolona z kursu.