obrazek

Kurs Sygnalisty

   Cena: 599.00 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 599.00 PLN
Popularność kursu: 97%      Opinie: 42      wróć do kursów

Kurs Sygnalisty online oraz materiały dydaktyczne są prowadzone m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki, Kodeks pracy, Dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób zgłaszających naruszenia prawa Unii oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum  Doskonalenia  Zawodowego  posiada  uprawnienia  do  wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Sygnalisty absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej

Sygnalista to osoba chroniona prawnie na podstawie Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/1937 z dnia 23 października 2019 roku w sprawie ochrony osób zgłaszających naruszenia prawa, która zgłasza nieprawidłowości w przedsiębiorstwie. Sygnalista zajmuje się zgłaszaniem naruszenia prawa Unii w zakładzie pracy w wielu dziedzinach, takich jak: bezpieczeństwo produktów czy transportu, obszar zamówień publicznych, ochrona środowiska, ochrona danych osobowych oraz ochrona konsumentów, nieprawidłowości finansowe i podatkowe. Uczestnik kursu zapozna się z szeroko rozumianymi pojęciami oraz zagadnieniami dotyczącymi odpowiedzialności za naruszenie obowiązku poufności, zniesławienie, naruszenie praw autorskich, naruszenie tajemnicy przedsiębiorstwa czy naruszenie przepisów o ochronie danych osobowych.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć

 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 16 godzin. Kurs kończy pracą zaliczeniową oraz testem weryfikującym wiedzę z całego kursu.

3) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez najwyższej klasy specjalistów branży telemarketingu. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania z zakresu telemarketingu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21 mail: kontakt@cdz.edu.pl.

4) Czy platforma e-learningowa jest niezawodna w działaniu?

Tak. Platforma została zainstalowana w jednym z najnowocześniejszych na świecie centrów danych, które gwarantuje dostępność usługi przez około 99.9% czasu w skali roku. O wszelkich planowanych przerwach w dostępności usługi, kursanci będą informowani z wyprzedzeniem.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Jaka przeglądarka najlepiej współpracuje z platformą e-learningową?

Do prawidłowej funkcjonalności platformy wymagana jest jedna z najnowszych wersji przeglądarek: Google Chrome, Internet Explorer lub Mozilla.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

MARCIN: Wspaniały Kurs

Dorota M.: Bardzo ciekawe opracowanie pomocy dydaktycznych przy kursie. Kurs nie na zasadzie odhaczenia - trzeba poczytać i zagłębić się w temacie. 

Zbigniew: Jestem bardzo zadowolony z kursu, dużo nowej wiedzy, myslę ze z powodzeniem wykorzystam w pracy zawodowej. pozdrawiam

Renata W.: Ciekawy kurs.

Krzesimir: Bardzo podobała mi się forma kursu, wszystko uporządkowane, testy kontrolnie stały kontakt z obsługą. Nie mam zastrzeżeń i polecam dla każdego kto chce zwiekszać swoje kompetencje zawodowe. 

Kamila: zdobyłam bardzo dużo nowej wiedzy i zaoszczędziłam sporo czasu dzięki formie szkolenia, polecampozdrawiam Kamila

Piotrek Ch: bardzo fajne szkolenie

Tomasz M.: przejrzyście i bardzo wygodnie, polecam każdemu taką formę kursu

Tomek: jestem bardzo zadowolony

Monika: kurs dla każdego kto ceni sobie czas i wygodę, do tego spora dawka wiedzy. Wszystko zebrane w zgrabną całość.

W. Karolina: bardzo ciekawy kurs, dużo wiedzy, do tego testy sprawdzające i utrwalające wiedzę, polecam!

Kamil: super!

Michał Sz.: oceniam bardzo pozytywnie, dobra organizacja kursu

Aneta S.: Pierwszy raz robiłam kurs w takiej formie i jestem zachwycona, bardzo dużo materiału, uszeregowanego i bardzo dobry kontakt z obsługą, dziękuję i pozdrawiam

Roman: dużo ciekawej wiedzy, polecam 

Kasia: Jestem bardzo zadowolona z kursu, merytorycznie i organizacyjnie kurs na najwyższym poziomie. Będę polecać znajomym. 

Beata R.: Polecam bardzo szczegółowy kurs, duża partia wiedzy.