obrazek

Kurs Pilota Wycieczek (600h)

 Cena tego kursu to tylko: 1199.00 PLN
Popularność kursu: 100%      Opinie: 227      wróć do kursów

Po ukończeniu kursu uczestnik szkolenia otrzymuje kwalifikacje pilota wycieczek wg poniższego wzoru. Uzyskane w ten sposób kwalifikacje są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania oparta na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, który grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy. Zgodnie z klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy pilot wycieczek został sklasyfikowany pod numerem: 511301.

Uwaga! Od 1 stycznia 2014 roku do wykonywania zawodu pilota wycieczek nie wymaga się licencji, dlatego nie trzeba zdawać egzaminu w Urzędzie Marszałkowskim.

Absolwent po ukończeniu kursu otrzymuje zaświadczenie w języku polskim.

Pilot wycieczek z uprawnieniami może podjąć zatrudnienie m.in. w: ośrodkach czasowych, ośrodkach turystycznych, biurach podróży lub innej firmie/organizacji o podobnych charakterze. Pilot wycieczek jest odpowiedzialny za dopilnowanie pełnej realizacji programu wycieczki, dbanie o właściwy poziom świadczonych usług. Nadrzędnym celem pilota wycieczki jest zapewnienie klientowi biura spędzenie czasu w sposób miły, urozmaicony i niezapomniany.

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

Nie ma jeszcze żadnych pytań w sprawie tego kursu
Klimek Czesława Irena : Szanowni Państwo serdecznie dziękuję za pomoc, za możliwość wzięcia udziału w kursie Centrum Doskonalenia Zawodowego pilot wycieczek.  Udział w tym kursie wzbogacił moją wiedzę. Obsługa biura Centrum Doskonalenia Zawodowego jest profesjonalna, miła i w każdej chwili gotowa do pomocy. Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie Czesława Irena Klimek