obrazek

Kurs na Doradcę Restrukturyzacyjnego

   Cena: 1839 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 1839.00 PLN
Popularność kursu: 98.4%      Opinie: 244      wróć do kursów

Kurs na Doradcę Restrukturyzacyjnego online oraz materiały dydaktyczne są prowadzone m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki, Ustawę o prawie upadłościowym, Ustawę o prawie restrukturyzacyjnym oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum  Doskonalenia  Zawodowego  posiada  uprawnienia  do  wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu na Doradcę Restrukturyzacyjnego absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Doradca restrukturyzacyjny ma za zadanie możliwie najkorzystniej wyprowadzić przedsiębiorstwo z kryzysu. Do niego dłużnik będzie zwracał się o udzielanie informacji o możliwościach ekonomicznych związanych z pozyskiwaniem nowego finansowania, również pomocy publicznej. Doradca restrukturyzacyjny jest uprawniony do świadczenia usług w zakresie szeroko rozumianego doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego.

Celem szkolenia jest przedstawienie kursantom zagadnień i zasad związanych z prawem upadłościowym i restrukturyzacyjnym. W trakcie trwania kursu poruszone zostaną kierunki przebiegu postępowania restrukturyzacyjnego oraz upadłościowego, a także rola i obowiązki syndyka, zarządcy i doradcy restrukturyzacyjnego czy nadzorcy sądowego. Omówiony zostanie również plan podziału funduszy masy ze szczególnym uwzględnieniem pozycji wierzytelności zabezpieczonych zastawem, zastawem rejestrowym, zastawem skarbowym, hipoteką czy hipoteką morską.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć

 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1. Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2. Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 80 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta. Kurs można ukończyć nawet w 8 - 9 dni.

3. Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4. Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5. Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6. Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.

7. Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

Piotr P.: Bardzo dobrze przygotowane materialy i latwosc obslugi portalu. 

N. Justyna: Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w KursieJest to idealna forma dla osób pracujących. Dostęp do platformy w każdym momencie.Merytorycznie bardzo dobrze rozdzielone i poukładane tematyPozdrawiam Justyna N.

Katarzyna Matkowska: Szybki czas realizacji, w razie potrzeby można poprawić test. Panie z infolinii bardzo pomocne :)

Marek Berger: Szkolenie dostępne od razu po opłaceniu przez całą dobę. Dzięki temu nie kolidowało z pracą co było dla mnie ważne. Polecam każdemu

Monika: Materiały zgodne z tematem i opisem kursu. Wiedza nabyta w szkoleniu na pewno się przyda :)

Kamil: Bardzo polecam. Nie byłem przekonany do formy ale po pierwszym temacie doceniłem wygodę. Materiały można sobie wydrukować i uczyć się w drodze na uczelnie. Cały kurs przebiega bardzo sprawnie 

Tomasz K: Kolejny kurs realizowany u was i kolejny raz zwiększone kwalifikacje. Forma szkolenia bardzo wygodna, polecam każdemu

Wiktor: Szkolenie realizowałem z polecenia pracodawcy, materiały w kursie pozwalają na szybkie nabycie istotnej wiedzy. Kontakt z obsługą portalu przebiegał sprawnie

Sabina: Bardzo fajne materiały, dużo fachowej wiedzy. Po każdym temacie zdaje się test dzięki czemu można się sprawdzić. Super forma :)

Aneta Gawron: Materiały w kursie bardzo przystępne. Kurs realizowaliśmy na potrzeby działań prowadzonych w spółce a nabyta wiedza przysłużyła się do osiągnięcia założonego efektu. Zachęcam do realizacji

Andrzej Zawilski: Kurs robiłem w czasie wolnym, strona pozwala wrócić do materiału w dowolnym momencie za co duży plus. Dokumenty dostarczono w terminie więc z czystym sumieniem polecam!

Sebastian: Rzeczowo i merytorycznie, kurs planowałem zrealizować od dawna i skusiła mnie forma online. Szkolenie przebiegło bardzo sprawnie a platforma jest intuicyjna w obsłudze.