obrazek

Kurs Sprzedawcy z obsługą kasy fiskalnej

   Cena: 449.00 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 449.00 PLN
Popularność kursu: 96.6%      Opinie: 37      wróć do kursów

Po ukończeniu kursu uczestnik szkolenia otrzymuje kwalifikacje Sprzedawcy wg poniższego wzoru. Uzyskane w ten sposób kwalifikacje są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania opartej na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, które grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy. Zgodnie z klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy Sprzedawca został sklasyfikowany pod numerem: 522301.

Sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej  może podjąć zatrudnienie m.in. w kioskach i na targowiskach, sklepach, hipermarketach,  hurtowniach.

Uczestnik kursu poszerzy wiedzę o organizowanie zaopatrzenia i przyjmowanie dostaw towarów, sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym, uiszczanie należności za dostarczone produkty. Dodatkowo zapozna się ze specyfiką przygotowywania produktów do sprzedaży (czyszczenie, sortowanie itp.) i ich wyeksponowania, informowania nabywcy o walorach sprzedawanych produktów, inkasowania należności za sprzedane produkty, dbania  o czystość i estetykę miejsca sprzedaży, zawierania transakcji sprzedaży oraz sporządzania faktur za towary. 

 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 60 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.


Patrycja P.: Witam, serdecznie polecam ten kurs. Zyskałam bardzo dużo nowej wiedzy, która na pewno przyda mi się w nowej pracy.

Justyna: Jestem bardzo zadowolona, profesjonalnie przygotowane materiały. Polecam

K. Monika: Kurs bardzo ciekawy, który poszerza wiedze teoretyczną. Możliwość samemu organizowania sobie czasu na naukę.

Olena: Dzięki za nową wiedzę. Wszystko bardzo mi się podobało. Polecam.

Marina: Dzięki za nową wiedzę. Polecam wszystkim

Seba: Wszystko jasne i przejrzyste, polecam

Jakub: Kurs bardzo mi się podobał. Polecam :) 

Gosia: Polecam. Kurs jest ok. 

Henryk: Potrzebowałem dodatkowych umiejętności i udało się. Kurs bardzo przydatny. Serdecznie polecam 

Daria: Kurs bardzo mi się podobał. Polecam na 100%

Łukasz: Szybko, łatwo i na poziomie 10/10

Barbara: Kurs spełnił moje oczekiwania. Polecam tą instytucję. 

Andrzej: Wykupiłem kurs dla córki. Bardzo zadowolona. 

Kazimiera: Super kurs! Polecam :)

Katarzyna: Kurs 10/10 

Mirosława: Kurs na wysokim poziomie polecam serdecznie !