obrazek

Kurs Pilota Wycieczek (600h)

   Cena: 1249 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 1249.00 PLN
Popularność kursu: 100%      Opinie: 247      wróć do kursów

Kurs Pilota Wycieczek (600h) online oraz materiały dydaktyczne są prowadzone m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki, Ustawę o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, Ustawę o usługach hotelarskich oraz usługach pilotów wycieczek i przewodników turystycznych oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum  Doskonalenia  Zawodowego  posiada  uprawnienia  do  wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Pilota Wycieczek (600h) absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Uzyskane w ten sposób wiedza, umiejętności i kwalifikacje zawodowe są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania opartej na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, które grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy. Zgodnie z klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy pilot wycieczek został sklasyfikowany pod numerem: 511301.

Uwaga! Od 1 stycznia 2014 roku do wykonywania zawodu pilota wycieczek nie wymaga się licencji, dlatego nie trzeba zdawać egzaminu w Urzędzie Marszałkowskim.

Pilot Wycieczek z uprawnieniami może podjąć zatrudnienie m.in. w: ośrodkach wczasowych, ośrodkach turystycznych, biurach podróży lub innej firmie/organizacji o podobnych charakterze. Pilot wycieczek jest odpowiedzialny za dopilnowanie pełnej realizacji programu wycieczki, dbanie o właściwy poziom świadczonych usług. Nadrzędnym celem pilota wycieczki jest zapewnienie klientowi biura spędzenie czasu w sposób miły, urozmaicony i niezapomniany.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć

 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 600 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.

7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.


Ewa: kurs szczegółowy ale i przyjemny

Krysia : Dużo pomocnych informacji, dobra organizacja, test nie łatwy. Zmusza do myślenia.

Paulina : Kurs oceniam bardzo wysoko, dobrze przygotowane materiały i ciekawa forma zaliczenia!

Dawid : W skali od 1 do 10 - z czystym sumieniem daję 10-tkę !!!

Maciek :  Kurs internetowy to był strzał w dziesiątkę. Mogłem go realizować w dowolnym miejscu i czasie. Dodatkowo platforma została przygotowana technicznie w taki sposób, że nawet w wolnej chwili szkolenie mogłem włączyć na telefonie. Polecam gorąco

Rysiek : Materiały niezwykle rzeczowe, umożliwiające usystematyzowanie i douzupełnienie wiedzy, jaką już się posiada. Otrzymany komplet dokumentów wraz z zaświadczeniem Ministra Edukacji Narodowej, po przedstawieniu mojemu przełożonemu, umożliwił mi rozwój w firmie, w której pracuję. Warto skorzystać z tego kursu! Serdecznie polecam. 

Małgorzata : Kurs niezwykle pomocny! W moim odczuciu idealny dla osób, które nie dysponują zbyt dużą ilością czasu wolnego, a chcących się rozwijać i dokształcać. Polecam 

A.: Bardzo profesjonalny kurs, bardzo dobrze i fachowo przygotowane materiały dydaktyczne.Szczerze polecam 

Regina : Szkolenie oceniam bardzo wysoko.Zakres materiałów i forma prowadzenia wykładów jak najbardziej do przyjęcia. Rozwój gwarantowany.

Dominika : Super kurs. Jasno i treściwie opisane zagadnienia oraz bardzo fachowo opracowane materiały. 

Jadzia : Obsługa portalu zawsze pod telefonem i profesjonalnie przygotowana, wszystko w jak najlepszym porządku. Kurs natomiast na duży plus - kompetentna kadra.

Patryk : Świetny kurs przygotowujący pilotów wycieczek. Zleciłem hurtowo przeszkolić całą grupę pracowników zwłaszcza nowych. Poszło sprawnie,szybko i terminowo. Dziś wszyscy pracują mądrzejsi o nową wiedzę

pilot wycieczek : Jestem pod wrażeniem. Bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Polecam

Piotr : Kurs bardzo pomocny z dość dużą bazą informacji.

Beata : Z dokumentami po szkolenia mogłam rozpocząć pracę jako pilot wycieczek w Berlinie ;) polecam 

Aleksandra:  Kurs zorganizowany w pomysłowy sposób. Pozwolił on łatwo przyswoić niezbędne informację, pomagające w przyszłej pracy pilota wycieczek 

Ola :  Kurs jest bardzo dobry napisany jak i zrobiony prostym językiem ale bardzo kumunikatywnym wyniosłem z niego bardzo dużo wiedzy.

Milena : Świetna sprawa mnóstwo informacje ogromna baza wiedzy .

Paweł : Jedyny na rynku z taką porządną ilością godzin ! 

Radek : kurs dobrze przygotowany pod względem informacyjnym, zrozumiałe treści

Klimek Czesława Irena : Szanowni Państwo serdecznie dziękuję za pomoc, za możliwość wzięcia udziału w kursie Centrum Doskonalenia Zawodowego pilot wycieczek.  Udział w tym kursie wzbogacił moją wiedzę. Obsługa biura Centrum Doskonalenia Zawodowego jest profesjonalna, miła i w każdej chwili gotowa do pomocy. Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie Czesława Irena Klimek