obrazek

Kurs na Spedytora Międzynarodowego

 Cena tego kursu to tylko: 699.00 PLN
Popularność kursu: 91%      Opinie: 139      wróć do kursów

Po ukończeniu kursu uczestnik szkolenia otrzymuje kwalifikacje spedytora międzynarodowego wg poniższego wzoru. Uzyskane w ten sposób kwalifikacje są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania oparta na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, który grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy. Zgodnie z klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy spedytor został sklasyfikowany pod numerem: 333105.

Absolwent po ukończeniu kursu otrzymuje zaświadczenie w języku polskim.

Spedytor Międzynarodowy może podjąć zatrudnienie w branży  TSL (Transport-Spedycja-Logistyka). Spedytor odpowiedzialny jest za organizację transportu towarów bądź osób. Do zadań spedytora należy m.in.: pozyskiwanie zleceń na przewóz towaru z wykorzystaniem środków transportu, zawieranie umów, sporządzanie dokumentacji transportowej, ubezpieczanie przesyłki. Dodatkowymi czynnościami wykonywanymi przez spedytorów jest: dowóz, przewóz, załadunek, wyładunek towaru, składowanie przesyłki, pobieranie opłat itp.

 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawany dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 70 godz. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenie ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania z zakresu telemarketingu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: 22 116 86 66, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie, które posiada zainstalowany moduł Flash Player w przeglądarce (kliknij aby zainstalować). Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3 oraz posiadać rozdzielczość ekranu w poziomie nie mniejszą niż 1100 pixeli.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.

7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego umożliwia rozłożenia całej opłaty na 3 raty (50%/25%/25%). Przykład - cena kursu wynosi 400 zł, pierwsza wpłata wynosi 200 zł, druga wpłata 100 zł, trzecia wpłata 100 zł. Taka forma nie wiąże się z dodatkowymi opłatami, ponieważ możliwości rozłożenia na raty udziela Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących. Drugą i trzecią ratę kursant może wpłacić w dowolnym dla siebie czasie.


Waldek: Materiały dydaktyczne są bardzo wartościowe merytorycznie. Polecam!

Bartłomiej: Elastyczna forma kształcenia. Bardzo mi to odpowiada, dlatego zdecydowałem się już na kolejny kurs.

Dariusz K.: Kurs w pełni spełnił moje oczekiwania. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Paweł: Nieszablonowa forma nauki, dostosowana do osób aktywnych, które chcą się rozwijać.

Jakub: 10/10! Treść kursu przystępna, materiał łatwy do przyswojenia. Bardzo dobrze przygotowany.

Adrian K.: Ukończyłem kurs, dostałem dokumenty. Jestem usatysfakcjonowany, dlatego poleciłem kurs znajomym. 

Mateusz Z.: Ja już po. Jestem zadowolony ze szkolenia, cieszę się, że nie musiałem nigdzie dojeżdżać.

Konrad: Nie mam żadnych zastrzeżeń. Kurs zrealizowałem szybko, bez trudności. 

Maciek K.: Obsługa Klienta na wysokim poziomie. Wszystkie konkretne informacje można uzyskać w jeden dzień, bez zbędnego przeciągania i czekania tygodniami na odpowiedź.

Marcin: Materiały zawierają dużo ciekawych informacji, które bardzo przydają się w pracy.

Patryk: Konktretnie przygotowany kurs. Zapisanie się zajmuje tylko kilka minut. W jeden wieczór mogłem już zacząć realizację.

Dawid L.: Dzięki tej platformie, nawet będąc w trasie mogłem realizować kurs. Czegoś takiego jeszcze nie było.

Łukasz: Nowoczesny kurs, czegoś takiego szukałem. Polecam

Piotr S.: Byłem sceptycznie nastawiony do kursu w formie e-learningu, ale zapisałem się za namową kolegi. Od pierwszych lekcji zmieniłem zdanie, to naprawdę bardzo wygodna forma nauki, szczególnie dla osób, które dużo pracują i mają wiele obowiązków. Mogłem się uczyć w każdym miejscu i o każdej porze, nawet w weekendy. Oceniam Wysoko!

Kamil: Przyjemny w realizacji kurs, polecam serdecznie.