obrazek

Kurs Makijażu

   Cena: 399 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 399.00 PLN
Popularność kursu: 99.4%      Opinie: 174      wróć do kursów

Kurs Makijażu online oraz materiały dydaktyczne są prowadzone m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum  Doskonalenia  Zawodowego  posiada uprawnienia do  wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Makijażu absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Po ukończeniu kursu uczestnik szkolenia otrzymuje wiedzę oraz umiejętności niezbędne do wykonywania pracy w charakterze Makijażysty. Materiały dydaktyczne zostały przygotowane w taki sposób, aby umożliwić kursantowi nabycie kompleksowej wiedzy koniecznej do podjęcia pracy w danym zawodzie. 

Głównym celem pracy makijażysty jest wykonywanie makijaży okolicznościowych określonego rodzaju, przeznaczonego na wesela, bankiety, spotkania służbowe, pokazy mody, sesje zdjęciowe. Makijażyści mogą zdecydować się na samozatrudnienie, oferując usługi dla osób indywidualnych, z dojazdem do ich miejsca zamieszkania. Mogą także legalnie podjąć zatrudnienie w salonach kosmetycznych, salonach wizażu, na pokazach mody, w teatrach, a nawet na planie filmowym.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć

 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawany dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 80 godz. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenie ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.

7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.


A.A.K.B.: Kurs jest ciekawy, zawiera obszerną wiedzę z zakresu cech i pielęgnacji różnego typu cery, pozwala zrozumieć zasady makijażu oraz to, który pędzel oraz jakie kosmetyki dobrać do zamierzonego efektu. 

Super kurs! Wiedza użyteczna i bardzo przydatna: Świetny kurs, dużo można się nauczyć, bardzo fajnie przedstawiony tekst, nie jest skomplikowany, przyjemnie się czyta. Na pewno jeszcze zamówię inny kurs na tej stronie, polecam!!! ☺️

Urszula K.: Bardzo dobry kurs.

KINGA: Kurs rewelacja, polecam

Jolanta Wadowska: Polecam

Ola: Bardzo nowoczesny i przyjemny kurs

Natalia Z.: Kurs spełnił moje oczekiwania, dobrze zainwestowany czas i pieniądze

Zuza: Świetny kurs, gorąco polecam

Beata Więckiewicz: Makijaż zawsze sprawiał mi wielką frajdę, teraz wiem i umiem o wiele więcej. Serdecznie polecam ten kurs. 

Sara: Po prostu super kurs. Nic dodać, nic ująć

Kasia: Wow, naprawdę jestem pod wrażeniem jak wiele można nauczyć się przez elearning. Moja ocena to 5/5!

Aleksandra Zych: Świetne rozwiązanie dla osób, którzy nie mają dużo wolnego czasu. Kurs zorganizowany bez zarzutów. Polecam  

Wera: Ciekawe lekcje, pomocna obsługa, bardzo duży plus

Monika Sadowska: Super kurs!

Anna W.: Nie spodziewałam się, że kurs w tej formie może być tak przyjemny i prosty do zrozumienia. Polecam 10/10

Sylwia Konieczna: Przejrzyście opisane materiały dydaktyczne, jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam!