obrazek

Akredytowany Kurs IOD

   Cena: 1999.00 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 1999.00 PLN
Popularność kursu: 99.6%      Opinie: 300      wróć do kursów

Po ukończeniu kursu uczestnik szkolenia otrzymuje kwalifikacje, wiedzę i umiejętności z zakresu przygotowania firmy do RODO, wykonania audytu stanu obecnego, wymogów dotyczących przetwarzania danych osobowych i ich ochrony.

Absolwent po ukończeniu kursu otrzymuje zaświadczenie w języku polskim.

 • Każdy przedsiębiorca, który sprzedaje usługi lub produkty w ramach Unii Europejskiej musi stosować się do RODO. Dzięki kursowi dowiesz się jak zabezpieczyć system informatyczny, jak szacować ryzyko i dokonać oceny skutków dla ochrony danych, jak zbudować krok po kroku system ochrony danych oraz jak skutecznie i rzetelnie wywiązać się z powierzonych Tobie obowiązków.

  Szkolenie dla pracowników działów firm, w których przetwarza się dane osobowe. Osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą oraz planujących podjęcie pracy związanej z Ochroną Danych Osobowych.

  Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć

   

  FAQ - podstawowe informacje o kursie

  Najnowsze opinie absolwentów

  1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

  Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

  2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

  Czas trwania kursu to 40 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

  3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

  Tak. Zaświadczenie ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

  4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

  Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

  5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

  Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

  6) Czy są dodatkowe opłaty?

  Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


  7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

  Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

  Dominika: Polecam!

  Łukasz: Wszystko w najlepszym porządku. Dużo materiałów szkoleniowych pomocnych w kursie. Fajnie że można samemu dostosowywać kurs do czasu wolnego.

  Tomasz Czyżewski: Kurs motywujący do zdobywania wiedzy

  Łukasz: Bardzo fajny kurs. Polecam

  Łukasz: Jak najbardziej polecam. Nic dodać nic ująć.

  Patryk: Bardzo fajny kurs i dużo materiałów.

  Maja: Serdecznie polecam realizację tego kursu!

  Janina: Kurs zawiera starannie przygotowane materiały, z którymi sumiennie trzeba się zapoznać, żeby zdać testy cząstkowe. Platforma intuicyjna w obsłudze. Kurs jest przeznaczony dla ludzi w każdym wieku.

  Paweł: Największy plus za dostępność platformy 24 godziny na dobę!

  Milena: Wystawiam pozytywną ocenę.

  Bogdan: Dobrze zrobiony kurs.

  Katarzyna: Przystępowałam do szkolenia z pewnymi obawami dotyczącymi tego czy poradzę sobie z obsługą platformy oraz czy materiały do kursu są rzeczywiście przygotowane przez specjalistów i dadzą mi dużo konkretnej wiedzy. Cieszę się, że zdecydowałam się na kurs, który po pierwsze okazał się profesjonalnie i rzetelnie przygotowanym kursem a po drugie, zapewnił mi duże możliwości rozwoju. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

  Marcin: Polecam!!!

  Witek: Ciekawy kurs, platforma łatwa w obsłudze.

  Adam: Profesjonalnie i szybko. Polecam.

  Ewelina: Dobry kurs, pozwalający usystematyzować wiedzę. Szeroko opracowane materiały. Najważniejsze, że kurs można realizować bez ograniczeń czasowych, co zapewnia dużą wygodę i komfort. Myślę, że z formą e-learningową spotkam się jeszcze nie raz. Dziękuję i pozdrawiam!

  Miłosz: Jestem zadowolony z kursu

  Magdalena: Akredytowany Kurs IOD otrzymuje ode mnie wysoką ocenę

  Krzysztof: Polecam!

  Monika : Szybko i skutecznie zrealizowane szkolenie

  Kamil: Realizacja kursu przebiegła bez żadnych problemów.

  Iwona: Wystawiam pozytywną opinię zarówno dla instytucji jak i szkolenia. 

  Wioletta: Bardzo dobry kurs.

  Wojciech: Gorąco polecam.

  Tomasz: Wygodna forma nauki o każdej porze. Idealna forma dla wszystkich zapracowanych!

  Lidia: Polecam wszystkim wymagającym. Kurs opracowany szczegółowo, zapewniający możliwość dalszego rozwoju.

  Bartłomiej Sz.: Dobrze przygotowane szkolenie.

  Kornelia: Szczerze polecam wszystkim zainteresowanym

  Anna D.: Przyznam szczerze, że pierwszy raz zdecydowałam się na formę e-learnigową. Kurs spełnił moje oczekiwania. Dużo ciekawych i przydatnych zagadnień, co dla mnie stanowi najważniejszą kwestię. 

  Ewa: Kurs spełnił moje oczekiwania

  Joanna: Świetny kurs!

  Lucyna: Pełen profesjonalizm.

  Karolina: Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić Akredytowany Kurs IOD Online. Profesjonalnie przygotowane materiały, z których wiele można się nauczyć. Platforma łatwa w obsłudze.

  Tadeusz P.: Bardzo wygodna forma realizacji szkolenia. 

  Barbara: Jestem bardzo zadowolona z kursu. Polecam.