Wdrożenie RODO w małych, średnich i wielkich przedsiębiorstwach

Popularność kursu: 99.8%      Opinie: 10      wróć do kursów

Po ukończeniu kursu uczestnik szkolenia otrzymuje kwalifikacje, wiedzę i umiejętności z zakresu wdrożenia RODO w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach.

Szkolenie zawiera informacje w zakresie wdrożenia przepisów RODO w małych, średnich i wielkich przedsiębiorstwach oraz dostosowaniu już istniejących rozwiązań do aktualnych przepisów.

• Każdy przedsiębiorca, który sprzedaje usługi lub produkty w ramach Unii Europejskiej musi stosować się do RODO.
  • Szkolenie dla właścicieli firm oraz pracowników działów firm, w których przetwarza się dane osobowe Klientów lub pracowników, osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą oraz planujących podjęcie pracy związanej z Ochroną Danych Osobowych.

PROGRAM KURSU- POBIERZ

Czas trwania kursu to 80 godz. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

Małgorzata : Szczerze polecam!

Dariusz W.: Materiały opracowane w sposób przejrzysty i ciekawy. Forma e-learningowa pozwoliła mi zaplanować czas na naukę w taki sposób, by nie kolidował z pracą i codziennymi zajęciami. Świetny kurs! Polecam!

Marzena R.: Platforma okazała się bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze. Zawsze mogłam liczyć na obsługę klienta, która traktuje kursanta priorytetowo.

Helena: Cieszę się, że miałam przyjemność uczestniczyć w takim kursie.

Magdalena C.: Szybka forma realizacji całego zakresu przekazanych informacji. Oceniam ten kurs na najwyższą ocenę!!

Maciej K. : Kurs odbywał się sprawnie, bez żadnych komplikacji. Dzięki innowacyjnej platformie dydaktycznej, każda osoba poradzi sobie z realizacją nauki.

Bartosz G.: Polecam każdej niezdecydowanej osobie !

Krzysztof P.: Realizacja kursu on-line okazała się dla mnie fantastycznym pomysłem! Dzięki możliwości indywidualnego wyboru terminu i miejsca odbywania nauki, wiedzę mogłem zdobywać spokojnie, bez pośpiechu i nerwów, jakie niejednokrotnie towarzyszą podczas zajęć w grupach stacjonarnych.

Anna L.: Polecam !

Andrzej : Możliwość zdobycia maksymalnej ilości wiedzy oraz uporządkowania już posiadanego zasobu informacji! Gorąco polecam