obrazek

Kurs MS PowerPoint - poziom zaawansowany

   Cena: 499.00 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 499.00 PLN
Popularność kursu: 92.8%      Opinie: 61      wróć do kursów

Kurs umożliwia uczestnikowi nabycie wiedzy oraz umiejętności związanych z zaawansowaną obsługą programu MS. Powerpoint. Szkolenie przewiduje zagadnienia związane z zaawansowanym projektowaniem prezentacji oraz wykorzystaniem pełnych możliwości oprogramowania. Kursant nauczy się efektywnego wykorzystywania ilustracji, diagramów oraz zaawansowanych technik stosowania animacji wzbogaconych plikami dźwiękowymi. Szkolenie zapewnia nabycie umiejętności świadomego wykorzystywania chronometrażu oraz profesjonalnego projektowania prezentacji utrzymującej uwagę widza.

Absolwent kursu otrzymuje zaświadczenie na wzorze MEN oraz certyfikat ukończenia kursu zgodny z poniższym wzorem.

Kurs jest doskonałym rozwiązaniem dla osób chcących poszerzyć umiejętności przygotowania złożonych prezentacji oraz sprawnego poruszania się w środowisku programu.

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 16 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.


Sławek: Kurs na wysokim poziomie! Super 10/10 !

Błażej : Super! Polecam!

Ula: Kurs bardzo przydatny. Dużo się nauczyłam. Polecam :)

Patryk: Super kurs 

Kasia: Kurs MS PowerPoint na poziomie zaawansowanym spełnił moje oczekiwania. Polecam serdecznie ten kurs !

Tomasz: Polecam kurs na 100 % 

Krzysztof : Kurs bardzo przydatny do codziennej pracy w Power Point. Polecam :)

Radosław: Super kurs. Przydatne informacje.

Julia: Kurs na wysokim poziomie. Super! Polecam

Mirek : Fajny i przydatny kurs. Polecam !