obrazek

Kurs na Spedytora Międzynarodowego

   Cena: 899 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 899.00 PLN
Popularność kursu: 92.8%      Opinie: 164      wróć do kursów

Kurs na Spedytora Międzynarodowego online oraz materiały dydaktyczne są prowadzone m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki, Konwencję o Umowie Międzynarodowego Przewozu Drogowego Towarów (CMR), Prawo przewozowe, Ustawę o transporcie drogowymoraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum  Doskonalenia  Zawodowego  posiada  uprawnienia  do  wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu na Spedytora Międzynarodowego absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej

Uzyskane w ten sposób wiedza, umiejętności i kwalifikacje zawodowe są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania opartej na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, które grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy. Zgodnie z klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy spedytor został sklasyfikowany pod numerem: 333105.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Spedytor Międzynarodowy może podjąć zatrudnienie w branży  TSL (Transport-Spedycja-Logistyka). Spedytor odpowiedzialny jest za organizację transportu towarów bądź osób. Do zadań spedytora należy m.in.: pozyskiwanie zleceń na przewóz towaru z wykorzystaniem środków transportu, zawieranie umów, sporządzanie dokumentacji transportowej, ubezpieczanie przesyłki. Dodatkowymi czynnościami wykonywanymi przez spedytorów jest: dowóz, przewóz, załadunek, wyładunek towaru, składowanie przesyłki, pobieranie opłat itp.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz 

 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć

 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 70 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.


Beata M.: Kurs bardzo pomocny i przydatny ,opracowany bardzo dobrze i wyjasniony .

B. Milena: Kurs rewelacyjny, wszystko napisane przejrzyście zrozumiale,

Tomasz: Przydatny kurs z kompendium wiedzy nt. TSL.Polecam.

haligowski: kurs bardzo pomocny , jest w nim dużo pomocnych  informacji

Tymoteusz: Przydatny kurs.

Robert K.: Jest OK dziękuję.

K. Urszula: Kurs 100% zadawalający wszystko jasne i czytelne. Dużo materiału czytelnie podzielonych na działy.

Agata G.: Oceniam kurs w skali 1-5 na 5.Informacje ułożone tematycznie w kilkunastu rozdziałach a następnie podrozdziałach.Czytelne opisy ilustracji, wykresów.Kopie dokumentacji transportowych ( każdy rodzaj transportu ), bardzo przydatna rzecz. Zaczynając pracę spedytora już wiadomo jak wypisać dany dokument, jak on wygląda.Podstawowe zwroty w języku angielskim również bardzo przydatne.Polecam kurs.

Magdalena R.: Kurs na spedytora międzynarodowego rozpatruje pozytywnie . Można wynieść z niego dużo ciekawych informacji  i nauczyć się wielepojęć z tematów logistyki jak i spedycji . 

Jarosław Łęgowik: Materiał został przedstawiony w sposób zwięzły, łatwo przyswajalny. Praca z kursem przebiegłe bez problemów.

Anna Szelbracikowska: Kurs bardzo jest mi pomocny na obecnym stanowsku pracy, na którym aktualnie się szkolę. Jest dużo fachowej wiedzy ,bardzo potrzebnej w transporcie.

Skowyra Przemysław: Kurs + Test był bardzo dopracowany, pytania były zrozumiałe i konkretne, możliwość powrotu do poprzednich pytań dawała spokój i możliwość zastanowienia się, informacja na koniec testu o braku udzielenia odpowiedzi na jedno z pytań budzi mój szacunek.Dziękuję bardzo za umożliwienie egzaminu poprawkowego.

Mateusz: Polecam bardzo dużo przydatnej wiedzy 

Yeranosyan: Bardzo fajny.

Maciej Honkisz: Bardzo dobry i bogaty w wiele informacji.

Wiola S.: Kurs bardzo fajnie skonstruowany. Dużo materiałów do druku, do których można wracać w razie potrzeby. Do testów po zakończeniu każdej lekcji można podchodzić wielokrotnie, test nie jest ograniczony czasowo. Polecam.

Wiola S.: Kurs jest bardzo przejrzyście zbudowany. Do każdego tematu jest materiał do druku, a do większości wykład oraz ćwiczenia utrwalające.  Informacje są przydatne, na pewno będę z nich jeszcze korzystać. 

Tomasz F. : Pełen profesjonalizm, oceniam kurs na 6+

Marek : Szkolenie oceniam bardzo wysoko ze względu na istotę wygody i prostoty jego realizacji. Spedytorem jestem od dawna, mimo to w kursie mogłem odnaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji. Polecam!!!

Dominik O.: Bardzo wygodna forma e-learningowa w połączeniu z miłą obsługą czynią kursy Centrum Doskonalenia Zawodowego jako godne polecenia.

Radosław : Świetnie przygotowane szkolenie, polecam.

JAN : Bardzo dobrze merytorycznie przygotowany kurs. Udostępniona całość szkolenia po wpłacie pierwszej raty była zachęcająca. Od razu widać, że program kursu został przygotowany przez specjalistów z danej dziedziny. Polecam kursy organizowane przez Centrum Doskonalenia Zawodowego.

Krzysztof W. : polecam

A.: Kurs spedytora międzynarodowego zasługuje na polecenie. Materiały dydaktyczne ciekawe, przygotowane merytoryczne, jednocześnie wymagające. 

Mateusz : Nie spodziewałem się tak przystępnej i wygodnej formy nauki. Elastyczność platformy i jej dostępność przez całą dobę przesądziła o moim wyborze nauki w formie e-learningu. Sam o wszystkim decydowałem, co znacznie ułatwiło mi ukończenie tego kursu. 

Waldek: Materiały dydaktyczne są bardzo wartościowe merytorycznie. Polecam!

Bartłomiej: Elastyczna forma kształcenia. Bardzo mi to odpowiada, dlatego zdecydowałem się już na kolejny kurs.

Dariusz K.: Kurs w pełni spełnił moje oczekiwania. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Paweł: Nieszablonowa forma nauki, dostosowana do osób aktywnych, które chcą się rozwijać.

Jakub: 10/10! Treść kursu przystępna, materiał łatwy do przyswojenia. Bardzo dobrze przygotowany.

A. K.: Ukończyłem kurs, dostałem dokumenty. Jestem usatysfakcjonowany, dlatego poleciłem kurs znajomym. 

Mateusz Z.: Ja już po. Jestem zadowolony ze szkolenia, cieszę się, że nie musiałem nigdzie dojeżdżać.

Konrad: Nie mam żadnych zastrzeżeń. Kurs zrealizowałem szybko, bez trudności. 

Maciek K.: Obsługa Klienta na wysokim poziomie. Wszystkie konkretne informacje można uzyskać w jeden dzień, bez zbędnego przeciągania i czekania tygodniami na odpowiedź.

Marcin: Materiały zawierają dużo ciekawych informacji, które bardzo przydają się w pracy.

Patryk: Konktretnie przygotowany kurs. Zapisanie się zajmuje tylko kilka minut. W jeden wieczór mogłem już zacząć realizację.

Dawid L.: Dzięki tej platformie, nawet będąc w trasie mogłem realizować kurs. Czegoś takiego jeszcze nie było.

Łukasz: Nowoczesny kurs, czegoś takiego szukałem. Polecam

Piotr S.: Byłem sceptycznie nastawiony do kursu w formie e-learningu, ale zapisałem się za namową kolegi. Od pierwszych lekcji zmieniłem zdanie, to naprawdę bardzo wygodna forma nauki, szczególnie dla osób, które dużo pracują i mają wiele obowiązków. Mogłem się uczyć w każdym miejscu i o każdej porze, nawet w weekendy. Oceniam Wysoko!

Kamil: Przyjemny w realizacji kurs, polecam serdecznie.