obrazek

Kurs Life Coach

 Cena tego kursu to tylko: 2099.00 PLN
Popularność kursu: 98%      Opinie: 141      wróć do kursów

Po ukończeniu kursu uczestnik szkolenia otrzymuje kwalifikacje Life Coach wg poniższego wzoru. Uzyskane w ten sposób kwalifikacje są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 186).

Absolwent po ukończeniu kursu otrzymuje zaświadczenie w języku polskim.

Kurs dla osób chcących poznać i stosować podejście coachingowe w życiu osobistym i zawodowym. Life coaching skupia się na wzroście jakości życia poprzez rozwiązywanie osobistych problemów i odnajdywanie drogi do osiągnięcia postawionych celów. Jest mocno nastawiony na rezultaty i stosowanie skutecznych narzędzi.


Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawany dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 72 godz. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenie ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania z zakresu telemarketingu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: 22 116 86 66, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie, które posiada zainstalowany moduł Flash Player w przeglądarce (kliknij aby zainstalować). Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3 oraz posiadać rozdzielczość ekranu w poziomie nie mniejszą niż 1100 pixeli.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.

7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego umożliwia rozłożenia całej opłaty na 3 raty (50%/25%/25%). Przykład - cena kursu wynosi 400 zł, pierwsza wpłata wynosi 200 zł, druga wpłata 100 zł, trzecia wpłata 100 zł. Taka forma nie wiąże się z dodatkowymi opłatami, ponieważ możliwości rozłożenia na raty udziela Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących. Drugą i trzecią ratę kursant może wpłacić w dowolnym dla siebie czasie.


Damian Andrzej Kuźbicki: Uważam, że kurs jest dobrze dopracowany. Zostało poruszone wiele ciekawych i potrzebnych aspektów pracy jako coach oraz technik i narzędzi niezbędnych do prowadzenia sesji.Czuję się pewniej oraz bardziej świadomy mojej kariery i tego, co potrafię.Kurs był świetną pomocą do zgłębiania wiedzy i poszerzaia swoich kompetencji w tym zakresie.

Daniel: Przejrzysty i czytelny materiał szkoleniowy. Fajne testy!

Katarzyna Galas-Koba: Bardzo dobry kurs. Przystępnie opisana wiedza, podana w dobrej formie.Polecę ten kurs znajomym.

Ewa Misiewicz: Szkolenie przygotowane profesjonalnie.Uzyskałam bardzo cenne informacje.

Rafał K.: Wszystko zależy od kursanta ile poświeci na to czasu.Ja ukończyłem kurs w kilka dni, dzięki czemu może uda mi się szybciej zdobyć pracę. Polecam kurs - jest zrozumiały i konkretny.

Agnieszka B.:  Widać wiele atutów tego kursu m.in. system ratalny i możliwość  ukończenia kursu w dowolnym momencie.

Renata M.: Super kurs! Wszystkie materiały przejrzyste! Jestem bardzo zadowolona z tego kursu, przede wszystkim ze mozna go zrobic on line. Ulatwia to pogodzenie robienia kursu i innych codziennych obowiazkow. 

Tomasz R.: Uważam, że kurs poprowadzony bardzo dobrze, jest wygodny i nie ma ograniczenia czasowego, co stanowi świetną alternatywę dla osób zabieganych!

Matylda S.:  Jestem bardzo zadowolona z kursu. Ciekawe materiały. Praktyczna forma.

Karolina G.: Bardzo ciekawy kurs, dużo materiałów z dodatkową wiedzą dla wszystkich co chcą doszkolić się w danej dziedzinie:)

Magdalena Ż.: Kurs przeznaczony dla osób, które same mogą zdecydować o terminie i czasie potrzebnym do przyswojenia wiedzy. Zorganizowany profesjonalnie, zapewniający kursantom zdobycie pełnej wiedzy i odbycie kursu w komfortowych warunkach.

Gabriela L.: Kurs idealny dla osób, które nie mają czasu zrobić go stacjonarnie. Polecam 

Jadwiga F.: Polecam w 100%. Bardzo dobry kurs i przyjemna forma zaliczenia.

Mateusz K.: Bardzo dobrze przygotowane materiały dydaktyczne, mogące pomóc w dalszym rozwoju.