obrazek

Kurs Life Coach

   Cena: 2149 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 2149.00 PLN
Popularność kursu: 97.6%      Opinie: 160      wróć do kursów

Kurs Life Coach online oraz materiały dydaktyczne są prowadzone m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum  Doskonalenia  Zawodowego  posiada uprawnienia do  wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Life Coach absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Uzyskane w ten sposób wiedza, umiejętności i kwalifikacje zawodowe są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 6 października 2023 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 2175).

Kurs przeznaczony jest dla osób chcących poznać i stosować podejście coachingowe w życiu osobistym i zawodowym. Life coaching skupia się na wzroście jakości życia poprzez rozwiązywanie osobistych problemów i odnajdywanie drogi do osiągnięcia postawionych celów. Jest mocno nastawiony na rezultaty i stosowanie skutecznych narzędzi.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.
Program kursu - pobierz 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć

 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 72 godziny. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.


Kamila R-K: Kurs napisany bardzo przystępnym językiem. Łatwo przyswaja się wiedzę. Dostęp on-line daje możliwość uczenia się i zaliczania testów w dogodnym terminie. Polecam 

Iryna: Bardzo dobry kurs

Małgorzata: Kurs daje możliwość zaznajomienia się z tematem coachingu dość wnikliwie. Materiały graficzne są ciekawie wykonane i ułatwiają naukę. Kurs w sam raz dla osoby rozpoczynającej przygodę z coachingiem.

Bartosz: Materiały czytelne, przejrzyste i wnoszące sporo wiedzy z zakresu life coachingu.

Katarzyna: Dużo wiedzy przedstawionej w przystępnej formie, które na pewno wykorzystam. Narzędzia coachingowe opracowane bardzo dobrze. Platforma przyjazna nauce i łatwa w obsłudze.

Zbyszek: Świetny kurs, przejrzysty, zrozumiały, rzetelne informacje w przystępnej formie. Polecam

Kamila C.: Jestem bardzo zadowolona, rzetelne informacje w przystępnej formie. Polecam!

Marta: Świetny kurs, wygodna forma i możliwość dopasowania do mojego czasu. Dostałam wiedzę, którą potrzebowałam.

Ula Ruszkowska: Bardzo wartościowy, informacje podane w przystępny sposób.

Magdalena Błażejewska: Kurs bardzo dobrze napisany i przyjemy w przyswajaniu. Godny polecenia :-)

Damian Andrzej Kuźbicki: Kurs zawiera bardzo przydatne, szczegółowe informacje. Zdecydowanie wciąga kursanta i łatwo się przyswaja treść.

Ewa: Nauka za pośrednictwem platformy e-learningowej oznaczała dla mnie niezwykłą oszczędność czasu oraz pieniędzy. Elastyczność nauki oraz brak dodatkowych kosztów, to to, czego szukałam.

Agnieszka : Dobrze przygotowane materiały dydaktyczne,nauka przebiega sprawnie i przyjemnie. Przebieg kursu bardzo mi się podobał, a otrzymana wiedza z całą pewnością przyda mi się w praktyce. Polecam!

Anna : Nie mam żadnych uwag co do kursu. Całość szkolenia została zorganizowana oraz przeprowadzona na najwyższym poziomie.

Natka : Bardzo przejrzysty kurs. Materiały jasno i przystępnie opracowane. Forma nauki on-line we własnym tempie i dogodnym czasie bardzo przydatna szczególnie przy sporej ilości innych obowiązków. Kyrs godny polecenia.

MILENA : Przejrzysty, zrozumiały kurs! Polecam wszystkim, bo warto!:-)

Radosław W.: Jestem bardzo zadowolony z zapisania się na kurs. Dzięki niemu mogłem pogłębić swoją wiedzę na temat life coach. Kurs oceniam bardzo dobrze. Materiały napisane jasno i wyraźnie nikt nie powinien mieć problemu z ich przyswojeniem. A dodatkowy plus to, że można do niego usiąść w wolnej chwili jaka jest dla nas dogodna.

Mariola :  Kurs bardzo przejrzysty, materiały przedstawione w sposób prosty i łatwy. 

Monika : Kurs bardzo ciekawy. Najbardziej odpowaida mi jego forma. Jako osoba pracująca na pełen etat i matka polecam. Materiały są bardzo pomocne, problemy klarownie opisane, wiele przykładów. Na pewno zdecyduję się na kontynuacje nauki w tej formie.

Damian Andrzej Kuźbicki: Uważam, że kurs jest dobrze dopracowany. Zostało poruszone wiele ciekawych i potrzebnych aspektów pracy jako coach oraz technik i narzędzi niezbędnych do prowadzenia sesji.Czuję się pewniej oraz bardziej świadomy mojej kariery i tego, co potrafię.Kurs był świetną pomocą do zgłębiania wiedzy i poszerzaia swoich kompetencji w tym zakresie.

Daniel: Przejrzysty i czytelny materiał szkoleniowy. Fajne testy!

Katarzyna Galas-Koba: Bardzo dobry kurs. Przystępnie opisana wiedza, podana w dobrej formie.Polecę ten kurs znajomym.

Ewa Misiewicz: Szkolenie przygotowane profesjonalnie.Uzyskałam bardzo cenne informacje.

Rafał K.: Wszystko zależy od kursanta ile poświeci na to czasu.Ja ukończyłem kurs w kilka dni, dzięki czemu może uda mi się szybciej zdobyć pracę. Polecam kurs - jest zrozumiały i konkretny.

Agnieszka B.:  Widać wiele atutów tego kursu m.in. system ratalny i możliwość  ukończenia kursu w dowolnym momencie.

Renata M.: Super kurs! Wszystkie materiały przejrzyste! Jestem bardzo zadowolona z tego kursu, przede wszystkim ze mozna go zrobic on line. Ulatwia to pogodzenie robienia kursu i innych codziennych obowiazkow. 

Tomasz R.: Uważam, że kurs poprowadzony bardzo dobrze, jest wygodny i nie ma ograniczenia czasowego, co stanowi świetną alternatywę dla osób zabieganych!

Matylda S.:  Jestem bardzo zadowolona z kursu. Ciekawe materiały. Praktyczna forma.

Karolina G.: Bardzo ciekawy kurs, dużo materiałów z dodatkową wiedzą dla wszystkich co chcą doszkolić się w danej dziedzinie:)

Magdalena Ż.: Kurs przeznaczony dla osób, które same mogą zdecydować o terminie i czasie potrzebnym do przyswojenia wiedzy. Zorganizowany profesjonalnie, zapewniający kursantom zdobycie pełnej wiedzy i odbycie kursu w komfortowych warunkach.

Gabriela L.: Kurs idealny dla osób, które nie mają czasu zrobić go stacjonarnie. Polecam 

Jadwiga F.: Polecam w 100%. Bardzo dobry kurs i przyjemna forma zaliczenia.

Mateusz K.: Bardzo dobrze przygotowane materiały dydaktyczne, mogące pomóc w dalszym rozwoju.